iKare

برنامه iKare به بیماران PatientClick EHR اجازه می دهد تا به اطلاعات خود از طریق وب دسترسی داشته باشند و به راحتی با مطب خود تماس بگیرند. این تنها برنامه اشتراکی است که محدود به کاربران PatientClick EHR است. بیماران می توانند پورتال بیمار خود را از طریق رابط کاربری آسان iPhone/iPad ما مشاهده کنند.

 

 

 

 

Our Journey: Doctor’s Office

مرکز امیلی در بیمارستان کودکان فونیکس، Our JourneyTM را در مطب پزشک به عنوان ابزار آموزش بیمار برای کمک به خانواده‌های یک کودک بیمار معرفی می‌کند تا قبل از بردن فرزندشان از مطب به خانه، آنچه را که باید بدانند، شناسایی کنند. بخش‌هایی از این برنامه ممکن است برای بازدید از بیمارستان یا اورژانس نیز اعمال شود.

وقتی کودکی در بیمارستان بستری است، والدین ممکن است توسط پرستاران و پزشکانی که با عجله به اطراف می‌آیند و اصطلاحات پزشکی را به زبان می‌آورند غرق شوند. گاهی اوقات ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فکر می کنند که به وضوح در حال برقراری ارتباط هستند، اما برای اطمینان از درک دستورالعمل های آنها بررسی نمی کنند. اگر بتوانید اطلاعات را با کلمات خود آموزش دهید، می توانید مطمئن باشید که متوجه می شوید.سفر ما در مطب پزشک برای موارد زیر طراحی شده است:

- تسهیل گفتگو بین خانواده ها و تیم مراقبت های بهداشتی.

- به والدین کمک کنید قبل از رفتن به خانه، آنچه را که باید بدانند بدانند.

- راهی مطمئن به والدین بدهید تا آنچه را که نمی‌دانند یا نمی‌فهمند بپذیرند و سؤال بپرسند.

- خانواده ها را در مورد آنچه که باید به پرستار یا پزشک خود آموزش دهند یا برای آنها نشان دهند، راهنمایی کنید.

این به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی فرصتی برای تأیید اطلاعات و مهارت ها و تصحیح سوء تفاهم ها می دهد.

- به خانواده‌ها کمک کنید که پس از ترک مطب پزشک، مطمئن باشند که می‌توانند با خیال راحت از فرزندشان در خانه مراقبت کنند، علائم مشکلات احتمالی را بدانند و بدانند چگونه باید پاسخ دهند.درباره مرکز امیلی در بیمارستان کودکان فینیکس:

این مرکز که در سال 1990 تأسیس شد، به نام امیلی اندرسون نامگذاری شده است. امیلی به مدت چهار سال با یک نوع نادر سرطان خون مبارزه کرد تا اینکه چند روز قبل از تولد هفت سالگی خود در نبرد خود شکست خورد.

 

MyUCSDHealth

از برنامه MyUCSDHealth برای مدیریت اطلاعات سلامتی خود و برقراری ارتباط با پزشک خود در دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید.با برنامه MyUCSDHealth می توانید:

· بررسی نتایج آزمایش، داروها، سابقه ایمن سازی و موارد دیگر

· با پزشک خود در تماس باشید

· ویزیت های خود را مدیریت کنید

· آپلود داده‌های سلامت و تناسب اندام، از جمله داده‌های برنامه Apple Health، هنگام ثبت نام در برنامه‌های خود ردیابی

· مشاهده و پرداخت صورتحساب خود

· به اطلاعات سلامت خانواده خود دسترسی داشته باشید

ابتدا باید با دسترسی به وب سایت MyUCSDChart به آدرس myucsdchart.ucsd.edu و درخواست کد فعال سازی، یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 

MDConnect by PatientClick

برنامه MDConnect یک برنامه رایگان برای کاربران است و هدف آن برای استفاده توسط پزشک/پزشکی است که در Patient Click EHR ثبت شده است. کاربران می‌توانند قرار ملاقات‌های خود، یادداشت‌های به‌روز شده، مشاهده اسناد و غیره را پیگیری کنند. پزشکان همچنین می‌توانند با استفاده از ویزیت آنلاین با بیمار تماس ویدیویی برقرار کرده و متن و تصویر ارسال کنند.

 

Yuma Regional MyCare

مرکز پزشکی منطقه‌ای یوما MyCare یک ابزار آنلاین امن و مطمئن است که به شما کمک می‌کند با حفظ اطلاعات سلامتی خود در یک مکان، نقش فعالی در سلامت خود داشته باشید. برنامه تلفن همراه MyCare ما اطلاعات شما را در کف دست شما قرار می دهد و مدیریت سلامتی شما را راحت تر می کند. این برنامه اپلیکیشن Health را ادغام می کند.با برنامه موبایل ایمن MyCare، به راحتی و ایمن می توانید:

• یادداشت های ویزیت پزشک، خلاصه سلامت، یادآوری ها و دستورالعمل های پزشک خود را مشاهده کنید.

• مشاهده داروها، ایمن سازی ها، آلرژی ها و سابقه پزشکی.

• بررسی نتایج آزمایشگاه و رادیولوژی.

• اجازه دسترسی به برخی از اطلاعات پزشکی MyCare خود را به یکی از عزیزان خود بدهید.

• درخواست قرار ملاقات با مطب های پزشک شرکت کننده.

• یادآوری قرار ملاقات را دریافت کنید.

• پیام های ایمن را به مطب های پزشک شرکت کننده ارسال کنید.

• دسترسی به منابع اطلاعات سلامت قابل اعتماد.

• صورت حساب خود را پرداخت کنید.

 

modmed Practice

این برنامه امکان ویزیت آنلاین را برای بیماران با پزشکان به صورت همزمان فقط در آیپاد فراهم میکند

 

 

 

Doc Premier

از طریق پیشرفته ترین پلت فرم تماس تصویری ایمن 24*7 به شبکه ارائه دهنده ترجیحی خود در عرض چند دقیقه متصل شوید. اکنون می توانید مراقبت های مورد نیاز خود را از آسایش و حریم خصوصی خانه / محیط کار خود دریافت کنید.

 

MyCare Portal

بیماران می توانند از این برنامه MyCare Portal برای پیگیری برنامه های مراقبت خود استفاده کنند. بیماران می‌توانند اطلاعات بهداشتی را نظارت کرده و به اشتراک بگذارند و درخواست پر کردن مجدد آن را به مطب پزشک خود کنند.

 

 

RxPhoto

RxPhoto به ارائه دهندگان پزشکی کمک می کند تا یک تجربه تکرارپذیر برای بیمار ایجاد کنند و نتایج بیمار و حفظ مشتری را بهبود بخشد. با راهنماهای ثبت عکس روی صفحه RxPhoto و شبیه ‌سازی عکس ثبت شده، عکس‌های استاندارد و ثابتی از بیمار بگیرید. فرم‌های دیجیتال را امضا کنید و یادداشت‌های بالینی را کامل از طریق آیفون یا آی‌پد انجام دهید. آموزش بصری و ابزارهای نمایشی RxPhoto به بیماران کمک می کند تا بهترین خود را درک کنند و راه حل بهداشت از راه دور RxPhotos (RxPortal) به ارائه دهندگان این امکان را می دهد که با بیماران خود در ارتباط باشند. اوه بله، و مبتنی بر ابر، امن و سازگار با HIPAA است.

 

TelephysPlus

انعطاف‌پذیری را برای بیماران خود فراهم کنید تا با تیم ارائه دهندگان خود از طریق پلت‌فرم تماس تصویری ایمن 24×7 ما ارتباط برقرار کنند. اکنون می‌توانید مراقبت‌های مورد نیاز بیماران خود را با آسایش و حفظ حریم خصوصی از خانه/محیط کار خود ارائه دهید.بیماران همچنین می توانند قرار ملاقات با ارائه دهندگان مورد نظر خود را برای تاریخ های آینده تنظیم کنند.اتصال به بیماران هرگز به این آسانی و راحت نبود.

talkCheckin

TalkCheckinیک برنامه ساده و مقرون به صرفه برای خودکار کردن فرآیند ورود بیمار و ارائه گزینه های خود سرویس بیشتر به بیماران شما است، بنابراین ارائه دهندگان می توانند هزینه های اداری، زمان ارزشمند و صرفه جویی در هزینه را کاهش دهند.با استفاده از talkCheckin، بیماران شما می توانند:

- قرار ملاقات های امروز آنها را مشاهده کنید.

- مدیریت و به روز رسانی اطلاعات جمعیتی و اضافه کردن تصویر.

- HPI را با استفاده از ویژگی Symptom Checker به talkEHR پر کنید.

- از بیمار آلرژی، داروها، تاریخچه اجتماعی و غیره بخواهید.

- اضافه کردن / اصلاح بیمه ها.

- تاریخچه پرداخت و مانده های سررسید را بررسی کنید.

- پرداخت های امن با کارت اعتباری را انجام دهید.

 

CaptureProof

CaptureProof پزشکی از راه دور ناهمزمان است . مراقبت های پزشکی را از زمان و مکان جدا می کند. عکس‌ها و ویدیوهای بیمار را به‌طور ایمن به اشتراک بگذارید.از بیمار در خانه با یک رسانه امن Rx™ یک عکس یا فیلم خاص درخواست کنید یا به طور عینی پیشرفت بیمار را در مطب ردیابی کنید.

CaptureProof به طور خودکار یک مرور زمان و مقایسه بهبودی بیمار با عکس ها یا فیلم ها ایجاد می کند تا در هر کجا و هر زمان به آن دسترسی داشته باشید و به اشتراک بگذارید. با کتابخانه hipaa CaptureProof، PHI را ایمن نگه دارید. قسمت های مراقبت را به هر EHR پیوند دهید.

CaptureProof انتظار و دیدن را به دیدن و دانستن تبدیل می کند. چشم پزشک را در دست بیمار بگذارید. همه افراد به طور متفاوتی بهبود می یابند، به سادگی از توصیف علائم خودداری کنید، آنها را از طریق CaptureProof نشان دهید.

