MEDITECH Expanse Cam

عکسبرداری برای Expanse EHR

Expanse Cam، اپلیکیشن عکس MEDITECH، پزشکان را قادر می‌سازد تا با استفاده از دوربین داخلی روی گوشی هوشمند یا تبلت خود، تصاویر پزشکی را مستقیماً در اسناد خود ثبت و آپلود کنند. Expanse Cam کاملاً رمزگذاری شده و مطابق با HIPAA، تکمیل مستندات با تصاویر بالینی واضح را آسان می کند - در زمان توصیفات نوشته شده صرفه جویی می کند و در عین حال کیفیت مراقبت را بهبود می بخشد و رضایت بیمار را بهبود می بخشد. عکس‌های گرفته شده از طریق Expanse Cam در Expanse آپلود می‌شوند بدون اینکه هرگز در دستگاه ذخیره شوند.با Expanse Cam، ارائه دهندگان می توانند:

• برنامه را روی دوربین تلفن یا رایانه لوحی خود مستقیماً در اسناد راه اندازی کنید

• از طریق دستگاه شخصی آنها عکس بگیرید

• تصویر را به طور ایمن در Expanse EHR آپلود کنید

• عکس را مستقیماً در اسناد خود جاسازی کنید

 

Melanoma Test - risk calculator of skin cancer

تست ملانوما یک ماشین حساب خطرناک پیچیده و دقیق برای تست ایجاد سرطان پوست است. ما با استفاده از ترکیبی از الگوریتم های آزمون چندگانه ، این آزمون را تهیه کردیم که طیف گسترده ای از فاکتورها را در نظر می گیرد و قادر به تشخیص تفاوت های ظریف تر از سایر ماشین حساب های خطر دیگر است. پس از تکمیل پرسشنامه مختصر با تصاویر ، می آموزید که آیا هرگونه علامت رنگدانه مشکوک روی پوست خود دارید یا اینکه احتمال بروز ملانوم وجود دارد یا خیر. این نرم افزار کاربر پسند در سادگی استفاده دارد و برای جلوگیری از این بیماری کمک بزرگی است.

حدود 30-50٪ از ملانومها از علامت رنگدانه ایجاد می شوند. ملانوما تومور بدخیم ملانوسیت است که بیشتر در پوست ایجاد می شود. این بیماری یکی از انواع کمتری سرطان پوست است ، اما بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری های توموری را ایجاد می کند.

در بیشتر موارد ، علائم بهداشتی تغییر اولیه یك علامت رنگدانه استاتیك است ، كه برداشتن زود هنگام آن اغلب از ایجاد تومور بدخیم جلوگیری می كند.

با تشکر از این نرم افزار تلفن همراه ، تست خطر ابتلا به ملانوما را آزمایش کنید ، زیرا پیشگیری یکی از سلاحهای موثر در برابر این بیماری است. هیچ چیز ساده تر از معاینه توسط متخصص پوست در صورت بروز هرگونه سوء ظن نیست ، خطر ابتلا به سرطان را رد کنید و مطمئن باشید که سالم هستید. از روندهای مدرن در پزشکی استفاده کنید و خود را آزمایش کنید.

برنامه تست ملانوما موارد زیر را ارائه می دهد:

risk تست خطر توسعه ملانوما

information اطلاعات بیماری

گزینه ارسال نتایج آزمون از طریق پست الکترونیکی

یادآوری تاریخ آزمون بعدی

ips نکات و ترفندهایی برای کاهش خطر ابتلا به بیماری

 گزینه اشتراک گذاری

 

DermLite

این برنامه به شما امکان میدهد تا تصاویر آندوسکوپی را با گوشی خود تصویربرداری کنید.

اتصال dermatoscope DermLite به آیفون شما آن را به یک درماتوسکوپ دیجیتال با وضوح بالا تبدیل می کند. عکسهای پوستی از ضایعات را هنگام غربالگری سرطان پوست ضبط و ذخیره کنید. از برنامه DermLite خود به عکس های خود دسترسی پیدا کنید ، آنها را به رایانه خود ارسال کنید یا آنها را در مرکز FotoFinder بارگذاری کنید.

