ASRA Coags

دستورالعمل های ضد انعقاد ASRA (انجمن آمریکایی بیهوشی منطقه ای و داروی درد) را به یک مرجع سریع و آسان برای عمل شما تبدیل می کند. این برنامه دسترسی سریع به اطلاعات خلاصه دارو را فراهم می کند.

این نسخه هر دو دستورالعمل بیهوشی منطقه ای 2018 را از انتشارات "بیهوشی منطقه ای در بیمار دریافت کننده درمان آنتی ترومبوتیک یا ترومبولیتیک" ترکیب می کند. راهنمای انجمن آمریکایی بیهوشی منطقه ای و مبتنی بر شواهد پزشکی درد (ویرایش چهارم)» و دستورالعمل های مداخله ای درد 2018 از انتشارات «مداخله ستون فقرات و روش های درد در بیماران در مورد داروهای ضد پلاکت و ضد انعقاد (ویرایش دوم)؛ رهنمودهای انجمن آمریکایی بیهوشی منطقه ای و طب درد، انجمن اروپایی بیهوشی منطقه ای و درمان درد، آکادمی طب درد آمریکا، انجمن بین المللی مدولاسیون عصبی، جامعه مدولاسیون عصبی آمریکای شمالی، و موسسه جهانی درد را داراست

شما به دستورالعمل‌های منطقه‌ای یا Pain در یک برنامه دسترسی مستقیم دارید یا اگر تمرین شما روی یک منطقه خاص متمرکز است، می‌توانید یکی را به عنوان نقطه شروع پیش‌فرض انتخاب کنید.دستورالعمل های منطقه ای:

1. می توانید داروها را با نام تجاری یا نام ژنریک جستجو کنید

2. توصیه هایی را بر اساس نوع بلوک (به عنوان مثال نوراکسیال، محیطی) و نوع مداخله (مانند قرار دادن بلوک یا برداشتن کاتتر) دریافت کنید.

3. با استفاده از دکمه "اطلاعات" به اطلاعات دقیق تر برای هر دارویی دسترسی پیدا کنید:

• روش عمل برای هر دارو.

• خلاصه اجرایی برای هر دارو.

• راهنمای کامل ASRA منطقه ای 2018 به صورت PDF.

 

دستورالعمل های درد:

1. می توانید داروها را با نام تجاری یا نام ژنریک جستجو کنید

 

2. می توانید توصیه هایی برای موارد زیر دریافت کنید:

• رویه های با ریسک بالا، متوسط ​​و کم

• اصلاح کننده ها برای بیماران در معرض خطر خونریزی بالاتر

• داروهای گیاهی

• داروهای ضد افسردگی

• زمان شروع مجدد داروها پس از یک روش

 

4. با استفاده از دکمه "اطلاعات" به اطلاعات دقیق تر برای هر دارویی دسترسی پیدا کنید:

• روش عمل برای هر دارو.

• خلاصه اجرایی برای هر دارو.

• راهنمای کامل ASRA Pain 2018 به صورت PDF.

 

ReHand, Hand Rehabilitation

ReHand ابزاری برای تجویز و اجرای برنامه‌های ورزشی درمانی برای توانبخشی قسمت مچ دست - انگشت است. استفاده از آن برای بیماران مبتلا به تروما، درگیری ارتوپدی ویا عصبی در قسمت مچ دست،دست،انگشت نشان داده شده است. ReHand یک برنامه ورزشی متناسب با شرایط و زمان بهبودی بیماران را ارائه می دهد. همچنین به متخصصان مراقبت های بهداشتی یک ابزار تجویز و نظارت بر تمرینات درمانی ارائه می دهد.

ReHand توسط تیمی از متخصصان مراقبت های بهداشتی شامل جراحان،متخصصین درد، فیزیوتراپیست ها، پزشکان و کاردرمانگران توسعه یافته است. برنامه های تمرینی اجرا شده مبتنی بر شواهد هستند. تمام تمرینات از طریق لمس و حرکات روی صفحه تبلت انجام می شود و با بازخورد هدایت می شود و امکان آموزش مجدد توانایی عملکردی بخش مچ دست-انگشت را فراهم می کند. قبل از هر تمرین، تنظیمی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کار بیمار همیشه بدون درد و مطابق با محدودیت حرکتی او است. تمرینات با توجه به تکامل بیمار تطبیق داده می شوند و پیشرفت می کنند و به دنبال شخصیت چالش برانگیز و توجهی هستند که این مداخلات نیاز دارند. این برنامه همچنین فیلم های توضیحی را در ابتدای هر تمرین و دستورالعمل های صوتی ارائه می دهد

در نهایت، متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند بیمار خود را تحت نظر داشته باشند و از طریق داشبورد از پیشرفت، تبعیت از درمان یا نمرات هفتگی آنها در مقیاس‌ها و پرسش‌نامه‌های بالینی مطلع شوند.

با هدف حفظ سلامتی بیمار و نشان دادن اثربخشی بالینی، برنامه‌های ورزشی انجام شده از طریق ReHand از طریق کارآزمایی‌های بالینی چند مرکزی مورد تایید علمی قرار گرفته‌اند که نتایج آن در مجلات و کنگره‌های علمی ملی و بین‌المللی گزارش و منتشر شده است.

ReHand توسط نهادهایی مانند مؤسسه اروپایی نوآوری و فناوری، خدمات بهداشت عمومی اندلس و کالج برجسته فیزیوتراپیست اندلس حمایت شده است. همچنین دارای علامت CE Class I به عنوان یک وسیله پزشکی است.

