FITIV Pulse Heart Rate Monitor

از این برنامه در گوشی هوشمند خود استفاده کنید تا تمرینات ورزشی خود را به سطح بعدی برسانید.اهداف خود را تعیین کرده و به روزرسانی کنید،میزان کالری و چربی از دست داده خود را بسنجید،ضربان قلب خود را تحت کنترل داشته باشید و توسط GPS مسیر پیموده را درنظر داشته و قدم های خود را بشمارید .عوارض داده های سلامت شما را در تمام طول روز قابل دسترسی نگه می دارند

MedLearn

این برنامه با ارائه روشهای استثنایی آموزشی و اطلاعات به روز مورد نیاز پزشکان ، دانشجویان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان با استفاده از فناوری دیجیتال ، تاکتیکهای یادگیری پیشرفته و روشهای آموزشی روشی را برای بهبود اعمال پزشکی ارائه می دهد. MedLearn خدماتی است که از طریق روش های مختلفی در اینترنت با برنامه های مناسب و معقول برای اطلاعات پیچیده تر و توضیحات مفصل در اختیار عموم قرار می گیرد و در آنجا برنامه ای رایگان ، اساسی ، پریمیوم و نخبه برای پاسخگویی به نیازهای کاربران در نظر گرفته شده است.

360 medics

به سرعت به 14،000 مونوگرافی که مطابق با اطلاعات روز توسط HAS / ANSM / EMA ارائه شده است، دسترسی پیدا کنید. این برنامه همه جا به صورت آفلاین و آنلاین در دسترس است.از جدیدترین اخبار علمی تخصصی بهرع مند شوید و به بیش از یکصد ابزار پزشکی نظیر (ماشین حساب، نمره، الگوریتم ...) با توجه به تخصص خود دسترسی پیدا کنید. همین طور میتوانید به عنوان پزشک  در بخش داشبورد اطلاعات و برنامه ریزی های خود را وارد کنید و با یک الگوریتم هدفمند توسط برنامه سیر برنامه ریزی خود را ببینید و در 5 ثانیه تصمیم گیری کنید. همین طور میتوانید آلارم های یادآوری ، جلسه و ... را فعال کنید. همین طور میتوانید تنها با یک کلیک با متخصصین همکار در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.این برنامه امکانات بسیاری دارد و در برنامه ریزی های متفاوت و بخش های علمی به کمک پزشکان آمده است.این سرویس کاملا رایگان است .

iDentist

برنامه دندانپزشکی iDentist یک برنامه مدیریت فعالیت روزانه مطب دندانپزشکی است که توانایی هایی همچون ارسال اس ام اس برای بیماران، یادآوری و حسابداری را نیز در خود گنجانده است. برنامه iDentist برای دندانپزشکان طراحی شده است تا روزانه در فعالیت های حرفه ای خود از آن استفاده کنند. iDentist یک راه حل برای نگهداری پرونده بیماران به صورت الکترونیکی (سلامت الکترونیکی) است که شامل ارتباطات بیمار ، تعداد جلسات ویزیت ، اعکس های دندادنی ، پیوست های الکترونیکی و... است. iDentist با ارائه نمودار ، برنامه ریزی ، مدیریت قرار ویزیت، برنامه ریزی درمانی ، یادآوری ، قرار ملاقات ها و گزارش دهی به بیمار پزشک را یاری میکند

23andMe - DNA Testing

DNA خود را با این برنامه کشف کنید! اطلاعاتی در مورد DNA شما از مناطق 150+ به شما می آید. از نوع مراقبت سلامت وهزاران مورد دیگر درباره آناتومی خود پی ببرید.

 سرویس Ancestry 5 گزارشی از ترکیب اجداد و خانواده DNA شما را ارائه می دهد

 خدمات بهداشتی + اجدادی * گزارش 85+ از جمله حرکت خواب ، ترکیب عضلات و موارد دیگر را ارائه می دهد

 DNA Relative Finder به شما امکان می دهد تا با دیگر افراد که به DNA شما نزدیک هستند ارتباط برقرار کرده و یا خانواده ژنتیک خود را کشف کنید

 حساب خود را با برنامه Health مرتبط کنید و در طرح های تحقیقاتی پیشرفته پیگیری فعالیت شرکت کنید

هر دو سرویس نیاز به خرید کیت و ارسال نمونه بزاق با استفاده از کیت جمع آوری بزاق ارائه شده دارند. برای پیگیری پیشرفت نمونه خود می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. هنگامی که نتایج خود را دریافت می کنید ، برنامه خود را باز کنید تا تمام گزارش های خود را ببینید!

در برنامه ، همچنین می توانید به سؤالات نظرسنجی پاسخ دهید که می تواند به یافته های تحقیق کمک کنند.

خدمات بهداشتی + اجدادی در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، ایرلند ، دانمارک ، فنلاند ، هلند و سوئد در دسترس است

BD™ Diabetes Care

این برنامه  رویکردی هوشمندانه و ساده تر در مورد مدیریت دیابت برای افرادی که مبتلا به دیابت نوع 1 یا نوع 2 هستند ، است.همین امروز برنامه را دانلود  کنید و یک دستیار دیابت شخصی 24/7 دریافت کنید. دسترسی به طیف وسیعی از دستور العمل های سالم دیابتی. ابزاری برای کمک به شما در حفظ سطح طبیعی قند خون و خیلی موارد دیگر!

Briight 

دستیار دیابت شخصی شماست که می توانید با فشار یک دکمه با آن گپ بزنید. BIight با استفاده از هوش مصنوعی ، هر چه بیشتر از آن استفاده کنید باهوش تر می شود. سؤالات خود را ازBriight بپرسید و از دفترچه دیابتی برنامه استفاده کنید و در مورد خود و نیازهای خود اطلاعات بیشتری کسب کند. هرچه بیشتر یاد بگیرد ، پاسخهای شخصی تر به شما کمک می کند تا مدیریت دیابت را در زندگی تان متناسب کنید. برای دریافت بینشهای عملی ، یک دفترچه ثبت دیابتی نگه دارید ، از میان وعده های سالم مورد علاقه خود صرفه جویی کنید و از مشاوره تغذیه ای شخصی برای برنامه های رژیم دیابتی استفاده کنید. به مدیریت میزان قند خون کمک کنید و یاد بگیرید که چگونه برخی از وعده های غذایی مورد علاقه خود را در برنامه رژیم غذایی خود با طیف وسیعی از دستور العمل های دیابتی قرار دهید. BD Diabetes Careاز شما خواسته است كه در صورت نیاز به آنها به تمام سؤالات مربوط به مواد غذایی پاسخ فوری دهید.

 

Pediatric pedia

این اپ، اولین برنامه حرفه ای است که به طور ویژه برای متخصصان اطفال در خاورمیانه طراحی شده است که بیشتر ابزارهای تشخیصی و محاسباتی را که متخصصان کودکان در ویزیت روزانه خود به آن احتیاج دارند را با روشی آسان ، سریع و دقیق ارائه می دهد.برنامه Pedia با ویژگی های پیچیده و متعدد آن که در هیچ برنامه دیگری وجود ندارد ، مطابق با نیاز کلیه متخصصان اطفال طراحی شده است.

برنامه Pedia شامل ویژگی های زیر میباشد:

منحنی های رشد: وزن بر اساس سن ، قد بر اساس سن ،اندازه دور سر بر اساس سن و ...

بر اساس منحنی های رشد CDC

منحنی های زردی: بر اساس منحنی های AAP

علائم حیاتی: فشار خون ، ضربان تنفس و ضربان قلب

اطلاعیه: این شامل پیوندهای مهمی برای کتاب ها ، داروها ، وب سایت های پزشکی با ارزش و کنفرانس های اطراف است

واکسیناسیون: برنامه واکسیناسیون و اطلاعات مهم در مورد هر واکسن وجود دارد.

ماشین حساب محاسبه دوز دارو

ماشین حساب پزشکی

فیلم های علمی به روز رسانی شده درباره سلامت اطفال

ER

 

Wellness At Your Side

برنامه جدید و بهبود یافته WebMD به شما امکان می دهد در هر کجا که هستید - در محل کار ، خانه و هر مکان دیگری که هستید ، به بهزیستی خود دسترسی پیدا کنید. نه تنها می توانید سریعتر به دنبال آنچه می گردید ،برسید بلکه در حال حاضر همین ابزارها با کمک یکدیگر کارایی بهتری دارند تا توصیه ها و اطلاعات شخصی شده را به شما ارائه دهند

ESC Pocket Guidelines

با برنامه ESC POCKET Guide - همیشه به روز باشید و هیچ یک از دستورالعمل های بالینی فعلی را در قلب و عروق از دست ندهید!

