UnitedHealthcare Doctor Chat

این برنامه دسترسی شما به پزشکان اورژانس درون شبکه برای پاسخ به سؤالات سلامتی شما از طریق تلفن یا رایانه است.احساس بیماری می کنید و فکر می کنید ممکن است نیاز به نسخه داشته باشید؟ زخم بدی دارید و مطمئن نیستید که بخیه بزنید؟ پزشکان دکتر چت می توانند به تمام سوالات شما پاسخ دهند.در هر کجا که هستید، دکتر چت به شما این آرامش را می دهد که بدانید آیا باید صبح به رختخواب برگردید و پایه را لمس کنید یا اینکه باید به اورژانس بروید.

 

 

Tricefy for Patients

تصاویر پزشکی خود را به صورت دیجیتال دریافت کنید!با اپلیکیشن Tricefy می توانید به تصاویر پزشکی خود دسترسی داشته باشید و آن ها را مدیریت کنید. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی متصل به Tricefy می توانند تصاویر و کلیپ های شما را با شما به اشتراک بگذارند.با اپلیکیشن Tricefy می توانید...

• تمام امتحانات خود را با تصاویر، کلیپ ها و گزارش ها در کنار هم مشاهده کنید.

• تصاویر انتخاب شده را در رسانه های اجتماعی یا هر برنامه پیام رسانی به اشتراک بگذارید.

• تصاویر خود را در کتابخانه عکس خود ذخیره کنید.

• حتی بدون اتصال به اینترنت، یک تاریخچه کامل بارداری یا موردی را در کف دست خود مشاهده کنید.

چگونه کار می کند؟

• برنامه را دانلود کنید.

• ایمیل یا پیامک خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود باز کنید و روی پیوند ضربه بزنید.

• تصاویر و کلیپ های شما در برنامه نمایش داده می شوند.

 

TeleCaring

محصول iMEDHealth LLC، TeleCaring یک برنامه تلفن همراه است که به شما کمک می کند تا یک دکتر پیدا کنید و یک چت رایگان با پزشک را در زمان راحتی رزرو کنید! دیگر نیازی به استرس در مورد مشکلات سلامتی خود ندارید! از یک پزشک آنلاین بپرسید و در یک جلسه زنده، حتی در حال حرکت، زیاده روی کنید! هدف iMEDHealth LLC ایجاد انقلابی در مراقبت های بهداشتی با ایجاد آسان و در دسترس از طریق برنامه TeleCaring در هر زمان و هر مکان است. این به شما کمک می کند در کمترین زمان یک پزشک پیدا کنید! می توانید یک مشاوره آنلاین فوری پزشک رزرو کنید، سؤالات پزشکی بپرسید، نگرانی های سلامتی خود را مطرح کنید، از طریق چت آنلاین رایگان پزشک یا کنفرانس ویدیویی ارزیابی شوید و حتی نسخه آنلاین دریافت کنید! iMEDHealth LLC نه تنها از طریق TeleCaring به شما فرصتی می‌دهد تا با بهترین پزشکان ارتباط برقرار کنید، بلکه از پزشک در مورد مهم‌ترین نگرانی سلامتی خود بپرسید یا نظر دوم را دریافت کنید و مشاوره پزشکی متخصص را با رازداری کامل بیمار و پزشک دریافت کنید. بیش از 80 درصد از مشکلات پزشکی را می توان به راحتی به صورت آنلاین حل کرد. TeleCaring خدمات 24 ساعته پزشک را ارائه می دهد که متشکل از پانلی از پزشکان عمومی و متخصصان دارای مجوز هیئت مدیره است که آماده اتصال و کمک به حل مشکلات سلامتی شما از آسایش خانه شما هستند. این نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه در جیب نیز دوستانه است. غلبه بر زحمت صف های انتظار طولانی، محیط پر استرس و رفت و آمدهای بی پایان. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت برای استفاده از چت آنلاین رایگان پزشک است. در اینجا لیستی از بیماری های رایجی که MyLiveDoctors می تواند برای آنها تشخیص، درمان و دارو تجویز کند آورده شده است:

• سرماخوردگی

UTIs

• تب

• دل درد

• آلرژی

• افسردگی

• اضطراب

• سایر مسائل مربوط به سلامت روان

• شرایط پوستی

• برونشیت

• آسم

• چشم صورتی

• عفونت حاد تنفسی

• مشکلات سینوس

• عفونت گوش و موارد دیگر…

اپلیکیشن موبایل بر اساس یک سیستم آنلاین جامع و امن عمل می کند که امکان تبادل سریع اطلاعات پزشک و بیمار را فراهم می کند. ویژگی های برنامه:

• اولویت زبان/کشور

• تقویم داخلی

• نسخه دیجیتال و پر کردن مجدد

• پرونده سلامت آنلاین

• ذخیره آنلاین اطلاعات بیمار

• برنامه ریزی سریع قرار

• پیگیری آسان

• یک به یک چت یا کنفرانس ویدیویی

 

Hadi Clinic

برنامه کلینیک هادی اولین برنامه در کویت است که به شما امکان دسترسی به سوابق پزشکی، نتایج آزمایشگاهی، اشعه ایکس و موارد دیگر را می دهد.اپلیکیشن کلینیک هادی شما را به اولین بیمارستان (دارای مجوز به عنوان بیمارستان خصوصی) در کویت متصل می کند. ارائه دهنده خدمات پزشکی در سطح جهانی از سال 1976. برنامه کلینیک هادی ابزارهای کاربردی و مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد تا سلامت خود را در حال حرکت مدیریت کنید. این برنامه روزانه دوز اخبار سلامت و توصیه های عملی را از پزشکان برتر، متخصصان تغذیه، کارشناسان تناسب اندام و غیره ارائه می دهد. همچنین می‌توانید پاسخ‌های قابل اعتماد و مبتنی بر تحقیقات را برای سؤالات خود در مورد بیماری‌ها، علائم و روش‌های بهداشتی جستجو کنید. بعلاوه، شما به راحتی می توانید یک قرار ملاقات با کارشناسان درجه یک جهانی در تخصص های برتر درخواست کنید. اگر قبلاً یکی از بیماران کلینیک هادی هستید، این برنامه تمام اطلاعات پزشکی شما را در جیب شما قرار می دهد، بنابراین پیگیری وضعیت سلامتی شما، برنامه ریزی قرار ملاقات ها و تکمیل پرسشنامه های چک-این در زمان راحتی شما آسان تر است. وقتی در سایت هستید، برنامه ابزار ایده آل شماست. دسترسی آسانی به برنامه قرار ملاقات، یادآورهای مهم، محل دانشگاه و سوابق پزشکی شخصی خود خواهید داشت.

درمان حاد، بیمارستان عمومی پزشکی/جراحی کلینیک هادی که مأموریت آن ارائه خدمات بهداشتی با استاندارد بین المللی با کیفیت بالا است که نیازها را برآورده می کند و فراتر از انتظارات مردم کویت و کشورهای حاشیه خلیج فارس است. بنابراین کلینیک هادی مطابق با استانداردهای بین المللی مراقبت های بهداشتی برنامه ریزی، طراحی، ساخته و تجهیز شد. ما هر روز در هر کاری که برای بیماران انجام می دهیم با این استانداردها عمل می کنیم. اکثر پزشکان ما که در بیمارستان ما گواهینامه دارند، دارای گواهی هیئت مدیره یا برنامه های آموزشی مشابه غربی هستند، مانند مواردی که در ایالات متحده، کانادا و انگلستان وجود دارد.ما تضمین کرده‌ایم که تخصص لازم برای برآورده کردن نیازهای پزشکی شما را در محیطی راحت و اطمینان‌بخش داریم.

کلینیک هادی خدمات بستری و سرپایی را ارائه می دهد که طیف وسیعی از تخصص های پزشکی و جراحی را پوشش می دهد. همه بخش ها با پرسنل پزشکی و پشتیبانی با تجربه بسیار کار می کنند و نتایج آزمایشات دقیق، قابل اعتماد و سریع مورد نیاز برای ارائه مراقبت های با کیفیت را به موقع ارائه می دهند.

 

DAWI

پلتفرمی که امکان دسترسی آنلاین به بخش های پزشکی را فراهم می کند و آنها را به شما متصل می کند.ما شما را به بهترین متخصصان کویت متصل می کنیم.

DAWI با رزرو نوبت به صورت آنلاین و درخواست کمک مجازی با پزشکان از طریق Second Opinion به حداکثر رساندن دسترسی شما کمک می کند.

3 دلیل برای استفاده از DAWI

• آسان و بی دردسر: بهترین پزشکان را در نزدیکی محل خود با تخصص مورد نظر خود بیابید.

• راحت: فقط به نظر دوم نیاز دارید؟ اطلاعات پزشکی خود را آپلود کنید و بدون مراجعه به صورت مجازی با پزشک خود ارتباط برقرار کنید.

• استقبال: به دنبال خدماتی برای یکی از اعضای خانواده هستید؟ آنها را از طریق شما روی پلت فرم ما بیاورید.

DAWI دریافت مراقبت مناسب را در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید آسان می کند.عجله کن امروز DAWI را برای تمام نیازهای مراقبت های بهداشتی خود دانلود کنید.سلامتی شما در دستان شماست.

 

MSHFA

با پزشک صحبت کنید، از طریق ویزیت ویدیویی یا تلفنی، مشاوره یا تشخیص را دریافت کنید، نسخه‌های دارویی را پر کنید و آنها را به خانه تحویل دهید.

Mshfa یک پلت فرم امن از راه دور است که شما و خانواده شما را به اکوسیستمی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با کیفیت انتخاب شده، قابل اعتماد و با کیفیت متصل می کند که بر رفاه و آرامش شما تمرکز دارند.

• تب، سرفه، سرماخوردگی و آنفولانزا

• افسردگی و اضطرا

• آلرژی و مشکلات پوستی

• تجدید نسخه

• تست آزمایشگاهی

• و بیشتر...

 

متخصصان و درمانگران

خدمات مبتنی بر قرار ما به شما امکان می دهد تا مشاوره و راهنمایی مبتنی بر شواهد را از پزشکان واجد شرایط در پزشکی خانواده، بهداشت رفتاری، زنان و زایمان، داخلی، اطفال، جراحی عمومی، مغز و اعصاب، پوست، چشم، گوش، حلق و بینی، دندانپزشکی، تغذیه، برنامه ریزی و دریافت کنید.

 

Docpoc: Doctor Appointment

با برنامه نوبت دهی دکتر DocPoc به صورت آنلاین پزشک پیدا کنید و پزشک را رزرو کنید.بزرگترین هدیه ای که می توانید به خانواده و دنیای خود بدهید، سلامتی شماست.

