اخبار و مقالات

 
اکوسیستم های سلامت دیجیتال

اکوسیستم های سلامت دیجیتال

ساختن یک اکوسیستم سلامت دیجیتال و یا مشارکت در آن می تواند به افرادی که هزینه های پزشکی می‌پردازند کمک کند تا در زمینه های مراقبت های بهداشتی و سلامتی بیشترین استفاده را ببرند. مشخص شده که برخی از پیشنهادهای جدید دیجیتال تجربیاتی را ارائه می‌دهد...
تله مدیسین و درمان درد مزمن

تله مدیسین و درمان درد مزمن

هنگامی که زمان یا توانایی مراجعه به مطب پزشک خود را برای مراقبت های پزشکی ندارید، می توانید به بهداشت از راه دور مراجعه کنید. تیم استثنایی در مرکز مدیریت درد پیشرفته، سلامت از راه دور را به بیماران جدید و فعلی ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که با پزشک خود ویزیت ویدئویی، دریافت مراقبت های پزشکی و تجویز دارو در حالی که در راحتی در خانه خود بمانید را میدهد. یک ویزیت آنلاین درخواست کنید، یا اگر مایلید در مورد نحوه ثبت نام برای سلامت از راه دور بیشتر بدانید، با دفتر تماس بگیرید. کارکنان خوش برخورد می توانند اطلاعات مورد نیاز برای دسترسی به خدمات پزشکی مجازی را ارائه دهند.
محاسن جراحی از راه دور

محاسن جراحی از راه دور

روش برای انجام جراحی های پزشکی بدون تماس مستقیم پزشک با بیمار در طول عمل می باشــد که با دادن کنترل ابزارهای طراحی رباتیک به پزشکان عملـــی شده است. پزشک می تواند عمل را تقریبـا در هر مسافتی انجام دهد در حالیــکه بیمار توسط ابزارهای جراحی رباتیک با کنترل از راه دور تحــت جراحی قرار می گیرد.
حوزه‌هاى سلامت دیجیتال

حوزه‌هاى سلامت دیجیتال

فواید فراوانى از سلامت الکترونیکى مى توان به دست آورد اما باید این نکته را نیز در نظر داشت که توسعه و گسترش خدمات بهداشتى و درمانى بدون استفاده از رایانه و تکنولوژى هاى مرتبط عملیاتى نخواهد بود.
کاهش هزینه‌های بهداشت و درمان توسط هوش مصنوعی

کاهش هزینه‌های بهداشت و درمان توسط هوش مصنوعی

تعیین شرایط و میزان وجه پرداختی برای خدمات درمانی کار دشواری است، ولی هوش مصنوعی، داده‌های کلان و چت‌بات‌ها به حل این موضوع کمک می‌کنند و امر مستندسازی و محاسبه را تسهیل می‌نماید.
تفاوت تله ویزیت با تله مدیسین

تفاوت تله ویزیت با تله مدیسین

به توزیع و استفاده از اطلاعات و خدمات پزشکی از طریق وسایل الکترونیک و نرم افزار های هوشمند تله مدیسین گفته میشود.تله مدیسین امکان دسترسی عموم مردم اعم از بیماران و همراهانشان و به پزشک اعم از عمومی و مختصص و فوق تخصص را میدهد و همچنین دسترسی پزشکان مختلف به یکدیگر به جهت انجام مشاوره های مختلف در صورت نیاز و صلاح دید در کمترین زمان را میدهد.
پزشکی از راه دور، امکان دسترسی به خدمات بهداشت و درمان با قیمت مناسب

پزشکی از راه دور، امکان دسترسی به خدمات بهداشت و درمان با قیمت مناسب

پزشکی از راه دور به معنی " ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی ، که در آن فاصله یک عامل اساسی است ، توسط کلیه متخصصان مراقبت های بهداشتی با استفاده از فناوری های اطلاعات و ارتباطات برای تبادل اطلاعات معتبر برای تشخیص ، درمان و پیشگیری از بیماری و صدمات ، تحقیقات و ارزیابی و ادامه آموزش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، همه به منظور پیشبرد سلامت افراد و جوامع آنها " میباشد.
آشنایی با اکوسیستم سلامت

آشنایی با اکوسیستم سلامت

تحول دیجیتال سلامت در سطح وسیع می‌کوشد تا با استفاده از ابزارهای دیجیتال، چگونگی تعامل و نقش‌های بازیگران مختلف در نظام سلامت را به گونه‌ای تغییر دهد که کارایی و بهره‌وری سیستم، سطح رضایت بیماران و گروه درمانی و سطح سلامت عمومی افزایش یابد و میزان تاب‌آوری سیستم سلامت در تقابل با مشکلات و معضلات سلامت و همچنین مشکلات غیرقابل پیش‌بینی مانند همه‌گیری‌ها به میزان قابل توجهی افزایش یابد.
کاربرد بلاکچین در حوضه سلامت

کاربرد بلاکچین در حوضه سلامت

فناوری بلاکچین یکی از مهمترین پیشرفت‌های تکنولوژی حاضر می‌باشد. تمامی صنایع در تلاش هستند که از آن در خود استفاده کنند. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی کاربرد بلاکچین در حوضه سلامت بپردازیم.
هشت کاربرد هوش مصنوعی در بازاریابی

هشت کاربرد هوش مصنوعی در بازاریابی

هوش مصنوعی عبارت است از «یک سیستم‌ کامپیوتری شبیه هوش انسان که در یک ماشین، مثل یک ربات، قرار داده می‌شود و به آن ماشین اجازه می‌دهد تا مثل انسان فکر کند و وظایف محوله را کاملا هوشمندانه انجام بدهد...
12345678910...
بالا