Penn Hernia Calc

ابزار ماشین حساب از مجموعه‌ای از مدل‌های ریسک جراحی ارائه شده در اینجا استفاده می‌کند که از داده‌های سیستم بهداشت دانشگاه پنسیلوانیا در یک بازه زمانی 7 ساله از 2007 تا 2016 تولید شده است. مجموعه داده‌ها شامل بیش از 78000 بیمار با داده‌های بهداشتی مرتبط از جمله بیماری‌های همراه، داده‌های جراحی قبل از عمل و نتایج طولی پس از عمل است. مدل‌های رگرسیون برای پیش‌بینی فتق برشی درمان شده با جراحی که در سیستم سلامت ما رخ داده است، توسعه یافته‌اند.

 

Jacoti Hearing Center Pro

برنامه ارزیابی شنوایی برای متخصصان شنوایی، پزشکان عمومی و متخصصان مراقبت های بهداشتی مدارس که هدفشان غربالگری کودکان از نظر کم شنوایی است.

Jacoti Hearing Centre Pro یک دستگاه پزشکی در فهرست FDA کلاس II است که تحت کد محصول EWO در ایالات متحده طبقه بندی شده و با الزامات CE برای دستگاه های پزشکی (CE 0086) در اروپا مطابقت دارد.

Jacoti Hearing Center Pro با رعایت دقیق ترین استانداردهای پزشکی و پزشکی تست و تایید شده است که استفاده ایمن و کارآمد از برنامه را تضمین می کند.

Jacoti Hearing Center Pro ابزاری برای ارزیابی شنوایی سنجی است. در نظر گرفته شده است که در یک محیط به اندازه کافی ساکت توسط بزرگسالان و کودکان تحت نظارت یک رهبر آزمون استفاده شود.داده های ارزیابی را می توان برای غربالگری کم شنوایی، مناسب ساختن دستگاه های سمعک و حمایت از متخصصان شنوایی برای تشخیص بیماری های مرتبط با شنوایی استفاده کرد.

Cove Behavioral Health

Cove مراقبت های بهداشتی رفتاری قابل دسترس را از طریق جلسات مجازی فردی و گروهی ارائه می دهد. این برنامه به شما این امکان را می دهد که یک اتصال امن خصوصی با مشاور خود در دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی خود داشته باشید و دریافت خدمات مورد نیاز را برای شما آسان تر و راحت تر می کند.

MoodLinks: Anxiety·Depression

همراه سلامت عاطفی مورد تقاضای شما. مناسب برای افرادی که غم، نگرانی، افسردگی، اضطراب و سایر مشکلات خلقی را تجربه می کنند.بر اساس تحقیق ساخته شده است، ساخته شده با دلسوزی!

MoodLinks جنبه‌هایی از رفتار درمانی شناختی و رفتار درمانی دیالکتیکی را برای تقویت درمان و کمک به شما در رسیدن به اهدافتان ترکیب می‌کند.برای خودیاری یا پیوند با برنامه MoodLinks تیم درمان خود استفاده کنید.

استفاده آسان: برنامه را راه اندازی کنید و در عرض چند ثانیه شروع به کار کنید

ایمن و قابل اعتماد: تمام اقدامات امنیتی استاندارد صنعت رعایت شده است

MoodLinks چه کاری می تواند به شما کمک کند؟

با تیم مراقبت خود پیوند دهید:

- به راحتی پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید

- در شناسایی مهارت های مقابله ای مفید همکاری کنید، در پیروزی های کوچک با هم جشن بگیرید

- یک لایه پشتیبانی اضافی در بین جلسات ایجاد کنید

- پیام ها و تصاویر انگیزشی را از تیم خود دریافت کنید

 

ثبت نام:

- مراجعه به صبح و عصر به شما کمک می کند تا از انگیزه، پیشرفت و نقاط قوت روز خود آگاه شوید.

- سایر اعلام حضورها برای راهنمایی شما در بازتاب اپیزودهای اضطراب، احساسات و افکار.

- چک این اغلب کمتر از 1 دقیقه طول می کشد.

 

چک لیست مراقبت از خود:

- برای فعالیت های خودمراقبتی ایده بگیرید

- راه هایی را که در طول روز از خود مراقبت کرده اید را پیگیری کنید

- راهی عالی برای یادآوری دستاوردهایتان

- ردیاب دارویی که می تواند برای شما یادآوری ارسال کند

 

مهارت ها و اهداف مقابله ای:

- شامل کتابخانه ای از اهداف و مهارت های علمی برای کمک به پیشرفت شما

- بر اساس روند تغییر، با یادآوری در برنامه برای کار بر روی اهداف خود

- در لحظه ای که به هدفی دست یافته اید، با تیم درمانی خود به اشتراک بگذارید

 

Talk About Opioids

برنامه Talk About Opioids یک شبیه‌ساز عمل بالینی است که در آن تکنیک‌های مؤثری را برای شناسایی بیماران مبتلا به اختلال مصرف مواد افیونی (OUD) و بحث درباره علائم و گزینه‌های درمانی مناسب یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید. لوری، بیمار مجازی در این شبیه سازی، پس از آسیب دیدگی کمر به مدت دو سال اکسی کدون مصرف می کند و به نظر می رسد از نسخه خود سوء استفاده می کند. هدف شما این است که موضوع مصرف مواد افیونی لری را مطرح کنید، تعیین کنید که آیا او با معیارهای OUD مطابقت دارد یا خیر، و اگر چنین است، سعی کنید او را تشویق کنید تا درمان را شروع کند، و در مورد مراحل اولیه بعدی تصمیم گیری کنید.امکانات:

درباره علائم OUD و دارودرمانی های موجود برای بیماران بیاموزید.

تکنیک های ارتباطی مشترک را برای بحث در مورد مواد افیونی و ایجاد انگیزه در بیماران برای جستجوی درمان در صورت نیاز بیاموزید.

در گفتگو با لوری، یک بیمار مجازی که با OUD مراجعه می کند، بحث درباره استفاده از مواد افیونی و گزینه های درمانی مناسب را تمرین کنید.

PCSS با Kognito همکاری کرده است تا یک شبیه‌سازی بالینی را میزبانی کند که در آن کاربر می‌تواند اعتبار CME/CNE کسب کند.

در مورد اختلال مصرف مواد افیونی با بیماران خود صحبت کنید: شبیه سازی تمرین بالینی یک شبیه سازی آموزشی 30 دقیقه ای تعاملی مبتنی بر مورد است که بهترین شیوه ها و استراتژی های ارتباطی مبتنی بر شواهد را برای تجهیز بهتر ارائه دهندگان مراقبت های اولیه برای رسیدگی به نیازهای بیماران مبتلا به اختلال مصرف مواد افیونی ارائه می دهد.

این شبیه‌سازی پزشکان مراقبت‌های اولیه را هدف قرار می‌دهد و اطلاعاتی در مورد بحران مواد افیونی، زیست‌شناسی عصبی OUD، اثربخشی دارو، و درمان بیماران مبتلا به OUD با همدلی ارائه می‌دهد. شبیه سازی مبتنی بر تجربیات دنیای واقعی است و نقاط تصمیم گیری و عملکرد شرکت کننده را به تصویر می کشد. ارائه بازخورد در زمان واقعی به شرکت کنندگان در مورد تصمیمات، اشتباهات، و مراحل از دست رفته و بر اساس تصمیمات شرکت کننده در طول شبیه سازی پیش بروید.

 

Sondermind for Therapists

SonderMind Therapist این امکان را برای درمانگران فراهم می کند تا در مأموریت ما برای طراحی مجدد مراقبت های بهداشتی رفتاری به ما بپیوندند. اجازه دهید SonderMind با بارهای اداری مرتبط با اداره مطب خصوصی شما مقابله کند، بنابراین می توانید بر ارائه مراقبت با کیفیت تمرکز کنید. ما داشتن یک پایگاه مشتری ثابت و کسب و کار رو به رشد را برای شما آسان می کنیم، بنابراین با هم می توانیم مراقبت های بهداشت روانی را برای همه در دسترس تر کنیم.

SonderMind به درمانگران اجازه می دهد تا کنترل عمل خود را حفظ کنند و در عین حال حمایت مورد نیاز خود را دریافت کنند. ما از اعتبارنامه، برنامه ریزی، صورتحساب و موارد دیگر مراقبت خواهیم کرد. با حفظ کنترل بر برنامه، در دسترس بودن و اندازه مشتریان خود، استقلال خود را حفظ کنید.

هیچ هزینه ای برای پیوستن به شبکه ارائه دهنده SonderMind وجود ندارد! ما هرگز از درمانگران خود پول نمی گیریم و نرخ بازپرداخت جهانی در تمام شبکه های بیمه خود داریم.

 

 

South Texas Spinal Clinic

با 13 مکان در اطراف سن آنتونیو و تگزاس جنوبی، در کلینیک ستون فقرات تگزاس جنوبی ما درک می کنیم که چگونه درد می تواند بر زندگی روزمره تأثیر بگذارد. ارائه دهندگان ما سخت تلاش می کنند تا بهترین گزینه ها را برای بازگرداندن کیفیت زندگی بیمار بیابند. خدمات ارائه شده شامل مدیریت درد، فیزیوتراپی و مداخله جراحی است. برنامه STSC با ارائه ثبت نام دیجیتالی بیمار از طریق تبلت یا دستگاه های تلفن هوشمند به شما کمک می کند در زمان تکمیل مدارک صرفه جویی کنید.گزینه های ویژگی دیجیتال عبارتند از:

-برنامه ریزی قرار ملاقات شخصی

- اعلام حضور از راه دور

-ارتباط با کارکنان از طریق پیامک

یادآوری قرار ملاقات

-پرداخت آنلاین و پرداخت قبض

 

OutcomeMD

OutcomeMD به بیماران و پزشکان کمک می کند تا نتایج درمان خود را دنبال کنند و تصمیمات پزشکی آگاهانه تری بگیرند. در این فرآیند، یک یادداشت مطب قوی به صورت خودکار تکمیل می‌شود که به پزشک کمک می‌کند به‌طور مناسب برای بالاترین سطح خدمات E&M ممکن برای یک شدت بیماری معین مستند کند و در صورت انجام ممیزی از آن سطح دفاع کند. اکنون پزشک می تواند به سرعت توجه خود را به مهم ترین علائم بیمار متمرکز کند و در یک نگاه، عوامل مختلفی را ببیند که در نتیجه بیمار نقش داشته یا آن را پیچیده کرده است. استفاده از آن آسان است و در واقع باعث صرفه جویی در زمان در طول بازدید از دفتر می شود. همچنین نتایج را بهبود می بخشد، تجربه بیمار را افزایش می دهد و باعث پیشرفت تحصیلی می شود. بهتر از همه، بیماران آن را دوست دارند!

Mimo Progress Notes

Mimo یک برنامه مستندات بالینی برای ارائه دهندگان مختلف مراقبت های بهداشتی است که زمان یادداشت برداری بالینی/پزشکی را تا 70٪ کاهش می دهد. به حداقل تایپ نیاز دارد، هزاران جمله از پیش نوشته شده که می تواند شما را راهنمایی کند تا با کمترین تلاش، یادداشت های بالینی بنویسید.

Mimo یک برنامه همراه برای نرم افزار Mimo Progress Note است. همه الگوها را می توان سفارشی کرد و در برنامه وب MimoNote ایجاد کرد.امکانات:

هزاران جمله از پیش نوشته شده که شما را راهنمایی می کند تا به راحتی یادداشت بنویسید.

انواع یادداشت استاندارد: انواع یادداشت ها برای انتخاب، مانند SOAP، BIRP، و موارد دیگر هنگام ثبت نام.

