CoronaMelder

CoronaMelder برنامه رسمی اطلاع رسانی ویروس کرونا در هلند است که تحت نظارت وزارت بهداشت ، رفاه و ورزش ساخته شده است. این برنامه به صورت دیجیتالی به خدمات بهداشت عمومی شهرداری (GGD) با منبع تحقیق و تماس خود به افراد کمک می کند.این برنامه بعد از نزدیک شدن به شخصی که ویروس کرونا دارد ، به شما هشدار می دهد. به این ترتیب می توانید از خود و افراد اطراف خود محافظت کنید. و ما می توانیم تعداد عفونت ها را در هلند تا حد ممکن پایین نگه داریم. استفاده از این برنامه داوطلبانه است. هیچ کس مجاز نیست بررسی کند آیا این برنامه را در تلفن خود دریافت کرده است یا خیر. اما هرچه تعداد افراد بیشتری از این برنامه استفاده کنند ، بهتر عمل می کنند.در طول توسعه این برنامه ، ما قابلیت دسترسی را در نظر گرفتیم. برای اطلاعات بیشتر به بیانیه دسترسی ما مراجعه کنید.

برنامه چگونه کار می کند؟

# شما فقط به داده های بلوتوث خود دسترسی پیدا می کنید

CoronaMelder از بلوتوث برای دیدن زمان نزدیک بودن شما با سایر افرادی که این برنامه را دارند استفاده می کند. برنامه از داده های شخصی یا مکانی استفاده نمی کند. بنابراین برنامه نمی داند شما کی هستید ، کجا بوده اید یا با چه کسانی مواجه شده اید.

# بعد از اینکه خطر ابتلا به عفونت بیشتری را تجربه کردید ، اعلانی دریافت می کنید

این برنامه هنگامی که حداقل 15 دقیقه در نزدیکی شخصی باشید که بعداً مشخص شد تاج دارد ، برای شما اعلانی ارسال می کند. آن شخص باید از برنامه نیز استفاده کند.

# اگر خودتان آلوده شوید می توانید به دیگران هشدار دهید

آیا توسط GGD آزمایش شده اید و مشخص شده اید که ویروس کرونا دارید؟ سپس ، همراه با GGD ، می توانید با استفاده از این برنامه ، به افرادی که در طی دوره مسری بودن شما در نزدیکی شما بودند ، اعلانی ارسال کنید. این اعلان فقط به آنها می گوید هنگامی که در نزدیکی فرد آلوده بودند. نه اینکه شما این فرد آلوده باشید ، یا وقتی آنها در نزدیکی شما بودند.

برنامه چگونه داده های شما را کنترل می کند؟

• لازم نیست اطلاعات شخصی مانند نام یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

• وقتی با شخص دیگری روبرو می شوید ، تلفنهای شما از بلوتوث برای تبادل کدهای تصادفی استفاده می کنند. این برنامه نحوه محاسبه مدت زمان مواجهه و فاصله شما با شخص مقابل را به این ترتیب تعیین می کند. این کدها حاوی هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی هستید و کجا بوده اید نیستند.

• کدهایی که از طریق بلوتوث رد و بدل می کنید ، فقط در تلفن شما ذخیره می شوند و پس از 14 روز به طور خودکار پاک می شوند.

• کاربران برنامه نمی توانند توسط توسعه دهندگان برنامه ، دولت یا سایر کاربران برنامه ردیابی شوند.

 

HealtheLife

این برنامه به افراد و خانواده ها کمک می کند تا در مورد مسایل سلامت و بهداشت آگاه باشند .از طریق برنامه تلفن همراه این برنامه دسترسی در زمان واقعی و آسان به پورتال آنلاین سازمان مراقبت های بهداشتی خود دارید. این پرتال آخرین اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی شما را نشان می دهد و خدمات لازم را برای برنامه ریزی ، درک و مشارکت در مراقبت را به شما ارائه می دهد.

هنگامی که سازمان مراقبت های بهداشتی به شما امکان دسترسی به پورتال آنلاین آنها را می دهد و یک حساب کاربری برای شما ایجاد می کند ، به سادگی با نام کاربری و رمز ورود خود در برنامه Cerner Health وارد برنامه موبایل HealtheLife شوید. اگر به پورتال های متعدد سازمان دسترسی دارید ، می توانید تمام درگاه های شرکت کننده را از طریق برنامه مشاهده کنید.

پورتال هر سازمان شرکت کننده بی نظیر است ، اما بیشتر پرتال ها به شما امکان می دهند با استفاده از روش های زیر با تیم مراقبت خود ارتباط برقرار کنید:

• به طور ایمن به ارائه دهنده خود پیام رسانی کنید

• برنامه ریزی و مدیریت قرارهای آینده

• دسترسی به اطلاعات پزشکی از جمله آلرژی ، نتایج آزمایشگاهی ، مسائل بهداشتی ، ایمن سازی ، داروها و سایر مدارک بهداشتی

ارائه دهندگان شرکت کننده همچنین می توانند داده های HealthKit خود را به پرونده پزشکی الکترونیکی خود اضافه کنند.

 

Delta Dental

این برنامه به شما امکان می دهد تا به محبوب ترین ابزارهای عضو ما در دستگاه تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید.ویژگی های اصلی برنامه شامل موارد زیر است:

- بدون بیرون آوردن کیف پول ، کارت شناسایی خود را در مطب دندانپزشکی نشان دهید. این برنامه به محض ورود به برنامه و امکان ذخیره کارت شناسایی خود در صفحه اصلی برنامه برای شما امکان دسترسی به کارت شناسایی را فراهم می کند

- تخمین هزینه مراقبت دندانی خود را توسط برنامه ما بدست آورید.نسخه پیشرفته ای از برآوردگر هزینه مراقبت های دندانپزشکی ، برای یک دندانپزشک منتخب ، تخمینی برای شما و خانواده شما است

-یک ابزار جستجوی دندانپزشک که جستجوی دندانپزشک در منطقه شما را آسان می کند.

برنامه دندانپزشکی Delta از جدیدترین فناوری امنیتی برای محافظت از اطلاعات بهداشت شخصی شما استفاده می کند. شما باید هر بار که به قسمت مطمئن برنامه دسترسی پیدا کنید ، نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید. هیچ اطلاعات سلامتی شخصی در دستگاه شما ذخیره نشده است و تمام اطلاعات در فضای ابری امن است

 

Airvet Doctor

این برنامه برای توانمندسازی دامپزشکان ساخته شده است تا بتوانند همان تجربیات مربوط به سلامتی را که مشتریان در پزشکی انسانی به طور فزاینده به آنها عادت دارند ارائه دهند. با Airvet ، از طریق ویدیو و گپ در زمان واقعی با صاحبان حیوانات خانگی در ارتباط باشید و مراقب سلامت حیواناتتان باشید.با استفاده از آخرین فن آوری های ارتباطات از راه دور ، برای ویزیت و برطرف کردن مشکلات و بیماری های حیوانات دیگر نیازی نیست که صاحبانشان مسافت های طولانی را طی کنند و توسط این برنامه در 24 ساعت از شبانه روز به دامپزشک دسترسی دارند .صاحبان حیوان خانگی می توانند یک تماس ویدیویی درخواستی را شروع کنند یا از شما به عنوان دامپزشک مجازی کمک بگیرند  و به شما این امکان را می دهد تا هنگام دسترسی با آنها تماس برقرار کنید. می توانید پیام ارسال کنید ، عکس به اشتراک بگذارید و به هرگونه سؤال مربوط به حیوان خانگی پاسخ دهید. موارد پزشکی ، بررسی مجدد یا انجام آزمایشات بعد از عمل ، نتایج آزمایشات ، پاسخ دادن به سوالات رفتاری ، یا ارائه مشاوره عمومی درباره حیوان خانگی همه از این به بعد آنلاین انجام میشود.

 

 

 

Hello Heart

فشار خون خود را کنترل کرده وخود را از خطر مشکلات قلبی دور نگه دارید.ریسک خطر قلبتان را متوجه شوید و خودتان ، به سادگی و به راحتی - از هرجای دیگر ، در هر زمان سلامت خود را  مدیریت کنید. مطالعات پزشکی ثابت می کند که یکی از بهترین راهها برای تغییر خطر سلامت قلب ، ردیابی ساده است شما می توانید به آرامی عادتهایی را که در دراز مدت وجود دارد تغییر دهید. تنها راه با ارزش نجات قلبتان همین است

EACS

این برنامه توسط انجمن کلینیکی ایدز اروپا (EACS) ، یک سازمان غیر انتفاعی تهیه شده است ، که ماموریت آن ارتقاء تعالی در معیارهای مراقبت ، تحقیق و آموزش در زمینه عفونت HIV و عفونتهای مرتبط با آن و فعالیت فعال در تدوین سیاست بهداشت عمومی ، با هدف کاهش بار بیماری HIV در سرتاسر اروپااست. دستورالعمل های EACS برای متخصصان مراقبت های بهداشتی راهنمایی هایی را در مورد: ارزیابی افراد دارای HIV مثبت ، درمان ضد ویروسی (ART) ، پیشگیری و مدیریت بیماری های مشترک ، عفونت های مشترک و عفونت های فرصت طلب ارائه می دهد. ویژگی های برنامه EACS شامل جستجوی متن کامل ، نشانک ها و یادداشت های ایجاد شده توسط کاربر ، جداول مختلف و موارد دیگر است.

Weight Tracker, BMI monitor

وزن خود را به صورت روزانه کنترل کنید. هدف خود را تعیین کنید ، جلسات ورزشی خود را اضافه کنید و نتایج خود را جستجو کنید.آیا فکر می کنید دچار اضافه وزن هستید یا لاغری مزمن دارید؟ این برنامه می تواند دقیقاً با استفاده از شاخص توده بدنی (BMI) به این سوال پاسخ دهد. وزن و قد خود را وارد کنید و از وزن ایده آل خود مطلع شوید.هر روز وزن جدید خود را به برنامه اضافه کنید و تکامل آن را در نمودار مشاهده کنید. همچنین می توانید هدف خود را برای دستیابی به یک تاریخ دقیق نیز تعیین کنید ، این برنامه به محض رسیدن به این هدف به شما تبریک می گوید.

BMI یک شاخص مرجع است که توسط سازمانهای پزشکی برای ارزیابی خطرات ناشی از اضافه وزن به عنوان یک بزرگسال مورد استفاده قرار می گیرد.این برنامه با برنامه بهداشتی نیز ادغام می شود و به شما امکان می دهد خواب و پیاده روی و فعالیت های روزانه خود را نیز پیگیری کنید.برنامه ای برای ردیابی وزن شما و نظارت روزانه آن.

 

CogniCare

این برنامه یک راهنمای شخصی برای خانواده و دوستان است که به کسی که دچار یا درحال مبتلا شدن به زوال عقل است ، کمک کنند. این امر به شما در طی فرایند مراقبت کمک می کند و در هر مرحله از راه، شما را پشتیبانی خواهد کرد.

آنچه CogniCare برای شما انجام می دهد:

CogniCare نیازهای مراقبت شما و راه حل های خیاط را درک می کند. با CogniCare نمایه ایجاد کنید و در مورد چگونگی حمایت از شخصی که برای شما اهمیت دارد،مشاوره بگیرید.

با استفاده از CogniCare می توانید به راهنمایی ، مشاوره و منابعی در مورد مراقبت از زوال عقل فوراً از خانه خود دسترسی پیدا کنید. شما به راحتی می توانید اطلاعات را از منابع معتبر مرور کنید ، در مورد حقوق خود و اینکه چه مزایایی ممکن است از آن برخوردار شوید ، اطلاعات کسب کنید.

هنگامی که از کسی مراقبت می کنید اتفاقات زیادی رخ می دهد و درست عمل کردن بسیار دشوار است. ما این را درک می کنیم ، بنابراین راه شما را آسان کرده ایم که همه چیز را در یک مکان ردیابی کنید. در CogniCare می توانید یادآوری هایی را برای قرارها ، داروها و رویدادها ترتیب دهید و این موارد را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید یادداشت های مراقبتی را به راحتی و با استفاده از صدا ، تصویر یا متن ، در هر نقطه و هر زمان انجام دهید.