CaptureProof با HIPAA US-EU Privacy Shield/Swiss Safe Harbor سازگار است

 

Persivia Patient Care

برنامه مدیریت مراقبت پرسیویا به شما کمک می کند تا اطلاعات سلامت خود را به صورت آنلاین با مراقبین جمع آوری، مدیریت و به اشتراک بگذارید. شما می توانید در هر زمان و در هر مکانی به اطلاعات سلامت خود دسترسی داشته باشید. برای استفاده از اپلیکیشن Persivia باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.تازه وارد پرسیویا شده اید؟

- برنامه را دانلود کنید و با ایجاد حساب کاربری جدید ثبت نام کنید

- اعتبار ورود خود را انتخاب کنید

- شروع به استفاده از برنامه کنید و اطلاعات شخصی و بالینی خود را مدیریت کنید

 

آیا از قبل خدمات مدیریت مراقبت پرسیویا را دریافت می کنید؟

- از مدیر مراقبت خود بخواهید دعوت نامه ای برای دسترسی به اطلاعات سلامتی شما (که در Persivia مدیریت می شود) در دستگاه شخصی برای شما ارسال کند.

- دانلود برنامه و ثبت نام از طریق کد دعوت

- اعتبار ورود خود را انتخاب کنید

- استفاده از برنامه را شروع کنید و به اطلاعات سلامتی خود که در Persivia مدیریت می شود دسترسی پیدا کنید

 

در برنامه مدیریت مراقبت از Persivia، می توانید اطلاعات شخصی خود (جمعیت شناسی، سرپرست، اطلاعات تماس یا اطلاعات بیمه) را مدیریت کنید.

اطلاعات بالینی خود را مدیریت کنید (تشخیص‌ها، داروها، علائم حیاتی، آلرژی‌ها، آزمایشگاه‌ها، روش‌ها، ویزیت‌ها یا واکسن‌ها)

با عضو تیم مراقبت اختصاص داده شده خود با پیام ها ارتباط برقرار کنید.

برنامه های مراقبتی خود را مدیریت کنید

قرارها و وظایف خود را مدیریت کنید

 

EHRCentral - Join as Doctor

EHRCentral - محصول mHospital, Inc.  یک پلت فرم خدمات مراقبت بهداشتی بر اساس تقاضا است که پزشکان را قادر می سازد با بیماران جویای خدمات ، با پزشکان ارتباط برقرار کنند. ثبت نام با EHR Central به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا با بیمارانی که در جستجوی جلسات ویزیت از راه دور یا حضوری پزشک هستند، ارتباط برقرار کنند. انتخاب پذیرش یا رد آن با ارائه دهندگان باقی می ماند.

هر ارائه دهنده باید از طریق این برنامه یا وب سایت mHospital ثبت نام کند تا در لیست پزشکان ثبت نام شده ما ظاهر شود. تأیید هر درخواست ثبت نام ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد. فرآیند ثبت نام برای تسهیل هر کاربر ساده و واضح است. با این حال، اگر اسناد پیوست حداقل الزامات را برآورده نکنند، ممکن است درخواست رد شود.

کار با EHR Central به پزشکان مراقبت‌های بهداشتی این امکان را می‌دهد تا ساعات کاری انعطاف‌پذیر را مطابق با سهولت خود تعریف کنند. ارائه‌دهنده‌ای ممکن است شغل‌های فقط از راه دور را بپذیرد، در حالی که دیگری ممکن است مشاغل تماس خانگی یا جلسات اداری حضوری را بپذیرد. علاوه بر این، می توان ترکیبی از دو یا هر سه نوع شغل از جمله بهداشت از راه دور، تماس خانگی و جلسات اداری را پذیرفت.

جدا از سایر مزایا، شناسایی جهانی یکی دیگر از مزایای قابل توجه ارائه دهندگان ثبت شده در EHR Central است. آنها می توانند به بیمارانی که در هر نقطه از جهان هستند خدمات ارائه دهند. بنابراین، mHospital تضمین می کند که موقعیت جغرافیایی دیگر مانعی در راه ارائه مراقبت های بهداشتی نیست.

توانایی رتبه بندی بیماران و ارائه بازخورد مثبت در مورد تعامل با آنها، پزشکان را قادر می سازد تا به مشتریان خود پاداش دهند. از طرف دیگر، ممکن است یک بازخورد منفی نیز ارائه دهد. از آنجایی که بیماران می‌توانند به پزشکان امتیاز دهند و بازخورد خود را به اشتراک بگذارند، پزشکان می‌توانند کاستی‌ها را در قرارهای قبلی شناسایی کرده و تعاملات را در قرارهای آینده بهبود بخشند.

پزشکان دارای رتبه بالا بیشتر احتمال دارد شغل پیدا کنند زیرا بیماران می توانند لیست پزشکان را به ترتیب نزولی رتبه بندی مربوطه خود مشاهده کنند. بنابراین، رتبه نه تنها منبعی برای انگیزه برای پزشکان با عملکرد بالا است، بلکه راهی برای به دست آوردن مشاغل بیشتر نیز هست.

آیا شما یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی معتبر هستید؟ با دانلود برنامه EHR Central به mHospital بپیوندید، سپس ثبت نام کنید و همین امروز تمرین خود را ثبت کنید!

 

PicSafe

ما معتقدیم که پزشکان باید آزادانه بر ارائه مراقبت بهتر از بیمار تمرکز کنند. ما یک برنامه با طراحی زیبا و ساده برای استفاده ایجاد کرده ایم که به حذف خطر نقض حریم خصوصی هنگام به اشتراک گذاری داده های بیمار کمک می کند. عکس‌ها، تلنگرها و کلیپ‌های صوتی (عکس‌ها، فایل‌های ویدیویی و فایل‌های صوتی) را به‌طور ایمن ضبط، ارسال و ذخیره کنید.

- کاهش خطر دعوای حقوقی نقض حریم خصوصی،

- کمک به مراقبت بهتر از بیمار

- درمان را کارآمدتر کنید.

این برنامه رایگان به پزشکان، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها کمک می‌کند تا وضعیت بیمار را بهتر ثبت کنند، روند ارجاع بهتر را تسهیل کنند و در نهایت نتایج بیمار را بهبود بخشند. نسخه رایگان برنامه PicSafe کاملاً کاربردی طراحی شده است و با نیازهای اکثر کاربران مطابقت دارد. کاربران قدرتمند همچنین می توانند به نسخه PRO که دارای برخی ویژگی های پیشرفته است ارتقا دهند.

Nonagon-care

NONAGON - مراقبت از شما. راه حل مراقبت آنلاین شما برای معاینات فیزیکی از راه دور از هر کجا و در هر زمان.

که شامل دستگاه N9 دستی برای معاینات پزشکی جامع قلب، ریه‌ها، گوش‌ها، گلو، پوست، ضربان قلب، اشباع خون و دما است و برنامه NONAGON برای ارسال معاینات به پزشک خود و سپس اتصال یک ویزیت بهداشتی از راه دور با فعال کردن پزشکان برای بازبینی معاینات درجه پزشکی تولید شده توسط دستگاه N9، NONAGON دامنه شرایطی را که می توان از راه دور به دقت تشخیص داد، گسترش می دهد، بنابراین نیازی به ترک خانه خود برای ملاقات با پزشک خود ندارید.

برنامه NONAGON برای کار با دستگاه N9 طراحی شده است که به طور جداگانه خریداری می شود و نیاز به یک حساب ورود به سیستم در پلت فرم NONAGON دارد.

 

EMR EHR Practice Mgmt-CureCast

برنامه مدیریت سوابق پزشکی و پرونده الکترونیکی، CureCast یک برنامه پیشرفته EMR برای پزشکان متخصص است که نیاز به پیگیری آنلاین سوابق پزشکی بیمار، صورت‌حساب پزشکی، نسخه‌های الکترونیکی، قرار ملاقات‌ها، یادداشت‌های بالینی، تصاویر و قبل از آن دارند.اپلیکیشن فروشگاه برنامه آیفون CureCast تجربه نرم‌افزار مدیریت EMR، EHR یا تمرین بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. دسترسی در هر زمان و مکانی از iPhone، iPad و دستگاه مک‌بوک شما، لایه‌ای از تحرک و کارایی را به روال تمرین پزشک اضافه می‌کند.

در نگاه اول، پزشکان می توانند بیماران را برای روز مشاهده کنند، نمودارهای بیمار، یادداشت های بالینی، نسخه های الکترونیکی، قرار ملاقات ها، صورتحساب ها، تصاویر، فیلم ها و صورتحساب های پزشکی را بررسی کنند. پزشکان همچنین می‌توانند یادداشت‌های نمودار بیمار را بررسی کنند و اطلاعات بالینی مهم را به شیوه‌ای راحت بررسی کنند.

 

• مدیریت قرار ملاقات

برنامه خود را از هر جایی بررسی و مدیریت کنید. اعلان برنامه روزانه از برنامه کل روز خود را دریافت کنید. کاهش بار وظایف اداری.کاهش استثنایی No-Shows را با یادآوری به موقع قرار در اس ام اس، واتس اپ یا ایمیل مشاهده کنید. صف های طولانی منطقه انتظار را پایین بیاورید.

 

• یادآوری قرار ملاقات

کاهش استثنایی No-Shows را با یادآوری به موقع قرار در اس ام اس، واتس اپ یا ایمیل مشاهده کنید. صف های طولانی منطقه انتظار را پایین بیاورید.

 

• صورتحساب پزشکی

نرم افزار پیشرو صورتحساب پزشکی را با ردیابی پرداخت آنلاین دریافت کنید. از ابزار تجزیه و تحلیل درجه یک ما برای درک عملکرد کسب و کار استفاده کنید.

 

• نسخه الکترونیکی

داروهای بیمار خود را از هر کجا مدیریت کنید. تاریخچه پزشکی آنها را در هر ساعت مشاهده کنید. نسخه های الکترونیکی را فوراً از طریق واتس اپ یا ایمیل ارسال کنید.

 

• نمودار بیمار

یادداشت‌های بالینی و عکس‌ها را همیشه در دسترس خود نگه دارید. طراحی کارآمد و بدون درز باعث می‌شود تا ویزیت‌های بیمار را به شکلی که می‌خواهید ترسیم کنید. CureCast برنامه شماره 1 EMR/EHR برای ذخیره، طبقه بندی و یافتن تصاویر بیمار بر اساس نام بیمار، تشخیص، یادداشت های درمانی، شماره موبایل، نام درمانگر، خدمات، شناسه پرونده بیمار، تاریخ ویزیت یا نیازهای سفارشی است.

