HiMommy - daily pregnancy app

آیا تازه متوجه شده اید که باردار هستید؟ آیا در انتظار فرزند هستید؟ تبریک می گویم! خبر شگفت انگیزی است! این برنامه به مادران آینده در دوران بارداری کمک می کند.اپلیکیشن HiMommy روز به روز شما را در سفری هیجان انگیز یعنی بارداری همراهی می کند! به لطف این برنامه، هر روز اعلان ها و اطلاعاتی از نوزاد متولد نشده خود دریافت می کنید.این اپ چیزهای زیادی برای گفتن دارد! چرا اپلیکیشن بارداری HiMommy باید در دوران بارداری همراه شما باشد؟

- شما می دانید که کودک شما هر روز چگونه رشد می کند.

- خواهید شنید که کودکتان مستقیماً به شما کلمات خوشایند می گوید

- خواهید فهمید که هر روز چه چیزهای جادویی در بدن شما رخ می دهد.

- شما خواهید دانست که فرزند شما در یک هفته چقدر سریع رشد می کند و چقدر بزرگ است

- شما برای تولد نوزاد خود آماده خواهید شد

- می دانید که در دوران بارداری از چه چیزهایی اجتناب کنید و چگونه با خود به خوبی رفتار کنید

- می توانید اندازه گیری های خود را برای ردیابی وزن طبیعی بدن ذخیره کنید

 

Medela Family Baby Tracker

خانواده مدلا کمک شخصی برای مادران باردار و شیرده مانند شما است. این برنامه بارداری که توسط تولید کننده پیشرو پمپ سینه در جهان طراحی شده است، ابزارهای ردیابی بارداری، شیردهی، پمپاژ سینه و موارد دیگر را ارائه می دهد. پس از جلسه پمپاژ سینه، می توانید شیر را به ویژگی ذخیره سازی مجازی شیر اضافه کنید تا یک مرور کلی از ذخیره شیر خود داشته باشید. شیردهی، رشد کودک، خواب و موارد دیگر را کنترل کنید. ما ابزارهای ردیاب شیردهی را یک قدم جلوتر می‌گذاریم . شما چک‌لیست‌های تعاملی، مقاله‌های شخصی، نکات سفارشی، یادآوری‌ها را پیدا می‌کنید و از همه پشتیبانی برای دستیابی به اهداف شیردهی و پمپاژ سینه خود برخوردار خواهید شد. در زمان و انرژی صرفه جویی کنید . تا بتوانید از شیردهی کودک لذت ببرید . یا شاید از خوابیدن؟ نکات مهم ردیاب بارداری و ردیاب نوزاد مدلا ردیاب بارداری و ابزار ردیاب نوزاد ، انقباضات خود را با ردیاب حاملگی کنترل کنید. - اندازه کودک خود را در دوران بارداری ببینید. شاخص های حیاتی رشد کودک مانند خواب، پوشک، غذا، طول و وزن را با ردیاب نوزاد بررسی کنید.- آمار ردیاب زایمان و نوزاد را به همراه اطلاعات در داشبورد خود مشاهده کنید.- به راحتی سوابق خود را صادر کنید تا با پزشک اطفال خود به اشتراک بگذارید. از فرمان صوتی استفاده کنید. برای کنترل ابزارهای ردیاب نوزاد و ردیاب بارداری.*ردیاب شیردهی، پمپاژ پستان و مدیریت شیر- با ردیاب شیردهی، می توانید جلسات شیردهی و تامین شیر نوزاد خود را کنترل کنید.- به پمپ های پستان هوشمند Medela Sonata و Freestyle Flex برای ضبط پمپاژ شیر متصل شوید. جلسات در زمان واقعی، اطلاعات مفید و روش های سریع.- با ویژگی ذخیره سازی شیر مجازی ما، ذخیره شیر مادر و تاریخ انقضای شیر مادر خود را مدیریت کنید.* تمام جزئیات را در گزارش مربوط به شیردهی خود ذخیره کنید. ویژگی های ردیاب شیردهی را از طریق فرمان صوتی کنترل کنید. پاسخ های قابل اعتماد به سوالات مربوط به زایمان و رشد نوزاد خود را دریافت کنید- برای غلبه بر چالش ها و رسیدن به دوران بارداری و شیردهی خود به نکات و مقالات تخصصی دسترسی پیدا کنید. اهداف کمکیار شخصی شما با استفاده از پایگاه دانش Medela، که توسط کارشناسان خبره شیردهی و پرستاری نوزاد و بر اساس 60 سال تجربه ایجاد شده است، به سوالات پاسخ می دهد. از چک لیست های از پیش تنظیم شده و قابل تنظیم برای کمک به بسته بندی چمدان بیمارستان خود، آماده شدن برای بازگشت به محل کار استفاده کنید. با ردیاب بارداری، ردیاب شیردهی و شیردهی، ردیاب نوزاد و موارد دیگر، می‌توانید تمام جزئیات مهم را ذخیره کنید . در حالی که می‌توانید از سفر مادری لذت ببرید. شما و خانواده‌تان لایق بهترین‌ها هستید. با برنامه ردیاب بارداری خانواده Medela، ردیاب نوزاد، پمپاژ سینه و ردیاب شیردهی به صورت رایگان به آن بپیوندید!*کنترل صوتی و ذخیره مجازی شیر فقط برای کاربران پمپ سینه Medela در دسترس است.

 

Nurture Pregnancy Week by Week

این برنامه پیشرفته ترین و جامع ترین ردیاب بارداری در جهان است. این برنامه با استفاده از داده ها، طراحی ساده، قوانین مربوط به برنامه بارداری را بازنویسی می کند. کاملاً قابل تنظیم است تا ما به بارداری شما و حمل کودک شما کمک کنیم.ویژگی های کلیدی:

• تجربه خود را برای بارداری و کودک خود سفارشی کنید.

• هشدارها و بینش‌ها بر اساس داده‌هایی که وارد می‌کنید، منجر به بارداری سالم‌تر می‌شود.

• هزاران مقاله روزانه بارداری در مورد آنچه از زایمان و کودک خود انتظار دارید.

• نمودارهای زیبا و ردیاب علائم نوآورانه.

• ردیابی حرکت،لگد جنین،وضع سلامتی ... در حین بارداری

 

 

Baby Gender Reveal & Predictor

اکنون جنسیت کودک خود را با اپلیکیشن Baby Gender Reveal بررسی کنید.این برنامه آشکارسازی جنسیت کودک شامل ردیاب پریود و تقویم بارداری و کودک است. اگر شما نیز یک مادر باردار هستید و به دنبال ردیاب هستید، در جای مناسبی هستید. برای شما آسان است که بدانید جنسیت کودک را با برنامه پیش بینی کودک بررسی کنید. با بررسی رایگان تست بارداری، می توانید ببینید باردار هستید یا نه.

با استفاده از این برنامه، بررسی جنسیت نوزاد آینده برای شما آسان خواهد بود. با این اپلیکیشن Baby Gender Reveal، پیش بینی جنسیت را می توان به سرعت انجام داد. با این برنامه به راحتی می توانید از جنسیت نوزاد خود، پسر یا دختر، مطلع شوید. با کمک این برنامه ارزشمند کودک، هر پدر و مادری می تواند به راحتی جنسیت کودک خود را تشخیص دهد. فرقی نمی کند که به کجا تعلق دارید یا در کدام کشور زندگی می کنید. به راحتی می توانید این برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید. با کمک تقویم اعتقاد بر این است که پیش بینی جنسیت باید دقیق باشد.

در اینجا برخی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز مانند این پیش‌بینی‌کننده جنسیت کودک وجود دارد، حتی می‌توانید شمارش معکوس بارداری را محاسبه کنید که چه زمانی قرار است بچه به دنیا بیاورید. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی با موارد مختلف مرتبط با بارداری خود آشنا شوید، مانند چک کننده رایگان تست بارداری، تایمر انقباضات بارداری و غیره. نه تنها این، با این برنامه مدرن باروری، می توانید باروری و تخمک گذاری را بررسی کنید روز نیز این برنامه پیش بینی کودک کاملاً بر اساس نمودار جنسیت چینی است که توسط آن جنسیت واقعی کودک آینده خود را می شناسید. در چین، با کمک تقویم قمری، جنسیت کودک مانند برنامه ما مشخص میشود. ردیاب قمری در این امر کمک خواهد کرد.

شما می توانید از این برنامه به عنوان یک بررسی کننده رایگان تست بارداری استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل‌ها را دنبال کنید و پاسخ‌هایی را به برنامه اضافه کنید. یا فقط با کمک این برنامه می توانید روزهای تخمک گذاری خود را نیز بررسی کنید. شما باید چیزهای کوچکی را در برنامه اضافه کنید، مثلاً در مرحله 1، تاریخ اولین روز آخرین قاعدگی خود را بعد از تعداد روزهای معمول چرخه خود اضافه کنید. ماشین حساب تخمک گذاری و ردیاب باروری در برنامه به شما امکان می دهد بهترین روزها برای باردار شدن را داشته باشید. ژنراتور صورت کودک ما می تواند به شما ایده کمی از ظاهر کودک شما با فناوری اخیر بدهد.

هر پدر و مادری در مورد فرزند آینده خود بسیار هیجان زده هستند. هر پدر و مادری دوست دارد بداند که جنسیت نوزاد چیست، نوزاد من چگونه به نظر می رسد، نوزاد آینده من چگونه به نظر می رسد و غیره. در مورد بچه آینده شما

این یکی از احساسات هیجان انگیز برای هر مادری است. هر والدینی در مورد جنسیت کودک خود کنجکاو هستند، زیرا برای رهایی از کنجکاوی او برنامه پیش بینی جنسیت به شما کمک زیادی می کند. نه تنها این، مهم ترین چیز در دوران بارداری رشد کودک است با کمک این برنامه پیش بینی کودک شما به راحتی می توانید آن را نیز اندازه گیری کنید.