"DocPoc: Doctor Appointment App & Doctor Finder" شریک بهداشتی مناسب شما است. با استفاده از برنامه رایگان قرار ملاقات پزشک، پزشک درخواستی پیدا کنید و پزشک را به صورت آنلاین رزرو کنید. این یکی از بی‌نظیر ترین برنامه‌های یادآوری قرار ملاقات پزشک است که باید در دستگاه تلفن همراه شما وجود داشته باشد.با برنامه رزرو پزشک مراقب خود و خانواده خود باشید. استفاده از برنامه Doctor Finder آسان است.

- برنامه DocPoc: Doctor Appointment را روی دستگاه خود نصب کنید

- برنامه را راه اندازی کنید و به عنوان یک کاربر وارد شوید، همچنین می توانید از این مرحله رد شوید.

- یافتن یک پزشک یا یک مرکز (بیمارستان/کلینیک)

- می توانید با انتخاب فیلترهایی مانند، تخصص، مکان، تاریخ و ارائه دهنده بیمه این کار را انجام دهید.

- کتاب دکتر آنلاین

- بهترین برای پزشکان / مرکز محلی و نزدیک.

DocPoc محدود به رزرو پزشک نیست. برنامه Doctor Finder همچنین به عنوان برنامه یادآوری قرار ملاقات عمل می کند. در مورد قرار ملاقات های پزشک خود اطلاعیه دریافت کنید. می توانید قرار ملاقات خود را در برنامه مشاهده و مدیریت کنید. پزشکان و بیمارستان ها را به عنوان مورد علاقه برای رزرو بعدی قرار دهید. ویزیت های کلینیک خود را قبل از مراجعه به پزشک در صورت نیاز برنامه ریزی کنید. بدون نیاز به چندین بار مراجعه برای ملاقات با پزشک .

DocPoc می داند که سلامت خانواده شما بالاترین اولویت شماست. برنامه رزرو پزشک یک برنامه کامل خانوادگی است، لازم نیست نگران سلامتی اعضای خانواده خود باشید. همه اعضای خانواده را به برنامه اضافه کنید و یک خانواده سالم بمانید و زندگی شادی داشته باشید. با رابط کاربری آسان و دلپذیر یک پزشک آنلاین پیدا کنید.

 

Dr. Finder

دکتر یاب یک راه هوشمند و سریع برای کمک به بیمار برای یافتن بهترین پزشک یا کلینیک موجود برای برآوردن نیاز خود است

JOY MD

این برنامه را دنبال کنید که می تواند به شما در درمان نگرانی های رایج کمک کند. پیشنهادات پزشکی زیبایی و سلامت را در نزدیکی خود پیدا کنید. هم اکنون JOY MD را دانلود کنید.درمان‌های پزشکی زیبایی و ارائه دهندگانی را که می‌توانند به شما در درمان مشکلات رایج زیبایی کمک کنند، کشف کنید.قبل از رزرو، در مورد درمان ها و ارائه دهندگان با JOY MD تحقیق کنید.

با درمان بیماری های رایج از جمله خطوط ریز و چین و چروک های عمیق، کاهش چربی سخت، چشم های خسته، حلقه های تیره، لکه های خورشید، آکنه شدید، افتادگی ساختار صورت، حجم لب ها، کمبود انرژی و موارد دیگر، بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید.

JOY MD شما را با ارائه دهندگان زیبایی پزشکی محلی مرتبط می کند که می توانند به شما کمک کنند با طب زیبایی بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. این درمان ها شامل تزریق، فناوری مدرن لیزر، نسخه های پزشکی زیبایی، نخ زدن، فیشال های پزشکی و موارد دیگر است که برای به دست آوردن نتیجه ارائه می شود.

پرکننده های صورت، شل کننده های چین و چروک، مجسمه سازی بدن، هورمون درمانی، درمان IV و درمان پوست را از ارائه دهندگان در محله خود پیدا کنید. تعجب خواهید کرد که چه ارائه دهندگان زیبایی شناسی محلی را در نزدیکی خود خواهید یافت!امروز JOY MD را دانلود کنید.

 

Clinician Messaging

این برنامه به پزشکان اجازه می‌دهد تا از طریق پیام‌رسانی ایمن با بیماران خود ارتباط برقرار کنند که امکان برقراری ارتباط سریع‌تر و بهتر را فراهم می‌کند. اعلان‌های مهم به پزشکان هشدار می‌دهند که اعضایی که مشترک هستند نیازهای مراقبت فوری دارند

 

Pyramid Online Counseling

مشاوره آنلاین پیرامید شما را با درمانگران آنلاین پیرامید مرتبط می کند.برای استفاده از این برنامه، به یک حساب بیمار موجود از طریق مشاوره آنلاین Pyramid نیاز دارید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید: support@pyramidonlinecounseling.com

 

مشاوره آنلاین در 3 مرحله:

1. به سوالات مربوط به خودتان پاسخ دهید.فقط به چند سوال در مورد خودتان پاسخ دهید تا به ما کمک کنید شما را با یک متخصص بهداشتی که مناسب شماست جفت کنیم.

 

2. قرار ملاقات خود را برنامه ریزی کنید.پروفایل های آنلاین درمانگر و روانپزشک را مرور کنید تا بهترین مورد نیاز شما را برآورده کنید. یک جلسه ویزیت را از زمان های قرار ملاقات موجود برنامه ریزی کنید.

 

3. سفر درمانی خود را آغاز کنید.ارائه‌دهنده مراقبت‌های روانی از راه دور شما نیازهای شما را از طریق پلت فرم محرمانه و مطابق با HIPAA برآورده می‌کند.

 

ویزیت آنلاین، به روش شما انجام شد

-در هر زمان، از هر مکان، می توانید از درمانگران آنلاین معتبر ویزیت دریافت کنید.

-تله ویزیت معتبر خود را از میان صدها نمایه انتخاب کنید

-ویزیت آنلاینی دریافت کنید که با مراقبت های اولیه یا سایر ارائه دهندگان درمان ادغام می شود

-با مشاور خود پیام، چت یا تماس ویدیویی برقرار کنید

-هر جا که هستید، هر زمان که در دسترس هستید، از درمان لذت ببرید

 

ما مشتاق هستیم که روش‌های درمانی را ارائه دهیم که می‌تواند به شما در رسیدگی به همه موارد زیر کمک کند.نگرانی های سلامت رفتاری:

● افسردگی

● اضطراب

● استرس ناشی از کار

● غم و اندوه و از دست دادن

● استفاده از مواد

● اختلالات خوردن

● مسائل مربوط به خانواده

● طلاق

● مسائل مربوط به روابط

 

 

ما طیف گسترده‌ای از روش‌های درمانی را ارائه می‌دهیم که هر کدام در کمک به شما در رفع و درمان موفق هستند.بهبود کیفیت زندگی این روش های درمانی عبارتند از:

● درمان شناختی رفتاری(CBT)

 ● رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT)

● ذهن آگاهی

● مصاحبه انگیزشی

● درمان راه حل محور

● مدیریت و ارزیابی دارو

● مداخله بالینی

● روانپزشکی (به زودی)

 

ویزیت آنلاین چیست؟

از طریق تله ویزیت (که گاهی اوقات سلامت از راه دور، تله مدیسین  یا درمان از راه دور نامیده می شود)، با یک متخصص بهداشت رفتاری واجد شرایط از طریق نرم افزار کنفرانس از راه دور ویدیویی ملاقات می کنید. شما و مشاور یا درمانگرتان می توانید یکدیگر را ببینید و بشنوید، اما با هم در یک اتاق نیستید. ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس این امکان را برای شما فراهم می کند تا با برنامه ای انعطاف پذیرتر بدون زمان و هزینه سفر به خدمات مشاوره دسترسی داشته باشید.

 

مشاوران چه کسانی هستند؟

تیم مشاوران ما پزشکان سطح کارشناسی ارشد هستند که دارای مجوز حرفه ای برای ارائه خدمات در ایالت(های) محل مجوز هستند. آنها تجربه گسترده ای در زمینه های مختلف درمانی دارند و آماده ارائه خدمات با کیفیت به افراد نیازمند هستند.

 

آیا مشاوران یا درمانگران می توانند دارو تجویز کنند؟

مشاوران نمی توانند دارو تجویز کنند. با این حال، آنها می توانند با همکاری روانپزشک یا پزشک مراقبت های اولیه از شما برای حمایت از شما در صورت تجویز دارو برای مدیریت مسائل نگران کننده خود، همکاری کنند.

 

Preferred Text

توسط این برنامه با درمانگر و کارکنان مطب خدمات درمانی ترجیحی خود ارتباط برقرار کنید و تله ویزیت شوید

Therachat For Counselors

درمان را در ذهن خود نگه دارید و با بیماران  درمانی خود به نتایج بهتری دست یابید!

Therachat به مشاوران، روانشناسان و مربیان سلامت روان قدرت می‌دهد تا با یک پلتفرم آنلاین کاملاً مطابق با HIPAA و ایمن، بیماران  درمانی را در بین جلسات درمان کنند.

60٪ از مشاوران نتایج بهتری را با Therachat گزارش می دهند.

ارسال پیامک نامحدود سازگار با HIPAA

به بیماران  درمانی خود در حال حرکت پیامی ارسال کنید و بلافاصله پس از پاسخ به آنها مطلع شوید.

با Therachat، می توانید به راحتی تکالیف درمانی مبتنی بر شواهد را برای بیماران  درمانی خود ارسال کنید. فعالیت‌ها را با یک کلیک از کتابخانه ما پر از فعالیت‌ها ارسال کنید: ردیابی احساسات، روزنامه‌نگاری باز، چارچوب‌بندی مجدد افکار، ژورنال قدردانی، فعالیت‌های اتحاد مشتری-درمانگر و بسیاری موارد دیگر!

با بیماران  در حال حرکت پیگیری کنید

تکالیف بیماران  را با خواندن نوشته‌های مجله، رتبه‌بندی‌های خلقی و پیام‌هایشان دنبال کنید. شما به راحتی می توانید فعالیت ها و پیام های جدید را برای آنها ارسال کنید.

بیماران  درمانی شما به یک برنامه تلفن همراه رایگان دسترسی دارند که در آن فایل‌ها، فعالیت‌ها، تکالیف و متون مطابق با HIPAA را دریافت می‌کنند.

 

جلسات درمانی بهتر

قبل از جلسه درمانی بدانید که در طول هفته با بیماران  شما چه اتفاقی افتاده است، چه احساساتی را تجربه کرده اند و در مورد چه چیزی به کمک نیاز دارند. این به شما امکان می دهد تا برای جلسات درمانی بهتر آماده شوید و ارزش بیشتری را برای بیماران  خود فراهم کنید.