این برنامه شامل 27 دستورالعمل ESC زیر است:

تاکی کاردی فوق مغزی (SVT)

تشخیص و همگام سازی مدیریت (سنکوپ)

به روزرسانی متمرکز (DAPT)

فیبریلاسیون دهلیزی AFib))

بیماریهای آئورت (AORTA)

درمان سرطان و سمیت قلبی عروقی (کاردیو-انکو)

مدیریت بیماریهای قلبی و عروقی در دوران بارداری (CVD Preg)

پیشگیری از CVD در عمل بالینی (CVD Prev)

سندرم کرونر مزمن (CCS)

دیابت ، پیش دیابت و بیماریهای قلبی عروقی (DM)

کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک (HCM)

نارسایی حاد و مزمن قلب (HF)

فشار خون شریانی (مدیریت) (HTN)

اندوکاردیت عفونی (IE)

عروق میوکارد (MR)

جراحی غیر قلبی (NCS)

ACS در بیماران فاقد ارتفاعی قطعه ST (NSTE-ACS)

تراپی قلب و درمان مجدد قلب (پیاده سازی)

بیماریهای شریانی محیطی (PAD)

آمبولی ریوی (حاد) (PE)

بیماریهای پریکارد (پریکارد)

فشارخون ریوی (PH)

MI حاد در بیماران با ارتفاع قطعه ST (STEMI)

چهارمین تعریف جهانی انفارکتوس میوکارد (UDMI)

آریتمی بطنی و مرگ ناگهانی قلبی (VA + SCD)

بیماری قلبی دریچه ای (VHD)

 

MedOne

Thieme MedOne یک بستر قدرتمند مناسب برای ساکنان و متخصصان با تجربه به طور یکسان است  MedOne با تلفیق اطلاعات تخصصی و تصاویر خیره کننده ، دسترسی به مجموعه های محتوای برنده جوایز Thieme کتاب های الکترونیکی ، مجلات ، رویه ها ، موارد ، رسانه و مراکز آموزش در بین چندین تخصص ، از جمله جراحی مغز و اعصاب ، رادیولوژی ، جراحی پلاستیک و موارد دیگر در نوع خود برترین است. MedOne به عنوان یک ابزار یادگیری و تدریس کار می کند. برای ساکنان و متخصصان مشغول ، MedOne تکمیل تحقیق را در خانه ، محل کار آسان می کند.

NCCN Patient Guides for Cancer

دستورالعمل NCCN برای بیماران  منابع قابل فهمی بر اساس همان دستورالعمل های بالینی است که توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان برای تعیین بهترین روش درمان بیمار مبتلا به سرطان استفاده می شود. آنها گزینه هایی برای مراقبت از سرطان را ذکر می کنند که به احتمال زیاد بهترین نتیجه را دارند.

دستورالعمل های NCCN برای بیماران شامل سؤالاتی است که از پزشکتان ، تصاویر بیمار- و واژه نامه های بزرگ اصطلاحاتی که در مراقبت از سرطان استفاده می شود ، بپرسید. این قالب به شما امکان دسترسی به همان اطلاعاتی را می دهد شخص پزشک دارد. شما قادر خواهید بود با تیم مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید و تصمیم بگیرید که گزینه های مراقبت و درمانی برای شما بهترین است.

برگه های راهنمای NCCN Quick-page تک صفحه ای همچنین نکات کلیدی در دستورالعمل های NCCN را برای بیماران خلاصه می کند و برای یافتن اطلاعات بیشتر ، شما را به مکان دقیق موجود در جزوه کامل ارجاع می دهد.

 

Medical terminology - Offline

اصطلاحات پزشکی با کلمات ، اصطلاحات و عبارات معمول و غیرمعمول. مورد استفاده پزشکان متخصص، پرستاران ، سرپرستاران، پزشکان عمومی ، دانشجویان پزشکی ، دانشجویان پرستاری و موارد دیگر.

امکانات:

- جستجوی خیلی سریع؛

- کاملاً آفلاین و رایگان؛

- پایگاه داده بزرگ اصطلاحات.

- نشانک نامحدود و موارد دلخواه؛

- عملکرد بسیار سریع و خوب؛

 

Musculoskeletal Pro Consult

دانشگاه آگوستا اپلیکیشن Musculoskeletal Pro Consult طراحی کرده است تا دانشجویان پزشکی بتوانند یک مدل سه بعدی از فلج شدن بیمار را به صورت تصویری ببینند و به صورت کامل درک کنند. یک مدل اسکلت تعاملی، منوهای ناوبری ،فیلم های متفوت، دیدگاه های زیاد در مورد فلج شدن و گسترش آن در سراسر بدن انسان از جمله امکانات این اپ میباشد.

با استفاده از مدل های آناتومی سه بعدی و ویدئو های آموزشی اسکلتی عضلانی نرم افزار ، به دانشجویان امکان میدهد تا درک و توانایی خود را نسبت به flexions بیمار به سطح جدیدی برسانند. این برنامه در ارتباط با گروه پزشکی در دانشگاه اوگاستا به عنوان یک راهنمای تصویری و منبع برای دانشجویان پزشکی برای یادگیری اصول سیستم انسان است که برای آنان فرم، پشتیبانی، ثبات و حرکت را فراهم می کند.

MEDizzy

آیا دوست دارید به جامعه پزشکی بپیوندید که هر روز علم آن ها در حال رشد است و روزانه به بهترین مقالات پزشکی دسترسی سرع داشته باشید و دانش پزشکی خود را افزایش دهید؟

Medizzy سریعترین جامعه در حال رشد پزشکی است!  که موارد بالینی، عکس ها، تصاویر و فیلم های مرتبط با کیفیت بالا ،هر روز توسط متخصصین مراقبت های بهداشتی از سراسر جهان به اشتراک گذاشته می شود.

MEDIZzy را به صورت رایگان نصب کنید و:

-به جدیدترین تصاویر پزشکی مفید، عکس ها، فیلم ها ی تخصص خود دست یابید

- با بیش از 200000 نفراز همتایان پزشکی  خوددر سراسر جهان به مکالمه بپردازید.

-یک مجموعه شخصی از منابع مورد علاقه خود را ایجاد کنید.

- امکان جستجو برای مواد آموزشی برای امتحانات پزشکی (USMLE، NCLEX، MCAT، GAMSAT و بیشتر).

- به آخرین اخبار و مقالات پزشکی دست پیدا کنید.

- دانش و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

Blood Pressure Companion

فشار خون ، ضربان قلب و ردیاب وزن

پیگیری فشار خون یک عادت خوب برای سالم ماندن است. فشار خون بالا (HBP) یکی از بیماری های شایع است. وراثت ، رژیم نامتعادل ، چربی ، عدم ورزش و نوشیدنی و غیره ممکن است باعث فشار خون بالا شود.با استفاده از این برنامه  برای ردیابی فشار خون ، می توانید فشار خون خود را از طریق کلمات ، نمودار و هیستوگرام از نزدیک و بصری کنترل کنید. هنگامی که آن را غیر طبیعی دانستید ، می توانید سریعاً اقدامات لازم را برای یافتن دلیل و جلوگیری از رشد زیاد آن انجام دهید. همچنین شما می توانید با استفاده از این برنامه اندازه گیری ها را به راحتی با پزشکان انجام دهید.

ویژگی های اصلی:

pressure فشار خون ، ضربان قلب ، وزن و تاریخ آزمایشات را به راحتی اضافه و ویرایش کنید.

note به خوانش ها توجه داشته باشید.

پیگیری سیستولیک ، دیاستولیک ، ضربان قلب و وزن بر اساس نمودار.

times زمان و درصد هر فشار خون را تجزیه و تحلیل کنید.

Mean میانگین فشار شریانی (MAP) را محاسبه کنید.

a یک یادآوری برای اندازه گیری فشار خون ، ویزیت پزشک یا هر چیز دیگری ایجاد کنید.

⁃ تعداد MAX ، MIN و AVG قرائت ها را بر اساس شماره و هیستوگرام نشان دهید.

statistics نمایش آمارهای اندازه گیری بر اساس روز ، هفته ، ماه یا سال.

to برای اندازه گیری فشار خون ، ویزیت پزشک یا دیگران یک یادآوری ایجاد کنید.

عکس های فوری را در گالری ذخیره کنید.

ارسال (نامه الکترونیکی) با فرمت CSV ، HTML یا PDF.

Data انتقال داده ها به نسخه کامل.

دامنه رنگی خود را سفارشی کنید.

function عملکرد رمز عبور برای محافظت از اطلاعات شما.

ID پشتیبانی از ID لمسی به عنوان کد عبور.

⁃ وزن و کیلوگرم را پشتیبانی کنید.

⁃ رابط تمیز و انسانی.

⁃ پشتیبانی از داده های چاپ در برنامه.

⁃ پشتیبانی از انتقال داده ها به برنامه Health.

⁃ پشتیبان گیری از WiFi و بازیابی.

back پشتیبان گیری از Dropbox و بازیابی.

⁃ پشتیبانی از عملکرد لمسی 3d

Apple Watch پشتیبانی از

 

Gmate® Healthcare

سیستم نظارت بر قند خون

این برنامه برای کمک به بیماران دیابتی برای اندازه گیری قند خون خود طراحی شده است.سطح گلوکز شما بعد از آزمون بر روی صفحه نمایش داده می شود و شما می توانید نتایج آزمون را با یادداشت های بیشتر به پزشک و یا بستگان خود ایمیل کنید.این برنامه شما را قادر می سازد تا از طریق نتایج آزمون های گذشته به تاریخ نگاه کنید که نشان می دهد نتایج گذشته و همچنین نمودار جدید میانگین نتایج گلوکز خون در دوره های 1، 7، 14، 30 و 60 روزه است و خود برنامه یک بررسی جامع از این دوره نموار ها را به شما ارائه میکند

 

Infectious Orders

اپلیکیشن اوردرهای عفونی شامل مجموعه از بیماری های عفونی به همراه اطلاعات و دستورات لازم برای دانشجویان پزشکی می باشد.این اطلاعات شامل موارد زیر می باشد:

-تعریف بیماری و اتیولوژی وتظاهرات بالینی

-تشخیص های افتراقی

-دستورات پزشکی

-تحلیل اطلاعات درون برنامه ای

 

