MaNaDr for Healthcare Provider

(مخصوص متخصصین)

MaNaDr برای پزشکان متخصص که برای استفاده از پلت فرم MaNaDr ثبت نام کرده اند. این برنامه به متخصصان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا از طریق برنامه Patient MaNaDr به بیماران خود متصل شوند. تمام ارتباطات بین برنامه های موبایل و سرورهای ما با 256 بیتی SSL امن است.

 

BetterHelp

BetterHelp راهی مناسب برای دریافت کمک حرفه ای از پزشکان مجرب و مشاوران آنلاین است.

با بیش از 750 مشاور آموزش دیده، با تجربه و معتبر که از طیف وسیعی از حوزه ها شامل افسردگی و اضطراب خانواده و زوج درمانی برخوردار است، هرگز راهی آسان تر از دریافت کمک شخصی و حرفه ای در هنگام نیاز به آن نیست.

 

ویژگی ها:

⦁ بیش از 750 مشاور و درمانگر که انواع متنوعی از تخصصها شامل درمان رفتار شناختی (CBT)، درمان رفتار دیالکتیکی (DBT) و موارد دیگر را پوشش می دهند

⦁ مبارزه با استرس - سلامت روان و خلق و خوی شما را بهبود می بخشند

⦁ دریافت کمک حرفه ای  افسردگی، هراس و اضطراب، اختلال وسواسی اجباری (OCD)، PTSD یا هر گونه بیماری روحی دیگر که ممکن است با آن برخورد کنید

⦁ همه مشاوران دارای مجوز، آموزش دیده، معتبر و با تجربه هستند

⦁ مطابقت با یک مشاور قابل دسترس که برای نیازهای شما مناسب است

⦁ 24/7، ارتباط با درمانگر

⦁ جلسات زنده را با مشاور خود برنامه ریزی کنید یا از پیام رسان امن استفاده کنید

⦁ دسترسی به مشاغل سازنده، وبینارهای آموزشی گروهی

 

Access A Doctor

در صورت نیاز بیشتر به مراقبت، به پزشک دسترسی پیدا کنید!چگونه می خواهید به صورت 24 ساعته در روز و 7 روز در هفته به پزشکان دارای مجوز دسترسی سریع و آسان داشته باشید؟دسترسی به یک دکتردر کوتاهترین زمان! بنابراین به جای تعیین وقت ملاقات برای مراجعه به پزشک یا رفتن به اورژانس یا مرکز فوریت مراقبت ، شما فقط یک تماس تلفنی برقرار می کنید و سپس توسط پزشک ویزیت میشوید ، مشکل پزشکی شما تشخیص داده میشود و حتی پس از تجویز داروهایتان درب منزل است

 

PlushCare: Online Doctor

به یک پزشک معتمد و معتبر در دنیا مراجعه کنید.داروهای تجویز شده خود را دریافت کنید. سلامتی خود را خیلی زود بدست آورید این شعار ماست.پزشکان ما از 50 دانشکده برتر پزشکی آمده اند و دارای در ایالات متحده هستند.در سراسر کشور و در 50 ایالت و ولسوالی کلمبیا در دسترس هستند.

این برنامه به شما کمک می کند تا در رفت و آمد و هزینه های خود صرفه جویی کنید و در هر لحظه که احتیاج دارید به پزشک دسترسی داشته باشید،مشاوره بگیرید و داروهایتان را دریافت کنید.به سادگی یک زمان برای قرار ویزیت آنلاین انتخاب کنید ، اطلاعات بیمه خود را وارد کنید (در صورت وجود) ، حساب کاربری خود را ایجاد کنید  و می توانید از طریق تلفن هوشمند یا وب کم خود به یکی از پزشکان ما وصل شوید.

 

Convenient VirtuCare

این برنامه کار را برای بیماران راحت تر می کند که در صورت نیاز به پزشک یا سرپرستار ،سریعا نیازشان برطرف شود و درمان شوند.اکنون ویزیت های شما لازم نیست در یک مطب اتفاق بیفتد - ممکن است در خانه ، محل کار شما ، هنگام تعطیلات یا هر کجا که باشد ، اتفاق بیفتد.ارائه دهندگان مناسب VirtuCare پزشکان و سرپرستاران دارای مجوز هستند که می توانند یک ویزیت و مراقبت فوری را از طریق چت تصویری ایمن در دستگاه تلفن همراه ، رایانه یا تبلت انجام دهند. بعد از تشخیص ارائه دهنده این بیماری ، آنها در صورت نیاز نسخه ای را به داروخانه مورد نظر خود ارائه می دهند. به همین دلیل آینده پزشکی امروز با Convenient VirtuCare آغاز می شود.

