Vision Imaging

برنامه نرم افزار MphRx Mobile Connect Vision Imaging به رادیولوژیست ها و پزشکان اجازه می دهد تا به تصاویر و گزارش های رادیولوژی دسترسی داشته باشند و آنها را مشاهده کنند. این نرم افزار توسط MphRx Mobile Connect ارائه می شود و از روش های زیر پشتیبانی می کند: CR، CT، MR، NM، و US.

MphRx Mobile Connect با استفاده از MphRx Secure Private Cloud که به RIS و PACS Vision Imaging متصل است، دسترسی بی سیم و موبایل به تصاویر و گزارش های رادیولوژی را فراهم می کند. MphRx Mobile Connect داده ها را با استفاده از انتقال رمزگذاری شده از طریق شبکه های بی سیم و تلفن همراه دانلود می کند.

امکانات:

- رابط بصری

- انتقال امن و رمزگذاری شده داده به دستگاه

- دسترسی و مشاهده تصاویر و گزارش های رادیولوژی روی دستگاه

- از زوم، اسکرول و حلقه سینما بر روی تصاویر استفاده کنید

- کنترل های بصری

این برنامه نباید برای اهداف تشخیصی استفاده شود. برای جایگزینی ایستگاه های رادیولوژی در نظر گرفته نشده است و باید فقط زمانی استفاده شود که دسترسی به ایستگاه کاری رادیولوژی وجود نداشته باشد.

 

IvoSmile

IvoSmile یک ابزار ارتباطی و مشاوره ای قدرتمند برای متخصصان دندانپزشکی است. این امکان را به بیماران ارائه می دهد که پیش نمایشی بسیار واقعی از نتیجه زیبایی پیشنهادی را قبل از انجام هر گونه برنامه ریزی یا انجام درمان ارائه می دهد.زمان و هزینه درمان خود را کاهش دهید و به سرعت نتیجه پیش بینی شده را مستقیماً در حالت زنده بر روی بیمار ارائه دهید. این برنامه دارای فناوری واقعیت افزوده است تا به بیماران تصویری از چهره خود را ارائه دهد که لبخند جدید خود را در "آینه مجازی" نشان می دهد.

تصاویر برای خود صحبت می کنند: در نتیجه، دندانپزشکان توضیح کمتری برای انجام دادن دارند، بیماران می توانند آگاهانه تصمیم بگیرند و آزمایشگاه ها دقیقاً می دانند که چه کاری انجام دهند!به بیماران خود امکان تعیین فعالانه نتیجه درمان را بدهید. تجسم سه بعدی بلادرنگ به بیمار این امکان را می دهد که تصاویر قبل و بعد را با هم مقایسه کند.

مزایای شما در یک نگاه

• تجسم سه بعدی بلادرنگ – نتیجه درمان زیبایی دندان را روی صورت بیمار در آینه مجازی مشاهده کنید.

• سفید کردن مجازی دندان - لبخند موجود یا پیشنهادی

• کتابخانه های دندان - "طبیعی" و "دندان مصنوعی"

• نماهای قبل و بعد - مقایسه مستقیم قبل از شروع درمان

• ابزار واردات عکس – وارد کردن تصاویر بیمار

• به اشتراک گذاری پیشنهادات درمانی - به عنوان مثال. با ایمیل

• افزایش مشارکت بیماران – افزایش انگیزه برای موافقت با درمان زیبایی

• هدف درمان به خوبی تعریف شده - سوء تفاهم های کمتر و تنظیمات بعدی

• آرشیو – ذخیره سازی داده ها و طراحی مجدد امکان پذیر است

 

 

 

EndoWheel

ابزار EndoWheel یک برنامه تلفن همراه خودگردان است که برای بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی آنها طراحی شده است تا از آن برای ردیابی بصری علائم و بار کلی بیماری استفاده کنند. کاربران می توانند به سوالات علائم پاسخ دهند و نتایج از طریق نمودار رادار نمایش داده می شود. ارزیابی‌ها به‌طور خودکار ذخیره می‌شوند (اگرچه کاربر می‌تواند آنها را حذف کند) تا در مقایسه تاریخی مورد استفاده قرار گیرند.

 

Toothpic

یافتن یک دندانپزشک ممکن است دشوار باشد. به همین دلیل است که ما یک راه آسان و موثر برای حفظ سلامت دهان و دندان شما ایجاد کرده ایم. با Toothpic می توانید گزارش دندانپزشکی را مستقیماً در تلفن خود دریافت کنید، دندانپزشکی را در نزدیکی خود پیدا کنید، Smile Score خود را دریافت کنید و در مورد سلامت دندان در دانشگاه Toothpic اطلاعات بیشتری کسب کنید.خواه مشکلی در سلامت دندان شما پیش آمده باشد، یا بخواهید سلامت کلی دندان خود را بررسی کنید، می‌توانید با عکس گرفتن از دندان‌هایتان، گزارش مفصلی را که مناسب شماست، درست در عرض چند ساعت به گوشی خود دریافت کنید.

یک لبخند سالم در سه مرحله ساده!

1. هنگامی که Toothpic را دانلود کردید و حساب کاربری خود را ایجاد کردید، چند سوال ساده در مورد سلامت دندان از شما خواهیم پرسید.

2. در مرحله بعد، به ما بگویید که چرا یک گزارش می خواهید. در اینجا، شما باید هر گونه اطلاعات اضافی یا سؤالی که ممکن است داشته باشید ارائه دهید.

3. در نهایت، دستورالعمل‌های درون‌برنامه را دنبال کنید تا بسته به گزارشی که می‌خواهید، تا شش عکس ساده اما جامع از دندان‌هایتان بگیرید. از یکی از دوستان یا اعضای خانواده بخواهید که در گرفتن عکس ها به شما کمک کند تا مطمئن شوید که عکس های باکیفیت و مطابق با الزامات دندانپزشک هستند. این فقط 10 دقیقه طول می کشد!

یک دندانپزشک دارای مجوز کامل در ایالت شما، پرونده شما را بررسی می کند و در عرض 24 ساعت با یک گزارش کامل پاسخ می دهد.

گزارش Toothpic شامل؛

- پاسخ به سوالات شما در مورد مسائل خاصی که ممکن است با آن مواجه باشید یا به طور کلی سلامت دندان شما

- یک ارزیابی جامع از اطلاعات و عکس‌هایی که ارسال می‌کنید، که هر حوزه مشکلی را برجسته می‌کند

- مشاوره در مورد اینکه چگونه می توانید تغییراتی در روال مراقبت در منزل خود ایجاد کنید تا سلامت کلی دندان خود را بهبود بخشید

توصیه هایی در مورد هر مرحله بعدی که ممکن است نیاز باشد، از جمله دستورالعمل های قیمت گذاری.

 

My MWHC

My MWHC به شما امکان دسترسی به نتایج آزمایشگاه، اطلاعات قرار ملاقات، داروهای فعلی، سابقه ایمن سازی و موارد دیگر را در دستگاه تلفن همراه خود می دهد.

با استفاده از حساب MyChart خود وارد برنامه شوید تا به موارد زیر دسترسی داشته باشید:

• نتایج آزمایش: نتایج آزمایش آزمایشگاهی و محدوده استاندارد برای هر نتیجه را مشاهده کنید.

• پیام ها: پیام های تیم مراقبت های بهداشتی خود را مشاهده کنید، ایجاد کنید و به آنها پاسخ دهید.

•  قرار ملاقات های آینده را مشاهده یا لغو کنید و اطلاعات مربوط به قرار ملاقات های قبلی خود را بخوانید.

• توصیه های بهداشتی: زمانی که زمان انجام واکسن سالانه فیزیکی، آنفولانزا و سایر نیازهای مراقبت های پیشگیرانه فرا رسید، مطلع شوید.

• خلاصه سلامت: داروها، آلرژی ها، ایمن سازی ها و نگرانی های فعلی سلامتی خود را مشاهده کنید.

• دسترسی به پروکسی: اطلاعات سلامتی اعضای تعیین شده خانواده، از جمله کودکان را مشاهده کنید.

• آپلود داده‌های سلامت و تناسب اندام، از جمله داده‌های برنامه Apple Health، هنگام ثبت‌نام در برنامه‌های خود ردیابی

 

Nutrition Reference Center

Nutrition Reference Center™ یک منبع تغذیه و رژیم غذایی است که برای ارائه آخرین اطلاعات مبتنی بر شواهد برای متخصصین تغذیه بالینی ثبت شده است. می توان از آن برای آموزش، تحقیق یا به عنوان یک ابزار مراقبتی استفاده کرد.راحتی و عملکرد غنی این برنامه به کاربران امکان دسترسی به موارد زیر را می دهد:

· محتوای مرکز مرجع تغذیه آفلاین

· درس های سریع سازماندهی شده بالینی

· برگه های مراقبت مبتنی بر شواهد

· تمرین و مهارت های متخصص تغذیه

· ابزار تحقیق

· چک لیست های شایستگی مهارت

 

Sameday Health

بهداشت و درمان، شخصی

Sameday Health شریک شما در سلامت و تندرستی است. با برنامه Sameday Health، می‌توانید نتایج آزمایش مانند آزمایش COVID-19 و STD) )را مشاهده و به اشتراک بگذارید، بازدیدهای مراقبت‌های بهداشتی خود را ثبت کنید یا در زمان و مکانی که مناسب شما است، یک بازدید جدید رزرو کنید.

خانه شما برای مراقبت های متحول کننده

Sameday Health خدمات بهداشتی و سلامتی مشتری محور را ارائه می دهد که در مکانی مناسب شما قابل دسترسی است. به یکی از بیش از 50 کلینیک سلامت Sameday در سراسر کشور مراجعه کنید، یا در خانه با تماس های خانه مراقبت دریافت کنید. برنامه Sameday Health به شما امکان می دهد جدول زمانی تاریخچه مراقبت های بهداشتی و تندرستی خود را با جزئیات و رویدادها به عنوان مثال نتایج آزمایش (COVID-19) مشاهده و به راحتی به اشتراک بگذارید.

تست COVID-19

Sameday Health با بیش از 1 میلیون آزمایش انجام شده، پیشرو در صنعت تست COVID-19 است. تست های قابل اعتماد و غیر تهاجمی را با زمان های پیشرو در صنعت تجربه کنید. در یکی از بیش از 40 کلینیک در سراسر کشور آزمایش شوید، یا به یک پرستار اجازه دهید در آسایش خانه از طریق تماس های خانه، شما را آزمایش کند. گزینه های بیمه درمانی و خودپرداخت در دسترس است. گزینه های آزمایش COVID-19:

- RT-PCR

- Rapid NAAT معادل PCR))

- آنتی ژن سریع

- پادتن

خدمات سلامت و تندرستی

Sameday Health مجموعه روزافزونی از خدمات بهداشتی و سلامتی را ارائه می دهد. در برنامه یک بازدید رزرو کنید و در یک سایت سلامت Sameday یا در خانه / محل کار خود مراقبت دریافت کنید. با تماس های خانه، خدمات را در مکانی مناسب رزرو کنید - یک پرستار قابل اعتماد Sameday Health نزد شما خواهد آمد. خدمات قابل رزرو از طریق اپلیکیشن موبایل:

- تست COVID-19 (بیمه و خودپرداخت)

- تست STD

- ارزیابی سلامت (شامل پنل های مختلف)

- منوی شات ویتامین (تزریق / شات های مختلف)

- درمان IV

بیمه و گزینه های خودپرداخت

Sameday Health اکثر ارائه دهندگان بیمه پزشکی (در صورت لزوم) را می پذیرد. علاوه بر این، Self-Pay برای همه خدمات در دسترس است. اطلاعات بیمه پزشکی خود را در برنامه مشاهده، اضافه یا ویرایش کنید.

ایمنی و بیمار محوری

داده های شما با استفاده از رمزگذاری و اقدامات امنیتی مطابق با HIPAA به صورت ایمن ذخیره می شوند. اطلاعات شما هرگز با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نخواهد شد. اگر با مشکلی مواجه شدید، تیم پشتیبانی مشتری محور در 7 روز هفته برای کمک به شما در دسترس است.

 

ADAPTS

ADAPTS اپلیکیشنی برای نوجوانان و جوانان است تا علائم روزانه، خلق و خو، عوامل استرس زا و محیط را گزارش کنند. هنگامی که کاربران نظرسنجی را کامل می کنند، پاداش هایی از جمله پول، میم های خنده دار، و یک محیط مجازی رو به رشد با حیوانات و گیاهان دریافت می کنند. این اپلیکیشن در بیمارستان کودکان فیلادلفیا با همکاری دانشگاه هاروارد توسعه یافته است.