امکانات:

عکسهای پوستی را ثبتمی کند و به شما امکان می دهد آنها را روی صفحه ارزیابی کنید

ضایعات را تا 20 برابر بزرگتر می کند

به طور خودکار تاریخ و زمان تصویر را ذخیره می کند

به شما امکان اضافه کردن ، حذف و اصلاح بیماران و داده های مربوطه را می دهد

محلی سازی ضایعه را از طریق بیمار مجازی فراهم می کند

به شما امکان می دهد تا ایمیل های رمزگذاری شده SSL را مستقیماً از داخل برنامه ارسال کنید

دروازه ای را برای سرور 'PhotoFinder Hub' با ذخیره سازی وب برای تهیه نسخه پشتیبان و خدمات افکار دوم ارائه می دهد

 

SkinScreener

طی سالهای اخیر میزان بروز سرطان پوست به طور مداوم در سراسر جهان افزایش یافته است. از نظر آماری ، احتمال ابتلا به سرطان پوست یکبار در طول زندگی حدود 20٪ است. تشخیص زودهنگام از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. هرچه زودتر سرطان پوست تشخیص داده شود ، احتمال بهبودی بیشتر خواهد بود. به همین دلیل است که گروه متخصصان پوست و مهندسین زیست پزشکی SkinScreener را ایجاد کرده اند ، روشی هوشمندانه برای تعیین خطر شخصی تغییر مناطق پوست با یک برنامه ، علاوه بر معاینات پوستی منظم.یک مطالعه بالینی در دانشگاه پزشکی گراتس (با استفاده از بیش از 1500 تصویر از بیماران واقعی) ثابت کرده است که SkinScreener دارای 95 درصد دقت قابل توجه در تشخیص سرطان پوست است.

SkinScreener یک برنامه کاربر پسند است ، که توسط تیمی از متخصصان پوست ، پزشکان و مهندسین پزشکی توسعه یافته و از نظر بالینی اثبات شده است. SkinScreener امکان ارزیابی سریع خطر سرطان پوست در مورد ضایعات پوستی (خال ، لکه های پوستی ، علائم تولد) را فراهم می کند.برای این منظور ، با دوربین گوشی هوشمند عکسی از ناحیه پوست تعیین شده گرفته می شود. سپس تصویر از طریق شبکه عصبی بالینی ما اثبات می شود. وضعیت خطر ابتلا به سرطان پوست با کد 3 رنگ آسان (کم خطر ، متوسط ​​، پر خطر) نشان داده می شود.

قبل از اسکن ، کاربران باید آزمایش دوربین را انجام دهند تا از دوربین در حال کار و کیفیت عکس خوب اطمینان حاصل کنند. اسکن طبق دستورالعمل استفاده انجام می شود. الگوریتم ارزیابی خطر ابتلا به سرطان پوست را در ناحیه تعیین شده پوست محاسبه می کند:

سبز: ریسک کم

زرد: ریسک متوسط ​​یا

قرمز: با ریسک بالا

بر اساس ارزیابی خطر ، به کاربران توصیه می شود برای به دست آوردن یک تشخیص دقیق پزشکی ، با یک متخصص پوست برای معاینه بیشتر مشورت کنند. کاربرانی که دارای درجه "MEDIUM RISK" یا "HIGH RISK" هستند باید زودتر از معاینات پوستی پیشگیرانه توصیه شده به متخصص پوست مراجعه کنند. سپس متخصص با معاینات تخصصی بیشتر نتایج را تأیید می کند.در ارزیابی LOW RISK ، ضایعه پوستی باید به طور منظم کنترل شود و حداقل یک بار در ماه اسکن شود.

با این وجود ، کاربران SkinScreener باید برای معاینه منظم پوست سالانه به متخصص پوست خود مراجعه کنند.