برای کسانی که قصد بارداری دارند، اپلیکیشن تخمک گذاری در این زمینه به شما کمک زیادی می کند. می توانید به این برنامه مدرن باروری اعتماد کنید. مردم کارهای زیادی برای نشان دادن جنسیت انجام می دهند. این هم مثل آنهاست. اگر این را امتحان کنید، مطمئن باشید که برای شما عالی خواهد بود. بنابراین برنامه ارزشمند کودک می تواند کارهای زیادی را برای شما و کودکتان انجام دهد. شما به راحتی می توانید رشد کودک را با این برنامه شگفت انگیز بررسی کنید، به طوری که ایده روشنی از وضعیت کودک خود به دست آورید. اما بله با این ویزیت پزشکان ضروری است.

توجه: این برنامه همیشه 100٪ دقیق نیست، بنابراین، این را کاملاً باور نکنید. هیچ کس به جز پزشکان زنان نمی تواند جنسیت جنین را پیش بینی کند.

 

Mira Fertility & Ovulation Tracker

میرا تخمک گذاری شما را پیش بینی می کند و با یادگیری چرخه منحصر به فرد شما در طول زمان دوره، پنجره باروری 6 روزه شما را مشخص می کند. همه با 99٪ دقت آزمایشگاهی.

با Mira، همه چیز با دقت است، بدون حدس و گمان ! زیرا پیش بینی های خود را به جای آستانه های تخمینی، بر اساس داده های هورمونی زمان واقعی شما قرار می دهد.میرا طراحی شده است تا راهنمای شما در تمام مراحل سفر باروری شما باشد .چه به دنبال استفاده از روش تنظیم خانواده طبیعی NFP باشید، چه قصد بارداری TTC یا مدیریت عدم تعادل هورمونی یا شرایطی مانند PCOS. میرا برای شما اینجاست.

با جفت کردن اپلیکیشن Mira با آنالایزر Mira و گرز باروری، می توانید سطح هورمون خود را از طریق ادرار آزمایش کنید و نتایج عددی قابل درک و قابل فهمی را دریافت کنید. غلظت متابولیت استروژن،استرادیول E3G، هورمون لوتئینیزه کننده (LH) و گلوکورونید پرگناندیول PdG را دنبال کنید. نمرات باروری و غلظت هورمون ها را پس از هر آزمایش دریافت کنید و نمودارهای خود را به راحتی مقایسه کنید.

 

 

 

 

Trying to conceive Tracker app

چرخه خود را دنبال کنید و سریعتر باردار شوید!

قاعدگی، تخمک گذاری، علائم، خلق و خوی و موارد دیگر را در یک برنامه زیبا پیگیری کنید!

امکانات:

◉ ماشین حساب و تقویم تخمک گذاری

◉ ردیاب دوره و سلامت قابل تنظیم

◉ پیش بینی های مبتنی بر داده از باروری و تخمک گذاری

 

IVF Relax

در طول چرخه IVF خود احساس استرس و اضطراب می کنید؟ این اپ استرس شما را کاهش می‌دهد و به شما کمک می‌کند آرامش خود را حفظ کنید.

این آرام‌سازی‌های IVF تمام مراحل درمان IVF شما را پوشش می‌دهد . از داروها و سونوگرافی‌ها گرفته تا بازیابی تخمک، انتقال جنین، 2 هفته انتظار و گرفتن نتایج ! به‌علاوه آرامش‌های اضافی برای استرس IVF مانند خواب در طول IVF، فشارهای مالی، چرخه‌های لغو شده IVF، ترن هوایی عاطفی از درمان های باروری، کار در طول IVF و موارد دیگر.

قبل و بعد از انجام روش های IVF، در خانه، محل کار یا هر جا که به پشتیبانی نیاز دارید برای پشت سر گذاشتن روزهای سخت درمان باروری از این برنامه استفاده کنید.ایجاد شده توسط یک مادر IVF، که بیش از 10 دوره IVF انجام داده است.

 

 

SmileReader-Ovulation tracker

برنامه ریزی خانواده، به روش شما

برای لقاح ،تخمک گذاری و شروع بارداری چیزهای زیادی وجود دارد. ما می خواهیم آن را برای شما ساده کنیم.

آیا برای بچه دار شدن مشکل دارید؟

آیا شما و همسرتان احساس ناامیدی می کنید؟

آیا دوست دارید بیشتر در مورد چرخه باروری خود بدانید؟

چیزی به سادگی چرخه تخمک گذاری شما می تواند تمام چیزی باشد که شما و همسرتان را از تشکیل خانواده باز می دارد. برنامه ما به شما کمک می کند تا همه چیز را ترسیم کنید تا بدانید چه زمانی بهترین شانس خود را برای بارداری دارید.

ما حدس و گمان بارداری را حذف می کنیم.

 

ویژگی های برنامه:

- تست های تخمک گذاری: وقتی از تست های تخمک گذاری ما عکس می گیرید، می توانید نتایج را مستقیماً در داخل این برنامه ردیابی کنید. چرخه های خود را ترسیم کنید و دقیقا بدانید چه زمانی برای باردار شدن آماده هستید.

- تست های بارداری: ما همچنین تست های بارداری را نیز ارائه می دهیم که می توانند در این برنامه وارد شوند.

- تقویم تخمک گذاری: تقویم پریود شخصی خود را دنبال کنید تا بدانید چه زمانی در اوج تخمک گذاری هستید تا بهترین شانس بارداری را داشته باشید.

اسکن تصویر: به سرعت نتایج تست های Smilereader خود را با برنامه اسکن کنید. سپس از فناوری برای پیکربندی آنها در چرخه خود استفاده می کنیم.

- ثبت روزانه: همچنین می توانید از این برنامه برای ورود به دمای پایه بدن، تغییرات مخاط دهانه رحم و حتی خلق و خو و وزن خود برای افزایش دقت پیش بینی استفاده کنید.

- به اشتراک گذاری اطلاعات: اطلاعات، تاریخ ها و اطلاعات تخمک گذاری را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز در جریان باشند.

 

 

 

IVF Positivity

در طول چرخه IVF خود احساس استرس و اضطراب می کنید؟ با تاییدیه های روزانه IVF رایگان، آرام و مثبت بمانید.

این نکات مثبت اندیشی هر مرحله از درمان IVF را پوشش می دهد و امید و آرامش درونی را در طول سفر IVF شما القا می کند.اگر 5 دقیقه قبل از سونوگرافی فولیکول، پس از انتقال جنین یا در طول 2 هفته انتظار دارید، از برنامه استفاده کنید.

یا برای آرامش واقعی، تمام جملات تاکیدی IVF را اجرا کنید تا به رهایی از ترس‌های خود کمک کنید و در هر زمانی از چرخه خود بر روی موارد مثبت تمرکز کنید.

ویژگی های برنامه:

• تصدیقات IVF مورد علاقه خود را ذخیره کنید!

• پیامک تأیید IVF مورد علاقه خود را به چرخه دوستان، دوستان و خانواده!

• تصدیقات IVF مورد علاقه خود را در فیس بوک ارسال کنید!

 

Modern Fertility Cycle Tracker

برنامه رایگان باروری مدرن یک ردیاب تخمک گذاری و چرخه است که پیش بینی  روزی که احتمال بارداری شما وجود دارد را آسان تر می کند .چه بخواهید باردار شوید و چه نخواهید!

اکنون برنامه را دانلود کنید تا قاعدگی خود را ردیابی کنید و شروع به دریافت پیش بینی چرخه درست در جیب خود کنید. حتی برای پیش‌بینی‌های *هوشمندتر*، نتایج تست تخمک‌گذاری باروری مدرن خود را ثبت کنید.برنامه ما توسط زنان ساخته شده است، با حمایت علم و همیشه رایگان است. این بدان معناست که هیچ اشتراک، هزینه یا تبلیغاتی... نداریم

برنامه مدرن باروری جدیدترین فناوری را با زیست شناسی منحصر به فرد شما ترکیب می کند. قاعدگی و تخمک گذاری را با برنامه پیگیری کنید و بر اساس چرخه خود پیش بینی کنید - یا از دوربین خود برای اسکن و ثبت نتایج آزمایش تخمک گذاری مدرن باروری خود استفاده کنید.

◇ قاعدگی، نتایج آزمایش تخمک گذاری و رابطه جنسی یا لقاح را در یک مکان دنبال کنید تا تاریخچه کل سیکل خود را تجسم کنید  و پیش بینی های هوشمندانه ای برای سیکل های آینده دریافت کنید.

◇ از تست تخمک گذاری مدرن باروری برای ردیابی روزانه هورمون لوتئینیزه کننده (LH) استفاده کنید و نسبت به آزمایشات تخمک گذاری استاندارد بینش بیشتری نسبت به الگوهای خود بدست آورید . حتی اگر چرخه های نامنظم دارید.

◇ تست تخمک گذاری خود را برای مطالعه فوری LH خود اسکن کنید و به شما بینایی فوق بشری نسبت به هورمون ها و چرخه های آینده می دهد.

LH خود را در طول زمان ترسیم کنید و پنجره باروری خود را به زمان رابطه جنسی یا لقاح یا فقط به عنوان FYI* مشخص کنید.

◇ یک شمارش معکوس شخصی برای بهترین روزها برای آزمایش بارداری دریافت کنید (و نتایج هر آزمایش را پیگیری کنید).

 

 

Naula: Your IVF Simplified

رفع اشکال. اکنون می توان قرارها را برنامه ریزی کرد و پس از تاریخ درمان ذخیره کرد.