اطلاعات تکمیلی:

تغییراتی که از یک نسخه به نسخه دیگر انجام می شود و شامل تغییرات مربوطه در نحوه عملکرد برنامه است یا از نظر اطلاعات بهداشتی ضروری است، در یادداشت های انتشار در مارکت ها قرار می گیرد، در توضیحات برنامه ذکر می شود و یا در صورت نیاز به دلیل مرتبط بودن-از طریق ایمیلی که در ثبت نام استفاده شده است به اطلاع کاربران خواهد رسید.

ReHand در هیچ زمانی جایگزین توصیه، نظر یا تشخیص ارائه شده توسط متخصص بهداشتی که مسئول بیمار است را نمی‌گیرد و ابزاری پشتیبانی برای آن محسوب می‌شود، بنابراین لازم است از آن تحت دستورالعمل‌های آنها استفاده شود. اطلاعات جمع آوری شده صرفاً نشان دهنده است و نمی تواند برای اهداف درمانی یا تشخیصی استفاده شود.

 

Pain Log: Track & Analyze

این برنامه ثبت درد به شما کمک می کند درد خود را پیگیری کنید تا مجبور نباشید به حافظه خود تکیه کنید. گزارش درد، میزان درد، علائم، داروها و فعالیت‌هایی را که باعث ناراحتی می‌شوند را ردیابی می‌کند. با استفاده از این گزارش درد می توانید به راحتی تجربیات خود را ثبت کنید و سپس چاپ کنید و به ارائه دهنده پزشکی خود ببرید یا در قالب دیجیتال ذخیره کنید.

دفتر خاطرات درد می تواند نقش مهمی در مدیریت درد مزمن داشته باشد و به متخصصان سلامت کمک کند تا درک جامعی از درد تجربه شده توسط بیمار به دست آورند. این به جلوگیری از شکاف‌های تاریخچه کمک می‌کند و الگوهای خاصی را که می‌توان با یا بدون مداخله دارویی برطرف کرد، می‌تواند اجرا شود.

 

Orientate - Pain Management

Orientate یک برنامه تشخیص جانبی است که بخشی از تصویرسازی حرکتی درجه بندی شده را تشکیل می دهد، یک برنامه توانبخشی مبتنی بر آزمایشات بالینی برای درمان درد و مشکلات حرکتی است.تشخیص جانبی یا تشخیص چپ/راست در بیماران سکته مغزی و بیماران مبتلا به CRPS/RSD و درد اندام فانتوم شناخته شده است. توانایی تشخیص چپ یا راست برای بهبودی طبیعی مهم است. نرم‌افزار جانبی Orientate تصاویری از دست‌ها و پاها را در موقعیت‌ها و وضعیت‌های مختلف در 9 سطح ارائه می‌کند که مجموعاً بیش از هزار و پانصد تصویر را شامل می‌شود.

تحقیقات نشان می‌دهد که توانایی تشخیص چپ و راست در افرادی که از درد رنج می‌برند کندتر و دقیق‌تر است و ارتباط مستقیمی با توانایی تشخیص درست چپ و راست با سطح درد وجود دارد. Orientate برای اندازه گیری این توانایی و کمک به آموزش مجدد مغز ایجاد شده است.

بیماران سکته مغزی ممکن است توانایی تشخیص نیمکره چپ یا راست کامل را از دست بدهند. به عنوان بخشی از یک برنامه جامع توانبخشی Orientate به آموزش مجدد مغز برای دیدن و تشخیص این نیمکره گم شده کمک می کند و به نقشه برداری مجدد مغز کمک می کند.

 

 

Essential Pain Management

برنامه EPM یک ابزار مدیریت درد است که به عنوان یک راهنمای جیبی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که در کارگاه EPM شرکت کرده اند و از اصول EPM در تمرین روزانه خود استفاده می کنند، توسعه یافته است. این سهولت استفاده است، به هر کار مراقبت های بهداشتی برای ارزیابی و مدیریت درد در تنظیمات مختلف کمک می کند.

Essential Pain Management (EPM) یک برنامه مقرون به صرفه و چند رشته ای است که توسط دانشکده پزشکی درد کالج بیهوشی استرالیا و نیوزلند (ANZCA) اجرا می شود. کارگاه EPM به کارکنان مراقبت های بهداشتی و دانشجویان کمک می کند تا دانش درد را بهبود بخشند، چارچوبی ساده برای مدیریت درد پیاده سازی کنند و موانع مدیریت درد را برطرف کنند.

EPM در حال حاضر در بیش از 40 کشور تدریس می شود و به طور گسترده انجام می شود.

اساس برنامه EPM فرمول Recognise-Assess-Treat (R-A-T) برای هدایت مدیریت درد است. از سیستم‌های امتیازدهی ارزیابی درد استفاده می‌کند و درمان‌های غیردارویی و دارویی را بر اساس کارگاه پیشنهاد می‌کند. این برنامه شامل یک کپی از کتابچه راهنمای EPM و یک فرمول اولیه با اطلاعات محدود در مورد مسکن ها و ادجوانت های رایج است.

دکمه QuickTreat برخی از تشخیص های درد قابل تشخیص را باز می کند و گزینه های درمانی غیر دارویی و دارویی را بدون نیاز به پیروی از R-A-T پیشنهاد می کند.