 

MyMSK

MyMSK مدیریت جنبه های مهم مراقبت را برای بیماران در مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering آسان تر می کند. با این برنامه، می‌توانید مستقیماً با تیم مراقبت‌های بهداشتی خود پیام دهید، قرار ملاقات‌های خود را برنامه‌ریزی کنید، گزارش‌هایی را برای اشتراک‌گذاری با پزشکان خود ایجاد کنید، و موارد دیگر. این برنامه با برنامه Health یکپارچه می‌شود تا بیماران را از راه دور نظارت کند.

تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید شناسه و رمز عبور درگاه بیمار MyMSK است. در برنامه MyMSK، می توانید به طور ایمن به ویژگی هایی از جمله:

• آزمایشگاه و رادیولوژی: گزارش های آزمایشگاهی و رادیولوژی خود را مشاهده کنید و به راحتی آنها را با اعضای خانواده یا مراقبان به اشتراک بگذارید.

• تقویم و قرار ملاقات ها: قرارهای آینده خود را ببینید و تأیید کنید، مسیرهای مکان های قرار را دریافت کنید، و جزئیات قرار را به راحتی با خانواده، دوستان یا تقویم شخصی خود به اشتراک بگذارید.

• پیام رسانی: درخواست های قرار ملاقات یا پر کردن مجدد نسخه، سؤالات مربوط به نتایج آزمایش یا ارتباطات عمومی مطب را مستقیماً به مطب پزشک خود ارسال کنید.

• دایرکتوری: اطلاعات تماس و بیوگرافی پزشکان را در MSK بیابید.

• بازدید از ما: دستورالعمل های گام به گام را در تلفن هوشمند خود از خانه خود به داخل ساختمان و مستقیماً به قرار ملاقات خود در مکان های انتخابی MSK دریافت کنید.

اگر قبلاً شناسه پورتال بیمار MyMSK ندارید، به my.mskcc.org مراجعه کنید، در بازدید بعدی از کلینیک از یکی از کارکنان بپرسید یا با مطب پزشک خود تماس بگیرید.

 

Agria Vårdguide

با Agria Vårdguide، می‌توانید هر کجا که هستید در زمان مناسب به دامپزشک مراجعه کنید. مشاوره، تشخیص و ارجاع را از دامپزشک به طور مستقیم در برنامه دریافت کنید.

- هر جا که هستید به دامپزشک مراجعه کنید

- هر روز، در تمام طول سال باز است

- تماس رایگان برای مشتریان آگریا

همین امروز اپ  را دانلود و ثبت کنید تا در صورت نیاز به دامپزشک مراجعه کنید. برای سگ، گربه، اسب، خرگوش و بسیاری از حیوانات کوچک دیگر کمک بگیرید. با بارگیری Agria Vårdguide در تلفن شما، همیشه یک دامپزشک در دسترس شماست.

Agria Vårdguide یک کلینیک دیجیتال حیوانات است که 24 ساعت شبانه روز باز است. مشتریان آگریا تماس‌های رایگان برای مشاوره مراقبت دیجیتال دریافت می‌کنند، اما این خدمات برای مشتریانی که بیمه حیوانات خود را با شرکت بیمه دیگری دارند یا هنوز هیچ بیمه‌ای برای حیوان خود ندارند، قابل پرداخت است.در برنامه، می توانید در موارد زیر کمک بگیرید:

- استفراغ و اسهال

خارش و مشکلات پوستی

- مشکلات چشم و گوش

- سرفه و عطسه

مسمومیت

- صدمات و حوادث

- و خیلی بیشتر

 

JiTT Infographics

آموزش فقط در زمان (JiTT) مجموعه ای از اینفوگرافیک های مبتنی بر شواهد است که به اصول اساسی آموزش بالینی (مانند تعیین انتظارات، تکنیک های پرسش، 5 مهارت خرد، آموزش کنار تخت، بازخورد، و مربیگری) می پردازد. ما سؤالات مروری را برای هر بخش قرار داده ایم تا نکات کلیدی یادگیری را برای خواننده برجسته کنیم. پاسخ های ایده آل گنجانده شده است. بازخورد استقبال می شود. علاوه بر این، تکنیک‌های آموزشی خاص بالینی شامل محتوای ویژه‌ای برای پزشکی داخلی/خانوادگی، اطفال، زنان و زایمان، جراحی، روانپزشکی، عصب‌شناسی و اخلاق است. مهارت های آموزشی فوق تخصص نیز گنجانده شده است. دروس را می توان به راحتی به اشتراک گذاشت.

آموزش پزشکی، که به شدت بر توسعه اساتید متکی است و در حال حرکت به سمت الگویی است که برای ارائه محتوا به مدل‌های «تدریس به موقع» نیاز دارد. استفاده از پلتفرم‌های یادگیری با فناوری پیشرفته برای فراگیران در سراسر آموزش پزشکی امکان‌پذیر و قابل دسترسی است و به‌ویژه در سیستم‌های بهداشت دانشگاهی پراکنده جغرافیایی مفید است. اینفوگرافیک های JiTT یک رویکرد آموزشی برای ارائه نکات آموزشی به موقع و مرتبط به کارآموزان و اساتید بالینی است که نیاز به تعامل با فراگیران خود دارند و اطمینان حاصل می کنند که یک محیط آموزشی و یادگیری قوی در محیط مراقبت از بیمار وجود دارد. اینفوگرافیک‌های «تدریس به‌موقع» (JiTT)، یک رویکرد سازگار جدید برای رفع نیازهای متنوع برنامه‌های مقیم به عنوان معلم (RaT) مورد نیاز برای اعتباربخشی است. اینفوگرافیک ها با مجموعه ای از تخصص های بالینی سازگار هستند. اصول و مهارت‌های آموزشی خاص بالینی توسط اساتید و کارآموزان توسعه داده شد و بنابراین به خوبی توسط فراگیران مورد استقبال قرار گرفت. در یک مطالعه آزمایشی، که از ایمیل برای توزیع اینفوگرافیک های JiTT استفاده شد، کارآموزان و اساتید رضایت کلی خود را از محتوا و فناوری و درک مثبت کارآموزان از مهارت های آموزشی افزایش یافته خود گزارش کردند. اساتید بیان کردند که اینفوگرافیک‌های JiTT یادآورهای مفیدی برای تازه کردن و هدایت مهارت‌های آموزشی آن‌ها با کارآموزان و دانشجویان است. مهم‌تر از همه، ما می‌توانیم با اطمینان گزارش کنیم که برنامه اینفوگرافیک JiTT می‌تواند در محیط‌های آموزشی و بالینی متنوع و پرمشغله گنجانده شود.

 

Touch Surgery Dynamic

با Touch Surgery Dynamic، برای جراحی های تخصصی با محتوای غنی و بسیار تعاملی آماده شوید. Touch Surgery Dynamic شبیه‌سازی‌های پیشرفته و سفارشی ارائه می‌دهد که در برنامه استاندارد Touch Surgery دیده نمی‌شوند.

 

 

 

 

Transplant Referrals

ارجاعات پیوند در برنامه تلفن همراه NYU Langone به متخصصان پزشکی امکان دسترسی آسان به ارائه دهندگان موسسه پیوند برای اهداف ارجاع بیمار را می دهد.پزشکان مؤسسه پیوند Langone NYU ما به عنوان رهبران این زمینه، متعهد به توسعه استراتژی‌های درمانی جدید برای پیوند موفق هستند. ما در خط مقدم تحقیقات بالینی و تخصص جراحی هستیم. تمرکز ما بر ایجاد تکنیک‌های نوآورانه برای مراقبت از افراد مبتلا به بیماری قلبی، کبد، ریه، پانکراس یا کلیوی است.با ارجاعات پیوند ما در برنامه تلفن همراه NYU Langone، متخصصان پزشکی برای ارجاع سریع و آسان بیمار و همکاری مورد، اطلاعات تماس پزشکان موسسه پیوند و ناوبران پرستار را در اختیار دارند.

 

MCAT Mastery

MCAT Mastery یک راهنمای مطالعه با کیفیت بالا برای گذراندن MCAT® است که پیشرفت شما و دانش خاص MCAT شما را ردیابی می کند.سوالات تست پزشکی را از هر کجا، حتی بدون دسترسی به اینترنت، ورق بزنید!

امروز نسخه رایگان را نصب کنید و مطالعه خود را شروع کنید! ما یک نسخه رایگان محدود از برنامه را ارائه کرده ایم که می توانید قبل از تصمیم گیری برای ارتقا آن را امتحان کنید. این نسخه شامل تعداد محدودی از سوالات تمرینی و معیارهای اولیه پیشرفت است.

همین امروز مشترک شوید :

• بیش از 1900 پرسش و متن آزمون MCAT با دلایل منطقی و تصاویر

• 940+ اصطلاحات MCAT باید بدانند

• 290+ سؤالات بر اساس گذر دقیق

• 230+ CARS

• بانک های آزمون تمرین موضوعی خاص

• ردیابی نتایج

اگر می خواهید در یکی از دانشکده های پزشکی برتر پذیرفته شوید، باید دانش خود را با برنامه MCAT Mastery، دارای بانک سوالات زیست شناسی، شیمی آلی، شیمی معدنی، فیزیک، روانشناسی و جامعه شناسی آزمایش کنید تا برای MCAT® آماده شوید.

کارشناسان پزشکی ما به‌طور مداوم وب‌سایت انجمن کالج‌های پزشکی آمریکا (AAMC) را برای تغییرات در آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT®)، به‌روزرسانی‌های مهم آزمون و آزمون برای آزمون جدید MCAT2015، از جمله روان‌شناسی، جامعه‌شناسی و افزایش تمرکز روی بیوشیمی، نظارت می‌کنند. در کنار بانک سوالات سنتی زیست شناسی، شیمی آلی، شیمی معدنی و فیزیک ما. برنامه ما یک ابزار آماده سازی ضروری به سبک فلش کارت برای پزشکان مشتاق در برنامه های برتر پیش پزشکی است که در حال مطالعه هستند تا نمره آزمون MCAT خود را به حداکثر برسانند و در دانشکده های پزشکی برتر در سراسر جهان پذیرفته شوند.

برترین دانش‌آموزان پیش‌پزشکی در سراسر جهان برای MCAT® با استفاده از برنامه MCAT Mastery مطالعه می‌کنند و هر روز زمانی را برای آزمایش دانش خود و مطالعه مفاهیم و اصطلاحات پزشکی با آزمون برنامه و سوالات آزمون تمرینی اختصاص می‌دهند.

 

 

ACLS Mastery

ACLS Mastery با بیش از 500 سؤال تمرینی که شامل شناسایی ریتم ECG، فارماکولوژی و کاربردی عملی می‌شود، امتیاز لازم برای قبولی در امتحان را به شما می‌دهد.فرقی نمی‌کند پیراپزشک، پرستار یا دانشجوی پزشکی باشید، می‌توانید با آموزش‌ها، نمودارهای مرجع سریع، دلایل دانش اصلی، و سؤالات و آزمون‌های تمرینی مگاکد، در حین حرکت مطالعه کنید.

ACLS Mastery که توسط متخصصان مجرب و دارای گواهینامه ACLS ایجاد شده است به شما امکان می دهد در هر زمان و هر مکان به طور موثر مطالعه کنید. اکنون می توانید از زمان استراحت خود استفاده بهتری کرده و در حین انجام آن لذت ببرید!

با دانلود رایگان شروع کنید، که شامل دسترسی محدود برای کاوش در تمام محتوا است.هنگامی که در ACLS Mastery مشترک می شوید:

• بیش از 500 سوال تمرین با دلایل و تصاویر دقی

• 100+ مواد مرجع ACLS

• 60+ اصطلاحات ACLS که باید بدانید

• 2 آزمون سخت

• به اطلاعات عمیق در مورد ابزارهای ارزیابی و تست های آزمایشگاهی رایج دسترسی داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه اهمیت یافته های خود را تفسیر کنید.

• دستورالعمل‌های گام به گام را برای درج IO، ضربان‌سازی، و کاردیوورژن مرور کنید تا بتوانید ایستگاه‌های یادگیری ACLS خود را بهبود ببخشید.