Naula که با پزشکان برجسته باروری توسعه یافته است، بهترین و تنها برنامه درمان ناباروری است که همه داروها و قرار ویزیت های شما را در یک مکان، با دستورالعمل های ویدیویی، یادآوری ها و یک تقویم آسان برای استفاده نگه می دارد.

از به هم زدن مقالات و لیست پیوندهای ویدیویی خودداری کنید. از، از دست دادن یک دارو یا قرار ملاقات نترسید. Naula یک تقویم سفارشی بر اساس درمان باروری خاص شما ایجاد می کند. هر روز می‌توانید با ویدیوها و دستورالعمل‌های گام‌به‌گام برای هر دارویی، ببینید چه داروها و قرارهایی در افق وجود دارد، و پس از اتمام هر کدام را بررسی کنید.

امکانات:

- همه داروها و قرار ویزیت های خود را همه در یک مکان پیگیری کنید

- هرگز تاریخ یا زمان مصرف دارو را با یادآوری ها و هشدارهای خودکار روی تلفن خود فراموش نکنید

- به هر منطقه زمانی که تلفن شما در آن باشد تنظیم می شود

- دستورالعمل های تصویری و گام به گام مصور

- یادداشت ها و عکس های خود را برای هر قرار ملاقات یا دارویی اضافه کنید

- درمان را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید

- یک درمان را با یک لمس تکرار کنید

- حفظ حریم خصوصی کامل با رمزگذاری 128 بیتی SSL برای انتقال داده و رمزگذاری 256 بیتی AES اطلاعات شخصی در سطح NSA

- از Naula برای IVF، IUI، FET، انجماد تخمک، رحم جایگزین و اهدای تخمک استفاده کنید.

چگونه کار می کند:

1. درمان خود را وارد کنید

به راحتی درمان خود را وارد کنید - IVF، Mini IVF، IUI، FET، انجماد تخمک، رحم جایگزین یا اهدای تخمک - و از بین داروهای تجویز شده و انواع قرار ملاقات، با قابلیت افزودن داروی خود، انتخاب کنید.

2. در مسیر بمانید

برای هر قرار ملاقات و دارویی یادآوری دریافت کنید تا هرگز یک قدم را از دست ندهید.

3. تصویر بزرگ را ببینید

کل درمان خود را در یک نگاه ببینید تا به برنامه ریزی بقیه زندگی خود نیز کمک کنید!

 

ASCCP Management Guidelines

این برنامه مبتنی بر ریسک ASCCP 2019 برای آزمایش‌های غیرطبیعی غربالگری سرطان دهانه رحم و پیش‌سازهای سرطان، توصیه‌های جدیدی را ارائه می‌کنند.

ASCCP خوشحال است که این برنامه را برای ساده کردن ناوبری دستورالعمل های اجماع مدیریت مبتنی بر ریسک ASCCP برای آزمایش های غیر طبیعی غربالگری سرطان دهانه رحم و پیش سازهای سرطان ارائه می دهد. مقالات راهنما، همانطور که در مجله بیماری های دستگاه تناسلی تحتانی منتشر شده است، و همچنین برآوردهای جامع خطر، از طریق https://www.asccp.org/guidelines قابل دسترسی هستند.این دستورالعمل‌های مدیریت مبتنی بر شواهد، که ابتدا در سال 2019 توسعه یافتند، از طریق فرآیند اجماع 19 سازمان گرد هم آمدند. دستورالعمل های مدیریتی به روز شده با هدف:

• امکان برآورد کاملتر و دقیق تری از ریسک را فراهم کنید

• ارائه مداخلات مناسب تر برای افراد در معرض خطر (پیش سرطان بیشتر را شناسایی و درمان کنید)

• مداخله کمتری را برای افراد کم خطر توصیه کنید (کاهش آزمایش و درمان که از سرطان جلوگیری نمی کند و ممکن است باعث آسیب باروری شود)

• امکان افزودن اصلاح کننده های ریسک جدید و فن آوری های غربالگری و مدیریت را در آینده فراهم کنید

 

 

 

 

WCM BSD

برنامه "تصمیمات غربالگری پستان" یک کمک تصمیم گیری ماموگرافی برای زنان 40 تا 49 ساله است.این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که اطلاعات بی طرفانه ای را در اختیار شما قرار دهد که می تواند به شما و پزشکتان کمک کند تا تصمیم بگیرید چه زمانی باید شروع کنید و چند وقت یکبار باید ماموگرافی غربالگری انجام دهید.

• آیا باید غربالگری ماموگرافی را از 40 سالگی شروع کنید یا تا 50 سالگی صبر کنید؟

• آیا باید هر سال ماموگرافی انجام داد یا یک سال در میان؟

اولین قدم در اتخاذ این تصمیمات، درک خطر ابتلا به سرطان سینه است.

با برنامه Breast Screening Decisions شما:

• خطر ابتلا به سرطان سینه را ارزیابی کنید

• فواید و مضرات ماموگرافی غربالگری را برای زنانی مانند شما ببینید

• ارزش های شخصی خود را در مورد غربالگری سرطان سینه بررسی کنید

• یک خلاصه برای به اشتراک گذاشتن با پزشک خود ایجاد کنید

 

Beat Infertility

این برنامه یک پادکست و شبکه پشتیبانی است که در آن متخصصین به صورت واقعی در مورد ناباروری، مشاوره،  درمان و توانایی بازیافت روحی و... را در افراد ایجاد  کرده و فعالیت میکنند.

از ویژگی های ای ن برنامه:

+ امکان چت و ارتباط با سایر ناباروران

+ دانستن مسائل مربوط به ناباروری و درمان

+ وضعیت خود را با همدردان خود به اشتراک گذاشته و روحیه بگیرید

+ پاسخ به سوالات ناباروری خود را دریافت کنید

+ارتباط با اعضای نزدیک  بیمار

این برنامه فعالیت هایی شامل لیست زیر انجام میدهد

+ ناباروری عمومی

+ نابارور شدن و باروری مجدد

+ آندومتریوز

IVF

+ پذیرش

+ فیبروید

+ سرطان

+ دوره های قاعدگی نامنظم

+ و بسیاری دیگر

 

Hamilton MyImages

این برنامه یک برنامه رادیولوژی خصوصی است که دارای پنج شعبه در همیلتون و چهار دفتر منطقه ای دیگر است و خدمات معاصر خود را در این اپ ارائه می دهد. روش های رادیولوژی همیلتون در مراکز مستقر و با هدف ساخت تاسیسات دیگر فعالیت می کند. هامیلتون رادیولوژی رادیوگرافی کلی ، ماموگرافی ، روشهای فلوروسکوپی ، زنان و زایمان ، بخش کوچک ، عضلات اسکلتی و سونوگرافی داپلر ، سی تی اس ، سونوگرافی حاملگی ، ECG و سایر خدمات رادیوگرافی را ارائه می دهد.

 

Baby Buddy - Pregnancy Guide

این برنامه متخصص پشتیبانی شخصی شما است که شما را در طی بارداری و شش ماه اول زندگی کودک شما راهنمایی می کند. این برنامه برای والدین و متخصصان بهداشت طراحی شده است تا به شما کمک کند بهترین زندگی را به کودک خود هدیه بدهید و از سلامت و رفاه خود پشتیبانی کنید. Baby Buddy برای حمایت از کلیه والدین طراحی شده است تا از سلامت جسمی و روحی خود و نوزاد خود مراقبت کنند. در این برنامه امکان پرسش و پاسخ،خواندن مطالب علمی،ویدیوهای به روز آموزشی و ارتباط با متخصصین زنان را میتوانید تجربه کنید

 

StdMaster - STD (STI) tests

خطر STD خود را ارزیابی کنید.در اینجا می توانید از طریق یک تماس رایگان با متخصص ، بصورت آنلاین ، خطر ابتلای شما به یک بیماری مزمن STD (بیماریهای مقاربتی) را بدانید. ما فاکتورهای زیادی را در نظر می گیریم تا ارزیابی دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم. برای محاسبه نتایج شما ، ما از اطلاعات مربوط به مطالعات مختلف و همچنین آماری که از سراسر جهان توسط سازمانهایی مانند CDC و ECDC جمع آوری شده استفاده می کنیم. بیماری هایی که ما در نظر می گیریم:

• سوزاک

• HIV

• ویروس پاپیلومای انسانی (انواع 16 ، 18)

• ویروس پاپیلومای انسانی (زگیل تناسلی) (انواع 6 ، 11)

• هپاتیت B

• تب خال ناحیه تناسلی

• تریکومونیازیس

• سفلیس

• کاندیدیازیس

• مایکوپلاسما hominis / دستگاه تناسلی

• Ureaplasma urealyticum / parvum

• فتیریازیس (شپش های پوکی)

• کلامیدیا

• سیتومگالوویروس

• ویروس اپشتین بار

• Gardnerella vaginalis

همچنین می توانید دریابید علائم چه بیماری های دیگری را دارید (در صورت وجود علائم) و توضیحات مختصری از هر بیماری را بخوانید ، در مورد آزمایش های STD (از چه زمان و چه نوع آزمایشاتی را باید انجام دهید) ، و...

 

ReUnite Fertility App

این برنامه راهی آسان برای بدست آوردن تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد داروی باروری شما در یک مکان است. برنامه ReUnite به سازماندهی معالجه شما و دسترسی سریع به اطلاعات آموزشی کمک می کند.برنامه ReUnite شامل ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد برای برنامه های تخفیف دارویی باروری ، فیلم های آموزش تزریق باروری ، تقویم های درمان باروری و یک محاسبه کننده تاریخ صحیح اقدام کنید.اگر برای بارداری نیاز به کمک دارید ReUnite Rx برای کمک به راهنمایی شما در مورد داروهای باروری و چرخه درمانی اینجا است.