نمودار بالینی هوشمند: یادداشت های شما را در پوشه مناسب قرار می دهد

پیوست های مشتری: بارگذاری اسناد در نمودار بالینی بیمار

پیوست‌های یادداشت: فایل‌های صوتی، تصاویر یا اسناد pdf را به یادداشت خود ضمیمه کنید.

فرم ها: فرم های قابل تنظیم برای پاسخگویی به نیازهای تمرینی

برنامه ریزان وایلی، یادداشت های پیشرفت و تکالیف.

یادداشت های FreeStyle: یادداشت های خود را تایپ یا دیکته کنید.

یادداشت‌های دست‌نویس: از قلم یا مداد سیب خود برای دست‌نویسی ایمن یادداشت‌ها، چاپ آن‌ها یا صادر کردن آن‌ها به pdf ایمن استفاده کنید.

سازگار با HIPAA

رمزگذاری AES-256 بیتی

همگام سازی در چندین دستگاه

PDF های ایمن تولید کنید.

یادداشت های شخصی: یادداشت هایی نوشته و ویرایش شده توسط شما که سبک نوشتاری شما را حفظ می کند و ارتباط و شخصی سازی را برای مشتریان شما فراهم می کند.

یادداشت‌های از پیش جمع‌شده: یادداشت‌ها را می‌توان از یادداشت‌های مشتری قبلی یا از الگوی یادداشتی که حاوی موارد پرکاربرد است وارد کرد.

ویرایش یادداشت ها: به راحتی محتوای از پیش نوشته شده را ویرایش کنید یا محتوای خود را در یادداشت ها تایپ کنید

یادداشت های قابل اشتراک گذاری: یادداشت ها را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید تا بتوانید به راحتی با هر سیستمی که دارید از آنها استفاده کنید یا آنها را چاپ کنید.

یادداشت های قابل چاپ: یادداشت های خود را به راحتی چاپ کنید.

چندین کد CPT و کدهای تشخیص اضافه کنید.

 

Oleena

با برنامه Oleena توصیه های شخصی مدیریت علائم را دریافت کنید.آیا تا به حال علامت سلامتی را در نیمه های شب تجربه کرده اید و مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید؟

Oleena® مدیریت علائم را راهنمایی می کند تا بدانید چه کاری و چه زمانی انجام دهید.هنگامی که یک علامت ظاهر می شود، Oleena® آنچه را که در حال وقوع است ارزیابی می کند و یک اقدام را توصیه می کند و به همین جا ختم نمی شود، Oleena® همچنان شما را تا زمانی که علائم شما فروکش کند، تحت نظر دارد، در حالی که توصیه ها را با توجه به چگونگی تکامل علائم شما تطبیق می دهد.

Oleena® یک دستگاه پزشکی است. تیم مراقبت از سرطان شما باید Oleena® را تجویز کند و برنامه را با توجه به مشخصات، درمان و علائم مورد انتظار شما پیکربندی کند. پس از راه اندازی حساب کاربری، ایمیلی حاوی کد فعال سازی دریافت خواهید کرد. پس از دانلود برنامه و ورود به سیستم، Oleena® آماده است تا شما را در طول سفر درمانی شما راهنمایی کند.

از آنجایی که Oleena® به یک پورتال وب اختصاصی متصل است، تیم مراقبت شما می تواند وضعیت شما را از راه دور دنبال کند و در صورت نیاز به شما کمک کند.برای شروع استفاده از Oleena® با تیم مراقبت خود تماس بگیرید.

 

Prepare for Stress

برنامه Check In به کاربر آموزش می دهد که چگونه استرس مزمن و اضطراب طولانی مدت را در زمان واقعی در زندگی واقعی کاهش دهد. ایجاد شده برای استفاده با برنامه آموزشی 10 روزه، که بر اساس عصب شناسی عاطفی است و بیش از 5 سال آزمایش شده است. برای جزئیات بیشتر به Prepareforstress.com مراجعه کنید. ویژگی های برنامه آمادگی برای استرس:

مقیاس استرس شخصی

پرسشنامه برای درک علت و معلول.

بررسی کنید و استرس خود را برطرف کنید.

NTX Provider

NTREATMENT یک برنامه EHR و مدیریت تمرین یکپارچه برای پزشکان سلامت روان است. نمودارهای بیماران را مدیریت کنید. از طریق کانال های مطابق با HIPAA با بیماران ارتباط برقرار کنید.

My Mental Health Crisis Plan

همین الان شروع کنید و نقش فعالی در مراقبت از سلامت روان خود داشته باشید. از طرح بحران سلامت روان من برای ایجاد دستورالعمل پیشبرد روانپزشکی خود (که PAD نیز نامیده می شود) یا دستورالعمل پیشبرد سلامت روان خود استفاده کنید.تنها در چند دقیقه، می‌توانید برنامه‌ای برای راهنمایی مراقبت‌های خود در صورت بروز بحران سلامت روانی ایجاد کنید.

-کاملاً ایمن، رایگان و آسان برای استفاده

- پد شخصی خود را ایجاد کنید

- انتخاب کنید که PAD خود را با چه کسی به اشتراک بگذارید، مانند خانواده یا تیم درمانی

- بدون توجه به جایی که هستید، PAD خود را در برنامه همراه خود نگه دارید

- هر زمان که تنظیمات برگزیده شما تغییر کرد، پد خود را به روز کنید و ذخیره کنید

-شامل دستورالعمل هایی برای ایجاد خواسته های شما به صورت قانونی

- نقش فعال تری در مراقبت از سلامت روان خود داشته باشید

- مطمئن شوید که در صورت بروز بحران آمادگی بهتری دارید

- تصمیم بگیرید مخاطبینی که به آنها اعتماد دارید تا از طرف شما عمل کنند

- انتخاب های خود را با پزشکان و سایر افرادی که بخشی از تیم مراقبت شما هستند به اشتراک بگذارید

- درمان های اورژانسی که قابل قبول هستند و آنهایی که قابل قبول نیستند

- داروهایی که بهترین کار را برای شما دارند و از آنهایی که باید اجتناب کنید

- پزشکانی که ترجیح می دهید مراقبت شما را انجام دهند و از چه کسانی اجتناب کنید

- امکاناتی که مایل به دریافت مراقبت هستید و آنهایی که نمی خواهید به آنجا بروید

-انتخاب اینکه چه کسی باید از طرف شما تصمیم بگیرد در صورت نیاز

Bells – Assisted Documentation

در این برنامه ویژگی‌هایی به کمک هوش مصنوعی به ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و پزشکان ارائه میشود و به آنان این امکان را می‌دهد تا زمان بیشتری را برای تمرکز روی مشتری خود، چه در جامعه و چه در دفتر کار، داشته باشد. ضبط داده در Bells به طور یکپارچه و به طور خودکار با نمودار مشتریان در EHR همگام می شود. این یک جریان اطلاعات بسیار کارآمد را ایجاد می کند و دیدگاهی جامع و به روز از مشتری را به آژانس ارائه می دهد.

موتور هوش مصنوعی ما با زبان و عبارات مرتبط بالینی از پارادایم های بهداشت رفتاری و مراقبت از خدمات انسانی آموزش دیده است. این امر به بلز امکان می‌دهد تغییراتی را که کیفیت کلی یادداشت را بر اساس برنامه و نوع مراقبت بهینه می‌کند، بررسی، پرچم‌گذاری و توصیه کند. نتیجه صرفه جویی قابل توجهی در زمان و تلاش برای تیم های QA داخلی، کاهش زمان لازم برای ارسال یادداشت پیشرفت برای بازپرداخت و بهبود کلی در نتایج ممیزی است.

بلز به ارائه‌دهنده خدمات ابزار منحصربه‌فردی می‌دهد تا به آنها کمک کند اسناد خود را به شیوه‌ای کارآمد و مؤثر بر اساس ترجیحات دفتر و مطب خود ارتقا دهند.

 

Manage My Surgery

مدیریت جراحی من (MMS) به بیمارانی که تحت عمل‌های مداخله‌ای قرار می‌گیرند و عزیزانشان را قادر می‌سازد تا خود را آموزش دهند و آماده کنند، تصمیمات مشترک بگیرند، اضطراب را کاهش دهند، رضایت خود را بهبود بخشند و در مسیر مراقبت قرار بگیرند تا به بهترین نتایج جراحی ممکن دست یابند!

توجه: فقط کاربران ثبت نام شده می توانند به MMS دسترسی داشته باشند. امروز از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسید که آیا از MMS پشتیبانی می کند یا خیر.

با MMS، شما (بیمار) می توانید:

- از زمان‌بندی تا بهبودی، برای جراحی خود آماده شوید و آن را هدایت کنید

- در هر مرحله از سفر خود درباره روش جراحی خود بیاموزید

- به شما یادآوری می شود که در حین آماده شدن و بهبودی پس از جراحی چه وظایفی دارید

- از حامیان و مراقبان اصلی (خانواده/دوستان) به حساب MMS خود دعوت کنید تا به مدیریت مراقبت شما کمک کنند.

- به راحتی با پزشک و تیم مراقبتی خود ارتباط برقرار کنید

در حال حاضر، این برنامه به بیماران کمک می کند تا بیش از 35 روش و جراحی را در تخصص های زیر هدایت کنند: جراحی مغز و اعصاب، گوارش، درد ، چشم پزشکی، جراحی ستون فقرات، جراحی پلاستیک، جراحی سینه، جراحی کاهش وزن و موارد دیگر.

 

Metro Alert

Metro Alert اساساً برای استفاده توسط اولین امدادگران اضطراری در نظر گرفته شده است اما همچنین ممکن است توسط افراد در سراسر کشور به عنوان یک ابزار مرجع مورد استفاده قرار گیرد.

Metro Alert اولین پاسخ دهنده اضطراری را مستقیماً با مرکز ارتباط سازمان دریافت کننده مرتبط می کند. عملکرد GPS فوراً به مرکز ارتباطی مکان شما هشدار می دهد در حالی که ما در دسترس بودن هواپیما و زمان عبور هواپیما را تأیید می کنیم. این امر زمان پاسخگویی را سرعت می بخشد و خدمه پرواز را بدون هیچ هزینه ای برای بیمار در حالت آماده باش قرار می دهد. برای راه اندازی هلیکوپتر همچنان باید از کانال های درخواستی معمولی خود عبور کنید.

Metro Alert همچنین عملکردهای اضافی و اطلاعات مرجع مهمی را برای اورژانس های پزشکی و تروما از جمله:

• ارسال EKG، زخم، عکس صحنه تصادف

• عکس های رسانه های اجتماعی مطابق با HIPAA را ارسال کنید

• به منابع و دوره های آموزشی دسترسی داشته باشید

• مرجع جیبی EMS

• اطلاعات تماس و موارد دیگر

اگرچه همه ارائه دهندگان امنیت عمومی ممکن است از Metro Alert استفاده کنند، برای فعال سازی و عملکرد کامل ثبت نام لازم است. ثبت نام رایگان است و کمتر از سه دقیقه طول می کشد.این اپلیکیشن که برای تمامی پرسنل ایمنی عمومی طراحی شده است، با همکاری نیروهای اولیه اضطراری طراحی و آزمایش شده است.