 

 

Firstcheck - Moles, Spot Checks, Skin Cancer Check

این برنامه هم اکنون در استرالیا و نیوزیلند در دسترس است و متخصصان پوست،سرطان پوست را با مشاوره آنلاین مورد تشخیص و بررسی قرار میدهند.

دسترسی راحت و مقرون به صرفه به توصیه های متخصص پوست

دسترسی به پزشکان پوست به راحتی از منزل از طریق تلفن هوشمند یا تبلت

در صورت نیاز به قرار ملاقات حضوری وقت خود را رزرو کنید

سوابق بهداشتی پوست خود به صورت دیجیتال نگهدارید

 

scanoma - mole check

آیا خالی دارید که از آن مطمئن نیستید؟ لکه های پوستی که تغییر رنگ می کند یا در اندازه متفاوت ظاهر می شود؟ اسکنوما خال های شما را بررسی می کند ، خطر سرطان پوست شما را محاسبه می کند و برای نظر دوم حرفه ای شما را به متخصصان پوست متصل می کند.با وجود قدرت بینایی در کامپیوتر و تخصص پزشکان دارای مجوز ، این برنامه به شما کمک می کند تا در مورد مسائل مربوط به پوست آگاهی داشته و از مشکلات نگران کننده پوست خود مطلع شوید. به سادگی تصویری از خال خود را بکشید و سپس آن را برای معاینه به پزشک ارسال کنید.همین طور با اسکنوما ، با الگوریتم هوش مصنوعی ما که از هزاران تصویر آموزش دیده است ، یک تشخیص رایگان دریافت کنید

Miiskin

Miiskin برنامه شخصی نظارت بر پوست شما است - ابزاری ساده برای کمک به شما در کشف و نظارت بر تغییرات پوستی و خال های شما است.ماموریت این برنامه این است که به شما کمک کند که روی پوست خود دقیق باشید و خال ها را با گذشت زمان مقایسه کنید.نظارت و تشخیص تغییرات در خال می تواند در یافتن سرطان خال در مراحل اولیه مهم باشد (ملانوما بدخیم یکی از خطرناک ترین اشکال سرطان پوست است). این برنامه خال شما را تشخیص نمی دهد و یا خطر ابتلا به ملانوم یا سرطان پوست را از هر طریق ارزیابی نمی کند. این برنامه به منظور کمک به شما برای ردیابی خال های خود در طول زمان با حفظ پرونده پوستی است و اطلاعات شمارار به صورت امن داخل فضای ابری خود نگه میدارد. Miiskin کاربر پسند ترین برنامه برای نظارت بر تغییرات در پوست و خال های شما است. نگرانی های خود را کنترل کنید و به طور مرتب مراقب پوست و خال های خود باشید.

با MIISKIN می توانید:

- از پوست و خال های خود عکس بگیرید و ذخیره کنید

- به راحتی محل مول را روی بدن در برنامه Miiskin وارد کنید

- مقالات آموزنده ای درباره ملانوما و سرطان پوست بخوانید

 

YouDermoscopy

آیا شما یک پزشک علاقه مند به درموسکوپی هستید؟ پس از این دیگر قادر به مقاومت در برابر این برنامه نخواهید بود: اولین برنامه تقسیم شده به سطوح مختلف آموزش ، که به شما امکان سرگرمی و در عین حال مهارت تشخیص ضایعات پوستی را می دهد. این برنامه جایگزین روش های سنتی علمی نمی شود ، اما با ارائه فرصتی برای تمرین حتی در جاده ، ضمن انتظار برای قطار یا هواپیما ، یا فقط در حالی که در حال نوشیدن قهوه با همکار خود هستید ، از آنها پشتیبانی می کند.