این برنامه همچنین شامل یک دفترچه گزارش (بیماران من) برای کمک به نگه داشتن یک سوابق متحرک از جزئیات متعدد بیمار است که می تواند بین کارکنان بهداشتی به اشتراک گذاشته شود. استفاده از شناسه های بیمار به صلاحدید کارمند مراقبت های بهداشتی است و EPM کاربر را تشویق می کند که دستورالعمل های محلی را به شدت دنبال کند. این امکان وجود دارد که R-A-T را در یک وضعیت واقعی بیمار بدون ثبت هیچ داده ای اعمال کنید.

 

Chronic Insights

این اپ برای هر کسی که یک بیماری مزمن نامرئی دارد ،این برنامه برای شما مناسب است!

- تاریخچه ای از علائم، عوامل حیاتی و عواملی که ممکن است باعث تحریک یا کمک به علائم شما شوند، نگه دارید و به آنها به عنوان نمودارهای زیبا و آموزنده نگاه کنید.

- علائمی مانند درد را با ثبت آنها در مدل های تعاملی سه بعدی بدن انسان قابل مشاهده کنید. از نقشه‌های حرارتی سه‌بعدی استفاده کنید تا به مردم اجازه دهید ببینند واقعاً چه احساسی دارد - یک عکس واقعاً هزار کلمه ارزش دارد!

- با Fitbit و Google Fit ادغام شوید تا داده های تناسب اندام خود را مانند مراحل و ضربان قلب در کنار علائم خود مشاهده کنید

- ادغام ساعت هوشمند Wear OS: سطح علائم را بدون تلفن خود سریع ثبت کنید. به طور خودکار تعداد گام های خود را در دفترچه علائم خود ثبت کنید و ببینید که چگونه بر علائم شما تأثیر می گذارد

- تمام داده های خود را به گزارش های PDF سفارشی صادر کنید، از جمله نقشه های حرارتی سه بعدی، نمودارهای تجزیه و تحلیل علائم و نمودارهای خود را بسازید

- با استفاده از ویژگی انجمن ببینید که سایر افراد مبتلا به بیماری شما چه علائمی را به صورت سه بعدی تجربه می کنند

- ساخته شده توسط جیمز، که مبتلا به اسپوندیلوآرتریت محوری است و می داند زندگی با درد و خستگی مزمن چگونه است.

 

Pathways Pain Relief

این اپلیکیشن به صدها بیمار در کم کردن و در بعضی مواقع حتی در از بین بردن درد کمک کرده است. وقتی که درد بیشتر از 3 ماه طول بکشد، سیستم کنترل درد در بدن به سمت فعالیت بیشتر می رود. آلارم درد کشیدن زیادی در بدن ایجاد می شود. اما ما می توانیم به شما در آموزش دادن مغزتان در کنترل سیستم هشدار درد کمک کنیم.

ما به بیماران زیادی با دردهای مختلف کمک کرده ایم. دردهایی مانند:

کمر درد

میگرن، سردرد

گردن درد

درد مفاصل

فیبرومیالژیا

مشکلات گوارشی

شانه درد

 

در اینجا با چند تکنیک آشنا می شوید؟

آموزش علم درد

تنفس دیافراگمی

تجسم ها و تصاویر درجه بندی شده

تمرین فیزیکی

مدیتیشن

تمرین های خودآگاهی ذهنی

تمرین های کم کردن استرس

درمانگر درد شخصی شما در فهمیدن علت درد ، و در شکستن چرخه ی درد به شما کمک خواهد کرد.

شما می توانید نحوه پیشرفت درد خود را در طول زمان پیگیری کنید، و بر روی تکنیک های کاهش درد تمرکز کنید.

 

Mobile OMT Upper Extremity

درمان ارتوپدی (OMT) برای اندام فوقانی یک مرجع بالینی و ابزار آموزشی قدرتمند برای هر دانش آموز، پزشک یا مربی درگیر در تمرین یا آموزش درمان برای اختلالات اسکلتی عضلانی است. این اپ یک همراه ضروری و جامع، تکنیک‌های درمان را برای شانه، آرنج، مچ دست و دست ارائه می‌کند که در چارچوب بهترین شواهد فعلی برای استفاده در درمان اختلالات اندام فوقانی ارائه شده است. هر تکنیک دارای دستورالعمل‌های دقیق و گام به گام نوشته شده و همچنین نمایش ویدئویی با کیفیت بالا است که شامل دستورالعمل‌های صوتی است (توجه داشته باشید: فایل‌های ویدیویی پس از نصب در دستگاه شما دانلود می‌شوند و بنابراین نیازی به اتصال به اینترنت ندارند).

*** این یک برنامه بزرگ است (به دلیل کیفیت بالای فیلم ها). شاید بهتر باشد از اتصال وای فای استفاده کنید. یا در iTunes در رایانه خود دانلود کنید و سپس همگام سازی کنید. اگر مشکلی در بارگیری وجود دارد (به نظر می رسد برنامه دارای اشکال است، باز نمی شود، و غیره) سپس آن را حذف کرده و دوباره دانلود کنید (دیگر هزینه ای دریافت نمی کنید).

خلاصه‌ای از جدیدترین تحقیقات بالینی شامل درمان برای هر ناحیه (شانه، آرنج، مچ دست و دست) با پیوندهایی به چکیده‌های PUBmed از مطالعات بالینی مرتبط ارائه شده است. علاوه بر این، خلاصه ای کوتاه از تاریخچه درمان و همچنین تعاریفی از اصطلاحات ارائه شده است.