 

• بررسی جدول زمانی درمان زیبایی و افزودن تصاویر بعدی

CureCast اجازه می دهد تا تصاویر استاندارد شده بیماران را در هر مرحله از عمل پزشکی یا زیبایی ذخیره کنید. عکسبرداری منظم از طریق CureCast منجر به ایجاد یک جدول زمانی زیبایی از بیماران می شود و از این رو امکان تجزیه و تحلیل دقیق تکامل ویژگی های بیماران و همچنین تأثیر روش های زیبایی همراه با تشخیص و درمان را فراهم می کند. خط زمانی زیبایی را می توان به راحتی در طی یک مشاوره به بیمار مربوطه نشان داد. اضافه کردن تصاویر بعدی و ایجاد قبل از بعد یا کلاژ در یک چشمک بسیار ساده و آسان است.

• قبل و بعد از

یک ابزار مقایسه نوآورانه برای نشان دادن پیشرفت به بیماران.

ما به شما کمک می کنیم تا تصاویر بیمار را بر اساس تاریخ ویزیت مرور کنید و قبل از بعد را در یک چشمک ایجاد کنید. همچنین می توانید واترمارک و متن اضافه کنید تا به راحتی آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید قبل از بعد را با نام درمان ذخیره کنید و یک کپی از آن را در ماژول قبل از بعد برای بازیابی سریعتر ایجاد کنید.

 

• قبل از پس از نمونه کارها

CureCast به طور خودکار یک کپی از همه بیماران قبل از بعد با نام درمان در نمونه کار قبل از بعد ایجاد می کند. از این رو، می توانید به راحتی قبل از درمان را در طول مشاوره مشتری جدید که خواهان درمان مشابهی است، پیدا کنید. همچنین به شما کمک می کند قبل از تصویر روی بعد از تصویر همپوشانی کنید و فیلم را ضبط کنید.

 

• آلبوم های آموزش بیمار

شما می توانید آلبوم های تصویری جامعی از تمام خدمات خود برای آموزش و مشاوره بیماران جدید بسازید.

 

• بسیاری از ویژگی های دیگر

دریافت عکس های بعد از عمل

ویرایشگر تصویر و به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

منبع واحد همه تصاویر، ویدئوها و اسناد

پشتیبان گیری و حفظ حریم خصوصی

انتقال تصویر، ویدئو، اسناد و داده ها

 

Axocheck for Clients

- ویزیت های پزشکی را برای عزیزان خود برنامه ریزی کنید

- مشاهده به روز رسانی و روند

Axocheck یک راه حل سلامت الکترونیکی است که برای ایجاد آرامش خاطر برای عزیزان شما طراحی شده است که با تضمین سلامتی همراه است.

خدمات ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به کاربران (از جمله افراد در دیاسپورا) دسترسی به خدمات چکاپ مبتنی بر اشتراک را برای آنها و عزیزانشان ارائه دهد. خدمات ما همچنین ممکن است به شناسایی و جلوگیری از مشکلات پزشکی ناخواسته در مراحل اولیه کمک کند.

 

CloudDoc

یک برنامه تلفن همراه است که بستری را برای بیماران/افراد فراهم می کند تا از راه دور و ایمن با پزشکان مشورت کنند، نسخه ها و درمان دریافت کنند.ما روند مشاوره با پزشک را آسان و راحت کرده ایم.ما با بیمارستان‌ها و داروخانه‌های مختلف همکاری کرده‌ایم تا بازوی گسترده‌ای از کسب‌وکار را برای موارد شدید که نیاز به درمان‌ها و نسخه‌های پزشکی دارند، ایجاد کنیم، همگی با تخفیف بسیار برای مشتریان محترم.

ما گروهی از پزشکان بسیار مجرب در جنبه های مختلف پزشکی را به دقت انتخاب کرده ایم تا ارزشی را که شایسته شماست به شما بدهیم.برنامه همچنین اطلاعات را از برنامه Health به طور مستقیم در PHR همگام‌سازی می‌کند.

 

myDokita

myDokita یک برنامه پزشکی از راه دور است که به شما امکان می دهد با پزشکان خارج از کشور از داخل نیجریه مشورت کنید. اکنون می توانید با استفاده از myDokita، نظر دوم را در مورد تشخیص و نسخه های پزشکی خود از طریق تلفن همراه خود دریافت کنید.

 

EchoLab.

ارائه مراقبت از طریق فناوری

این برنامه به عنوان یک برنامه تعامل و ارتباط طراحی شده است تا به بیماران کمک کند بیشترین تجربه خود را در EchoLab داشته باشند. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی:

برای بازدید از منزل برنامه ریزی کنید.

شعبه ها را جستجو کنید و اطلاعات تماس و مسیرهای دسترسی به آنها را بیابید.

به نتایج آنها دسترسی داشته باشید و آنها را با پزشکان خود به اشتراک بگذارید.

با پیشنهادات و بسته های Echolab به روز باشید.

 

CribMD

CribMD یک شرکت دیجیتالی راه‌حل‌های پزشکی از راه دور و پزشک است که تخصص فن‌آوری را برای ایجاد تجربیات دیجیتالی مقرون‌به‌صرفه و قابل‌اعتماد برای کمک به رفع نیازهای مراقبت‌های بهداشتی شما فراهم می‌کند.ما با طراحی خدمات پزشکی از راه دور و تماس های خانگی مطابق با نیازهای شما، اطمینان حاصل می کنیم که از شما و عزیزانتان به درستی مراقبت می شود. بنابراین، استرس غیرضروری خود را نجات دهید و فوراً با پزشکان تأیید شده برای مراقبت های بهداشتی با کیفیت امروز تماس بگیرید.

ویژگی های کلیدی

دریافت درمان و کمک پزشکی با Telemedicine و Doctor House Call هرگز سریع و بدون درز نبوده است. در CribMD، ما از فناوری پیشرفته برای ارائه راحت ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات مراقبت های بهداشتی به شما، خانواده و کارمندانتان استفاده می کنیم.

تماس دکتر خانه: با اجازه دادن به ما پزشک (های) تایید شده خود را شخصاً نزد شما بیاوریم، مراقب سلامتی خود باشید.

پزشکی از راه دور: تماس تصویری یا چت با پزشک از طریق تلفن، تبلت یا رایانه تا زمانی که راضی شوید.

داروخانه آنلاین: فقط با یک کلیک، سلامتی و زمان خود را کنترل کنید.

بیمه CribMD به مجموعه ای مقرون به صرفه از برنامه های بهداشتی برای خود، خانواده یا کارمندان خود دسترسی پیدا کنید.

با تکیه بر خوددرمانی یا توصیه های آماتور، سلامت خود را به خطر نیندازید. در CribMD به پزشکان بسیار ماهر دسترسی پیدا کنید!

این سرویس در تمام ایالت های نیجریه در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر به www.cribmd.com مراجعه کنید

 

Hudibia - See A Doctor

در هر کجای دنیا یک متخصص پزشکی را جستجو کنید و نظر یا ارجاع دوم را دریافت کنید.با استفاده از ویدئو کنفرانس به پزشک مراجعه کرده و یا یک قرار ملاقات حضوری رزرو کنید. آیا دوست یا خویشاوندی دارید که در خارج از کشور بیمار شده باشد؟ جستجو و تماس با پزشکان محلی و حفظ ارتباط با پزشک معالج آنها.

برای پزشکانی که بیمارشان در خارج از کشور بیمار شده است، می‌توانید یک پزشک محلی را جستجو کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید تا شما بیماران را مدیریت کند. سوابق بیمار را ایمن به همکاران خود انتقال دهید و نظر متخصص را از طریق کنفرانس ویدئویی دریافت کنید.

 

Doktorconnect

DoktorConnect یک برنامه دیجیتال است که بستری را برای هر کسی، در هر مکان و در هر زمان فراهم می کند تا به تخصص پزشکی فوری دسترسی پیدا کند که دقیق، قابل اعتماد، مرتبط و قابل اجرا است. با برنامه DoktorConnect، می توانید 24 ساعته با یک پزشک دارای مجوز مشورت کنید، درخواست معاینه پزشکی کنید، نسخه ای را درب منزل تحویل بگیرید، از پوشش تصادفی و فیلم های آموزش تناسب اندام توسط مربی لذت ببرید، از طریق تلفن همراه خود

از طریق برنامه تلفن همراه خود بهداشت از راه دور، خدمات مراقبت های اولیه، آزمایشگاه پزشکی و داروخانه را برای مشترکان خود از راحتی روی کاناپه به ارمغان می آوریم.

 

مشاوره آنلاین پزشک

دسترسی نامحدود به تیم پزشکان واجد شرایط ما. راهنمایی لازم برای زندگی سالم‌تر را دریافت کنید، امروز قرار ملاقات رزرو کنید!

 

مراقبت های اولیه

معاینه اولیه، پیگیری یا قرار ملاقات بیمار، و معاینه سلامتی در برنامه شماست

 

آزمایشگاه پزشکی

با همکاری آزمایشگاه های پزشکی ثبت شده در ما، ارائه دهندگان ما می توانند هر گونه آزمایش خون مورد نیاز را برای ارزیابی بیشتر و تشخیص وضعیت پزشکی مشترکان ما سفارش دهند.

 

نسخه های خود را به سرعت دریافت کنید

بر اساس مشاوره شما با پزشکان ما، در صورت لزوم نسخه صادر خواهد شد. برای راحتی شما، می توانید داروی خود را درب منزل تحویل بگیرید یا از نزدیکترین داروخانه به شما در شبکه ما تحویل بگیرید.

 

باشگاه ورزشی آنلاین

با استفاده از ویدیوهای تناسب اندام تحت هدایت مربی ما، در هر زمان و هر مکان، ورزش کنید. با بیش از 100 ویدیو که فقط برای شما تهیه شده است، از مبتدی تا نخبه و قسمت های مختلف بدن مانند سینه، ران، باسن و غیره را پوشش می دهد. بازی تناسب اندام خود را شروع کنید، همین حالا ورزش را شروع کنید.