 

COVID Symptom Study

هر روز 1 دقیقه وقت بگذارید و به مبارزه با شیوعCOVID-19 در جامعه خود کمک کنید

* سلامت خود را هر روز گزارش دهید حتی اگر احساس خوبی دارید

* برآورد روزانه COVID را در منطقه خود دریافت کنید

* به کندتر شدن شیوع بیماری در نزدیکی خود کمک کنید

به میلیونها نفر از دانشمندان حامی دانشمندان دانشگاه استنفورد ، دانشگاه هاروارد ، بیمارستان عمومی ماساچوست و کالج کینگ کالج لندن بپیوندید تا با شناسایی:

* چه سرعتی ویروس در منطقه شما گسترش می یابد

* مناطق پرخطر

* درک بهتر علائم مرتبط با شرایط اساسی که سلامت چه کسی بیشتر در معرض خطر است

شما در پیشبرد تحقیق در مورد COVID-19 با همکاری محققان برجسته بهداشت در سطح جهان مانند TwinsUK ، یکی از مطالعات بالینی دقیق در جهان همکاری خواهید کرد.

 

این برنامه برای همه ساخته شده است تا وضعیت نه تنها خود بلکه افراد بیمار را گزارش دهند.این کار توسط پزشکان و دانشمندان در کالج کینگ لندن ، بیمارستانهای Guys و سنت توماس و Zoe Global Limited ، یک شرکت فناوری بهداشت انجام شد.در ایالات متحده این برنامه توسط مطالعه بهداشت پرستاران برای شناسایی علائم در کارکنان مراقبت های بهداشتی فعال که در حال معالجه افراد مبتلا بهCOVID در سراسر کشور هستند و سلامتی خود را برای کمک به ما در معرض خطر قرار می دهد ، استفاده می شود.در پاسخ به توصیه های Stand Up To Cancer (SU2C) ، این اپلیکیشن همچنین شامل سؤالاتی برای بیماران سرطانی و بازماندگان از قبیل اینکه آنها با سرطان زندگی می کنند ، چه نوع سرطان و چه درمانی را دریافت می کنند.اگر دوست دارید در این زمان دشوار کمک کنید ، پس می توانید. برنامه را بارگیری کنید و روزانه وضعیت خود را به اشتراک بگذارید ، حتی اگر خوب باشید. با کمک شما می توانیم وضعیت را در سراسر کشور ، چگونگی ارائه بیماری به افراد مختلف و چگونگی پیشرفت آن بهتر درک کنیم.این ویروس جدیدی است که جهان قبلاً هرگز ندیده است. طیف گسترده ای از علائم وجود دارد ، که بین افراد متفاوت است. با کمک شما می توانیم بهتر بسته به فاکتورهای فردی مانند سلامتی و سن ، خود را بهتر درک کنیم.

 

 

Health & Fitness Tracker with Calorie Counter

این برنامه یک ردیاب سلامت و تناسب اندام است که به شما در رسیدن به اهداف سلامتی ، کاهش وزن ، انتخاب مواد غذایی بهتر و مناسب تر کمک می کند.

چرا Health Infinity بهترین برنامه Health & Fitness است که وجود دارد؟

ردیاب کاهش وزن ، یادآوری مصرف آب ، پیشخوان کالری ، فعالیت ها ، تمرینات و ردیاب تمرین ، ردیاب خواب ، مانیتور ضربان قلب ، پیشخوان گام (گام شمار) ، یادآوری دارو و موارد دیگر در یک برنامه واحد. به عبارت ساده ، هیچ برنامه بهداشتی دیگری مانند این برنامه در جهان وجود ندارد!

با Infinity Health بیشتر کار کنید:

• اهداف را تعیین کنید - کاهش وزن ، افزایش وزن ، ریز مغذی ها ، کالری ، مصرف آب ، زمان خواب و شمارش روزانه.

• با مقادیر کالری داخلی با بیش از 2 میلیون غذای خوراکی بهتر بخورید. غذاها و وعده های غذایی سفارشی ایجاد کنید.

• یادآوری کنید تا به شما در نوشیدن آب کافی کمک کند.

• پیگیری بیش از 100 فعالیت ، تمرین و تمرین. فعالیت جدیدی را ردیابی کرده و با استفاده از ردیاب فعالیت ، کالری سوخته شده در زمان واقعی را مشاهده کنید.

• فعالیتهای مبتنی بر GPS را با آمار دقیق مانند سرعت ، مسیر ، مسافت و کالری سوخته ضبط کنید.

• ضربان قلب خود را با استفاده از دوربین و فلاش موبایل دقیق کنترل کنید. هر زمان. هر جا.

• خواب خود را با استفاده از ردیاب خواب خودکار ما بهبود بخشید. این دستگاه بر اساس حسگرهای موجود در دستگاه شما کار می کند. نیازی به شروع یا توقف دستی نیست!

• قرص خود را دوباره فراموش نکنید - یادآوری دارو باعث می شود ردیابی و به خاطر سپردن مدهای خود بسیار ساده باشد.

• ساخته شده در ماشین حساب BMI با نمودار BMI برای بررسی دسته بندی شما.

• وزن ایده آل ، چربی بدن ، میزان متابولیک ، عضله ، ضربان قلب هدف و موارد دیگر را محاسبه کنید.

• برای افزودن اطلاعات بیشتر به ردیابی خود از برچسب ها استفاده کنید. براساس نیاز خود برچسب های دلخواه ایجاد کنید.

• به Google Fit وصل شوید و داده های سلامتی خود را با سایر برنامه ها همگام سازی کنید.

• پشتیبانی از هر دو واحد متریک و امپراتوری.

• هیچ سخت افزار خارجی لازم نیست.

ردیاب کاهش وزن

Infinity Health با کمک به شما در تغییر سبک زندگی و طرز فکر می تواند کاهش وزن را آسان کند - وزن خود را به طور طبیعی کاهش دهید و بدون زحمت چربی بسوزانید.

بیش از 1 میلیون نفر از Infinity Health برای کاهش وزن و مناسب تر شدن استفاده کردند.

چالش ها:

مربی آمادگی جسمانی شخصی واقعی با فشار یو پی اس ، یو پی اس ، تحصن و اسکوات چالش های تمرین.

3 سطح برای هر چالش. به ورودی دستی لازم نیست. بر اساس سنسورهای موجود در تلفن همراه شما کار می کند.

شمارنده 24/7 مرحله ای (گام شمار):

تعداد گام های روزانه خود را پیگیری کنید. موبایل را در جیب شلوار ، دست یا ژاکت نگه دارید.

برای کاهش مصرف باتری از ردیاب مرحله سخت افزاری (گام سنج) در دستگاه های 4.4+ استفاده می کند.

الگوریتم های مبتنی بر حسگر-فیوژن / شتاب سنج برای بهبود دقت دستگاه های بدون ردیاب مرحله.

 

Care to Translate

این برنامه یک مترجم پزشکی دیجیتال برای پرسنل مراقبت های بهداشتی است.موانع زبانی نباید مانعی برای مراقبت های بهداشتی خوب باشد.این برنامه ایمنی بیمار را تقویت می کند، باعث افزایش اثربخشی و کاهش هزینه ها می شود.این ارتباط صحیح پزشکی را با ترجمه های تأیید شده توسط گویندگان بومی ارائه می دهد که می توان از آن در شرایط حاد یا در کارهای روزانه در بخش استفاده کرد وبه عنوان مکمل مفسران انسانی، در بهداشت و درمان از آن بهره گرفت و به صورت 24/7 در دستگاه هوشمند شما موجود است.این اپ،با ایجاد ارتباطات ایمن تر و دقیق تر بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، خطر تشخیص نادرست ، اشتباه ، عوارض ، بستری مجدد و مدت زمان بستری را کاهش می دهد.

زبان های تحت استفاده این برنامه:

عربی

بوسنیایی / کرواتی / صربی

بلغاری

دری

فنلاندی

فرانسوی

انگلیسی

آلمانی

یونانی

ایتالیایی

کورمانجی

پشتو

فارسی

لهستانی

رومانیایی

روسی

سومالی

سورانی

اسپانیایی

سوئدی

تیگرینیا

ترکی

 

Smart Optometry

این برنامه یک اپلیکیشن حرفه ای برای متخصصان مراقبت از چشم است که می تواند برای تست دید استفاده کنند! با 16 معاینه بینایی ، دقیق و ساده در 11 زبان بهترین مراقبت را به بیماران خود ارائه دهید.

Optometry هوشمند رایگان است و شامل موارد زیر است:

Color Vision

Contrast

Visual Acuity

Visual Acuity +

Worth Four Dot

Schober

OKN Stripes

Flourescin Light

Red Desaturation

Hirschberg

Accommodation

Duochrome

Aniseikonia

Amsler Grid

MEM Retinoscopy

Maze (Amblyopia test)

از آنجا که می دانیم زبان های مختلف می تواند یک مشکل باشد ، ما برنامه خود را در 9 زبان بومی سازی کردیم: انگلیسی ، اسپانیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، لهستانی ، نروژی ، کرواسی ، اسلوونیایی ، چک و روسی! آیا می خواهید زبان شما اضافه شود؟ به ما اطلاع دهید.

 

Medtimer - Heart & Respiratory

این برنامه به طور خاص ساخته شده است تا متخصصان بتوانند زمان ضربان قلب (HR) و ضربان تنفس (RR) را تنظیم کنند. استفاده از آن دقیق و بسیار ساده است. این کار نیاز به انجام هرگونه محاسبه ، شمارش یا تماشای ساعت و... را برطرف می کند. حتی نمودارهای محدوده مرجع را برای کودکان در هر سنی نشان می دهد. این برنامه در همکاری بین مشاوران پزشکی و توسعه دهندگان برنامه های نمودار برتر ایجاد شده است تا نهایت کارآیی و سادگی را داشته باشد و حتی در شلوغ ترین محیط های بالینی نیز به کمال برسد. برای استفاده از آن ، فقط باید روی صفحه ضربه بزنید ، همه کارهای دیگر برای شما انجام می شود.

Medtimer فاقد تبلیغات است.ایده آل برای:

• پزشکان

• پیراپزشکان

• پرستاران

• دامپزشکان

• ماماها

• ارائه دهندگان کمک های اولیه

 

Smoke Free - Quit Smoking Now

ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا سیگار کشیدن را ترک کنید

★ درنظر بگیرید چه مدت در طول روز سیگار میکشید

★ زمانی که کم سیگار میکشید چه مقدار پول ذخیره میکنید

★ تعداد سیگارهایی که نکشیدید را اندازه گیری کنید

★ ببینید چگونه سلامت خود را بهبود می بخشید

★ به اشتراک گذاشتن موفقیت خود را با دوستانتان

این برنامه به شما کمک میکند تا سیگار کشیدن را ترک کنید و گزینه متفاوتی دارد و آن هم نمایش ساعاتی است که با ترک سیگار به عمر خود باز می گردانید.اپلیکیشن ،تمرینات روزانه ای برای ترک سیگار به شما پیشنهاد کرده و جوایزی برای اتمام آنها به شما اعطا می کند. نموداری به نام اشتیاق به سیگار، کاهش میل شما به آن را به طور روزانه روی نمودار نشان می دهد که از لحاظ روانی انگیزه بسیار خوبی برایتان ایجاد خواهد کرد.

NURSING.com

این برنامه بهترین مکان برای یادگیری پرستاری است. مطالعات مدرسه پرستاری خود را انجام دهید و NCLEX® را در هر مکانی با برنامه تلفن همراه NURSING.com آماده کنید. تسلط NCLEX® فقط با یک کلیک فاصله دارد. NURSING.com بهترین دوست شما از طریق دانشکده پرستاری و ابزار مطالعه ضروری شما برای NCLEX® است.وقتی عضو NURSING.com شوید با مشاهده دروس ویدیویی ، لیست برنامه ها و سوالات تمرین پرستاری در یادگیری به شما کمک میشود.

Practitioner Engagement

این برنامه اطلاعاتی به پزشکان و پرستاران در هر زمان و هر مکان در مورد بیمارانی که مراقبت های طولانی مدت احتیاج دارند، میدهد. با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید با اطمینان و به راحتی تاریخچه پزشکی بیمار خود را مشاهده کنید  و از دسترسی به پلت فرم PointClickCare EHR استفاده کنید ، تا به شما در تصمیم گیری بهتر و بهبود ارتباطات کلی حتی با خانه های سالمندان کمک کند.