 

Stanford Children's

با استفاده از برنامه خانه ما، می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

یافتن یک پزشک - امکان جستجوی همه پزشکان در شبکه ما بر اساس موقعیت جغرافیایی و کد پستی با قابلیت تماس و جستجوی کاربر پسند. لیست برنامه بر اساس همه مکان های ما از جمله مکان های شبکه، با یکپارچه سازی نقشه گوگل. صفحه جزئیات موقعیت مکانی در پیدا کردن یک پزشک ادغام شده است. کاربران می توانند خدمات ارائه شده در هر مکان و مسیرها را با نقشه های گوگل مشاهده کنند

مشخصات پزشک - خلاصه مشخصات دکتر (از سیستم نمایه CAP دانشکده پزشکی استنفورد) شامل تمام مکان‌های موجود، تخصص‌ها، خدمات ارائه شده، شرایط درمان شده، گواهینامه‌های هیئت مدیره و انتشارات.

ورود بیمار – بیماران و خانواده‌های کودکان استانفورد می‌توانند حساب سلامت MyChart خود را مدیریت کنند و به‌طور ایمن به نتایج آزمایش دسترسی داشته باشند، پزشکان و اطلاعات سلامتی خود را پست کنند.

Call For Appointment – ​​دسترسی آسان به کلینیک ها و خدمات با قابلیت تماس برای قرار ملاقات با قابلیت شماره تماس یکپارچه

صورتحساب خود را بپردازید - مدیر صورتحساب آنلاین فرآیند صدور صورت حساب و پرداخت شما را ساده و راحت می کند. می‌توانید بدون ورود به MyChart یا داشتن حساب MyChart، قبض را پرداخت کنید.

پیمایش در بیمارستان – یافتن و پیمایش سه بعدی پویا در داخل بیمارستان با دسترسی به نقشه ها و مکان های هر طبقه.

شرکت در کلاس - کلاس های جامع و کتابخانه های ویدئویی آنلاین برای بهبود زندگی والدین، کودکان و مراقبان

قرار ملاقات واکسن کووید - برای افراد 12 تا 17 ساله قرار ملاقات واکسیناسیون کووید-19 را برنامه ریزی کنید.

آموزش COVID - سلامت و ایمنی همه جامعه ما برای ما مهم است. این اطلاعاتی دارد که به همه کمک می‌کند تا درباره COVID-19 و نحوه ایمن ماندن بیشتر بدانند.

سفارش و تحویل غذا در محل Grubhub - با استفاده از برنامه Grubhub می توانید غذا را در کافه Harvest واقع در بیمارستان کودکان Lucile Packard استانفورد سفارش دهید.

بررسی علائم - از این بررسی کننده علائم برای یادگیری اقداماتی که می توانید برای تسکین علائم خود در خانه انجام دهید استفاده کنید.

وبلاگ ما - مشارکت بیمار و خانواده را ترویج می کند. ما هر روز در حال بهبود زندگی هستیم. داستان ها و ایده های ما را برای ایجاد یک زندگی سالم تر و شادتر بخوانید.

آموزش بهداشت به بیمار - اطلاعات جامع در مورد شرایط بهداشتی کودکان

سایر عملکردهای موجود در برنامه خانه

• بیشتر بدانید – درباره StanfordChildren’s بیشتر بدانید. org

 

• شخصی سازی - تنظیمات در منوی برنامه به کاربر اجازه می دهد تا برنامه ها را بر اساس نیازها و ترجیحات خود سفارشی کند. تنظیمات سفارشی به کاربران ما این امکان را می‌دهد که فقط برنامه‌های Stanford Children مورد نیاز خود را انتخاب کنند و برنامه‌هایی را که لازم نیستند حذف کنند و همچنین برنامه‌ها را دوباره سفارش دهند.

 

• اطلاعات برنامه - به کاربر نشان می دهد که از کدام نسخه برنامه ما استفاده می کند، و شرایط استفاده و خط مشی رازداری ما را مشاهده می کند

 

 

Push Notifications و Geo Fence – این ویژگی اعلان‌های سفارشی ارسال شده به بیماران و خانواده‌ها، یادآوری‌های MyChart و غیره را فعال می‌کند، از جمله خوشامدگویی هنگام رسیدن به بیمارستان یا کلینیک بر اساس موقعیت جغرافیایی. برنامه تلفن همراه ما هنگامی که به بیمارستان پاکارد رسیدید، پیام هایی را شناسایی و ارسال می کند.

 

ادغام با HealthKit به Stanford Children's MyChart برای iOS اجازه می‌دهد تا داده‌هایی مانند گام‌های روزانه پیاده‌روی، کالری دریافتی، فشار خون یا گلوکز خون را از برنامه "Health" جمع‌آوری کند و آن را در پرونده پزشکی بیمار گنجانده و تصویر کامل‌تری از سلامت بیمار

 

UW Surgery Resident Assessment

با برنامه ارزیابی رزیدنت بخش جراحی UW به راحتی ارزیابی های فعالیت حرفه ای قابل اعتماد  (EPA) را برای رزیدنت ها انجام دهید!با این برنامه می توانید:

- برای اعضای هیئت علمی، ارزیابی های EPA را برای ساکنان خود پر کنید

- برای دستیاران، ارزیابی های خود را پر کنید و بازخورد اعضای هیئت علمی را مشاهده کنید

- هنگامی که ارزیابی های معلق برای تکمیل دارید، اعلان ها را دریافت کنید

 

Forward - Primary Care For You

این برنامه، یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه پیشگیرانه است که مطب ها و کلینیک های پزشک را در سراسر ایالات متحده اداره می کند.در فوروارد، با استفاده از فناوری از اسکنر بدن و آزمایش خون بی‌درنگ گرفته تا داده‌های پوشیدنی‌هایتان، برای ایجاد تصویری کامل از سلامتی‌تان، مراقبت‌های بهداشتی را با استفاده از فناوری متفاوت انجام می‌دهیم، در حالی که پزشک شخصی شما برای طراحی برنامه‌ای متناسب با نیازهای شما با شما همکاری می‌کند. ما معتقدیم که سلامتی شما نباید فقط برای شما اتفاق بیفتد. شما باید تحت کنترل باشید.

 

 

 

 

CovIdentify

تیم ما متشکل از پزشکان و دانشمندان دانشگاه دوک در حال بررسی این موضوع هستند که آیا داده‌های سلامتی از تلفن هوشمند و ساعت هوشمند شما می‌تواند به تشخیص اینکه آیا COVID-19 دارید یا خیر، و انتظار می‌رود که میزان بیماری نشخیص داده شود.از شما برای دسترسی به داده‌های برنامه Health در تلفنتان و استفاده از این داده‌ها همراه با نظرسنجی‌های روزانه برای بررسی اینکه آیا علائم کووید-۱۹ دارید یا خیر، درخواست می‌کنیم.نظرسنجی روزانه ما هر روز دو سوال ساده می پرسد. ما بررسی خواهیم کرد که آیا ارتباطی با داده های گوشی هوشمند و ساعت هوشمند شما وجود دارد یا خیر.

 

 

 

Neolth

Neolth برنامه شماره 1 برای دانش آموزان برای حمایت از سلامت روان است. Neolth توسط دانش آموزان در شرایط بهداشتی برای ایجاد آرامش و تاب آوری استفاده می شود. با پیوستن به جامعه ما برای بهبود سلامت روان دانش آموزان، بکوشید.

Neolth توسط روانشناسان، درمانگران و عصب شناسان برتر ساخته شده است. همه چیز درباره Neolth، از محتوا گرفته تا طراحی و ویژگی‌ها با مشارکت دانشجویان ساخته شده است. Neolth تنها اپلیکیشن سلامت روانی است که جامعه رو به رشدی از سفیران دانشجو دارد تا اطمینان حاصل شود که صدای دانشجویان شنیده می شود.

Neolth بهترین برنامه سلامت روان برای دانش آموزان است و شامل محتوایی برای کاربران مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته است که برای سبک زندگی دانشجویی ساخته شده است. تمرین‌های هدایت‌شده بین 2 تا 20 دقیقه هستند، بنابراین می‌توانید روندی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با برنامه‌تان است. هر عمل هدایت شده توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی انجام می شود. هر ماه 5 تمرین هدایت شده شخصی را دریافت خواهید کرد که برای نیازهای سلامتی شما تنظیم شده است. شما می توانید به تمام تمرین های هدایت شده خود (جدید و قدیمی) 24/7 از کتابخانه تمرین خود دسترسی داشته باشید.

Neolth بیش از 100 روش هدایت شده از دسته های زیر دارد:

ذهن آگاهی

تمرینات تنفسی

تصاویر هدایت شده

هنر خلاق

مراقبه

روزنامه نگاری

درمان شناختی رفتاری

 

موضوعات تمرین هدایت شده Neolth عبارتند از:

شک و تردید به خود را شکست دهید

کاوش احساسات

تقویت کننده خلق و خوی

آرامش سریع

تقویت روابط

پاک کردن نگرانی

 

ویژگی های اضافی:

داستان های دانشجویی داستان هایی به سبک پادکست یا vlog هستند که در آن دانش آموزان واقعی درباره سلامت روان خود صادقانه صحبت می کنند. بشنوید که همسالانتان چه می گذرانند: با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنند و چگونه استرس و سلامت روان خود را مدیریت می کنند. Neolth بیش از 50 داستان دانشجویی دارد که برای دانشجویان دبیرستان، کالج و فارغ التحصیل ساخته شده است. بلافاصله پس از ثبت نام به همه این محتوا دسترسی پیدا کنید تا مشکلات را از بین ببرید و بدانید که در سفر سلامت روان خود تنها نیستید.

 

MBH Connect

برنامه MBH Connect از برنامه های درمانی آنلاین سرپایی ارائه شده توسط برند معتبر Meadows پشتیبانی می کند. MBH Connect این امکان را به شما می دهد که در اتاق نشیمن خود، درمان حرفه ای و مراقبت بهداشتی را دریافت کنید. با استفاده از برنامه درسی جامعی که در برنامه‌های سرپایی حضوری ما پیدا می‌کنید اما در قالبی راحت‌تر و منعطف‌تر، به سلامت روان، اعتیاد، تروما و ... خود کمک میکنید.

 

 

 

Embrace Health

به Embrace Health خوش آمدید!

هر کجا که در سفر سلامت روان خود هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا در هر مرحله از راه به شما کمک کنیم و ابزارهایی را که برای مدیریت علائم، تقویت نقاط قوت خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم!ما خدمات مختلف از راه دور، از درمان فردی، گروه درمانی و قرار ملاقات آنلاین روانپزشکی را ارائه می دهیم.

ارائه دهندگان ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا سلامت روان خود را در آغوش بگیرید! برای ارتباط با یکی از ارائه دهندگان ما، تنها چیزی که نیاز دارید وای فای قابل اعتماد و تلفن هوشمند، لپ تاپ یا تبلت است.

خودشه!ما مراقبت های بهداشتی رفتاری مجازی را به صورت آنلاین ارائه می دهیم. برای تمام سنین موجود است. امروز سلامت روان خود را در آغوش بگیرید!

 

DrOnline Specialist

با استفاده از پلتفرم مشارکت خدمات بهداشتی مبتنی بر تقاضای مجازی DrOnline، به بیماران خود دسترسی بی نظیری از نوع مراقبت بدهید. بیمارستان، کلینیک یا گروه متخصص خود را تبلیغ کنید تا بیماران بیشتری را جذب کنید و با لمس یک دکمه وفاداری آنها را ایجاد کنید. DrOnline اولین گام اساسی در هر استراتژی درب ورودی دیجیتال مراقبت های بهداشتی است. جایگزینی راه حل های چندگانه، به شما کمک می کند هزینه های نرم افزار را کاهش دهید و گردش کار را ساده کنید.

* بیماران جدید را با رزرو فوری به کلینیک بیمارستان یا گروه تخصصی خود هدایت کنید.

* خود برنامه ریزی آنلاین.

* با اجازه دادن به بیماران برای ثبت نام در DrOnline، کاغذبازی خسته کننده را حذف کنید.