 

VisualDx

VisualDx منبعی واحد برای پشتیبانی از تصمیم گیری بالینی تشخیصی است. توسط علائم ، نشانه ها و عوامل قابل جستجو بیمار ، سریعترین مسیر برای تشخیص بیماری است همراه ده ها هزار تصویر با مقایسه سریع و تشخیص صحیح . از VisualDx برای تأیید یک تشخیص ، دسترسی به مراحل بعدی برای مدیریت و مراقبت و آموزش بیماران استفاده می شود. ابزار پشتیبانی و مرجع تصمیم گیری VisualDx برای پزشکان شامل بیش از 3000 تشخیص و بیش از 41000 تصویر پزشکی است. VisualDx ترکیبی از دانش پزشکی متخصص ، اصطلاحات استاندارد ، جستجوی هوشمند و بهترین تصاویر پزشکی برای ارائه پاسخ های مختصر و دقیق است. با استفاده از این برنامه ، یک دیفرانسیل خاص برای بیمار بسازید و یا با استفاده از دارو واکنشهای منفی ناشی از دارو را جستجو کنید - همه در یک نقطه مراقبت! VisualDx Mobile برنامه پزشکی حرفه ای تنها برای نشان دادن تنوع بیماری با تصاویر است.

با VisualDx می توانید:

• با تشخیصی سریع ، مراحل بعدی در مورد مدیریت و مراقبت از بیمار را جستجو کنید.

• با مقایسه تصاویر پزشکی با توصیف بیمار ، تشخیص بصری را تأیید کنید.

• مرواریدهای تشخیصی و بهترین آزمایشات را در نقطه مراقبت برای کمک به تشخیص بررسی کنید.

• بر اساس علائم ، نشانه ها و سایر یافته های کلیدی مانند تاریخ سفر ، یک دیفرانسیل سفارشی بسازید.

• مشاهده بیش از 43،000 واکنش دارویی

• آموزش تصاویر به موقع بیمار با تصاویر پزشکی واقعی.

• به کدهای CT ICD-10 و SNOMED دسترسی پیدا کنید.

• آزمون VisualDx را برای آزمایش دانش خود در مورد ارائه های بصری بیماری ، انجام دهید و از طریق تابلوهای تبلیغاتی با همکاران خود رقابت کنید.

بیش از 1700 بیمارستان ، کلینیک و دانشکده پزشکی از VisualDx برای کمک به دقت تشخیصی ، تقویت آموزش پزشکی و بهبود نتایج بیماران استفاده می کنند.

 

Skin Cancer Detector

از خال هایی که در مورد آنها کنجکاو هستید ، عکس بگیرید و این برنامه به شما می گوید که خال ها در معرض سرطان پوست هستند یا خیر و به صورت کلی سرطان پوست چیست؟همه اینها از طریق سیستم شناسایی اتوماتیک یا A.I.s که به آن هزاران تصویر از تصاویر سرطانی و غیر سرطانی از خال ها آموزش داده شده است ، انجام می شود. این A.I.s دارای دقتی در حدود 80٪ است.تصاویر مورد استفاده برای آموزش A.I.s از همکاری بین المللی تصویربرداری پوست (ISIC) گرفته شده است.بنیاد سرطان پوست به شما توصیه می کند که همه افراد سالانه با پزشک متخصص پوست معاینه پوستی داشته باشند ، بنابراین از این برنامه حتما استفاده کنید.

نکته حقوقی: ردیاب سرطان پوست توصیه های پزشکی ، تشخیص و یا درمانی ارائه نمی دهد. در صورت بروز هرگونه نگرانی باید فوراً به پزشک متخصص مراجعه کنید.

 

MySkinPal

این برنامه ساده ترین روش برای انجام معاینات خود است. با چک کردن هر ماهه پوست خود و بررسی تغییرات آن میتوانید از بروز سرطان پوست جلوگیری کنید و در صورتی که تغییراتی در پوست شما حاصل شده باشد توسط متخصص پوست از آن مطلع شوید.این برنامه در صورت مشاهده علائم اولیه سرطان پوست به شما اطلاع میدهد.