ویژگی های OMT UE:

•دستورالعمل های بیش از 50 تکنیک دستکاری ارتوپدی برای اندام فوقانی

•نمایش ویدیویی با کیفیت بالا برای هر تکنیک که توسط درمانگران دستی ارتوپدی آموزش دیده انجام می شود

• هر ویدئو شامل دو زاویه از تکنیک در حال اجرا است. بنابراین، هیچ حدس زدنی در مورد جزئیات مهم یا حتی ظریف عملکرد تکنیک ها وجود ندارد (مکث، عقب، جلو در داخل ویدیو)

•هر ویدیو شامل دستورالعمل‌های صوتی مربوطه است که تکنیک را در حین اجرا توصیف می‌کند

•هر تکنیک شامل تشخیص‌های رایج یا «نشانه‌هایی» است که این تکنیک معمولاً برای آنها انجام می‌شود

•تکنیک ها شامل دستکاری مفصل رانشی با سرعت بالا، تحرک مفصل بدون رانش، کشش عضلانی و تکنیک های کشش «انقباضی-آرامش» است.

•خلاصه ای از وضعیت فعلی تحقیق در مورد OMT برای هر ناحیه اندام فوقانی (شانه، آرنج و مچ دست/دست)

•پیوندها به خلاصه‌های PUBmed از تحقیقات در مورد OMT برای اختلالات اندام فوقانی (اتصال به اینترنت لازم است)

• به راحتی چکیده مطالعات مربوطه را به صورت PUBmed از داخل برنامه برای خود یا همکاران ایمیل کنید.

• مروری تاریخی بر درمان دستکاری

•قابلیت نمایش ویدیو از برنامه و نمایش فیلم ها بر روی صفحه نمایش بزرگتر یا پروژکتور بالای سر (با کابل خروجی ویدیوی مناسب اپل)

اگر بیماران مبتلا به اختلالات اسکلتی عضلانی را با استراتژی های مدیریت درمان دستی محافظه کارانه درمان می کنید، پس این برنامه همراه عالی برای شما و تمرین شما است!

هدف:

-پزشكان استئوپاتیك

-فیزیوتراپیست (فیزیوتراپیست)

- کایروپراکتیک ها

- پزشکانی که بیماران مبتلا به شرایط اسکلتی عضلانی را مدیریت می کنند

-دانشجویان پزشکی، کارورزان، رزیدنت ها، همراهان در هر یک از این رشته ها

- مربیان / دانشگاهیان در هر یک از این رشته ها

-هرکسی که به درمان دستی/دستی علاقه دارد

این مجموعه را با برنامه های OMT SPINE و LOWER EXTREMITY تکمیل کنید!

* توجه: برای دسترسی به پیوندهای PUBMed از داخل برنامه به اتصال به اینترنت نیاز دارید. علاوه بر این، همانطور که قبلا ذکر شد، اندازه برنامه به دلیل تعداد زیاد و کیفیت ویدیوهای تعبیه شده بومی در این برنامه قابل توجه است.

 

CORE -Clinical Orthopedic Exam

CORE ابزار مرجع قابل حمل و متخصص شما برای تشخیص اختلالات اسکلتی عضلانی و ارتوپدی است. آزمون ارتوپدی بالینی یک پایگاه داده قوی از بیش از 400 آزمایش بالینی با توضیحاتی در مورد نحوه انجام آنها، نمایش های ویدئویی، ویژگی های تشخیصی و پیوندهایی به منابع پزشکی پشتیبانی ارائه می دهد. روی "...بیشتر" کلیک کنید تا بدانید چرا باید این برنامه منبع قدرتمند را امروز دانلود کنید!

"CORE استانداردی را برای یک برنامه امتحان بالینی تعیین کرده است. بارزترین ویژگی این اپلیکیشن، علاوه بر مجموعه وسیعی از تست ها و ویدئوها، در واقع تب Properties است. برای هر آزمون، داده‌های مربوط به حساسیت، ویژگی، نسبت احتمال، دقت و سایر آزمون‌های آماری مرتبط بر اساس منابع ادبیات اولیه ارائه می‌شود. این لیست ها فوق العاده کامل هستند.

برنامه CORE برای iPhone مرجع فوق‌العاده‌ای برای بسیاری از پزشکان، از جمله، اما نه محدود به فیزیوتراپ‌ها، مربیان ورزشی، جراحان ارتوپد، پرستاران، پزشکان مراقبت‌های اولیه و پزشکان اتاق اورژانس است. این برنامه کاربر پسند و آسان برای حرکت است. برنامه نویسان بدون شک ساعت های زیادی روی این اپلیکیشن کار کرده اند و این نشان می دهد. من این را به همه پزشکانی که معاینات ارتوپدی انجام می دهند توصیه می کنم."

"CORE یک افزودنی عالی به مجموعه رو به رشد برنامه های کاربردی پزشکی در آیفون است...اگر اولین کاربرد آنها نشانه ای باشد، به نظر می رسد که در آینده چیزهای بیشتری برای جشن گرفتن داشته باشیم. ... کاربرد عالی برای انجام بخش اسکلتی عضلانی معاینه فیزیکی. .... تاکید کنید که چگونه این یک برنامه پزشکی عالی برای پزشکان مراقبت های اولیه است. همه پزشکان مراقبت های اولیه می دانند که یک معاینه فیزیکی اسکلتی عضلانی قوی چقدر می تواند مهم باشد، زیرا آنها اغلب اولین خط برای ارائه علائم هستند.

معاینه فیزیکی بخش مهمی از ارزیابی کلی است و مانورها/آزمایش‌های ویژه اغلب برای ارزیابی و تشخیص بیمار استفاده می‌شوند.