 

Blood Pressure

کنترل فشار خون خود را با ویژگی های متعددی مانند تجزیه و تحلیل میزان فشار خون، آمار، نمودار، گزارش های جامع و بسیاری از ابزارهای دیگر برای تجزیه و تحلیل فشار خون بالا و یا پایین تحت بررسی خود داشته باشید!

ویژگی های کلیدی:

★رابط کاربری آسان و کاربرپسند

★ ذخیره، ویرایش و یا به روز رسانی اندازه گیری قندخون

★ تشریح سوابق پزشکی

● برچسب ها - نوشتن توصیف کوتاه و استفاده از آنها را بارها و بارها

● تاریخ و زمان اندازه گیری BP

● مقادیر (سیستولیک، دیاستولیک، پالس و وزن)

● توضیحات

★ پشتیبانی از چندین کاربر.

★ نمودار های تعاملی

★ آمار و عوامل فشار خون

● MAP  فشار متوسط ​​شریانی

● PP  فشار پالس

● میانگین 24 ساعته

● جدول فشار خون

● کارت با مقایسه دوره های مختلف و عوامل مختلف

● و ....

★ پشتیبان گیری تمام اطلاعات فشار خون ، بنابراین هیچ نگرانی بابت از دست دادن داده ها نخواهید داشت

 

My Calendar - Period Tracker

تقویم پریود یک برنامه بسیار ظریف و با کاربردی آسان است که به زنان کمک می کند تا دوره ها ، چرخه ، تخمک گذاری و روزهای باروری را پیگیری کنند. چه در مورد باردار شدن ، جلوگیری از بارداری ، منظم بودن دوره های قاعدگی نگران باشید ، تقویم پریود می تواند به شما کمک کند.

ردیاب ما آسان است و هر آنچه را که نیاز دارید ارائه می دهد: عادت ماهیانه نامنظم ، وزن ، دما ، حالات ، جریان خون ، علائم و موارد دیگر را ردیابی کنید.یادآوری های محرمانه شما را برای دوره های آینده ، تخمک گذاری و روزهای بارور مطلع و آماده می کند.

تقویم در پیش بینی باروری ، تخمک گذاری و پریود عالی است. این برنامه با تاریخچه چرخه شما سازگار شده و روزهای اصلی مورد علاقه شما را به طور دقیق پیش بینی می کند.هر آنچه را که لازم دارید با یک نگاه در صفحه اصلی تقویم مشاهده کنید.

تقویم دوره ای از خصوصی ترین اطلاعات شما محافظت می کند - تقویم می تواند با قفل رمز عبور ، اطلاعات شما را از چشم کنجکاو پنهان نگه دارد.پشتیبان گیری آسان و بازیابی اطلاعات خود برای محافظت در برابر از بین رفتن یا جایگزینی دستگاه.

 

ویژگی های اصلی:

ردیاب دوره ، ماشین حساب و تقویم

- تقویم بصری که در آن می توانید روزهای غیر بارور ، بارور ، تخمک گذاری ، دوره مورد انتظار و دوره را تجسم کنید

- تقویم ، چرخه ها و تنظیمات می توانند به سرعت پشتیبان تهیه و بازیابی شوند. هرگز از از دست دادن داده های تقویم خود نترسید

- ردیاب بهداشت بصری ما اطلاعات حیاتی را در یک نگاه نشان می دهد

 

گزارش دوره روزانه با ردیابی دقیق

- برنامه ریز تقویم روزانه به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به جریان ، مقاربت ، علائم ، خلق و خو ، دما ، وزن ، دارو ، PMS ، سایر یادداشت های روزانه را ذخیره کنید

- به راحتی بین روزهای تقویم حرکت کنید

- اطلاعیه ها برای دوره آینده ، پنجره های باروری یا تخمک گذاری

- با استفاده از یک کد PIN منحصر به فرد از تقویم دوره خود محافظت کنید

 

همیشه اطلاعات به روز را با ردیاب داشته باشید

- داده های دوره و علائم تخمک گذاری را در تقویم خود پیگیری کنید

- از واحدهای مختلف اندازه گیری انتخاب کنید

- داده های ردیاب را برای شروع تازه تنظیم کنید

- فواصل پیش بینی دوره را در قسمت تنظیمات تنظیم کنید

- طول فاز لوتئال را تنظیم کنید

- مشاهدات دهانه رحم را پیگیری کنید

- ردیاب را در "اولین روز هفته" سفارشی (دوشنبه یا یکشنبه) شروع کنید

 

ردیاب دوره با حالت پرهیز

- داده های مربوط به تخمک گذاری ، باروری و مقاربت را پنهان کنید

- این تقویم را به یک ردیاب مناسب دوره برای دختران و نوجوانان تبدیل کنید

زیبا و پیشرفته ، دقیقاً مثل شما! این تقویم ردیابی دوره و بارداری بسیار قابل تنظیم برای هر خانمی مناسب است.

 

MAMA PRO

این برنامه یک دستیار مجازی برای زنانی است که قصد بارداری دارند ، از قبل باردار هستند و یا در حال بهبودی از زایمان خود هستند.مشتریان ما ،ما را دوست دارند زیرا ما به آنها کمک می کنیم با خیال راحت و آسوده مراحل برنامه ریزی و مدیریت بارداری ، زایمان و مراقبت از کودک را طی کنند.

کاربران ما ،ما را نسبت به رقبا ترجیح می دهند ، زیرا محتوای MAMA PRO توسط پزشکان عملی مبتنی بر داده های پزشکی بر شواهد ، در سه قالب (ویدیو ، متن ، پادکست) ارائه می شود و با توجه به داده های سوابق پزشکی وی ، به صورت جداگانه برای هر کاربر انتخاب می شود .بارداری ، زایمان ، تغذیه سالم ، شیردهی نوزاد ، رشد هماهنگ کودک ، بهداشت و مراقبت - مشاوره تخصصی همیشه در دسترس است!

در برنامه MAMA PRO موارد زیر را پیدا خواهید کرد:

- دوره های ویدیویی برای مادران و پدران ؛

- مقالاتی از پزشکان فعال ؛

- سوابق پزشکی شخصی ؛

- برنامه بارداری شخصی ؛

- محتوای حرفه ای برای سلامتی زنان.

 

 

 

Contraceptive Ring Reminder +

یادآوری حلقه ضد بارداری + برنامه ای مناسب برای پیگیری کنترل بارداری حلقه پیشگیری از بارداری با طراحی زیبا ، بصری و کاربرد آسان است.راه اندازی و استفاده از آن بسیار ساده است. شما فقط باید انتخاب کنید که چند روز با حلقه می مانید و برنامه شروع به اطلاع رسانی می کند که شما باید حلقه پیشگیری از بارداری خود را وارد یا خارج کنید. علاوه بر این ، همیشه می توانید وضعیت حلقه فعلی را بررسی کنید.یادآوری حلقه بارداری + برنامه ای است که برای پیگیری حلقه خود به آن نیاز دارید: آسان ، موثر و رایگان!

 

 

BabyCare - Gesund & Schwanger

بگذارید ما و شرکت بیمه سلامت شما را در دوران بارداری همراهی کنیم!

این برنامه از شما در این مدت هیجان انگیز پشتیبانی می کند - تا بتوانید تا آنجا که ممکن است آرام باشید و پس از نه ماه کودک سالم به دنیا بیاورید. ما با داشتن اطلاعات علمی ، ارزیابی ها و توصیه های فردی متناسب با نیازهای شما ، به شما کمک می کنیم زندگی خود را در دوران بارداری سالم شکل دهید ، خطرات احتمالی را به حداقل برسانید یا به طور کامل از آنها جلوگیری کنید.این برنامه یک افزودنی دیجیتالی به برنامه مراقبت های پیشگیرانه BabyCare است که بیش از 20 سال تجربه و تحقیق استوار است. ارزیابی های ما بر اساس داده های واقعی آلمان است - اطلاعات ناشناس بیش از 60،000 شرکت کننده BabyCare که پرسشنامه BabyCare را پر کرده و ارسال کرده اند.

 

Ovy Period Ovulation Pregnancy

روز تخمک گذاری ، باروری و قاعدگی بعدی خود را محاسبه کنید. در اینجا ، مطابق با قوانین NFP ، "ردیابی چرخه" یا "باردار شوید" از بین حالت های "جلوگیری از بارداری" یکی را انتخاب کنید. با استفاده از سیگنال های بدن ، برنامه Ovy به شما کمک می کند تا روزهای باروری و غیر باروری خود را در طول چرخه قاعدگی دنبال کنید. با استفاده از دماسنج تخمک گذاری مناسب Ovy ، می توانید دمای پایه بدن خود را به طور خودکار منتقل کنید. Ovy App یک دستگاه پزشکی سازگار با استانداردهای CE و "ساخت آلمان" است.