* با اجازه دادن به بیماران بازگشته برای رزرو سریع بازدیدهای مجازی، وفاداری را افزایش دهید.

* دسترسی به حجم بیمار قابل اعتماد و رو به رشد.

* وظایف اداری را به گروه بسپارید تا بتوانید بر ارائه مراقبت تمرکز کنید.

* سفارش تست های آزمایشگاهی و دارو.

* انعطاف پذیری برای ارائه مراقبت در زمان راحتی شما.

* برای بازدیدهای اولیه و بازدیدهای پس از عملیات از طریق چت ویدیویی با بیماران خود ارتباط برقرار کنید. چه در دفتر کار خود در آسایش خانه خود باشید و چه حتی در تعطیلات.

* زمان خود را در مطب برای ملاقات با بیماران کاهش دهید و تعداد اقدامات را به صورت روزانه افزایش دهید.

* با چند کلیک می توانید بیماران خود را به انجمن DrOnline دعوت کنید و وضعیت مراقبت های بهداشتی را به آنها ارائه دهید.

 

Secure-UNO

این برنامه به طور انحصاری برای پزشکان طراحی شده است و به طور کامل با سایر راه حل های MedOfficePro از جمله Secure-Dox فرم های آنلاین و مدیریت نمودار برای ASC ها، Secure-Fax فکس آنلاین با گردش کار و SecureXFlow جریان کاری رونویسی پیشرفته، یکپارچه شده است. پزشکان پرمشغله از Secure-UNO برای نسخه نوشتن، گزارش‌های eSign، جستجوی نمودارهای بیمار و موارد دیگر استفاده می‌کنند. این برنامه به پزشکان اجازه می‌دهد تا گزارش‌های مربوط به امکانات مختلف مانند مرکز جراحی، بیمارستان و عمل خود را از همان ورود نوشته و بررسی کنند.

Diastrong

DiaStrong مدیریت متمرکز دیابت را در اختیار شما قرار می دهد!

ما به همه افراد دیابتی و پیش دیابتی کمک می کنیم تا با متخصصان پیشرو در این زممینه بپیوندند و به مراقبت های لازم برای کنترل دیابت دست پیدا کنند.ماموریت DiaStrong حمایت از جامعه دیابت با ارائه مراقبت های مدیریت دیابت با دسترسی آسان و مقرون به صرفه، در هر زمان و هر مکان است.

 

 

 

 

Child Protector

این برنامه در هنگام ارزیابی کودکانی که ممکن است مورد آزار جسمی قرار گرفته باشند، به خدمات حفاظت از کودکان، مجری قانون و پرسنل پزشکی کمک می کند. ویژگی های این برنامه:

-انیمیشن های واقع گرایانه از اینکه چگونه صدمات دوران کودکی ممکن است اتفاق بیفتد، هم تصادفی و هم وارد شده. انواع آسیب عبارتند از کبودی، سوختگی، آسیب سر، شکستگی و آسیب های شکمی

-نیازهای تحقیقاتی بیشتر، و آزمایشات پزشکی بیشتر برای هر یک از انواع آسیب

- کتابخانه ای با بیش از 100 انیمیشن با روایت همراه که مکانیسم های انواع آسیب ها را برای کودکان به تصویر می کشد.

شرح یافته های پزشکی، معنای آن یافته ها، و نحوه استفاده از آنها در فرآیندهای تحقیقاتی، قانونی یا دادگاه

-ابزار گرفتن تاریخچه برای محققین و متخصصان پزشکی

 

ACC Guideline Clinical App

به توصیه‌های راهنمای بالینی کالج آمریکایی قلب و عروق دسترسی داشته باشید و از ابزارهای تعاملی مانند امتیاز خطر، محاسبه‌گر دوز و الگوریتم‌ها از طریق برنامه بالینی راهنمای ACC استفاده کنید. این برنامه همچنین دارای ویژگی هایی مانند نشانک های قابل تنظیم، یادداشت برداری و فایل های PDF قابل ایمیل می باشد. برنامه راهنمای ACC هم برای اعضا و هم برای غیرعضو رایگان است.این برنامه خانه سیار ACC برای محتوای دستورالعمل بالینی و ابزار برای پزشکانی است که از بیماران مبتلا به بیماری قلبی عروقی مراقبت می کنند.

دستورالعمل های فعلی در برنامه عبارتند از:

• فیبریلاسیون دهلیزی AF

• خطر قلبی عروقی خطر CV))

• پیوند بای پس عروق کرونر CABG

• کلسترول Chol

• درمان مبتنی بر دستگاه DBT

• به‌روزرسانی درمان ضد پلاکتی دوگانهDAPT

• نارسایی قلبی HF

• فشار خون بالا BP

• کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک HCM

• سبک زندگی Lstyle

• سندرم‌های کرونری حاد غیر ST-Elevation (NSTEMI)

• چاقی

• مداخله عروق کرونر از راه پوست PCI

• بیماری شریان محیطی PAD

• مدیریت بعد از عمل برای جراحی غیرقلبی (پریوپ)

• بیماری قلبی ایسکمیک پایدار SIHD

• انفارکتوس میوکارد با ST-Elevated (STEMI)

• تاکی کاردی فوق بطنی SVT

• سنکوپ

• بیماری دریچه ای قلب VHD

• آریتمی های بطنی و پیشگیری از مرگ ناگهانی قلبی VA/SCD

منتظر به‌روزرسانی‌های مداوم، محتوای دستورالعمل‌های بیشتر و ابزار باشید.

myVolara

منابع مفیدی برای استفاده از سیستم هیلرم Volara™ برای درمان نوسانی و انبساط ریه (OLE) و سیستم سرفه Synclara™ برای درمان مکانیکی دم‌کردن- بیرون‌زدن (MIE) در دسترس شماست. این برنامه ابزاری مناسب برای استفاده از این سیستم ها برای درمان CPEP، CHFO، Nebulizer و شبیه سازی سرفه است. از بیمارستان به خانه

 

 

 

 

 

WakeMed

بیماران و خانواده‌ها در قلب همه کارهای ما هستند، و برنامه WakeMed All Access اتصال آسان‌تری را به خدمات، ارائه‌دهندگان و مکان‌های درمانی نسبت به قبل ارائه می‌دهد.از طریق برنامه ما، می توانید:

• یک پزشک یا یک سرویس پیدا کنید

• قراری تعیین کنید

• مسیرهای گام به گام را از خانه یا محل کار خود تا محل مراقبت خود دریافت کنید و به محل دقیق پارک خود برگردید

• زمان انتظار بخش اورژانس و مراقبت فوری را بررسی کنید

• با ما تماس بگیرید

• دسترسی به WakeMed MyChart

• پیوند به منابع زایمان برای بیماران باردار

• با آخرین اخبار از تنها سیستم بهداشتی مستقر در ویک کانتی و موارد دیگر همراه باشید

• مراقبت فوری مجازی WakeMed

به علاوه، می‌توانید با دسترسی به مراقبت فوری مجازی WakeMed، مراقبت‌های مورد نیاز خود را به سرعت، کارآمد و از ارائه‌دهندگانی که می‌شناسید و به آنها اعتماد دارید، دریافت کنید.

ماموریت ما بهبود سلامت و رفاه جامعه خود با ارائه مراقبت های برجسته و دلسوزانه به همه است - و ما مشتاقانه منتظر مراقبت از شما و خانواده شما هستیم.

 

MD on Call

هزاران پزشک، دستیار و دانشجوی پزشکی در سراسر جهان به MD on Call اعتماد دارند.

در دانشکده پزشکی، ما چیزهای زیادی در مورد بیماری ها و مبنای مدیریت آنها می آموزیم. با این حال، ما به طور سنتی کمتر در معرض مشکلات ظاهراً آسان مانند درد، حالت تهوع یا هیپوکالمی هستیم. اغلب اوقات، این مسائل به کادر پرستاری مربوط می شود. در آن زمان، تیم معالج دور هستند و شما در حال دویدن در سراسر بیمارستان هستید.

MD on Call به شما نکاتی را در مورد چگونگی ارزیابی سریع و مدیریت (حاد) مشکلات را می‌دهد تا بتوانید به ارزیابی بیمار بروید، به معالجه بیمار بعدی بروید یا به اتاق خود بروید و درمان را به همکاران دیگر بسپارید

MD در تماس به 5 بخش اصلی تقسیم می شود:

• مشکلات • 26 موقعیت تماس مکرر (از جمله مدیریت برخی شرایط خاص)

درد شکم

سندرم حاد کرونری

تحریک / خشونت

آنافیلاکسی

خون ریزی

درد قفسه سینه

یبوست

سوزش ادرار / UTI

تنگی نفس

تب

سردرد

فشار خون

فشار خون بالا

بیخوابی

مننژیت

حالت تهوع / استفراغ

درد

تسکین

پنومونی

تشنج

تاکی کاردی

MHP Connect

Mission Health Partners یک شبکه تحت رهبری پزشک متشکل از پزشکان، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که با هم کار می کنند . با استفاده از پروتکل ها و اقدامات اثبات شده ، برای بهبود مراقبت از بیمار، کاهش هزینه و نشان دادن ارزش به جامعه.این برنامه دسترسی به منابع و اطلاعات را برای اعضای MHP تسهیل می کند.

 

Picis SmarTrack Go

یک برنامه کاربردی موبایلی مناسب که ارتباطات را بهبود می بخشد و دسترسی فوری به اطلاعات را برای پزشکان و کارکنان بیمارستان فراهم می کند.

• اطلاعات منطبق با HIPAA برای کارهای روزانه در یک برنامه واحد در یک دستگاه تلفن همراه

• دسترسی به برنامه های جراحی. این امکان را برای جراحان فراهم می کند تا وضعیت موارد خود را در هر زمان و از هر مکان بررسی کنند.

ارتباط راحت در سرتاسر امکانات شما با امکان ارسال و دریافت اعلان‌های فشار زمان واقعی از SmarTrack Next شامل:

• تاخیر در پرونده

• تغییرات اتاق و وضعیت

• اعلان های بیمارستان

• مستقیم پیام های کارکنان

 

Netsmart Mobile Advisor™

برنامه Netsmart Mobile Advisor™ برای استفاده توسط پزشکان آسایشگاه که از راه حل Homecare Advisor و Hospice Advisor استفاده می کنند، طراحی شده است. این برنامه می‌تواند به ساده‌سازی گردش کار، استانداردسازی فرآیندهای بالینی و بهبود هماهنگی مراقبت‌ها با دسترسی پزشکان به اطلاعات مورد نیاز در زمان و مکان مورد نیاز از طریق دستگاه تلفن همراه کمک کند. دسترسی سریع به اطلاعات نمودار بیمار، برنامه پزشک و مستندات بالینی به بهبود بهره وری، افزایش کارایی و بهبود مدیریت زمان کمک می کند.

Sober Peer

Sober Peer یک پلت فرم سلامت تلفن همراه مبتنی بر هوش مصنوعی برای ارزیابی و درمان شیوه های بازیابی مصرف مواد است.پلت فرم ما خدمات پشتیبانی مداخله، درمان و بهبودی اولیه را گسترش می‌دهد و سیستم‌های تحویل و کیفیت درمان را در حمایت از طرح‌های درمانی یکپارچه مبتنی بر جامعه بهبود می‌بخشد.با استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه مراقبت های کارآمد و مبتنی بر شواهد، این سیستم:

- فرآیند بازیابی را اندازه گیری و امتیاز می دهد

- پیش بینی نتایج بیمار

- پروتکل های یک به یک را تجویز می کند

- پیشنهاد فعالیت های درمانی برای بیماران

- پشتیبانی تصمیم گیری بهترین اقدام بعدی را به ارائه دهندگان ارائه می دهد.

