LiveHealth Online Mobile

عدم نیازبه صرف وقت در اتاق انتظار

به لطف اپلیکشن های گوشی هوشمند، شما دیگر مجبور نیستید که یک شب یا تعطیلات آخرهفته را سپری کنید تا مطب پزشکتان باز شود. شما با کمک این اپلیکیشن می توانید از این تکنولوژی اورژانسی به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه بهره مند شوید.

دسترسی پزشکان مختلف از طریق این اپلیکیشن شامل:

  • پزشکان خانواده و عمومی
  • متخصصان اطفال
  • متخصصان داخلی

این اپلیکیشن وبسایت LiveHealth را پشتیبانی می کند. به محض اینکه یک حساب کاربری از طریق وبسایت بسازید شما می توانید به این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید و دقایقی را با پزشک صحبت کنید.

MDLive

معمولا پزشک حدود 20 دقیقه پس از ثبت سفارش پاسخگو می باشد. اگر برای درمان احتیاج به دارو داشته باشید پزشک امکان صدور نسخه و تجویز دارو را دارد.

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید اطلاعاتی در رابطه با وضعیت سلامتی خود به دست آورید.

Snap Telemed

تفاضا برای خدمات پزشکی از راه دور در حال گسترش است. ارتباط بین پزشک و بیمار بوسیله این اپلیکیشن امکان پذیر است. راه حل امن، سریع و بدون انتظار برای دستیابی به پزشک.در این سیستم پزشک ثبت نام می کند و یک لینک در اختیار بیمارانش قرار می دهد.
1- تعیین وقت
2- کلیک یک لینک
3- ملاقات از راه دور پزشک

Housecall Telemedicine

رسیدن به بیماران در هر زمان و هر مکان. مراقبت های پزشکی در قرن 21 با تلفن همراه امکان پذیر است. داده های پزشکی خود را در اختیار پزشکتان بگذارید و از راه دور مشاوره بگیرد. تصاویر سونوگرافی، آزمایش ها و دیگر اطلاعات خود را به صورت امن و سریع می توانید با پزشکتان در میان بگذارید.با این نوع نرم افزارها دیگر نیازی نیست که بیماران ساعت های زیادی در مطب های پزشکان منتظر ویزیت بمانند و برای رفت و آمد به این مراکز هزینه کنند.

Stat Doctors

این اپلیکیشن توسط کارمندان، بیمه گذاران و ارگان های دیگر تامین می شود و از طریق سرویس Stat Doctors کار می کند. کاربران در هرزمانی می توانند از طریق گوشی های هوشمند خود در بیماری های متداول به پزشکان دسترسی داشته باشند.

پزشک طی ملاقات آنلاین می تواند وضعیت سلامتی شما را تشخیص دهد و حتی در صورت لزوم دارو تجویز کند.

Health eXpress

Health eXpress در اِرِگان و واشنگتن قابل دسترسی می باشد.این سرویس از طریق گوشی یا تبلت هوشمندتان به شما اجازه جستجوی دستور مصرف دارو را فقط با پرداخت 39 دلار می دهد.

این اپلیکیشن برای شما این امکان را میسر می کند که پزشکان بیماری شما را تشخیص دهند و در صورت لزوم دارو تجویز کنند. این خدمات در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 8 شب و همچنین در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر در دسترس می باشد.

شما برای استفاده از این خدمات احتیاج به ارائه دهنده مراقبت های اولیه و یا بیمه ندارید. این اپلیکیشن درهرویزیت به منظورصرفه جویی درهزینه بیمه را می پذیرد.

Amwell: Live Doctor Visit Now

با استفاده از این اپلیکیشن دیگر احتیاجی به رفتن به مطب پزشک ندارید. شما به وسیله Amwell می توانید بدون نیاز به گرفتن وقت ملاقات از طریق گوشی هوشمند یا تبلت خود با پزشک در مورد نشانه های بیماری خود صحبت کنید.

پزشکان قادر به تشخیص علائم بیماری شما هستند. همچنین آنها می توانند برای شما نسخه تجویز کنند و در صورت نیاز در طول بهبودتان شما را همراهی کنند. همچنین این اپلیکیشن شامل متخصیصن تغذیه ایست که قادرند با پشنهاداتشان شما را در رژیم غذایی و کنترل وزن یاری می کنند. آنها می توانند دستور العمل، لیست مواد غذایی، برنامه غذایی و غیره را به شما ارائه دهند.

حتی ممکن است مشاوره پزشکان آنلاین تحت پوشش بیمه قرار گیرد. این برنامه در 45 ایالت کار می کند. Amwell مجوز رسمی از انجمن پزشکی از راه دور آمریکا را دریافت کرده است.

First Opinion

اگر شما با این مشکل مواجه هستید که به پزشک خود مراجعه کنید یا به اورژانس، به شما استفاده از این اپلیکیشن را پیشنهاد می دهیم. اولین دلیل پیشنهاد استفاده از First Opinion این است که شما می توانید از مشاوره اولیه در رابطه با وضعیت پزشکی خود مطلع شوید. این خدمات در تمامی اوقات قابل استفاده می باشد، بنابراین شما قادر به بررسی وضعیت پزشکی خود و تصمیم گیری درمورد چگونگی پرداختن به مراقبت های پزشکی خود می باشید.