 

PocketPatient

PocketPatientTM یک برنامه تعاملی تلفن همراه و کاملاً کاربردی است که می تواند به بیماران و ارائه دهندگان در صرفه جویی در زمان کمک کند. بیماران می توانند به سلامت از راه دور و اطلاعات سلامت خود دسترسی داشته باشند و اعلان های هشداری می توانند آنها را در مورد نگرانی های اولیه پزشکی به روز نگه دارند. تمرین‌های با Premium Patient Connect می‌توانند از چک‌این آنلاین 24 ساعته بهره ببرند و کار پزشکی را تسریع کنند. همچنین می تواند به ارائه دهندگان کمک کند تا بیماران را در حال حرکت درمان کنند.مزایا برای بیمار PocketPatient

- چت به شما امکان می دهد با تیم مراقبت های بهداشتی خود ارتباط برقرار کنید.

- از تلفن خود دوباره پر کردن نسخه را درخواست کنید.

- به سوابق پزشکی خود دسترسی داشته باشید.

 

مزایا برای ارائه دهنده :

- به بیماران امکان دسترسی مستقیم به سوابق مراقبت های بهداشتی خود را می دهد.

- با بیماران ارتباط برقرار کنید.

- از طریق تلفن خود به اطلاعات بیمار ذخیره شده در EMA® دسترسی پیدا کنید.

- نتایج آزمایشگاه و آزمایش برای بیماران قابل دسترسی است.

- از نام کاربری و رمز عبور پورتال بیمار موجود خود برای ورود به سیستم استفاده کنید.

برای کمک به ورود به سیستم، لطفا با مطب پزشک خود تماس بگیرید.

 

Mobihealth Consult

برنامه انقلابی پزشکی از راه دور Mobihealth کاربران در آفریقا را به بیش از 100 هزار متخصص پزشکی مجرب از بریتانیا، ایالات متحده، نیجریه و سایر کشورها بر روی تلفن های همراه در عرض چند دقیقه برای مشاوره ویدیویی، تجویز، درمان و ارجاع به راحتی در منزل بیمار 24/7/365 متصل می کند.

UnitedHealthcare Doctor Chat

این برنامه دسترسی شما به پزشکان اورژانس درون شبکه برای پاسخ به سؤالات سلامتی شما از طریق تلفن یا رایانه است.احساس بیماری می کنید و فکر می کنید ممکن است نیاز به نسخه داشته باشید؟ زخم بدی دارید و مطمئن نیستید که بخیه بزنید؟ پزشکان دکتر چت می توانند به تمام سوالات شما پاسخ دهند.در هر کجا که هستید، دکتر چت به شما این آرامش را می دهد که بدانید آیا باید صبح به رختخواب برگردید و پایه را لمس کنید یا اینکه باید به اورژانس بروید.

 

 

Tricefy for Patients

تصاویر پزشکی خود را به صورت دیجیتال دریافت کنید!با اپلیکیشن Tricefy می توانید به تصاویر پزشکی خود دسترسی داشته باشید و آن ها را مدیریت کنید. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی متصل به Tricefy می توانند تصاویر و کلیپ های شما را با شما به اشتراک بگذارند.با اپلیکیشن Tricefy می توانید...

• تمام امتحانات خود را با تصاویر، کلیپ ها و گزارش ها در کنار هم مشاهده کنید.

• تصاویر انتخاب شده را در رسانه های اجتماعی یا هر برنامه پیام رسانی به اشتراک بگذارید.

• تصاویر خود را در کتابخانه عکس خود ذخیره کنید.

• حتی بدون اتصال به اینترنت، یک تاریخچه کامل بارداری یا موردی را در کف دست خود مشاهده کنید.

چگونه کار می کند؟

• برنامه را دانلود کنید.

• ایمیل یا پیامک خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود باز کنید و روی پیوند ضربه بزنید.

• تصاویر و کلیپ های شما در برنامه نمایش داده می شوند.

 

TeleCaring

محصول iMEDHealth LLC، TeleCaring یک برنامه تلفن همراه است که به شما کمک می کند تا یک دکتر پیدا کنید و یک چت رایگان با پزشک را در زمان راحتی رزرو کنید! دیگر نیازی به استرس در مورد مشکلات سلامتی خود ندارید! از یک پزشک آنلاین بپرسید و در یک جلسه زنده، حتی در حال حرکت، زیاده روی کنید! هدف iMEDHealth LLC ایجاد انقلابی در مراقبت های بهداشتی با ایجاد آسان و در دسترس از طریق برنامه TeleCaring در هر زمان و هر مکان است. این به شما کمک می کند در کمترین زمان یک پزشک پیدا کنید! می توانید یک مشاوره آنلاین فوری پزشک رزرو کنید، سؤالات پزشکی بپرسید، نگرانی های سلامتی خود را مطرح کنید، از طریق چت آنلاین رایگان پزشک یا کنفرانس ویدیویی ارزیابی شوید و حتی نسخه آنلاین دریافت کنید! iMEDHealth LLC نه تنها از طریق TeleCaring به شما فرصتی می‌دهد تا با بهترین پزشکان ارتباط برقرار کنید، بلکه از پزشک در مورد مهم‌ترین نگرانی سلامتی خود بپرسید یا نظر دوم را دریافت کنید و مشاوره پزشکی متخصص را با رازداری کامل بیمار و پزشک دریافت کنید. بیش از 80 درصد از مشکلات پزشکی را می توان به راحتی به صورت آنلاین حل کرد. TeleCaring خدمات 24 ساعته پزشک را ارائه می دهد که متشکل از پانلی از پزشکان عمومی و متخصصان دارای مجوز هیئت مدیره است که آماده اتصال و کمک به حل مشکلات سلامتی شما از آسایش خانه شما هستند. این نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه در جیب نیز دوستانه است. غلبه بر زحمت صف های انتظار طولانی، محیط پر استرس و رفت و آمدهای بی پایان. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت برای استفاده از چت آنلاین رایگان پزشک است. در اینجا لیستی از بیماری های رایجی که MyLiveDoctors می تواند برای آنها تشخیص، درمان و دارو تجویز کند آورده شده است:

• سرماخوردگی

UTIs

• تب

• دل درد

• آلرژی

• افسردگی

• اضطراب

• سایر مسائل مربوط به سلامت روان

• شرایط پوستی

• برونشیت

• آسم

• چشم صورتی

• عفونت حاد تنفسی

• مشکلات سینوس

• عفونت گوش و موارد دیگر…

اپلیکیشن موبایل بر اساس یک سیستم آنلاین جامع و امن عمل می کند که امکان تبادل سریع اطلاعات پزشک و بیمار را فراهم می کند. ویژگی های برنامه:

• اولویت زبان/کشور

• تقویم داخلی

• نسخه دیجیتال و پر کردن مجدد

• پرونده سلامت آنلاین

• ذخیره آنلاین اطلاعات بیمار

• برنامه ریزی سریع قرار

• پیگیری آسان

• یک به یک چت یا کنفرانس ویدیویی

 

Hadi Clinic

برنامه کلینیک هادی اولین برنامه در کویت است که به شما امکان دسترسی به سوابق پزشکی، نتایج آزمایشگاهی، اشعه ایکس و موارد دیگر را می دهد.اپلیکیشن کلینیک هادی شما را به اولین بیمارستان (دارای مجوز به عنوان بیمارستان خصوصی) در کویت متصل می کند. ارائه دهنده خدمات پزشکی در سطح جهانی از سال 1976. برنامه کلینیک هادی ابزارهای کاربردی و مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد تا سلامت خود را در حال حرکت مدیریت کنید. این برنامه روزانه دوز اخبار سلامت و توصیه های عملی را از پزشکان برتر، متخصصان تغذیه، کارشناسان تناسب اندام و غیره ارائه می دهد. همچنین می‌توانید پاسخ‌های قابل اعتماد و مبتنی بر تحقیقات را برای سؤالات خود در مورد بیماری‌ها، علائم و روش‌های بهداشتی جستجو کنید. بعلاوه، شما به راحتی می توانید یک قرار ملاقات با کارشناسان درجه یک جهانی در تخصص های برتر درخواست کنید. اگر قبلاً یکی از بیماران کلینیک هادی هستید، این برنامه تمام اطلاعات پزشکی شما را در جیب شما قرار می دهد، بنابراین پیگیری وضعیت سلامتی شما، برنامه ریزی قرار ملاقات ها و تکمیل پرسشنامه های چک-این در زمان راحتی شما آسان تر است. وقتی در سایت هستید، برنامه ابزار ایده آل شماست. دسترسی آسانی به برنامه قرار ملاقات، یادآورهای مهم، محل دانشگاه و سوابق پزشکی شخصی خود خواهید داشت.

درمان حاد، بیمارستان عمومی پزشکی/جراحی کلینیک هادی که مأموریت آن ارائه خدمات بهداشتی با استاندارد بین المللی با کیفیت بالا است که نیازها را برآورده می کند و فراتر از انتظارات مردم کویت و کشورهای حاشیه خلیج فارس است. بنابراین کلینیک هادی مطابق با استانداردهای بین المللی مراقبت های بهداشتی برنامه ریزی، طراحی، ساخته و تجهیز شد. ما هر روز در هر کاری که برای بیماران انجام می دهیم با این استانداردها عمل می کنیم. اکثر پزشکان ما که در بیمارستان ما گواهینامه دارند، دارای گواهی هیئت مدیره یا برنامه های آموزشی مشابه غربی هستند، مانند مواردی که در ایالات متحده، کانادا و انگلستان وجود دارد.ما تضمین کرده‌ایم که تخصص لازم برای برآورده کردن نیازهای پزشکی شما را در محیطی راحت و اطمینان‌بخش داریم.

کلینیک هادی خدمات بستری و سرپایی را ارائه می دهد که طیف وسیعی از تخصص های پزشکی و جراحی را پوشش می دهد. همه بخش ها با پرسنل پزشکی و پشتیبانی با تجربه بسیار کار می کنند و نتایج آزمایشات دقیق، قابل اعتماد و سریع مورد نیاز برای ارائه مراقبت های با کیفیت را به موقع ارائه می دهند.

 

DAWI

پلتفرمی که امکان دسترسی آنلاین به بخش های پزشکی را فراهم می کند و آنها را به شما متصل می کند.ما شما را به بهترین متخصصان کویت متصل می کنیم.

DAWI با رزرو نوبت به صورت آنلاین و درخواست کمک مجازی با پزشکان از طریق Second Opinion به حداکثر رساندن دسترسی شما کمک می کند.