 

OrthoNC

برنامه تلفن همراه OrthoNC برای بهبود تجربه بیمار و افزایش ارتباطات در مطب طراحی شده است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که:

- قبل از قرار ملاقات، فرم ها را پر کنید و اسناد را امضا کنید

- قرار ملاقات ها را برنامه ریزی کنید

- یادآوری برای قرار ملاقات ها، روش ها و جراحی های آینده دریافت کنید

- دستورالعمل ها و یادآوری های قبل و بعد از عمل را دریافت کنید

- از زمان انتظار روی تلفن خودداری کنید

- ارتباط مستقیم با کارکنان بالینی ما

- اطلاعات مربوط به سلامت شخصی را ردیابی کنید

- مکاتبه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از طریق کنفرانس های ویدئویی پزشکی از راه دور

برنامه تلفن همراه OrthoNC نباید برای موارد فوری استفاده شود. در صورت اورژانس پزشکی با 911 تماس بگیرید.

 

GetWell Rounds+

یک سیستم جمع‌آوری، گزارش و روند بی‌درنگ داده است که به‌طور خاص برای کمک به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی طراحی شده است تا بهترین شیوه‌ها را شناسایی کنند، زمان مستندسازی ارائه‌دهنده را کاهش دهد و کیفیت، ایمنی و تجربه بیمار را بهبود بخشد. سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی با استفاده از رابط کاربری آسان و کاربردی، می‌توانند تلاش‌های جمع‌آوری داده‌ها مانند جمع بندی اطلاعات بیمار، ممیزی‌های کیفیت و چک‌لیست‌های ایمنی را تا حد زیادی بهبود بخشند. نظرسنجی‌های بلادرنگ Rounds+، فرم‌های جمع‌آوری داده‌ها، هشدارهای بازیابی خدمات، و گزارش‌های قابل تنظیم و داشبوردهای پرطرفدار، تیم‌های مراقبت را با داده‌های فوری و عملی برای هدف قرار دادن تلاش‌های بهبود در زمان واقعی مجهز می‌کنند. با بیش از 100 مورد استفاده مختلف، Rounds+ می تواند به طور مثبت بر تمام نقاط مراقبت در سراسر سیستم سلامت تأثیر بگذارد. Rounds+ می تواند به عنوان یک سیستم مستقل عمل کند یا می تواند با EHR/EMR ادغام شود.

 

MGH ACLS

برنامه MGH ACLS توسط پزشکان آموزش دیده در هاروارد و با همکاری انجمن قلب آمریکا AHA برای کمک به پزشکان ، دستیاران پزشک، پرستاران و تکنسین های فوریت های پزشکی EMT ایجاد شده است تا بالاترین سطح پشتیبانی از بیماران قلبی  را ارائه دهند. ACLS در محل مراقبت. این به عنوان پروژه ای برای کمک به پزشکان در بیمارستان عمومی ماساچوست ،یک بیمارستان آموزشی دانشکده پزشکی هاروارد آغاز شد  و سپس پس از نشان دادن تأثیر مثبت قابل توجه، گسترش یافت تا دامنه ملی داشته باشد. مهمتر از همه، بازخورد بلادرنگ کاربران پزشک ما به طور مداوم باعث بهبود در طراحی، ویژگی‌ها و عملکرد برنامه می‌شود تا بهترین تجربه را در ارائه مراقبت‌های نجات بخش در کنار تخت داشته باشید.

ما مدیون بیماران خود هستیم که از بهترین ابزارهای سلامت دیجیتال استفاده کنند تا بیشترین شانس را برای زنده ماندن از بیماری های قلبی حاد تهدید کننده زندگی داشته باشند. برای این منظور، ما یک برنامه تلفن همراه رایگان، بصری و با دقت بررسی شده برای کمک به پزشکان مراقبت های بهداشتی ،  ایجاد کرده ایم .

 

 

E3 by Enclara Pharmacia

با این اپ،گردش کار دارویی آسان شد

E3 Mobile برای ساده‌سازی جریان‌های کاری با ارائه طیف گسترده‌ای از ابزارها و گزینه‌ها به پرستاران آسایشگاه طراحی شده است. E3 Mobile که به طور انحصاری برای مشتریان Enclara Pharmacia در دسترس است، یک برنامه موبایل ساده و شهودی برای گوشی هوشمند یا تبلت شما است که به گونه ای طراحی شده است تا عملاً نیاز به برداشتن تلفن و تماس با داروخانه برای سفارش و توزیع داروها را برطرف کند.

• به راحتی از طریق E3 Mobile سفارش مجدد پر کنید، عملاً نیازی به برداشتن تلفن و تماس ،برای سفارش و توزیع دارو نیست.

• داروها، تشخیص ها و آلرژی ها را به سرعت مرور کنید

• سفارشات اخیر را به راحتی مشاهده کنید و یک بسته را پیگیری کنید

• به سادگی داروهای فرمولی و غیر فرمولی را شناسایی کنید

• در زمان صرفه جویی می کند و به بیمار اجازه می دهد تا درگیر بیشتر و زمان کمتری برای کارهای اداری باشد

 

ایمنی بیمار و انطباق داروخانه

• منوهای کشویی پرستار را راهنمایی می‌کند تا داروها را برای همه فیلدهای مورد نیاز با دقت وارد کند و ورودی‌های پرکاربرد برای تسریع در انتخاب در دسترس است.

• اعتباسنجی کاربر از طریق نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد به صورت الکترونیکی خطرات انحراف مواد کنترل شده را کاهش می دهد

• هشدارهای داخلی خطاهای بالقوه ورود سفارش را شناسایی می کند تا از پروفایل دارویی دقیق اطمینان حاصل شود

• توانایی پزشک برای آگاه شدن از تمام دستورات تحت مجوز او

مشتریان Enclara Pharmacia با اعتبار ورود می توانند E3 Mobile را دانلود و استفاده کنند. با این حال، برخی از عملکردها مانند پروفایل کردن و سفارش داروهای جدید برای توزیع، مستلزم این است که آسایشگاه شما در محیط E3 قرار داشته باشد و به شما اجازه انجام این کارها را از طریق E3 Mobile بدهد. اگر آسایشگاه شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محیط E3 است، همین امروز با ما تماس بگیرید.

PK8

برنامه تلفن همراه PatientKeeper از گردش کار بالینی پزشکان پشتیبانی می کند و در هر زمان و هر مکان دسترسی به داده های بالینی جمع آوری شده از سیستم های پشتیبان متفاوت را فراهم می کند. پلتفرم موبایل PatientKeeper سیستم‌های بیمارستانی موجود شما را پوشش می‌دهد تا پزشکان بتوانند به راحتی به نتایج بالینی دسترسی داشته باشند، تصاویر PACS سازمانی را مشاهده کنند، سفارش‌ها را وارد کنند، هزینه‌ها را وارد کنند و سایر جریان‌های کار بالینی را انجام دهند .همه اینها از داخل یک برنامه واحد در iPad®، iPhone® یا iPod touch خود برای دسترسی به داده ها، سازمان شما باید مشتری PatientKeeper دارای مجوز باشد

این نرم افزار فقط در رابطه با نصب و راه اندازی PatientKeeper در بیمارستان یا پزشک عمل می کند. برای اطلاعات ورود به سیستم، لطفاً با نماینده PatientKeeper سازمان خود تماس بگیرید یا برای درخواست نمایش روی پیوند زیر کلیک کنید.با پلتفرم موبایل PatientKeeper، پزشکان می توانند:

• وارد آزمایشگاه، دارو، تصویربرداری تشخیصی، رژیم غذایی، مشاوره و سایر سفارشات شوید.

• هزینه هر ویزیت/برخورد بیمار را وارد کنید. به راحتی بازدیدهایی را با هزینه های گمشده شناسایی کنید.

• فهرست دقیق و به روز بیماران را بررسی و مدیریت کنید.

• دسترسی و نتایج آزمایشگاه روند از آزمایشگاه های مستقر در بیمارستان و جامعه.

• نتایج آزمایشات رادیولوژی، میکروبیولوژی و پاتولوژی را بررسی کنید.

• به طور یکپارچه به تصاویر PACS سازمانی مستقیماً از گزارش تصویر در یک برنامه واحد دسترسی پیدا کنید.

• فهرست داروها از جمله داروهای IV را مرور کنید و سابقه داروهای قطع شده را ببینید. تاریخچه تجویز کامل بیماران از جمله دوزهای داده نشده را مرور کنید.

• مشاهده تمام یادداشت های بالینی از جمله پذیرش، پیشرفت، مشاوره، ترخیص، و یادداشت های عمل.

• ارائه یک نگاه دما، فشار خون، ضربان قلب، و سایر علائم حیاتی و همچنین اندازه گیری های ورودی/خروجی را مرور کنید.

• آلرژی های شناخته شده بیمار، از جمله ماده، نوع (دارو، غذا یا محیط) و شرح هر واکنشی را مرور کنید.

• و خیلی بیشتر

 

OnlineCare CP

برنامه OnlineCare Care Provider پلت فرم مراقبت ارتباطی مشترک با GPS را در میان پرستاران، دستیاران پزشکی، متخصصان تغذیه، درمانگران شغلی، درمانگران تنفسی و بیمارانشان از جمله پزشکان و متخصصان مراقبت های اولیه فراهم می کند. همه برای ارائه مدیریت مراقبت مداوم برای مدیریت مراقبت پیچیده، مدیریت مراقبت انتقالی و مدیریت مراقبت از جمعیت یکپارچه گرد همدیگر جمع شده اند.

SafeCheck with Advocate Aurora

ما قول مراقبت ایمن در تمام مکان های خود را با اقدامات اضافی برای محافظت از بیماران و اعضای تیم خود می دهیم. با SafeCheck with Advocate Aurora Health، می‌توانید خودتان را از نظر علائم در خانه یا هر کجا که هستید بررسی کنید و تعیین کنید که آیا ورود به یک مرکز Advocate Aurora برای شما ایمن است یا خیر.با SafeCheck، می توانید:

• علائم خود را روزانه بررسی کنید

• به راحتی و به سرعت اجازه ورود به امکانات ما را تضمین کنید

• در مورد مراحل بعدی مرتبط با سلامتی خود راهنمایی بگیرید

 

 

 

Healthy Minds Program

برنامه ذهن سالم با پشتوانه چهار دهه تحقیقات عصب شناس مشهور جهان، دکتر ریچارد دیویدسون و تیمش در مرکز ذهن های سالم در دانشگاه ویسکانسین ، مدیسون و نوآوری های ذهن سالم، ذهن شما را از طریق مدیتیشن و درس های سبک پادکست آموزش می دهد. برای توسعه مهارت ها ، به دست آوردن تمرکز، کاهش استرس و حفظ ارتباطات اجتماعی مثبت.

از طریق صدها ساعت مدیتیشن هدایت‌شده که مستقیماً از درک علمی ذهن، آموزه‌های سبک پادکست و ویژگی‌های ردیابی پیشرفت ایجاد شده‌اند، می‌توانید نظر خود را برای مدیریت استرس، از خانواده گرفته تا محل کار و فراتر از آن تغییر دهید.

برنامه Healthy Minds با داشتن چارچوب آگاهی، ارتباط، بینش و هدف، رفاه اختصاصی ما، یک برنامه مدیتیشن جامع و فراگیر است که بهترین مراقبه های هدایت شده و فرصت های یادگیری را ارائه می دهد. شما مهارت های ساده ای را برای افزایش رفاه شخصی، ایجاد روابط سالم و بهبود ارتباطات، عملکرد و خلاقیت یاد خواهید گرفت.

