First Derm

با کمک این نرم افزار می توانید با متخصصین پوست مشاوره کنید و با فرستادن تصویر از ضایعه پوستی از پزشکتان مشاوره بگیرید.

دو قطعه عکس، سن، جنسیت و شرح بیماری را می فرستید.  40 دلار پرداخت می کنید و با پزشکتان صحبت می کنید. در این نرم افزار نسخه نیز برای بیمار صادر می گردد.

Skin MD Now - Expert Skin Help

این اپ شمارا قادر میسازد تا مشکلات پوستی خود را درمان کنید یا سوالات مرتبط با پوست خود را  از متخصصین  بپرسید و پاسخ بگیرید.اگر شما و یایکی از عزیزانتان مشکل پوستی دارید و علت و راه درمانی این مشکل را نمیدانید و فرصت مراجعه به پزشک را نیز ندارید همین حالا اقدام کنید

DermatologistOnCall - Online Dermatology Care

به سرعت یک تشخیص و برنامه درمان (تجویز پزشک) را به صورت شخصی از یک متخصص پوست دریافت کنید.به سادگی تصاویری از وضعیت خود را از طریق این برنامه به صورت کاملا امن ارسال کرده و منتظر پاسخ پزشک باشید.از طریق این اپ مشکلات مربوط به پوست،مو و ناخن،آکنه،اگزما،پسوریازیس و بسیاری دیگر از بیماری های پوستی به صورت آنلاین قابل درمان است.

United Skin Specialists

با این اپ در سه مرحله درمان شوید.

 
-ابتدا یک اکانت بسازید و فرم های مربوط به  اطلاعات شخصی و اطلاعات پوستی خود را تکمیل کنید.
-سپس عکس های مربوطه از بخشی که میخواهید درمان شود را آپلود کنید.
- در نهایت درمان شوید.داروها،نسخه و روش درمانی خود را دریافت کنید.
 
از مزایای ویزیت پوستی این اپ: این ویزیت مجازی حتما توسط یکی از افراد برد تخصصی  انجام میشود و شما میتوانید یک ویزیت آنلاین مجازی را برای خودتان،فرزندتان و یا یکی از افراد خانواده تجربه کنید و یک روش درمانی را طی سه روز کاری دریافت کنید و همین طور نسخه خود را بلافاصله درب منزلتان تحویل بگیرید.

SkinVision

SkinVision اولین برنامه خطر ابتلا به سرطان پوست با ارزیابی آنلاین بالینی است. SkinVision بیش از 3،000،000 عکس پوست را ارزیابی کرده است و تاکنون بیش از 15000 ضایعه پوستی سرطانی (ملانوما، BCC و SCC) را تشخیص داده است. SkinVision با کلینیک های پیشرو در زمینه سرطان پوست و دانشگاه های تحقیقاتی در استرالیا، آلمان، هلند، نیوزیلند و ایالات متحده همکاری دارد.

چرا SkinVision؟

تشخیص ملانوما و سایر علائم سرطان پوست می توانند بسیار دشوار باشد. الگوریتم دوربین منحصر به فرد SkinVision می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را براساس عکس هایی که با برنامه انتخاب می کنید را نشان دهد. شما می توانید عکس های خود را در بایگانی شخصی خود ذخیره کنید تا با گذشت زمان آنهارا پیگیری کنید یا آنها را با پزشک خود به اشتراک بگذارید. SkinVision شما را قادر می سازد تا به کمک گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود از سطح پوست خود عکس برداری کرده و سلامت پوستتان را تحت کنترل درآورید. 

FotoSkin

Fotoskin یک ابزار عالی است که به پیشگیری و پیگیری سرطان پوست کمک می کند. کاربر می تواند به صورت دوره ای با ثبت یک عکس با نشانه گذاری روی نقشه بدن در برنامه ازسلامتی پوست خود مراقبت کند. این ثبت نام می تواند برای متخصص پوست بسیار مفید باشد، زیرا بیمار قادر خواهد بود تا این عکس ها را به متخصص پوست خود در بررسی ها و روند درمان نشان دهد و اینگونه تشخیص و ارزیابی خطر بیماری های پوستی آسان تر میشود.
 
Fotoskin همچنین اطلاعات ارزشمند و دقیقی در مورد شرایط پوستی مختلف، جواب آزمایش ها و توصیه هایی برای حفاظت بهتر پوست و جلوگیری از سرطان پوست و بیماری های پوستی ارائه می دهد.این برنامه برای بیماران و بستگان آنها که دارای لکه های پوستی یا مول هستند و نیاز به ردیابی و کنترل دارند،طراحی شده است. همچنین یک ابزار مفید برای متخصصین پوست و سایر متخصصان بهداشتی، مانند داروسازان و پرستاران است همچنین می تواند برای هر فردی که در مورد سلامت پوست و جلوگیری از آسیب های خورشید به پوست و...   علاقه مند است، مفید باشد.

STD Triage Ask dermatologist

آیا شما نگران این هستید که ممکن است یک بیماری ناقل جنسی (STD) داشته باشید؟

STD Triage به صورت ناشناس شما را به یک متخصص پوست در طول24 ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته منتقل میکند. برای استفاده از این برنامه، به سادگی برنامه را دانلود کنید، دو عکس از مشکل پوستی خود بگیرید و سوال خود را ارسال کنید.بدون ثبت نام ، بدون هیچ زحمتی، یک پاسخ قطعی از متخصصین راجب بیماری پوستی خود دریافت کنید

پس از دریافت پاسخ در صورت نیاز داروهای لازم برای درمان به شما معرفی شده و اگر لازم باشد به کلینیک مراجعه کنید آن کلینیک نیز به شما معرفی میشود.

UP