Medical School Headquarters

این برنامه از دانشکده پزشکی پادکست است برای دانش آموزان مقدماتی که به دنبال یادگیری اطلاعات ارزشمند در مورد مسیر خود به دانشکده پزشکی هستند ، در دسترس است. پادکست به صورت هفتگی با مصاحبه های جدید عمیق با معاونان ، دانشجویان جالب در رابطه با دانش آموزان مقدماتی ، دانشجویان موفق پزشکی و پزشکان که داستانهای مبارزات و موفقیتهای خود را به اشتراک می گذارند ، منتشر می شود. ما در اینجا هستیم تا بتوانیم در مورد نیازهای دانشکده پزشکی به شما کمک کنیم. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه در طی مصاحبه های دانشکده پزشکی خود به سؤالات سخت پاسخ دهید. امتیاز MCAT خوب چیست؟ بهترین MCAT آمادگی چیست؟ آمکاس چیست؟ بهترین برنامه کارشناسی چیست؟ دانشکده پزشکی چیست؟ برای داوطلب شدن و تیک زدن چه می کنید؟ چگونه می توانم برای MMI آماده کنم؟ هر هفته به مطالب گوش دهید و به سوالات خود پاسخ دهید! شما حتی می توانید از برنامه برای ارسال سؤالات از طریق خط بازخورد پست صوتی ما استفاده کنید

 

One Drop

این برنامه در مواردی همچون دیابت - گلوکز ، مواد غذایی ، داروهای پزشکی و... به شما کمک میکند. One Drop مدیریت دیابت را به صورت یکپارچه در شیوه زندگی شما کنترل می کند – موردی که باعث می شود شما آن را به ذهن بسپرید و باعث ایجاد انگیزه می شود.

امکانات:

-ورود به سیستم ساده و شهودی

ورود به یک مکان برای گلوکز ، مواد غذایی ، داروهای پزشکی و فعالیت

تصاویر ، یادداشت ها ، برچسب ها و نکات را با هر لحظه ذخیره و به اشتراک بگذارید

همه چیزهایی که در جدول زمانی خود به زیبایی نمایش داده شده را ببینید

-شمارش خودکار کربن

بزرگترین بانک اطلاعاتی داخلی داده های غذایی

-برنامه های روزانه و یادآوری خودکار برنامه ریزی شده

دوزهای انسولین پایه ، داروهای خوراکی و غیره را برای ورود به سیستم خودکار تنظیم کنید

-آنالیز قدرتمند

آمار روزانه ، هفتگی و ماهانه

میانگین قند خون ، انسولین کل ، کل کربوهیدرات و فعالیت کل که دقیقاً بالای جدول زمانی شما نمایش داده می شود.

Explain Medicine

این برنامه یک مخزن اسرار از توضیح و مقاله پزشکی قابل اعتماد و در دسترس است، که به عنوان یک منبع سریع برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و دانش آموزان متکی بر دانش مبتنی بر شواهد است.در این برنامه پزشکی، حقایق به طور مستقیم توسط نقل قول ها ی مقالات و مجله های بررسی شده پزشکی و یا سر فصل کتاب های استاندارد، حمایت می شود و تمام به صورت علمی جمع آوری شده است و ابزار مرجع باید برای حتی محققان زمان محور باشد و دارای مرجع امین باشد که تمام این موارد را این برنامه یکجا فراهم کرده است. تا به امروز این برنامه بیش از 700 مقاله در 40 تخصص پزشکی را به صورت رایگان در دسترس خوانندگان قرار داده است که حاصل تلاش و مشارکت بیش از 100 پزشک متخصص بوده است.

AccessMedicine

برنامه AccessMedicine از McGraw-Hill Medical پشتیبانی ضروری و قابل توجهی را از راه های درمانی ارزشمند برای اقدامات بالینی گرفته تا تست های تشخیصی را از طریق ویژگی های موبایلی ارائه می دهد:

• Quick Medical Dx & Tx مجموعه ای از شرح مختصر مبتنی بر شواهد از شرایط و اختلالات است که اغلب در عمل پزشکی مشاهده می شود - مناسب برای بررسی با بازده بالا یا برای مراجعه سریع در محیط بالینی.

• اطلس رنگ پوست فیتزپاتریک با ارائه تصاویر رنگی از ضایعات پوستی ، خلاصه ای از اختلالات پوستی و بیماری  های پوستی و تشخیص پوستی را تسهیل می کند.

• ابزار تشخیص افتراقی بیش از 1000 تشخیص را از طریق Diagnosaurus® ، یک ابزار پزشکی McGraw-Hill فراهم می کند که به طور کارآمد به شما امکان می دهد علائم ، بیماری یا سیستم ارگان ها را در نقطه مراقبت مرور کنید.

• تست های تشخیصی ، از راهنمای جیبی به آزمایش های تشخیصی ، یک راهنمای مرجع سریع در انتخاب و تفسیر تست های تشخیصی متداول ، از جمله روش های آزمایشگاهی در محیط بالینی است.

توجه: برنامه AccessMedicine در موسسات دارای مجوز کاملا در دسترس کاربران است. برای فعال سازی و دسترسی مداوم به برنامه ، کاربر باید یک حساب کاربری My Access فعال از طریق AccessMedicine داشته باشد .

 

Dental Drugs

استفاده ازاپلیکیشن Dental Drugs به همه متخصصان دندانپزشک توصیه میشود.این اپ یک مرجع سریع برای تجویز داروها است. همچنین در محاسبه حداکثر دوزهای بیهوشی یا فراخوانی پروتکل های درمان مشترک در عمل کمک می کند.

امکانات:

- طراحی بسیار ساده برای محاسبه سریع و محاسبه دوز بیهوشی.

- دسترسی به 100 نوع ازشایع ترین داروی تجویز شده به همراه میزان دوز تشخیصی، نام دارو، دستورالعمل ها و احتیاط های مربوطه.

- ماشین حساب پزشکی (مخصوص دندانپزشکی)

- بدون نیاز به اینترنت برای استفاده سریع و مفید

- برنامه توسط یک دندانپزشک ساخته شده است و برای دندانپزشکان و دانشجویان دندانپزشکی بهینه شده است.

- امکان ارسال اطلاعات دارو و دستورالعمل ها برای بیماران

- فهرست جستجوی سریع برای داروها

 

Blood Pressure Tracker+

BP به شما کمک می کند تا بسیار راحت فشار خون خود را ردیابی و برآن نظارت کنید. در این برنامه می توانید فشار خون ، نبض ، وزن و موارد دیگر را وارد کنید. حتی یک بخش برای یادداشت ها نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید سایر اطلاعات مورد نیاز خود را نیز اضافه کنید.

این برنامه حافظه نامحدودی دارد و به راحتی تمام اطلاعات فشار خون شما را در هربار ثبت میکند. پیگیری فشار خون در طی یک مدت زمان بهترین روش برای اطمینان از سلامتی است. همچنین برای ورود به سیستم ، تاریخ و زمان نمایش داده می شود تا بدانید دقیقاً چه زمانی آخرین تاریخ ثبت فشارخون شما بوده است

Sermo: Physician Network

به Sermo بپیوندید - شماره یک پزشکان تنها پلتفرم اجتماعی جهانی!

سرمو رایگان ، خصوصی ، ایمن و برای همه پزشکان معتبر است. نزدیک به 800000 پزشک از 150 کشور جهان برای دریافت تخصص خود به سرماسو مراجعه می کنند ، به دنبال نظریه های دوم یا خروج از یک روز پر استرس هستید؟ امروز به ما بپیوندید:

گفت و گو کنید: بینش و تخصص خود را در مورد موارد بالینی ، مدیریت عمل ، سیاست مراقبت های بهداشتی یا موارد دیگر در ذهن خود، با دیگران به اشتراک بگذارید. به علاوه ، می توانید برای موضوعات حساس به صورت ناشناس پیام ارسال کنید.

افتخار کسب کنید: برای چشم انداز خود پرداخت کنید! سرمو بیش از هر سازمان دیگری در جهان افتخار بیشتری را برای پزشکان اعطا می کند. سال گذشته ، سرمو 16 میلیون دلار به پزشکان در سراسر جهان پرداخت کرد.

موارد بیمار را به چالش بکشید: نظریه دوم می خواهید؟ دقایقی با پزشکان دیگر در ارتباط باشید و با آنها همکاری کنید. با هزاران مورد چالش برانگیز که هر ساله حل می شود همراه باشید که بهترین شغل پزشکی است.

داروها را ارزیابی کنید و بررسی پزشکان را بخوانید: به پزشکان دیگر و به اولین و تنها سیستم جهانی بررسی مواد دارویی که برای پزشکان وجود دارد، بپیوندید. رتبه بندی ها را کاوش کرده و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید تا به بهبود تصمیمات درمانی در سطح جهان کمک کنید.