-نتایج دقیق THERACHAT از مشاوران و بیماران

- با Therachat 61٪ از بیماران  ناراحتی خود را کاهش می دهند

- مشاوران نتایج بهتر و پیشرفت سریعتر را گزارش می دهند

- بیماران  عاشق Therachat: رتبه 4.5 ستاره در فروشگاه App

 

ویژگی های THERACHAT

- پیام رسانی نامحدود مطابق با HIPAA

- برگه های از پیش ساخته شده و تکالیف

- نمایش نتایج در حال حرکت

- هنگامی که بیماران  پیامی ارسال می کنند یا فعالیت ها را به پایان می رسانند مطلع شوید

- بر اساس روش های مبتنی بر شواهد: CBT، DBT، ACT...

- ایجاد شده با درمانگران

 

StrengthenU

در دنیای پر سرعت امروز، ما می توانیم به سرعت غرق شویم. در برخی موارد، ما مجبور می شویم در حالی که مسئولیت های روزمره خود را انجام می دهیم، با چالش ها روبرو شویم. تغییر زندگی، مشکلات روابط و کمبود انگیزه همگی می توانند بر سلامت روان تأثیر بگذارند. این برنامه یک راه منحصر به فرد برای ارتباط با یک روانپزشک است تا به شما کمک کند بر مشکلات سلامت روان خود غلبه کنید.

 

چگونه کار می کند؟

اولین قدم این است که کمی در مورد خودتان به ما بگویید. سپس شما را با یک درمانگر باتجربه که برای کمک به مشکلات خاص سلامت روان شما آموزش دیده است، ارتباط خواهیم داد. برنامه های اشتراک شامل خدمات پیام رسانی نامحدود 24/7 است. مشاوره تصویری زنده نیز بسته به برنامه شما در دسترس است. برخلاف درمان سنتی، StrengthenU به شما این امکان را می‌دهد که به خدمات سلامت روان در هر کجای دنیا که هستید در تمام ساعات شبانه روز دسترسی داشته باشید. این سرویس هم برای مشتریان آنلاین ما و هم برای کسانی که خدمات را در مکان های فیزیکی ما دریافت می کنند در دسترس است. StrengthenU در حال حاضر فقط برای ساکنان آیووا، ایلینوی و ایندیانا در دسترس است.

 

آیا درمان واقعاً کار می کند؟

آره. گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که کنترل افکار و احساسات خود را از دست می دهید و به منتقد درونی خود اجازه می دهید کنترل را به دست بگیرد. زیاد ماندن در محل کار، تماشای تلویزیون یا صحبت کردن با دوستان ممکن است به طور خلاصه کمک کنند اما، هنوز احساس نمی‌کنید که خودتان هستید. مشاوره می تواند فضایی محرمانه و امن را برای شما فراهم کند تا بتوانید افکار خود را مرتب کنید.

با زوج ها و خانواده ها، ممکن است احساس کنید که هرگز نمی توانید احساسات واقعی خود را بیان کنید یا متوجه شوید که مکالمات شما اغلب به مشاجره تبدیل می شود. هنگامی که احساس می کنید از خانواده خود جدا شده اید، ارتباط با یک متخصص آموزش دیده که می تواند به شما در تقویت ارتباط شما کمک کند، می تواند مفید باشد.

 

درمان برای چه کسی است؟

هر کسی! هر فردی می تواند از داشتن فردی برای صحبت کردن برای مرتب کردن افکار و احساسات خود بهره مند شود. بخشی از کار در مراقبت از سلامت روان، کشف چیزهایی است که بر توانایی شما برای داشتن یک زندگی کامل و شاد تأثیر می گذارد. نیازی به تشخیص رسمی قبل از مراجعه به درمانگر نیست. StrengthenU برای انواع مسائل سلامت روان از جمله اضطراب، افسردگی، PTSD، تروما، اختلال دوقطبی، ADHD، مسائل مربوط به رابطه، اختلالات مصرف مواد و غیره مراقبت می کند.

 

درمانگران چه کسانی هستند؟

تیم ما متشکل از ارائه دهندگان مبتکر در زمینه سلامت روان در سراسر جهان است. ما از ارائه دهندگان خود با اطمینان از دسترسی به آموزش ها و منابع پیشرفته حمایت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانند به بهترین شکل ممکن به شما خدمات ارائه دهند.

 

آیا مکالمات من محرمانه است؟

کاملا. StrengthenU به عنوان توسعه خدمات بهداشت روان ارائه شده توسط Covenant Family Solutions، یک سلامت روان قابل اعتماد ارائه شده در آیووا  مرکز قلب ایالات متحده ارائه می شود. همه ارائه دهندگان دارای مجوز و اعتبار برای ارائه مراقبت هستند. StrengthenU یک پلت فرم امن است که محرمانه بودن مکالمات و اطلاعات سلامتی شما را تضمین می کند.

 

Patient Halo

Patient Halo برای بیماران و سازمان های مراقبت های بهداشتی است که به راحتی و ایمن بایکدیگر ارتباط برقرار می کنند (HIPAA-secure). با پلتفرم Halo ما کار می کند تا مجموعه کاملی از ارتباطات سازگار، آسان و مدرن را برای تلفن های هوشمند ارائه دهد.

Patient Halo یک برنامه پیام کوتاه با امکانات کامل است. درست مانند پیامک معمولی کار می کند، اما رمزگذاری شده و ایمن است. این به طور خاص برای تسهیل و بهبود نحوه ارتباط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران ایجاد شده است.

 

 

ExtendedCare Cloud

به شخصی‌ترین و یکپارچه‌ترین مراقبت‌های بهداشتی آنلاین امروزی خوش آمدید.

ExtendedCare Telehealth™ پیکربند‌پذیرترین و یکپارچه‌ترین راه‌حل سلامت از راه دور امروزی است که تجربه مراقبت دیجیتالی روان را برای بیماران، گردش کار بالینی بهبود یافته برای ارائه‌دهندگان و کاهش بار کاری برای مدیران ارائه می‌دهد.

در حالی که برخی از مراقبت‌ها همیشه باید شخصاً ارائه شوند، ما معتقدیم که هر چیز دیگری می‌تواند به صورت آنلاین  ارائه شود. در واقع، در حال حاضر است.

دیگر نیازی نیست که با ماشین نزد پزشک بروید، در یک اتاق انتظار بی‌حجم بنشینید، یا از سفر مراقبت خود جدا بمانید.در عوض، می‌توانید از محتوای اتاق انتظار تعاملی با آسایش در خانه‌تان لذت ببرید، فرم‌های رضایت الکترونیکی را با چند کلیک مرور کنید، قبل و در حین تله با پزشک چت کنید.در مورد پزشکان شما، دیگر نیازی نیست که آنها ساعت های بی شماری را صرف کارهای اداری کنند، منتظر مشورت با متخصصان در مورد یک پرونده باشند یا وقت خود را در انتظار بیمارانی که نمی توانند به ویزیت متصل شوند، تلف کنند.در عوض، آنها می توانند تصاویر پزشکی را در زمان واقعی حاشیه نویسی کنند، اطلاعات پزشکی شمارا مستقیماً در EHR ذخیره کنند، متخصصان و مهمانان دیگر را از طریق ایمیل یا متن اضافه کنند، با بیماران و ارائه دهندگان همکار گپ بزنند، و بیماران را در اتاق انتظار تریاژ کنند.

 

VidantNow

برنامه VidantNow به شما کمک می‌کند با آسایش و راحتی ازخانه خود یا از هر کجا که هستید، هر زمان که بخواهید شب‌ها، بعد از ساعت کاری، آخر هفته‌ها و تعطیلات توسط پزشک ویزیت آنلاین را تجربه کنید.می‌توانید قرار ویزیت آنلاین را در زمان و روزی که برایتان مناسب است برنامه‌ریزی کنید یا در حدود ۱۵ دقیقه به صورت درخواستی تله ویزیت شوید.می‌توانید به HealthKit اجازه دهید داده‌های سلامتی شما (داروها و آلرژی‌ها) را برای ادغام سریع‌تر آپلود کند.دلایل عالی برای استفاده از پزشکان مجازی:

1. حوصله ترک خانه را ندارید

2. می خواهید از هزینه بالای مراقبت فوری یا اورژانس اجتناب کنید

3. پزشک شما در دسترس نیست

4. بعد از ساعت کاری، آخر هفته یا تعطیلات

5. شما نیاز به پر کردن مجدد نسخه دارید

6. رسیدن به مطب دکتر سخت است

7. نمی خواهید از کار مرخصی بگیرید یا از خانه دور باشید

 

شرایط غیر اورژانسی که معمولاً درمان می کنیم:

• آلرژی

• برونشیت

• سرماخوردگی و آنفولانزا

• گوش درد

• تب

• میگرن

• چشم صورتی

• راش

• عفونت های سینوسی

• گلو درد

• عفونت های دستگاه ادراری (زن، 18+)

• و بیشتر…

اگر در شرایط اضطراری پزشکی هستید، نباید از برنامه VidantNow استفاده کنید. علاوه بر این، ما بیماری‌های مقاربتی، عفونت‌های دستگاه ادراری در مردان یا عفونت‌های دستگاه ادراری در زنان زیر 18 سال را درمان نمی‌کنیم. کودکان زیر 3 سال مبتلا به تب و کودکان زیر 12 سال مبتلا به گوش درد نمی توانند توسط VidantNow درمان شوند.

 

UNC Urgent Care 24/7

برنامه UNC Urgent Care 24/7 به شما کمک می‌کند با آسایش و راحتی از خانه خود یا از هر کجا که هستید، هر زمان که بخواهید  شب‌ها، بعد از ساعت کاری، آخر هفته‌ها و تعطیلات توسط پزشک ویزیت آنلاین شوید.می‌توانید در زمان و روزی که برایتان مناسب است، قرار ویزیت آنلاین را تعیین کنید .می‌توانید به HealthKit اجازه دهید تا داده‌های سلامتی شما (داروها و آلرژی‌ها) را برای ادغام سریع‌تر آپلود کند.دلایلی عالی برای استفاده از اپ:

1. حوصله ترک خانه را ندارید

2. می خواهید از هزینه بالای مراقبت فوری یا اورژانس اجتناب کنید

3. پزشک شما در دسترس نیست

4. بعد از ساعت کاری، آخر هفته یا تعطیلات است

5. شما نیاز به پر کردن مجدد نسخه دارید

6. رسیدن به مطب دکتر سخت است

7. نمی خواهید از کار مرخصی بگیرید یا از خانه دور باشید

 

شرایط غیر اورژانسی که معمولاً درمان می کنیم:

• آلرژی

• برونشیت

• سرماخوردگی و آنفولانزا

• گوش درد

• تب

• میگرن

• راش

• عفونت های سینوسی

• گلو درد

• عفونت های دستگاه ادراری (زن، 18+)

• و بیشتر…

اگر در شرایط اضطراری پزشکی هستید، نباید از برنامه UNC Urgent Care 24/7 استفاده کنید. علاوه بر این، ما بیماری‌های مقاربتی، عفونت‌های دستگاه ادراری در مردان یا عفونت‌های دستگاه ادراری در زنان زیر 18 سال را درمان نمی‌کنیم. کودکان زیر 3 سال با تب و کودکان زیر 12 سال مبتلا به گوش درد نمی توانند توسط UNC Urgent Care 24/7 درمان شوند.