• شامل راهنمای نحوه اخذ گواهینامه ACLS شما، همراه با راهبردهای آزمون برای آزمون

• آمار عمیق نقاط قوت و ضعف شما را نشان می دهد

دسته بندی ها شامل:

• ریتم ECG

• فارماکولوژی

BLS

• بررسی های اولیه و ثانویه

• شرایط ویژه

• مراقبت های پس از دستگیری

• الگوریتم های اصلی

• الگوریتم دوز برای نالوکسان

خواه برای اولین بار با ایستگاه تست مگاکد روبرو می شوید یا در حال تمدید ACLS هستید، ACLS Mastery شما را برای موفقیت آماده می کند. محتوا بر اساس دستورالعمل های فعلی AHA، استانداردهای بهترین عملکرد، و نکات کارشناسان است.

 

 

TEAS Mastery: ATI Testing V6

برای تست TEAS با بهترین ابزار تمرین، تست ATI را مطالعه کنید! امتحانات آنلاین TEAS ما را با بیش از 800 سوال تمرینی، توضیحات عمیق و آزمون‌ها مرور کنید که به شما در آزمون مهارت‌های ضروری تحصیلی کمک می‌کند.

با تسلط TEAS (آزمون مهارت های ضروری تحصیلی)، می توانید با سوالات تمرینی در هنگام ناهار، بین کلاس ها یا در صف انتظار مطالعه کنید. این برنامه TEAS از استراتژی‌های آزمایش و مطالعه اثبات شده استفاده می‌کند تا وقتی زمان آزمون فرا می‌رسد، احساس اعتماد به نفس داشته باشید و آماده باشید.

سفر مدرسه پرستاری خود را شروع کنید و همین امروز یک نسخه رایگان محدود را نصب کنید! این نسخه شامل تعداد محدودی سوال TEAS با فرمت دقیق TEAS می باشد.امروز مشترک شوید و به:

• 800+ ATI TEAS سوالات تمرینی امتحانی با توضیحات و تصاویر

• 40+ TEAS سوالات آمادگی سازماندهی شده بر اساس دسته

• 400+ فلش کارت vocab

• استراتژی های آزمایش و مطالعه اثبات شده برای بالا بردن نمره TEAS شما

• بازخورد فوری برای پیگیری پیشرفت کلی خود پس از شرکت در آزمون تمرینی

• ابزاری را تمرین کنید که نقاط قوت و ضعف شما را نشان می دهد

• شبیه سازی کامل آزمون TEAS

اگر قصد شرکت در آزمون ATI TEAS را دارید، این برنامه را دوست خواهید داشت.

طرحی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. هنگام اشتراک به همه سؤالات و محتوا دسترسی پیدا کنید.

• پرداخت 1 ماهه تمدید خودکار: 12.99 دلار

• پرداخت 3 ماهه تمدید خودکار: 29.99 دلار

• پرداخت 12 ماهه تمدید خودکار: 79.99 دلار

-پرداخت با تایید خرید انجام می شود

- اشتراک به طور خودکار تمدید می شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری خاموش شود

-حساب برای تمدید ظرف 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری شارژ می شود و هزینه تمدید را مشخص می کند.

- اشتراک ها ممکن است توسط کاربر مدیریت شوند و تمدید خودکار ممکن است با رفتن به تنظیمات حساب کاربر پس از خرید غیرفعال شود.

-هر بخش استفاده نشده از دوره آزمایشی رایگان، در صورت ارائه، هنگام خرید اشتراک آن نشریه، در صورت لزوم، از بین خواهد رفت.

این قیمت ها برای مشتریان ایالات متحده است. قیمت گذاری در کشورهای دیگر ممکن است متفاوت باشد و هزینه های واقعی ممکن است بسته به کشور محل سکونت به واحد پول محلی شما تبدیل شود.

 

Davis’s Drug Guide for Nurses

1400 مونوگراف دارویی شامل 5000 داروی تجاری و ژنریک، 500 داروی ترکیبی رایج، پوشش گسترده محصولات گیاهی

راهنمای دارویی دیویس برای پرستاران ،تمام اطلاعاتی را که برای تجویز ایمن داروها در طول عمر نیاز دارند، ارائه می‌کند - مونوگراف‌هایی که به خوبی سازماندهی شده برای صدها داروی عمومی و هزاران داروی با نام تجاری سازماندهی شده‌اند. شامل یک سال دسترسی آنلاین با WebView

نکات برجسته

* پایگاه داده کامل 5000 دارو و ضمائم را به سرعت و کارآمد جستجو کنید.

* دانش خود را با داروهایی که به طور گسترده ارجاع داده شده اند، ایجاد کنید.

* با اخبار دارویی FDA به روز باشید.

* تلفظ صوتی تقریباً 890 داروی عمومی

* بیش از 700 ابزار محاسبه دوز دارویی داخلی. به سادگی یک دارو را مرور کنید، دوز را محاسبه کنید و همه را در یک مرحله بدون نیاز به تغییر به یک برنامه دوز جداگانه دارو تجویز کنید.

پوشش جامع بیش از 1400 مونوگراف دارویی شامل بیش از:

* 5000 داروی تجاری و ژنریک و همچنین پوشش گسترده محصولات گیاهی

* 150 طبقه بندی دارویی، هم درمانی و هم دارویی (در صورت وجود)

* 500 داروی ترکیبی رایج، از جمله مقدار دوز ماده فعال فعال

* کامل ترین ملاحظات دوز دارو در طول عمر برای بیماران بزرگسال، اطفال و سالمندان

راهنمای نجات جان ... در یک نگاه

* جدید! معیارهای AGS Beers برای استفاده از داروی بالقوه نامناسب در بزرگسالان مسن

راهنمای دارویی شماره 1 برای ایمنی بیمار - پوشش هشدار بالا و اطلاعات ایمنی بیمار نسبت به هر راهنمای دارویی دیگری از جمله:

* نکات برجسته ویژه برای شناسایی داروهای هشدار بالا با خطرات بالا برای آسیب به بیمار و اطلاعاتی در سراسر مونوگراف که توضیح می دهد پرستار چه کاری می تواند برای اطمینان از ایمنی بیمار انجام دهد.

* عبارات احتیاط ""با"""""""""نشکنید، نجوید" اشتباه نگیرید"" برای حمایت از عمل ایمن برجسته شده است.

* اطلاعات در مورد نحوه جلوگیری از اشتباهات تجویز، تشخیص خطاهای دوز و توزیع، و تشخیص یا جلوگیری از واکنش های نامطلوب دارویی

* توضیحاتی در مورد نحوه تجویز ایمن دارو از همه راه ها - از جمله علائم و نشانه های مسمومیت و مصرف بیش از حد، نکات ایمن در مورد استفاده از دارو، و نحوه آموزش بیماران برای استفاده ایمن از دارو در خانه

* داروهای هشدار بالا - پوشش عمیق هشدار بالا و ایمنی بیمار

* حروف قرمز و بزرگ برای عوارض جانبی تهدید کننده زندگی

* نماد REMS (ارزیابی ریسک و استراتژی های کاهش)

* تداخلات دارو-دارو، دارو-غذا، دارو-محصول طبیعی

* ملاحظات ویژه برای جمعیت بیماران.

* عنوان Geri نگرانی های خاصی را برای افراد مسن نشان می دهد.

* سرفصل های OB و Lact اطلاعاتی را برای بیماران باردار و شیرده برجسته می کنند.

* عنوانPedi نگرانی های کودکان را مشخص می کند.

* عنوان Rep ملاحظات مربوط به بیماران در سن باروری را مشخص می کند.

* سرفصل های فرعی اداره چهارم

* محتوای فارماکوژنومیک

* محتوای خاص کانادا

* راهنمایی عمیق برای آموزش بیمار و خانواده

* NDC کد ملی دارو برای بیش از 1300 مونوگراف.

 

Occupational & Environmental

راهنمای کامل، مختصر و به روز برای تشخیص و درمان آسیب ها و بیماری های رایج شغلی و محیطی! عنوان اصلی Doody's برای سال 2017!برنامه رایگان را دانلود کنید و موضوعات انتخاب شده را مشاهده کنید

- تقریباً 10٪ از محتوا در برنامه رایگان قابل مشاهده است و با ضربه زدن روی موضوع قفل شده صفحه خرید درون برنامه ای راه اندازی می شود.

ویژگی های کلیدی:

* مروری قطعی بر بیماری های رایج شغلی و محیطی

* فصل هایی در مورد چگونگی انجام یک تاریخچه پزشکی شغلی و محیطی، معاینه بیمار، ارزیابی مواجهه ها و جلوگیری از آسیب و بیماری بیشتر

* روش های نوین مدیریت معلولیت و نقش مهمی که پزشکان می توانند در پیشگیری از معلولیت ایفا کنند

* اطلاعات عملی در مورد خواص سمی و تظاهرات بالینی مواد صنعتی رایج

* تکنیک هایی برای جلوگیری از آسیب های حاد و تجمعی مرتبط با محل کار

* بحث مفصل در مورد بهداشت حرفه ای و محیطی بین المللی، و مسائل مهاجرت کارگران

* پیوستی که به طور خلاصه موضوعات مهم آمار زیستی و اپیدمیولوژی را معرفی می کند.

** موضوعات جدید این نسخه در مورد پرونده الکترونیک سلامت، مدیریت درد مزمن، خشونت در محل کار، آمادگی برای تروریسم، نظارت بر بیماری، و سیاست شیمیایی

* برای پزشکان شاغل و همچنین دانشجویان و دستیاران ارزشمند است

 

ویژگی های خاص:

یک بیماری، علامت یا دارو را در سریع ترین حالت ممکن پیدا کنید:

- از Spotlight Search از صفحه اصلی استفاده کنید

- روی نماد راه اندازی ضربه بزنید و نگه دارید تا آخرین موضوع، تاریخچه، موارد دلخواه باز شود

- با استفاده از چندین شاخص حرکت کنید

- تاریخچه برای باز کردن صفحات پربازدید

- نشانک ها

هرگز چیزی را فراموش نکنید!علامت گذاری موضوعات با اطلاعات مرتبط:

- یادداشت های متنی غنی

- یادداشت های صوتی

- حاشیه نویسی با خط خطی، ابله یا متن

شما روشی را برای یادداشت این موضوع بدون توجه به زمینه‌ای که در آن قرار دارید انتخاب می‌کنید تا اطمینان حاصل کنید که حقایق مهم هر زمان که به موضوع دسترسی پیدا می‌کنید، خواه فردا یا شش ماه آینده در دسترس باشند.

 

Dexteria Fine Motor/Rehab Aid

فعالیت‌های منحصر به فرد دست و انگشت دکستریا از رابط چند لمسی برای کمک به ایجاد قدرت، کنترل و مهارت استفاده می‌کند.برای بهترین نتیجه، تمرینات باید به طور منظم در جلسات کوتاه انجام شود. تمرینات به گونه ای طراحی شده اند که قابل تکرار و جذاب باشند.

ویژگی ردیابی و گزارش خودکار، پیگیری پیشرفت را برای بیماران و پزشکان آسان می کند. می‌توانید گزارش‌های پیشرفت را مستقیماً از خود برنامه ایمیل کنید. این نسخه همچنین دارای گزارش های نموداری است، بنابراین می توانید به راحتی پیشرفت را در طول زمان مشاهده کنید.

• هماهنگی و کنترل حرکتی در دست و انگشتان را افزایش می دهد

• ساخته شده برای کودکان و بزرگسالان

• به طور خودکار گزارش عملکرد و استفاده را ایجاد می کند که می تواند ایمیل شود

• می تواند به بهبودی پس از صدمات و سکته کمک کند

• طراحی شده با مشاوره با متخصصین کاردرمانی

 

NucMed Guide

هدف این راهنمای پزشکی هسته‌ای اروپا ارائه یک مرور و توصیف جامع و در عین حال مختصر از علوم پایه و رویه‌های فنی مرتبط با پزشکی هسته‌ای از جمله:

- تصویربرداری in vivo با رادیوداروها

- تصویربرداری ترکیبی/چند وجهی

- جراحی با هدایت رادیونوکلئی

- دزیمتری

- رادیونوکلئید درمانی

- تکنیک های مرتبط با فیزیک هسته ای در پزشکی

- کاربردهای پزشکی رادیوبیولوژی و حفاظت در برابر تشعشع

الزامات آموزشی برای تخصص پزشکی هسته ای، که توسط بخش UEMS و هیئت اروپایی پزشکی هسته ای تعریف شده و به طور کامل توسط UEMS تأیید شده است، به عنوان ستون فقرات محتوای این راهنمای پزشکی هسته ای استفاده شده است.