1. ما ردگیری مول را آسان می کنیم

شما از خال های خود عکس می گیرید و ما آنها را با تاریخ و سایر اطلاعات در دستگاه شما ذخیره می کنیم. ما هرگز اطلاعات شما را در هیچ جای دیگری بارگذاری و ذخیره نمی کنیم. این اطلاعات بهداشتی شماست و فقط باید آنها را در اختیار داشته باشید.

 

2. ما به شما در تجزیه و تحلیل کمک می کنیم

می توانید تصاویر خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ببینید که چگونه مول ها با گذشت زمان در حال تکامل هستند. همچنین می توانید فیلترهای رنگی را اضافه کنید تا در شناسایی الگوهای بدخیم به شما کمک کند.

 

3. ما به شما یادآوری می کنیم

هنگامی که یک خال مدتی است که اسکن نشده  ، ما آن را به شما یادآوری می کنیم.

 

4- به راحتی داده های خود را با یک دکتر به اشتراک بگذارید

اگر یک مول را پیدا کردید که شما را نگران میکند ، می توانید به سرعت تاریخچه مول خود را با یک متخصص پوست در نزدیکی خود به اشتراک بگذارید.

 

5- خانواده خود را سالم نگه دارید

خالهای خود و اعضای خانواده را مستقیماً از همان برنامه بررسی کنید.

 

Forefront Dermatology

به کمک این برنامه می توانید به سرعت یک تشخیص و برنامه درمانی شخصی (با تجویز در صورت نیاز پزشکی) از یک متخصص پوست در ایالات متحده دریافت کنید. نگران نباشید ، شرح مختصری از تاریخچه پزشکی خود ارائه دهید و تصاویر را از طریق برنامه امن بارگذاری کنید. بیش از 3000 مشکل پوستی ، مو و ناخن را می توان به صورت آنلاین از جمله آکنه ، خال مشکوک ، روزاسه ، اگزما ، پسوریازیس و موارد دیگر تشخیص داده میشود.

 

DermEngine

DermEngine یک بستر مناسب برای پوست و مو است که در هر زمان و هر مکان در دسترس است. سازگار با دستگاه های بی شمارکه  این امکان را به متخصصان و موسسات بهداشت و درمان می دهد تا کلینیک های خود را بصورت آنلاین راه اندازی کنند ، مشاوره تلفنی پوست را از طریق یک برنامه تلفن همراه سفارشی ارائه دهند یا به سادگی به کیفیت تصاویر بیماران دسترسی پیدا کنند. DermEngine به متخصصان پزشکی اجازه می دهد تا برای نظر دوم، تصاویر و موارد را با همکارانشان در شبکه خود به اشتراک بگذارند.

امکانات:

ارتباطات یکپارچه

راه حل تصویربرداری آسان و موثر

پورتال رایگان بیمار

بخش تشخیص پیشرفته (بالینی ، مشاوره و آسیب شناسی)

راه اندازی کلینیک آنلاین و کلینیک آنالیز

ماژول آسیب شناسی

ماژول تریکوسکوپی

جستجوی پیشرفته

تصویربرداری کامل ، منطبق با ضایعات

دارای شبکه تخصصی و ارجاع

سازگار با هر درماتوسکوپ از جمله MoleScope

امن ، سازگار با HIPAA

 

MoleScope™

این برنامه به شما کمک می کند تا به ردیابی و نظارت بر خال ها و لک های خود بپردازید و به آرامش برسید. MoleScope به شما امکان می دهد تا بررسی راحتی از پوست خود را انجام داده و به راحتی از خانه خود با یک متخصص پوست ارتباط برقرار کنید. غربالگری منظم پوست در تشخیص زودهنگام و پیشگیری از سرطان پوست ضروری است. 70٪ از سرطانهای پوستی ابتدا توسط بیماران مشاهده می شود و نه پزشکان. با استفاده از MoleScope ، شما و پزشکتان می توانید مولهای مشکوک را زودتر تشخیص دهید و اطمینان حاصل کنید که خالهای شما مراقبت پزشکی مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

نگرانی های متداول شامل موارد زیر است:

خال ، تغییر لکه ها ، ملانوما ، BCC ، SCC و ...