مزایای اصلی شامل موارد زیر است:

- امضاهای الکترونیکی را برای سفارشات تلفنی و کلامی تهیه کنید

- در جریان تغییرات مهم بیمار با جریان اطلاع رسانی ، به روز باشید

- بررسی سفارشات ماهانه را کامل کنید

- نتایج آزمایشگاه ، رادیولوژی  و ویتال ها را مرور کنید

- ثبت سفارش یا ایجاد دستورات ماده کنترل شده (برای تأیید اعتبار 2 عاملی به دستگاه توکن نیاز دارد)

- دسترسی موبایل به نمودارهای بیمار برای پاسخ سریعتر

- ایجاد یادداشت یا اضافه کردن پیگیری ها

 

 

PlexusMD

PlexusMD بزرگترین انجمن پزشکان جهان است که در آن شما می توانید آخرین اخبار پزشکی را بخوانید، مواردی را  به اشتراک بگذارید، سوالات خود را بپرسید، کنفرانس های پزشکی برتر و دوره های پزشکی را مرور کنید و ... برای شروع، برنامه را دانلود کنید. این برنامه کاملا رایگان است.

• همیشه از  آخرین دستورالعمل ها، نتایج آزمایشات بالینی، داروهای جدید، هشدارهای اپیدمی و اعلامیه های مهم رسمی مطلع شوید.

• دنبال کارشناسان پیشرو در تخصص خود باشید و از تجربه آنها بهره بگیرید

• سؤالات مربوط به پرونده پزشکی، موارد بالینی یا مسائل پزشکی قانونی خود را  بپرسید و دیدگاه های دیگر پزشکان را بیابید

• یافتن پزشکان برتر در هر تخصص، ارتباط با آنها و رشد پایه پیروان خود

• نمایه خود را به نمایش بگذارید و سایر پزشکان را برای ارجاع، همکاری و سایر فرصت ها پیدا کنید

یافتن دوره های پزشکی و فدراسیون ها و ثبت نام برای کنفرانس های پزشکی آینده

 

 

طبیاد

اپلیکیشن فلش کارت های علوم پزشکی طبیاد، بدون شک در میان رقبای فارسی خود از نظر کارایی، زیبای، سرعت و پشتیبانی بهترین است، اما ما مدعی ارائه ی محصولی در کلاس جهانی هستیم. بدون شک هیچ یک از نمونه های مشابه طبیاد در بستر هیچ زبانی در جهان از نظر وسعت محتوا با طبیاد قابل مقایسه نیستند. ما از ترم اول همراه دانشجویان پزشکی، دندان پزشکی، پرستاری و سایر رشته های پیرا پزشکی هستیم و دوستانمان را تا زمان قبولی در آزمون های دستیاری، ارشد، USMLE، RN و استخدامی تنها نمی گذاریم.

طراحی شده بر مبنای الگوریتم لایتنر

دارای امکان مطالعه ی آزاد

دارای فروشگاه اختصاصی

دارای امکان یادآوری در زمان های مشخص

دارای امکان آنالیز تعداد کارت های مطالعه شده

دارای امکان محدود کردن مطالعه ی روزانه

پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته

دارای پکیج های ترکیبی

آپدیت های منظم

بسته ی کامل آزمون دستیاری پزشکی

بسته ی کامل آزمون علوم پایه

بسته کامل آزمون ارشد پرستاری

بسته ی کامل آزمون استخدامی پرستاری

بسته ی کامل آیلتس، تافل و MCHL

استفاده از T_Coding و روش های کمک اموزشی

استفاده از Mnemonic  (اختصارات ) کمک آموزشی

استفاده از تصاویر کمک آموزشی اختصاصی

 

 

Osmosis Mobile

Osmosis یک برنامه جدید برای دانشجویان پزشکی است که توسط خود دانشجویان پزشکی طراحی شده است و سوالات و منابع را برای شما ارسال می کند تا بتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و کمتر نکات را فراموش کنید. Osmosis از تکنیک های علمی ثابت شده ی یادگیری مانند تکرار فواصل و اثرات آزمایش برای کمک به شما در خارج شدن از چرخه های یادگیری و فراموش کردن نکات، که در دانشکده پزشکی بسیار رایج هستند استفاده می کند. این که آیا شما در حال مطالعه آناتومی ، فیزیولوژی ، آسیب شناسی ، فارماکولوژی هستید یا به دنبال افزایش مهارت های استدلال بالینی خود هستید ، برنامه Osmosis شما را پوشش داده است. این برنامه طراحی شده است تا تمام این دانش را جمع آوری کند و به معنای واقعی کلمه آن را به مغز شما منتقل کند.

با این برنامه، می توانید:

-صرفه جویی در وقت با ارزش خود

-از محتوای منحصر به فرد Osmosis لذت ببرید

- افزایش نمرات خود

-به حداکثر رساندن بهره وری در هر کجا

با دوستان خود در یک فضای کاری مشترک با یادداشت های سفارشی ، مرتبا سوال پرسیده و همکاری کنید

 

Osmosis در آموزش ، ابتکار نوآوری PhD و DreamIt Ventures را کسب کرده است.

 

 

EngyHealth - Health Monitoring

سطح جدید کنترل بهداشتی در برنامه تلفن همراه ENGY

این برنامه یک سرویس تلفن همراه است که به طور جامع وضعیت سلامتی شما یا سلامتی عزیزانتان را در 5 دقیقه ارزیابی می کند. این پلتفرم مبتنی بر تجزیه و تحلیل تغییر ضربان قلب HRV یا HRVاست. این روش توسط آکادمی علوم روسیه توسعه یافته و بطور فعال در سراسر جهان در قلب و عروق فضایی و پزشکی ورزشی برای آموزش فضانوردان و ورزشکاران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 باENGY برای شما نیز در دسترس است!مؤلفه اصلی خدمات ، نمودار Baevsky ، پس از تجزیه و تحلیل دقیق از وضعیت سیستم عصبی مرکزی ، سیستم های سمپاتیک ، پاراسمپاتیک و هومورال بر اساس ریتم قلب ، نمایه گرافیکی از وضعیت سلامتی را ارائه می دهد. ناحیه رنگی نمودار به وضوح سطح سلامتی شما و خطر ابتلا به شرایط دردناک را نشان می دهد.با ENGY می دانید چه زمانی سالم هستید و در معرض خطر هستید. او به شما خواهد گفت كه چگونه از بروز بیماری به موقع جلوگیری كنید.

با ENGY سطح خود را نیز یاد خواهید گرفت:

 

انرژی ها

فشار

تعادل

ضربان قلب

شاخص گردش خون

با ENGY ، خواهید فهمید که چه نوع آموزش ، خواب ، تغذیه ، کار و استراحت برای شما مناسب است تا تعادل کار / زندگی بهینه را بر اساس آنالیز ضربان قلب بسازید.

 

Nemours CareConnect

این برنامه خدمات درمانی کودکان را در صورت نیاز به ویزیت پزشک ،از طریق ویزیت تصویری زنده بر روی دستگاه تلفن همراه یا رایانه شخصی ، برای شما به ارمغان می آورد. متخصصان ما وقتی به پاسخ نیاز دارید در اینجا هستند - در نیمه شب ، در اوایل صبح و یا دور از خانه.

ویژگی های Nemours CareConnect

• وقت قبلی لازم نیست

• متخصص اطفال Nemours دارای مجوز از هیئت مدیره هستند

• در دسترس 24/7/365

• ارتباط سازگار با HIPAA -خصوصی و ایمن

شرایط مشترکی که ما درمان می کنیم:

• تب / آنفولانزا / سرد

• ملتحمه

• عفونت های تنفسی و سینوسی

 

myPrivia

این برنامه شما را در هر کجا که هستید به ارائه دهنده خدمات بهداشتی متصل می کند. یک ویزیت مجازی را برنامه ریزی کنید تا بتوانید به جای اتاق انتظار ، در مکان بهتر با احساس راحتی بیشتر از منزل خود تمرکز کنید و با پزشک ملاقات کنید. نسخه های خود را مدیریت کنید ، پیگیری ها را به راحتی برنامه ریزی کنید ، نتایج آزمایشات را مشاهده کنید و صورت حساب پزشکی خود را پرداخت کنید. myPrivia راحتی و مراقبت شخصی را ارائه می دهد و راه سلامتی شما را تأمین می کند.

 

 

Mental Health Tests

با کمک این برنامه متوجه شوید که آیا شما  شرایط بهداشت روانی را دارید یا خیر.آزمایشات موجود در این برنامه یکی از سریعترین راهها برای تعیین اینکه آیا شما علائم یک بیماری روانی خاص را تجربه می کنید یا از نظر روانی کاملا سالم هستید، میباشد.شرایط بهداشت روان مانند افسردگی یا اضطراب واقعی ، رایج و قابل درمان است و بهبودی آن سریع تر است.

تست ها شامل:

- تست افسردگی

- تست اضطراب

- تست ADHD بزرگسالان

- آزمون PTSD

- آزمایش الکل و سوء مصرف مواد و اعتیاد

- آزمایش اختلال تغذیه

- تست اعتیاد به قمار

- تست شیدایی

- تست خودشیفتگی

- تست افسردگی پس از زایمان

- تست اعتیاد به رابطه جنسی

- تست اعتیاد به بازی های ویدئویی

- تست اعتیاد به اینترنت

- تست محل کار سمی

- آزمایش اختلال هراس

- تست اختلال وسواس-اجباری

- تست اختلال عملکرد جنسی مردان

- آزمایش پرخاشگری زنانه

- آزمایش پرخاشگری مردانه

- تست اختلال دو قطبی

- تست اختلال عملکرد جنسی زن

- تست اختلال اضطراب اجتماعی

- تست اختلال احتکار

- تست روانشناسی

- تست اختلال شخصیت مرز

- تست اختلال هویت تفکیک پذیر

- تست اسکیزوفرنی

 

ACLS Rhythm Tutor

این برنامه یکی از سری برنامه های شرکتAnesoft برای بهبود مهارت های احیا ACLS شما است. این برنامه یک روش سازمان یافته شناسایی ریتم های الکتروکاردیوگرام را آموزش و تقویت خواهد کرد.شناخت ریتم های ECG به عنوان جابجایی شکل موج در صفحه نمایشگر ، مهارت دیگری نسبت به تشخیص ریتم های قلبی بر روی یک ردیابی استاتیک است. این برنامه مهارت های بالینی شما را بیش از بررسی با یک کتاب بهبود می بخشد زیرا شما یاد خواهید گرفت که ریتم ها را تشخیص دهید زیرا آنها به صورت پویا در صفحه حرکت می کنند.برنامه با استفاده از یک رویکرد چهار معیار سازمان یافته برای شناسایی ریتم ها است. سپس توضیحات ریتم را برای درک الکتروفیزیولوژی در اختیار شما میگذارد. برای مرور تمام ریتم هایECG از همین روند استفاده کنید. 80 ریتم ECG در این برنامه گنجانده شده است.

وقتی احساس می کنید در این برنامه بر ریتم ها مسلط شده اید ، باید خود را با استفاده از برنامه Anesoft 'ACLS Rhythm Quiz' تست کنید.

 

UpToDate

هنگامی که از UpToDate استفاده می کنید، شما دسترسی به یک پایگاه اطلاعاتی پر از اطلاعات پزشکی دارید. شما می توانید بیش از 8،500 موضوع را جستجو کنید، بوک مارک ها را تنظیم کرده و به سرعت اطلاعات تازه به دست آمده را بازیابی کنید. علاوه بر این، بیش از 4،400 کارشناس در این زمینه به طور مرتب بحث کرده و محتویات را به روز رسانی می کنند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تصمیم گیری های بالینی را در نقطه تشخیص انجام دهید. ویژگی های دیگر عبارتند از:

 -هشدارهای مربوط به آخرین اخبار پزشکی

-اعلانهایی که موضوعاتی را که قبلا خواندید و اطلاعات مربوطه را در نظر بگیرید

-به روز رسانی به تغییرات پیش بینی شده در عمل پزشکی با توصیه های خاص

-قابلیت جستجوی اطلاعات پزشکی در بسیاری از زبانها

-دسترسی به بیش از 10،000 گرافیک از جمله تصاویر، گرافیک، جداول، ارقام و غیره

-بیش از 1500 موضوع که شما می توانید با بیماران خود صحبت کنید

-ماشین حساب های پزشکی

-آزمایش کننده تعامل با دارو

 

 

MedEx - Clinical Examination

ابزاری مفید و کامل برای یادگیری معاینه بالینی و مهارت های موجود است.همراهی آسان برای درک توضیحات و تصاویر با کیفیت بالا ، این یک بستر عالی برای بهبود مهارت های بالینی شما است.همچنین شامل صداهای تنفسی و قلب برای آسیب شناختی است.تمام توضیحات و تصاویر براساس روشهای معمول معاینه بالینی در سراسر جهان ساخته شده است.