این برنامه که به عنوان یک پروژه مشترک از انجمن اروپایی پزشکی هسته ای (EANM) و بخش و هیئت پزشکی هسته ای UEMS (UEMS/EBNM) توسعه یافته است، انتشاراتی از جامعه پزشکی هسته ای و برای آن است.

 

Oral Surgery

اکنون از این برنامه جراحی دهان، فک و صورت که در تبلت و تلفن شما در دسترس است،لذت ببرید. از تجربه ای کاملاً جدید در مرور و مطالعه لذت ببرید و حتی سریعتر از مهم ترین پیشرفت های جراحی مطلع شوید:

- از طریق Early View با آخرین مقالات در جریان باشید

- دریافت هشدار در صورت در دسترس بودن مسائل جدید (انتخاب کنید)

- دانلود مقالات و مسائل برای مطالعه آفلاین

- مقالات مورد علاقه خود را برای دسترسی سریع و آسان، از جمله آفلاین، ذخیره کنید

- قبل از اینکه تصمیم به دانلود آنها بگیرید، مسائل را مرور کنید

- مراجع پویا ارجاعات را در متن نشان می دهد

- نمایشگر تمام صفحه شکل و جدول

- پیوندهایی به اطلاعات پشتیبانی سازگار برای مقالات (آفلاین در دسترس نیست)

- چکیده مقاله و پیوند را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید

- ارقام یا جداول را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید

- بدون اشتراک؟ چکیده ها به صورت رایگان در دسترس هستند و برخی از محتوای کامل، به علاوه یک شماره نمونه رایگان، گنجانده شده است.

 

iURO Andrology

iURO Andrology یک برنامه ضروری برای همه متخصصان و دانش‌آموزان آندرولوژی است. فیلم های شبیه سازی روایت شده درک و توضیح آسیب شناسی ها و درمان های مختلف را آسان می کند. پزشکان و پرستاران می توانند از آن برای تقویت ارتباط با بیماران خود استفاده کنند. دانشجویان پزشکی می توانند از برنامه های iURO برای افزایش دانش و درک خود از موضوعات مختلف آندرولوژی استفاده کنند.

iURO Andrology همچنین می‌تواند مستقیماً توسط بیماران برای آشنایی با جنبه‌های مختلف شرایط آندرولوژیکی و گزینه‌های درمانی موجود استفاده شود.

امکانات عبارتند از:

• فیلم های شبیه سازی روایت شده برای توضیح سیستم تولید مثل مرد

• فیلم های شبیه سازی روایت شده برای توضیح شرایط مربوط به آندرولوژی

• فیلم های شبیه سازی روایت شده برای توضیح گزینه های مختلف درمانی

• روی تصویر بکشید، فرصتی را برای طراحی و ایجاد یادداشت های شخصی روی یک تصویر سه بعدی ارائه می دهد

• این تصویر 3 بعدی سفارشی شده را مستقیماً از طریق ایمیل برای بیماران یا همکاران ارسال کنید

•تصویر 360 درجه از کلیه، فرصت زوم کردن روی تصویر سه بعدی از هر زاویه

برنامه‌های iURO با مشورت اورولوژیست‌ها ایجاد می‌شوند تا نمایشی واقعی از آسیب‌شناسی و درمان‌ها ارائه کنند. برنامه‌های iURO با هدف افزایش گزینه‌های ارتباطی و آموزشی تهیه شده‌اند. اگر متخصص مراقبت‌های بهداشتی نیستید، لطفاً توجه داشته باشید که برنامه‌های iURO پشتیبانی می‌کنند اما هرگز این رابطه را با متخصص مراقبت‌های بهداشتی خود جایگزین نکنید.

 

 

Hematology app

Hematology App فقط برای استفاده توسط متخصصان پزشکی در نظر گرفته شده است که حجم وسیعی از محتوای مرتبط با هماتولوژی را با ماشین‌حساب‌های خطر، معیارهای تشخیصی، فهرست‌های تشخیص افتراقی، دستورالعمل‌های رسمی، اطلس مورفولوژی مغز استخوان و خون محیطی و یاب مطالعه بالینی ارائه می‌دهد.

دکتر JJWM Janssen، MD PhD و Apps for Care and Science Foundation از بالاترین استانداردها برای انتخاب و برنامه ریزی محتوای Hematology App به گونه ای استفاده کرده اند که به هماتولوژیست ها کمک می کند تا کارهای روزمره خود را به شیوه ای کارآمدتر انجام دهند و کیفیت بیمار را بهبود بخشند.

از آنجایی که پزشکی یک علم همیشه در حال تحول است و استانداردها و شیوه های پزشکی ممکن است با در دسترس قرار گرفتن داده های جدید به سرعت تغییر کند، بنابراین متخصصان پزشکی باید از منابع مختلفی مشورت کنند. به همین دلیل، لطفاً مطمئن شوید که گزینه به روز رسانی خودکار برنامه را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده باشید. هنگام جستجوی اطلاعات، باید فقط آخرین نسخه از HematologyApp را بررسی کرد. به نسخه های قدیمی اعتماد نکنید

اگرچه تمام تلاش خود را می کنیم تا اطلاعات موجود در این برنامه را به روز نگه داریم، اما هنگام تجویز داروها طبق برنامه هماتولوژی، به کاربر توصیه می شود برگه اطلاعات محصول همراه هر دارو را بررسی کند تا شرایط استفاده را بررسی کند و هر دارو را شناسایی کند. تغییر در برنامه دوز یا موارد منع مصرف، به ویژه اگر دارویی که باید تجویز شود جدید باشد، به ندرت استفاده شود یا دارای محدوده درمانی باریکی باشد. اطلاعات ارائه شده در برنامه هماتولوژی ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند و تضمینی برای کامل، بدون خطا، صحیح یا به روز بودن آنها نیست و جایگزینی برای ارزیابی فردی بیمار بر اساس معاینه ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی از هر بیمار و در نظر گرفتن آزمایشگاه نیست.

برنامه Hematology باید به عنوان ابزاری برای کمک به کاربر در رسیدن به تصمیمات تشخیصی و درمانی استفاده شود، با در نظر گرفتن اینکه شرایط فردی و منحصر به فرد ممکن است کاربر را به تصمیماتی که در این برنامه ارائه نشده است سوق دهد.

سلب مسئولیت برای کاربران حرفه ای غیرپزشکی: لطفاً علاوه بر استفاده از این برنامه و قبل از هر گونه تصمیم پزشکی حتماً از مشاوره پزشک نیز مطلع شوید.

 

Pathology by Dr. Sparsh Gupta

دکتر اسپارش گوپتا MBBS، نویسنده همکار کتاب "بررسی آسیب شناسی و ژنتیک" است. او در 14 سال تجربه تدریس خود به هزاران متقاضی UG، PG و FMGE کمک کرده است.با راه‌اندازی این برنامه، او می‌خواهد مطمئن شود که دیگر هرگز در پاتولوژی اشتباه نمی‌کنید، مفاهیم را درک کرده و عاشق موضوع می‌شوید.برنامه شامل سخنرانی های ویدیویی است که کل آسیب شناسی، تست هایی تحت ویدئو، بانک سوالات، به روز رسانی رایگان روزانه و موارد دیگر را پوشش می دهد.

 

Chiropractic Mobile

هر بیماری که به کایروپراکتور مراجعه می کند هدف مشابهی دارد: دریافت مراقبت های لازم برای تسکین درد در بدن خود. مراجعه به کایروپراکتور مطمئناً می تواند این کار را انجام دهد، اما بیماران اغلب از مزایای کامل ویزیت خود بهره مند نمی شوند. آنها ممکن است فراموش کنند که تمرینات تجویز شده خود را به طور منظم انجام دهند یا فراموش کنند که چگونه تمرین را به درستی انجام دهند و سپس ندانند که چگونه برای یافتن پاسخ به مطب وصل شوند.

کایروپراکتیک موبایل جدیدترین راه برای بیماران برای کاهش این مشکلات است. تمرینات شخصی هر بیمار را پیگیری می کند. دیگر سعی نکنید به خاطر بیاورید که چه چیزی به شما محول شده است، تمرینات چگونه تکمیل می شوند یا هر چند وقت یکبار باید آنها را کامل کنید. این برنامه همه چیز را در یک مکان ساده نگه می دارد!

هنگامی که به پزشک کایروپراکتیک آنها مراجعه می کنید، یک کد QR دریافت می کنند که با تمرینات تعیین شده شما مطابقت دارد. هنگامی که به خانه می رسید، به سادگی کد موجود در برنامه را اسکن کنید و برنامه خود را در نوک انگشتان آنها داشته باشید. این برنامه یادآورهایی برای ورزش ایجاد می کند و به شما امکان می دهد دقیقاً آنچه را که باید انجام دهید مشاهده کنید. همچنین برنامه‌های روتین شما را پیگیری می‌کند، بنابراین می‌توانید پاسخ‌های دقیقی را در مورد اینکه چند بار تمرینات تجویز شده را انجام داده‌اید به پزشک خود بدهید.

پزشک کایروپراکتیک شما به مراقبت از شما اختصاص دارد، اما شما همچنین باید اقدامات لازم را برای مراقبت مناسب از خود انجام دهید. اجازه دهید Chiropractic Mobile به شما در این تلاش کمک کند و به آن اجازه می دهد برنامه تمرینی شما را حفظ کند، داده های مربوط به تمرینات تکمیل شده شما را ذخیره کند و شما را به دفتر خود متصل نگه دارد. سلامتی شما اولویت شماره یک شماست، بنابراین با استفاده از موبایل کایروپراکتیک زندگی خود را ساده تر کنید و سلامت خود را بهبود بخشید.

 

Touch Surgery: Surgical Videos

برای گزینه های جراحی آماده شوید یا روش های جدید را بیاموزید و دانش خود را با جراحی لمسی در هر زمان و هر مکان آزمایش کنید.پلت فرم آموزش جراحی ما برای پزشکان و جراحان برنده چند جایزه توسط موسسات پیشرو جهانی تحقیق و در مجلات معتبر منتشر شده است.جراحی لمسی در بیش از 100 برنامه رزیدنتی در ایالات متحده ادغام شده است و توسط بنیاد AO، انجمن آمریکایی جراحی دست (AASH)، انجمن جراحان پلاستیک، ترمیمی و زیبایی بریتانیا ((BAPRAS) و کالج سلطنتی جراحان تایید شده است. ادینبورگ

امکانات:

- شبیه سازی مرحله به مرحله روش های جراحی

- در هر زمان و هر مکان برای رویه ها آماده شوید!

- کل کتابخانه ما را مستقیماً در تلفن هوشمند خود کاوش کنید

- موارد جراحی را با گرافیک سه بعدی پیشرفته تجربه کنید

- تسلط بر تکنیک های جدید از پزشکان برتر

- رایگان برای دانلود و استفاده، با بیش از 150 روش رایگان برای انتخاب. مراحل خرید نیز موجود است

آنچه کاربران ما می گویند:

“برنامه عالی برای یادگیری! آسان برای استفاده و شبیه سازی واقعی

"برنامه شگفت انگیز و آموزنده درخشان. ثبت نام و گیر کردن در ماژول ها آسان است.

"من واقعا این برنامه را دوست دارم! من دوست دارم چقدر واقعی است و چقدر واقعی است.»

"رده بندی 5 ستاره کافی نیست"

"این برنامه یک نجات دهنده زندگی است!"

"بی شک بهترین برنامه در نوع خود است!!!"

 

چرا دانلود کنید:

این برنامه نوآورانه یک پلت فرم کاربر پسند ارائه می دهد که به متخصصان پزشکی از هر زمینه کمک می کند تا به طور موثر برای روش ها آموزش ببینند. شبیه سازی های سه بعدی و محتوای جراحی با همکاری جراحان برجسته و موسسات آکادمیک در سراسر جهان برای اطمینان از حداکثر دقت و اعتبار ایجاد شده است. این پلتفرم بزرگ‌ترین و سریع‌ترین جامعه در حال رشد جراحان است که عملیات‌ها را به صورت دیجیتالی یاد می‌گیرند و تمرین می‌کنند.

شبیه‌سازی‌های تعاملی و بیماران مجازی تکنیک‌های خاصی را برای تمام مراحل روش‌های پزشکی و جراحی آموزش می‌دهند. این رویکرد عملی به بهبود تعامل برای سطح عمیق‌تر درک کمک می‌کند و ثابت شده است که نتایج بهتری نسبت به روش‌های سنتی‌تر دارد.