 

Curai Health

این برنامه مراقبت های اولیه آنلاین و مقرون به صرفه را ارائه می دهد ، با دسترسی 24 ساعته به پزشکان دارای مجوز هیئت مدیره. پزشک خود را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید. پزشکان و تیم مراقبت شما با شما همکاری خواهند کرد تا شما را سالم نگه دارند.

 

اهداف سلامتی خود را تنظیم کنید و به آنها برسید

هر کس متفاوت است. چه بخواهید وزن کم کنید، بهتر بخوابید، انرژی خود را دوباره به دست آورید، یا اهداف سلامتی دیگری را در ذهن داشته باشید، پزشکان و تیم مراقبتی ما در خدمت شما هستند.

 

متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما

ما می دانیم که شما بیش از یک تشخیص هستید. بنابراین پزشک و تیم مراقبتی شما یک برنامه مراقبتی ایجاد می کنند که متناسب با نیازهای سلامتی منحصر به فرد، سبک زندگی و ترجیحات شما باشد.

 

به سرعت مسائل بهداشتی خود را حل کنید

به محض ثبت نام، اولین ویزیت آنلاین خود را شروع کنید. اگر نگرانی سلامتی شما فوری است، در عرض چند دقیقه به تیم مراقبت فوری  ما متصل خواهید شد. برای نگرانی های کمتر فوری، پزشک در عرض 24 تا 48 ساعت به شما پاسخ خواهد داد. پزشک شما می تواند بیماری شما را تشخیص داده و درمان کند و در صورت لزوم نسخه یا آزمایشات را تجویز کند.

 

RISE Iowa

RISE Iowa پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته را فراهم می کند تا به مردم کمک کند تا سلامتی خود را بدست بیاورند. این ویژگی‌ها شامل یک شبکه پشتیبانی آنلاین هوشیار، مقالات و اطلاعات مربوط به بهبودی و پیشگیری از عود بیماری، تمرین‌های آرامش‌بخش و تمرکز حواس، بررسی هفتگی بیمار، پادکست‌های ریکاوری و داستان‌های شخصی، کمک به مقابله با مشکلان در حین سلامتی و منابع محلی است.

RISE آیووا بر اساس سیستم جامع حمایت از ارتقای سلامت CHESS، یک چارچوب مبتنی بر شواهد است که در مرکز مطالعات سیستم ارتقای سلامت در دانشگاه ویسکانسین توسعه یافته است.

 

MH-CURE Brown

Mobile Heartbeat از تلفن‌های هوشمند ایمن استفاده می‌کند تا تیم‌های مراقبت بالینی را قادر به برقراری ارتباط و همکاری سریع‌تر و کارآمدتر کند. راه حل های سازمانی ما ارتباطات پزشکی را متحول می کند، گردش کار بالینی را ساده می کند تا تصمیم گیری را تسریع کند، مراقبت از بیمار را بهبود بخشد و هزینه ها را کاهش دهد.

 

TeleVisit

سامانه تله ویزیت شمارا به صورت امن به پزشکتان به صورت آنلاین متصل میکند و یک تله ویزیت با کیفیت را در 24/7/365به شما ارائه میدهد حتی اگر پزشک متخصصی را در حوزه بیماری خود نشناسید دراین سامانه میتوانید به بهترین پزشکان و متخصصین وصل شوید .نسخه های پیشین،جواب آزمایشات و ...را برای پزشک خود به صورت امن ارسال کنید و یا از پزشک خود درخواست تجدید  آزمایشات را داشته باشید. همچنین در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به صورت آنلاین برای شما تجویز میشود.این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید،ممکن است!در تله ویزیت میتوانید نوبت ویزیت حضوری خود را نیز به صورت آنلاین رزرو کنید.هرزمان سوالی از پزشک خود داشتید میتوانید به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن تله ویزیت به پزشکتان متصل شوید و سوالات خود را در کوتاهترین زمان ممکن بپرسید و در صورت نیاز،حضوری مراجعه کنید.حتی میتوانید عکس آزمایشات خود را بفرستید و نظر پزشکتان را بخواهید و با یک ویزیت آنلاین بدون معطلی پاسخ سوال خود را از پزشکتان دریافت نموده و در صورت نیاز برای درمان اقدام کنید. پزشکان تله ویزیت می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی به شما کمک کنند، از جمله:

- مشکلات و بیماری زنان

-درد مزمن

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش و موارد دیگر ...

برای استفاده از اپلیکیشن تله ویزیت،ابتدا اپ را دانلود نموده پس از ثبت نام و انتخاب پزشک و پرداخت حق ویزیت به راحتی به پزشک مورد نظر خود متصل شوید.

 

GreatRiver UC

برنامه Great River Urgent Care یک سرویس پزشکی از راه دور است که به شما امکان می‌دهد از طریق تماس ویدیویی به پزشک مراجعه کنید و در کنار آن می‌توانید نسخه‌ای را بر اساس آن چک‌آپ مجازی در ایالت‌هایی که مورد قبول است، دریافت کنید. این برنامه کمک مراقبت فوری مجازی است.

همه کاربران دیدگاه های متفاوتی خواهند داشت

همه کاربران پروفایل های خود را خواهند داشت.

این برنامه بیماران می تواند پزشکان را با استفاده از کد پستی جستجو کرده و قرار ملاقات آنلاین بگذارد. آنها همچنین می توانند نمایه، گزارش ها و سوابق پزشکی خود را در کنار آپلودهای اختیاری از دستگاه های پزشکی ویرایش و مشاهده کنند.

پزشکان می توانند قرار ویزیت ها را تأیید کنند، نسخه های الکترونیکی ارائه دهند و پرونده سلامتی بیماران را مشاهده کنند. او همچنین می تواند با متخصصان دیگر مشورت کند.

 

اهداف OnlineCare

بیمار هرگز تنها نیست

استفاده از برنامه برای بیماران با هر امکانی آسان است

به بیماران اجازه می دهد تا به صورت آنلاین قرار ویزیت بگذارند

قابل دسترس توسط بیماران 24x7

 

PerfectServe Care Team

این برنامه تلفن همراه برای پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبتی طراحی شده است تا از آنها برای دسترسی به پزشکان، پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبتی مورد نیاز خود، درست در زمانی که به آنها نیاز دارند، استفاده کنند.

PerfectServe® هوشمندترین راه حل مراقبت های بهداشتی برای ارتباطات بالینی است - یک سیستم یکپارچه که برای متحد کردن پزشکان، پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبت در محیط های بستری و سرپایی طراحی شده است و جریان های کاری مبتنی بر ارتباطات را برای همکاری تیم مراقبت به موقع تسهیل می کند.

با برنامه PERFECTSERVE CARE TEAM، می توانید:

- بیماران خود را مشاهده کنید و با تیم مراقبت پویا در زمان واقعی آنها ارتباط برقرار کنید.

- دریافت و پاسخ به درخواست های پرستار و هشدارها/هشدارها از سیستم های یکپارچه نظارت بر بیمار.

- به طور خودکار پزشک مناسبی را که باید در آن لحظه خاص به آن مراجعه کنید، با یک الگوریتم متناسب با مسیریابی هوشمند پویا که قوانین گردش کار گروهی، زمان‌بندی تماس‌ها و پروفایل‌های تحویل شخصی و اعلان‌های آینده را مدیریت می‌کند، شناسایی کرده و به او متصل شوید.

- شناسایی خودکار و ارتباط با پرستاران و سایر کارکنان تیم مراقبت مانند درمانگران تنفسی، داروسازان و غیره.

- ارسال و دریافت پیام های ایمن با اعلان های فزاینده ایمن و دریافت های خواندن پیام.

- با هر یک از اعضای تیم مراقبت تماس تلفنی برقرار کنید.

 

 

FirstHealth On the Go

این برنامه شما را از طریق مشاوره تلفنی یا ویدیویی راحت در 24/7/365 با یک پزشک دارای گواهی هیئت مدیره مرتبط می کند. در عرض چند دقیقه، یک پزشک با شما تماس خواهد گرفت و آماده گوش دادن و حل مشکل شما خواهد بود. در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به داروخانه انتخابی شما ارسال می شود.این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید،ممکن است!پزشکان FirstHealth On the Go می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی، از جمله:

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- برونشیت

- چشم صورتی

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش و موارد دیگر ...

 

MyTeleCare

مراقبت از بیمار. هر زمان. هر جا.

MyTeleCare شما را از طریق مشاوره تلفنی یا ویدئویی به صورت 24/7/365 با یک پزشک دارای گواهی هیئت مدیره مرتبط می کند. در عرض چند دقیقه، یک پزشک با شما تماس خواهد گرفت و آماده گوش دادن و حل مشکل شما خواهد بود. در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به داروخانه انتخابی شما ارسال می شود.این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید!پزشکان MyTeleCare می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی، از جمله:

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- برونشیت

- چشم صورتی

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش

و بیشتر...

 

چگونه کار می کند؟

درخواست ویزیت - برنامه MyTeleCare را باز کنید و درخواست تله ویزیت کنید، سابقه پزشکی را ارائه دهید و هزینه مشاوره را بپردازید.

با یک پزشک صحبت کنید - در عرض چند دقیقه، یک پزشک دارای مجوز دولتی سابقه پزشکی شما را بررسی می کند و از طریق تلفن یا ویدیو با شما تماس می گیرد. مشاوره MyTeleCare محدودیت زمانی ندارد. می توانید تا زمانی که بخواهید با پزشک صحبت کنید.

دریافت نسخه – پزشک موضوع را با شما در میان می گذارد، به سوالات پاسخ می دهد و مراحل بعدی را توصیه می کند. اگر از نظر پزشکی ضروری باشد، می توان نسخه ای را به داروخانه محلی مورد نظر خود ارسال کرد.