برنامه شامل:

تشکیل پرونده پزشکی بیمار

بررسی علائم حیاتی

معاینه جسمی عمومی

معاینه سیستم قلبی عروقی

معاینه دستگاه تنفسی

معاینه دستگاه گوارش

معاینه سیستم عصبی

بررسی سیستم کلی بدن

 

 

 

ADA CDT 2020

برنامه ای از انجمن دندانپزشکی آمریکا مخصوص متخصصین ! این برنامه شما را قادر می سازد تا رویه خود را با مشخصات و دقت ثبت کنید. با کدگذاری دقیق ، آمار دقیق تری از بیمارانتان خواهید داشت و پرداختی های خود را از بیمه زودتر خواهید گرفت.این برنامه توسط ADA® برای شما آورده شده است ، ADA CDT Coding 2020 جدیدترین منبع برنامه نویسی و تنها کد شناخته شده HIPAAدر دندانپزشکی است.

نسخه حق بیمه شامل موارد زیر است:

• لیست کاملی از کدهای CDT 2020 شامل دسته خدمات ، زیر مجموعه ، کد رویه ، نامگذاری و توصیف

• لیستی از کدهای جدید ، اصلاح شده و حذف شده با تغییرات ردیابی ، بنابراین می توانید دقیقاً آنچه را تغییر داده اید ببینید

• کدهایی که توسط سه دسته قابل جستجو هستند: شماره کد ، کلمه کلیدی و دسته خدمات

• یک بخش "موارد دلخواه" برای ذخیره کدهایی که اغلب استفاده می شوند

 

EMResource

با استفاده از برنامه EMResource ، می توانید با دسترسی به اطلاعات مهم در مورد اورژانسها ، کلینیک های بهداشت عمومی ، پناهگاه ها و لوازم پزشکی ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.EMResource یک راه حل ارتباطات و مدیریت منابع مبتنی بر وب است که پرسنل مراقبت های بهداشتی ، واکنش اضطراری را با یک دید کلی عملیاتی از منابع محلی ، منطقه ای و شرکتی برای اخذ آگاهانه ترین تصمیم گیری در مورد نجات زندگی افراد، مجهز می کند.

با توجه به نقشه و مجوزهای خود می توانید:

• اطلاع وقایع ، بروزرسانی و مدیریت حوادث و رویدادها

• سازماندهی و مدیریت رویدادهای چند منطقه ای

• وضعیت عملیاتی منابع را مشاهده و به روز کنید

• وضعیت EMS ، ظرفیت اتاق اورژانس ، در دسترس بودن تختخواب و در دسترس بودن کادر پزشکی را نظارت کنید

• منابع اختصاصی مربوط به حادثه ، مانند تأسیسات ضد عفونی ، هواکشها ، داروسازی و خدمات ویژه را ردیابی کنید

اطلاعات وارد شده در برنامه را بلافاصله در راه حلEMResource در دسترس همگان قرار دهید تا همه افراد از شرایط فعلی مطلع و آگاه باشند.

 

ZoomRx

این برنامه یک پلت فرم بررسی است که ارتباط بین پزشکان ، بیماران و شرکت های دارویی را تسهیل می کند. این اپ سازمان های بیمارستانی / پژوهشی ، شرکت های دارویی / بیوتکنولوژی و سایر نهادهای حامی مالی نظرسنجی را قادر می سازد تا اطلاعات را از "پانل های متصل در زمان واقعی" از بیماران ، پزشکان ، ارائه دهندگان بیمه ، داروسازان و سایر ذینفعان در سیستم مراقبت های بهداشتی جمع آوری کنند.بررسی های انجام شده در ZoomRx با سرعت بخشیدن به سرعت جریان اطلاعات ، تجربه و زندگی تمام جوانب در سیستم مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهد.این اپ طبق دستورالعمل های صادر شده توسط شورای سازمان های تحقیقاتی آمریكا (CASRO) طراحی شده است.

 

ONCOassist

این برنامه برای استفاده حرفه ای مراقبت های بهداشتی به عنوان یک ابزار پشتیبانی تصمیم در نظر گرفته شده است. برای انتخاب دارو برای استفاده بیماران ویا جایگزین پزشک توصیه نمی شود.این برنامه مجموعه ای از ابزارهای پشتیبانی تصمیم گیری آسان را برای مدیریت مراقبت از بیماران به متخصصان انکولوژی ارائه می دهد.انتخاب دستیابی به موفقیت در طبابت در ONCOassist توسط متخصصان انکولوژی برای متخصصان انکولوژی دیگر ایجاد شده است و شامل موارد زیر است:

• ابزار پشتیبانی تصمیم گیری کمکی برای سرطان پستان ، سرطان ریه ، سرطان روده بزرگ

• بررسی کننده تعامل با مواد دارویی.

• دسترسی آسان به کتابخانه کامل معیارهای AJCC.

• مجموعه ای از ابزارهای پیش آگهی که می توانند در پیش آگهی ، طبقه بندی خطر و تصمیم گیری در مورد صلاحیت معالجات خاص یا آزمایشات بالینی از جمله معیارهای Motzer برای سرطان کلیه و نمرهIPI برای لنفوم بزرگ سلولهای کمک کنند.

• ماشین حساب های مفید برای محاسبات پزشکی مورد نیاز ، از جمله سطح بدن ، مبدل های معادل مواد افیونی و ماشین حساب دوز کربوپلاتین.

ONCOassist مزایای زیر را به متخصصان انکولوژی ارائه می دهد:

موجب صرفه جویی در وقت میشود

کیفیت مراقبت را بهبود می بخشد

به توانمندسازی بیماران کمک می کند

مرتباً به روز می شود

 

Hickey's Pharmacy App

این برنامه رایگان روشی مناسب و آسان را برای سفارش نسخه های شما از تلفن همراه فراهم می کند.با ثبت نام و انتخاب مکان داروخانه ای که به شما نزدیک است، می توانید هر زمان که بخواهید نسخه خود را سفارش دهید. فقط در چند مرحله ساده دستور تجویز جدید یا تکرار خود را سفارش دهید و طی 1 ساعت دارو بدست شما میرسد و سپس میتوانید پرداخت هزینه را انجام دهید.این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا برای خانواده خود دارو سفارش دهید.این برنامه امکان یادآوری مصرف دارو را نیز برای شما فراهم کرده است.

 

Blood Pressure Tracker

این برنامه به شما کمک می کند تا فشار خون، ضربان قلب و وزن خود را در هر زمان و هر جا ثبت کنید و نتایج رکوردهایتان را با پزشکتان به اشتراک بگذارید.

ویژگی ها:

1. سیستولی، دیاستولیک، ضربان قلب و وزن خود را وارد کنید.

2. آمار سیستولی، دیاستولیک، پالس و وزن را در حداکثر، حداقل و میانگین نشان می دهد.

3. نمودار چارت و نمودار خطی فشار خون، ضربان قلب و وزن را نشان می دهد.

4. اضافه کردن / حذف / به روز رسانی سوابق.

5. اضافه کردن رکورد جدید با مقدار پیش فرض.

6. فهرست ضبط هر هفته، ماهانه و سالانه.

7. گزارش در csv، html و xml اکسل

8. اشتراک گذاری رکوردها با پزشک

9. پشتیبان گیری و بازگرداندن پایگاه داده به کارتSD، Dropbox ™ و Google Docs

10. پایگاه داده پشتیبان گیری خودکار به کارت SDهنگام خروج از برنامه

11. پایگاه داده پشتیبان گیری خودکار به Dropbox ™ هنگام خروج از برنامه

12. واحد وزن قابل تنظیم، فرمت تاریخ، فرمت زمان، روز اول هفته

13. حفاظت از رمز عبور

14. آدرس ایمیل پیش فرض برای دریافت گزارش

15. با استفاده از Dropbox ™، پایگاه داده را با چندین دستگاه به اشتراک بگذارید

 

PatientsLikeMe

زندگی بهتر از اینجا شروع میشود.با این برنامه افرادی که بیماری مشابه شما دارند را بیابید و با آنان در ارتباط باشید و راه های درمانی جدیدی از یکدیگر فرا بگیرید.این برنامه شبکه ای را مهیا کرده است که در آن افراد می توانند بهترین گزینه درمـان را بیابند، با کسانی که شرایطی مانند خودشان دارند ارتباط بگیرند و بامراکـز درمـانی آشنا شوند .

علاوه بر پزشکان و بیماران، شرکت های بزرگ داروسازی و سیاست گذاران نیز در شبکه حضور دارند تا خواسته های مردم را به تحقیق وتوسعه یا سیاست عمـومی  تبدیل کنند  . این سامانه اطلاعاتی از قبیل علائم بیماری، فرآیند درمان و نتیجه را از مردم میگیرد که تبدیل به ملیون ها داده میشود.اطلاعات به دست آمده سازمان دهی می شوند تا بینش های جدیدی  نسبت به بیماری ها به وجود آید .حاصل تجزیه وتحیل این داده ها نیز برای همه اعضا منتشر میشود.سپس تجربه های بیماران در اختیار شرکت های حوزه سلامت قرار می گیرد تا در محصولات و خدماتشان تجدید نظر کنند.

 

Cheetah-Medical

برنامه Cheetah Medical یک ابزار یادگیری و مرجع برای نظارت همودینامیکی با سیستم های 100٪ غیرقابتی یوزپلنگ در بخش مراقبت های ویژه، جراحی و بخش اورژانس را فراهم می کند. ویژگی ها و مواد آموزشی برنامه برای سیستم Cheetah، توسط فیلم های آموزشی نشان می دهد که چگونه از سنسورها استفاده کنیم ، چگونه واکنش مایع را ارزیابی کنیم  و اطلاعاتی در مورد اعتبار CME و موارد در دسترس و چگونگی آنها به کاربران جویای اطلاعات،پزشکان و دانشجویان رشته پزشکی میدهد.

 

Aspirin Guide

برنامه Aspirin-Guide به کمک محققان بیمارستانBrigham و دانشکده پزشکی هاروارد ، به پزشکان کمک می کند تا تصمیم بگیرند که بیماران کاندید مصرف آسپرین با دوز کم (75 تا 81 میلی گرم در روز) در پیشگیری اولیه از بیماری های قلبی عروقی آترواسکلروتیک (ASCVD)  با تعادل ASCVD در برابر خطر آسیب اثر دارو به دستگاه گوارش (GI) یا خونریزی های دیگر بر اثر مصرف آسپرین چگونه اقدام کنند و دوز مصرفی آنان چه میزان باشد. لطفا توجه داشته باشید که تحقیقات در مورد آسپرین در پیشگیری اولیه در بین افراد جوانتر از 50 یا 70 سال و بالاتر محدود است.این برنامه چندین ویژگی منحصر به فرد دارد ، از جمله:

* میزان خطر بیماری قلبی عروقی 10 ساله (بیماری قلبی و سکته مغزی را برای بیمار) محاسبه می کند

* امکان ارسال خلاصه ای از فرآیند تصمیم گیری به بیمار را دارد

 

BD Diabetes Care

این برنامه  رویکردی هوشمندانه و ساده تر در مورد مدیریت دیابت برای افرادی که مبتلا به دیابت نوع 1 یا نوع 2 هستند ، است.همین امروز برنامه را دانلود  کنید و یک دستیار دیابت شخصی 24/7 دریافت کنید. دسترسی به طیف وسیعی از دستور العمل های سالم دیابتی. ابزاری برای کمک به شما در حفظ سطح طبیعی قند خون و خیلی موارد دیگر!

Briight دستیار دیابت شخصی شماست که می توانید با فشار یک دکمه با آن گپ بزنید. BIight با استفاده از هوش مصنوعی ، هر چه بیشتر از آن استفاده کنید باهوش تر می شود. سؤالات خود را ازBriight بپرسید و از دفترچه دیابتی برنامه استفاده کنید و در مورد خود و نیازهای خود اطلاعات بیشتری کسب کند. هرچه بیشتر یاد بگیرد ، پاسخهای شخصی تر به شما کمک می کند تا مدیریت دیابت را در زندگی تان متناسب کنید. برای دریافت بینشهای عملی ، یک دفترچه ثبت دیابتی نگه دارید ، از میان وعده های سالم مورد علاقه خود صرفه جویی کنید و از مشاوره تغذیه ای شخصی برای برنامه های رژیم دیابتی استفاده کنید. به مدیریت میزان قند خون کمک کنید و یاد بگیرید که چگونه برخی از وعده های غذایی مورد علاقه خود را در برنامه رژیم غذایی خود با طیف وسیعی از دستور العمل های دیابتی قرار دهید. BD Diabetes Careاز شما خواسته است كه در صورت نیاز به آنها به تمام سؤالات مربوط به مواد غذایی پاسخ فوری دهید.