پزشکان، پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند دانش خود را در مورد جراحی با محتوای واضح و آموزنده در هر مرحله از یک عمل آموزش دهند و آزمایش کنند. آن‌ها می‌توانند بر تمرین‌های خاص مسلط شوند یا قبل از عمل، مهارت‌های خود را تازه کنند.

این برنامه تلفن همراه با بزرگترین پایگاه داده بیش از 150 شبیه سازی در چندین تخصص جراحی، از جمله ارتوپدی، چشم پزشکی، پلاستیک، جراحی مغز و اعصاب، دهان، عروق و بسیاری دیگر، جامع ترین ابزار برای متخصصان پزشکی است.

به عنوان میزبان «بهترین شبیه‌سازی‌های جراحی» توسط TopOrthoApps و «ابزاری جدایی‌ناپذیر برای جراحان در سراسر جهان برای یادگیری و تمرین عمل‌ها» توسط MedGadget در نظر گرفته شده است.

 

 

 

Med Standards

این برنامه استانداردهای پزشکی را برای پرسنل وظیفه ویژه نیروی هوایی، ارتش و نیروی دریایی ایالات متحده و همچنین سایر ابزارها و اطلاعات مفید برای متخصصان پزشکی هوافضا ارائه می دهد.

اسناد/ابزارهای AF:

- فهرست دارویی تایید شده در پزشکی هوافضا

- استانداردها و معاینات پزشکی AFI 48-123

- شرایط محدودیت وظیفه AFI 48-133

- راهنمای معافیت نیروی هوایی

- فهرست استانداردهای پزشکی

- لیست دارویی تایید شده وزارت دفاع

- لیست داروهای تایید شده OTC

- بسیاری دیگر از مدارک و AFI مربوط به پرواز، پزشکی

- 13 جلسه توجیهی نمونه RSV

- ماشین حساب مبدل اکسیژن ارتفاع برای تخلیه هوای

اسناد ارتش:

- استانداردهای تناسب اندام پزشکی AR 40-501

- چک لیست جراح پرواز: نامه ها و بولتن های فنی خط مشی های هواپزشکی

- جدول الزامات معاینه فیزیکی

اسناد نیروی دریایی:

- راهنمای مرجع هوایی و معافیت نیروی دریایی

- نیروی دریایی ManMed فصل 15

اسناد وزارت دفاع / وزارت بهداشت:

- استانداردهای الحاق پزشکی DoDI 6130.03

- DoDI بهداشت حرفه ای و محیطی

- MOD 15 USCENTCOM Deployment Policy + Tabs

 

Lungs Respiratory System

در این برنامه سیستم تنفسی ریه، می توانید بخش های مختلف ریه ها را یاد بگیرید. ما یک تجربه یادگیری متحرک یا عمیق ارائه نمی دهیم، اما یک تجربه رابط کاربری جدید فراتر از آنچه در بازار وجود دارد ارائه می دهیم. ما این برنامه را برای دانشجویان پزشکی و زبان آموزان روزمره که فقط می خواهند با آناتومی انسان آشنا باشند معرفی می کنیم. ما همیشه بر دیدگاهی متفاوت تمرکز می کنیم و به طراحی های منحصر به فرد خود افتخار می کنیم.

 

Genetics

این برنامه رایگان  بسیار دوستانه است، دارای یک رابط کاربری زیبا و ساده است. بهترین انتخاب برای دیکشنری جیبی که همیشه در دسترس است. از آن می توانید چیزهای جدید و جالب زیادی بیاموزید، به عنوان مثال:

تست W

در آمار، آزمون W برای آزمایش تفاوت‌های توزیعی بین موارد و کنترل‌ها برای مجموعه متغیرهای طبقه‌بندی، که می‌تواند یک جفت SNP، SNP-SNP یا SNP-محیط باشد، طراحی شده است. این یک فرم ترکیبی از نسبت شانس را می گیرد که از جدول احتمالی مجموعه متغیر محاسبه می شود. این آزمون یک توزیع مجذور کای با درجات آزادی تطبیقی ​​مجموعه داده را به ارث می برد که از نمونه های بوت استرپ کوچکتر داده ها تخمین زده می شود. توزیع احتمال منعطف و اصلاح شده با داده ها به آزمون W اجازه می دهد تا مقادیر p نسبتاً دقیقی را تحت معماری های پیچیده ژنتیکی ارائه دهد.

 

کد ژنتیکی

کد ژنتیکی مجموعه قوانینی است که توسط سلول های زنده برای ترجمه اطلاعات رمزگذاری شده در ماده ژنتیکی به پروتئین استفاده می شود. ترجمه توسط ریبوزوم انجام می شود، که اسیدهای آمینه را به ترتیب مشخص شده توسط RNA پیام رسان (mRNA) با استفاده از مولکول های RNA انتقالی (tRNA) برای حمل اسیدهای آمینه و خواندن mRNA سه نوکلئوتید در یک زمان انجام می دهد. کد ژنتیکی در بین همه موجودات بسیار مشابه است و می توان آن را در یک جدول ساده با 64 ورودی بیان کرد.

 

متخصص ژنتیک

متخصص ژنتیک زیست‌شناسی است که به مطالعه ژنتیک، علم ژن‌ها، وراثت و تنوع موجودات می‌پردازد.

 

امکانات:

• فرهنگ لغت به صورت آفلاین کار می کند - نیازی به اتصال به اینترنت ندارید. دسترسی به مقالات (توضیحات) آفلاین، بدون اتصال به اینترنت (به استثنای عکس).

• جستجوی بسیار سریع برای توضیحات. مجهز به عملکرد جستجوی پویا سریع - فرهنگ لغت در طول ورودی شروع به جستجوی کلمات می کند.

• تعداد نامحدودی از یادداشت ها (مورد علاقه).

• نشانک - می توانید با کلیک بر روی نماد ستاره، توضیحات را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.

• فهرست های نشانک را مدیریت کنید - می توانید لیست های نشانک خود را ویرایش کنید یا آنها را پاک کنید.

• تاریخچه جستجو.

• جستجوی صوتی؛

• سازگار با نسخه های مدرن دستگاه های اندروید.

• عملکرد بسیار کارآمد، سریع و خوب.

• یک راه آسان برای به اشتراک گذاشتن با دوستان.

• استفاده از برنامه بسیار آسان، سریع و با محتوای گسترده است.

• به روز رسانی رایگان خودکار هر بار که شرایط جدید اضافه می شود.

• دایرکتوری طوری طراحی شده است که تا حد امکان حافظه کمتری را اشغال کند.

 

ویژگی های Premium:

✓ بدون تبلیغات؛

✓ عکس ها، تصاویر دسترسی آفلاین؛

✓ تاریخچه مرور را پاک کنید.

 

Austin Health Toxicology

دستورالعمل‌های سم‌شناسی بالینی آستین سلامت، ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای دسترسی به اطلاعات سم‌شناسی در گوشی هوشمند شما است. این برای پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی طراحی شده است که با بیمارانی که تحت تأثیر یک سم هستند و نیاز به درمان دارند کار می کنند.

 

خلاصه راهنمای بالینی تک صفحه ای

ما مجموعه‌ای از خلاصه‌های راهنمای بالینی مرتبط با سم‌شناسی ساخته‌ایم. این خلاصه های 1 صفحه ای به گونه ای طراحی شده اند که خواندن و دنبال کردن آنها آسان باشد. آنها ارزیابی خطر و مدیریت اولیه بسیاری از مسمومیت ها و مسمومیت های رایج را به تفصیل شرح می دهند.

 

توسط خدمات سم شناسی بالینی آستین هلث برای شما آورده شده است

خدمات ما توسط گروهی منحصر به فرد از متخصصان ارشد پزشکی ارائه شده است که برای مشاوره و آموزش در تمام زمینه های سم شناسی و سم شناسی در دسترس هستند. ما خدمات یکپارچه اطلاعات سموم و مدیریت سموم را با بالاترین استاندارد حرفه ای ارائه می دهیم.

 

سلب مسئولیت

دستورالعمل های سم شناسی بالینی آستین ارائه شده توسط سم شناسان بالینی و متخصصان اطلاعات سمی (SPIs) عمدتاً برای استفاده توسط پزشکان شاغل در بیمارستان آستین در ملبورن، ویکتوریا، استرالیا ایجاد شده است.

این دستورالعمل ها اطلاعات مختصری را برای کمک به پزشکان در ارزیابی و ارائه حیاتی ترین جنبه های مراقبت از بیماران مسموم در محیط بیمارستان ارائه می دهد. هدف این دستورالعمل ها پوشش همه مسمومیت ها نیست، بلکه ارائه اطلاعات در مورد مسمومیت های رایج و تعدادی که نادر هستند، اما تهدید کننده زندگی هستند.

اگرچه دستورالعمل ها بر اساس شواهد منتشر شده معاصر هستند، اما برای عملکرد به عنوان یک کتاب درسی طراحی نشده اند. به طور کلی، آنها یک منطق عمیق برای رویکرد مدیریت توصیه شده یا مداخله توصیه شده در اختیار خواننده قرار نمی دهند. آنها اساساً به گونه ای طراحی شده اند که اطلاعاتی در دسترس خواننده را در مورد حیاتی ترین جنبه های ارزیابی و مدیریت اولیه بیمار پس از مسمومیت حاد فراهم کنند.

این دستورالعمل‌های سم‌شناسی بالینی آستین سلامت توسط همه سم‌شناسان و SPIهای سلامت بالینی آستین تهیه شده است. در صورت امکان، بین پزشکان شاغل به توافق رسیده ایم. با این حال، دستورالعمل ها لزوماً دیدگاه همه پزشکان شاغل در آستین هلث را نشان نمی دهند.

توصیه‌های موجود در این دستورالعمل‌ها نشان‌دهنده یک دوره عمل انحصاری نیست، یا به عنوان استاندارد مراقبت پزشکی عمل می‌کند. تغییرات، با در نظر گرفتن شرایط فردی، ممکن است مناسب باشد.

این برنامه برای پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی طراحی شده است. برای استفاده بیماران یا عموم مردم در نظر گرفته نشده است. هنگام استفاده از این برنامه و قبل از هر گونه تصمیم پزشکی، همیشه از یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشاوره بگیرید.

 

endocrinology

این یک برنامه اندرویدی است که همه بیماری های هورمونی را ارائه می کند

غدد درون ریز از( غدد درون ریز + -(ology شاخه ای از زیست شناسی و پزشکی است که به سیستم غدد درون ریز، بیماری های آن و ترشحات خاص آن معروف به هورمون ها می پردازد. همچنین به ادغام رویدادهای رشدی، تکثیر، رشد و تمایز، و فعالیت های روانی یا رفتاری متابولیسم، رشد و تکامل، عملکرد بافت، خواب، هضم، تنفس، دفع، خلق و خو، استرس، شیردهی، حرکت، تولید مثل مربوط می شود. و ادراک حسی ناشی از هورمون ها. تخصص ها شامل غدد درون ریز رفتاری و غدد درون ریز مقایسه ای است.

سیستم غدد درون ریز متشکل از چندین غدد است که همگی در قسمت های مختلف بدن هستند که هورمون ها را مستقیماً به داخل خون ترشح می کنند تا در سیستم مجرای. بنابراین غدد درون ریز به عنوان غدد بدون مجرا در نظر گرفته می شوند. هورمون ها عملکردها و شیوه های عمل متفاوتی دارند. یک هورمون ممکن است چندین اثر روی اندام های هدف مختلف داشته باشد و برعکس، یک اندام هدف ممکن است تحت تاثیر بیش از یک هورمون قرار گیرد.

 

Plastic Surgery & Rhinoplasty

دکتر پورتیز یک جراح پلاستیک صورت پیشرو در شمال غربی اقیانوس آرام است که به بیماران در سیاتل، بلوو، پورتلند، اسپوکین، ونکوور، انکوریج و غیره خدمات ارائه می دهد.چه علاقه مند به انجام یک عمل زیبایی باشید، یا فقط کنجکاو باشید، این برنامه به شما کمک می کند تا از انتخاب ها و نتایج مورد انتظار جراحی زیبایی  صورت مطلع شوید.از طریق این برنامه می توانید:

* مشاهده بیش از 100 عکس قبل و بعد از عمل دکتر Portuese که نتایج جراحی انواع روش های زیبایی صورت را نشان می دهد.