آکنه

لکه های سنی

ضایعات عروقی

اگزما

 

امکانات:

نقشه بدن به صورت 3 بعدی

● ردیابی خال (نقطه)

● بایگانی تصویر

Analysis تجزیه و تحلیل تصویر آموزشی (ABCD از ملانوما)

● یادآوری تقویم

● سازگار با دستگاه درموسکوپی MoleScope

● فضای امن ذخیره سازی ابر

● مشاوره تلفنی با پزشکان متخصص

 

MDacne - Custom Acne Treatment

آیا برای پوست روشن آماده هستید؟این برنامه درمان آکنه است. در کمتر از 5 دقیقه یک کیت درمان کامل آکنه که بر اساس پوست بی نظیر شما شخصی سازی شده است ، دریافت خواهید کرد!

چرا MDacne بهتر است:

• سفارشی شده برای پوست شما - MDacne اولین کیت مخصوص درمان آکنه در جهان است. برای خلاص شدن از شر آکنه ، به درمانی نیاز دارید که با شرایط بی نظیر پوست شما شخصی سازی شود.

• موادی که واقعاً کار می کنند - متخصص پوست و موی فرمولاسیون MDacne از ترکیبات پزشکی با درجه بالا استفاده می کند + از مواد طبیعی متناسب با نیازهای پوست شما استفاده می کند.

• تنظیم نامحدود فرمول بندی دقیق - ما فرمول های شما را در طول درمان خود تنظیم می کنیم تا مطمئن شویم که کاملاً متناسب با پوست شما است.

• فناوری است که باعث می شود شما بتوانید - از فناوری پیشرفته برنامه MDacne برای نظارت بر بهبود پوست شما 24/7 استفاده کنید! یادآوری های درمان را تنظیم کنید ، با متخصص پوست صحبت کنید و توصیه هایی را انجام دهید .

برنامه چطور کار میکند؟

1. یک سلفی بگیرید

2. برنامه پوست شما را فوراً ارزیابی می کند

3. درمان آکنه صحیح شما ،به شما فرستاده می شود

STD Triage Ask dermatologist

آیا شما نگران این هستید که ممکن است یک بیماری ناقل جنسی (STD) داشته باشید؟

STD Triage به صورت ناشناس شما را به یک متخصص پوست در طول24 ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته منتقل میکند. برای استفاده از این برنامه، به سادگی برنامه را دانلود کنید، دو عکس از مشکل پوستی خود بگیرید و سوال خود را ارسال کنید.بدون ثبت نام ، بدون هیچ زحمتی، یک پاسخ قطعی از متخصصین راجب بیماری پوستی خود دریافت کنید

پس از دریافت پاسخ در صورت نیاز داروهای لازم برای درمان به شما معرفی شده و اگر لازم باشد به کلینیک مراجعه کنید آن کلینیک نیز به شما معرفی میشود.

FotoSkin

Fotoskin یک ابزار عالی است که به پیشگیری و پیگیری سرطان پوست کمک می کند. کاربر می تواند به صورت دوره ای با ثبت یک عکس با نشانه گذاری روی نقشه بدن در برنامه ازسلامتی پوست خود مراقبت کند. این ثبت نام می تواند برای متخصص پوست بسیار مفید باشد، زیرا بیمار قادر خواهد بود تا این عکس ها را به متخصص پوست خود در بررسی ها و روند درمان نشان دهد و اینگونه تشخیص و ارزیابی خطر بیماری های پوستی آسان تر میشود.
 