3 دلیل برای استفاده از DAWI

• آسان و بی دردسر: بهترین پزشکان را در نزدیکی محل خود با تخصص مورد نظر خود بیابید.

• راحت: فقط به نظر دوم نیاز دارید؟ اطلاعات پزشکی خود را آپلود کنید و بدون مراجعه به صورت مجازی با پزشک خود ارتباط برقرار کنید.

• استقبال: به دنبال خدماتی برای یکی از اعضای خانواده هستید؟ آنها را از طریق شما روی پلت فرم ما بیاورید.

DAWI دریافت مراقبت مناسب را در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید آسان می کند.عجله کن امروز DAWI را برای تمام نیازهای مراقبت های بهداشتی خود دانلود کنید.سلامتی شما در دستان شماست.

 

MSHFA

با پزشک صحبت کنید، از طریق ویزیت ویدیویی یا تلفنی، مشاوره یا تشخیص را دریافت کنید، نسخه‌های دارویی را پر کنید و آنها را به خانه تحویل دهید.

Mshfa یک پلت فرم امن از راه دور است که شما و خانواده شما را به اکوسیستمی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با کیفیت انتخاب شده، قابل اعتماد و با کیفیت متصل می کند که بر رفاه و آرامش شما تمرکز دارند.

• تب، سرفه، سرماخوردگی و آنفولانزا

• افسردگی و اضطرا

• آلرژی و مشکلات پوستی

• تجدید نسخه

• تست آزمایشگاهی

• و بیشتر...

 

متخصصان و درمانگران

خدمات مبتنی بر قرار ما به شما امکان می دهد تا مشاوره و راهنمایی مبتنی بر شواهد را از پزشکان واجد شرایط در پزشکی خانواده، بهداشت رفتاری، زنان و زایمان، داخلی، اطفال، جراحی عمومی، مغز و اعصاب، پوست، چشم، گوش، حلق و بینی، دندانپزشکی، تغذیه، برنامه ریزی و دریافت کنید.

 

Docpoc: Doctor Appointment

با برنامه نوبت دهی دکتر DocPoc به صورت آنلاین پزشک پیدا کنید و پزشک را رزرو کنید.بزرگترین هدیه ای که می توانید به خانواده و دنیای خود بدهید، سلامتی شماست.

"DocPoc: Doctor Appointment App & Doctor Finder" شریک بهداشتی مناسب شما است. با استفاده از برنامه رایگان قرار ملاقات پزشک، پزشک درخواستی پیدا کنید و پزشک را به صورت آنلاین رزرو کنید. این یکی از بی‌نظیر ترین برنامه‌های یادآوری قرار ملاقات پزشک است که باید در دستگاه تلفن همراه شما وجود داشته باشد.با برنامه رزرو پزشک مراقب خود و خانواده خود باشید. استفاده از برنامه Doctor Finder آسان است.

- برنامه DocPoc: Doctor Appointment را روی دستگاه خود نصب کنید

- برنامه را راه اندازی کنید و به عنوان یک کاربر وارد شوید، همچنین می توانید از این مرحله رد شوید.

- یافتن یک پزشک یا یک مرکز (بیمارستان/کلینیک)

- می توانید با انتخاب فیلترهایی مانند، تخصص، مکان، تاریخ و ارائه دهنده بیمه این کار را انجام دهید.

- کتاب دکتر آنلاین

- بهترین برای پزشکان / مرکز محلی و نزدیک.

DocPoc محدود به رزرو پزشک نیست. برنامه Doctor Finder همچنین به عنوان برنامه یادآوری قرار ملاقات عمل می کند. در مورد قرار ملاقات های پزشک خود اطلاعیه دریافت کنید. می توانید قرار ملاقات خود را در برنامه مشاهده و مدیریت کنید. پزشکان و بیمارستان ها را به عنوان مورد علاقه برای رزرو بعدی قرار دهید. ویزیت های کلینیک خود را قبل از مراجعه به پزشک در صورت نیاز برنامه ریزی کنید. بدون نیاز به چندین بار مراجعه برای ملاقات با پزشک .

DocPoc می داند که سلامت خانواده شما بالاترین اولویت شماست. برنامه رزرو پزشک یک برنامه کامل خانوادگی است، لازم نیست نگران سلامتی اعضای خانواده خود باشید. همه اعضای خانواده را به برنامه اضافه کنید و یک خانواده سالم بمانید و زندگی شادی داشته باشید. با رابط کاربری آسان و دلپذیر یک پزشک آنلاین پیدا کنید.

 

Dr. Finder

دکتر یاب یک راه هوشمند و سریع برای کمک به بیمار برای یافتن بهترین پزشک یا کلینیک موجود برای برآوردن نیاز خود است

JOY MD

این برنامه را دنبال کنید که می تواند به شما در درمان نگرانی های رایج کمک کند. پیشنهادات پزشکی زیبایی و سلامت را در نزدیکی خود پیدا کنید. هم اکنون JOY MD را دانلود کنید.درمان‌های پزشکی زیبایی و ارائه دهندگانی را که می‌توانند به شما در درمان مشکلات رایج زیبایی کمک کنند، کشف کنید.قبل از رزرو، در مورد درمان ها و ارائه دهندگان با JOY MD تحقیق کنید.

با درمان بیماری های رایج از جمله خطوط ریز و چین و چروک های عمیق، کاهش چربی سخت، چشم های خسته، حلقه های تیره، لکه های خورشید، آکنه شدید، افتادگی ساختار صورت، حجم لب ها، کمبود انرژی و موارد دیگر، بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید.

JOY MD شما را با ارائه دهندگان زیبایی پزشکی محلی مرتبط می کند که می توانند به شما کمک کنند با طب زیبایی بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. این درمان ها شامل تزریق، فناوری مدرن لیزر، نسخه های پزشکی زیبایی، نخ زدن، فیشال های پزشکی و موارد دیگر است که برای به دست آوردن نتیجه ارائه می شود.

پرکننده های صورت، شل کننده های چین و چروک، مجسمه سازی بدن، هورمون درمانی، درمان IV و درمان پوست را از ارائه دهندگان در محله خود پیدا کنید. تعجب خواهید کرد که چه ارائه دهندگان زیبایی شناسی محلی را در نزدیکی خود خواهید یافت!امروز JOY MD را دانلود کنید.

 

Clinician Messaging

این برنامه به پزشکان اجازه می‌دهد تا از طریق پیام‌رسانی ایمن با بیماران خود ارتباط برقرار کنند که امکان برقراری ارتباط سریع‌تر و بهتر را فراهم می‌کند. اعلان‌های مهم به پزشکان هشدار می‌دهند که اعضایی که مشترک هستند نیازهای مراقبت فوری دارند

 

Pyramid Online Counseling

مشاوره آنلاین پیرامید شما را با درمانگران آنلاین پیرامید مرتبط می کند.برای استفاده از این برنامه، به یک حساب بیمار موجود از طریق مشاوره آنلاین Pyramid نیاز دارید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید: [email protected]

 

مشاوره آنلاین در 3 مرحله:

1. به سوالات مربوط به خودتان پاسخ دهید.فقط به چند سوال در مورد خودتان پاسخ دهید تا به ما کمک کنید شما را با یک متخصص بهداشتی که مناسب شماست جفت کنیم.

 

2. قرار ملاقات خود را برنامه ریزی کنید.پروفایل های آنلاین درمانگر و روانپزشک را مرور کنید تا بهترین مورد نیاز شما را برآورده کنید. یک جلسه ویزیت را از زمان های قرار ملاقات موجود برنامه ریزی کنید.

 

3. سفر درمانی خود را آغاز کنید.ارائه‌دهنده مراقبت‌های روانی از راه دور شما نیازهای شما را از طریق پلت فرم محرمانه و مطابق با HIPAA برآورده می‌کند.

 

ویزیت آنلاین، به روش شما انجام شد

-در هر زمان، از هر مکان، می توانید از درمانگران آنلاین معتبر ویزیت دریافت کنید.

-تله ویزیت معتبر خود را از میان صدها نمایه انتخاب کنید

-ویزیت آنلاینی دریافت کنید که با مراقبت های اولیه یا سایر ارائه دهندگان درمان ادغام می شود

-با مشاور خود پیام، چت یا تماس ویدیویی برقرار کنید

-هر جا که هستید، هر زمان که در دسترس هستید، از درمان لذت ببرید

 

ما مشتاق هستیم که روش‌های درمانی را ارائه دهیم که می‌تواند به شما در رسیدگی به همه موارد زیر کمک کند.نگرانی های سلامت رفتاری:

● افسردگی

● اضطراب

● استرس ناشی از کار

● غم و اندوه و از دست دادن

● استفاده از مواد

● اختلالات خوردن

● مسائل مربوط به خانواده

● طلاق

● مسائل مربوط به روابط

 

 

ما طیف گسترده‌ای از روش‌های درمانی را ارائه می‌دهیم که هر کدام در کمک به شما در رفع و درمان موفق هستند.بهبود کیفیت زندگی این روش های درمانی عبارتند از:

● درمان شناختی رفتاری(CBT)

 ● رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT)

● ذهن آگاهی

● مصاحبه انگیزشی

● درمان راه حل محور

● مدیریت و ارزیابی دارو

● مداخله بالینی

● روانپزشکی (به زودی)

 

ویزیت آنلاین چیست؟

از طریق تله ویزیت (که گاهی اوقات سلامت از راه دور، تله مدیسین  یا درمان از راه دور نامیده می شود)، با یک متخصص بهداشت رفتاری واجد شرایط از طریق نرم افزار کنفرانس از راه دور ویدیویی ملاقات می کنید. شما و مشاور یا درمانگرتان می توانید یکدیگر را ببینید و بشنوید، اما با هم در یک اتاق نیستید. ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس این امکان را برای شما فراهم می کند تا با برنامه ای انعطاف پذیرتر بدون زمان و هزینه سفر به خدمات مشاوره دسترسی داشته باشید.

 

مشاوران چه کسانی هستند؟

تیم مشاوران ما پزشکان سطح کارشناسی ارشد هستند که دارای مجوز حرفه ای برای ارائه خدمات در ایالت(های) محل مجوز هستند. آنها تجربه گسترده ای در زمینه های مختلف درمانی دارند و آماده ارائه خدمات با کیفیت به افراد نیازمند هستند.