 

چگونه می توانم MYTELECARE را دریافت کنم؟

MyTeleCare خدماتی است که به کارکنان مرکز پزشکی منطقه ای یوما و اعضای خانواده آنها ارائه می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به MyTeleCare.org مراجعه کنید.

 

این برنامه به اعضای MyTeleCare اجازه می دهد:

- حساب MyTeleCare خود را احراز هویت کنید.

- در هر زمان و هر مکان با یک پزشک صحبت کنید.

- تاریخچه پزشکی خود را ایجاد و به روز کنید.

- اطلاعات شخصی، تماس، ورود و صدور صورت حساب را به روز کنید.

 

Novant Health NHRMC App

این اپ متعهد به سلامت و رفاه جامعه است.

نوانت هلث متعهد به سلامت و رفاه جامعه است. برنامه Novant Health NHRMC یک قدم دیگر است که برای ملاقات با شما در جایی که هستید و کمک به راهنمایی شما در طول سفر مراقبت های بهداشتی خود با Novant Health برمی داریم. چه بخواهید نزدیکترین بخش اورژانس یا محل مراقبت سریع خود را بیابید، یک مراقبت اولیه یا مطب تخصصی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است، در سالن های مرکز پزشکی منطقه ای نوانت هلث ما در هانوفر حرکت کنید، یا از طریق MyChart با ما ارتباط برقرار کنید، ما به شما راه آسان و راحت برای رسیدگی به این وظایف و خیلی بیشتر را ارایه میدهیم.

 

 

 

 

PatientConnect Mobile

PatientConnect Mobile به بیماران در پلتفرم Health Recovery Solutions کمک می کند تا شرایط خود را از طریق استفاده از برنامه های مراقبت سفارشی، یادآوری داروها و ارتباط با پزشکان مدیریت کنند.

 

 

 

 

Blessing OnDemand

این برنامه شما را با یک ارائه دهنده 24/7/365 از طریق راحتی چت تصویری متصل می کند. در عرض چند دقیقه، یک پزشک با شما تماس خواهد گرفت و آماده گوش دادن و درمان شما است. در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به داروخانه انتخابی شما ارسال می شود. این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید!ارائه دهندگان Blessing OnDemand می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی، از جمله:

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- برونشیت

- پیچک سمی

- چشم صورتی

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش

و بیشتر…

 

چگونه کار می کند؟

-درخواست ویزیت از یک پزشک: برنامه Blessing OnDemand را باز کنید و درخواست ویزیت کنید، سابقه پزشکی را ارائه دهید و هزینه ویزیت مجازی را بپردازید. حساب برنامه Blessing OnDemand شما نیز به صورت آنلاین در BlessingOnDemand.com در دسترس است.

-با یک ارائه دهنده صحبت کنید : در عرض چند دقیقه، یک ارائه دهنده دارای مجوز دولتی از طریق ویدیو با شما تماس می گیرد.

-دریافت نسخه : ارائه دهنده این موضوع را با شما در میان می گذارد، به سؤالات پاسخ می دهد و مراحل بعدی را توصیه می کند. در صورت لزوم از نظر پزشکی، می توان نسخه ای را به داروخانه محلی مورد نظر شما ارسال کرد.

 

Voalte One VP

Voalte One یک برنامه هوشمند مشترک و جایگزین سازگار با HIPAA برای ارتباط با مراقب است. این برنامه قدرتمند، تماس VoIP، هشدار و اعلان هشدار، و پیام‌های متنی را در یک تلفن هوشمند لمسی با کاربری آسان که زیرساخت‌های تلفن همراه آینده را پشتیبانی می‌کند، ترکیب می‌کند.استفاده تولیدی از Voalte One نیازمند نسخه خصوصی این برنامه است که در صورت درخواست بین مشتریان توزیع شود.

 

AveraNow

این برنامه رایگان به کاربران تلفن همراه راهی آسان برای ارتباط با یک ارائه دهنده به صورت لایو برای ویزیت ویدیویی آنلاین با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود می دهد که ساده و سریع است و می‌توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید  24 ساعت شبانه‌روز، 7 روز هفته  خواه قبلاً بیمار Avera هستید یا نه. از AveraNow برای علائم و شرایط مراقبت فوری مانند:

• سرماخوردگی

• آنفولانزا

• راش

• عفونت مجاری ادراری

• چشم صورتی

• آلرژی

• استفراغ

• اسهال

• گلو درد

• عفونت سینوس

• تب

مشاوره آنلاین با AveraNow اتلاف زمان سفر به یک مرکز بیمارستانی ، کلینیک  یا انتظار برای قرار ملاقات در مطب پزشک را از بین می‌برد و هزینه کمتری دارد.

 

 

Voalte Family

یک برنامه کاربردی سازگار با هیپا برای پزشکان و بیماران است. این به کارکنان بالینی اجازه می دهد تا به راحتی و ایمن اعضای خانواده بیمار را با متن، عکس یا ویدیو از طریق قابلیت چت به روز کنند. اعضای خانواده باید با تیم مراقبت از عزیزان خود صحبت کنند تا برنامه را فعال کنند.

 

ACGME Case Logs

این برنامه برای اعضای ثبت نام شده و کاربران دیگر در برنامه های معتبر طراحی شده است تا بازخوردهای بیمار خود را در یک برنامه ایمن و سازگار با هیپا ثبت کنند. ورود به سیستم تولید شده مورد نیاز است. دسترسی باید توسط برنامه شما فعال شود.

 

Sanford

Sanford Health App راهی مناسب برای مدیریت اطلاعات سلامتی شما در یک مکان است. این برنامه شامل دسترسی یکپارچه به نمودار من سانفورد و راه حل های مختلفی است که برای استفاده رایگان و 24 ساعته در دسترس هستند.ویژگی های آسان برای استفاده عبارتند از:

• یک پزشک پیدا کنید و رتبه بندی رضایت بیمار را مشاهده کنید

• مکان نزدیک خود را پیدا کنید و مسیرها را دریافت کنید

• زمان انتظار مراقبت های حاد/ فوری را مشاهده کنید

• سوابق پزشکی خود را مشاهده کنید

• دسترسی به نتایج آزمون

• قرار ملاقات ها را برنامه ریزی کنید و یادآوری ها را دریافت کنید

• برای ویزیت از راه دور برنامه ریزی کنید

• ایمن به پزشک خود پیام دهید

• درخواست تمدید یا پر کردن نسخه کنید

• صورت حساب خود را پرداخت کنید

• آپلود داده‌های سلامتی و تناسب اندام، از جمله داده‌های «برنامه سلامت اپل»، زمانی که در برنامه‌های خود ردیابی ثبت نام کنید

*دسترسی به سوابق پزشکی شما مستلزم داشتن حساب My Sanford Chart است.

 

Voalte Me

alte Me تماس ویدیویی، اعلان‌های هشدار و پیام‌های متنی پویا را در یک برنامه ترکیب می‌کند تا نسل بعدی ارتباط بیمار محور را در دستگاه شخصی شما فراهم کند. بر اساس سطح بیمار،با تیم یا واحد ارتباط برقرار کنید، که امکان همکاری مستمر را در سراسر ویزیت‌ها فراهم می‌کند. با سیستم های موجود یکپارچه شوید تا داده های بیمار را از EMR و سایر دستگاه های پزشکی مشاهده کنید. اعلان ها را برای رفع نیازهای خاص خود پیکربندی کنید.برای استفاده از این برنامه، بیمارستان شما باید سرور Voalte را قبلاً نصب کرده باشد.

 

MEDITECH MHealth

MHealth نسخه تلفن همراه پرتال سلامت بیمار و مصرف کننده MEDITECH است که دسترسی ایمن و راحت به اطلاعات سلامتی شما در نوک انگشتان شما، در دستگاه تلفن همراه یا تبلت شما ارائه می دهد.

 MHealth طیف گسترده ای از نتایج و ویژگی ها را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مراقبت های خود و خانواده خود را بهتر مدیریت کنید. برای شروع کار با MHealth از شناسه ورود به پورتال بیمار و رمز عبور موجود خود استفاده کنید.با MHealth، می توانید:

• به طور ایمن با تیم مراقبت خود ارتباط برقرار کنید

• درخواست قرار ملاقات جدید و مشاهده جزئیات برای بازدیدهای آینده

• برای قرارهای آینده پیش ثبت نام کنید

• بررسی نتایج آزمایشگاهی و گزارش های رادیولوژی

• ایمن سازی ها، آلرژی ها و شرایط را پیگیری کنید

• داروهای خانگی را مدیریت کنید و درخواست تجدید نسخه کنید

• ارجاع اطلاعات و فرم های تاریخچه بازدید، از جمله دستورالعمل ترخیص.

اگر از قبل یک حساب پورتال بیمار از طریق ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود دارید و ارائه دهنده شما دسترسی از طریق MHealth را فعال کرده است، آماده شروع کار هستید. اگر قبلاً یک حساب پورتال با یک شرکت وابسته به MEDITECH ندارید، از صفحه وب ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود دیدن کنید تا نحوه شروع کار را بیاموزید.

 

IBD Disk USA

IBD Disk یک برنامه تلفن همراه برای بیماران مبتلا به بیماری های التهابی روده، مانند بیماری کرون یا کولیت اولسراتیو است.امکان ردیابی و ذخیره اطلاعات مرتبط در مورد تأثیر بیماری شما بر زندگی شما را داراست. شما این امکان را خواهید داشت که این اطلاعات را در حین و بین مشاوره با HCP مربوطه خود به اشتراک بگذارید.

 

Weill Cornell Medicine

اگر قبلاً یکی از بیماران پزشک Weill Cornell Medicine هستید، با استفاده از حساب Weill Cornell Connect خود وارد برنامه شوید و از این ویژگی‌های مفید بهره ببرید:

• با پزشک خود ارتباط برقرار کنید: پاسخ سوالات پزشکی خود را مستقیماً در دستگاه خود دریافت کنید.

• قرارهای خود را مدیریت کنید: قرار بعدی خود را برنامه ریزی کنید، یا جزئیات قرارهای قبلی و آینده خود را مشاهده کنید.

eCheck-in در زمان صرفه جویی کنید و به راحتی به صورت الکترونیکی برای قرار آینده خود اعلام حضور کنید.

• به نتایج آزمایش خود دسترسی داشته باشید: نتایج خود و نظرات پزشک خود را ظرف چند روز مشاهده کنید.

• درخواست پر کردن مجدد نسخه: برای هر یک از داروهای قابل پر کردن مجدد خود، یک درخواست مجدد ارسال کنید

Bill Pay صورتحساب خود را به سرعت و ایمن مشاهده و پرداخت کنید.