* با استفاده از دوربین آیفون عکس خود را بگیرید و بینی یا چانه خود را بتراشید تا بعد از جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی بینی) یا عمل بزرگ کردن چانه چگونه به نظر برسید

* به مصاحبه‌های ویدئویی اختصاصی با دکتر پرتوز دسترسی پیدا کنید که در مورد روش‌های زیبایی صورت ارائه شده در مرکز جراحی پلاستیک صورت سیاتل و امکانات و تخصص پزشکی موجود بحث می‌کند.

* عکس خود را برای ارزیابی به دکتر پرتوز ارسال کنید و به راحتی با کارکنان دوستانه او برای کسب اطلاعات بیشتر یا راه اندازی یک مشاوره در تماس باشید.

همچنین می‌توانید از طریق وب در seattlefacial.com، portlandfacial.com و drnoseknows.com از عمل دکتر Portuese بازدید کنید.لطفا توجه داشته باشید که این برنامه فقط اطلاعاتی است. این دارو برای تشخیص و درمان هیچ بیماری سلامتی در نظر گرفته نشده است، و نه جایگزینی برای توصیه های پزشکی حرفه ای در مطب است. لطفاً از این برنامه در محیط، مکان، دستگاه و حسابی استفاده کنید که از راحتی و نیاز شما به حفظ حریم خصوصی پشتیبانی می کند.

 

SeeENT

See ENT برنامه‌ای است که برای توضیح و آموزش بیمار در مورد روش‌های جراحی و بیماری‌های مربوط به گوش، بینی، گلو و سر و گردن از طریق و روش مبتنی بر تصویر طراحی شده است.

همچنین، این برنامه به پزشکان اجازه می دهد تا تصاویر مربوط به رایج ترین آسیب شناسی گوش و حلق و بینی و سر و گردن را نقاشی کنند.بخش های برنامه:

• گوش.

• بینی.

• گلو

• حنجره

• گردن.

• صورت.

• متفرقه.

 

Otolaryngology

دیکشنری های جیبی متحرک فوکوس اولین فرهنگ لغت متحرک جهان است که تعاریفی از اصطلاحات پزشکی را با کمک انیمیشن های سه بعدی واقعی و روایت شده همراه با تعاریف متنی ارائه می کند. اصطلاحات بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند و تعاریف را برای جستجو آسان می کند. این فرهنگ لغت های بصری منحصر به فرد منابع مرجع عالی برای متخصصان سلامت، دانش آموزان و مصرف کنندگان سلامت هستند. پس از دانلود، ویدیوها مستقل از اینترنت پخش می شوند.

فرهنگ لغت جیبی متحرک FOCUS اولین فرهنگ لغت متحرک در این موضوع است. یک مرجع ارزشمند برای پزشکان و دانشجویان به طور یکسان، بیش از 85 اصطلاح و تعاریف مرتبط با گوش و حلق و بینی را پوشش می دهد. تمامی تعاریف با کمک انیمیشن های سه بعدی به صورت گرافیکی توصیف شده اند و با تعاریف متنی همراه هستند.

 

Orthopedic Examination & Special Tests

معاینه ارتوپدی اپلیکیشنی است که شامل تمامی تست های ویژه جراحی ارتوپدی می باشد.برای کلیه دستیاران و متخصصین جراحی ارتوپدی که علاقه مند به یادگیری و حفظ تست های ویژه جراحی ارتوپدی هستند.

معاینه ارتوپدی شامل تمام آزمایشات ویژه ای است که جراح ارتوپد برای معاینه بالینی شانه، آرنج، مچ دست، لگن، زانو، مچ پا، پا و ستون فقرات به آنها نیاز دارد.این اپلیکیشن بر اساس منطقه و نوع امتحان در بخش‌های متعددی دسته‌بندی می‌شود.

هر صفحه آزمایشی شامل این بخش ها است:

- هدف از آزمون

- نحوه انجام آزمایش

- وقتی مثبت تلقی می شود.

- حساسیت و ویژگی

- منبع آزمون

- آزمون تصویری

 

VIDAL Mobile

VIDAL Mobile جایزه بهترین نرم افزار را در دسته مربوط به متخصصین سلامتی دریافت کرده است.آیا شما به عنوان پزشک ملزم به جستجوی اطلاعات در مورد دارو در حین اعمال روزانه یا در سفر هستید؟ به این برنامه بزرگترین پورتال اطلاع رسانی پزشکی برای پزشکان و دانشجویان خوش آمدید.برنامه ای با رابط کاربری آسان و آفلاین!

 

امکانات

با اشتراک (پرداخت شده):

- نظریات VIDAL

    • یک صفحه پر از اطلاعات برای + 11 000 4000 دارو و داروسازی

    • دارایی محتوایی مطابق با اطلاعات رسمی و مخازن عمومی

    • جستجو بر اساس نام محصول، ماده، نشانه، آزمایشگاه

    • تاریخ و موارد دلخواه

VIDAL Recos

    • 175 استراتژی درمانی معتبر

    • بخشی گرانبها از CME و EPP، کتابی مفید برای هر حرفه بهداشتی است

 

Hompath FireFly - Homeopathy

Hompath FireFly یک نرم افزار مخزن هومیوپاتی توسط Hompath است که دارای 10 اثر از کنت ، بویریک ، Boenninghausen و غیره میباشد، 109 کتاب هومیوپاتی از آلن ، راجان سانکاران ، استاد فرخ است. یک برنامه ایده آل برای مدیریت بیماری بیماران شما ، ویزیت ، تجویز؛ در هر زمان و در هر نقطه.همه برنامه های جدید مبتکرانه هومیوپاتی موبایل دارای گسترده ترین مجموعه از ویژگی های دنیای هومیوپاتی است.

- 10 Repertories برای جستجو ، مرور و ضبط از جمله Kent ، Boericke ، Boenninghausen

- کتابهای هومیوپاتی توسط نویسندگانی چون دکتر سهگال ، دکتر فرخ استاد ، دکتر سنکران ، کلارک ، آلن و غیره.

- اطلاعات کامل در مورد 3000+ داروهای هومیوپاتی

- 107+ جلد کتابهای هومیوپاتی

- 100+ موارد درمان شده از پزشکان با تجربه

- 3000 خاصیت درمانی و 700 رابطه درمانی

- 1400 کلیدهای داروهای هومیوپاتی

- 636 نکته بالینی که در 1000 مورد تأیید شده است

- 615 دستورالعمل بیمار برای بیماری بیش از 70 نوع

- ماژول علمی دانشجویی با بانک سؤال ، MCQ و غیره

امکانات:

این برنامه هومیوپاتی انقلابی دارای ویژگی هایی است که نه تنها باعث افزایش دانش Materia Medica می شود بلکه باعث می شود که عمل هومیوپاتی شما تقویت شود و شما را به سطوح جدیدتر ببرد! جدیدترین ستاره موجود در پادشاهی نرم افزار هومیوپاتی را کشف کنید تا تجربه بالینی بی نظیری را به شما ارائه دهد.

1. بازدارنده: گزینه های جستجوی آسان به شما امکان می دهد تا هزاران مقاله را در جدیدترین و معتبرترین مجموعه های هومیوپاتی مرور کنید. مقالات دقیق را فقط با یک تماس ثبت کنید و در کمترین زمان بهترین درمان هومیوپاتی را دریافت کنید.

2. کتابخانه گسترده و Materia Medica :جدیدترین و معتبرترین کتاب ها راجع به فلسفه هومیوپاتی ، ماتریا مدیکا و درمان های بالینی توسط بهترین نویسندگان ، با جستجوی هوشمند همه در یک برنامه هومیوپاتی دریافت کنید

3. ذخیره سریع پرونده :ضبط پرونده سریع به شما امکان می دهد تا در حالی که بیمار در حال روایت شرح حال است ، پرونده او را ذخیره کنید و به صورت خودکار آنها را بازنویسی کنید. به این ترتیب شما می توانید similimum خود را بیابید و در هر زمان وعده درمانی مناسب را تجویز کنید.

4- سیستم مدیریت بیمار:سیستم مدیریت بیمار به شما امکان می دهد کلیه داده ها و نسخه های بیمار را در برنامه خود ذخیره کنید. تمام اطلاعات حیاتی بیماران خود را ایمن کرده و هر لحظه به آن دسترسی داشته باشید.

5- اطلاعات درمانی:برنامه هومیوپاتی شامل اطلاعات دقیق در مورد تعداد زیادی از داروهای درمانی از Materia Medica است. مشاهده و مقایسه اطلاعات کامل در مورد 3000+ درمان در سراسر کتابهای پزشکی Materia Medina با کلمات کلیدی ، رابطه درمانی ، خواص ، علائم گروهی و موارد دیگر

6. فیلترهای بازگرداندن استراتژیک:این برنامه فیلترهای چشمگیر را برای شما به ارمغان می آورد تا بازگرداندن شما بی دردسر باشد. با استفاده از داروهای اصلاح شده ، مواد معدنی ، علائم دارویی ، نویسندگان فیلترهای انتخابی را بازبینی کرده و جستجوی خود را برای داروهای مناسب هومیوپاتی به حداقل برسانید

7. نکات بالینی:این برنامه جدید دارای نکات کلینیکی منظم از بیماری های حاد تا مزمن ، با شرایط متنوع بالینی - از Materia Medica گسترده ما است. این موارد هنگامی که در موارد دشوار گیر کرده اید و بسیار افزایش می یابند ، تمرین بالینی را تجربه کرده و هومیوپاتی را در یک نور جدید تجربه می کنید ، بسیار سودمند می شوند.

8. داده های دارویی آلوپاتیک:برای اولین بار داده های داروهای آلوپاتیک در یک برنامه هومیوپاتی. از اقدامات ، نشانه ها و موارد منع مصرف داروهای آلوپاتی آگاه باشید

 

SafeLiving

برنامه Safe Living یک پلت فرم آسان برای استفاده است تا به شما کمک کند واکسیناسیون و داروها را پس از یک پیوند عضو جامد مدیریت کنید. راهنمایی های دسترسی برای بهبود سریع، پیشگیری از عفونت و استراتژی های زندگی سالم در نوک انگشتان شما است. این برنامه توسط آزمایشگاه سلامت بیمارستان اتاوا در همکاری با شبکه چندپایه دانشگاه شبکه بهداشت و درمان توسعه یافته است. برنامه پیوند چندگانه (MOT) در شبکه بهداشت دانشگاه (UHN) بزرگترین و جامع ترین برنامه پیوند در کانادا است.

Lifecare Health

LifCare یک داروخانه آنلاین مبتنی بر اشتراک است که تمام بیماران با بیماری مزمن نظیر دیابت، بیماری های قلبی، فشار خون بالا، اختلالات کلیوی و غیره را قادر می سازد تا طبق سفارشات پزشکی آنلاین و ماهیانه سفارشات خود را دریافت کنند. LifCare، یکی از پیشگامان پورتال اشتراک آنلاین در زمینه مراقبتهای بهداشتی با بیش از 3،000،000 مشتری وفادار، از طریق نرم افزار رسمی تلفن همراه خود خرید دارو به صورت فوری و آنلاین را میسر کرده است

 

Welltory: Heart Rate Monitor

دیگر برای چک کردن ضربان قلب خود دچار مشکل نشوید،به سادگی ضربان قلب خود برا بررسی کنید . این برنامه یک پدیده برای نظارت و بررسی بر وضعیت سلامت است.به راحتی ضربان قلب خود را اندازه گیری کنید با پزشک و یا خانواده خود نتیجه آن را به اشتراک بگذارید .
- ذخیره سازی اطلاعات سلامت و تناسب اندام شما در فضای ابری
- وجود 30 پارامتر بیشتر برای بررسی وضعیت سلامت
- یکپارچه سازی اطلاعات، وجود سایر برنامه های سلامت و بهداشت در برنامه نظیر: Fitbit،Garmin، بهداشت سامسونگ، ایستگاه های آب و هوا، RescueTime، برنامه رژیم غذایی و موارد دیگر
- تمرکز بر تجزیه و تحلیل همبستگی برای تمام داده ها و عوامل سبک زندگی شما
- تست خود مراقبتی و آموزش آن به شما

Piedmont Liver Transplant

برنامه پیوند کبد Piedmont / Hepatobiliary ، دسترسی 24/7 برای مراجعه پزشکان به تیم موسسه پیوند را فراهم می کند. Piedmont به بهتر کردن روند درمان بیماران و ارتقا پزشکان اختصاص یافته است. این برنامه اطلاعاتی را هم برای پزشک مراجعه کننده و هم برای بیمارانی که به پیوند کبد و مراقبت پیچیده از کبد نیاز دارند ، در بر می گیرد.بیش از هشت سال است که تیم ما متعهد شده است تا از بیماران مبتلا به بیماری کبد مراقبت کند و از زمان اولین پیوند کبد ما در سال 2005 ، ما بیش از 650 پیوند کبد انجام داده ایم. هم اکنون با شش جراح پیوند کبد و چهار متخصص جراحی پیوند اعصاب برای مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری کبد در مرحله نهایی قرار داریم. برنامه کبدی ما با سرعتی مشابه رشد کرده است. اکنون بیش از 150 مورد پیچیده کبدی در سال انجام می شود. تیم ما مجهز به مدیریت کلیه بیماریهای جراحی کبد ، لوزالمعده و مجاری صفراوی است. روشهای حداقل تهاجمی و روباتیک نیز در آرماتاریوم جراحی ما گنجانیده شده است.برنامه ما اطلاعات مربوط به تماس را از طریق تلفن همراه و ایمیل برای کلیه پزشکان و جراحان موسسه پیوند مونت و مرجع فوری جهت مراجعه سریع ارائه می دهد. با استفاده از ابزار Quick Referral داخلی ، پزشکان مراجعه کننده می توانند فرایند ارجاع را مستقیماً از دستگاهiOS خود شروع کنند. بیماران می توانند از این برنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد تیم پیوند کبد ، دسترسی به اطلاعات در مورد سفر پیوند و آنچه انتظار می رود استفاده کنند ، و همچنین تماشای ویدیویی از تیم در حال انجام پیوند کبد.