 

Aspirin Guide

برنامه Aspirin-Guide به کمک محققان بیمارستانBrigham و دانشکده پزشکی هاروارد ، به پزشکان کمک می کند تا تصمیم بگیرند که بیماران کاندید مصرف آسپرین با دوز کم (75 تا 81 میلی گرم در روز) در پیشگیری اولیه از بیماری های قلبی عروقی آترواسکلروتیک (ASCVD)  با تعادل ASCVD در برابر خطر آسیب اثر دارو به دستگاه گوارش (GI) یا خونریزی های دیگر بر اثر مصرف آسپرین چگونه اقدام کنند و دوز مصرفی آنان چه میزان باشد. لطفا توجه داشته باشید که تحقیقات در مورد آسپرین در پیشگیری اولیه در بین افراد جوانتر از 50 یا 70 سال و بالاتر محدود است.این برنامه چندین ویژگی منحصر به فرد دارد ، از جمله:

* میزان خطر بیماری قلبی عروقی 10 ساله (بیماری قلبی و سکته مغزی را برای بیمار) محاسبه می کند

* امکان ارسال خلاصه ای از فرآیند تصمیم گیری به بیمار را دارد

 

MSD Manual Consumer

ما بر این باوریم که اطلاعات بهداشتی یک حق جهانی است و هر شخص حق دارد اطلاعات پزشکی دقیق ، در دسترس و قابل استفاده پزشکی داشته باشد. ما وظیفه داریم تا بهترین اطلاعات پزشکی فعلی را برای تصمیمات آگاهانه تر ، روابط بین بیماران و متخصصان و بهبود نتایج مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان محافظت شده و ایمن  به اشتراک بگذاریم.به همین دلیل است که ما کتابچه راهنمای MSD را به صورت رایگان و به صورت دیجیتالی در اختیار متخصصان و بیماران در سراسر جهان قرار می دهیم. بدون ثبت نام یا اشتراک مورد نیاز  و بدون تبلیغات. عکس ها / رسانه ها / پرونده ها ،برنامه به شما امکان میدهد تا محتوای پزشکی و چندرسانه ای را برای استفاده آفلاین ذخیره کنید بدون اینکه کاربر را مجبور به بارگیری مجدد کلیه محتوای بزرگ در هنگام بروزرسانی برنامه کند. این نسخه به ویژه برای بیماران ، مراقبان و خانواده ها ایجاد شده است ، این برنامه با بسیاری از ویژگی ها و پیشرفت های جدید از جمله توضیحات روشن و عملی در مورد هزاران اختلال پزشکی ، از جمله علائم و آنچه پزشکان برای تشخیص و درمان موارد پزشکی انجام می دهند ، ارائه می دهد.

 

SmartBP

SmartBP برنامه ای ساده و آسان برای اندازه گیری فشار خون است.

با هدف کلی بهبود فشار خون، SmartBP به شما امکان می دهد تا:

-میزان فشار خون خود را ثبت کنید

- اضافه کردن سیستولی، دیاستولیک، ضربان قلب و اندازه گیری وزن با امکان ثبت.

- شاخص توده بدن (BMI)، فشار متوسط ​​شریانی (MAP) و نرخ پالس به صورت خودکار محاسبه می شود.

- تاریخ و زمان اسناد قابل تغییر است.

- واحد های قد و وزن ایالات متحده و بین المللی پشتیبانی می شود.

 

پیگیری پیشرفت و تجزیه و تحلیل نتایج

- روند نمودار خود را در طول زمان ببینید

- نمودار آماری به شما اجازه می دهد براساس زمان و برچسب ها فیلتر کنید. مثلا. مقایسه نتایج قبل و بعد از تغییر دارو و تعیین اینکه آیا تغییر در برنامه درمان شما در کاهش فشار خون شما موثر است.

- داده های رنگی برای شناسایی فشار خون بالا، فشار خون بالا، مرحله اول و دوم فشار خون بالا. این محدودیت ها را می توان تغییر داد.

گزارشات خود را به اشتراک بگذارید

- گزارش های PDF را ایجاد کنید و از طریق ایمیل با دکتر و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.

- پیام های ایمیل و پیامک در پیام های متنی، CSV و فرمت HTML.

 

KidneySpace

به یک برنامه و اجتماع برای افرادی که مبتلا به بیماری کلیوی هستند ، اهداکننده هستند و یا پزشک متخصص و یا پرستار هستند ، خوش آمدید.

ارائه دهندگان کلیه را بشناسید:

-پلی بین بیماران و پزشکان

- آخرین اخبار کارشناسان

- ویژگی پیام رسانی برای پرسیدن سوالات مستقیم به پزشکان و دانشمندان اهل تحقیق

جامعه پیشرفته بین بیماران:

- تالارهای گفتمان قابل جستجو

- ارتباط با تحقیقات بیمار محور

منابع آموزشی در مورد پیوند کلیه

- محتوای دقیق در مورد بیماری ها ، پیوند ، اهدای زندگی ، داروها ، آزمایشگاه ها و تغذیه

- با آخرین پیشرفتهای جدید در زمینه پیوند و نفرولوژی اشنا شوید

 

Pill Monitor: Drug Minder

بگذارید Pill Monitor به شما یادآوری کند که قرص ها را به موقع مصرف کنید.این برنامه به گونه ای طراحی شده است که بتوانید قرص ها و داروهای خود را مدیریت کنید . مصرف قرص به موقع و به طور همزمان هر روز برای سلامتی شما مفید خواهد بود ، Pill Monitor به شما زمان یادآوری می کند.

 

 

Nemours CareConnect

این برنامه خدمات درمانی کودکان را در صورت نیاز به ویزیت پزشک ،از طریق ویزیت تصویری زنده بر روی دستگاه تلفن همراه یا رایانه شخصی ، برای شما به ارمغان می آورد. متخصصان ما وقتی به پاسخ نیاز دارید در اینجا هستند - در نیمه شب ، در اوایل صبح و یا دور از خانه.

ویژگی های Nemours CareConnect

• وقت قبلی لازم نیست

• متخصص اطفال Nemours دارای مجوز از هیئت مدیره هستند

• در دسترس 24/7/365

• ارتباط سازگار با HIPAA -خصوصی و ایمن

شرایط مشترکی که ما درمان می کنیم:

• تب / آنفولانزا / سرد

• ملتحمه

• عفونت های تنفسی و سینوسی

 

Cardio Companion

این برنامه یک وسیله بالینی بهینه شده و دیجیتال است که با همکاری کالج آمریکایی قلب و عروق ساخته شده است.این برنامه موبایل قصد دارد به پزشکان متخصص قلب و عروق کمک کندتا آنها در مورد آخرین تحولات و استراتژی های درمانی مبتنی بر شواهد در مدیریت بیماری های قلبی عروقی آگاه باشند.

CardioCompanion

 دسترسی غنی از ویژگی های زیر را فراهم می کند:

• اخبار و دیدگاه ها در زمینه پزشکی قلب و عروق

• مباحث و مباحثات تحقیقاتی

• تحلیل و نظرات کارشناسی

• بحث و گفتگوهای پیچیده تشخیصی

• موارد بالینی

• آزمونهای خودارزیابی

• مطالب آموزشی بالینی مرتبط از کالج آمریکایی قلب و عروق

 

Handtevy Mobile

سیستم احیا کودکان Handtevy یک پلتفرم است که EMS و افراد بیمارستان را قادر می سازد مراقبت فوری و سریع از بیماران مبتلا به جراحات و زخم های عفونی قابل انتقال را با خیال راحت و به صورت مؤثر درمان کرده و از آن مستند سازی کنند. اطلاعات و جزئیات مربوط به دوز و تجهیزات سفارشی به یک بستر تلفن همراه منتقل می شود که یکپارچه بوده و در پرونده پزشکی بیمار قرار میگیرد. متخصصان EMS و تیم های بیمارستانی می توانند برای اولین بار دوز سریع و دقیق تهیه کنند ، ضمن اینکه خدمات درمانی خود را بصورت بلادرنگ مستند می کنند.

 

 

Lifelong Healthcare

برنامه تلفن همراه مراکز بهداشت و درمان مادام العمر.این برنامه به شما امکان می دهد یک قرار ویزیت را رزرو کنید ، با مرکز پزشکی به راحتی تماس بگیرید ،نشانی نزدیک ترین مراکز درمانی را بیابید ، اطلاعات مربوط به نحوه درمان خود را درنظر داشته باشید و سایر خدمات مربوط به درمان و اخبار کلینیکی را از طریق دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید.

 

 

 

NURSING.com

این برنامه بهترین مکان برای یادگیری پرستاری است. مطالعات مدرسه پرستاری خود را انجام دهید و NCLEX® را در هر مکانی با برنامه تلفن همراه NURSING.com آماده کنید. تسلط NCLEX® فقط با یک کلیک فاصله دارد. NURSING.com بهترین دوست شما از طریق دانشکده پرستاری و ابزار مطالعه ضروری شما برای NCLEX® است.وقتی عضو NURSING.com شوید با مشاهده دروس ویدیویی ، لیست برنامه ها و سوالات تمرین پرستاری در یادگیری به شما کمک میشود.

OTC me

اجازه دهید این برنامه راهروهای داروخانه را برای شما جستجو کند. OTCme برای شما 190 علائم را انتخاب کرده استکه به آسانی میتوانید بر روی علائم خود ضربه بزنید و OTCme با تطبیق علائم شما با هزاران دارو ، بهترین دارو را برای شما انتخاب می کند. در وقت خود صرفه جویی کنید و با اطمینان خرید کنید! می توانید بر اساس علائم ، نام های تجاری یا مناطق بدن جستجو کنید. این برنامه توسط ارائه دهندگان پزشکی ایجاد شده است که دائماً می بینند که بیماران با انتخاب اشتباه و اغلب گران قیمت دارو به مشکل برمیخورند. پیدا کردن داروی مناسب می تواند سخت باشد. اگر سرفه یا سرماخوردگی دارید می توانید صدها گزینه را انتخاب کنید. این اپ برای کمک به شما در یافتن داروی مناسب ، صرفه جویی در هزینه آمده است.

-حقایق دارویی FDA را مرور کنید ، گزینه های دارویی خود را به راحتی به اشتراک بگذارید .

-پروفایل های اعضای خانواده را ذخیره کنید ، بنابراین می توانید داروهای مناسب را با هر یک از اعضای خانواده پیدا کنید.