• خلاصه سلامت خود را مرور کنید: خلاصه ای مناسب از اطلاعات مهم در پرونده سلامت خود را مشاهده کنید.

*کیت سلامت*

با اجازه شما، برنامه می تواند به برنامه سلامت Apple متصل شود و اطلاعات سلامتی را که می تواند با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شما به اشتراک گذاشته شود، دریافت کند.

 

 

Virginia Medallion

آیا شما در ویرجینیا زندگی می کنید؟ آیا پوشش سلامت خود را از Medicaid دریافت می کنید؟ اگر چنین است، پس این برنامه برای شما مناسب است. بیمه درمانی می تواند گیج کننده باشد. برنامه تلفن همراه ویرجینیا مدالیون به گونه ای طراحی شده است که پیدا کردن و ثبت نام در یک برنامه مراقبت بهداشتی را برای شما آسان کند.چگونه کار می کند؟

• طرح های بیمه درمانی را به راحتی کنار هم مقایسه کنید

• در یک برنامه بهداشتی که برای شما مناسب است ثبت نام کنید

• به سرعت مسیرهای رانندگی به ارائه دهندگان، بیمارستان ها، متخصصان و موارد دیگر را پیدا کنید

این برنامه روی گوشی یا تبلت شما کار می کند. و وقتی تماس می گیرید، افراد واقعی برای پاسخ به سوالات شما در دسترس هستند.از مزایای Medicaid خود بیشترین بهره را ببرید. ثبت نام آسان است. دانلود کنید و همین امروز شروع کنید!

*نکته مهم: برنامه موبایل مدالیون ویرجینیا فقط برای ساکنین ویرجینیا است.

 

Mount Sinai Now

اکنون نیاز به مراجعه به پزشک دارید؟ MountSinaiNow چه در خانه، چه در محل کار، چه در حال حرکت، می تواند شما را در عرض چند دقیقه با یک پزشک مرتبط کند. هنگامی که زندگی شما را به منحنی می اندازد، MountSinaiNow به شما امکان می دهد هر زمان و هر کجا که نیاز دارید با یک پزشک ارتباط برقرار کنید. پزشکان ما در هنگام بروز جراحات یا بیماری های غیرمنتظره اینجا هستند.تیم پزشک معتمد ما می تواند در انواع مشکلات کمک کند. این شامل:

• آلرژی

• آسم

• سرماخوردگی و آنفولانزا

• اسهال

• عفونت ها

• چشم صورتی یا ورم ملتحمه

• بثورات

• عفونت های سینوسی

• گلو درد

• رگ به رگ شدن و کشیدگی

• عفونت های دستگاه ادراری

• استفراغ

• سایر شرایط غیر اضطراری و موارد دیگر!

پزشکان ما تشخیص دقیقی را ارائه می دهند، مراحل بعدی را توصیه می کنند و شما را به بهترین مسیر برای درمان وضعیت فعلی راهنمایی می کنند. MountSinaiNow با دانستن اینکه می‌توانید بدون توجه به جایی که هستید با پزشک ارتباط برقرار کنید، راحتی را فراهم می‌کند.ما در تلاش هستیم تا بهترین تجربه بیمار را ارائه دهیم و اطمینان حاصل کنیم که حریم خصوصی شما همیشه محافظت می شود. MountSinaiNow هر بار امکان بازدید ایمن و مطابق با HIPAA را فراهم می کند.در حالی که MountSinaiNow می‌تواند برای انواع مسائل مرتبط با سلامتی قابل دسترسی باشد، استفاده از آن برای مواقع اضطراری در نظر گرفته نشده است. ما از شما می خواهیم در صورت بروز شرایط اضطراری با 911 تماس بگیرید.

 

NYP Connect

برنامه NYP Connect مجموعه ای از خدمات دیجیتالی را ارائه می دهد که دستگاه تلفن همراه شما را به بیمارستان شماره 1 نیویورک تبدیل می کند. از طریق NYP Connect می‌توانید به راحتی و به سرعت با کارشناسان در سطح جهانی از کلمبیا و Weill Cornell Medicine برای خدماتی مانند مراقبت فوری مجازی، بازدیدهای ویدیویی و موارد دیگر ارتباط برقرار کنید. چه در خانه و چه در یکی از مکان های بیمارستان ما، منابع ما اکنون در دسترس شماست.

ویژگی های برنامه:

NYP Connect با پزشکان ما از طریق تلفن همراه یا رایانه لوحی خود ارتباط برقرار کنید و نیازهای بهداشتی خود را در زمانی که راحت هستید برطرف کنید. برای مدیریت قرارهای ملاقات مجازی، بررسی نتایج آزمایش، پرداخت صورتحساب و موارد دیگر، به پورتال بیمار خود دسترسی داشته باشید.

مراقبت‌های فوری مجازی: برای بیماری‌ها یا جراحات غیر تهدیدکننده زندگی، به مراقبت فوری مجازی دسترسی داشته باشید که شما را با یکی از پزشکان اورژانس یا اورژانس اطفال ما از طریق یک چت ویدیویی زنده در 7 روز هفته مرتبط می‌کند. خدمات بزرگسالان در نیویورک، نیوجرسی، کانکتیکات و فلوریدا از ساعت 8:00 صبح تا 12:00 نیمه شب در دسترس است و خدمات کودکان (افراد زیر 18 سال) در نیویورک و نیوجرسی از ساعت 8:00 صبح در دسترس هستند. تا ساعت 12:00 نیمه شب

ویزیت ویدیویی: به جای آن می‌توانید با کنفرانس ویدیویی با پزشک خود در زمان سفر و انتظار در مطب پزشک صرفه‌جویی کنید. این یک راه سریع و راحت برای برقراری ارتباط با متخصصان پزشکی است که در مراقبت شما مشارکت دارند.

پزشک را پیدا کنید: پزشک ایده آل خود را بر اساس تخصص، موقعیت مکانی، شبکه بیمه و حتی زبان او پیدا کنید.

پورتال بیمار: به راحتی به سوابق پزشکی خود دسترسی داشته باشید، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید، نسخه درخواست کنید و موارد دیگر.

مسائل بهداشتی: از آخرین پیشرفت‌های علم، مراقبت و سلامتی که هر روز در بیمارستان نیویورک-پرسبیتریان، یکی از جامع‌ترین شبکه‌های ارائه مراقبت‌های بهداشتی در کشور اتفاق می‌افتد، به‌روز باشید. HealthMatters آخرین اخبار و بینش‌های پزشکان، پرستاران و کارشناسان در سطح جهانی ما را ارائه می‌کند.

خدمات بیمارستانی: از برنامه NYP Connect برای افزایش بازدید یا اقامت خود در هر بیمارستان نیویورک-پرسبیتریان استفاده کنید. با یک راهنمای بیمارستان داخلی برای همه مکان‌های نیویورک-پرزبیتری، شما همیشه شماره تلفن‌های مهم، راهنماهای حمل و نقل و راهنمای بیماران را به راحتی در دسترس خود خواهید داشت.

راه یابی: ما اکنون دستورالعمل های دقیق و نوبتی را در مرکز پزشکی ویل کورنل، مرکز دیوید اچ. کخ، و بیمارستان الکساندرا کوهن از طریق برنامه NYP Connect ارائه می دهیم. از ویژگی Wayfinding برای پیمایش در بیمارستان به نقاط مورد علاقه مانند بخش های بالینی، کافه ها، خدمات بیماران و موارد دیگر استفاده کنید.ش

Healthkit با ادغام Healthkit، برنامه می‌تواند اطلاعات سلامتی را از برنامه Apple Health شما دریافت کند و آن را با ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک بگذارد. فعالیت "ردیابی سلامت من" را می توان برای اتصال به برنامه Health و وارد کردن داده ها به NYP Connect استفاده کرد. لطفاً برای جزئیات بیشتر و نحوه فعال کردن این ویژگی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.

 

VCU Health MyChart

برنامه تلفن همراه VCU Health MyChart به شما امکان می دهد اطلاعات سلامتی خود را مدیریت کنید، با تیم مراقبت خود و موارد دیگر با کاربری آسان ارتباط برقرار کنید.با برنامه VCU Health MyChart، می توانید:

با تیم مراقبت خود در تماس باشید

نتایج آزمایش را مرور کنید، درخواست پر کردن مجدد داروها، مشاهده سابقه واکسیناسیون خود و موارد دیگر

قبض Epic خود را مشاهده و پرداخت کنید

به اطلاعات سلامت خانواده خود دسترسی داشته باشید

یادآوری سلامت را دریافت کنید

آپلود داده‌های سلامتی و تناسب اندام، از جمله داده‌های برنامه Apple Health، هنگام ثبت‌نام در برنامه‌های خود ردیابی

 

MyCHOP

MyCHOP پورتال آنلاین سلامت بیمار برای بیماران و خانواده های بیمارستان کودکان فیلادلفیا CHOP است. قرار ملاقات هایی را با پزشک اطفال فرزندتان تنظیم کنید یا برای ویزیت های حضوری یا ویدیویی با فهرست رو به رشدی از متخصصان اطفال برنامه ریزی کنید. از دوربین تلفن خود برای شرکت در ویزیت های ویدیویی با ارائه دهنده فرزندتان استفاده کنید. برای ارائه‌دهنده فرزندتان پیام ارسال کنید و درخواست پر کردن مجدد نسخه و ارجاع دهید. همچنین می‌توانید به فهرست فعلی داروهای فرزندتان، ایمن‌سازی‌ها، آلرژی‌ها، نتایج آزمایش‌های منتشر شده توسط پزشک، نمودارهای رشد، و همچنین خلاصه سلامت و خلاصه صورتحساب حسابتان دسترسی داشته باشید. تکمیل پرسشنامه تاریخچه

 

Anytime Pediatrics

اپلیکیشن Anytime Pediatrics به شما این امکان را می دهد که وقتی کودک شما بیمار یا مجروح است و مطب بسته است، از طریق پزشکی از راه دور به یک متخصص اطفال مورد اعتماد مراجعه کنید.

 Anytime Pediatrics یک برنامه کاربردی ساده و کاربردی را به شما ارائه می دهد که قبل از عجله برای ویزیت بعد از ساعت کاری، استرس یا هزینه کمتری دارد. هنگامی که نگران فرزند خود هستید و به راهنمایی نیاز دارید، به پزشک اطفال خود یا یکی از متخصصان اطفال دارای مجوز هیئت مدیره ما مراجعه کنید. Anytime Pediatrics می تواند مراقبت های تخصصی، یادداشت ها و/یا نسخه هایی را در صورت لزوم به شما ارائه دهد. برخلاف سایر پلتفرم‌های پزشکی از راه دور، کودکان تنها تمرکز ما هستند. Anytime Pediatrics توسط یک متخصص اطفال تاسیس شد.