 

IEHP Smart Care

برنامه IEHP Smart Care امکان می دهد تا اعضای IEHP مدیریت آنلاین حساب های بهداشتی خود را ، از جمله تغییر پزشک متخصص مراقبت های اولیه خود، چک کردن واجد شرایط بودن اکانت خود، به روز رسانی اطلاعات تماس خود، درخواست کارت عضویت جدید و بررسی وضعیت ارجاع مدارک بهداشتی، نسخه ها، ادعاها و تاریخچه آزمایشگاه خود را برنامه ریزی کنند. شما باید عضو فعال برنامه IEHP برای استفاده از برنامه باشید.

 

Medical Professionals

برنامه درمانگاه Mayo برای پزشکان متخصص

توسط این برنامه متخصصین قادر خواهند بود که از طریق تلفن همراه خود به اطلاعات بالینی بیماران خود دسترسی داشته باشند . یک برنامه حرفه ای پزشکی و یا یک ابزار آسان برای استفاده متخصصین برای مرور اطلاعات از جمله؛

• اطلاعات بیمار

• اسناد کلینیکی/پزشکی

• تصاویر پزشکی

• نتایج آزمایشگاه

• داروها

• علائم حیاتی

• آلرژی

• ایمن سازی

• قرار ملاقات (ویزیت ) های از پیش تعیین شده

*توجه داشته باشید که این برنامه فقط با سیستم های تحت iOS سازگار است.

My Dental Clinic

کلینیک دندانپزشکی من ،به دندانپزشکان کمک می کند تا بیماران و کلینیک خود را مدیریت کنند. دندانپزشکان می توانند یک بانک اطلاعاتی از پرونده بیماران خود را حفظ کنند. اینها شامل اطلاعات شخصی ، نمودارهای دندانپزشکی ، یادداشت های دندانپزشکی و قرارهای ملاقات است. همچنین می توان تصاویر دندانپزشکی را ضمیمه کرده و سابقه ای از پرداخت بیمار را در پرونده نگه داشت. یک دندانپزشک می تواند از طریق این برنامه به طور مستقیم با با بیمار در ارتباط باشد برای او پیامک بفرستد یا با او تماس بگیرد. ویزیت ها را می توان مستقیماً در تقویم Android / IOS خود ذخیره کند.

ویژگی های برنامه شامل موارد زیر است:

توانایی چند زبانه - اسپانیایی ، روسی ، عربی و پرتغالی

تهیه نسخه پشتیبان از داده ها در حافظه تلفن یا حافظه ابری مانند Gdrive ، iCloud و غیره.

اطلاعات بیمار را اضافه کنید و لیست بیمار را مشاهده کنید.

قرارها را در تقویم اضافه و مشاهده کنید.

قرار ملاقات را با تقویم تلفن همراه همگام سازی کنید.

جستجوی بیمار با نام یا نام خانوادگی ، شماره تلفن همراه.

شماره تماس بیمار را به لیست تماس تلفنتان اضافه کنید.

یادداشت های دندان پزشکی و تاریخچه پزشکی را اضافه کنید.

چندین نمودار را در نمودار دندانپزشکی انتخاب و اضافه کنید.

تصاویر دندانپزشکی بیمار و قابلیت بزرگنمایی را بارگذاری کنید.

پرداخت نقدی بیمار را اضافه کنید.

از طریق پیام ، تماس یا ایمیل با بیمار تماس بگیرید.

-به کلینیک دندانپزشکی من بصورت آفلاین دسترسی پیدا کنید

 

 

Diseases & Disorders

دانش بیماریها و اختلالات مرجع ضروری برای هر پرستار و دانشجوی پرستاری است. با پوشش کامل بیش از 240 وضعیت پزشکی که در عمل پرستاری با آن روبرو هستید ، می توانید به سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود جهت برنامه ریزی و ارائه مراقبت های بیمار به سرعت دسترسی پیدا کنید. توصیه‌های عملی با توضیحات مختصر در مورد چگونگی تغییر بدن انسان در اثر بیماری و توجیهات واضح برای داروها و آزمایشات پشتیبانی می شوند. پوششی جامع شامل همه چیز از جمله ارزیابی و تشخیص پرستاری ، زمان تحویل درمان و برنامه ریزی در مورد ترخیص و... است .همچنین این برنامه مرجعی عالی برای پرستاران شاغل در اجتماعات و مراکز بالینی و دانشجویان میباشد.

امکانات:

• جزئیات به روز در مورد بیش از 240 بیماری و اختلال

• مطالب جامع شامل: توضیحات بیماری و اختلالات ، ملاحظات اضافی ، ارزیابی ، تشخیص ، برنامه ریزی ، مستندات ، دستورالعمل درمان و موارد دیگر

• طبقه بندی گروه های مربوط به تشخیص از اداره تأمین بودجه مراقبت های بهداشتی

• تشخیص اولیه پرستاری برای هر بیماری و اختلال

جداول نکات برجسته دارویی برای جزئیات بیشتر از داروهای متداول

• گسترش گسترده ملاحظات بهداشت جهانی

• بخش های تمرین مبتنی بر شواهد که شامل مطالعات پژوهشی مرتبط است

• جستجوی پیشرفته به یافتن سریع موضوعات کمک می کند

• "موارد دلخواه" برای نشانه گذاری ورودی های مهم

 

HealthifyMe: Weight Loss Plan

به سادگی وزن کم کنید، غذا های خود را برنامه ریزی کنید و تغذیه ای سالم داشته باشید. راهنمایی های رژیم غذایی و اهداف تناسب اندام خود را باHealthifyMe بدست آورید!

رژیم و تناسب اندام می تواند به عنوان یک کار غیرممکن به نظر برسد. HealthifyMe به شما کمک می کند تا در سفر خود با دادن راهنمایی های رژیم غذایی، برنامه ریزی غذا های فرد و ردیابی عادات غذایی او، وی را در هدفش یاری کند. ما تمام شرایط ، مشاوران تغذیه، پزشکان عمومی و هرآنچه که برای سلامتی و کم کردن وزن خود احتیاج دارید را گرد هم آورده ایم.

- اهداف خود را تنظیم کنید: BMI خود را از سن، جنسیت و وزن خود تعیین می کنید و طرح کاهش وزن شخصی خود را ایجاد می کنید، بنابراین می دانید که دقیقا چه موقع باید شروع کنید.

- وعده های غذایی خود را وارد کنید

- شمارش کالری خود را ببینید: ببینید که چقدر کالری مصرفی توصیه می شود و راهنمایی های رژیم غذایی شخصی به شما کمک می کند تا در مسیر سالم قرار بگیرید.

- پیگیری رژیم غذایی خود را دریافت کنید: گزارش های دقیق دریافت کنید که مصرف مواد غذایی خود را به پروتئین ها، الیاف و کربوهیدرات ها با نقشه برداری مواد مغذی دقیق تقسیم کنید.

- دریافت کمک از متخصص: با متخصصان تغذیه حرفه ای ارتباط برقرار کنید تا از راهنمایی و تمرین اختصاص داده شده به صورت یک نفره لذت ببرید.

 

PREMIERS SECOURS SST

نجات زندگی دیگران توسط راهنمایی های یک برنامه،تمام راهنمایی ها و اطلاعاتی که برای کمک های اولیه و نجات زندگی یک انسان احتیاج دارید در این برنامه گنجانده شده است

1. یک ناوبری ساده و مؤثر.

2. تمام مخازن ESS در یک برنامه

3. امکان هشدار بین المللی

4. فیلم های آموزشی در مورد هر حرکتی برای نجات جان افراد

5- دارای گزینه ارتباط با بخش امداد و نجات

6. ماژول پشتیبانی از علائم ضعف

 

Carenity

Carenity یک شبکه اجتماعی برای بیماران مبتلا به یک بیماری مزمن و مراقبین آن است. دیابت، سرطان، مولتیپل اسکلروز، فیبرومیالژیا، بیماری کرون، چاقی، افسردگی و... به نظر می رسد که پاسخ های مربوط به سوالات خود را پیدا نمیکنید؟ احساس بدی می کنید؟ تو تنها نیستی! Carenity یک انجمن فعال برای هر بیماری است.

برنامه را دانلود کنید و به انجمن بپیوندید

- با افراد مانند خود آشنا شوید.

- از خودتان و شرایطتتان بگویید و صحبت کنید

- با دوستان هم صحبت خود درباره بیماری گروه امید تشکیل دهید

- صحبت کردن با کسانی که تجربه واقعی با بیماری دارند

- راهنمایی و مشاوره در مورد چگونگی زندگی بهتر ، زندگی با بیماری را به اشتراک بگذارید

- بحث های مربوط به موضوعات مربوط به سلامت خود را انتخاب کرده و درآن شرکت کنید

- زندگی روزمره دیگران را بهبود ببخشید

- در طول زمان های دشوار، حمایت و پشتیبانی طلب کنید

- پاسخ سوالات خود را پیدا کنید

- دریافت اخبار بهداشتی مربوط به بیماری خود

- کشف داستان های دیگر بیماران

- مصاحبه ای در مورد زندگی خود با بیماری انجام دهید

- از کارشناسان مراقبت های بهداشتی درمورد وضعیت خود سوال کنید

- به فیلمهایی که پاسخ سوالات شما را می دهند، دسترسی پیدا کنید

- دستورالعمل های سالم را با افرادی که دارای محدودیت های رژیم غذایی هستند، به اشتراک بگذارید

 

Diabetes:M

این برنامه برای گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی طراحی شده است، این برنامه به شما کمک می کند دیابت را بهتر مدیریت کنید و آن را کنترل کنید. این که آیا شما به دیابت نوع 1 یا نوع 2 مبتلا هستید، دیابت بارداری دارید یا فقط می خواهید برای کمک و نظارت بر یک عضو خانواده از آن استفاده کنید،این برنامه به شما کمک میکند، این برنامه برای سلامتی شما است.

این برنامه تقریبا تمامی جنبه های درمان دیابت را ردیابی می کند و شما را با گزارش های دقیق، نمودار ها و آمارها پشتیبانی می کند. شما می توانید گزارش ها را از طریق ایمیل با پزشکتان به اشتراک بگذارید. این برنامه  ابزارهای مختلفی را به شما می دهد، بنابراین شما می توانید روند گلوکز خون را نیز بیابید و به شما امکان می دهد محاسبه بولوس انسولین طبیعی و طولانی مدت را با استفاده از ماشین حساب بسیار مؤثر، بولوس بالا اندازه گیری کنید.

همچنین دارای پایگاه داده تغذیه گسترده ای است که به شما کمک می کند اطلاعات مربوط به غذا و تغذیه خود و همچنین زمان ورزش خود را پیگیری کنید. سیستم یادآوری ساده اما قدرتمند!