 

Safe Dose

احتمالا تا به حال تجربه کرده اید که محاسبه ی مقدار صحیح و ایمن دوز دارو ها برای اطفال یکی از سخت ترین محاسبات پزشکی می باشد.در این اپلیکیشن سعی شده تا با محاسبه حداقل و حداکثر مقدار دوز قابل استفاده بر اساس سن و وزن کودک این کار را برای شما آسان کنیم.(مخصوص متخصصین اطفال)

از دیگر امکانات این برنامه :

 - محاسبه دوز هر دارویی در قسمت محاسبات

 - امکان افزودن دارو های دلخواه به پایگاه داده

 - امکان ارسال و دریافت دارو ها از قسمت داده های آنلاین

 

MSD Manual Consumer

ما بر این باوریم که اطلاعات بهداشتی یک حق جهانی است و هر شخص حق دارد اطلاعات پزشکی دقیق ، در دسترس و قابل استفاده پزشکی داشته باشد. ما وظیفه داریم تا بهترین اطلاعات پزشکی فعلی را برای تصمیمات آگاهانه تر ، روابط بین بیماران و متخصصان و بهبود نتایج مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان محافظت شده و ایمن  به اشتراک بگذاریم.به همین دلیل است که ما کتابچه راهنمای MSD را به صورت رایگان و به صورت دیجیتالی در اختیار متخصصان و بیماران در سراسر جهان قرار می دهیم. بدون ثبت نام یا اشتراک مورد نیاز  و بدون تبلیغات. عکس ها / رسانه ها / پرونده ها ،برنامه به شما امکان میدهد تا محتوای پزشکی و چندرسانه ای را برای استفاده آفلاین ذخیره کنید بدون اینکه کاربر را مجبور به بارگیری مجدد کلیه محتوای بزرگ در هنگام بروزرسانی برنامه کند. این نسخه به ویژه برای بیماران ، مراقبان و خانواده ها ایجاد شده است ، این برنامه با بسیاری از ویژگی ها و پیشرفت های جدید از جمله توضیحات روشن و عملی در مورد هزاران اختلال پزشکی ، از جمله علائم و آنچه پزشکان برای تشخیص و درمان موارد پزشکی انجام می دهند ، ارائه می دهد.

 

Welltory

دیگر برای چک کردن ضربان قلب خود دچار مشکل نشوید،به سادگی ضربان قلب خود برا بررسی کنید . این برنامه یک پدیده برای نظارت و بررسی بر وضعیت سلامت است.به راحتی ضربان قلب خود را اندازه گیری کنید با پزشک و یا خانواده خود نتیجه آن را به اشتراک بگذارید .

- ذخیره سازی اطلاعات سلامت و تناسب اندام شما در فضای ابری

- وجود 30 پارامتر بیشتر برای بررسی وضعیت سلامت

- یکپارچه سازی اطلاعات، وجود سایر برنامه های سلامت و بهداشت در برنامه نظیر: Fitbit،Garmin، بهداشت سامسونگ، ایستگاه های آب و هوا، RescueTime، برنامه رژیم غذایی و موارد دیگر

- تمرکز بر تجزیه و تحلیل همبستگی برای تمام داده ها و عوامل سبک زندگی شما

- تست خود مراقبتی و آموزش آن به شما

 

Cardio Journal

ژورنال کاردیو" - برنامه ای برای همه افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند.یک برنامه برای تجزیه و تحلیل اطلاعات سلامت به همراه یک رابط بسیار زیبا و رنگارنگ.

تخصص های "کاردیو ژورنال":

اطلاعات سلامت خود را ذخیره و نمایش دهید

زمانی برای یادآوری اندازه گیری فشارخون خود تنظیم کنید

نمایش نمودارها

تحلیل داده ها

 

uSound

این اپلیکیشن که توسط افراد بسیار ماهر و متخصص در زمینه صوت و شنوایی تهیه شده است ابتدا شنوایی شما را بسیار سریع و در کمترین زمان ممکن تست میکند، به این صورت که با پخش اصوات متفاوتی در گوش شما (همان صدا هایی که در اودیومتری مورد استفاده قرار میگیرند) توانایی هر کدام از گوش های شما را به صورت جداگانه می سنجد، سپس با توجه به نتایج به دست آمده حالت های مختلف موجود در اپلیکیشن را که به منظور استفاده در محیط های مختلف (خانه، مکالمه، مکان های شلوغ، گوش کردن به رادیو و تلویزیون و …) طراحی شده اند، دقیقا متناسب با نیاز شما تنظیم میکند. این اپلیکیشن توسط افراد زیادی با میزان کم تا متوسط کم شنوایی در موقعیت های متفاوت تست شده و حتی در مواردی برای افراد با سطح شنوایی بسیار پایین هم موثر واقع شده است.

 

Blood Pressure Log - bpresso.com

این برنامه کمک می کند تا اندازه گیری فشار خون و فعالیت های مرتبط با آن، مانند: پالس، مصرف دارو، تمرکز فیزیکی و وزن به صورت دقیق اندازه گیری شود.

نمودارها و آمار کنترل کنونی نتایج و نظارت مستمر بر فشار خون را اندازه گیری می کنند و به همین خاطر شما هرگز مصرف داروها و... را فراموش نخواهید کرد.

در برنامه شما می توانید فعالیت های خود را ضبط کنید:

• فشار خون:

سیستولیک

دیاستولیک

نبض

محل اندازه گیری فشار

موقعیت بدن در هنگام اندازه گیری

• مواد دارویی بررسی شده:

نام دارو

دوز

• وزن

وزن در کیلوگرم یا پوند

• فعالیت بدنی

نوع فعالیت

شدت

مدت فعالیت

شما می توانید نتایج جمع آوری شده را با استفاده از آمار و نمودارها، از جمله موارد زیر ذخیره کنید:

• تاریخ و زمان

• زمان روز (صبح، روز، شب، شب)

• دامنه فشار خون (کم، بالا، فشار خون بالا ...)

• محل اندازه گیری

• موقعیت در طول اندازه گیری

 

Staying Alive

 

 نقشه برداری از مکان ها و مدیریت پاسخگوی شهروندان را فراهم می کند. این برنامه به 18 زبان و نقشه های بیش از 120.000 دستگاه دفیبریلاتور در سراسر جهان مسلط است. این برنامه در زمان حملات قلبی بیماران،نزدیکترین بیمارستان و درمانگاه را به آنان نشان داده و یا برای بیماران کمک میفرستد

ویژگی های اصلی شامل موارد زیر است:

- محل AED: با استفاده از یک بانک اطلاعاتی لایو که هر بار با برنامه آپدیت میشود ، 10 AED نزدیک به شما یا در یک آدرس خاص را نشان میدهد.

- گزارش AED جدید.:می توانید اطلاعاتی که دستگاه های ضربان ساز جدیدا به دست آمده را به پزشکان ارسال کرده و حتی ویرایش های موجود را نیز تغییر دهید.

- شبکه پاسخگوی شهروند: اگر به CPR آموزش دیده باشید می توانید از طریق برنامه به عنوان پاسخ دهنده شهروند ثبت نام کنید. سپس می توانید در صورت ایست قلبی در نزدیکی شما ، از طریق EMS مطلع شوید تا CPR را تهیه کنید.Staying Alive First Responder فناوری تاکنون در فرانسه ، بلژیک و سوئیس کار می کند.

- یادآوری ژست CPR با تصویربرداری ویدیویی از زنجیره بقا "تماس بگیرید ، شروع CPR کنید ، شوک را انجام دهید و منتظر کمک باشید"

- یک راهنمای عملی در مورد استفاده از دستگاه ضربان ساز خارجی اتوماتیک (AED).

- حالت "اضطراری" که به شما کمک می کند تا کارهای درست را به ترتیب مناسب انجام دهید. حالت اضطراری جدید بسته به موقعیت مکانی شما ، شماره محلی را بطور خودکار تشخیص می دهد.

 

BP Journal - Blood Pressure Diary

برنامه مجله BP به عنوان یک برنامه همراه برای اندازه گیری فشار خون خانگی شما عمل می کند. این برنامه به شما اجازه می دهد تا فشار خون خود را اندازه گیری کنید، روند را مشاهده کنید و گزارش های خود را به پزشک یا ارائه کننده خدمات بهداشت حرفه ای ارسال کنید. با پشتیبانی از چندین پروفایل، فشار خون سایر اعضای خانواده تان را نیز پیگیری کنید.

توجه: این برنامه فشار خون را اندازه گیری نمی کند. برای اندازه گیری فشار خون به طور قابل اعتماد، از مانیتور فشار خون بالینی معتبر (با یک کاف تورم) استفاده کنید.

 

امکانات

● ورود فشار خون و پالس را با استفاده از ورودی سریع صفحه کلید وارد کنید

● درک آنچه عدد متوسط ​​است و نظارت بر فشار خون را با آمار و نمودارهای تعاملی نظارت می کند

● اشتراک اطلاعات فشار خون به صورت PDF به دکتر / درمانگر

● یادآوری ها را برای اندازه گیری فشار خون یا دارو تنظیم کنید

● اشتراک یا دریافت داده های فشار خون در قالبCSV برای تبادل اطلاعات آسان با برنامه های دیگر مانند مایکروسافت اکسل

● مدیریت سوابق فشار خون از پروفایل های مختلف (عالی برای مراقبان)

● پشتیبانی از دستورالعمل های طبقه بندی معمول فشار خون (ACC / AHA، ESH / ESC، JNC7، فشار خون بالا کانادا)

● اطلاعات خود را با پشتیبان گیری خودکار بهGoogle Drive منتقل کنید

● فرمت تاریخ / زمان و واحد اندازه گیری قابل تنظیم

● راهنمای جامع آنلاین

 

My Dental Clinic

کلینیک دندانپزشکی من ،به دندانپزشکان کمک می کند تا بیماران و کلینیک خود را مدیریت کنند. دندانپزشکان می توانند یک بانک اطلاعاتی از پرونده بیماران خود را حفظ کنند. اینها شامل اطلاعات شخصی ، نمودارهای دندانپزشکی ، یادداشت های دندانپزشکی و قرارهای ملاقات است. همچنین می توان تصاویر دندانپزشکی را ضمیمه کرده و سابقه ای از پرداخت بیمار را در پرونده نگه داشت. یک دندانپزشک می تواند از طریق این برنامه به طور مستقیم با با بیمار در ارتباط باشد برای او پیامک بفرستد یا با او تماس بگیرد. ویزیت ها را می توان مستقیماً در تقویم Android / IOS خود ذخیره کند.

ویژگی های برنامه شامل موارد زیر است:

توانایی چند زبانه - اسپانیایی ، روسی ، عربی و پرتغالی

تهیه نسخه پشتیبان از داده ها در حافظه تلفن یا حافظه ابری مانند Gdrive ، iCloud و غیره.

اطلاعات بیمار را اضافه کنید و لیست بیمار را مشاهده کنید.

قرارها را در تقویم اضافه و مشاهده کنید.

قرار ملاقات را با تقویم تلفن همراه همگام سازی کنید.

جستجوی بیمار با نام یا نام خانوادگی ، شماره تلفن همراه.

شماره تماس بیمار را به لیست تماس تلفنتان اضافه کنید.

یادداشت های دندان پزشکی و تاریخچه پزشکی را اضافه کنید.

چندین نمودار را در نمودار دندانپزشکی انتخاب و اضافه کنید.

تصاویر دندانپزشکی بیمار و قابلیت بزرگنمایی را بارگذاری کنید.

پرداخت نقدی بیمار را اضافه کنید.

از طریق پیام ، تماس یا ایمیل با بیمار تماس بگیرید.