برنامه Ovy چگونه کار می کند؟

+ ثبت نام کنید و نمایه خود را ایجاد کنید تا برنامه Ovy با چرخه شما آشنا شود

+ بین سه حالت انتخاب کنید: "جلوگیری از بارداری" مطابق با قوانین NFP ، "ردیابی چرخه" یا "باردار شوید"

+ یک بار دماسنج تخمک گذاری بلوتوث Ovy خود را با برنامه Ovy متصل کنید تا مقادیر دمای شما به طور خودکار منتقل شود

+ صبح قبل از بلند شدن با استفاده از دماسنج تخمک گذاری Ovy Bluetooth دما را اندازه بگیرید

+ داده های شما بدون نیاز به باز کردن برنامه Ovy به طور خودکار منتقل می شوند

+ در برنامه Ovy ، سایر سیگنالهای بدن مانند مخاط دهانه رحم ، عوامل تداخل ، PMS ، نتایج آزمایش ، روزهایی که بیمار هستید و موارد دیگر را ثبت کنید

+ شما می توانید از برنامه Ovy بدون دماسنج پایه بلوتوث Ovy با هر دماسنج دیگری استفاده کنید

چرا باید از برنامه Ovy استفاده کنید؟

+ این یک روش بدون هورمون برای جلوگیری از بارداری است

+ اگر دوست دارید باردار شوید از شما پشتیبانی می کند

+ این نرم افزار به راحتی از قوانین NFP استفاده می کند

+ سیستم ترکیبی متشکل از برنامه پزشکی و دستگاه بلوتوث

+ شما همچنین می توانید 17 نقطه داده مانند PMS ، پریود ، عوامل تداخل ، دارو و موارد دیگر را مستند کنید

+ محاسبه دقیق تخمک گذاری ، روزهای باروری و قاعدگی بعدی شما

+ نمودار دما ، چرخه و تقویم در یک نگاه

+ ارزیابی نتایج آزمایش تخمک گذاری برای اینکه آیا شما یک کودک را دوست دارید

+ دسترسی به Ovy Care برای محتوای شخصی مطابق با مرحله مربوط به چرخه شما

+ عملکرد یادآوری برای اندازه گیری در صبح

+ حالت بارداری یکپارچه با ماشین حساب سررسید

 

 

eIVF Patient

EIVF یک سیستم نرم افزاری پیشرفته کلینیک باروری است که توسط بهترین کلینیک های باروری در جهان استفاده می شود. از طریق EIVF Mobile ، بیماران توانایی مدیریت سلامت باروری و سفر خود را با استفاده از دستگاه همراه خود دارند.

*** این برنامه برای استفاده در بیماران فعلی کلینیک های باروری است که از نرم افزار EMR eIVF استفاده می کنند. برای دسترسی به اطلاعات با کلینیک خود تماس بگیرید. ***

با استفاده از برنامه EIVF Mobile می توانید:

• دسترسی به صفحه جریان و پروتکل های درمانی خود داشته باشید

• فرم های رضایت نامه و دستورالعمل های مهم درمانی و روش ها را مشاهده کنید

• مشاهده و پیگیری نتایج آزمایشات

• با پزشک و کارکنان کلینیک خود در ارتباط امن باشید

• قرارهای خود را مدیریت کنید

• نسخه های دارویی خود را مشاهده کنید

 

MomDoc

این برنامه برای مادران طراحی شده است تا هر زمان که نیاز به مشورت و ملاقات با یک پزشک متخصص زنان داشتند به راحتی یک ویزیت آنلاین را تجربه کندد.اغلب ویزیت های آنلاین در این برنامه تحت پوشش بیمه قرار گرفته است و اطلاعات بیمار بسیار امن تحت پوشش قوانین هیپا است.

 

 

Sunfert International

این برنامه یک مرکز باروری بیمار محور است که طیف کاملی از خدمات باروری ، تحقیقات و درمان از جمله IUI ، IVF ، ICSI ، اهداء اسپرم و تخمک ، انجماد تخمک ، عمل جراحی ، لاپاراسکوپی و... را ارائه می دهد.برنامه بین المللی موبایل Sunfert با هدف ارائه بهترین تجربه برای بازدید از مرکز باروری ، این امکان را به شما می دهد تا با پزشکان به راحتی ارتباط برقرار کرده و از راه دور ویزیت شوید.

 

 

یک زن: ارتباط با متخصصین زنان

یک زن اپلیکیشن بهداشت و سلامت زنان با ابزارهایی مانند تقویم قاعدگی ، تقویم بارداری هفته به هفته و تقویم تخمک گذاری و همچنین امکان پرسش و پاسخ با متخصصین زنان و زایمان است.

در «یک زن» می‌توانید:

  • سوالات خود را در زمینه ناباروری، دوران بارداری ، زایمان و  بیماری ها و عفونت ها و سایر موارد بهداشت و سلامت زنان از متخصصین بپرسید.
  • با سایر کاربران گفتگو کنید و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید و دانستنی‌های خود را با یکدیگر در میان بگذارید.
  • از جدیدترین مطالب و اخبار در حوزه زنان و بهداشت زنان با خبر شود.
  • در بخش بارداری هفته به هفته هر آنچه باید در مورد هر هفته از بارداری خود بدانید را پیدا خواهید کرد.

 

 

Bellybaloo

این برنامه به مادران امکان می دهد که به طور رایگان به تصاویر و فیلم های سونوگرافی جنین خود دسترسی پیدا کنند و فوراً آنها را از طریق برنامه یا رسانه های اجتماعی با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. مادرانی که علاقه دارند می توانند به تصاویر سونوگرافی خود از ارائه دهنده خود در این برنامه دسترسی داشته باشند.

 

Pregnancy Health & Fitness

بهداشت و تناسب اندام در بارداری هفته به هفته بسیار مهم است، تمام اطلاعاتی را که یک مادر در برای بارداری سالم از زمان شروع بارداری تا تولد نیاز دارد ، ارائه می دهد. دسترسی به تمام به روز رسانی های هفتگی در مورد بدن ، نکات مربوط به رشد کودک و نکات متخصصین برای یک بارداری مناسب و سالم ، تماما در این برنامه یافت میشود.

 

 

 

Fetal Ultrasound

یک پایگاه داده سونوگرافی جنین ایجاد کنید تا به صورت پویا منحنی رشد جنین را مشاهده کنید.این نرم افزار شامل ابزار و محتوای بالینی است که برای استفاده حرفه ای مراقبت های بهداشتی در نظر گرفته شده است. این برنامه توصیه های حرفه ای نمی دهد؛ متخصصان زنان ،سونوگرافیست ها و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی که از این ابزارها یا پایگاه های داده استفاده می کنند ، باید نسبت به اطلاعاتی که ارائه می دهند ، قضاوت بالینی خود را انجام دهند. مصرف کنندگان (متخصصان غیر پزشکی) که از ابزارها یا بانکهای اطلاعاتی استفاده می کنند ، این کار را با خطر خودشان انجام می دهند. افراد با هر نوع وضعیت پزشکی بطور خاص هشدار داده شده اند قبل از شروع هر نوع درمانی ، به دنبال مشاوره پزشکی حرفه ای باشند. برای نگرانی های پزشکی ، از جمله تصمیم گیری در مورد داروها و سایر روش های درمانی ، کاربران غیر پزشکی همیشه باید با پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مشورت کنند.

1. ارزیابی پارامترهای رشد سونوگرافی جنین ، از جمله:

BPD  قطر بین دو گیجگاه 

FL  طول فمور

HC دور سر

AC  دور شکم

CRLفاصله فرق سر تا مقعد

EFW وزن تخمینی جنین

ویژگی 1: کاملاً با استانداردهای داده سونوگرافی با سطح بالا سازگار است.

ویژگی 2: متن همراه با نمودار نتایج تجزیه و تحلیل ، آسان برای درک ، ساده و واضح را نشان می دهد.

ویژگی 3: کارکرد آسان. نتایج را بلافاصله پس از وارد کردن داده ها دریافت کنید.

ویژگی 4: پزشکان سونوگرافی حرفه ای کاملاً درگیر تولید هستند و واقعاً نیازهای کاربر را درک می کنند ، این برنامه مرتباً به روز می شود.

Femometer Fertility Tracker

با درک چرخه منحصر به فرد قاعدگی خود ، سریعتر باردار شوید یا از بارداری خودداری کنید.

این برنامه یک ردیاب باروری هوشمند است که علائم چرخه منحصر به فرد شما را درک می کند و قادر است به طور دقیق پنجره باروری شما را پیش بینی کند ، تخمک گذاری شما را نشان دهد و دوره پیگیری را انجام دهد.

 

ویژگی های کلیدی

• علائم اساسی مانند LH ، BBT و CM را برای باروری و تخمک گذاری دنبال کنید

• تخمک گذاری ، پنجره بارور و اوج LH را مشخص کنید و بینش ها و توصیه های شخصی روزانه را بدست آورید

• از بارداری به طور طبیعی خودداری کنید. "منطقه امن" خود را شناسایی کنید

• علائم چرخه ورود به سیستم و مقایسه با ماه های گذشته: علائم تخمک گذاری / بارداری اولیه را بررسی کنید

• دوره خود را با دقت پیش بینی کنید

* آیا می خواهید باردار شوید یا از یک روش طبیعی پیشگیری از بارداری استفاده کنید؟

 

theAsianparent Parenting Tips

این برنامه برای مادران باردار است.پرورش فرزند سخت است، از این رو برای والدین آسیایی بیشتر باید تعادل بین دیدگاه های مدرن و سنتی برقرار شود. این برنامه راه حل های مثبت والدین را برای والدین دوره جدید آسیا ارائه می دهد. یک سؤال بپرسید و پاسخ پزشکان را دریافت کنید. حتی گزینه ای برای ناشناس شدن یا برچسب زدن پست خود در NSFW وجود دارد و مادران می توانند در مورد باردار بودن ، دوران بارداری ، زایمان ، نام نوزادان ، مسائل مربوط به شیردهی و ... از پرستاران و پزشکان کمک بگیرند.همچنین ردیاب بارداری به شما این امکان را می دهد تا روزانه بارداری خود را از تمام راه تولد کودک ردیابی کنید. رشد روزمره کودک خود و تمام تغییرات را تا 6 سالگی دنبال کنید.به روزترین مقالات بارداری و کودک را بخوانید.در هنگام تولد فرزندتان کتاب های صوتی ، لالایی و کتابهای داستان دسترسی رایگان پیدا کنید.همین طور با عضویت در کلوپ مادران و انجمن های والدین برای پیوند با مادران دیگر ، به بحث و گفتگو درمورد مشکلات مربوط به فرزندان تا انتهای 6 سالگی بپردازید.این برنامه قابلیت ذخیره تصاویر پزشکی شما و فرزندتان در فضای ابری به صورت کاملا امن و رایگان را نیز فراهم کرده است

Safe Pregnancy & Birth

این برنامه برنده جوایز راهنمای سلامت بهداشت Hesperian اطلاعات دقیق و به روزی را به مربیان بهداشت و مادران ارائه می دهد. مناسب برای افرادی که سطح سواد متنوعی دارند.این برنامه همچنین برای پرستاران نیز ایده آل است.