 

URG

در URG ​​شما می توانید از طریق الگوریتم های تعاملی خود حرکت کرده و امکان کسب  تشخیص از علائمی نظیر کما، سنکوپ، درد قفسه سینه، انسداد، کانون عصبی حاد، درد شکمی، تب، سردرد، هموپاتی، هماچوری، اسهال یا در زمینه مدیریت آسیب های جدی مانند انواع مختلف شوک، آنوریسم شکمی و قفسه سینه، ترومای سر و دیگر اطلاعات را کسب کنید؛ شما همچنین دارای الگوریتمی برای چنین آسیب های شایع مانند فیبریلاسیون دهلیزی، تشدید COPD یا بیماری های عفونی اصلی دربرنامه هستید. در برنامه URG مجموعی 185 الگوریتم تشخیصی، مدیریت یا درمان را پیدا خواهید کرد.

محتویات URG در مواردی نظیر: علائم راهنمایی،علائم حیاتی و اورژانسهای ، قلب و عروق، جراحی عروقی، تنفسی، مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب، نفرولوژی و اورولوژی، جراحی و جراحی عمومی، عفونت ها، غدد درونریز، سم شناسی، Oncohematology، Reimatology، Ophthalmology، Otolaryngology ، زنان و زایمان، پوست، روانپزشکی، جراحی، کودکان، متفرقه. در هر یک از این بخش ها، فصل ها یا پروتکل های مختلف وجود دارد - بیش از صد و چهل، با متون، الگوریتم ها، مقیاس محاسبات و کتابشناسی - که در موقعیت های شایع در اورژانس و اورژانس قرار دارند.

یکی دیگر از مزایای URG که برای متخصصان اورژانس و یا پزشکان و پرستاران گوشزد علائم اضطراری مورد توجه است، امکاناتی در برنامه  برای محاسبه مقیاس، پیش بینی ،علائم خطر یا ماشین حساب عددی وجود دارد. URG دارای 115 ماشین حساب و مقیاس است که بلافاصله محاسبه می شود و تصمیم گیری مناسب را پیشنهاد می کند

 

Gmate® Healthcare

سیستم نظارت بر قند خون

این برنامه برای کمک به بیماران دیابتی برای اندازه گیری قند خون خود طراحی شده است.سطح گلوکز شما بعد از آزمون بر روی صفحه نمایش داده می شود و شما می توانید نتایج آزمون را با یادداشت های بیشتر به پزشک و یا بستگان خود ایمیل کنید.این برنامه شما را قادر می سازد تا از طریق نتایج آزمون های گذشته به تاریخ نگاه کنید که نشان می دهد نتایج گذشته و همچنین نمودار جدید میانگین نتایج گلوکز خون در دوره های 1، 7، 14، 30 و 60 روزه است و خود برنامه یک بررسی جامع از این دوره نموار ها را به شما ارائه میکند

 

DIMS

توسط این اپلیکیشن میتوانید اطلاعات لازم و مناسبی درباره یک دارو را بدانید یا اگر طریقه مصرف دارویتان را فراموش کرده اید توسط این اپلیکیشن به شما یادآوری میشود.

از دیگر امکانات این اپلیکیشن میتوان به معرفی انواع برند از یک دارو،میزان دوز مصرفی،طریقه مصرف،هشدارها، نمایش چارت FDA در زمان بارداری، اندازه بسته دارو ، قیمت، کشورهای سازنده و... اشاره کرد. در این اپلیکیشن بر اساس دسته بندی که انجام داده میتوانید داروهایی که به صورت مداوم استفاده میکنید را داخل یک دسته قرار دهید تا به اطلاعات دارو و زمانبندی یادآوری خود دسترسی مستقیم داشته باشید زیرا این اپلیکیشن خود نیز دسته بندی هایی مانند نمایش تمام داروها براساس حروف الفبا، دارو براساس نسخه کاربر، دارو براساس دسته بندی پزشکی و عام و ... دارد.

 

Weight Track Assistant

آیا می‌خواهید به وزن ایده‌آل برسید؟ وزنتان را به راحتی با استفاده از برنامه Weight Track Assistant – Free weight tracker چک کنید. این یک ابزار مفید است که به شما کمک می‌کند به صورت روزانه وزن خود را پیگیری کرده تا به وزن هدف دست پیدا نمایید. خواه به دنبال افزایش یا کاهش وزن باشید، پیگیری وزن بسیار مهم است. زمانی که گزارش وزنتان را ثبت می‌کنید، این برنامه شاخص BMI، درصد چربی بدن و BMR را محاسبه کرده و به شما امکان می‌دهد متوجه شوید که دچار کاهش وزن یا اضافه وزن می‌باشید.

علاوه برآن، برای جلوگیری از از دست رفتن گزارشات، این برنامه از همگام‌سازی ابری پشتیبانی می‌نماید.

ویژگی‌ها :

دارای رابط بسیار کاربرپسند

نمایش زنده شاخص‌های BMI، درصد چربی، BMR و WHR

وزن خود را سه بار در روز پیگیری نمایید

نمایش آمار وزن با جزئیات بالا

پیگیری وزنتان و وزنی که می‌خواهید به آن برسید

نمودار وزن برای مشاهده پیشرفت شما

همگام‌سازی ابری برای جلوگیری از از دست دادن اطلاعات

WikiMed

با بیش از 55،000 مقاله  پزشکی ویکیپدیا ، بزرگترین و جامع ترین مجموعه مقالات مربوط به سلامت و پزشکی را در جیب خود داشته باشید. این مجموعه شامل محتوای بیماری ها، داروها، آناتومی بدن و بهداشت است.به عنوان یک فرهنگ لغت پزشکی و دایره المعارف، ویکی مد برای تمرین و مطالعه پزشکان و همچنین دانشجویان بهداشت و درمان مناسب است.

در این صورت ، اگر در دنیای در حال توسعه بدون دسترسی به اینترنت یا در قایق در وسط هیچ جا باشید، می توانید به یکی از مهم ترین و جدید ترین واژه نامه های پزشکی به صورت آفلاین دسترسی داشته باشید.

 

FITIV Pulse Heart Rate Monitor

از این برنامه در گوشی هوشمند خود استفاده کنید تا تمرینات ورزشی خود را به سطح بعدی برسانید.اهداف خود را تعیین کرده و به روزرسانی کنید،میزان کالری و چربی از دست داده خود را بسنجید،ضربان قلب خود را تحت کنترل داشته باشید و توسط GPS مسیر پیموده را درنظر داشته و قدم های خود را بشمارید .عوارض داده های سلامت شما را در تمام طول روز قابل دسترسی نگه می دارند

MedLearn

این برنامه با ارائه روشهای استثنایی آموزشی و اطلاعات به روز مورد نیاز پزشکان ، دانشجویان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان با استفاده از فناوری دیجیتال ، تاکتیکهای یادگیری پیشرفته و روشهای آموزشی روشی را برای بهبود اعمال پزشکی ارائه می دهد. MedLearn خدماتی است که از طریق روش های مختلفی در اینترنت با برنامه های مناسب و معقول برای اطلاعات پیچیده تر و توضیحات مفصل در اختیار عموم قرار می گیرد و در آنجا برنامه ای رایگان ، اساسی ، پریمیوم و نخبه برای پاسخگویی به نیازهای کاربران در نظر گرفته شده است.

360 medics

به سرعت به 14،000 مونوگرافی که مطابق با اطلاعات روز توسط HAS / ANSM / EMA ارائه شده است، دسترسی پیدا کنید. این برنامه همه جا به صورت آفلاین و آنلاین در دسترس است.از جدیدترین اخبار علمی تخصصی بهرع مند شوید و به بیش از یکصد ابزار پزشکی نظیر (ماشین حساب، نمره، الگوریتم ...) با توجه به تخصص خود دسترسی پیدا کنید. همین طور میتوانید به عنوان پزشک  در بخش داشبورد اطلاعات و برنامه ریزی های خود را وارد کنید و با یک الگوریتم هدفمند توسط برنامه سیر برنامه ریزی خود را ببینید و در 5 ثانیه تصمیم گیری کنید. همین طور میتوانید آلارم های یادآوری ، جلسه و ... را فعال کنید. همین طور میتوانید تنها با یک کلیک با متخصصین همکار در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.این برنامه امکانات بسیاری دارد و در برنامه ریزی های متفاوت و بخش های علمی به کمک پزشکان آمده است.این سرویس کاملا رایگان است .

iDentist

برنامه دندانپزشکی iDentist یک برنامه مدیریت فعالیت روزانه مطب دندانپزشکی است که توانایی هایی همچون ارسال اس ام اس برای بیماران، یادآوری و حسابداری را نیز در خود گنجانده است. برنامه iDentist برای دندانپزشکان طراحی شده است تا روزانه در فعالیت های حرفه ای خود از آن استفاده کنند. iDentist یک راه حل برای نگهداری پرونده بیماران به صورت الکترونیکی (سلامت الکترونیکی) است که شامل ارتباطات بیمار ، تعداد جلسات ویزیت ، اعکس های دندادنی ، پیوست های الکترونیکی و... است. iDentist با ارائه نمودار ، برنامه ریزی ، مدیریت قرار ویزیت، برنامه ریزی درمانی ، یادآوری ، قرار ملاقات ها و گزارش دهی به بیمار پزشک را یاری میکند

23andMe - DNA Testing

DNA خود را با این برنامه کشف کنید! اطلاعاتی در مورد DNA شما از مناطق 150+ به شما می آید. از نوع مراقبت سلامت وهزاران مورد دیگر درباره آناتومی خود پی ببرید.

 سرویس Ancestry 5 گزارشی از ترکیب اجداد و خانواده DNA شما را ارائه می دهد

 خدمات بهداشتی + اجدادی * گزارش 85+ از جمله حرکت خواب ، ترکیب عضلات و موارد دیگر را ارائه می دهد

 DNA Relative Finder به شما امکان می دهد تا با دیگر افراد که به DNA شما نزدیک هستند ارتباط برقرار کرده و یا خانواده ژنتیک خود را کشف کنید

 حساب خود را با برنامه Health مرتبط کنید و در طرح های تحقیقاتی پیشرفته پیگیری فعالیت شرکت کنید

هر دو سرویس نیاز به خرید کیت و ارسال نمونه بزاق با استفاده از کیت جمع آوری بزاق ارائه شده دارند. برای پیگیری پیشرفت نمونه خود می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. هنگامی که نتایج خود را دریافت می کنید ، برنامه خود را باز کنید تا تمام گزارش های خود را ببینید!

در برنامه ، همچنین می توانید به سؤالات نظرسنجی پاسخ دهید که می تواند به یافته های تحقیق کمک کنند.

خدمات بهداشتی + اجدادی در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، ایرلند ، دانمارک ، فنلاند ، هلند و سوئد در دسترس است

BD™ Diabetes Care

این برنامه  رویکردی هوشمندانه و ساده تر در مورد مدیریت دیابت برای افرادی که مبتلا به دیابت نوع 1 یا نوع 2 هستند ، است.همین امروز برنامه را دانلود  کنید و یک دستیار دیابت شخصی 24/7 دریافت کنید. دسترسی به طیف وسیعی از دستور العمل های سالم دیابتی. ابزاری برای کمک به شما در حفظ سطح طبیعی قند خون و خیلی موارد دیگر!

Briight 

دستیار دیابت شخصی شماست که می توانید با فشار یک دکمه با آن گپ بزنید. BIight با استفاده از هوش مصنوعی ، هر چه بیشتر از آن استفاده کنید باهوش تر می شود. سؤالات خود را ازBriight بپرسید و از دفترچه دیابتی برنامه استفاده کنید و در مورد خود و نیازهای خود اطلاعات بیشتری کسب کند. هرچه بیشتر یاد بگیرد ، پاسخهای شخصی تر به شما کمک می کند تا مدیریت دیابت را در زندگی تان متناسب کنید. برای دریافت بینشهای عملی ، یک دفترچه ثبت دیابتی نگه دارید ، از میان وعده های سالم مورد علاقه خود صرفه جویی کنید و از مشاوره تغذیه ای شخصی برای برنامه های رژیم دیابتی استفاده کنید. به مدیریت میزان قند خون کمک کنید و یاد بگیرید که چگونه برخی از وعده های غذایی مورد علاقه خود را در برنامه رژیم غذایی خود با طیف وسیعی از دستور العمل های دیابتی قرار دهید. BD Diabetes Careاز شما خواسته است كه در صورت نیاز به آنها به تمام سؤالات مربوط به مواد غذایی پاسخ فوری دهید.

 

بالا