 

آیا مشاوران یا درمانگران می توانند دارو تجویز کنند؟

مشاوران نمی توانند دارو تجویز کنند. با این حال، آنها می توانند با همکاری روانپزشک یا پزشک مراقبت های اولیه از شما برای حمایت از شما در صورت تجویز دارو برای مدیریت مسائل نگران کننده خود، همکاری کنند.

 

Preferred Text

توسط این برنامه با درمانگر و کارکنان مطب خدمات درمانی ترجیحی خود ارتباط برقرار کنید و تله ویزیت شوید

Therachat For Counselors

درمان را در ذهن خود نگه دارید و با بیماران  درمانی خود به نتایج بهتری دست یابید!

Therachat به مشاوران، روانشناسان و مربیان سلامت روان قدرت می‌دهد تا با یک پلتفرم آنلاین کاملاً مطابق با HIPAA و ایمن، بیماران  درمانی را در بین جلسات درمان کنند.

60٪ از مشاوران نتایج بهتری را با Therachat گزارش می دهند.

ارسال پیامک نامحدود سازگار با HIPAA

به بیماران  درمانی خود در حال حرکت پیامی ارسال کنید و بلافاصله پس از پاسخ به آنها مطلع شوید.

با Therachat، می توانید به راحتی تکالیف درمانی مبتنی بر شواهد را برای بیماران  درمانی خود ارسال کنید. فعالیت‌ها را با یک کلیک از کتابخانه ما پر از فعالیت‌ها ارسال کنید: ردیابی احساسات، روزنامه‌نگاری باز، چارچوب‌بندی مجدد افکار، ژورنال قدردانی، فعالیت‌های اتحاد مشتری-درمانگر و بسیاری موارد دیگر!

با بیماران  در حال حرکت پیگیری کنید

تکالیف بیماران  را با خواندن نوشته‌های مجله، رتبه‌بندی‌های خلقی و پیام‌هایشان دنبال کنید. شما به راحتی می توانید فعالیت ها و پیام های جدید را برای آنها ارسال کنید.

بیماران  درمانی شما به یک برنامه تلفن همراه رایگان دسترسی دارند که در آن فایل‌ها، فعالیت‌ها، تکالیف و متون مطابق با HIPAA را دریافت می‌کنند.

 

جلسات درمانی بهتر

قبل از جلسه درمانی بدانید که در طول هفته با بیماران  شما چه اتفاقی افتاده است، چه احساساتی را تجربه کرده اند و در مورد چه چیزی به کمک نیاز دارند. این به شما امکان می دهد تا برای جلسات درمانی بهتر آماده شوید و ارزش بیشتری را برای بیماران  خود فراهم کنید.

-نتایج دقیق THERACHAT از مشاوران و بیماران

- با Therachat 61٪ از بیماران  ناراحتی خود را کاهش می دهند

- مشاوران نتایج بهتر و پیشرفت سریعتر را گزارش می دهند

- بیماران  عاشق Therachat: رتبه 4.5 ستاره در فروشگاه App

 

ویژگی های THERACHAT

- پیام رسانی نامحدود مطابق با HIPAA

- برگه های از پیش ساخته شده و تکالیف

- نمایش نتایج در حال حرکت

- هنگامی که بیماران  پیامی ارسال می کنند یا فعالیت ها را به پایان می رسانند مطلع شوید

- بر اساس روش های مبتنی بر شواهد: CBT، DBT، ACT...

- ایجاد شده با درمانگران

 

StrengthenU

در دنیای پر سرعت امروز، ما می توانیم به سرعت غرق شویم. در برخی موارد، ما مجبور می شویم در حالی که مسئولیت های روزمره خود را انجام می دهیم، با چالش ها روبرو شویم. تغییر زندگی، مشکلات روابط و کمبود انگیزه همگی می توانند بر سلامت روان تأثیر بگذارند. این برنامه یک راه منحصر به فرد برای ارتباط با یک روانپزشک است تا به شما کمک کند بر مشکلات سلامت روان خود غلبه کنید.

 

چگونه کار می کند؟

اولین قدم این است که کمی در مورد خودتان به ما بگویید. سپس شما را با یک درمانگر باتجربه که برای کمک به مشکلات خاص سلامت روان شما آموزش دیده است، ارتباط خواهیم داد. برنامه های اشتراک شامل خدمات پیام رسانی نامحدود 24/7 است. مشاوره تصویری زنده نیز بسته به برنامه شما در دسترس است. برخلاف درمان سنتی، StrengthenU به شما این امکان را می‌دهد که به خدمات سلامت روان در هر کجای دنیا که هستید در تمام ساعات شبانه روز دسترسی داشته باشید. این سرویس هم برای مشتریان آنلاین ما و هم برای کسانی که خدمات را در مکان های فیزیکی ما دریافت می کنند در دسترس است. StrengthenU در حال حاضر فقط برای ساکنان آیووا، ایلینوی و ایندیانا در دسترس است.

 

آیا درمان واقعاً کار می کند؟

آره. گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که کنترل افکار و احساسات خود را از دست می دهید و به منتقد درونی خود اجازه می دهید کنترل را به دست بگیرد. زیاد ماندن در محل کار، تماشای تلویزیون یا صحبت کردن با دوستان ممکن است به طور خلاصه کمک کنند اما، هنوز احساس نمی‌کنید که خودتان هستید. مشاوره می تواند فضایی محرمانه و امن را برای شما فراهم کند تا بتوانید افکار خود را مرتب کنید.

با زوج ها و خانواده ها، ممکن است احساس کنید که هرگز نمی توانید احساسات واقعی خود را بیان کنید یا متوجه شوید که مکالمات شما اغلب به مشاجره تبدیل می شود. هنگامی که احساس می کنید از خانواده خود جدا شده اید، ارتباط با یک متخصص آموزش دیده که می تواند به شما در تقویت ارتباط شما کمک کند، می تواند مفید باشد.

 

درمان برای چه کسی است؟

هر کسی! هر فردی می تواند از داشتن فردی برای صحبت کردن برای مرتب کردن افکار و احساسات خود بهره مند شود. بخشی از کار در مراقبت از سلامت روان، کشف چیزهایی است که بر توانایی شما برای داشتن یک زندگی کامل و شاد تأثیر می گذارد. نیازی به تشخیص رسمی قبل از مراجعه به درمانگر نیست. StrengthenU برای انواع مسائل سلامت روان از جمله اضطراب، افسردگی، PTSD، تروما، اختلال دوقطبی، ADHD، مسائل مربوط به رابطه، اختلالات مصرف مواد و غیره مراقبت می کند.

 

درمانگران چه کسانی هستند؟

تیم ما متشکل از ارائه دهندگان مبتکر در زمینه سلامت روان در سراسر جهان است. ما از ارائه دهندگان خود با اطمینان از دسترسی به آموزش ها و منابع پیشرفته حمایت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانند به بهترین شکل ممکن به شما خدمات ارائه دهند.

 

آیا مکالمات من محرمانه است؟

کاملا. StrengthenU به عنوان توسعه خدمات بهداشت روان ارائه شده توسط Covenant Family Solutions، یک سلامت روان قابل اعتماد ارائه شده در آیووا  مرکز قلب ایالات متحده ارائه می شود. همه ارائه دهندگان دارای مجوز و اعتبار برای ارائه مراقبت هستند. StrengthenU یک پلت فرم امن است که محرمانه بودن مکالمات و اطلاعات سلامتی شما را تضمین می کند.

 

Patient Halo

Patient Halo برای بیماران و سازمان های مراقبت های بهداشتی است که به راحتی و ایمن بایکدیگر ارتباط برقرار می کنند (HIPAA-secure). با پلتفرم Halo ما کار می کند تا مجموعه کاملی از ارتباطات سازگار، آسان و مدرن را برای تلفن های هوشمند ارائه دهد.

Patient Halo یک برنامه پیام کوتاه با امکانات کامل است. درست مانند پیامک معمولی کار می کند، اما رمزگذاری شده و ایمن است. این به طور خاص برای تسهیل و بهبود نحوه ارتباط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران ایجاد شده است.

 

 

ExtendedCare Cloud

به شخصی‌ترین و یکپارچه‌ترین مراقبت‌های بهداشتی آنلاین امروزی خوش آمدید.

ExtendedCare Telehealth™ پیکربند‌پذیرترین و یکپارچه‌ترین راه‌حل سلامت از راه دور امروزی است که تجربه مراقبت دیجیتالی روان را برای بیماران، گردش کار بالینی بهبود یافته برای ارائه‌دهندگان و کاهش بار کاری برای مدیران ارائه می‌دهد.

در حالی که برخی از مراقبت‌ها همیشه باید شخصاً ارائه شوند، ما معتقدیم که هر چیز دیگری می‌تواند به صورت آنلاین  ارائه شود. در واقع، در حال حاضر است.

دیگر نیازی نیست که با ماشین نزد پزشک بروید، در یک اتاق انتظار بی‌حجم بنشینید، یا از سفر مراقبت خود جدا بمانید.در عوض، می‌توانید از محتوای اتاق انتظار تعاملی با آسایش در خانه‌تان لذت ببرید، فرم‌های رضایت الکترونیکی را با چند کلیک مرور کنید، قبل و در حین تله با پزشک چت کنید.در مورد پزشکان شما، دیگر نیازی نیست که آنها ساعت های بی شماری را صرف کارهای اداری کنند، منتظر مشورت با متخصصان در مورد یک پرونده باشند یا وقت خود را در انتظار بیمارانی که نمی توانند به ویزیت متصل شوند، تلف کنند.در عوض، آنها می توانند تصاویر پزشکی را در زمان واقعی حاشیه نویسی کنند، اطلاعات پزشکی شمارا مستقیماً در EHR ذخیره کنند، متخصصان و مهمانان دیگر را از طریق ایمیل یا متن اضافه کنند، با بیماران و ارائه دهندگان همکار گپ بزنند، و بیماران را در اتاق انتظار تریاژ کنند.