شما از طریق یک سیستم با پزشک خود به صورت آنلاین گفتگو می کنید. همچنین با پرداخت 9 دلار می توانید عکس های خود را جهت بررسی به پزشک خود ارسال کنید.

Doctor On Demand

کمبود پزشک و کادر درمانی در به معضلی بزرگ تبدیل شده بود. میانگین زمانیکه بیمار برای ملاقات با پزشک خود در انتظار بماند سه هفته است. سپس چنانچه وقت ملاقات با پزشک فرا برسد باید دو الی سه ساعت زمان صرف انتظار در مطب پزشک و صرف رفت و آمد خود از منزل تا نزد پزشکتان کنید. بر این منوال میانگین زمان انتظار برای ملاقات با پزشک و روانشناس 25 روز است. نزدیک به نیمی از بیماران با مشکلات روحی و روانی از ملاقات با پزشک خودداری می کنند.

ما نه تنها ارائه دهنده خدمات درمانی هستیم بلکه مبنای Doctor On Demand را بر کمک رسانی به ساماندهی ورفع مشکلتان قرار دادیم.

در Doctor On Demand سریعترین، راحتترین و به صرفه ترین قیمت را برای دستیابی به برترین پزشکان، روانشناسان و دیگر کادر درمانی در کشور در نظر گرفته ایم. در این نرم افزار بیماران در هر زمانی امکان ویزیت ویدیویی از طریق گوشی هوشمند یا کامپیوتر را فراهم کرده ایم.

ما اینکار را بدون کاستن کیفیت ارائه خدمات خود انجام داده ایم. تمام پزشکان میتوانند با کیفیت بالای تصویری بیماران خود را ملاقات کنند.

ما همکاریمان را با پزشکان برجسته و دارای پروانه طبابت که قادر به درمان هر نوع بیماری هستند شروع کردیم. هم اکنون به شما پیشنهاد میکنیم که با روانشناسان ما نیز که همانند سایر پزشکانمان دارای پروانه طبابت می باشند و درصدد کاهش طیف عظیمی از آسیب های روحی و عاطفی هستند، ملاقات کنید.

در آینده؟ پزشکان و کادر درمانی بیشتری را جهت ارائه بهترین خدمات تحت پوشش خود درخواهیم آورد. ما تا بهبود تمام جنبه های سلامت عاطفی، روحی و رفتاری توقف نخواهیم کرد.

این بهترین راه برای احساس مفید بودن داشتن است.

drchrono EHR / EMR

یک نسخه کامپیوتری – دیجیتال از پرونده کاغذی (پوشه مانند) سوابق درمانی و بهداشتی یک شخص از زمان تولد تا مرگ او می باشد که اطلاعاتی شامل سوابق پزشکی و درمانی اعم از جسمی و روانی تشخیص ها، دارو ها، تاریخ مراجع های به پزشک، حساسیت ها و آلرژی ها، تصاویر رادیولوژی و آزمایشگاهی، نتایج آزمایش های پزشکی کلیه نتایج آزمایش های مراکز پاراکلینیک می باشد.

این سند دارای قالب مشخص است که قابل اشتراک گذاری بین سازمان های بهداشت و درمان است، این اطلاعات برای بازیابی و ویرایش با حفظ محرمانگی در دسترس قرار می گیرند تا مراقبت های بهداشتی و درمانی به بهترین شکل انجام شوند.

 

 همیشه دسترسی به اطلاعات کامل بیمار نیاز به صرف هزینه های زمانی و مالی بسیاری داشته است. همه ما روزی به نحوی با برگه های آزمایش و عکس های رادیولوژی و داستان های متصل به آن درگیر بوده ایم، پرونده الکترونیک سلامت یک سیستم اطلاعات الکترونیکی از سابقه درمانی و سلامت فرد است که قابل توسعه ، امن و قابل دسترس توسط مراکز درمانی می باشد. این سهولت در دسترسی به اطلاعات کامل از سابقه درمانی بیمار، موجب بهبود مراقبت ، تمرکز اطلاعات و در نتیجه کاهش خطاهای تشخیص پزشکی می شود.

Babylon: online doctors

* با babylon می توانید از طریق موبایلتون در هر زمان و هر مکان، با پزشکتان قرار ملاقات داشته باشید.
* از طریق babylon نسخه تان را از پزشکتان دریافت کرده و آنرا به نزدیکترین داروخانه محل زندگیتان برده و داروهایتان را تحویل بگیرید.
* از طریق babylon جواب سوالات خود را همراه با توصیه های پزشکی، خیلی سریع دریافت نمایید.

First Derm

با کمک این نرم افزار می توانید با متخصصین پوست مشاوره کنید و با فرستادن تصویر از ضایعه پوستی از پزشکتان مشاوره بگیرید.

دو قطعه عکس، سن، جنسیت و شرح بیماری را می فرستید.  40 دلار پرداخت می کنید و با پزشکتان صحبت می کنید. در این نرم افزار نسخه نیز برای بیمار صادر می گردد.

بالا