 

MyQHealth - Care Coordinators

آخرین برنامه Your Care Coordinators را دانلود کنید تا در هر زمان و هر مکان به مزایای طرح سلامتی و اطلاعات مراقبت های بهداشتی شخصی خود دسترسی داشته باشید.

 

فقط با یک ضربه یا کلیک، به موارد زیر دسترسی پیدا کنید:

- اطلاعات سود به روز

- وضعیت مطالبات جاری، سود و سررسید

- راهنمای سلامت و تندرستی در زمان واقعی

- اراپزشکان داخل شبکه در نزدیکی شما

- و خیلی بیشتر

 

Northwell Health

از برنامه Northwell Health ما برای برنامه‌ریزی و مدیریت قرار ملاقات‌ها و همچنین پرداخت قبوض، یافتن پزشکان، دسترسی به سوابق پزشکی و دریافت مسیر استفاده کنید. برای شروع به سادگی برنامه را دانلود کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 

امکانات عبارتند از:

نمایه خود را ایجاد کنید و تجربه خود را شخصی کنید

• از خودتان بگویید

• به روز رسانی و مشاهده اطلاعات بیمار و بیمه Northwell

• تنظیمات و تنظیمات حساب را مدیریت کنید

• برای مشاهده سوابق پزشکی خود به FollowMyHealth® دسترسی پیدا کنید

با نمایه های پزشک، بررسی ها، اطلاعات بیمه و موارد دیگر، مراقبت برنامه ریزی کنید

• پزشکان و امکانات برتر را در نزدیکی خود جستجو کنید

• بررسی های بیماران واقعی Northwell را بخوانید

• در مورد طرح های بیمه پذیرفته شده اطلاعات دریافت کنید

• ساعت ها، مکان ها و مسیرها را پیدا کنید

قرارها را در حین حرکت رزرو و مدیریت کنید

• قرارهای جدید را برنامه ریزی کنید—برای زمان ها و مکان هایی که ترجیح می دهید

• قرار ملاقات ها را دوباره برنامه ریزی و لغو کنید

• بازدیدهای گذشته و آینده را مشاهده کنید

پرداخت ها را در درگاه پرداخت امن Northwell انجام دهید

• مشاهده و پرداخت صورتحساب

• سابقه پرداخت را مشاهده کنید

• کمک مالی پیدا کنید

• یک کارت را برای استفاده در آینده در پرونده ذخیره کنید

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

• به برنامه ما امتیاز دهید

• نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید

• ایده های عالی خود را به اشتراک بگذارید

• به ما کمک کنید تا برنامه سلامت Northwell را برای شما بهتر کنیم

 

Advance Medical Member Portal

کار با Advance Medical به آسانی چند کلیک ساده است. برای شروع، روی دکمه "ایجاد حساب کاربری" کلیک کنید.بیماران جزئیات را در مورد نگرانی پزشکی خود ارائه می دهند، فرم رضایت پزشکی قبلی را دانلود و تکمیل می کنند یا برای دریافت آن،به پزشک ایمیل میزنند و با فرم رضایت جدید برای شروع ویزیت پزشک متخصص (امضاهای الکترونیکی پذیرفته می شود) و ایجاد یک ورود به سیستم / رمز عبور درگاه کلیک میکنند. در ویزیت بعدی، عضو می تواند بر روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور جدید را برای ورود به پورتال وارد کند.پورتال بیمار یک ابزار مفید برای موارد زیر است:

· پیگیری پیشرفت پرونده

· تبادل پیام با Physician Case Manager (PCM)

· مشاهده سوابق پزشکی (دریافت شده از پزشک معالج شرکت کننده)

· پیگیری پزشکان معالج و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

· ایمن کردن یک نظر پزشکی متخصص (نظر دوم) از کارشناسان برجسته جهان، مشاهده تصاویر کارشناسان و اطلاعات نمایه سطح بالا (در صورت وجود)

· آپلود فایل ها: به شرکت کننده اجازه می دهد تا جزئیات را برای اشتراک گذاری با PCM بارگذاری کند (به عنوان مثال، رکورد روزانه خوانش فشار خون، کاهش وزن هفتگی)

· ذخیره گزارش کامل EMO، مشاهده عکس PCM

 

Jane Online Appointments

قرارهای ویزیت آنلاین توسط جین یک برنامه بهداشت از راه دور ایمن، سازگار با HIPAA و PHIPA/PIPEDA برای مشتریان و کارکنان است تا از هر کجا به آن متصل شوند که به آسانی پیوستن به یک تماس تلفنی است، بدون نیاز به نام کاربری یا رمز عبور.

 

 

1 Click Doctor

اگر مریض هستید اما نمی توانید به پزشک مراجعه کنید یا اگر می خواهید از صف طولانی در مراکز درمانی صرف نظر کنید، برنامه ما را دانلود کرده و بلافاصله با گزینه رزرو تحت بیمار ، یکی از پزشکان مجرب و قابل اعتماد ما شما را برای ویزیت صوتی/تصویری دعوت می کند.اگر پزشک عمومی شما نتواند در کنار شما به صورت حضوری،حضور داشته باشد، پزشکان ما نیز می توانند شما را در منزل ویزیت کنند.

 

Patient Medical Records & Appointments for Doctors

با استفاده از برنامه مدیریت تمرین Dr.Pad، می توانید تمام سوابق بیمار خود مانند اطلاعات شخصی، گزارش های پزشکی، دارو، تاریخ بازدید، یادداشت های بالینی، تاریخچه بیمار و سایر یادداشت ها را مدیریت کنید. قرار ملاقات برای بیماران خود را می توان به راحتی با استفاده از برنامه دکترPad.

 

تمرین مدیریت برای پزشکان.

• مدیریت انتصاب برای پزشکان.

• مدارک پزشکی بیمار و مدیریت تاریخ بازدید.

• پشتیبانی از چند کلینیک، چند دستگاه تلفن همراه و چند کاربر.

• پشتیبانی از ایمیل و SMS برای ارسال یادآورها و نسخه.

• ثبت نام، چاپ و به اشتراک گذاری نسخه.

 

پرونده های Dr.Pad به راحتی می توان فایل های بیماران خود را آزمایش و تست های مختلف (اشعه ایکس، خون، و غیره) را ذخیره و به راحتی مشاهده کرد. شما می توانید دستیارهای اداری خود را برای کار بر روی سوابق پزشکی بیمار خود دعوت کنید و برای شما بلافاصله در نظر گرفته شده است. بنابراین برای رسیدن به سابقه قبلی بیماران خود، از طریق مقالات بیشتر از تجربیات استفاده نکنید، همه چیز به راحتی برای تشخیص شما در دسترس است. و هیچ نرم افزاری و سخت افزاری برای مدیریت پرونده های بهداشتی بیماران خود، سخت تر نیست. با استفاده از برنامه Dr.Pad، می توانید تمام مدارک پزشکی الکترونیکی (EMR) خود را به راحتی مدیریت کنید.

 

بالاتر از همه، شما می توانید تمام داده های بالینی خود را در یک ابر رمزگذاری شده امن ذخیره کنید. اگر دستگاه شما شکسته یا از دست رفته باشد، لازم نیست از ابتدا شروع کنید. تمام داده های بالینی خود را می توانید در یک ابر امن که شما و نماینده شما می توانید آن را پس از ورود به برنامه Dr.Pad دسترسی داشته باشید.
 

 

برای استفاده از این برنامه لازم نیست ورود یا ثبت نام کنید. اما اگر شما با حساب Google خود، فیس بوک یا توییتر وارد شوید، می توانید داده های خود را در یک ابر امن ذخیره کنید.

 

ویژگی ها: رایگان

 ایجاد و پیگیری قرار ملاقات بیمار، تاریخچه و پرونده پزشکی را دنبال کنید.

 آسان برای استفاده از برنامه تلفن همراه، ظریف برای تلفن و قرص طراحی شده است.

 ارسال دارو / تجویز و تاریخچه را به بیمار با اس ام اس یا ایمیل ارسال کنید.

 ارسال یادآوری انتصاب پزشکی به بیمار با اس ام اس یا ایمیل.

 ضبط یک تصویر به رکورد بیمار.

 هر دو اسناد (صوتی، تصویری و تصویری) را برای بازدید بیمار ضمیمه کنید.

 

ویژگی های پرداخت شده: 6.99 دلار

 بسیاری از اسناد (صوتی، تصویری و تصویری) را به بازدید بیمار اضافه کنید.

 داروهای بیمار و یادداشت های بالینی را به عنوان یک PDF ایجاد کنید.

 چاپ نسخه به طور مستقیم از برنامه.

 چندین کلینیک را با یک ورودی مجدد تنظیم کنید.

 اگر از کلینیک ها بازدید می کنید، سپس به کلینیک بازدید می کنید و دسترسی به داده های بالینی (البته، ابتدا باید به یک دعوتنامه نیاز داشته باشید)

 قالب برای ارسال ایمیل، اس ام اس، و چاپ

 صرفه جویی در نسخه به عنوان یک الگو و استفاده مجدد از آن

 برخی از پیشرفت های آینده بدون هزینه.

 

تمدید اشتراک برای CLOUD: $ 99.99 / سال

 شامل تمام ویژگی های پرداخت می شود.

 بدون نیاز به ذخیره داده های بالینی خود را در ذخیره سازی ابری امن ذخیره شده نامحدود. هیچ حساب یا تنظیمات جداگانه ابری لازم نیست.

 دسترسی به تمام داده های بالینی خود را از هر تلفن همراه یا قرص.

 همگام سازی متقابل کاربر و متقابل دستگاه.

 همگام سازی خودکار برای محافظت از ابر در یک زمان خاص (صرفه جویی در داده ها به ابر به صورت خودکار) و / یا با استفاده از گزینه همگام سازی. داده های بالینی به روز شده در دسترس خواهد بود برای شما به آن نگاه کنید.

 ارسال دارو و یادداشت های بالینی به عنوان یک پیوند PDF به بیمار از طریق اس ام اس (پیام)، ایمیل، و برنامه های دیگر مانند WhatsApp.

 دعوت از پرستاران، دستیاران و یا سایر پزشکان به عنوان یک عضو برای کار بر روی داده های بالینی خود (اعضا دسترسی محدود مدیر).

 اعضای بالینی خود را با اضافه کردن و / یا از بین بردن کلینیک خود مدیریت کنید.

 تمام پیشرفت های آینده بدون هزینه.