برنامه پیشگام Healthy Minds Program از علوم اعصاب، سنت‌های متفکرانه و روش‌های یادگیری مبتنی بر مهارت استفاده می‌کند تا به شما در توسعه مهارت‌های ذهن سالم کمک کند.

برگرفته از علم:در حالی که بسیاری از برنامه‌های میانجی‌گری می‌توانند ادعای مزایای علمی میانجیگری کنند، شیوه‌های ما مستقیماً از تحقیقات عصب‌شناسی توسعه می‌یابند. شما همچنین از برجسته ترین عصب شناسان جهان در مورد مفاهیمی مانند نوروپلاستیسیته و نحوه آموزش ذهن خود خواهید شنید.

 

ساخته شده برای زندگی پرمشغله:برنامه ما دارای تمرین های مدیتیشن فعال است که می توانید در سبک زندگی پرمشغله خود قرار دهید. 20 دقیقه برای نشستن وقت ندارید؟ زمانی که لباس‌ها را تا می‌کنید، تمرین فعال داشته باشید و ذهن خود را تمرین دهید.

 

هدایت با اندازه گیری:به لطف تحقیقات علمی پیشرو، برنامه ذهن سالم اولین ارزیابی های تلفن همراه از بهزیستی ذهنی و عاطفی را ارائه می دهد. در مورد سطح فعلی رفاه خود بیاموزید و در تحقیقات پیشرفته در مورد علم بهزیستی مشارکت کنید. همچنین با Apple Health ادغام می شود تا دقایق آگاهانه شما را ردیابی کند.

 

فراتر از ذهن آگاهی:بهزیستی عاطفی و جسمی مهارتی است که می توان آموزش داد. برنامه ما بر اساس یک چارچوب جامع برای رفاه است و فراتر از ذهن آگاهی به عنوان یکی از این مهارت ها است.

-آگاهی: حضور داشته باشید

-اتصال: احساس متصل بودن کنید

-بینش: کنجکاو شوید

-هدف: با انگیزه بمانید

 

هدایت شده توسط ماموریت و پشتیبانی شده توسط اهدا:برنامه ذهن سالم توسط اهداکنندگان ما برای حمایت از چشم انداز جهانی مهربان تر، عاقل تر و دلسوزتر امکان پذیر شده است. برخلاف سایر برنامه‌هایی که نیاز به اشتراک دارند، برنامه Healthy Minds با کمک مالی در دسترس است، که با هدف تبدیل علم به ابزاری برای پرورش و سنجش رفاه انجام می‌شود.

 

برنامه ذهن سالم را به محل کار خود بیاورید:همراه با اپلیکیشن، پیشنهاد Healthy Minds @Work شامل تمرین‌های تیم‌سازی، مدیتیشن برای مقابله با عوامل استرس‌زای رایج در دفتر، و تکنیک‌های شکل‌گیری عادت می‌شود تا اطمینان حاصل شود که برنامه تا مدت‌ها پس از اتمام با شما همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به hminnovations.org مراجعه کنید.

 

 

 

MobilEM

یکی از بزرگترین امتیازات ما در EMRA ارائه منابعی است که می‌تواند به آسان‌تر کردن هر تغییر بالینی از طریق راهنمایی مبتنی بر شواهد در جیب شما کمک کند. توصیه های به روز برای آنتی بیوتیک ها، سم شناسی، EKG، آسیب های ارتوپدی، مدیریت راه های هوایی، اورژانس های اطفال، آتل بندی، داروهای مراقبت های ویژه و موارد دیگر دریافت کنید.از محتوای رایگان لذت ببرید، منابع ما را بدون کارت خریداری کنید، یا در گذرنامه همه دسترسی ما (بهترین ارزش!) مشترک شوید تا از این ویژگی های کلیدی به طور کامل استفاده کنید:

• ناوبری سریع و آسان

• جستجوی جهانی قدرتمند

• نشانک گذاری

• زمینه های یادداشت برداری

• به روز رسانی مداوم که نیازی به هیچ اقدامی از جانب شما ندارد

ما امیدواریم که MobilEM برای شما مفید باشد. اغلب بررسی کنید، زیرا به طور منظم محتوای جدید اضافه می کنیم.

 

neurosymptoms FND Guide

درباره برنامه راهنمای FND علائم عصبی:

راهنمای FND Neurosymptoms راهنمای بیماران برای اختلال عصبی عملکردی (FND) است.

این یک نسخه اپلیکیشن از neurosymptoms.org یک وب سایت است که توسط پروفسور جان استون و همکارانش از دانشگاه ادینبورگ (مرکز علوم بالینی مغز)، یک مرکز تحقیقاتی پیشرو FND ساخته شده است.

FND یک بیماری شایع اما پنهان است که دومین دلیل رایج برای مراجعه به متخصص مغز و اعصاب است. علائمی مانند ضعف اندام، لرزش و تشنج ایجاد می کند. همه افراد مبتلا به FND علائم کمی متفاوت دارند.با استفاده از برنامه:

از صفحه HOME برای یافتن منابعی در مورد علائم مختلف FND و همچنین علائم رایج مرتبط مانند درد استفاده کنید.

در صفحه MEDIA چند ویدیوی مقدماتی در مورد FND و مطالب دیگر خواهید یافت.

در صفحه TREATMENT، در مورد انواع مختلف درمان که می تواند به FND کمک کند، بیاموزید.

از نماد ذخیره در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید تا برگه‌های صفحات را مرتبط با خود نگه دارید و با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر یک متخصص مراقبت های بهداشتی هستید، می توانید صفحاتی را برای توصیه و اشتراک گذاری با بیماران خود با استفاده از همان عملکرد جمع آوری کنید.

سایر مطالب جدید در این نسخه شامل بخش سؤالات متداول جدید، صفحات مربوط به تیک های کاربردی، گفتار و زبان درمانی و صفحات به روز شده در مورد علل است. از همه اعضای انجمن FND که محتوای جدید را پیشنهاد کردند، سپاسگزاریم.

سایت و برنامه به طور مداوم به روز می شود. لطفاً از صفحه بازخورد برای ارائه پیشنهادات برای محتوای جدید استفاده کنید.

این برنامه با استفاده از بودجه دولت اسکاتلند و با پوجا جین و تیمش در CogniHealth ایجاد شده است.

 

Mulligan Concept

به بیش از 150 کلیپ ویدیویی از مفهوم درمان دستی MULLIGAN™، MWM، NAG، SNAG، PRP و غیره دسترسی پیدا کنید.

 

 

 

ABFM CKSA

برنامه تلفن همراه هیئت آمریکایی پزشکی خانواده (ABFM) برای خودارزیابی مستمر دانش، روشی اختیاری برای پزشکان خانواده فراهم می کند تا فعالیتی را برای اعتبار گواهینامه مستمر انجام دهند. این فعالیت برای یادگیری مستمر با مجموعه ای منحصر به فرد از 25 سؤال در هر فصل طراحی شده است.امکانات عبارتند از:

سوالات برای پاسخ

لیست سوالات سوالات فصل جاری و قبلی برای بررسی

پیوند به وب سایت های مرجع

اظهار نظر

صفحه تنظیمات برای انتخاب یادآورهای اختیاری یا انصراف از فعالیت

 

درباره هیئت پزشکی خانواده آمریکا:

هیئت آمریکایی خانواده پزشکی (ABFM) دومین هیئت بزرگ تخصصی پزشکی در ایالات متحده است. این یک سازمان داوطلبانه، غیرانتفاعی و خصوصی است که در سال 1969 تأسیس شد و اهداف آن عبارتند از:

- بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی در دسترس عموم

- ایجاد و حفظ استاندارد برتری در تخصص پزشکی خانواده

- ارتقای استانداردهای آموزش پزشکی برای آموزش پزشکی خانواده

- تعیین از طریق ارزیابی شایستگی متخصصان پزشکی خانواده متقاضی و دارای گواهینامه

 

Tria Health

با استفاده از حساب پورتال بیمار Tria Health خود وارد شوید: myportal.triahealth.com

برنامه موبایل جدید Tria Health توانایی شما در تعامل با Tria Health را افزایش می دهد و در مدیریت سلامتی به شما قدرت می دهد. برای دسترسی به برنامه، اعضا باید در Tria Health ثبت نام کنند و مشاوره اولیه را با داروساز Tria Health خود تکمیل کنند. سپس برنامه Tria Health به عضو این امکان را می دهد که در هر زمان به برنامه مراقبت شخصی خود که با داروساز Tria خود توسعه داده است دسترسی داشته باشد.

ویژگی های کلیدی

• یادآوری دارو - بنابراین هرگز مصرف دارو را فراموش نکنید

• فهرست کامل دارو - برای دسترسی آسان در زمان ملاقات با پزشک

• فرصت هایی برای صرفه جویی در هزینه های داروهای خود

• توصیه های مراقبت های بهداشتی شخصی شما

 

یادآوری جامع دارویی

رژیم های دارویی می توانند از نظر پیچیدگی متفاوت باشند و ما می دانیم که برای مدیریت همه آن به چیزی بیش از یک زنگ هشدار ساده نیاز دارید. یادآوری‌های دارویی Tria Health به شما این امکان را می‌دهد که داروی خود را به هر شکلی و در هر زمانی از روز ردیابی کنید و مطمئن شوید که از زمان نیاز به پر کردن مجدد آگاه هستید. ابزار برنامه ریز اجازه می دهد تا آزادی بیشتری در سفارشی کردن برنامه دارویی خود داشته باشید.

 

برنامه مراقبت سفارشی

شما اولین قدم را برداشته اید و با یک داروساز Tria Health برای ایجاد یک برنامه مراقبت شخصی کار کرده اید. اکنون یک راه آسان برای دسترسی به همه چیزهایی که با داروساز خود صحبت کرده اید از جمله توصیه های دارویی، خدمات پیشگیرانه و موارد دیگر وجود دارد! شما هرگز نگران فراموش کردن چیزی که می خواهید با پزشک خود صحبت کنید، نخواهید بود، شما آن را در کف دست خود آماده خواهید کرد.

 

Nurses' HBK Health Assessment

کتابچه راهنمای ارزیابی سلامت پرستاران با راهنمایی گام به گام که به وضوح «چی»، «چرا» و «چگونه» که در هر مرحله از فرآیند ارزیابی را نشان می‌دهد.برنامه رایگان را دانلود کنید و موضوعات انتخاب شده را مشاهده کنید

- تقریباً 10٪ از محتوا در برنامه رایگان قابل مشاهده است و با ضربه زدن روی موضوع قفل شده صفحه خرید درون برنامه ای راه اندازی می شود.

با راهنمایی گام به گام که به وضوح «چی»، «چرا» و «چگونه» هر مرحله از فرآیند ارزیابی را نشان می‌دهد، کتاب راهنمای ارزیابی سلامت پرستاران متن قابل حمل کاملی برای دانشجویان و پرستاران شاغل است. این مرجع و راهنمای به‌روز، که به دلیل دیدگاه کل‌نگر و قالب سه ستونی خود مشهور است، دانشجویان را در هر مرحله از ارزیابی پرستاری برای بزرگسالان و جمعیت‌های خاص راهنمایی می‌کند. این کتابچه در چهار بخش سازماندهی شده است که با ارزیابی سلامت در پرستاری مرتبط است، همه چیز مورد نیاز برای انجام طیف وسیعی از روش های ارزیابی رایج با اطمینان را ارائه می دهد. چیدمان جمع و جور به راحتی جذب می شود، رنگ به صورت کاربردی استفاده می شود و با عکس ها و تصاویر بالینی و همچنین عکس ها و تصاویر تکنیک های معاینه فراوان است.