تقریباً برای هر بیماری اسکلتی عضلانی، یک مانور فیزیکی خاص برای انجام وجود دارد. نتایج آن آزمایش نشان دهنده یک یافته مثبت یا منفی است که سرنخ بیشتری برای تشخیص ارائه می دهد.

اغلب، برای هر موضوع چندین تست وجود دارد. برخی برای تشخیص بهتر از دیگران هستند. اینجاست که CORE به کمک می آید.

این برنامه کوچک مفید شامل بیش از 400 مانور معاینه فیزیکی با مرجع پزشکی است. تمام اندام ها و همچنین ستون فقرات پوشیده شده است. شما گام به گام متن و ویدئو در مورد نحوه انجام معاینه و خلاصه ای سریع از منابع برای هر امتحان دریافت می کنید.

CORE برنامه ای است که برای انجام تشخیص بالینی مبتنی بر شواهد خود به آن نیاز دارید. ویژگی های اصلی را بررسی کنید:

* مرجع قدرتمند جیبی با به روز رسانی دوره ای تحقیقات در حال ظهور

* تقریباً 250 آزمایش بالینی برای کمک به تشخیص اختلالات اسکلتی عضلانی و ارتوپدی

* مشکلات تاندونوز، نوروپاتیک، لیگامنتوس هر قسمت از بدن را پوشش می دهد

* توضیحات در مورد نحوه انجام هر آزمون

* نمایش های ویدئویی (جریان و با صدا)

* ویژگی های تشخیصی (پایایی و اعتبار)

* پیوندهایی به منابع پزشکی پشتیبانی

* بررسی مرجع از طریق چکیده در PUBMed

* به‌روزرسانی‌های رایگان زمانی که آزمایش‌های جدید در ادبیات موجود هستند، یا مطالعات جدید با ویژگی‌های تشخیصی برای آزمایش‌های قدیمی منتشر می‌شوند (نیازی به «خرید نسخه جدیدتر» نیست)

* در حال حاضر برای iPad بهینه شده است!

* لطفاً توجه داشته باشید که پخش جریانی ویدیوها و بررسی مرجع PUBMED به یک اتصال شبکه فعال نیاز دارد. می‌توانید تمام ویدیوهای دستگاه خود را برای استفاده مستقل از اتصال شبکه دانلود کنید

اکنون CORE را دانلود کنید، مرجع نهایی جیبی برای تشخیص اسکلتی عضلانی.

* اطلاعات موجود در این برنامه نباید به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته شود. قبل از هر گونه تصمیم پزشکی با یک ارائه دهنده پزشکی تماس بگیرید.

 

Curable Pain Relief

همه برنامه ها را امتحان کردید ، اما درد همچنان باقی است؟ این برنامه راهی متفاوت به جلو را به شما نشان میدهد.با چت با سرپرست مجازی ما ، که یک برنامه سفارشی متناسب با علائم و علائق شما طراحی می کند ، به طور رایگان سفر درمان خود را شروع کنید. در طول سفر خود ، از طریق دروس صوتی ، در مورد جدیدترین علم درد اطلاعات خواهید گرفت ، سپس آنچه را که آموخته اید با استفاده از 100+ تمرین با پشتوانه علم برای تسکین استفاده کنید.تجربه درد شما بی نظیر است و برنامه بهبودی شما نیز باید چنین باشد. بسته به نیازهای شما ، Curable می تواند به شما کمک کند تا بر ترس از حرکت غلبه کنید ، اضطراب سلامتی را کاهش دهید ، سیستم عصبی را آرام کنید ، در شراره ها و غیره حرکت کنید.

صدها هزار نفر دردمند از Curable برای کمک به آنها در تبدیل رابطه خود با کمر درد ، میگرن ، درد شانه ، درد گردن ، درد زانو ، آرتروز ، فیبرومیالژیا ، نورالژی سه قلو ، درد پس از جراحی ، ME / CFS ، سیاتیک ، وزوز گوش استفاده کرده اند. ، و بیشتر.

 

 

 

Simple Symptom Diary

یک برنامه ساده و اختصاصی برای کمک به شما در ردیابی و درک علائم درد  است. ما ضبط کردن علائم روزانه و نحوه احساس شما را فقط با چند کلیک ساده انجام میدهیم. Symdir با همکاری بیماران ، دانشمندان و پزشکان توسعه می یابد.

در اینجا آنچه ارائه می دهیم شامل همه موارد زیر است:

* علائم نامحدود را ردیابی کنید

* عواملی را که گمان می کنید بر علائم شما اثر بگذارند ثبت کنید

* علائم خود را در گرافیکی آسان درک کنید

* تجزیه و تحلیل هوشمند داده های خود را

* داده های خود را صادر کرده و آن را از طریق ایمیل ارسال کنید

 

Headache Tracker - Migraine & Headache Log

با استفاده از این برنامه ساده میگرن و تجزیه و تحلیل سردرد ، علائم سردرد و میگرن را کنترل کنید.چه استرس ، کافئین ، ورزش و هر دلیل دیگری باعث سردرد شما شده باشد، این برنامه به شما امکان می دهد تا با ارائه دهنده خدمات درمانی خود راحت تر ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک کنید تا دریابند که چه چیزی در ریشه میگرن های عود کننده شما یا سردردهای خوشه ای وجود دارد

My Pain Logs

این برنامه به شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی یک سابقه دقیق از درد ، علائم پس از درد ، محرک ها ، داروها ، فعالیت ها و محل درد خود را نگه دارید. می توانید پزشکان را در نزدیکی خود پیدا کرده و علائم درد خود را با استفاده از دستگاه های تلفن همراه و رایانه ها ، برای دریافت درمانی خاص در شرایط خود به اشتراک بگذارید. می توانید قبل از به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با پزشکان ارتباط برقرار کرده و از طریق پیام رسان درون برنامه یا به صورت تلفنی درباره وضعیت خود مشاوره بگیرید

Manage My Pain

درد خود را ردیابی ، تحلیل و به اشتراک بگذارید.