بارداری و تولد ایمن حاوی اطلاعاتی در مورد:

سالم ماندن در دوران بارداری

شناخت علائم خطر در دوران بارداری ، تولد و بعد از تولد

هنگام بروز علائم خطر چه باید کرد؟

چه زمانی زن را به مراقبت های اضطراری ارجاع دهید

بیش از 20 دستورالعمل گام به گام

 

Pregnancy Due Date Calculator and Calendar

تقویم بارداری مصور ما یک راهنمای دقیق هفته به هفته بارداری است و شمارا درباره اتفاقاتی که برای جنین می افتد یاری میدهد.هر هفته از بارداری شامل توضیحی در مورد رشد کودک شما و همچنین توضیحی در مورد تغییراتی است که در بدن شما ایجاد می شود. همچنین می توانید اطلاعات پزشکی مهمی را برای کمک به سلامتی خود و کودک خود پیدا کنید.اعلامیه شمارش معکوس تاریخ معوق ما روزها ، ساعت ها ، دقیقه ها و ثانیه ها را تا زمان رسیدن بسته های شادی شما شمارش می کند!

فقط در برنامه ما ببینید چگونه طول و وزن کودک شما در هر ثانیه تغییر می کند!

مقالات ما طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد بارداری را در بر می گیرد:

- علائم اولیه بارداری

- چه موقع در دوران بارداری با پزشک تماس بگیریم؟

- آزمایش های غربالگری و تشخیصی قبل از تولد

- مواد غذایی و نوشیدنی برای جلوگیری از بارداری

- در دوران بارداری چه مقدار وزنی باید کسب کنم؟

- چک لیست کیف بیمارستان

- راه اندازی مهد کودک

Kindara: Fertility Tracker

مأموریت Kindara این است که به زنان این قدرت را بدهد که به بهترین شکل زندگی کنند، سلامت خود را بهینه نمایند، جسم خود را درک کنند، و مسیر باروری خود را از طریق ایجاد ابزارها و دانشی که مورد نیاز است زیر کنترل نگه دارند. Kindara میگوید: "چه شما نوآموز باشید چه کارشناس، ما برای حمایت شما آمده‌ایم."

دانایی، قدرت است. چه شما خواهان بارداری باشید، یا خواهان اجتناب از بارداری، یا صاف و ساده قصد پیگیری چرخۀ عادت ماهانۀ خود را به طور دقیق داشته باشید، نمودار آسان و رایگان Kindara به شما کمک میکند تا هر روزه تعیین کنید که بارور هستید یا خیر.

ایجاد یک اجتماع با نشاط برای به اشتراک گذاشتن افکار، احساسات و اهداف برای Kindara نقش محوری دارد. ما از مشاهدۀ کارآیی به اشتراک گذاری و مقایسۀ نمودارهای باروری در بخش اجتماعی 1.3 میلیون خانم و اشتیاق، حمایت، و اعتماد ایجاد شده در کاربران Kindara تحت تأثیر قرار گرفتیم.

Easy Period Calendar - ovulation

تقویم دوره ای آسان و دیجیتال از تقویم قاعدگی برای هر خانم مدرن لازم است. تقویم ماهانه برنامه ای است که به راحتی امکان ردیابی دوره ، روزهای باروری و تخمک گذاری را به شما می دهد. با استفاده از این برنامه متوجه خواهید شد که چه روزهایی برای بارداری مناسب هستند

ماشین حساب به طور دقیق و قابل اطمینان پیش بینی قاعدگی ، تخمک گذاری و روزهای باروری را پیش بینی می کند.

علاوه بر کارکردهای اساسی مانند ماشین حساب و ردیابی چرخه در تقویم دوره آسان ، شما قادر خواهید بود به بدن خود گوش دهید و چرخه ، علائم ، خلق و خوی ، نزدیک بودن ، وزن یا قرص ها را ضبط کنید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که می توانید اسرار و یادداشتهای خصوصی را در آن ذخیره کنید.

این نرم افزار بسیار زیبا و بسیار بصری است. ایده آل برای زنانی که می خواهند منظم چرخه قاعدگی خود را کنترل کنند ، باروری را بررسی کرده و با خیال راحت به رابطه جنسی بپردازند.

ویژگی های اصلی:

- تقویم ماهانه

- کنترل قاعدگی و پیش بینی تخمک گذاری

- پیگیری چرخه قاعدگی ، دوره ، روزهای بارور ، تخمک گذاری

- تنظیمات فردی: طول چرخه قاعدگی ، دوره و تخمک گذاری

- اطلاع از دوره ، روزهای بارور و تخمک گذاری

- ماشین حساب چرخه قاعدگی ، ماشین حساب باروری و تخمک گذاری

- احتمال بارداری را بررسی کنید

 

ویژگی های اضافی:

- ورود علائم ، خلق و خوی

- کنترل کننده منظم چرخه

- تقویم روز اول قاعدگی ، روزهای بارور

- یادآوری مصرف داروهای ضد بارداری

- نمودار وزن و دما

- امنیت برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما

- انجمن برای به اشتراک گذاشتن نظرات و مشاوره بین کاربران

 

Due Date Calculator

این برنامه یک محاسبه کننده تاریخ بارداری که در درجه اول برای استفاده پزشکان طراحی شده است. این برنامه تاریخ موعد حاملگی را برای زنانی که تحت عمل باروری قرار گرفته اند از جمله انتقال جنین ، IUI و بازیابی تخمک محاسبه می کند. همچنین ممکن است اطلاعات تاریخ موعد با استفاده از تاریخ تخمک گذاری محاسبه شود.

نحوه استفاده از برنامه ماشین حساب تاریخ موقت:

گزینه های موجود در فهرست کشویی را در زیر عنوان "محاسبه بارداری توسط" مشاهده کرده و انتخاب خود را انجام دهید. در مرحله بعد ، با استفاده از منوی "انتخاب تاریخ" ، تاریخ مناسب را وارد کرده و محاسبه را فشار دهید. نتایج تاریخ آخرین دوره قاعدگی (LMP) ، تاریخ موعد تخمین زده شده ، سن حاملگی نوزاد و تاریخ احتمالی بارداری را نشان می دهد.

برنامه حسابگر تاریخ مناسب برای استفاده در خانم هایی با سابقه ناباروری و همچنین افرادی که بطور طبیعی تصور می شوند مناسب است. برای بهترین نتیجه ، از دقیق ترین داده های موجود استفاده کنید.

 

 

Period tracker for women

این برنامه یک ردیاب دوره مناسب برای زنان است. یک برنامه تخمک گذاری با بالاترین امتیاز که دارای یک ردیاب دوره ای ، و ردیاب قاعدگی برای خانم ها ، و ردیاب دوره ای برای نوجوانان است.اگر به دنبال یک تقویم مفید برای پیگیری تخمک گذاری هستید ، تقویم تخمک گذاری و تقویم دوره ای داریم. این تقویم های چرخه قاعدگی ، محاسبه گرهای خوبی هستند ، به خصوص اگر می خواهید باردار شوید. یک ماشین حساب تخمک گذاری برای بارداری در این برنامه باروری مناسب موجود است. برای همه افراد که نیاز به اطمینان از داشتن چرخه قاعدگی منظم هستند ، این برنامه مناسب است.

WashU Med OBGYN Guide

کتابچه های راهنما در حال رشد هستند و دیگر در جیب های ما جای نمی گیرند. طبقات درمانی زنان و زایمان به طور فزاینده ای زیاد هستند و زمان زایمان "راهنمای بقا" بزرگ به پایان رسیده است. گروه زنان و زایمان در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس با تأکید بر یادگیری الکترونیکی ، این برنامه را با هدف جایگزین کردن کتابچه های چاپی در این زمینه یک بار و برای همیشه ایجاد کرده اند!این برنامه نه تنها واقعیت های علمی فوری در مورد اتفاقات و عوارض زایمان را در اختیار پزشکان قرار می دهد ، بلکه پروتکل های مبتنی بر شواهد در سطح ملی را نیز در مورد نحوه مدیریت آنها ارائه می دهد. پزشکان ، پرستاران و ارائه دهندگان سطح متوسط ​​این ابزار را در تمرین روزانه خود بسیار مهم می یابند.علاوه بر این ، یک بخش مسابقه وجود دارد که عناصر پرمحتوا در زمینه OBGYN را شامل می شود که برای هر دانشجوی پزشکی جذاب است و ساکنان OBGYN که برای امتحانات CREOG از آن استفاده میکنند..

 

ACOG DII SMI

ابتکار مادر ایمن (SMI) پروژه ای از کنگره زنان و زایمان و متخصصین زنان در آمریکا (ACOG) ، است. SMI با بیمارستان های زنان و زایمان در سراسر ایالت ها برای پیاده سازی رویکردهای استاندارد فول مراقبت  به دلایل اصلی مرگ و میر مادران - خونریزی ، فشار خون بالا ، و ترومبوآمبولی وریدی کار می کند.