-به کلینیک دندانپزشکی من بصورت آفلاین دسترسی پیدا کنید

 

 

Lifecare Health - Online Medicine & Lab Tests

LifCare یک داروخانه آنلاین مبتنی بر اشتراک است که تمام بیماران با بیماری مزمن نظیر دیابت، بیماری های قلبی، فشار خون بالا، اختلالات کلیوی و غیره را قادر می سازد تا طبق سفارشات پزشکی آنلاین و ماهیانه سفارشات خود را دریافت کنند. LifCare، یکی از پیشگامان پورتال اشتراک آنلاین در زمینه مراقبتهای بهداشتی با بیش از 3،000،000 مشتری وفادار، از طریق نرم افزار رسمی تلفن همراه خود خرید دارو به صورت فوری و آنلاین را میسر کرده است

 

MediCode: ACLS, BLS & PALS

از حمل مجموعه ای از کارتهای CPR قابل ارتقا ،در تمام مدت برای برخی از الگوریتم های AHA خسته شده اید؟ با مراجعه به کارتها برای یافتن جواب مناسب ، وقت با ارزش خود را در مواقع اضطراری مانند ایست قلبی و مراقبت فوری کودکان تلف می کنید. MediCode دسترسی آسان به تمام الگوریتم های انجمن قلب آمریکا (AHA) را از کف دست خود به شما امکان پذیر می کند و شامل تست های تمرین چند گزینه ای است.این برنامه تست الگوریتم و تمرین AHA ، برای مراقبت و نجات جان افراد ، کار  پزشکان ، پیراپزشکان و پرستاران را آسان می کند. از این برنامه به راحتی میتوانید متخصصان بهداشت را به صورت رایگان بیابید.به عنوان مثال شما متخصصان مراقبت های بهداشتی - پزشکان مراقبت های ویژه ، پرستاران ، دانشجویان پزشکی ، پیراپزشکان و تکنسین های فوریت های پزشکی (EMT) ، هر روزه جان افرادی را نجات می دهید اما در مواقع اضطراری ، دیگران به سمت شما روی می آورند و اعتماد می كنند كه شما برای نجات آنها یا عزیزانشان قدمهای درستی بردارید ولی هیچ وضعیت اضطراری یکسان نیست. داشتن مجموعه ای از ابزارها در جیب شما می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند. برنامه MediCode یک منبع ساده و آسان برای همه الگوریتم های ACLS ، BLS ،PALS و NRP شما از جمله CPR است. به عنوان هدیه ما به شما ، ما در حال تهیه این برنامه مراقبت های بهداشتی به صورت رایگان در دسترس شما هستیم! MediCode یک برنامه حرفه ای مراقبت بهداشتی است که به خوبی سازمان یافته است و شما را از طریق بسیاری از الگوریتم ها و آزمایش های AHA - ACLS ، BLS ، PALS ، NRP و CPRیاری میکند

الگوریتم های فردی موجود در MediCode عبارتند از:

• پشتیبانی از حیات اولیه

- الگوریتم BLS بزرگسالان

- الگوریتم BLS کودکان

 

• پشتیبانی پیشرفته از زندگی قلبی

- الگوریتم ایست قلبی

- جزئیات مربوط به ایست قلبی

- الگوریتم مراقبت های قلبی و جلوگیری فوری

- برادی کاردی با الگوریتم پالس

- تاکی کاردی با الگوریتم پالس

 

• پشتیبانی از قلب کودکان

- الگوریتم ایست قلبی کودکان

- جزئیات مربوط به ایست قلبی کودکان

- ارسال فوریت برای ایست قلبی

- برادی کاردی کودکان با الگوریتم پالس / ضعیف پرفیوژن

- الگوریتم تاکی کاردی کودکان

 

• NRP

- الگوریتم احیا نوزاد

 

• CPR

- الگوریتم BLS بزرگسالان

- الگوریتم BLS ساده بزرگسالان

 

iDia - Control diabetes and track blood sugar

دیابت را با آیدیا کنترل کنید 

 ثبت آسان قند خون، انسولین و دارو، غذا و فعالیت بدنی

 امکان ارتباط با پزشک

 محاسبه و پیشنهاد دوز انسولین مصرفی بر اساس افزایش و کاهش قند خون روزانه برای افرادی که تحت درمان با انسولین کوتاه اثر هستند

 محسابه حساسیت به انسولین برای هر فرد مبتلا به دیابت نوع یک به صورت مجزا

 تعریف اهداف تغذیه ای برای رسیدن به وزن مطلوب

 دسترسی به بانک جامع اطلاعات غذایی ایرانی و خارجی همراه با ارزش غذایی کامل هر غذای خاص

 نمایش کامل کربوهیدرات یا قند موجود در هر غذا و هر کدام از اجزای آن به صورت جداگانه

 امکان فعال سازی یادآورهای هدفمند برای مصرف قند، جلوگیری از افت یا افزایش قند، یادآوری تزریق انسولین و مصرف دارو، هشدار فعالیت بدنی و...

 دسترسی به بانک اطلاعات انواع فعالیت های ورزشی و محاسبه کالری مصرفی برای هر فعالیت و ورزش 

 کاملا شخصی سازی شده بر اساس اطلاعات ثبتی هر کاربر

 امکان ثبت احساسات کاربر

  کنترل قند  خون کاری سخت اما شدنی است . کافی است که اپلیکیشن آیدیا را نصب کنید .

 با مفاهیم کنترل دیابت و قند خون آشنا باشید ، اطلاعات لازم را در اپلیکیشن وارد کنید ، حواستون به سبک زندگیتون باشه و از آموزشهایی که در اپلیکیشن قرار داده شده استفاده کنید ، به توصیه های آیدیا توجه کنید و بعد ...  کاهش A1C و سطح خون را تجربه کنید .

 اساس اپلیکیشن آیدیا بر اساس اصول علمی کنترل قند خون با تغییر سبک زندگی (لایف استایل ) است ، یعنی باید متناسب بخورید ، خوب ورزش کنید و داروهای خود را بصورت منظم و دقیق مصرف کنید . البته از محاسبه و ترزیق دوز صحیح انسولین نباید غافل باشید .

 آیدیا روزانه به شما می گوید که چقدر کالری لازم دارید و چقدر مصرف کرده اید ، چقدر از سایر درشت مغذیها مثل چربی و پروتئین و البته کربوهیدرات مصرف کرده اید و این میزان مصرف چقدر از نیاز روزانه تان را تامین می کند .

 محاسبه دوز انسولین از بزرگترین چالشهایی است که هر دیابتی که انسولین تزریق می کند روزانه با آن مواجه است . آیدیا همراه شما برای محاسبه دوز انسولین است .

 بانک جامع اطلاعات غذایی به خصوص خوراکی های ایرانی قابلیت منحصر بفرد آیدیاست . مشابه این بانک اطلاعاتی را در جای دیگری به این دقت و کیفیت پیدا نمی کنید .

 کنترل وزن برای دیابتی ها مثل نان شب واجب است اما چگونه ؟ آیدیا بر اساس وزن و قد و سن برای شما کالری هدفی تعیین می کند که اگر آن را رعایت کنید هر ماه حداقل 2 کیلوگرم از وزن خود کم می کنید و در یک سیکل زمانی مناسب بدون هرگونه عارضه ای به سر وزن می رسید اما درخشش آیدیا اینجاست که کاهش وزن را به گونه ای مدیریت می کند که از همه گروهها و زیر مجموعه های غذایی بهره مند شوید و عوارض کاهش وزن دامن گیرتان نشود .

 کنترل قند خون هنر هر دیابتی است . تصور کنید که قرار است شما نقص بدن خود را در کنترل قند خون با اصلاح روش تغذیه و سبک زندگی خود شخصا به عهده بگیرید . کار سختی است اما شدنی است کافی است اراده کنید . آیدیا در کنار شماست .

 آیدیا با بکارگیری یک شیوه جدید و منحصربفرد درامتیاز دهی ، به هر کاربر خود روزانه امتیاز میدهد و این می تواند درایجاد اشتیاق برای کنترل هر چه بهتر دیابت  و مقایسه با وضعیت روزهای قبل خود و سایر کابران موثر باشد .

 استفاده از این ابزار به کاربر این امکان را می دهد که علاوه بر دریافت مقدار مناسب انرژی و کنترل وزن، از رژیم متنوع، متعادل و دارای کفایت تغذیه برخوردار شود که با توجه به راهنماهای موجود برای افراد مبتلا به دیابت طراحی شده است و کاربری اسان دارد.

 داده های شما در محیطی امن ذخیره می شود ، لذا اگر آیدیا را مجدد نصب کنید یا گوشی خود را عوض کنید کافی است با سر شماره تلفن همراه خود ورود کنید تا همه اطلاعاتی که سابق وارد کرده اید در دسترس شما قرار بگیرد .

 

 

STRIVE BENEFIT‪S

این برنامه به کاربران امکان می دهد مراقبت های بهداشتی و وضعیت سلامت خود را کنترل کنند و تصمیمات بهتری برای سلامتی خود بگیرند. ویژگی های STRIVE عبارتند از:

- خلاصه و جزئیات اطلاعات پزشکی ، دندانپزشکی و برنامه بینایی - اکنون می دانید چه مواردی تحت پوشش است .

- جستجوی ارائه دهنده - بدانید که بهترین پزشکان برای هر تخصص چه کسانی هستند ، درباره آنها بخوانید و از STRIVE با آنها تماس بگیرید.

- فضای ذخیره سازی کارت سلامتی – پرونده پزشکی خود را در یک مکان نگه دارید و آنها را به طور یکپارچه با ارائه دهنده خود به اشتراک بگذارید.

- جستجوی قیمت Rx - جستجوی قیمت دارو در داروخانه های ملی.

- جستجوی وضعیت پزشکی - اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی خود را جستجو کنید ، یاد بگیرید چه درمانی باید انجام دهید و بهتر شوید!

ما همچنان به اضافه کردن ویژگی های جدید هر ماه ادامه می دهیم. STRIVE تنها برنامه مراقبت های بهداشتی است که به آن نیاز خواهید داشت!

استفاده مداوم از GPS در حال اجرا در پس زمینه می تواند به طور چشمگیری باعث کاهش عمر باتری شود.

 

MoodSpace - Stress, anxiety, & low mood self-help

چیزی را تصور کنید ...

اگر شما احساس خوبی ندارید، ممکن است آن را استرس ، اضطراب ، افسردگی ، کم خلقی یا چیزی کاملاً متفاوت بنامید. آنچه شما می دانید این است که می خواهید در مورد آن کاری انجام دهید.وارد دنیای MoodSpace شوید

MoodSpace تکنیک هایی از درمان شناختی رفتاری ، شناخت درمانی مبتنی بر آگاهی ذهن ، روانشناسی و فعال سازی رفتاری را در یک فضای خودیاری برای بهزیستی ذهنی گردآوری می کند تا شما را در مدیریت و بهبود سلامت روان خود راهنمایی کند.

 

 

Skin Disease Treatment Symptoms and Diagnosis 2019

درمان های بیماری های پوستی اطلاعات درمان های پزشکی از جمله روزاسه را فراهم می کند.

مردم می گویند زیبایی تنها پوست عمیق است. این چیزی است که در "داخل" وجود دارد و اهمیت دارد. درون ما مطمئناً مهم است ، اما درمان پوست اولین لایه دفاعی شما در برابر دنیای خارج است. پوست همچنین می تواند سرنخ های مهمی برای سلامت کلی شما باشد. بیاموزید که از پوست خود به خوبی مراقبت کنید ، بنابراین پوست شما می تواند به خوبی از شما مراقبت کند.

پوست از بسیاری جهات از بدن شما محافظت می کند. پوست مانعی برای محافظت از بدن در برابر حمله باکتری ها و سایر خطرات احتمالی زیست محیطی ایجاد می کند که می تواند برای سلامتی انسان خطرناک باشد.

پوست همچنین می تواند شما را از یک مشکل سلامتی آگاه کند. بثورات قرمز و خارش دار ممکن است علائم آلرژی یا بیماری های پوستی را نشان دهد و بثورات قرمز رنگ "پروانه" روی صورت شما ممکن است نشانه لوپوس باشد. رنگ زرد ممکن است بیماری کبدی را نشان دهد. و خال های تیره یا غیرمعمول ممکن است نشانه هشدار دهنده سرطان پوست باشد. مراقب تغییرات غیر منتظره در پوست شفاف خود باشید و در صورت نگرانی با پزشک پوست خود صحبت کنید.