 

 

 

Sunrise Mobile

Sunrise Mobile MD™ II ارزش پرونده الکترونیک سلامت بیمارستان را به دستگاه های تلفن همراه گسترش می دهد و به پزشکان امکان می دهد فعالیت های روزانه خود را با استفاده از آخرین فناوری گوشی هوشمند مدیریت کنند.

Sunrise Mobile MD II که به طور بومی یکپارچه و به طور منحصر به فرد توسعه یافته است، تجربه کاربری بصری و همهجانبه ای را ارائه می دهد. انطباق ابتکار فناوری اطلاعات سازمان شما می تواند به طور قابل توجهی رشد کند، زیرا Sunrise Mobile MD II به کاربران امکان می دهد با هزینه و پشتیبانی کمی بهره وری را به حداکثر برسانند - به سرعت آن را به راه حلی تبدیل می کند که کاربران نمی خواهند بدون آن زندگی کنند.

سیستم Backend مورد نیاز - بررسی سازگاری:

به دقت توجه داشته باشید که این یک توسعه پیچیده از راه حل Sunrise Clinical Manager™ است. این راه حل سطح سازمانی باید همراه با نرم افزار فعال سازی تخصصی موبایل نصب شود تا بتواند داده های بیمار را ارائه دهد. لطفاً قبل از دانلود این برنامه مطمئن شوید که بیمارستان شما این سیستم را اجرا می کند.

همچنین توجه داشته باشید که این برنامه با نسخه قبلی نرم افزار فعال سازی موبایل سازگار نخواهد بود. برای اطلاع از برنامه هایی که بیمارستان شما پشتیبانی می کند، با مدیر سیستم فناوری اطلاعات بیمارستان خود تماس بگیرید.

کارایی و سهولت، تمرین پزشکی را دوباره لذت بخش می کند:

Sunrise Mobile MD II بصری و آسان برای استفاده است و به پزشکان این امکان را می‌دهد که فوراً فوراً مزایای همراه داشتن داده‌های غنی بیمار را در هر زمان که به آن نیاز داشتند، متوجه شوند. این برنامه به پزشکان اجازه می دهد تا اطلاعات بیمار را مشاهده، تجزیه و تحلیل و عمل کنند.

افزونه مدیر بالینی Sunrise:

Sunrise Mobile MD II یکی دیگر از یک سری برنامه های ادامه دار از Allscripts است که به طور کامل با سیستم مدیریت بالینی Sunrise بیمارستان ادغام شده است. هر به‌روزرسانی که از طریق Sunrise Clinical Manager انجام می‌شود، در Sunrise Mobile MD II با یک تازه‌سازی ساده منعکس می‌شود.

ویژگی های کلیدی:

Sunrise Mobile MD II تمام اطلاعات کلیدی بالینی را در یک دستگاه تلفن همراه در اختیار شما قرار می دهد:

جمع آوری

• لیست بیمار / یافتن بیمار

•خلاصه بیمار

•نتایج

• لیست مشکلات

• ورودی و خروجی

• آلرژی

• ضبط شارژ Superbill

ارتباط:

•صندوق پیام رسانی سلامت ایمن

•کارت تماس: ارائه اطلاعات مستقیم کلیک برای شماره گیری برای خانواده بیمار و اتصال Facetime®

•قابلیت حمل و اشتراک متن: کاربران می توانند زمینه بیمار را از برنامه تلفن به SCM یا به عقب برانند. یک کاربر حتی می تواند زمینه را از آیفون خود به آیفون پزشک دیگر به اشتراک بگذارد

•به روز رسانی اسناد: نمایش سریع اسناد ایجاد شده توسط پزشک را فعال می کند

•به من اطلاع بده: یک اعلان انتخاب بیمار به بیمار

•اعلان های بیمارستان: از طریق یک کنترل پنل مرکزی، مدیر فناوری اطلاعات می تواند پیام ها را به کاربران سیستم ارسال کند

رفتار:

•نمایش داروها

• سفارشات مشاهده و توقف

• قرار دادن سفارشات: شامل رتبه بندی موارد دلخواه

 

Society of Critical Care Med

همه منابع SCCM در یک مکان مرکزی در برنامه SCCM قرار دارند. کاربران برنامه SCCM می توانند:

1) به برنامه کنگره مراقبت های ویژه دسترسی پیدا کنید

2) به برنامه کمپین Surviving Sepsis دسترسی داشته باشید،

3) تمام قسمت های iCritical Care را پخش کنید،

4) فهرست اعضای SCCM را جستجو کنید

5) دستورالعمل های SCCM را مشاهده و دانلود کنید

6) اخبار و به روز رسانی Career Central را بیابید.

بسیاری از ویژگی های دیگر نیز گنجانده شده است.

 

Listrunner

یک پلت فرم رایگان و ایمن همکاری، برای پزشکان است. از Listrunner با تیم خود استفاده کنید و نه تنها شفافیت و دید را افزایش می دهید، بلکه به تیم خود کمک می کنید بهترین مراقبت را ارائه دهند.

"Listrunner بهترین محصولی است که من دیده‌ام که به طور مؤثر نیازهای این پزشکان را برطرف می‌کند، با استفاده از طراحی مدرن و رویکردهای فناوری که استفاده و درک آن را آسان می‌کند، نوعی نوآوری است که به ما کمک می‌کند در نهایت شروع به استخراج ارزش واقعی از انقلاب دیجیتال در مراقبت های بهداشتی کرد."

-Robert M. Wachter، MD گروه پزشکی، UCSF

* خروج ایمن و آسان: خروج از سیستم شما توسط کل تیم در طول روز به روز می شود و انتقال شما را سریع و کامل می کند.

* گرد کردن هوشمندانه: دورهای سریعتر و مؤثرتر با برنامه و لیست وظایف مشترک.

* ترشحات به موقع و هماهنگ: همه در یک صفحه هستند بنابراین هیچ چیز از طریق شکاف نمی افتد.

*لیست های خود را چاپ کنید*

لیست چاپ شده را قالب بندی کنید - لیست ها، جهت صفحه، اندازه فونت، حتی ستون هایی را که باید چاپ شوند را انتخاب کنید.

*حالت آفلاین قوی*

حتی زمانی که اتصال را از دست می دهید کار می کند. به‌روزرسانی‌ها به‌طور خودکار با اتصال مجدد ذخیره و همگام‌سازی می‌شوند. مناطق مرده موضوعی نیستند.

*لیست بیماران کامل خود را طراحی کنید*

لیست های کاملاً قابل تنظیم لیست بیماران خود را با هر تعداد فیلد که نیاز دارید طراحی کنید - بدون هیچ کمکی از IT

*پشتیبانی عکس*

عکس‌های نامحدود را در لیست بیماران خود آپلود کنید (پشتیبانی از jpg، png و gif)

*بیش از یک چک باکس*

وظایف به کل تیم اجازه می دهد تا بداند چه کسی چه کاری را انجام می دهد، در چه زمانی - مسئولیت ها و مراحل بعدی را مشخص می کند.

*اعلان های شخصی*

از به‌روزرسانی‌ها جلوتر باشید - فهرست‌هایی را که می‌خواهید پیگیری کنید و نحوه اطلاع‌رسانی را انتخاب کنید.

*فهرست مشترک بیمارانی که تیم ها دوست دارند و IT به آن اعتماد دارند*

Listrunner PHI را رمزگذاری شده و جدا از داده های شخصی و خدمات ابری شما نگه می دارد.

 

MKSAP 19

این برنامه نسخه آنلاین را تکمیل می کند و با اشتراک های MKSAP 19 Digital، MKSAP 19 Complete Green و MKSAP 19 Complete گنجانده شده است. به سادگی با نام کاربری و رمز عبور ACP یا MKSAP 19 خود وارد شوید. اگر برای تنظیم حساب خود به کمک نیاز دارید، از ACP Online بازدید کنید. برخی از عملکردهای برنامه نیاز به اتصال اینترنتی فعال دارند.

برنامه جدید خود ارزیابی دانش پزشکی® (MKSAP® 19) جدیدترین و حیاتی ترین اطلاعات را در هسته پزشکی داخلی و فوق تخصص های آن در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به عنوان یک پزشک متخصص در طب داخلی از آنچه باید بدانید آگاه باشید. امروز. MKSAP 19 شامل بخش‌های متنی کاملاً تحقیق شده و 1200 سؤال چندگزینه‌ای مانند امتحان به همراه صدها شکل، نمودار و جدول است تا تجربه یادگیری شما را افزایش دهد. سوالات اصلی و با کیفیت MKSAP 19 شامل سناریوهای بالینی مبتنی بر بیمار بر اساس آخرین شواهد است. هر سوال تصمیم گیری شما را به چالش می کشد، به شما کمک می کند نقاط قوت را کشف کنید، و زمینه هایی را برای به روز رسانی یا کسب دانش جدید هدف قرار دهید. این برنامه مشترکین MKSAP 19 Digital، MKSAP 19 Complete Green، یا MKSAP 19 Complete را قادر می‌سازد تا همه متن را بخوانند و به همه سؤالات به‌صورت آفلاین پاسخ دهند. هنگامی که به اینترنت متصل هستید، پاسخ ها به طور خودکار با نسخه آنلاین همگام می شوند.ناشر این برنامه، کالج پزشکان آمریکایی، بزرگترین سازمان تخصصی پزشکی در ایالات متحده است که در بیش از 145 کشور در سراسر جهان اعضای دارد. عضویت ACP شامل 161000 پزشک داخلی (اینترنیست)، فوق تخصص مرتبط و دانشجوی پزشکی است. پزشکان داخلی متخصصانی هستند که دانش علمی و تخصص بالینی را برای تشخیص، درمان و مراقبت دلسوزانه از بزرگسالان در سراسر طیف از سلامت تا بیماری پیچیده به کار می‌برند.

 

UCSF Outpatient Medicine Handbook

کتاب راهنمای پزشکی سرپایی UCSF، یک راهنمای مختصر برای پزشکی سرپایی، از جمله ارزیابی، مدیریت و زمان مراجعه است.

ASH Pocket Guides

برنامه راهنمای جیبی ASH همه راهنماهای جیبی ASH را گرد هم می آورد تا راهنمایی برای تشخیص و مدیریت انواع شرایط هماتولوژیک ارائه دهد. ویژگی های کلیدی عبارتند از:

ویژگی های جستجو و موارد دلخواه جدید به شما این امکان را می دهد که به سرعت به ابزارها و راهنماهایی که به طور منظم استفاده می کنید دسترسی داشته باشید. روی نماد قلب کلیک کنید تا راهنماها یا ابزارهای جیبی را به بالای لیست ببرید.همه راهنماهای جیبی موجود در حال حاضر ASH، از جمله:

• لوسمی حاد – کار تشخیصی اولیه

• دوز ضد انعقاد

• گاموپاتی مونوکلونال با اهمیت نامشخص (MGUS)

• انتقال گلبول قرمز

• مدیریت عوارض حاد بیماری سلول داسی شکل

• حفظ سلامت و مدیریت عوارض مزمن بیماری سلول داسی شکل

• هیدروکسی اوره و انتقال خون برای درمان بیماری سلول داسی شکل

• ترومبوسیتوپنی ناشی از هپارین (HIT)

• ترومبوسیتوپنی ایمنی (ITP)

• ترومبوسیتوپنی در بارداری

• بیماری فون ویلبراند (VWD)

• انتخاب عاقلانه، 15 موردی که پزشکان و بیماران باید زیر سوال ببرند

22 ابزار بالینی شامل:

ماشین حساب:

• 4Ts امتیاز احتمالی بالینی برای HIT

• امتیاز خونریزی

• پاکسازی کراتینین (Cockcroft-Gault)

• وضعیت عملکرد ECOG

• امتیاز EUTOS برای CML

• دوز فاکتور هشتم برای هموفیلی

• دوز فاکتور XI برای هموفیلی

• امتیازدهی FLIPI برای لنفوم فولیکولار

• شاخص همبودی HCT

IPSS-R برای پیش آگهی در MDS

• خطر پیشرفت MGUS

• امتیاز MIPI برای لنفوم سلول گوشته امتیاز شکنندگی میلوم

• امتیازدهی R-IPI برای لنفوم سلول B منتشر بزرگ

• امتیاز سوکال برای CML

 

• امتیاز خطر بالینی VTE (خورنا) در بیماران مبتلا به سرطان سرپایی

• معیارهای ولز برای آمبولی ریه

Wells' Ctieria برای DVT

درختان تصمیم:

• دوز اولیه وارفارین

• تنظیم دوز وارفارین مزمن

• الگوریتم ارزیابی VWD

• الگوریتم تشخیصی و درمان اولیه برای HIT

• کار تشخیصی اولیه لوسمی حاد

 

Browns Pharmacy

Brown's Pharmacy مفتخر است که اپلیکیشن جدید خود را برای آیفون و آیپد معرفی کند که به شما امکان می دهد پروفایل نسخه خود را مدیریت کنید و نسخه های خود را به سرعت و به راحتی با استفاده از دستگاه های خود سفارش دهید. داروخانه ما به ارائه بهترین مراقبت ممکن برای رفع نیازهای سلامت و تندرستی خانواده شما اختصاص دارد.