از طریق برنامه به همه مواد SMI دسترسی پیدا کنید ، از جمله:

جداول ارزیابی ریسک

· چک لیست ها

· الگوریتم ها

· لیست های کشویی ارائه بالینی

· اسناد راهنمایی

 

Mobile Lactation Consultant

این برنامه یک نرم افزار برتر ثبت نمودار الکترونیکی و سوابق سلامت بیماران برای متخصصین زنان و مادرانی است که به تازگی زایمان کرده اند. بیمار از این پرتال برای پر کردن پرونده سلامتی خود ، امضای اسناد پزشکی و حتی برای پیام یا برقراری تماس با ارائه دهنده خود میتواند استفاده کند تا ویزیت های مربوط به تغذیه با شیر مادر ، تست های مادران ، معاینات نوزادان یادداشت ها و هر آنچه را که احتمالاً فکر می کنید به آن نیاز هست مانند IBCLC ، CLC ، CBE یا CLE را به ثبت برساند. زمان آن است که با کاغذ خداحافظی کنید !!!

از همه مهمتر ، در این برنامه افراد نیازی ندارند تا به اینترنت متصل شوند تا مانند سایر راهکارهای EHR مبتنی بر وب کار کند. هر سوال و یا هرفعالیتی که افراد در حالت آفلاین انجام میدهند که لازم است در برنامه ذخیره شود پس از اتصال به اینترنت به روزرسانی میشود.همچنین از دیگر ویژگی های خوب برنامه امکان استخراج اطلاعات به صورت فایل اکسل است.

FEMM Period Ovulation Tracker

آیا به دنبال ردیابی چرخه ها و علائم قاعدگی ، بارداری یا جلوگیری از بارداری هستید؟ برنامه FEMM چیزی فراتر از یک ردیاب دوره ای است که بتوانید سلامتی خود را پیگیری کنید ، درک کنید که در بدن شما چه می گذرد ، مسائل احتمالی را منتخب کرده و با شبکه ای از پزشکان و پرستاران ارتباط برقرار کنید. شما بهترین خدمات درمانی را دارید ما یک انقلاب جدید در سلامت زنان هستیم!خودتان را توانمند کنید و با استفاده از برنامه آسان ما در مراقبت های بهداشتی خود یک فرد فعال باشید!

امکانات:

* ورودی آسان داده برای ردیابی چرخه یا دوره خود.

* علائم جسمی و عاطفی را برای تشخیص بهتر مشکلات احتمالی سلامتی دنبال کنید.

* یادآوری روزانه. فراموش نکنید که داده های خود را از طریق ویژگی اعلان برنامه ما وارد کنید.

* مشاهده چندین نمودار بر روی یک صفحه برای کمک به شما در درک الگوهای خود.

* داروهایی را که اکنون مصرف می کنید را وارد کرده و پیگیری کنید.

* اطلاعات سلامتی خود را ایمیل و یا چاپ کنید و با پزشک ، دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید

* سبک های مختلف نمایش به شما اجازه می دهد چرخه های خود را بهتر ببینید و تفسیر کنید: نمایش تقویم ، نمودار و نمای نمودار تفصیلی ، که به شما امکان می دهد علائم خود را ببینید.

* از طریق پایگاه دانش ما ، سلامتی خود و اثر متقابل هورمونهای بدن را درک کنید.

 

GYNECO

یکی از حساس ترین و مهم ترین قسمت های پزشکی مربوط به بیماران باردار می باشد، همیشه دادن داروی مناسب و کم خطر از بزرگترین دغدغه های هر پزشک متخصص زنان می باشد. در این اپلیکیشن سعی شده تا این مشکل بزرگ را برای شما حل کنیم و همچنین دیگر امکانات اپلیکیشن نیز یاری دهنده خوبی برای شما خواهند بود

امکانات اپلیکیشن Gyneco شامل :

شکایات شایع در بارداری

بیماری های زنان

مراقبت های دوران حاملگی

کتاب های دنفورس ، ویلیامز و کارنت برای پزشکان

محاسبه زمان زایمان و سن حاملگی با تاریخ شمسی

محاسبه سن حاملگی بر اساس سونوگرافی

دارو های رایج در زنان به همراه رده بندی و …

 

My Cycles Period Tracker

بهترین روش پیگیری دوره ی عادت ماهانه و دوره ی تخمک گذاری در خانم ها با استفاده از این برنامه! این اپ با تقویم مخصوص خود دوره ی بعدی عادت ماهانه شما را پیش بینی می کند و در صورتی که باردار هستید می توانید دوره ی بارداری خود را تعیین کنید و شانس بارداری خود را افزایش دهید.

ویژگی های کلیدی:
*
با دقت به سوالات دکتر خود در مورد چرخه قاعدگی خود پاسخ دهید.
*
پیگیری دوره های خود با پیش بینی بهتر دوره های آتی
* امکان برنامه ریزی برای دوره ها و تطبیق آن ها با تعطیلات
* پیگیری و پیش بینی بهتر دوره ی تخمک گذاری
* نحوه ی انجام تست بارداری خانگی

Flo Period & Ovulation Tracker

این برنامه ساده و هوشمندانه ، دوران تخمک گذاری و باروری را ردیابی می کند. با استفاده از تقویم باروری و تخمک گذاری قابل اطمینان و ماشین حساب دقیق و علمی این برنامه ،ظرافت و کارایی برنامه دوچندان میشود.فلو همچنین به شما در مورد روزهای مطلوب برای بارداری و یا عدم بارداری اطلاع میدهد.پیگیری دوره قاعدگی و علائمPMS  شما و تمام اطلاعات شمارا در نمودار های برنامه ریزی شده نمایش میدهد.

 

Ovia Fertility & Cycle Tracker

آیا می خواهید دوره و تخمک گذاری خود را پیگیری کنید؟ و یا میخواهید باردار شوید و پیگیر دوره های تخمک گذاری خود هستید؟ این برنامه از دقیق ترین ماشین حساب تخمک گذاری و دوره ردیاب است. ویژگی های محبوب ما:

- پیش بینی دقیق دوره و تخمک گذاری

- پشتیبانی از چرخه قاعدگی نامنظم

تقویم برای علائم، خلق و خو، PMS، ورزش، رابطه جنسی و ردیابی تغذیه!

- بیش از 2،000 مقالات تخصصی رایگان درباره   باروری، مفهوم آن  و سلامت باروری

- بازخورد داده به طور مستقیم به جدول زمانی فرد

- دستگاه های ردیابی تناسب اندام خود را تقویت کنید

-ارسال داده به اکسل

-پرسش و پاسخ به سوالات ناشناس در انجمن

Week by Week Pregnancy App. Contraction timer

این برنامه رایگان ردیاب بارداری به شما کمک خواهد کرد که خود را در طول بارداری آرام نگه دارید. این راهنمای بارداری همیشه شما را در مورد فرایندهایی که در بدن شما، رشد کودک شما و موارد بیشتر مانند رژیم غذایی سالم، اطلاع می دهد. هر زمان که به این برنامه احتیاج داشته باشید از مشورت با پزشک و یا دیگر بانوان باردار گرفته تا حتی وقتی که استرس دارید و یا نیاز به مشاوره غذایی دارید این برنامه به شما کمک میکند. از دیگر ویژگی های این برنامه کتاب ها و راهنماهای رایگان دوران بارداری،لیست تمام وسایلی که برای بیمارستان و تولد نوزادتان به آن احتیاج دارید،ماشین حساب معکوس بارداری و...

 

Spot On Period Tracker

این برنامه مخصوص دوران قاعدگی نوجوانان است و به صورت بازی و با پنل گرافیکی جذابی طراحی شده است و قابل برنامه ریزی توسط والدین و نظارت بر وضعیت فرزند نیز هست و تمام گزینه های مربوط به بخش زنان در این برنامه فعال است و زمان قاعدگی را به نوجوانان اطلاع میدهد. نقطه ای به طور مستقیم از کارکنان بهداشتی در سطح جهانی در Planned Parenthood می آید، بنابراین شما اطمینان حاصل میکنید که نرم افزار مطمئن و ایمن است. از دیگر قابلیت های این برنامه به اشتراک گذاری وضعیت سلامت با پزشک و والدین همین طور ارتباط با آنان میتوان اشاره کرد.

Ovia Pregnancy Tracker

آیا باردار هستید؟ با این برنامه شاهد رشد روزانه جنین خود باشید.

این برنامه برای ردیابی رشد جنین یک برنامه منحصر به فرد است.توسط این اپلیکیشن میتوانید در طئل مدت بارداری خود مواظب سلامت خود و جنین خود باشید.همین طور تمام اطلاعات ضروری پرونده سلامتتان را به صورت امن در گوشی هوشمندتان نزد خود داشته باشید.

 

ویژگی های کلیدی

◆ به روز رسانی مطالب بارداری  و رشد جنین به صورت روزانه و هفتگی

◆ نمایش تصاویری از اندازه دست و پای فعلی جنین شما

◆ بیش از 2000 مقالات حاملگی رایگان، راهنمایی، ابزار و اطلاعات

◆ ماشین حساب دقیق برای محاسبه زمان بارداری،مدت بارداری و تاریخ زایمان

◆ تقویم برای سازماندهی و پیگیری تمام جزئیات حاملگی، از ذخیره تعداد ضربه های جنین به شکم مادر تا آخرین زمان ویزیت پزشک

◆ ذخیره سن و اطلاعات مادر باردار

◆ ردیاب و راهنمای سلامت

Natural Cycles, Fertility app

این اپلیکیشن تنها برنامه گواهی کنترل تولد در اروپا است و تنها برنامه ای است که به شما کمک میکند بدن خود را بهتر بشناسید و به نظم چرخه های قائدگی شما کمک میکند و درک کاملی از چگونگی فعالیت آن به کاربر میدهد.این اپلیکیشن برای کنترل زایمان در اروپا تأیید شده است و همین طور در ایالات متحده نیز برای استفاده از نظارت بر باروری از آن  استفاده می شود.