 

VidantNow

برنامه VidantNow به شما کمک می‌کند با آسایش و راحتی ازخانه خود یا از هر کجا که هستید، هر زمان که بخواهید شب‌ها، بعد از ساعت کاری، آخر هفته‌ها و تعطیلات توسط پزشک ویزیت آنلاین را تجربه کنید.می‌توانید قرار ویزیت آنلاین را در زمان و روزی که برایتان مناسب است برنامه‌ریزی کنید یا در حدود ۱۵ دقیقه به صورت درخواستی تله ویزیت شوید.می‌توانید به HealthKit اجازه دهید داده‌های سلامتی شما (داروها و آلرژی‌ها) را برای ادغام سریع‌تر آپلود کند.دلایل عالی برای استفاده از پزشکان مجازی:

1. حوصله ترک خانه را ندارید

2. می خواهید از هزینه بالای مراقبت فوری یا اورژانس اجتناب کنید

3. پزشک شما در دسترس نیست

4. بعد از ساعت کاری، آخر هفته یا تعطیلات

5. شما نیاز به پر کردن مجدد نسخه دارید

6. رسیدن به مطب دکتر سخت است

7. نمی خواهید از کار مرخصی بگیرید یا از خانه دور باشید

 

شرایط غیر اورژانسی که معمولاً درمان می کنیم:

• آلرژی

• برونشیت

• سرماخوردگی و آنفولانزا

• گوش درد

• تب

• میگرن

• چشم صورتی

• راش

• عفونت های سینوسی

• گلو درد

• عفونت های دستگاه ادراری (زن، 18+)

• و بیشتر…

اگر در شرایط اضطراری پزشکی هستید، نباید از برنامه VidantNow استفاده کنید. علاوه بر این، ما بیماری‌های مقاربتی، عفونت‌های دستگاه ادراری در مردان یا عفونت‌های دستگاه ادراری در زنان زیر 18 سال را درمان نمی‌کنیم. کودکان زیر 3 سال مبتلا به تب و کودکان زیر 12 سال مبتلا به گوش درد نمی توانند توسط VidantNow درمان شوند.

 

UNC Urgent Care 24/7

برنامه UNC Urgent Care 24/7 به شما کمک می‌کند با آسایش و راحتی از خانه خود یا از هر کجا که هستید، هر زمان که بخواهید  شب‌ها، بعد از ساعت کاری، آخر هفته‌ها و تعطیلات توسط پزشک ویزیت آنلاین شوید.می‌توانید در زمان و روزی که برایتان مناسب است، قرار ویزیت آنلاین را تعیین کنید .می‌توانید به HealthKit اجازه دهید تا داده‌های سلامتی شما (داروها و آلرژی‌ها) را برای ادغام سریع‌تر آپلود کند.دلایلی عالی برای استفاده از اپ:

1. حوصله ترک خانه را ندارید

2. می خواهید از هزینه بالای مراقبت فوری یا اورژانس اجتناب کنید

3. پزشک شما در دسترس نیست

4. بعد از ساعت کاری، آخر هفته یا تعطیلات است

5. شما نیاز به پر کردن مجدد نسخه دارید

6. رسیدن به مطب دکتر سخت است

7. نمی خواهید از کار مرخصی بگیرید یا از خانه دور باشید

 

شرایط غیر اورژانسی که معمولاً درمان می کنیم:

• آلرژی

• برونشیت

• سرماخوردگی و آنفولانزا

• گوش درد

• تب

• میگرن

• راش

• عفونت های سینوسی

• گلو درد

• عفونت های دستگاه ادراری (زن، 18+)

• و بیشتر…

اگر در شرایط اضطراری پزشکی هستید، نباید از برنامه UNC Urgent Care 24/7 استفاده کنید. علاوه بر این، ما بیماری‌های مقاربتی، عفونت‌های دستگاه ادراری در مردان یا عفونت‌های دستگاه ادراری در زنان زیر 18 سال را درمان نمی‌کنیم. کودکان زیر 3 سال با تب و کودکان زیر 12 سال مبتلا به گوش درد نمی توانند توسط UNC Urgent Care 24/7 درمان شوند.

 

Curai Health

این برنامه مراقبت های اولیه آنلاین و مقرون به صرفه را ارائه می دهد ، با دسترسی 24 ساعته به پزشکان دارای مجوز هیئت مدیره. پزشک خود را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید. پزشکان و تیم مراقبت شما با شما همکاری خواهند کرد تا شما را سالم نگه دارند.

 

اهداف سلامتی خود را تنظیم کنید و به آنها برسید

هر کس متفاوت است. چه بخواهید وزن کم کنید، بهتر بخوابید، انرژی خود را دوباره به دست آورید، یا اهداف سلامتی دیگری را در ذهن داشته باشید، پزشکان و تیم مراقبتی ما در خدمت شما هستند.

 

متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما

ما می دانیم که شما بیش از یک تشخیص هستید. بنابراین پزشک و تیم مراقبتی شما یک برنامه مراقبتی ایجاد می کنند که متناسب با نیازهای سلامتی منحصر به فرد، سبک زندگی و ترجیحات شما باشد.

 

به سرعت مسائل بهداشتی خود را حل کنید

به محض ثبت نام، اولین ویزیت آنلاین خود را شروع کنید. اگر نگرانی سلامتی شما فوری است، در عرض چند دقیقه به تیم مراقبت فوری  ما متصل خواهید شد. برای نگرانی های کمتر فوری، پزشک در عرض 24 تا 48 ساعت به شما پاسخ خواهد داد. پزشک شما می تواند بیماری شما را تشخیص داده و درمان کند و در صورت لزوم نسخه یا آزمایشات را تجویز کند.

 

RISE Iowa

RISE Iowa پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته را فراهم می کند تا به مردم کمک کند تا سلامتی خود را بدست بیاورند. این ویژگی‌ها شامل یک شبکه پشتیبانی آنلاین هوشیار، مقالات و اطلاعات مربوط به بهبودی و پیشگیری از عود بیماری، تمرین‌های آرامش‌بخش و تمرکز حواس، بررسی هفتگی بیمار، پادکست‌های ریکاوری و داستان‌های شخصی، کمک به مقابله با مشکلان در حین سلامتی و منابع محلی است.

RISE آیووا بر اساس سیستم جامع حمایت از ارتقای سلامت CHESS، یک چارچوب مبتنی بر شواهد است که در مرکز مطالعات سیستم ارتقای سلامت در دانشگاه ویسکانسین توسعه یافته است.

 

MH-CURE Brown

Mobile Heartbeat از تلفن‌های هوشمند ایمن استفاده می‌کند تا تیم‌های مراقبت بالینی را قادر به برقراری ارتباط و همکاری سریع‌تر و کارآمدتر کند. راه حل های سازمانی ما ارتباطات پزشکی را متحول می کند، گردش کار بالینی را ساده می کند تا تصمیم گیری را تسریع کند، مراقبت از بیمار را بهبود بخشد و هزینه ها را کاهش دهد.

 

TeleVisit

سامانه تله ویزیت شمارا به صورت امن به پزشکتان به صورت آنلاین متصل میکند و یک تله ویزیت با کیفیت را در 24/7/365به شما ارائه میدهد حتی اگر پزشک متخصصی را در حوزه بیماری خود نشناسید دراین سامانه میتوانید به بهترین پزشکان و متخصصین وصل شوید .نسخه های پیشین،جواب آزمایشات و ...را برای پزشک خود به صورت امن ارسال کنید و یا از پزشک خود درخواست تجدید  آزمایشات را داشته باشید. همچنین در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به صورت آنلاین برای شما تجویز میشود.این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید،ممکن است!در تله ویزیت میتوانید نوبت ویزیت حضوری خود را نیز به صورت آنلاین رزرو کنید.هرزمان سوالی از پزشک خود داشتید میتوانید به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن تله ویزیت به پزشکتان متصل شوید و سوالات خود را در کوتاهترین زمان ممکن بپرسید و در صورت نیاز،حضوری مراجعه کنید.حتی میتوانید عکس آزمایشات خود را بفرستید و نظر پزشکتان را بخواهید و با یک ویزیت آنلاین بدون معطلی پاسخ سوال خود را از پزشکتان دریافت نموده و در صورت نیاز برای درمان اقدام کنید. پزشکان تله ویزیت می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی به شما کمک کنند، از جمله:

- مشکلات و بیماری زنان

-درد مزمن

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش و موارد دیگر ...

برای استفاده از اپلیکیشن تله ویزیت،ابتدا اپ را دانلود نموده پس از ثبت نام و انتخاب پزشک و پرداخت حق ویزیت به راحتی به پزشک مورد نظر خود متصل شوید.

 

GreatRiver UC

برنامه Great River Urgent Care یک سرویس پزشکی از راه دور است که به شما امکان می‌دهد از طریق تماس ویدیویی به پزشک مراجعه کنید و در کنار آن می‌توانید نسخه‌ای را بر اساس آن چک‌آپ مجازی در ایالت‌هایی که مورد قبول است، دریافت کنید. این برنامه کمک مراقبت فوری مجازی است.

همه کاربران دیدگاه های متفاوتی خواهند داشت

همه کاربران پروفایل های خود را خواهند داشت.

این برنامه بیماران می تواند پزشکان را با استفاده از کد پستی جستجو کرده و قرار ملاقات آنلاین بگذارد. آنها همچنین می توانند نمایه، گزارش ها و سوابق پزشکی خود را در کنار آپلودهای اختیاری از دستگاه های پزشکی ویرایش و مشاهده کنند.

پزشکان می توانند قرار ویزیت ها را تأیید کنند، نسخه های الکترونیکی ارائه دهند و پرونده سلامتی بیماران را مشاهده کنند. او همچنین می تواند با متخصصان دیگر مشورت کند.

 

اهداف OnlineCare

بیمار هرگز تنها نیست

استفاده از برنامه برای بیماران با هر امکانی آسان است

به بیماران اجازه می دهد تا به صورت آنلاین قرار ویزیت بگذارند

قابل دسترس توسط بیماران 24x7

 

PerfectServe Care Team

این برنامه تلفن همراه برای پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبتی طراحی شده است تا از آنها برای دسترسی به پزشکان، پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبتی مورد نیاز خود، درست در زمانی که به آنها نیاز دارند، استفاده کنند.

PerfectServe® هوشمندترین راه حل مراقبت های بهداشتی برای ارتباطات بالینی است - یک سیستم یکپارچه که برای متحد کردن پزشکان، پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبت در محیط های بستری و سرپایی طراحی شده است و جریان های کاری مبتنی بر ارتباطات را برای همکاری تیم مراقبت به موقع تسهیل می کند.