مدیریت درد من به شما و دیگران کمک می کند تا بهتر درک کنند که به یکدیگر چه می گذرد. این امر به هزاران نفر در شرایطی مانند فیبرومیالژیا ، میگرن ، آرتریت یا کمردرد کمک کرده است که علائم آنها را بهتر بشناسند و شواهدی از درد آنها را برای پزشکان ، شرکتهای بیمه یا سازمانهای دولتی ارائه دهند. مدیریت درد من با همکاری محققان پیشرو در زمینه درد ایجاد شده است - پزشک شما واقعاً گزارشات برنامه ما را خواهد خواند! بازتاب های روزانه ما به افراد کمک می کند تا بر خلاف محدودیت های ایجاد شده از دردشان ، بر فعالیت های معنادار خود تمرکز کنند.

مدیریت درد من به شما کمک می کند:

احساس خود را ضبط کنید: درد خود را در کمتر از 30 ثانیه به راحتی توصیف کنید

در روز تأمل کنید: ذهن خود را از درد دور کنید و فعالیت هایی را که برای شما معنی دارد ثبت کنید

الگوهای و روندهای برجسته: نمودارها و نتایج شما را توصیف کرده و با گذشت زمان قدرتمندتر می شوید

عملکرد پزشکانتان را به خوبی ردیابی کنید: هرگونه دارویی را به پروفایل خود اضافه کنید و در صورتی که به مدیریت درد شما کمک می کند ، علامت گذاری کنید

درد خود را به پزشک خود توصیف کنید: درد خود را از طریق گزارش های منحصر به فرد که پزشکتان در واقع می خواند خلاصه کنید

این برنامه برای درد بیماران:

آرتروز و روماتیسم

سرطان

درد مزمن

سردرد و میگرن

فیبرومیالژیا

 

 

 

Chronic Pain Support

این برنامه یک شبکه اجتماعی و گروه حمایتی برای کسانی است که دارای درد مزمن هستند. حمایت عاطفی مورد نیاز دیگران را مانند خود دریافت کنید ، راهنمایی های عملی برای مدیریت زندگی خود را با درد مزمن و بینش در مورد درمان یا روش های درمانی دریافت کنید. MyChronicPainTeam تنها شبکه اجتماعی است که در آن می توانید با هم ارتباط برقرار کنید ، دوستی واقعی برقرار کنید و فراز و نشیب های روزانه را در یک مکان بدون قضاوت به اشتراک بگذارید.

-عکس ها و به روز رسانی های اعضا را نگه دارید و دنبال کنید

-به روزرسانی های مربوط به فراز و نشیب های روزانه

-دریافت / در آغوش کشیدن فوری ، لایک و نظرات پشتیبانی

-بخش Q + A را جستجو کنید / سؤال بپرسید و پاسخ دهید

- دیگران را به تیم خود اضافه کنید

- دیگران مانند خود را در نزدیکی خود پیدا کنید

- و....

 

Patient Communicator

پیام رسان بیمار توسط انجمن مراقبت های ویژه بحرانی برای بهبود ارتباط بین بیماران ، خانواده ها و مراقبان طراحی شده است. یک برنامه شامل بخش هایی همچون ضبط اسناد و تاریخچه پزشکی بیماران،گزینه هایی برای برقراری ارتباط آسان در مورد درد مزمن ، بخش رفتاری و...به اضافه ی واژه نامه اصطلاحات و سایر مواد آموزشی برای بیماران و خانواده ها. برنامه ارتباط بیمار می تواند به شما در کاهش استرس اقامت در بیمارستان کمک کند.

امکانات برنامه شامل:

- وجود بخش ثبت پرونده و تاریخچه پزشکی که به بیماران اجازه می دهد پیشرفت روزانه خود را در طول و بعد از مدت بستری در بیمارستان پیگیری کند

- قابلیت های ترجمه که امکان برقراری ارتباط دو طرفه در 18 زبان را در موضوعات مختلف مانند درد ، نیازهای اساسی ، احساسات و خلق و خو فراهم می کند.

- مقیاسی که به بیماران اجازه می دهد تا در تصویر نشان دهند دقیقا در کدام نقطه دچار درد،خارش ، سوزش و ... هستند

 

Flaredown for Chronic Illness

Flaredown یک برنامه ردیابی علامت ساده درد و یک جامعه برای بیماری مزمن است. ساخته شده توسط بیماران، برای بیماران به صورت رایگان و قابل استفاده برای عموم.