برنامه در یک نگاه:

- جستجو بر اساس علائم ، مارک های دارویی یا مناطق بدن

- نتایج خود را فیلتر یا مرتب سازی کرده و سپس روی آن ضربه بزنید تا جزئیات دارو را مشاهده کنید.

- پیوند به اطلاعات FDA یا تولید کنندگان.

- داروهای مورد علاقه را به اشتراک بگذارید

- برای بررسی در دسترس بودن و قیمت گذاری ، بر روی داروخانه مورد نظر خود ضربه بزنید.

داروهای بدون نسخه (OTC) برای درمان پیدا کنید:

- سردرد

- آلرژی

- نفخ

- سرفه

- اسهال

- علائم سرماخوردگی

- گرفتگی بینی

- گلو درد

- مشکل خواب

- درد

- رفلکس اسید

- جوش ها

- گرفتگی عضلات

- آنفولانزا

- سرگیجه

- آفتاب سوختگی

- میگرن

- بواسیر

- خشکی واژن

- درد های قاعدگی

- و خیلی بیشتر

 

Blink Health Lowest Rx Prices

این اپ، برنامه ای با داروهایی با قیمت بسیار شگفت آور است. برای صرفه جویی در هزینه ، فقط در برنامه هزینه دارو خود را پرداخت کنید ، سپس یک داروخانه در نزدیکی خود انتخاب کنید و داروی خود را در کوتاهترین زمان و رایگان تحویل بگیرید.قیمت داروهای تجویزی نباید گران باشند. با از بین بردن واسطه ها ، Blink Health می تواند دقیقاً همان داروی تأیید شده با FDA ، با قیمت های پایین تر - از جمله پایین ترین قیمت تضمینی در داروهای عمومی را به شما ارائه دهد.

 

 

 

CoronaMelder

CoronaMelder برنامه رسمی اطلاع رسانی ویروس کرونا در هلند است که تحت نظارت وزارت بهداشت ، رفاه و ورزش ساخته شده است. این برنامه به صورت دیجیتالی به خدمات بهداشت عمومی شهرداری (GGD) با منبع تحقیق و تماس خود به افراد کمک می کند.این برنامه بعد از نزدیک شدن به شخصی که ویروس کرونا دارد ، به شما هشدار می دهد. به این ترتیب می توانید از خود و افراد اطراف خود محافظت کنید. و ما می توانیم تعداد عفونت ها را در هلند تا حد ممکن پایین نگه داریم. استفاده از این برنامه داوطلبانه است. هیچ کس مجاز نیست بررسی کند آیا این برنامه را در تلفن خود دریافت کرده است یا خیر. اما هرچه تعداد افراد بیشتری از این برنامه استفاده کنند ، بهتر عمل می کنند.در طول توسعه این برنامه ، ما قابلیت دسترسی را در نظر گرفتیم. برای اطلاعات بیشتر به بیانیه دسترسی ما مراجعه کنید.

برنامه چگونه کار می کند؟

# شما فقط به داده های بلوتوث خود دسترسی پیدا می کنید

CoronaMelder از بلوتوث برای دیدن زمان نزدیک بودن شما با سایر افرادی که این برنامه را دارند استفاده می کند. برنامه از داده های شخصی یا مکانی استفاده نمی کند. بنابراین برنامه نمی داند شما کی هستید ، کجا بوده اید یا با چه کسانی مواجه شده اید.

# بعد از اینکه خطر ابتلا به عفونت بیشتری را تجربه کردید ، اعلانی دریافت می کنید

این برنامه هنگامی که حداقل 15 دقیقه در نزدیکی شخصی باشید که بعداً مشخص شد تاج دارد ، برای شما اعلانی ارسال می کند. آن شخص باید از برنامه نیز استفاده کند.

# اگر خودتان آلوده شوید می توانید به دیگران هشدار دهید

آیا توسط GGD آزمایش شده اید و مشخص شده اید که ویروس کرونا دارید؟ سپس ، همراه با GGD ، می توانید با استفاده از این برنامه ، به افرادی که در طی دوره مسری بودن شما در نزدیکی شما بودند ، اعلانی ارسال کنید. این اعلان فقط به آنها می گوید هنگامی که در نزدیکی فرد آلوده بودند. نه اینکه شما این فرد آلوده باشید ، یا وقتی آنها در نزدیکی شما بودند.

برنامه چگونه داده های شما را کنترل می کند؟

• لازم نیست اطلاعات شخصی مانند نام یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

• وقتی با شخص دیگری روبرو می شوید ، تلفنهای شما از بلوتوث برای تبادل کدهای تصادفی استفاده می کنند. این برنامه نحوه محاسبه مدت زمان مواجهه و فاصله شما با شخص مقابل را به این ترتیب تعیین می کند. این کدها حاوی هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی هستید و کجا بوده اید نیستند.

• کدهایی که از طریق بلوتوث رد و بدل می کنید ، فقط در تلفن شما ذخیره می شوند و پس از 14 روز به طور خودکار پاک می شوند.

• کاربران برنامه نمی توانند توسط توسعه دهندگان برنامه ، دولت یا سایر کاربران برنامه ردیابی شوند.

 

HealtheLife

این برنامه به افراد و خانواده ها کمک می کند تا در مورد مسایل سلامت و بهداشت آگاه باشند .از طریق برنامه تلفن همراه این برنامه دسترسی در زمان واقعی و آسان به پورتال آنلاین سازمان مراقبت های بهداشتی خود دارید. این پرتال آخرین اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی شما را نشان می دهد و خدمات لازم را برای برنامه ریزی ، درک و مشارکت در مراقبت را به شما ارائه می دهد.

هنگامی که سازمان مراقبت های بهداشتی به شما امکان دسترسی به پورتال آنلاین آنها را می دهد و یک حساب کاربری برای شما ایجاد می کند ، به سادگی با نام کاربری و رمز ورود خود در برنامه Cerner Health وارد برنامه موبایل HealtheLife شوید. اگر به پورتال های متعدد سازمان دسترسی دارید ، می توانید تمام درگاه های شرکت کننده را از طریق برنامه مشاهده کنید.

پورتال هر سازمان شرکت کننده بی نظیر است ، اما بیشتر پرتال ها به شما امکان می دهند با استفاده از روش های زیر با تیم مراقبت خود ارتباط برقرار کنید:

• به طور ایمن به ارائه دهنده خود پیام رسانی کنید

• برنامه ریزی و مدیریت قرارهای آینده

• دسترسی به اطلاعات پزشکی از جمله آلرژی ، نتایج آزمایشگاهی ، مسائل بهداشتی ، ایمن سازی ، داروها و سایر مدارک بهداشتی

ارائه دهندگان شرکت کننده همچنین می توانند داده های HealthKit خود را به پرونده پزشکی الکترونیکی خود اضافه کنند.

 

Delta Dental

این برنامه به شما امکان می دهد تا به محبوب ترین ابزارهای عضو ما در دستگاه تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید.ویژگی های اصلی برنامه شامل موارد زیر است:

- بدون بیرون آوردن کیف پول ، کارت شناسایی خود را در مطب دندانپزشکی نشان دهید. این برنامه به محض ورود به برنامه و امکان ذخیره کارت شناسایی خود در صفحه اصلی برنامه برای شما امکان دسترسی به کارت شناسایی را فراهم می کند

- تخمین هزینه مراقبت دندانی خود را توسط برنامه ما بدست آورید.نسخه پیشرفته ای از برآوردگر هزینه مراقبت های دندانپزشکی ، برای یک دندانپزشک منتخب ، تخمینی برای شما و خانواده شما است

-یک ابزار جستجوی دندانپزشک که جستجوی دندانپزشک در منطقه شما را آسان می کند.

برنامه دندانپزشکی Delta از جدیدترین فناوری امنیتی برای محافظت از اطلاعات بهداشت شخصی شما استفاده می کند. شما باید هر بار که به قسمت مطمئن برنامه دسترسی پیدا کنید ، نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید. هیچ اطلاعات سلامتی شخصی در دستگاه شما ذخیره نشده است و تمام اطلاعات در فضای ابری امن است

 

Airvet Doctor

این برنامه برای توانمندسازی دامپزشکان ساخته شده است تا بتوانند همان تجربیات مربوط به سلامتی را که مشتریان در پزشکی انسانی به طور فزاینده به آنها عادت دارند ارائه دهند. با Airvet ، از طریق ویدیو و گپ در زمان واقعی با صاحبان حیوانات خانگی در ارتباط باشید و مراقب سلامت حیواناتتان باشید.با استفاده از آخرین فن آوری های ارتباطات از راه دور ، برای ویزیت و برطرف کردن مشکلات و بیماری های حیوانات دیگر نیازی نیست که صاحبانشان مسافت های طولانی را طی کنند و توسط این برنامه در 24 ساعت از شبانه روز به دامپزشک دسترسی دارند .صاحبان حیوان خانگی می توانند یک تماس ویدیویی درخواستی را شروع کنند یا از شما به عنوان دامپزشک مجازی کمک بگیرند  و به شما این امکان را می دهد تا هنگام دسترسی با آنها تماس برقرار کنید. می توانید پیام ارسال کنید ، عکس به اشتراک بگذارید و به هرگونه سؤال مربوط به حیوان خانگی پاسخ دهید. موارد پزشکی ، بررسی مجدد یا انجام آزمایشات بعد از عمل ، نتایج آزمایشات ، پاسخ دادن به سوالات رفتاری ، یا ارائه مشاوره عمومی درباره حیوان خانگی همه از این به بعد آنلاین انجام میشود.