Fotoskin همچنین اطلاعات ارزشمند و دقیقی در مورد شرایط پوستی مختلف، جواب آزمایش ها و توصیه هایی برای حفاظت بهتر پوست و جلوگیری از سرطان پوست و بیماری های پوستی ارائه می دهد.این برنامه برای بیماران و بستگان آنها که دارای لکه های پوستی یا مول هستند و نیاز به ردیابی و کنترل دارند،طراحی شده است. همچنین یک ابزار مفید برای متخصصین پوست و سایر متخصصان بهداشتی، مانند داروسازان و پرستاران است همچنین می تواند برای هر فردی که در مورد سلامت پوست و جلوگیری از آسیب های خورشید به پوست و...   علاقه مند است، مفید باشد.

SkinVision

SkinVision اولین برنامه خطر ابتلا به سرطان پوست با ارزیابی آنلاین بالینی است. SkinVision بیش از 3،000،000 عکس پوست را ارزیابی کرده است و تاکنون بیش از 15000 ضایعه پوستی سرطانی (ملانوما، BCC و SCC) را تشخیص داده است. SkinVision با کلینیک های پیشرو در زمینه سرطان پوست و دانشگاه های تحقیقاتی در استرالیا، آلمان، هلند، نیوزیلند و ایالات متحده همکاری دارد.

چرا SkinVision؟

تشخیص ملانوما و سایر علائم سرطان پوست می توانند بسیار دشوار باشد. الگوریتم دوربین منحصر به فرد SkinVision می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را براساس عکس هایی که با برنامه انتخاب می کنید را نشان دهد. شما می توانید عکس های خود را در بایگانی شخصی خود ذخیره کنید تا با گذشت زمان آنهارا پیگیری کنید یا آنها را با پزشک خود به اشتراک بگذارید. SkinVision شما را قادر می سازد تا به کمک گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود از سطح پوست خود عکس برداری کرده و سلامت پوستتان را تحت کنترل درآورید. 

United Skin Specialists

با این اپ در سه مرحله درمان شوید.

 
-ابتدا یک اکانت بسازید و فرم های مربوط به  اطلاعات شخصی و اطلاعات پوستی خود را تکمیل کنید.
-سپس عکس های مربوطه از بخشی که میخواهید درمان شود را آپلود کنید.
- در نهایت درمان شوید.داروها،نسخه و روش درمانی خود را دریافت کنید.
 
از مزایای ویزیت پوستی این اپ: این ویزیت مجازی حتما توسط یکی از افراد برد تخصصی  انجام میشود و شما میتوانید یک ویزیت آنلاین مجازی را برای خودتان،فرزندتان و یا یکی از افراد خانواده تجربه کنید و یک روش درمانی را طی سه روز کاری دریافت کنید و همین طور نسخه خود را بلافاصله درب منزلتان تحویل بگیرید.

DermatologistOnCall - Online Dermatology Care

به سرعت یک تشخیص و برنامه درمان (تجویز پزشک) را به صورت شخصی از یک متخصص پوست دریافت کنید.به سادگی تصاویری از وضعیت خود را از طریق این برنامه به صورت کاملا امن ارسال کرده و منتظر پاسخ پزشک باشید.از طریق این اپ مشکلات مربوط به پوست،مو و ناخن،آکنه،اگزما،پسوریازیس و بسیاری دیگر از بیماری های پوستی به صورت آنلاین قابل درمان است.

Skin MD Now - Expert Skin Help

این اپ شمارا قادر میسازد تا مشکلات پوستی خود را درمان کنید یا سوالات مرتبط با پوست خود را  از متخصصین  بپرسید و پاسخ بگیرید.اگر شما و یایکی از عزیزانتان مشکل پوستی دارید و علت و راه درمانی این مشکل را نمیدانید و فرصت مراجعه به پزشک را نیز ندارید همین حالا اقدام کنید

First Derm

با کمک این نرم افزار می توانید با متخصصین پوست مشاوره کنید و با فرستادن تصویر از ضایعه پوستی از پزشکتان مشاوره بگیرید.

دو قطعه عکس، سن، جنسیت و شرح بیماری را می فرستید.  40 دلار پرداخت می کنید و با پزشکتان صحبت می کنید. در این نرم افزار نسخه نیز برای بیمار صادر می گردد.

UP