- تمام شرایط، علائم و درمان را در یک مکان ردیابی کنید

- Flaredown جزئیات شما را به یاد می آورد و هر روز به راحتی چک می کند

- روز خود را با جزئیات بیشتر در مورد چیزهایی که ممکن است با بیماری شما ارتباط برقرار کنند، برچسب گذاری کنید

- به صورت بصری داده های خود را برای تست کردن درمان های خود و پیدا کردن روش درمان مقایسه کنید

- با کاربران دیگر صحبت کنید و از تجربه آنها یاد بگیرید

- اطلاعات خود را دانلود کنید و از آن استفاده کنید

 

Migraine Buddy

به کاربران کمک می کند تا میگرن، علائم میگرن، داروهای میگرنی، فراوانی و طول مدت میگرن، شدت درد و محل سکونت، داروهای میگرن و عوامل دیگر شیوه زندگی را شناسایی و تشخیص دهد تا کاربران بتوانند وضعیت میگرن خود را مدیریت کنند. میگرن دوستان آسان برای خواندن گزارش خلاصه برای کاربران برای انجام اقدامات مناسب فراهم می کند. میگرن دوستان نیز یک دفتر خاطرات هوشمند را فراهم می کند که به کاربران امکان می دهد ارتباط بین خواب و میگرن را از طریق یک نمودار خواب جدید معرفی شده ببینید.

 

ویژگی ها و عملکرد 

- آسان برای استفاده، رابط کاربری زیبا طراحی شده و آیکون با پرسشنامه سبک جادوگر که کاربران را از طریق فرایند ضبط هدایت می کند

- ثبت میگرن های مداوم و گذشته

- حرکت سریع ضربه برای پاسخ به پرسشنامه

- دسترسی سریع به جست و خیز و ضبط ورودی در زمان بعد

- گزارش های سفارشی شامل فرکانس و مدت زمان، شدت درد، موقعیت درد، عوامل میگرن، علائم میگرنی و کمک به درک اثربخشی داروهای میگرنی و سایر روش های تسکین

- اعمال مانند یک مجله میگرنی که به شناسایی عوامل مهاجر مانند استرس، اضطراب، عدم خواب، غذا، آب و هوا، قاعدگی و غیره کمک می کند.

- نکات بخش برای پیگیری غذا، شرایط آب و هوایی خاص یا فشار سنج، خلق و خو و غیره

- فیلدهای سفارشی را به پرسشنامه اضافه کنید تا این گزینه دائمی برای کاربران باشد

- به صورت خودکار فعالیت خواب را شناسایی و ثبت می کند

- اطلاعات خواب و رفتار را برای شروع میگرن مطابقت می دهد

- داده ها تحت پوشش HIPAA سازگار است

Chronic Pain Tracker Lite

حدس و گمان مدیریت درد را با ردیاب درد مزمن انجام دهید. تاریخچه درد خود را با 19 طبقه بندی بهداشتی-پزشکی منحصر به فرد ثبت کنید. گزارش خلاصه آن  را با متخصص درد خود در برنامه به اشتراک بگذارید یا PDF آن را چاپ / ایمیل کنید.

CPT Lite برنامه ای است که به شما اجازه می دهد تمام ویژگی های اپلیکیشن را بدون هیچ هزینه ای امتحان کنید.

# در هر ورودی خاطرات، شما می توانید یکی یا بیشتر از 19 ماژول ردیاب زیر را داشته باشید:

+ محل درد

+ سرعت شروع درد

+ سطح شدت درد

+ شرح درد

+ محل نقشه برداری درد

+ درمان های موثر

+ طول درد

+ پیگیری دارو

+ نظرات عمومی

+ علائم دیگر

+ Milestones های بهداشتی

+ حرکت روده

+ ردیابی آب و هوا

+ وزن بدن، قد و BMI

+ فشار خون و میزان پالس

+ سطح فعالیت

+ دولت روحی

+ تاریخ خواب

+ خستگی (ذهنی و فیزیکی) سطوح

Pain Log

آیا از سردرد خود خسته شده اید؟آیا میخواهید دلیل درد خود را بدانید؟ آیا نمیدانید چرا این درد در بخشی از بدن شما وجود دارد و تمام نمیشود؟ این اپ را دانلود کنیدو مشخص کنید که در کدام بخش از بدنتان متحمل درد هستید  تا اپ یک مکان برای جمع آوری اطلاعات درد شما ایجاد کند تا بتوانید راه حل مناسبی برای آن پیدا کنید و درمان شوید.با این اپلیکیشن به سادگی میتوانید اطلاعات درد را دریافت کنید و به اشتراک بگذارید. از دیگر کاربردهای این برنامه ثبت روزانه اطلاعات درد شماست که به پزشک شما در درمان و شناسایی بهتر علت درد شما کمک میکند . 
اکنون می توانید با استفاده از ورود به سیستم وارد اپ شوید. شما فقط باید این مراحل زیر  را دنبال کنید:
 
• یک تقویم ایجاد کنید. به عنوان مثال برای سردرد
 
• تاریخ ها درد ها را بنویسید، یک توصیف کوتاه از شدت درد مثلا سردرد خود را باتوجه به میزان و مدت درد.
 
• با کلیک کردن شما می توانید اطلاعات خود را به نمودار اکسل منتقل کنید.
 
• با دکتر خود صحبت کنید.
 
•با رابط کاربری ساده و آسان 
 
از همین امروز شروع کنید و دردهای خود را درمان کنید

PainScale-Pain Diary and Coach

تو تنها نیستی! بیش از هزاران میلیون نفر از افراد جهان از درد مزمن رنج میبرند. اما نگران نباشید...برنامه PainScale برای کمک اینجاست.در این برنامه میتوانید مشاوره پزشکی بگیرید، به طور روزانه مربی خصوصی برای تمرین روزانه جهت جلوگیری از درد مزمن داشته باشید. این برنامه مجموعه ای از ابزارهای رایگان را برای کمک به بیماران درد مزمن فراهم میکند تا فرآیند درد خود را بهتر مدیریت کنند. در این برنامه پیگیری درد،سازماندهی تمام اطلاعات مورد نیاز بیمار در بخش قابل دسترسی است. در این اپ با پیوستن کاربران به یک جامعه مرکزی به همراه دیگر کاربران که اطلاعات مربوط به درمان خود را به اشتراک میگذارند یک دیتابیس بزرگ از داده های اطلاعاتی ایجاد میشود که توسط این داده ها ، بیمارانی که دچار درد مزمن هستند میتوانند گزینه هایی از درمان را که ممکن است در شرایط آن ها کارآمد باشد را پیدا کنند.