 

 

 

Hello Heart

فشار خون خود را کنترل کرده وخود را از خطر مشکلات قلبی دور نگه دارید.ریسک خطر قلبتان را متوجه شوید و خودتان ، به سادگی و به راحتی - از هرجای دیگر ، در هر زمان سلامت خود را  مدیریت کنید. مطالعات پزشکی ثابت می کند که یکی از بهترین راهها برای تغییر خطر سلامت قلب ، ردیابی ساده است شما می توانید به آرامی عادتهایی را که در دراز مدت وجود دارد تغییر دهید. تنها راه با ارزش نجات قلبتان همین است

EACS

این برنامه توسط انجمن کلینیکی ایدز اروپا (EACS) ، یک سازمان غیر انتفاعی تهیه شده است ، که ماموریت آن ارتقاء تعالی در معیارهای مراقبت ، تحقیق و آموزش در زمینه عفونت HIV و عفونتهای مرتبط با آن و فعالیت فعال در تدوین سیاست بهداشت عمومی ، با هدف کاهش بار بیماری HIV در سرتاسر اروپااست. دستورالعمل های EACS برای متخصصان مراقبت های بهداشتی راهنمایی هایی را در مورد: ارزیابی افراد دارای HIV مثبت ، درمان ضد ویروسی (ART) ، پیشگیری و مدیریت بیماری های مشترک ، عفونت های مشترک و عفونت های فرصت طلب ارائه می دهد. ویژگی های برنامه EACS شامل جستجوی متن کامل ، نشانک ها و یادداشت های ایجاد شده توسط کاربر ، جداول مختلف و موارد دیگر است.

Weight Tracker, BMI monitor

وزن خود را به صورت روزانه کنترل کنید. هدف خود را تعیین کنید ، جلسات ورزشی خود را اضافه کنید و نتایج خود را جستجو کنید.آیا فکر می کنید دچار اضافه وزن هستید یا لاغری مزمن دارید؟ این برنامه می تواند دقیقاً با استفاده از شاخص توده بدنی (BMI) به این سوال پاسخ دهد. وزن و قد خود را وارد کنید و از وزن ایده آل خود مطلع شوید.هر روز وزن جدید خود را به برنامه اضافه کنید و تکامل آن را در نمودار مشاهده کنید. همچنین می توانید هدف خود را برای دستیابی به یک تاریخ دقیق نیز تعیین کنید ، این برنامه به محض رسیدن به این هدف به شما تبریک می گوید.

BMI یک شاخص مرجع است که توسط سازمانهای پزشکی برای ارزیابی خطرات ناشی از اضافه وزن به عنوان یک بزرگسال مورد استفاده قرار می گیرد.این برنامه با برنامه بهداشتی نیز ادغام می شود و به شما امکان می دهد خواب و پیاده روی و فعالیت های روزانه خود را نیز پیگیری کنید.برنامه ای برای ردیابی وزن شما و نظارت روزانه آن.

 

CogniCare

این برنامه یک راهنمای شخصی برای خانواده و دوستان است که به کسی که دچار یا درحال مبتلا شدن به زوال عقل است ، کمک کنند. این امر به شما در طی فرایند مراقبت کمک می کند و در هر مرحله از راه، شما را پشتیبانی خواهد کرد.

آنچه CogniCare برای شما انجام می دهد:

CogniCare نیازهای مراقبت شما و راه حل های خیاط را درک می کند. با CogniCare نمایه ایجاد کنید و در مورد چگونگی حمایت از شخصی که برای شما اهمیت دارد،مشاوره بگیرید.

با استفاده از CogniCare می توانید به راهنمایی ، مشاوره و منابعی در مورد مراقبت از زوال عقل فوراً از خانه خود دسترسی پیدا کنید. شما به راحتی می توانید اطلاعات را از منابع معتبر مرور کنید ، در مورد حقوق خود و اینکه چه مزایایی ممکن است از آن برخوردار شوید ، اطلاعات کسب کنید.

هنگامی که از کسی مراقبت می کنید اتفاقات زیادی رخ می دهد و درست عمل کردن بسیار دشوار است. ما این را درک می کنیم ، بنابراین راه شما را آسان کرده ایم که همه چیز را در یک مکان ردیابی کنید. در CogniCare می توانید یادآوری هایی را برای قرارها ، داروها و رویدادها ترتیب دهید و این موارد را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید یادداشت های مراقبتی را به راحتی و با استفاده از صدا ، تصویر یا متن ، در هر نقطه و هر زمان انجام دهید.

 

COVID Symptom Study

هر روز 1 دقیقه وقت بگذارید و به مبارزه با شیوعCOVID-19 در جامعه خود کمک کنید

* سلامت خود را هر روز گزارش دهید حتی اگر احساس خوبی دارید

* برآورد روزانه COVID را در منطقه خود دریافت کنید

* به کندتر شدن شیوع بیماری در نزدیکی خود کمک کنید

به میلیونها نفر از دانشمندان حامی دانشمندان دانشگاه استنفورد ، دانشگاه هاروارد ، بیمارستان عمومی ماساچوست و کالج کینگ کالج لندن بپیوندید تا با شناسایی:

* چه سرعتی ویروس در منطقه شما گسترش می یابد

* مناطق پرخطر

* درک بهتر علائم مرتبط با شرایط اساسی که سلامت چه کسی بیشتر در معرض خطر است

شما در پیشبرد تحقیق در مورد COVID-19 با همکاری محققان برجسته بهداشت در سطح جهان مانند TwinsUK ، یکی از مطالعات بالینی دقیق در جهان همکاری خواهید کرد.

 

این برنامه برای همه ساخته شده است تا وضعیت نه تنها خود بلکه افراد بیمار را گزارش دهند.این کار توسط پزشکان و دانشمندان در کالج کینگ لندن ، بیمارستانهای Guys و سنت توماس و Zoe Global Limited ، یک شرکت فناوری بهداشت انجام شد.در ایالات متحده این برنامه توسط مطالعه بهداشت پرستاران برای شناسایی علائم در کارکنان مراقبت های بهداشتی فعال که در حال معالجه افراد مبتلا بهCOVID در سراسر کشور هستند و سلامتی خود را برای کمک به ما در معرض خطر قرار می دهد ، استفاده می شود.در پاسخ به توصیه های Stand Up To Cancer (SU2C) ، این اپلیکیشن همچنین شامل سؤالاتی برای بیماران سرطانی و بازماندگان از قبیل اینکه آنها با سرطان زندگی می کنند ، چه نوع سرطان و چه درمانی را دریافت می کنند.اگر دوست دارید در این زمان دشوار کمک کنید ، پس می توانید. برنامه را بارگیری کنید و روزانه وضعیت خود را به اشتراک بگذارید ، حتی اگر خوب باشید. با کمک شما می توانیم وضعیت را در سراسر کشور ، چگونگی ارائه بیماری به افراد مختلف و چگونگی پیشرفت آن بهتر درک کنیم.این ویروس جدیدی است که جهان قبلاً هرگز ندیده است. طیف گسترده ای از علائم وجود دارد ، که بین افراد متفاوت است. با کمک شما می توانیم بهتر بسته به فاکتورهای فردی مانند سلامتی و سن ، خود را بهتر درک کنیم.

 

 

Health & Fitness Tracker with Calorie Counter

این برنامه یک ردیاب سلامت و تناسب اندام است که به شما در رسیدن به اهداف سلامتی ، کاهش وزن ، انتخاب مواد غذایی بهتر و مناسب تر کمک می کند.

چرا Health Infinity بهترین برنامه Health & Fitness است که وجود دارد؟

ردیاب کاهش وزن ، یادآوری مصرف آب ، پیشخوان کالری ، فعالیت ها ، تمرینات و ردیاب تمرین ، ردیاب خواب ، مانیتور ضربان قلب ، پیشخوان گام (گام شمار) ، یادآوری دارو و موارد دیگر در یک برنامه واحد. به عبارت ساده ، هیچ برنامه بهداشتی دیگری مانند این برنامه در جهان وجود ندارد!

با Infinity Health بیشتر کار کنید:

• اهداف را تعیین کنید - کاهش وزن ، افزایش وزن ، ریز مغذی ها ، کالری ، مصرف آب ، زمان خواب و شمارش روزانه.

• با مقادیر کالری داخلی با بیش از 2 میلیون غذای خوراکی بهتر بخورید. غذاها و وعده های غذایی سفارشی ایجاد کنید.

• یادآوری کنید تا به شما در نوشیدن آب کافی کمک کند.

• پیگیری بیش از 100 فعالیت ، تمرین و تمرین. فعالیت جدیدی را ردیابی کرده و با استفاده از ردیاب فعالیت ، کالری سوخته شده در زمان واقعی را مشاهده کنید.

• فعالیتهای مبتنی بر GPS را با آمار دقیق مانند سرعت ، مسیر ، مسافت و کالری سوخته ضبط کنید.

• ضربان قلب خود را با استفاده از دوربین و فلاش موبایل دقیق کنترل کنید. هر زمان. هر جا.

• خواب خود را با استفاده از ردیاب خواب خودکار ما بهبود بخشید. این دستگاه بر اساس حسگرهای موجود در دستگاه شما کار می کند. نیازی به شروع یا توقف دستی نیست!

• قرص خود را دوباره فراموش نکنید - یادآوری دارو باعث می شود ردیابی و به خاطر سپردن مدهای خود بسیار ساده باشد.

• ساخته شده در ماشین حساب BMI با نمودار BMI برای بررسی دسته بندی شما.

• وزن ایده آل ، چربی بدن ، میزان متابولیک ، عضله ، ضربان قلب هدف و موارد دیگر را محاسبه کنید.