Doktor.se

ما پزشکان سوئدی در هرلحظه آماده ارائه خدمات به بیماران هستیم

- در هرلحظه به صورت تماس متنی ،تلفنی و یا ویدیویی با متخصصین،پرستاران و یا بخش اورژانس صحبت کنید

- با روانشناسان مشاوره کنید

- درصورت دلخواه نتیجه را برای خانواده خود بفرستید

- در هرزمان از شبانه روز با پزشکان در دسترس در ارتباط باشید

NYU Langone Health

اگر شما بیمار مجموعه NYU Langone باشید ، می توانید از برنامه NYU Langone Health ما برای دسترسی به اطلاعات سلامت خود توسط دستگاه تلفن همراه خود ، در هر مکان و هر زمان استفاده کنید.با استفاده از MyChart خود در حساب NYU Langone وارد برنامه شوید تا از طریق تلفن همراه به موارد زیر دسترسی داشته باشید:

• نتایج و جواب آزمایشات خود را ببینید

• پیام ها: پیام های تیم مراقبت های بهداشتی خود را مشاهده ، ایجاد و به آنها پاسخ دهید.

قرار ملاقات ها: قرارهای آینده را مشاهده یا لغو کنید و اطلاعات مربوط به قرارهای قبلی خود را بخوانید.

• ویزیت آنلاین

• گزارش سلامت: داروها ، آلرژی ها ، واکسیناسیون و نگرانی های فعلی درباره سلامتی خود را مشاهده کنید.

• دسترسی به پراکسی: مشاهده اطلاعات بهداشتی برای اعضای خانواده تعیین شده ، از جمله کودکان.

 

 

Best Doctors Member

توسط این برنامه می توانید تشخیص پزشکی دقیق ، برنامه درمانی ، از جمله گزینه های جراحی و هرگونه سؤال پزشکی را که توسط یک پزشک متخصص با دقت انتخاب شده و تحت شرایط شما تجویز شده را دریافت کنید. این اپ به شما امکان می دهد روند پیشرفت سلامتی خود را از کف دست خود شروع و پیگیری کنید!

• برنامه بهترین پزشکان در 70 کشور، 30 میلیون عضو دارند.

• اعضا نیازی به مسافرت ، مراجعه به مطب پزشکان دیگر یا پیگیری مازاد پرونده پزشکی ندارند.

• بهترین خدمات پزشکان بدون هیچ هزینه ای به عضو ارائه می شود

مهم نیست که در کجا زندگی می کنید یا با چه بلاتکلیفی روبرو هستید ، با بهترین پزشکان ، می توانید مطمئن باشید که تشخیص صحیح و مؤثرترین برنامه درمانی را دارید.

 

Maple - 24/7 Online Doctors

این برنامه باسرعت بالا و کیفیت زیاد بیماران مراجعه کننده به برنامه را تحت درمان و پشتیبانی قرار میدهد و پشتیبانی و خدمات 24 ساعته خود را در هفت روز هفته به بیماران ارائه میدهد و به کاربران امکان میدهد تا با تعیین وقت ویزیت آنلاین و مشاوره صوتی و یا ویدیو چت تحت درمان و مشاوره پزشکان متخصص قرار بگیرند و در نهایت برای آنان نسخه تجویز کرده و نزدیک ترین داروخانه و یا در صورت نیاز کلینیک و بیمارستان را به آنان معرفی میکند

pWHealth: Simplifying Healthcare

ارتباط و پیگیری ویزیت ها از طرف بیماران با متخصصین هیچ گاه اسان نبوده است اما از این پس با این برنامه به سادگی میتوانید با متخصصین ارتباط داشته و سطح سلامت خود و فرزندانتان را ارتقا ببخشید و آستانه مراقبت را افزایش دهید.از طریق این برنامه میتوانید تمام آزمایشات،نسخه و وضعیت سلامت خود را برای پزشک خود ارسال نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.همین طور در صورت نیاز میتوانید ادامه مکالمات و ویزیت خود را از طریق برنامه واتس اپ ادامه دهید.

این برنامه یک شبکه امن و متصل است که تمام پزشکان و بیمران را به یکدیگر متصل نموده است.

 

K Health | Telehealth

با این برنامه می توانید اطلاعات بهداشتی دقیق تری کسب کنید و در عرض چند دقیقه به مراقبت های بهداشتی با کیفیت دسترسی پیدا کنید. در هر زمان که احساس می کنید باید علائم خود را بررسی کرده و با پزشک صحبت کنید به این اپ مراجعه کنید 

• به اپ بگویید چه چیزی شما را آزار می دهد تا در یک گفتگوی رایگان دو دقیقه ای علائم خود را بررسی کنید.

• اگر به مراقبت احتیاج دارید ، ویزیت مجازی با پزشک دارای مجوز در هیئت مدیره هزینه کمتری نسبت به دریافت حق بیمه دارد.

•در صورت لزوم از یک نسخه ، دستور آزمایش در آزمایشگاه یا سایر مراقبت های پزشکی از راه دور استفاده کنید.

چرا می توانید به اپ اعتماد کنید؟

- ما هرگز اطلاعات سلامت شخصی شما را افشا نمیکنیم و یا به اشتراک نمی گذاریم.

- اپ کاملا امن و خصوصی است و با HIPAA + GDPR است.

هوش مصنوعی اصلی اپ از میلیون ها نمودار پزشکی آموخته است ، بنابراین بر اساس تجربه دنیای واقعی است.

- فقط شرایط و گزینه های درمانی را مشاهده کنید که مربوط به افرادی مانند شما باشد.

- پزشکان باتجربه وقت خود را صرف پاسخ دادن به سوالات شما می کنند.

-اپ به طور مداوم در حال بهبود کیفیت اطلاعاتی است که به شما ارائه می دهد.

موارد درمان:

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- کمردرد و درد گردن

- سردرد

- درد شکم

- درد قفسه سینه

- خستگی

STD

- فشار

- عفونت مثانه

- بیخوابی

-و...

 

Recovery Record for Clinicians

این برنامه اولین برنامه سازگار با HIPAA مبتنی بر شواهد برای متخصصان درمان اختلال خوردن است. با Recovery Record ، شما از داده ها و ابزار بیمار برای مداخله به موقع و هدفمند برخوردار خواهید بود.مناسب برای روانشناسان ، متخصصان رژیم غذایی ، متخصصان تغذیه ، پزشکان ، روانپزشکان ، مشاوران و مددکاران دارای مجوزهای اجتماعی.

- بهترین روش: فناوری مبتنی بر چندین دهه تحقیق CBT ، ACT ، DBT و خود نظارتی آن است.

امکانات:

- مشاهده داشبورد پیشرفت بیمار

- دسترسی به داده های خام و تجزیه و تحلیل شده بیمار

- نمایش نمودارهای پویا با بینش بالینی واضح و عملی

- یادداشتهای بالینی خصوصی بنویسید

- یادداشتهای بالینی مشترک را بنویسید تا در همان لحظه بازخورد و پشتیبانی را ارائه دهید

- ارسال پیام های فوری سازگار با HIPAA

- با انتخاب از ده ها سوال ، فرم های خود نظارت را شخصی سازی کنید

- شاخص نمودار وزن و وزن بدن

- سفارشی سازی و تولید گزارشهای چاپی PDF

- اهداف بالینی را تعیین کرده و موفقیت آنها را مرور کنید

- تاکتیک های مقابله را تنظیم کرده و کاربرد آنها را مرور کنید

- برنامه ها و یادآوری های غذایی را تنظیم کنید

- درخواست تکمیل پرسشنامه بالینی و نمرات خام و نمودار را بررسی کنید

- پاسخگویی را با دکمه" اختصاصی" به بیمار انجام دهید

 

Simply Healthcare

این برنامه  به شما کمک می کند تا در هر کجا که هستید ، همواره سالم باشید.با استفاده از برنامه تلفن همراه Simply Healthcare ، می توانید:

با Touch ID به راحتی و ایمن وارد شوید.

یک پزشک ، بیمارستان ، داروخانه یا متخصص را پیدا کنید که به شما در حفظ سلامتی کمک کند.

همیشه کارت شناسایی خود را بصورت الکترونیکی داشته باشید.

با یک پرستار تماس بگیرید تا در هر زمان ، روز یا شب به صورت خصوصی در مورد سلامتی خود صحبت کنید.

علائم خود را با مراجعه به علائم بیماری بررسی کنید.

 

PlushCare: Medical Doctor Care

به یک پزشک معتمد و معتبر در دنیا مراجعه کنید.داروهای تجویز شده خود را دریافت کنید. سلامتی خود را خیلی زود بدست آورید این شعار ماست.پزشکان ما از 50 دانشکده برتر پزشکی آمده اند و دارای در ایالات متحده هستند.در سراسر کشور و در 50 ایالت و ولسوالی کلمبیا در دسترس هستند.

این برنامه به شما کمک می کند تا در رفت و آمد و هزینه های خود صرفه جویی کنید و در هر لحظه که احتیاج دارید به پزشک دسترسی داشته باشید،مشاوره بگیرید و داروهایتان را دریافت کنید.به سادگی یک زمان برای قرار ویزیت آنلاین انتخاب کنید ، اطلاعات بیمه خود را وارد کنید (در صورت وجود) ، حساب کاربری خود را ایجاد کنید  و می توانید از طریق تلفن هوشمند یا وب کم خود به یکی از پزشکان ما وصل شوید.

Appointik

یک برنامه مدیریت پزشکی مبتنی بر ابر برای کلینیک ها و پزشکان / پرستاران است. طراحی ساده با الهام از واتس اپ! حتی بدون اینترنت نیز کار می کند و برای همیشه رایگان است !!

ویژگی های کلیدی

پزشکان نامحدود ، بیماران نامحدود ، قرارهای نامحدود ، اطلاعیه های پیام کوتاه و تقویم نامحدود ، کلینیک های نامحدود ، سوابق الکترونیکی سلامت ، سوابق الکترونیکی پزشکی ((EHR / EMR) نسخه الکترونیکی ، صدور صورت حساب و تولید رسید ، پیام کوتاه به زبانهای منطقه ای ، ادغام WhatsApp ، فضای ذخیره سازی نامحدود در سرورهای امن Google  بصورت آفلاین کار می کند ، ثبت نام ، گزارش ها

مدیریت بیمار

ثبت بیمار ، پیگیری و مدیریت کل داده های بیمار ، با بیماران مستقیماً از طریق تلفن ، ایمیل یا WhatsApp و غیره در تماس باشیدقرار ملاقات ها را بفرستید ، اعلان ها را ارسال کنید ، ویزیت های بیمار را ضبط کنید ، سوابق درمانی را بارگذاری کنید ، سوابق پزشکی وی را مشاهده کنید ، نسخه الکترونیکی بنویسید ، رسید پرداخت دریافت کنید و...

 

UP