این اپلیکیشن آموزش روزانه انجام ورزش هایی برای جلوگیری از درد را به صورت شخصی برای کاربران فراهم می کند و دارای  بیش از 600 مقاله سازماندهی شده درباره نکات بهداشتی، تمرینات و اطلاعات در زمینه های مراقبت از درد و گزینه های درمانی است که می تواند به افراد کمک کند تا کیفیت زندگی خود را افزایش دهند. همچنین محتواهایی با منابع پزشکی از جمله Clinic Mayo، WebMD، دانشگاه جان هاپکینز، بنیاد درد آمریكا و غیره برای كمك به افرادی که درد مزمن دارند تهیه کرده است تا در درك علائم آنها و بهبود وضعیت آنها به آنها کمک کند.

 

Manage My Pain Lite

درد جسمانی خود را مورد تجزیه و تحیل قرار دهید و به اشتراک بگذارید.

Manage My Pain یک برنامه درد رایگان برای گوشی های هوشمند اندرویدی است که به کاربران امکان میدهد تا علائم درد خود را پیگیری کرده و نمودارها و سایر اطلاعات را برای آسانتر خواندن و نمایش آن به حانواده و دوستان ایجاد کنند.این برنامه میتواند برای خانواده و دوستان بیمارانی که دچار درد مزمن هستند توضیح مناسبی باشد و به آنها در درک بیمار کمک کند و همچنین درمواقع تنهایی بیماران تسکین مناسبی باشد.

 

eMTCP

انجمن درد آمریکا توسط محققان دانشگاه مالاگا،یک اپلیکیشن موسیقی به نامeMTCP منتشر کرده است.موسیقی درمانی درطولانی مدت نشان داده است که درمانی موثر برای کاهش علائم درد مزمن است. این اپ به شما امکان میدهد که درمان را به طور مستقیم توسط گوشی های هوشمند خود آغاز کنید حتی در زمان خواب!

Sleep Cycle alarm clock

خواب یک شاخص خوب برای کاهش درد است.کاربران میتوانند از این اپلیکیشن برای تعیین میزان آرامش در شب استفاده کنند.اغلب یک خواب شبانه کم، به معنی یک روز پرچالش است.برنامه های خواب به شما کمک میکنند تا به این موضوع پی ببرید و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید (به عنوان مثال برنامه ریزی برای پرت زدن یا لحظه ای استراحت در زمان های آزاد).بیماران دردهای مزمن بیشترین استفاده را از این اپ برای کنترل دردهای خود دارند.

My Pain Diary

 این اپ از محبوب ترین برنامه های ردیابی درد برای سیستم های اندروید و iOS است که نه تنها اطلاعات بیمار را ثبت میکند بلکه بین رویداد گزارش شده (حتی آب و هوا) و درد بیمار ارتباط برقرار کرده و دلیل را میابد و به درمان بیمار کمک میکند.بیماران مبتلا به درد مزمن میتوانند اطلاعات ثبت شده را با پزشک خود به اشتراک بگذارند و یا به صورت خصوصی برای خود حفظ کنند. همین امروز به بیش از 50،000 نفر بیمار مبتلا به درد مزمن که درد و علائم خود را با MyPainDiary کنترل کرده اند بپیوندید.

با MyPainDiary می توانید:

- یک پرونده پزشکی دقیق از شرایط خود برای خود و دکتر خود ثبت کنید.

- مقایسه شرایط و معیارهای مختلف در یک نمودار تک تعاملی که باعث می شود همبستگی آسان پیدا شود.

- میزان تحت تاثیر قرارگرفتن خود در برابر رطوبت، دما، بارش و ... را اندازه گیری کنید.

- عوامل مختلف درد، راه حل ها، الگوها و روند بهبود را بشناسید.

- امکان اشتراک اطلاعات شما توسط ایمیل برای شما و پزشکان شما.

- امکان پیگیری وضعیت درد شما توسط پزشکتان حتی چندبار در روز

- امکان یادآوری مصرف داروها، انجام تمرین و....

 

Pain Diary - CatchMyPain

CatchMyPain یکی از شناخته شده ترین اپلیکیشن های درد است که دارای ویژگی های مفید بسیاری است. با استفاده از این برنامه، بیماران میتوانند منظقه درد خود را روی عکسی که در اپ به آن ها نشان داده میشود (آناتومی بدن انسان) مشخص کنند. تمامی حالات خلق و خویی خود اعم از استرس، احساس خستگی و ... ثبت کنند و با پزشک خود به اشتراک بگذارند و یا هم زمان به درخواست خود ویزیت شوند. همچنین این برنامه دارای ویژگی تشکیل انجمن است که بیماران مبتلا به درد مزمن میتوانند با یکدیگر در این انجمن ها ارتباط داشته باشند.غلاوه بر این محققان و متخصصین نیز میتوانند از طریق داده های جمع آوری شده از طریق کاربران ناشناس استفاده کننده اپ، برای یافتن زمینه های تحقیق و درمان استفاده کنند.

بالا