اگر مایعات کافی ننوشید یا زمان زیادی را در شرایط آفتابی یا خشک سپری کنید ، ممکن است پوست شما خیلی خشک شود. در حالی که شستن دست ها برای رعایت بهداشت مهم است ، شستن بیش از حد دست ها نیز می تواند منجر به خشکی پوست شود.

خورشید می تواند به پوست شما آسیب برساند. نور خورشید حاوی نور ماوراio بنفش (UV) است که باعث آفتاب سوختگی می شود و پوست شما را سریعتر پیر می کند و با افزایش سن چین و چروک بیشتری ایجاد می کند. یک ارتباط قوی بین قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش و سرطان پوست وجود دارد. بنابراین پوست خود را در برابر آفتاب محافظت کنید. از کلاه و سایر لباس های محافظ استفاده کنید ، از ضد آفتاب با ضریب محافظت در برابر آفتاب(SPF) حداقل 30 استفاده کنید و در اواخر صبح و ساعات اولیه بعد از ظهر که شدیدترین نور خورشید است ، زمان خود را در معرض آفتاب محدود کنید.

بسیاری از محققان پوست در حال مطالعه میکروبیوم پوست هستند - باکتری ها و سایر ارگانیسم های میکروسکوپی که روی پوست شما زندگی می کنند. برخی از این میکروب ها می توانند مفید باشند. شواهد نشان می دهد که آنها سیستم ایمنی بدن را برای مقابله با عفونت تقویت می کنند و به سلامت شما کمک می کنند. اما برخی از بیماری های پوستی وجود دارد که با برخی از میکروب ها شناخته شده است. در طولانی مدت ، دانشمندان مایلند که روشهایی را برای حمایت از میکروب های سالم پوست و در عین حال کاهش میکروب های مضر پیدا کنند.

اهمیت حفظ سلامت پوست را نمی توان بیش از حد تأکید کرد. این اولین دفاع بدن در برابر بیماری ها و مورگلون ها است و از اندام های داخلی شما در برابر صدمات محافظت می کند. در واقع این بزرگترین اندام بدن است. پوست به تنظیم دمای بدن کمک کرده و از کاهش مایعات اضافی جلوگیری می کند و همچنین به بدن شما کمک می کند آب و نمک اضافی را از بین ببرد.

شرایط پوستی می تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد - پیر و جوان ، زن و مرد. آکنه ، هایپرهیدروز و اگزما فقط چند نمونه از اختلالات شایع پوستی است. خبر خوب این است که یادداشت های صابون و تعدادی روش ساده برای حفظ سلامت پوست وجود دارد و در صورت لزوم درمان ، اکنون گزینه های زیادی برای درمان بیماری های پوستی در دسترس است.

سلب مسئولیت: اگر فکر می کنید ممکن است به مشکل پوستی مبتلا شوید یا باید یاد بگیرید چگونه از پوست خود مراقبت بهتری انجام دهید ، مشاوره با یک متخصص پوست - پزشکی متخصص در درمان و حفظ سلامت پوست - ممکن است مناسب باشد. از این راهنما برای کتابهای اصلی در زمینه تشخیص بیماری استفاده نکنید. تشخیص مشکلات پوستی دشوار است زیرا بسیاری از بیماری های پوستی علائم مشابهی دارند. ارزیابی کلیدی برای درمان موثر است.

 

Microbiology

اگر به میکروب شناسی علاقه دارید و می خواهید آن را یاد بگیرید ، این برنامه به شما کمک می کند.

مانند شیمی ، زیست شناسی ، زیست محیطی ، بیوتکنولوژی ، ژنتیک ، بیوشیمی ، جانورشناسی ، بیوانفورماتیک میکروبیولوژی علمی است که با بسیاری از اصطلاحات ارتباط دارد: سلول ، میکروب ، ویروس ، میکروسکوپ ، ...

در این برنامه شما می توانید تاریخچه میکروب شناسی ، انواع میکروب ها و بسیاری از دروس میکروب شناسی را پیدا کنید.

اطمینان حاصل کنید که چیزهای زیادی را از این برنامه یاد خواهید گرفت. اگر دوست دارید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

Corona360

یکی از راههای کنترل ویروس کرونا (Covid-19) کاهش انتقال آن با دوری از مکانهایی است که ویروس در آن وجود دارد. این  اپ به همه اجازه می دهد تا به طور ناشناس وضعیت عفونت تاج خود و موقعیت تقریبی خود را به اشتراک بگذارند. دیگران می توانند مکان های آلوده یا ناقل را روی نقشه مشاهده کنند و از گردش در آن خودداری کنند یا با احتیاط بیشتری این کار را انجام دهند. به عنوان مثال ، هنگام خرید خود ، در صورت مشاهده حضور افراد آلوده در اطراف فروشگاه خود ، می توانید تصمیم بگیرید که زمان دیگری خرید خود را انجام دهید. یا به عنوان مثال ، اگر در یک ساختمان بزرگ یا مجتمع مسکونی زندگی می کنید ، در صورت حضور افراد آلوده ، می توانید اقدامات بهداشتی لازم را برای جلوگیری از آلودگی بیشتر انجام دهید.

ما برای محافظت از حریم خصوصی کاربران این برنامه اقداماتی انجام داده ایم ، از جمله اینکه برای استفاده از برنامه هیچ نامی ، شماره تلفنی ، ایمیل یا حساب دیگری لازم نیست. مکان کاربران صرفاً روی نقشه تقریبی است و نمی توان نقشه را به حدی بزرگ کرد که یک نفر را از دیگران تشخیص دهد. ضمناً ، مکان هیچ کس در برنامه ردیابی نمی شود و شما فقط هنگام استفاده از نقشه ، به طور ناشناس مکان خود را ارائه می دهید.

یکی از چالش های ما این است که ممکن است افراد بیمار یا آلوده انگیزه کافی برای استفاده از این برنامه را نداشته باشند. همه ما عزیزانی داریم که به دلایل مختلف مانند سن یا بیماری های زمینه ای ممکن است بیش از دیگران در معرض خطر باشند. اگر کسی را بیمار یا آلوده می شناسید ، لطفاً او را ترغیب کنید تا با استفاده از این برنامه به دیگران در حفظ سلامتی خود کمک کند. با همدلی ، وحدت ، احساس مسئولیت نسبت به دیگران ، و با اقدام در جهت منافع جمعی می توانیم ویروس را شکست دهیم!

 

Medicina Consultiva

افزایش امید به زندگی و پیری تدریجی جمعیت ، همراه با پیشرفت روشهای جراحی و بیهوشی پیشرفته تر ، باعث شده است تا بیماران مسن با بار قابل توجهی از بیماری همراه هر بار بیشتر تحت عمل جراحی قرار بگیرند. ذخیره عملکرد پایین این بیماران ، اضافه شده به استرس جراحی ، به معنای افزایش خطر عوارض و بیمار ماندن طولانی مدت است ، مشکلی که انتظار می رود در سالهای آینده به مراتب کاهش نیابد.

به همین دلیل است که بیشتر و بیشتر ، متخصصان جراحی نه تنها برای ارزیابی قبل از عمل ، بلکه همچنین پاسخ سریع به عوارض مختلفی که ممکن است در دوره تکاملی بعد از عمل ظاهر شوند ، توسط متخصصان جراحی مورد نیاز هستند. روشی که در آن خدمات پزشکی و جراحی برای پاسخگویی به این تقاضا سازماندهی می شوند ، اساس پزشکی به اصطلاح پس از عمل است. هدف نهایی آن اطمینان از این است که بیمار در شرایط بهینه به زمان مداخله رسیده و پس از عمل جراحی ، عوارض ایجاد شده حداقل است.

دلایل مراجعه به یک متخصص پزشکی در طول فعالیت بیمارستانی خود به اندازه طیف بیماری ها است ، اما در دوره بعد از عمل ، جنبه های اساسی وجود دارد که باید شناخته شود که هر متخصص باید بداند چگونه با حداکثر تضمین کیفیت به آنها بپردازد .

با هدف پاسخ به دانش لازم برای موفقیت در مواجهه با این وظایف ، متخصصان بیمارستان Universitario y Politécnico La Fe de Valencia (اسپانیا) متعلق به خدمات پزشکی داخلی ، غدد درون ریز و تغذیه و واحد بیماریهای عفونی ، در کلینیک پزشکی گروه بندی شده اند. منطقه ، ایده ایجاد یک کتاب راهنمای پزشکی مشاوره ای را ارائه داده اند که به روشی عملی ، جنبه های مختلفی را که می توان با یک متخصص در زمینه فعالیت بیمارستان مشورت کرد ، تأکید می کند و تأکید می کند بر دوره بعد از عمل ، زیرا این دلیل اصلی برای مشاوره بیمارستان

ما این پروژه را در قالب برنامه شروع کردیم زیرا هدف ما این است که یک پشتیبانی پویا و به روز با جدیدترین شواهد علمی باشد و فقط بی واسطه ای که این رسانه ارائه می دهد به ما امکان دستیابی به این اهداف را می دهد. محتوای برنامه در فصلی توزیع شده است که ما به طور تدریجی در به روزرسانی های بعدی گسترش خواهیم داد و از فهرست یا از موتور جستجوی کلمات کلیدی در صفحه اصلی برنامه می توان به آنها دسترسی داشت. تغییرات دانش علمی به صورت به روزرسانی دوره ای به برنامه منتقل می شود که امیدواریم بدون از دست دادن کاربرد ، آن را به ابزاری کاملاً مفید و روزمره تبدیل کند (مرکز مراقبت).

این نرم افزار دارای قابلیت های دیگری مانند امکان بارگیری فصل ها در قالب PDF است تا بتوان آنها را چاپ یا ذخیره کرد. به همین ترتیب ، یک کانال ارتباط مستقیم با نویسندگان و توسعه دهندگان برنامه ، در قالب ایمیل وجود دارد. از اینجا خوانندگان آینده را به ارسال س questionsال ، انتقاد یا پیشنهاد برای تشویق در به روزرسانی های بعدی تشویق می کنیم.

ما از كل تیم نویسندگان و توسعه دهندگانی كه در تهیه این برنامه شركت كرده اند بخاطر تلاش قابل تقدیرشان سپاسگزاریم. به نمایندگی از همه ما ، مشتاقانه از کاربران آینده آرزو داریم که برای روشن کردن رهنمودهای تشخیصی یا درمانی برای پیگیری در هر یک از جنبه های درمانی ، کمک سریع ، م andثر و ضروری پیدا کنند. اگر به این هدف برسیم ، احساس خواهیم کرد که تلاش ما به ثمر رسیده است.

 

Tintinalli's ER Manua‪l‬

این برنامه،کتابی است که در جیب هر پزشک بالینی است که در یک محیط مراقبت حاد کار می کند. برنامه رایگان را بارگیری کرده و عناوین انتخاب شده را مشاهده کنید (تقریباً 10٪ از مطالب در برنامه رایگان قابل مشاهده است و با ضربه زدن روی موضوع قفل شده صفحه خرید درون برنامه ای راه اندازی می شود).

درباره: برنامه راهنمای پزشکی اورژانس Tintinalli

این کتابچه راهنمای قابل حمل شامل بالینی ترین محتوای مربوط به اورژانس پزشکی Tintinalli ، نسخه هشتم - متن پرفروش جهان در مورد این موضوع - و آن را در نوک انگشتان شما قرار می دهد

طیف کاملی از داروهای اورژانسی را در تمام جمعیت های بیمار - بزرگسالان و کودکان - تحت پوشش قرار می دهد ، این راهنمای تمام رنگی شامل فصل های مختصری است که بر ویژگی های بالینی ، تشخیص و افتراق و مدیریت و وضع اضطراری تمرکز دارند.

بسته بندی مقدار قابل توجهی از اطلاعات در ارائه تمام رنگی ، Tintinalli’s Emergency Medicine Manual، Eighth Edition توسط همکاران از سراسر جهان افزایش یافته است. جدولهای متعدد و عکسها و تصاویر تمام رنگی متن را غنی می کند و به شما کمک می کند تا مراقبت ماهرانه و به موقع از بیمار داشته باشید. این نسخه جدید شامل به روزرسانی های گسترده برای همه بخش ها ، شامل آخرین دستورالعمل ها ، پروتکل های مبتنی بر شواهد و تحقیقات مربوطه.

ویژگی های ویژه:

یافتن یک بیماری ، علائم یا دارو به سریعترین روش ممکن:

- بر روی نماد راه اندازی ضربه بزنید و نگه دارید تا آخرین موضوع ، تاریخچه ، موارد دلخواه باز شود.