با برنامه PERFECTSERVE CARE TEAM، می توانید:

- بیماران خود را مشاهده کنید و با تیم مراقبت پویا در زمان واقعی آنها ارتباط برقرار کنید.

- دریافت و پاسخ به درخواست های پرستار و هشدارها/هشدارها از سیستم های یکپارچه نظارت بر بیمار.

- به طور خودکار پزشک مناسبی را که باید در آن لحظه خاص به آن مراجعه کنید، با یک الگوریتم متناسب با مسیریابی هوشمند پویا که قوانین گردش کار گروهی، زمان‌بندی تماس‌ها و پروفایل‌های تحویل شخصی و اعلان‌های آینده را مدیریت می‌کند، شناسایی کرده و به او متصل شوید.

- شناسایی خودکار و ارتباط با پرستاران و سایر کارکنان تیم مراقبت مانند درمانگران تنفسی، داروسازان و غیره.

- ارسال و دریافت پیام های ایمن با اعلان های فزاینده ایمن و دریافت های خواندن پیام.

- با هر یک از اعضای تیم مراقبت تماس تلفنی برقرار کنید.

 

 

FirstHealth On the Go

این برنامه شما را از طریق مشاوره تلفنی یا ویدیویی راحت در 24/7/365 با یک پزشک دارای گواهی هیئت مدیره مرتبط می کند. در عرض چند دقیقه، یک پزشک با شما تماس خواهد گرفت و آماده گوش دادن و حل مشکل شما خواهد بود. در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به داروخانه انتخابی شما ارسال می شود.این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید،ممکن است!پزشکان FirstHealth On the Go می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی، از جمله:

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- برونشیت

- چشم صورتی

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش و موارد دیگر ...

 

MyTeleCare

مراقبت از بیمار. هر زمان. هر جا.

MyTeleCare شما را از طریق مشاوره تلفنی یا ویدئویی به صورت 24/7/365 با یک پزشک دارای گواهی هیئت مدیره مرتبط می کند. در عرض چند دقیقه، یک پزشک با شما تماس خواهد گرفت و آماده گوش دادن و حل مشکل شما خواهد بود. در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به داروخانه انتخابی شما ارسال می شود.این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید!پزشکان MyTeleCare می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی، از جمله:

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- برونشیت

- چشم صورتی

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش

و بیشتر...

 

چگونه کار می کند؟

درخواست ویزیت - برنامه MyTeleCare را باز کنید و درخواست تله ویزیت کنید، سابقه پزشکی را ارائه دهید و هزینه مشاوره را بپردازید.

با یک پزشک صحبت کنید - در عرض چند دقیقه، یک پزشک دارای مجوز دولتی سابقه پزشکی شما را بررسی می کند و از طریق تلفن یا ویدیو با شما تماس می گیرد. مشاوره MyTeleCare محدودیت زمانی ندارد. می توانید تا زمانی که بخواهید با پزشک صحبت کنید.

دریافت نسخه – پزشک موضوع را با شما در میان می گذارد، به سوالات پاسخ می دهد و مراحل بعدی را توصیه می کند. اگر از نظر پزشکی ضروری باشد، می توان نسخه ای را به داروخانه محلی مورد نظر خود ارسال کرد.

 

چگونه می توانم MYTELECARE را دریافت کنم؟

MyTeleCare خدماتی است که به کارکنان مرکز پزشکی منطقه ای یوما و اعضای خانواده آنها ارائه می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به MyTeleCare.org مراجعه کنید.

 

این برنامه به اعضای MyTeleCare اجازه می دهد:

- حساب MyTeleCare خود را احراز هویت کنید.

- در هر زمان و هر مکان با یک پزشک صحبت کنید.

- تاریخچه پزشکی خود را ایجاد و به روز کنید.

- اطلاعات شخصی، تماس، ورود و صدور صورت حساب را به روز کنید.

 

Novant Health NHRMC App

این اپ متعهد به سلامت و رفاه جامعه است.

نوانت هلث متعهد به سلامت و رفاه جامعه است. برنامه Novant Health NHRMC یک قدم دیگر است که برای ملاقات با شما در جایی که هستید و کمک به راهنمایی شما در طول سفر مراقبت های بهداشتی خود با Novant Health برمی داریم. چه بخواهید نزدیکترین بخش اورژانس یا محل مراقبت سریع خود را بیابید، یک مراقبت اولیه یا مطب تخصصی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است، در سالن های مرکز پزشکی منطقه ای نوانت هلث ما در هانوفر حرکت کنید، یا از طریق MyChart با ما ارتباط برقرار کنید، ما به شما راه آسان و راحت برای رسیدگی به این وظایف و خیلی بیشتر را ارایه میدهیم.

 

 

 

 

PatientConnect Mobile

PatientConnect Mobile به بیماران در پلتفرم Health Recovery Solutions کمک می کند تا شرایط خود را از طریق استفاده از برنامه های مراقبت سفارشی، یادآوری داروها و ارتباط با پزشکان مدیریت کنند.

 

 

 

 

Blessing OnDemand

این برنامه شما را با یک ارائه دهنده 24/7/365 از طریق راحتی چت تصویری متصل می کند. در عرض چند دقیقه، یک پزشک با شما تماس خواهد گرفت و آماده گوش دادن و درمان شما است. در صورت نیاز پزشکی، نسخه ای به داروخانه انتخابی شما ارسال می شود. این مراقبت های بهداشتی در هر زمان و هر کجا که شما آن را می خواهید!ارائه دهندگان Blessing OnDemand می توانند برای بسیاری از مسائل پزشکی، از جمله:

- گلو درد و گرفتگی بینی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- برونشیت

- پیچک سمی

- چشم صورتی

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوسی

- عفونت گوش

و بیشتر…

 

چگونه کار می کند؟

-درخواست ویزیت از یک پزشک: برنامه Blessing OnDemand را باز کنید و درخواست ویزیت کنید، سابقه پزشکی را ارائه دهید و هزینه ویزیت مجازی را بپردازید. حساب برنامه Blessing OnDemand شما نیز به صورت آنلاین در BlessingOnDemand.com در دسترس است.

-با یک ارائه دهنده صحبت کنید : در عرض چند دقیقه، یک ارائه دهنده دارای مجوز دولتی از طریق ویدیو با شما تماس می گیرد.

-دریافت نسخه : ارائه دهنده این موضوع را با شما در میان می گذارد، به سؤالات پاسخ می دهد و مراحل بعدی را توصیه می کند. در صورت لزوم از نظر پزشکی، می توان نسخه ای را به داروخانه محلی مورد نظر شما ارسال کرد.

 

Voalte One VP

Voalte One یک برنامه هوشمند مشترک و جایگزین سازگار با HIPAA برای ارتباط با مراقب است. این برنامه قدرتمند، تماس VoIP، هشدار و اعلان هشدار، و پیام‌های متنی را در یک تلفن هوشمند لمسی با کاربری آسان که زیرساخت‌های تلفن همراه آینده را پشتیبانی می‌کند، ترکیب می‌کند.استفاده تولیدی از Voalte One نیازمند نسخه خصوصی این برنامه است که در صورت درخواست بین مشتریان توزیع شود.

 

AveraNow

این برنامه رایگان به کاربران تلفن همراه راهی آسان برای ارتباط با یک ارائه دهنده به صورت لایو برای ویزیت ویدیویی آنلاین با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود می دهد که ساده و سریع است و می‌توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید  24 ساعت شبانه‌روز، 7 روز هفته  خواه قبلاً بیمار Avera هستید یا نه. از AveraNow برای علائم و شرایط مراقبت فوری مانند:

• سرماخوردگی

• آنفولانزا

• راش

• عفونت مجاری ادراری

• چشم صورتی

• آلرژی

• استفراغ

• اسهال

• گلو درد

• عفونت سینوس

• تب

مشاوره آنلاین با AveraNow اتلاف زمان سفر به یک مرکز بیمارستانی ، کلینیک  یا انتظار برای قرار ملاقات در مطب پزشک را از بین می‌برد و هزینه کمتری دارد.

 

 

Voalte Family

یک برنامه کاربردی سازگار با هیپا برای پزشکان و بیماران است. این به کارکنان بالینی اجازه می دهد تا به راحتی و ایمن اعضای خانواده بیمار را با متن، عکس یا ویدیو از طریق قابلیت چت به روز کنند. اعضای خانواده باید با تیم مراقبت از عزیزان خود صحبت کنند تا برنامه را فعال کنند.

 

ACGME Case Logs

این برنامه برای اعضای ثبت نام شده و کاربران دیگر در برنامه های معتبر طراحی شده است تا بازخوردهای بیمار خود را در یک برنامه ایمن و سازگار با هیپا ثبت کنند. ورود به سیستم تولید شده مورد نیاز است. دسترسی باید توسط برنامه شما فعال شود.

 

Sanford

Sanford Health App راهی مناسب برای مدیریت اطلاعات سلامتی شما در یک مکان است. این برنامه شامل دسترسی یکپارچه به نمودار من سانفورد و راه حل های مختلفی است که برای استفاده رایگان و 24 ساعته در دسترس هستند.ویژگی های آسان برای استفاده عبارتند از:

• یک پزشک پیدا کنید و رتبه بندی رضایت بیمار را مشاهده کنید

• مکان نزدیک خود را پیدا کنید و مسیرها را دریافت کنید

• زمان انتظار مراقبت های حاد/ فوری را مشاهده کنید

• سوابق پزشکی خود را مشاهده کنید

• دسترسی به نتایج آزمون

• قرار ملاقات ها را برنامه ریزی کنید و یادآوری ها را دریافت کنید

• برای ویزیت از راه دور برنامه ریزی کنید

• ایمن به پزشک خود پیام دهید

• درخواست تمدید یا پر کردن نسخه کنید

• صورت حساب خود را پرداخت کنید

• آپلود داده‌های سلامتی و تناسب اندام، از جمله داده‌های «برنامه سلامت اپل»، زمانی که در برنامه‌های خود ردیابی ثبت نام کنید

*دسترسی به سوابق پزشکی شما مستلزم داشتن حساب My Sanford Chart است.

 

بالا