امکانات:

پر کردن سریع: نسخه های خود را با تایپ شماره تلفن و شماره (های) نسخه خود دوباره پر کنید.

ورود به نمایه: با استفاده از شماره کارت و پین صادر شده توسط داروخانه برای شما وارد شوید. نمایه نسخه فعلی خود را در دستگاه خود مشاهده کنید. با کلیک بر روی کادر کنار نسخه خود، سفارش را ثبت کنید.

- راه سریع برای سفارش Rxs شما

- قابلیت سفارش 7*24

- سریع، ساده و آسان

- از هر جایی از جمله زمانی که در تعطیلات هستید سفارش دهید

 

ResQ Medical

ResQ Medical یک راه حل خودکار برای ثبت دقیق ساعات کار ساکنین بیمارستان بدون نیاز به وارد کردن دستی داده ها است. هنگامی که کاربران با گوشی هوشمند خود وارد بیمارستان می شوند و از آن خارج می شوند، ساعات کاری ساکنین به طور خودکار بدون نیاز به تلاش دستی ثبت می شود. برای ثبت ساعات کار نیازی به ورود به سیستم کامپیوتری، کارت پانچ یا اقدامی نیست. کاربران به سادگی با گوشی هوشمند یک مکان از پیش تعیین شده را وارد می کنند و ساعت ها به طور خودکار ثبت می شود.

ResQ زندگی ساکنان، مدیران و شرکت کنندگان را ساده می کند و از انطباق با دستورالعمل های ACGME پشتیبانی می کند. ساکنان زمانی را که صرف ثبت دستی ساعات کاری خود می کنند حذف می کنند و مدیران می توانند از طریق پلت فرم ابری امن ResQ به داده ها و گزارش های لازم دسترسی داشته باشند.

کارکنان بیمارستان می توانند از ResQ در گوشی های هوشمند موجود خود استفاده کنند. ResQ سازگار با باتری است و استانداردهای صنعت را برای جمع آوری ساعات کاری تغییر می دهد. WorkTime™ به بیمارستان‌های آموزشی کمک می‌کند تا خواسته‌های ساعت کار را برآورده کنند و در عین حال بر آموزش و مراقبت از بیمار تمرکز کنند. اطلاعات جمع آوری شده هرگز با هیچکس خارج از موسسه کاربران به اشتراک گذاشته نمی شود.

 

AgileMD

AgileMD کتابچه های راهنمای مورد اعتماد، پروتکل های بالینی و یادداشت های مراقبتی را برای سازمان های شریک ارائه می دهد. دسترسی از طریق دعوت از مدیر برنامه، مقیم ارشد یا مدیر پزشکی شما اعطا می شود.امروزه بیش از 80000 پزشک، دستیار و دانشجوی پزشکی برای بهبود کیفیت مراقبت، کاهش استفاده غیر ضروری و کاهش خطر خطاهای پزشکی به AgileMD متکی هستند.با برنامه AgileMD، شما و تیمتان می توانید:

• به کتابچه های راهنمای پزشکی و منابع ارائه شده توسط سازمان خود دسترسی داشته باشید

• مسیرها، پروتکل ها و اسناد مرجع برای اشتراک گذاری ایجاد کنید

• مشاهده تمام منابع هنگام کار آفلاین، بدون دسترسی به اینترنت

• هنگامی که فایل ها به روز می شوند، تغییرات را به صورت خودکار همگام سازی کنید

• ارائه بازخورد به نویسندگان منابع و مشارکت کنندگان

 

Ascension Wysa: Well-being App

Ascension Wysa یک برنامه است که در آن با یک پنگوئن ربات چت دوستانه درگیر می شوید تا رفاه خود را افزایش دهید. تصور کنید یک ردیاب خلق و خو، مربی تمرکز حواس، کمک کننده اضطراب، و همراهی که خلق و خو را تقویت می کند، همه در یک جا جمع شده اند. هنگامی که به شخصی نیاز دارید که با او تعامل داشته باشید، همیشه در کنار شماست، Ascension Wysa به پیگیری خلق و خوی شما کمک می کند و با تکنیک های اثبات شده خود و صداهای مدیتیشن و تمرکز حواس آرام بخش، با استرس و اضطراب مبارزه می کند. این برنامه رایگان، ناشناس و 24/7 در دسترس است. Ascension Wysa که برای همکاران و خانواده نزدیک آنها قابل دسترسی است، همچنین به مراقبت های سفارشی مانند myCare، برنامه کمک به کارمندان (EAP)، مراقبت معنوی بر اساس تقاضا، مراقبت آنلاین Ascension و منابع بهداشت رفتاری مرتبط است.

Ascension Wysa از طریق عوامل استرس زای بزرگ و کوچک زندگی با استفاده از علم به عنوان پایه ای برای حمایت از سلامت روان شما در دسترس شما است. این اپلیکیشن از تکنیک‌های مبتنی بر شواهد مانند رفتار درمانی شناختی (CBT)، رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT)، یوگا و مدیتیشن برای حمایت از شما و کمک به مدیریت استرس، اضطراب، خواب عمیق، از دست دادن و سایر نیازهای سلامت روانی استفاده می‌کند. Ascension Wysa همچنین دارای ارزیابی سلامت روان با تست های افسردگی و اضطراب است.

Ascension Wysa را به عنوان یک دوست هوش مصنوعی در نظر بگیرید که می توانید به صورت رایگان با او چت کنید. با پنگوئن گپ بزنید یا تمرینات تمرکز حواس را برای تسکین اضطراب، افسردگی و مدیریت استرس مرور کنید. تکنیک‌ها و مکالمات مبتنی بر درمان، یک برنامه چت درمانی بسیار آرامبخش را ایجاد می‌کند، چه به دنبال مقابله بهتر با اختلالات روانی، مدیریت استرس یا تقویت سلامت روان خود باشید. اگر با استرس، اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کنید یا با عزت نفس پایین کنار می آیید، در این صورت تعامل با Ascension Wysa می تواند به شما کمک کند آرام شوید و گیر نکنید - همدلانه، مفید است و هرگز قضاوت نمی کند.

Wysa که به صورت شبانه روزی مورد استفاده قرار می گیرد و مورد اعتماد 2500000 نفر است، یک چت ربات با هوش هیجانی است که از هوش مصنوعی برای پاسخ به احساساتی که شما ابراز می کنید استفاده می کند. از ابزارها و تکنیک هایی استفاده کنید که به شما کمک می کند با چالش ها به شیوه ای سرگرم کننده و مکالمه کنار بیایید. هنگامی که به پشتیبانی اضافی نیاز دارید، می توانید به راحتی با پیشنهادات اضافی مانند مشاوره رایگان و محرمانه از طریق EAP ارتباط برقرار کنید. مکالمه یک به یک با روحانی معراج، یا مراقبت از یک پزشک، روانپزشک یا درمانگر از طریق Ascension Online Care.

94٪ از افرادی که از برنامه Wysa استفاده کرده اند، آن را برای سلامتی خود مفید می دانند. در اینجا نگاهی به آنچه که هنگام دانلود Ascension Wysa به دست می آورید آورده شده است:

- روز خود را خالی کنید یا فقط به آن فکر کنید

- تکنیک های CBT و DBT را برای ایجاد انعطاف پذیری به روشی سرگرم کننده تمرین کنید

- از یکی از 40 ابزار کوچینگ مکالمه استفاده کنید که به شما کمک می کند با استرس، اضطراب، افسردگی، حملات پانیک، نگرانی، از دست دادن یا تعارض مقابله کنید.

- با کمک 20 تمرین مدیتیشن ذهن آگاهی، آرامش، تمرکز و خوابی آرام داشته باشید

- ایجاد اعتماد به نفس، کاهش شک و تردید و بهبود عزت نفس خود از طریق مدیتیشن اصلی و ذهن آگاهی، تجسم، تکنیک های تجسم اعتماد به نفس، ذهن آگاهی پیشرفته برای عزت نفس

- مدیریت عصبانیت و طغیان از طریق تمرینات مراقبه ذهن آگاهی برای شفقت، آرام کردن افکار و تمرین تنفس

- مدیریت افکار مضطرب و اضطراب از طریق تنفس عمیق، تکنیک‌های مشاهده افکار، تجسم و کاهش تنش

- از طریق تمرینات تجسم و مدیتیشن برای افزایش مثبت اندیشی انرژی بیشتری دریافت کنید.

- توجه آگاهی، تکنیک حل، به چالش کشیدن منفی گرایی، تمرین تکنیک های تنفس برای غلبه بر نگرانی

- مدیریت تضاد در محل کار، مدرسه یا در روابط از طریق تکنیک‌های ذهن‌آگاهی و تجسم خاص مانند ورزش با صندلی خالی، مدیتیشن سپاسگزاری، تمرین‌هایی برای ایجاد مهارت در داشتن مکالمات دشوار.

- به سرعت و به راحتی به چندین پیشنهاد رفاهی دیگر از جمله myCare، EAP، On Demand Spiritual Care، Ascension Online Care و Behavioral Health متصل شوید.

 

inHealth : Well-being

inHealth پیشرو در صنعت مراقبت های بهداشتی مبتنی بر ارزش است که ارزیابی و برنامه ریزی برای راه حل های سلامت جمعیت، خدمات رفاهی سفارشی و مدل های مراقبت نوآورانه برای کارفرمایان، جوامع و سیستم های بهداشتی ارائه می دهد.برنامه inHealth به شما امکان می دهد به برنامه رفاه شرکت خود دسترسی داشته باشید.امکانات:

- ارسال پرسشنامه خطر سلامت و مشاهده گزارش ها.

- مراحل، تمرینات، مسافت، وزن و موارد دیگر را دنبال کنید ادغام Apple Health و Fitbit

- در چالش های ایجاد شده توسط کارفرمای خود ثبت نام کنید.

- پاداش های برنامه خود را دنبال کنید.

- مشاهده مطالب آموزشی برای داشتن یک سبک زندگی سالم.

- پاسخ به پیام های ارسال شده توسط مربی سلامت.

- و خیلی بیشتر...

برنامه inHealth از iOS 10.0 و بالاتر پشتیبانی می کند.

 

بالا