• برای افزودن اطلاعات بیشتر به ردیابی خود از برچسب ها استفاده کنید. براساس نیاز خود برچسب های دلخواه ایجاد کنید.

• به Google Fit وصل شوید و داده های سلامتی خود را با سایر برنامه ها همگام سازی کنید.

• پشتیبانی از هر دو واحد متریک و امپراتوری.

• هیچ سخت افزار خارجی لازم نیست.

ردیاب کاهش وزن

Infinity Health با کمک به شما در تغییر سبک زندگی و طرز فکر می تواند کاهش وزن را آسان کند - وزن خود را به طور طبیعی کاهش دهید و بدون زحمت چربی بسوزانید.

بیش از 1 میلیون نفر از Infinity Health برای کاهش وزن و مناسب تر شدن استفاده کردند.

چالش ها:

مربی آمادگی جسمانی شخصی واقعی با فشار یو پی اس ، یو پی اس ، تحصن و اسکوات چالش های تمرین.

3 سطح برای هر چالش. به ورودی دستی لازم نیست. بر اساس سنسورهای موجود در تلفن همراه شما کار می کند.

شمارنده 24/7 مرحله ای (گام شمار):

تعداد گام های روزانه خود را پیگیری کنید. موبایل را در جیب شلوار ، دست یا ژاکت نگه دارید.

برای کاهش مصرف باتری از ردیاب مرحله سخت افزاری (گام سنج) در دستگاه های 4.4+ استفاده می کند.

الگوریتم های مبتنی بر حسگر-فیوژن / شتاب سنج برای بهبود دقت دستگاه های بدون ردیاب مرحله.

 

Care to Translate

این برنامه یک مترجم پزشکی دیجیتال برای پرسنل مراقبت های بهداشتی است.موانع زبانی نباید مانعی برای مراقبت های بهداشتی خوب باشد.این برنامه ایمنی بیمار را تقویت می کند، باعث افزایش اثربخشی و کاهش هزینه ها می شود.این ارتباط صحیح پزشکی را با ترجمه های تأیید شده توسط گویندگان بومی ارائه می دهد که می توان از آن در شرایط حاد یا در کارهای روزانه در بخش استفاده کرد وبه عنوان مکمل مفسران انسانی، در بهداشت و درمان از آن بهره گرفت و به صورت 24/7 در دستگاه هوشمند شما موجود است.این اپ،با ایجاد ارتباطات ایمن تر و دقیق تر بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، خطر تشخیص نادرست ، اشتباه ، عوارض ، بستری مجدد و مدت زمان بستری را کاهش می دهد.

زبان های تحت استفاده این برنامه:

عربی

بوسنیایی / کرواتی / صربی

بلغاری

دری

فنلاندی

فرانسوی

انگلیسی

آلمانی

یونانی

ایتالیایی

کورمانجی

پشتو

فارسی

لهستانی

رومانیایی

روسی

سومالی

سورانی

اسپانیایی

سوئدی

تیگرینیا

ترکی

 

Smart Optometry

این برنامه یک اپلیکیشن حرفه ای برای متخصصان مراقبت از چشم است که می تواند برای تست دید استفاده کنند! با 16 معاینه بینایی ، دقیق و ساده در 11 زبان بهترین مراقبت را به بیماران خود ارائه دهید.

Optometry هوشمند رایگان است و شامل موارد زیر است:

Color Vision

Contrast

Visual Acuity

Visual Acuity +

Worth Four Dot

Schober

OKN Stripes

Flourescin Light

Red Desaturation

Hirschberg

Accommodation

Duochrome

Aniseikonia

Amsler Grid

MEM Retinoscopy

Maze (Amblyopia test)

از آنجا که می دانیم زبان های مختلف می تواند یک مشکل باشد ، ما برنامه خود را در 9 زبان بومی سازی کردیم: انگلیسی ، اسپانیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، لهستانی ، نروژی ، کرواسی ، اسلوونیایی ، چک و روسی! آیا می خواهید زبان شما اضافه شود؟ به ما اطلاع دهید.

 

Medtimer - Heart & Respiratory

این برنامه به طور خاص ساخته شده است تا متخصصان بتوانند زمان ضربان قلب (HR) و ضربان تنفس (RR) را تنظیم کنند. استفاده از آن دقیق و بسیار ساده است. این کار نیاز به انجام هرگونه محاسبه ، شمارش یا تماشای ساعت و... را برطرف می کند. حتی نمودارهای محدوده مرجع را برای کودکان در هر سنی نشان می دهد. این برنامه در همکاری بین مشاوران پزشکی و توسعه دهندگان برنامه های نمودار برتر ایجاد شده است تا نهایت کارآیی و سادگی را داشته باشد و حتی در شلوغ ترین محیط های بالینی نیز به کمال برسد. برای استفاده از آن ، فقط باید روی صفحه ضربه بزنید ، همه کارهای دیگر برای شما انجام می شود.

Medtimer فاقد تبلیغات است.ایده آل برای:

• پزشکان

• پیراپزشکان

• پرستاران

• دامپزشکان

• ماماها

• ارائه دهندگان کمک های اولیه

 

Smoke Free - Quit Smoking Now

ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا سیگار کشیدن را ترک کنید

★ درنظر بگیرید چه مدت در طول روز سیگار میکشید

★ زمانی که کم سیگار میکشید چه مقدار پول ذخیره میکنید

★ تعداد سیگارهایی که نکشیدید را اندازه گیری کنید

★ ببینید چگونه سلامت خود را بهبود می بخشید

★ به اشتراک گذاشتن موفقیت خود را با دوستانتان

این برنامه به شما کمک میکند تا سیگار کشیدن را ترک کنید و گزینه متفاوتی دارد و آن هم نمایش ساعاتی است که با ترک سیگار به عمر خود باز می گردانید.اپلیکیشن ،تمرینات روزانه ای برای ترک سیگار به شما پیشنهاد کرده و جوایزی برای اتمام آنها به شما اعطا می کند. نموداری به نام اشتیاق به سیگار، کاهش میل شما به آن را به طور روزانه روی نمودار نشان می دهد که از لحاظ روانی انگیزه بسیار خوبی برایتان ایجاد خواهد کرد.

Practitioner Engagement

این برنامه اطلاعاتی به پزشکان و پرستاران در هر زمان و هر مکان در مورد بیمارانی که مراقبت های طولانی مدت احتیاج دارند، میدهد. با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید با اطمینان و به راحتی تاریخچه پزشکی بیمار خود را مشاهده کنید  و از دسترسی به پلت فرم PointClickCare EHR استفاده کنید ، تا به شما در تصمیم گیری بهتر و بهبود ارتباطات کلی حتی با خانه های سالمندان کمک کند.

مزایای اصلی شامل موارد زیر است:

- امضاهای الکترونیکی را برای سفارشات تلفنی و کلامی تهیه کنید

- در جریان تغییرات مهم بیمار با جریان اطلاع رسانی ، به روز باشید

- بررسی سفارشات ماهانه را کامل کنید

- نتایج آزمایشگاه ، رادیولوژی  و ویتال ها را مرور کنید

- ثبت سفارش یا ایجاد دستورات ماده کنترل شده (برای تأیید اعتبار 2 عاملی به دستگاه توکن نیاز دارد)

- دسترسی موبایل به نمودارهای بیمار برای پاسخ سریعتر

- ایجاد یادداشت یا اضافه کردن پیگیری ها

 

 

PlexusMD

PlexusMD بزرگترین انجمن پزشکان جهان است که در آن شما می توانید آخرین اخبار پزشکی را بخوانید، مواردی را  به اشتراک بگذارید، سوالات خود را بپرسید، کنفرانس های پزشکی برتر و دوره های پزشکی را مرور کنید و ... برای شروع، برنامه را دانلود کنید. این برنامه کاملا رایگان است.

• همیشه از  آخرین دستورالعمل ها، نتایج آزمایشات بالینی، داروهای جدید، هشدارهای اپیدمی و اعلامیه های مهم رسمی مطلع شوید.

• دنبال کارشناسان پیشرو در تخصص خود باشید و از تجربه آنها بهره بگیرید

• سؤالات مربوط به پرونده پزشکی، موارد بالینی یا مسائل پزشکی قانونی خود را  بپرسید و دیدگاه های دیگر پزشکان را بیابید

• یافتن پزشکان برتر در هر تخصص، ارتباط با آنها و رشد پایه پیروان خود

• نمایه خود را به نمایش بگذارید و سایر پزشکان را برای ارجاع، همکاری و سایر فرصت ها پیدا کنید

یافتن دوره های پزشکی و فدراسیون ها و ثبت نام برای کنفرانس های پزشکی آینده

 

 

طبیاد

اپلیکیشن فلش کارت های علوم پزشکی طبیاد، بدون شک در میان رقبای فارسی خود از نظر کارایی، زیبای، سرعت و پشتیبانی بهترین است، اما ما مدعی ارائه ی محصولی در کلاس جهانی هستیم. بدون شک هیچ یک از نمونه های مشابه طبیاد در بستر هیچ زبانی در جهان از نظر وسعت محتوا با طبیاد قابل مقایسه نیستند. ما از ترم اول همراه دانشجویان پزشکی، دندان پزشکی، پرستاری و سایر رشته های پیرا پزشکی هستیم و دوستانمان را تا زمان قبولی در آزمون های دستیاری، ارشد، USMLE، RN و استخدامی تنها نمی گذاریم.