- با استفاده از چندین شاخص حرکت کنید

- تاریخچه برای باز کردن صفحاتی که اغلب بازدید می کنید

- نشانک ها

 

هرگز چیزی را فراموش نکنید:

موضوعات را با اطلاعات مربوطه علامت گذاری کنید:

- یادداشت های صوتی

- حاشیه نویسی با خط خط ، ابله یا متن

شما بدون توجه به زمینه ای که در آن قرار دارید ، روش یادداشت برداری را انتخاب می کنید تا اطمینان حاصل کنید که حقایق مهم در هر زمان دسترسی به موضوع ، چه فردا و چه شش ماه دیگر ، در دسترس هستند.

 

+PSI - Psicofármacos, DSM, CI‪D

این برنامه منبع اصلی آموزش و به روزرسانی در سلامت روان، اکنون در کف دست شماست! Artmed + PSI برای سهولت تصمیم گیری شما در کلینیک روزانه ایجاد شده است. این محتویات سه کتاب پرفروش در این منطقه را گرد هم آورده است: Psicofármacos ، تالیف Cordioli ، مبانی روان درمانی ، تألیف استال. طبقه بندی DSM-V و ICD10. علاوه بر رهنمودهایی که توسط متخصصان برزیلی تهیه شده است. کل آن با ابزار جستجوی قوی ، محاسبات ، درختان تصمیم گیری و غیره ترکیب شده است. در این راهنما ، موارد زیر را پیدا خواهید کرد:

• اطلاعات تشخیصی و درمانی

• مقیاس و ماشین حساب

• راهنمای نسخه با اطلاعات مربوط به جمعیت های خاص

• عوارض جانبی و مدیریت آنها

• روال معاینه برای تجویز و نظارت بر مصرف داروهای روانپزشکی

• تداخلات دارویی

• با سایر بیماری های غیر روانپزشکی رفتار کنید

DSM-5 و ICD-10

• روانپزشکی قانونی

• روان درمانی ها

• اخبار و به روز رسانی از منطقه

 

Mosby’s Lab Test Ref

این اپ، بر اساس چاپ 15 کتاب مرجع،سیستم های بدن و نوع آزمایش را لیست می کند. بخشهای مراقبت از بیمار. ماشین حساب داخلی نمودارهای جریان تعاملی. شامل 9 تست جدید است.

شرح

Mosby’s Diagnostic & Laboratory Test Reference 15th Edition به دلیل دقت و صحت استفاده در قالب آن شناخته شده است منبع یک مرحله ای شما برای آخرین اطلاعات آزمایش مورد نیاز در کلاس های کلینیک ها و اقدامات حرفه ای است. در سرتاسر آزمون های مرجع به ترتیب حروف الفبا سازماندهی می شوند و شامل اطلاعات حیاتی مانند نام آزمون های جایگزین یا مختصر توضیحات آزمون آزمایش یافته های طبیعی و غیرطبیعی مقادیر مهم احتمالی و دستورالعمل های مربوط به مراقبت از بیمار قبل و در طی آزمون و بعد از آن است. این نسخه پانزدهم همچنین شامل 9 تست جدید و همچنین آخرین تحقیقات پیرامون هر آزمون در مرجع است. همانند نسخه های قبلی ، هر مقاله آزمایشی در صفحه جدیدی آغاز می شود و برای ساده کردن جستجو ، در تمام کتاب ها به طور متقابل ارجاع داده می شود. و با جستجوی هوشمند و شاخص های قوی برنامه ، این مرجع اصلی بازار گزینه ایده آل برای هر کسی است که می خواهد دسترسی سریع و سریع به جدیدترین تست های تشخیصی و آزمایشگاهی مورد استفاده در پرستاری امروز داشته باشد.

 

تازه وارد این نسخه

- جدید! نه ورودی آزمون جدید ، آخرین آزمایشات و رویه ها را تضمین می کند. آزمایشات جدید مناطق اسیدهای صفراوی ، آنژیوگرافی توموگرافی کامپیوتری و ماری جوانا را پوشش می دهد.

- جدید! مطالب جدید منعکس کننده آخرین تحقیقات در مورد مقادیر تشخیصی نتایج ، دقت آزمایش و مراقبت و آموزش بیمار برای هر آزمون است.

 

ویژگی های کلیدی

- سازماندهی حروف الفبا و زبانه های انگشت شست A-to-Z یافتن اطلاعات مناسب را سریع و آسان می کند.

- یافته های عادی برای بیماران بزرگسال ، سالخورده و اطفال در صورت لزوم برای ارائه اطلاعات بالینی کامل گنجانده شده است.

- یافته های غیر عادی با فلش های جهت دار برجسته می شوند.

- مقادیر مهم احتمالی برجسته می شود تا دانش آموزان را از موقعیت هایی که نیاز به مداخله فوری دارند هشدار دهید.

- عوامل تداخل کننده مربوط به دارو با آیکون ها مشخص می شود تا دانش آموزان را از تأثیر عوامل دارویی در آزمایشات آگاه سازد.

- راهنمای کاربر برای آماده سازی و عملکرد تست ، یک مرور کلی و دستورالعمل برای هر نوع آزمایش آزمایشگاهی و روش تشخیصی برای اطمینان از ایمنی و دقت ارائه می دهد.

- محدوده مرجع مشترک برای زنان و مردان ، به همراه اطلاعات آزمایش خون و ادرار معمول در صفحه های انتهایی جلوی آن قرار دارد تا به راحتی به آنها مراجعه کنید.

- آزمایشات مرتبط با مراجعه متقابل انجام می شود و یافتن آنها آسان است.

- آزمایشات ذکر شده توسط سیستم بدن و نوع آزمایش در پیوست ، دانش آموزان را قادر می سازد تا به سرعت مطالعات مرتبط را پیدا کنند.

- اختصارات آزمونها در صفحه های انتهایی آورده شده است ، و نمادها و واحدهای اندازه گیری در پیوست ذکر شده است.

- قالب ساده با شروع هر ورودی آزمایشی در یک صفحه جدید ، پیمایش را بیشتر ساده می کند.

- مراقبت های مربوط به آموزش بیمار با نمادهایی مشخص می شود تا اطلاعاتی را که باید با بیماران و خانواده های آنها به اشتراک گذاشته شود نشان دهد.

 

Veterinary Advisor: Dogs Cat‪s‬

مشاور دامپزشکی کلینیک Cote سگها و گربه ها ، چاپ چهارم مانند شش کتاب در یک کتاب است که به طور مختصر بیماری ها و اختلالات را پوشش می دهد. همچنین روش ها و تکنیک ها ؛ تفاوت ها ، یادداشت ها و لیست ها ؛ تست های آزمایشگاهی؛ الگوریتم های بالینی و یک خلاصه دارویی را شامل میشود. این نسخه به طور کامل از جلدی به جلد دیگر به روز شده است ، شامل بیش از دو فصل کاملا جدید در موضوعات جدید و مهم از جمله hyperadrenocorticism (مربوط به غذا) ، هیپرکلسمی (گربه ایدیوپاتیک) ، مننژوآنسفالیت با علت ناشناخته ، سوفل های قلبی تشخیص داده شده و موارد دیگر است.

همچنین شامل دسترسی رایگان به یک وب سایت همراه کاملاً قابل جستجو شامل نسخه الکترونیکی متن ، تمام تصاویر کتاب به صورت رنگی ، فصل های پاداش و محتوای ویدئویی ، خلاصه ای از داروهای قابل جستجو ، 200 جزوه آموزش مشتری به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و 35 مورد است. فرم های رضایت مشتری قابل تنظیم است.

 

 

BMI and Weight Tracker

چگونه سریع وزن کم کنیم؟ رسیدن به وزن مناسب می تواند مشکل باشد و به همین دلیل است که شما همیشه باید تمرکز خود را بر داشتن شاخص توده بدنی مناسب بگذارید. FitSlip یک برنامه محاسبه کننده BMI است که به شما کمک می کند وزن BMI و درصد چربی بدن خود را ثبت و پیگیری کنید.

امکانات:

• ردیاب وزن برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود

• مقدار BMI را همراه با وزن ایده آل بدن خود محاسبه کنید.

• میزان کالری مورد نیاز روزانه خود را تعیین کنید و به طور مثر چربی از دست دهید.

• ماشین حساب درصد چربی بدن مناسب برای خانمها و آقایان

• وزن خود را وارد کنید و موفقیت رژیم خود را ارزیابی کنید.

 

 

 

Dorland Medical Illustrate‪d

حرف اول و آخر پزشکی بیش از 110 سال! این مرجع کاربرپسند که کاملاً به روز شده و بیش از یک قرن است که توسط پرسنل مراقبت های بهداشتی در هر سطح حرفه ای مورد اعتماد است ، به شما امکان می دهد معنی تمام اصطلاحات پزشکی را در استفاده از این اپ درک کنید. با نسخه 32 کتاب جامع و بسیار معتبر فرهنگ لغت پزشکی Dorland’s Illustrated ، جدیدترین اصطلاحات را در زمینه پزشکی در حال پیشرفت امروز درک کرده و به درستی استفاده کنید!

ویژگی های کلیدی:

* با تکیه بر جامع ترین و معتبرترین فرهنگ لغت پزشکی ، درک خود را از تمام اصطلاحات پزشکی فعلی در زمینه تخصص خود افزایش دهید ، و بیش از 120000 مدخل کاملاً مشخص و 1500 تصویر واضح برای شما به ارمغان بیاورد.

* به 35000 تلفظ صوتی گوش دهید.

* جدید! با افزودن یک صفحه اصلی مناسب ، یک طرح بصری زیبا و بصری ، و همچنین نوآوری در سرعت جستجوها ، می توانید سریعتر و راحت تر از همیشه در آن جا استفاده کنید!

همچنین شامل جستجوی پیشرفته و ابزارهای زبانی است که به اصلی ترین برنامه های زبان با کیفیت از MobiSystems، Inc. تبدیل شده اند.ابزارهای جستجو - به لطف یک رابط کاربری روشن ، کاربردی و آسان برای استفاده ، کلمات را بی دردسر پیدا کنید.

جستجوی هوشمند چندین ابزار را برای مطابقت یا پیشنهاد آنچه شما به دنبال آن هستید ادغام می کند:

• تکمیل خودکار جستجو با نمایش پیش بینی ها هنگام تایپ به پیدا کردن سریع کلمات کمک می کند

• جستجوی کلمات کلیدی به شما امکان می دهد در کلمات و عبارات ترکیبی جستجو کنید

• یک فیلتر "فازی" خودکار برای تصحیح هجی کلمه ، و همچنین "Wild card" ("*" یا "؟") برای جایگزینی یک حرف یا کل قسمت های کلمه

• جستجوی دوربین کلمات را در منظره یاب دوربین جستجو می کند و نتایج را نشان می دهد

• وقتی از نحوه نوشتن یک مطلب نمی دانید از جستجوی صوتی ما استفاده کنید

• تعاریف کلمه را از طریق برنامه های نصب شده بر روی دستگاه خود به اشتراک بگذارید

• کشیدن صفحه برای پاک کردن قابلیت ها در منوهای اخیر و موارد دلخواه.

ابزارهای یادگیری - ویژگی های جذاب که به شما کمک می کند واژگان خود را بیشتر ارتقا دهید.

• ویژگی "موارد دلخواه" برای ایجاد پوشه های سفارشی با لیست کلمات از کتابخانه گسترده

• لیست "اخیر" برای مرور آسان کلمات جستجو شده

• بخش "Word of the day" برای گسترش واژگان روزانه

• ویجت صفحه اصلی کلمات تصادفی را در یک نگاه ارائه می دهد

• پشتیبانی از صفحه تقسیم شده برای Android 7 به شما امکان می دهد از فرهنگ لغت همراه با برنامه های دیگر استفاده کنید

*** این یک نسخه آزمایشی کاملاً کاربردی 30 روزه است ***

با خرید نسخه کامل فرهنگ لغت پزشکی Dorland’s Illustrated بیشتر بدانید:

• برای همیشه قفل لیست کامل ویژگی ها را باز کنید

• حالت آفلاین - بدون اتصال به اینترنت کلمات را جستجو کنید

• پشتیبانی برتر - پشتیبانی سریع برای هر گونه مسئله مربوط به برنامه

• بدون تبلیغات

 

بالا