بیش از 700،000 بانو از این برنامه استفاده می کنند، و می دانند:

○ چگونه چرخه منحصر به فرد ایشان کار می کند

○ چه هنگامی بارور نیستند

○ هنگامی که دوره آنها در حال شروع است و باید PMS را انتظار داشته باشند

○ چه هنگامی تخمک گذاری انها شروع میشود

○ چه هنگامی در معرض خطر بارداری هستند و در صورت خواسته فردیشان نیاز به پیشگیری دارند.

Pregnancy Week By Week

یک برنامه کاربردی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که برای یک خانم باردار بسیار سودمند می‌باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی می‌توانید دوران بارداری را مدیریت کنید.

ویژگی‌ها :

به صورت هفته به هفته شرایط بارداری خود را پیگیری نمایید

اطلاعاتی را درباره کودک خود بدست بیاورید

هفته فعلی بارداری را محاسبه نمایید

می‌توانید تاریخ بارداری را محاسبه کنید

وزن خود را از طریق برنامه پیگیری نمایید

می‌توانید ضربه‌های کودک خود را نیز پیگیری کنید

درباره علائم بارداری یادداشت‌برداری نمایید (ناخوشی صبحگاهی، تغییرات بدن، ویزیت پزشک)

Period Tracker

اپلیکیشن یا برنامه Period Tracker قابلیت های بسیار متنوع و دقیقی را در اختیارتان قرار می‌دهد. رابط کاربری برنامه بسیار خوب طراحی شده و بدون تردید به دل بانوان می‌نشیند. با استفاده از اپلیکیشن مذکور می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد دوران قاعدگی خود و وضعیت جسمانی‌تان کسب کنید.

یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های برنامه Period Tracker مربوط به توانایی آن در پیش‌بینی پریودهای بعدی می‌شود. بدین ترتیب می‌توانید دریابید که در آینده و چه روزی دوره قاعدگی ماهیانه شما آغاز خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های کاربردی اپلیکیشن مذکور باید به نمایش دوران اوج تخمک گذاری اشاره کنیم. بدین ترتیب می‌توانید از بارداری ناخواسته جلوگیری به عمل آورید.

از دیگر ویژگی هایی که برنامه Period Tracker ارائه می‌کند باید به بهره‌مندی آن از تقویت شمسی اشاره کنیم. این اپلیکیشن همچنین بانوان را قادر به ایجاد یادداشت برای موضوعات مورد نظرشان در هر روز می‌کند و می‌تواند زمان آغاز علائم سیکل بعدی پریود را هم پیش‌بینی کند.

به صورت کلی اگر به دنبال یک برنامه آی او اسی مناسب برای ردیابی وضعیت سیکل های قاعدگی خود هستید، اپلیکیشن Period Tracker یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان محسوب می‌شود

Clue

دیگر نگران دوران قاعدگی خود نباشید. این سرویس، دوره‌های قاعدگی شما را رصد می‌کند و قبل از شروع دوره بعدی، به شما هشدار می‌دهد. وقتی الگوریتم برنامه، الگوی قاعدگی شما را شناسایی کرد، هر روز اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان می‌گذارد.

خیلی سریع و آسان با این اپلیکیشن الگوی قاعدگی خود را مدیریت کنید.ازجمله ویژگی هایی که این اپ میتواند در اختیار شما قرار دهد:

 

ردیابی دوره:

+ پیگیری دوره، گرمای بدن، و دیگر مشکلات دوران  قاعدگی

+ دریافت پیش بینی دقیق و یادآوری تقویم قبل از دوره بعدی، PMS، و تخمک گذاری

+ وضعیت سلامتی خود را ثبت کنید. پیگیری موارد زناشویی، درد، خلق و خو و ..

+ پیگیری و پیش بینی دوره ها با تقویم این اپبه راحتی و مشاهده دوره های گذشته، PMS، و داده های باروری، و همچنین پیش بینی های آینده برای سه دوره بعدی

 

اطلاعات علمی:

+ خواندن اطلاعات عمیق در مورد چرخه قاعدگی، همراه با منابع پزشکی و علمی.

+ تجزیه و تحلیل چرخه های قاعدگی فعلی و قبلی همراه با میانگین کلی، به راحتی روندها را مشاهده کنید.

+ Clue از یک الگوریتم استفاده می کند که از اطلاعات ورودی شما یاد می گیرد. هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، دقیق تر می شود.

+ ویژگی های پیشرفته iOS، از جمله ادغام سلامت باروری با برنامه بهداشت، Touch ID و Extensions Today

OBGYN

وبلاگ OBGYN روزانه به طور منظم به پرسش های سلامت زنان در طول عمر آنان از نوجوانی تا یائسگی پاسخ میدهد. این سرویس منحصر به فرد کاملا رایگان است.هدف اصلی  وبلاگ OBGYN این است که آگاهی از سلامت و رفاه مادر و نوزاد را از طریق رویکرد مبتنی بر شواهد، افزایش یابد. که از طریق این پلت فرم با اطلاعات معتبر علم و فناوری به کاربران عرضه میشود.
 
وبلاگ OBGYN در چارچوب تحقیقات بین المللی مجله زنان و زایمان (IJOGR) کار می کند.
 
IJOGR یک مجله در دسترس رایگان است که مقالات پژوهشی اصلی، مقالات بررسی شده، نتایج به روزآوری شده مطالعات بالینی در تمامی زمینه های زنان و مامایی را منتشر می کند.
 
اما به خاطر داشته باشید اطلاعاتی که در این وبلاگ در نظر گرفته شده است به هیج عنوان نمیتواند جایگزین ویزیت پزشک شود.

Babyscripts

Babyscripts اولین پلت فرم مراقبت های مجازی است که توسط تامین کنندگان مراقبت های بهداشتی برای مادران باردار در آغاز حاملگی آنها تجویز می شود. برنامه تلفن هوشمند همراه دارای محتوای سفارشی برای بارداران به صورت هفتگی به آنان ارائه می دهد تا یاری کننده بانوان باردار باشدو با راهنمایی هایی که مربوط به تغذیه، ورزش، و... است یک بارداری شاد و سالم را برای آنان به ارمغان آورد .همچنین نظارت از راه دور نیز می تواند بخشی از برنامه مراقبت های قبل از زایمان بیمار باشد، جایی که او می تواند به آسانی وزن و اندازه گیری فشار خون خود را از طریق نرم افزار برای تیم مراقبت های بهداشتی ارسال کرده و درصورت نیاز نظارت و مداخله  انجام گیرد.

Mijn Verloskundige

تنها برنامه برای زنان باردار است که توسط متخصص زنان و زایمان ارائه می شود. منبع مفید و قابل اعتماد در طول حاملگی شما. علاوه بر اطلاعات مربوط به ماما، برنامه همچنین هفته و هفته اطلاعات مربوط به بارداری شما را می دهد.

نرم افزار را به صورت رایگان دانلود کنید، ماما را انتخاب کنید، در چه هفته ای از بارداری شما را پر کنید و تقریبا 9 ماه از وضعت خود مطلع باشید.

Obstetric Helper

مراقبت از مامایی یک ابزار برای پزشکان و بیماران است. این ساده و بصری است، به کمک محاسبه سن حاملگی توسط LMP، اندازه گیری های اولتراسوند و بیومتریک به دست آمده از طریق اولتراسوند کمک می کند. شما همچنین می توانید تاریخ احتمالی تحویل را محاسبه کنید. برای انجام محاسبات مادری رابط کاربر تمیز دارد تا زمان صرف وقت تمرین شود .

تمام نتایج در قالب semanas.días بیان می شود، یعنی اولین رقم ها نشان دهنده مجموع هفته های حاملگی و روز جمعه است. به عنوان مثال، اگر نتیجه 24.5 باشد بدان معنی است که بیمار 24 هفته حاملگی با 5 روز دارد.

این برنامه پزشک را جایگزین نمیکند و تفسیر نتایج آن نیاز به دانش فیزیولوژیکی و فیزیولوژیکی دارد که میتواند قبل از حاملگی، در طی و بعد از بارداری رخ دهد.

AOGS

برنامه موبایلی انجمن زنان و زایمان هند قسمت احمدآباد (AOGS) یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند است که توسط دکتر کیران دزایی رئیس جمهور AOGS 2015-201 تهیه شده است. این برنامه با موفقیت در 31 مارس 2016 راه اندازی شد. یکی از اولین نوع آن در میان تمام انجمن های Ob & Gy در هند وابسته به FOGSI است.

 

با استفاده از این برنامه تلفن همراه، کاربران می توانند به وب سایت دسترسی داشته باشند، تمام اطلاعات را دریافت و به روز رسانی خود را با آخرین فعالیت های AOGS. انجام بدهند.

 

انجمن زنان و مامایی Ahmedabad (AOGS) در سال 1936 توسط 5 عضو تشکیل شد. دکتر (خانم) مدوره رئیس بنیانگذار بود و دکتر S. B. Anklesaria دبیر موسس بود.

FOGSI CNN 2017

زنان و زایمان یک زمینه پویا است و اطلاعات زیادی با تحقیقات در حال انجام در سراسر جهان تکامل یافته است. ما آخرین اخبار را در حوزه Ob Gyn با اختلافات در Ob Gyn، پیشرفت های جدید در Ob Gyn و شواهد جدیدتر در Ob Gyn به شما ارائه می کنیم. برای این رویداد برجسته تحت رهبری توانایی دکتر ریشما پایی، رئیس جمهور FOGSI 2017 و دکتر Sunita Tandulwadkar رئیس سازمان تنظیم شده است.

مسائل قانونی پزشکی و جراحی واژینال

سونوگرافی

برگزاری کارگاه های تعاملی در زمینه ناباروری، زایمان

بروز رسانی دانش و مهارت

UP