طراحی شده بر مبنای الگوریتم لایتنر

دارای امکان مطالعه ی آزاد

دارای فروشگاه اختصاصی

دارای امکان یادآوری در زمان های مشخص

دارای امکان آنالیز تعداد کارت های مطالعه شده

دارای امکان محدود کردن مطالعه ی روزانه

پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته

دارای پکیج های ترکیبی

آپدیت های منظم

بسته ی کامل آزمون دستیاری پزشکی

بسته ی کامل آزمون علوم پایه

بسته کامل آزمون ارشد پرستاری

بسته ی کامل آزمون استخدامی پرستاری

بسته ی کامل آیلتس، تافل و MCHL

استفاده از T_Coding و روش های کمک اموزشی

استفاده از Mnemonic  (اختصارات ) کمک آموزشی

استفاده از تصاویر کمک آموزشی اختصاصی

 

 

Osmosis Mobile

Osmosis یک برنامه جدید برای دانشجویان پزشکی است که توسط خود دانشجویان پزشکی طراحی شده است و سوالات و منابع را برای شما ارسال می کند تا بتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و کمتر نکات را فراموش کنید. Osmosis از تکنیک های علمی ثابت شده ی یادگیری مانند تکرار فواصل و اثرات آزمایش برای کمک به شما در خارج شدن از چرخه های یادگیری و فراموش کردن نکات، که در دانشکده پزشکی بسیار رایج هستند استفاده می کند. این که آیا شما در حال مطالعه آناتومی ، فیزیولوژی ، آسیب شناسی ، فارماکولوژی هستید یا به دنبال افزایش مهارت های استدلال بالینی خود هستید ، برنامه Osmosis شما را پوشش داده است. این برنامه طراحی شده است تا تمام این دانش را جمع آوری کند و به معنای واقعی کلمه آن را به مغز شما منتقل کند.

با این برنامه، می توانید:

-صرفه جویی در وقت با ارزش خود

-از محتوای منحصر به فرد Osmosis لذت ببرید

- افزایش نمرات خود

-به حداکثر رساندن بهره وری در هر کجا

با دوستان خود در یک فضای کاری مشترک با یادداشت های سفارشی ، مرتبا سوال پرسیده و همکاری کنید

 

Osmosis در آموزش ، ابتکار نوآوری PhD و DreamIt Ventures را کسب کرده است.

 

 

EngyHealth - Health Monitoring

سطح جدید کنترل بهداشتی در برنامه تلفن همراه ENGY

این برنامه یک سرویس تلفن همراه است که به طور جامع وضعیت سلامتی شما یا سلامتی عزیزانتان را در 5 دقیقه ارزیابی می کند. این پلتفرم مبتنی بر تجزیه و تحلیل تغییر ضربان قلب HRV یا HRVاست. این روش توسط آکادمی علوم روسیه توسعه یافته و بطور فعال در سراسر جهان در قلب و عروق فضایی و پزشکی ورزشی برای آموزش فضانوردان و ورزشکاران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 باENGY برای شما نیز در دسترس است!مؤلفه اصلی خدمات ، نمودار Baevsky ، پس از تجزیه و تحلیل دقیق از وضعیت سیستم عصبی مرکزی ، سیستم های سمپاتیک ، پاراسمپاتیک و هومورال بر اساس ریتم قلب ، نمایه گرافیکی از وضعیت سلامتی را ارائه می دهد. ناحیه رنگی نمودار به وضوح سطح سلامتی شما و خطر ابتلا به شرایط دردناک را نشان می دهد.با ENGY می دانید چه زمانی سالم هستید و در معرض خطر هستید. او به شما خواهد گفت كه چگونه از بروز بیماری به موقع جلوگیری كنید.

با ENGY سطح خود را نیز یاد خواهید گرفت:

 

انرژی ها

فشار

تعادل

ضربان قلب

شاخص گردش خون

با ENGY ، خواهید فهمید که چه نوع آموزش ، خواب ، تغذیه ، کار و استراحت برای شما مناسب است تا تعادل کار / زندگی بهینه را بر اساس آنالیز ضربان قلب بسازید.

 

myPrivia

این برنامه شما را در هر کجا که هستید به ارائه دهنده خدمات بهداشتی متصل می کند. یک ویزیت مجازی را برنامه ریزی کنید تا بتوانید به جای اتاق انتظار ، در مکان بهتر با احساس راحتی بیشتر از منزل خود تمرکز کنید و با پزشک ملاقات کنید. نسخه های خود را مدیریت کنید ، پیگیری ها را به راحتی برنامه ریزی کنید ، نتایج آزمایشات را مشاهده کنید و صورت حساب پزشکی خود را پرداخت کنید. myPrivia راحتی و مراقبت شخصی را ارائه می دهد و راه سلامتی شما را تأمین می کند.

 

 

Mental Health Tests

با کمک این برنامه متوجه شوید که آیا شما  شرایط بهداشت روانی را دارید یا خیر.آزمایشات موجود در این برنامه یکی از سریعترین راهها برای تعیین اینکه آیا شما علائم یک بیماری روانی خاص را تجربه می کنید یا از نظر روانی کاملا سالم هستید، میباشد.شرایط بهداشت روان مانند افسردگی یا اضطراب واقعی ، رایج و قابل درمان است و بهبودی آن سریع تر است.

تست ها شامل:

- تست افسردگی

- تست اضطراب

- تست ADHD بزرگسالان

- آزمون PTSD

- آزمایش الکل و سوء مصرف مواد و اعتیاد

- آزمایش اختلال تغذیه

- تست اعتیاد به قمار

- تست شیدایی

- تست خودشیفتگی

- تست افسردگی پس از زایمان

- تست اعتیاد به رابطه جنسی

- تست اعتیاد به بازی های ویدئویی

- تست اعتیاد به اینترنت

- تست محل کار سمی

- آزمایش اختلال هراس

- تست اختلال وسواس-اجباری

- تست اختلال عملکرد جنسی مردان

- آزمایش پرخاشگری زنانه

- آزمایش پرخاشگری مردانه

- تست اختلال دو قطبی

- تست اختلال عملکرد جنسی زن

- تست اختلال اضطراب اجتماعی

- تست اختلال احتکار

- تست روانشناسی

- تست اختلال شخصیت مرز

- تست اختلال هویت تفکیک پذیر

- تست اسکیزوفرنی

 

ACLS Rhythm Tutor

این برنامه یکی از سری برنامه های شرکتAnesoft برای بهبود مهارت های احیا ACLS شما است. این برنامه یک روش سازمان یافته شناسایی ریتم های الکتروکاردیوگرام را آموزش و تقویت خواهد کرد.شناخت ریتم های ECG به عنوان جابجایی شکل موج در صفحه نمایشگر ، مهارت دیگری نسبت به تشخیص ریتم های قلبی بر روی یک ردیابی استاتیک است. این برنامه مهارت های بالینی شما را بیش از بررسی با یک کتاب بهبود می بخشد زیرا شما یاد خواهید گرفت که ریتم ها را تشخیص دهید زیرا آنها به صورت پویا در صفحه حرکت می کنند.برنامه با استفاده از یک رویکرد چهار معیار سازمان یافته برای شناسایی ریتم ها است. سپس توضیحات ریتم را برای درک الکتروفیزیولوژی در اختیار شما میگذارد. برای مرور تمام ریتم هایECG از همین روند استفاده کنید. 80 ریتم ECG در این برنامه گنجانده شده است.

وقتی احساس می کنید در این برنامه بر ریتم ها مسلط شده اید ، باید خود را با استفاده از برنامه Anesoft 'ACLS Rhythm Quiz' تست کنید.

 

UpToDate

هنگامی که از UpToDate استفاده می کنید، شما دسترسی به یک پایگاه اطلاعاتی پر از اطلاعات پزشکی دارید. شما می توانید بیش از 8،500 موضوع را جستجو کنید، بوک مارک ها را تنظیم کرده و به سرعت اطلاعات تازه به دست آمده را بازیابی کنید. علاوه بر این، بیش از 4،400 کارشناس در این زمینه به طور مرتب بحث کرده و محتویات را به روز رسانی می کنند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تصمیم گیری های بالینی را در نقطه تشخیص انجام دهید. ویژگی های دیگر عبارتند از:

 -هشدارهای مربوط به آخرین اخبار پزشکی

-اعلانهایی که موضوعاتی را که قبلا خواندید و اطلاعات مربوطه را در نظر بگیرید

-به روز رسانی به تغییرات پیش بینی شده در عمل پزشکی با توصیه های خاص

-قابلیت جستجوی اطلاعات پزشکی در بسیاری از زبانها

-دسترسی به بیش از 10،000 گرافیک از جمله تصاویر، گرافیک، جداول، ارقام و غیره

-بیش از 1500 موضوع که شما می توانید با بیماران خود صحبت کنید

-ماشین حساب های پزشکی

-آزمایش کننده تعامل با دارو

 

 

MedEx - Clinical Examination

ابزاری مفید و کامل برای یادگیری معاینه بالینی و مهارت های موجود است.همراهی آسان برای درک توضیحات و تصاویر با کیفیت بالا ، این یک بستر عالی برای بهبود مهارت های بالینی شما است.همچنین شامل صداهای تنفسی و قلب برای آسیب شناختی است.تمام توضیحات و تصاویر براساس روشهای معمول معاینه بالینی در سراسر جهان ساخته شده است.

برنامه شامل:

تشکیل پرونده پزشکی بیمار

بررسی علائم حیاتی

معاینه جسمی عمومی

معاینه سیستم قلبی عروقی

معاینه دستگاه تنفسی

معاینه دستگاه گوارش

معاینه سیستم عصبی

بررسی سیستم کلی بدن

 

 

 

بالا