DA Care

این برنامه 12 ویژگی را ارائه می دهد که باعث افزایش تجربه کلی اعضا می شود. اعضا می توانند کلینیک را پیدا کنند ، از کارت الکترونیک سلامت خود  درخواست ضمانت نامه کنند ، نظرات خود را ارسال کنند ، وضعیت نظرات خود را ببینند ، مزایا را مشاهده کنند، اعلان ها را دریافت کنند، تجربه یک ویزیت تصویری داشته باشند همچنین برای خود ایجاد پروفایل نمایند و تنظیمات پروفایل خود را انجام دهند و ...

 

Swedish Health Connect

به سرعت در مورد گزینه های گوناگون با پزشک مراقب خود صحبت کنید،توسط او ویزیت شوید،نسخه دریافت کنید و اطلاعات پزشکی خود را به صورت الکترونیکی برای پزشک ارسال کنید. همه امکانات در یک پلتفرم برای شما جمع آوری شده است.

• به پزشک خود پیام دهید

• قرار ویزیت حضوری را تنظیم کنید

• قرار ویزیت ویدیویی را برنامه ریزی کنید

• قرار ویزیت در منزل را برنامه ریزی کنید

• سوابق بهداشتی MyChart خود را مشاهده کنید

 

vHealth

پزشکان ما وقت خود را برای درک نیازهای سلامتی شما قرارداده اند وشما را به بهترین راه حل ممکن برای درمان بیماریتان راهنمایی می کنند. هر کجا که در جهان هستید ، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.خانواده شما مراقبت های صحیحی با vHealth دریافت می کنند.پزشکان ما برای مشاوره به زبانهای انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ماندارینایی و ژاپنی در دسترس هستند.دو نوع خدمات در دسترس هستند:

(1) مشاوره ویدئویی: قرار ویزیت ویدئویی با پزشک در زمانی که مناسب شما است ، رزرو کنید

(2) مشاوره تلفنی: درخواست ویزیت تلفنی - پزشک به طور معمول با شما صحبت میکند

 

 

VCU Health Anywhere

این برنامه به شما امکان می دهد تا با یک متخصص پزشکی توسط دستگاه تلفن همراه یا تبلت خود ویزیت ویدیویی و آنلاین داشته باشید. بهترین شرایط برای کسانی که نیازی به توجه و معالجه اضطراری ندارند ، این برنامه امکان دسترسی سریع به متخصصان را برای شما فراهم میکند.اگر از Apple Health استفاده می کنید ، می توانید اطلاعات مربوط به سلامتی خود مانند ضربان قلب ، فشار خون ، دمای بدن ، قند خون ، وزن ، اطلاعات تغذیه ای و میزان تنفس را در حین ویزیت مجازی خود  با ارائه دهنده سلامت به اشتراک بگذارید.

 

 

 

KidCare Anywhere

این برنامه به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه از طریق تلفن هوشمند ، تبلت یا گوشی تلفن همراه به یک ارائه دهنده کودک کودکان دسترسی داشته باشید تا به شما در شرایط غیر اضطراری کودک کمک کند. ارائه دهندگان می توانند با آسایش در خانه خود یا هرجای دیگر در مورد مشکلات و بیماریهای جزئی فرزندتان با شما گفتگو کنند ، راهنمایی لازم را انجام دهند ، و راه حل مناسب را در معالجه کودکان ارائه دهند.این برنامه میتواند برای شرایط رایج مانند تب ، سرفه ، احتقان ، آبریزش بینی ، حساسیت ، چشم صورتی ، گلو درد ، بثورات جزئی ، سویه های جزئی ، معده ناراحت کننده یا سایر علائم جزئی ، راهنمایی و درمان را ارائه کند. كودكان دارای صدمات جدی یا بیماری های جدی و تهدید كننده ، باید مستقیماً به اتاق اورژانس مراجعه كنند. پس از قرار ویزیت ، ارائه دهنده شما ممکن است در صورت لزوم نسخه ای را ارسال کند که به داروخانه مورد نظر شما ارسال شود.

 

Doctor Care Anywhere

این برنامه در هرلحظه به شما خدمات درمانی ارائه میدهد و به شما اطمینان می دهد تا مراقب سلامتی خود و خانواده خود باشید  هر کجا که هستید و هر زمان که به ما احتیاج دارید.هرزمان که احتیاج به پزشک دارید میتوانید ویزیت های ویدیویی و تلفنی با پزشکان واجد شرایط و ثبت شده در انگلستان را تجربه کنیدد ، به یک سرویس تحویل نسخه دسترسی داشته باشید و 24/7 به سوابق پزشکی خود و اعضای خانواده تان دسترسی داشته باشید

زمان ملاقات با توجه به شما:رزرو وقت ملاقات آسان است! فقط از طریق دستگاه خود وارد شوید ، زمانی را پیدا کنید که برای شما مناسب و فوراً جلسات خود را رزرو کنید. ما 8 صبح تا 10 عصر ، 365 روز در سال (به وقت انگلیس) درخدمت شما هستیم.

پزشک معاصر خانواده:اگر می خواهید به طور خاص با یک پزشک مشخص  صحبت کنید ، پزشک خود را بر اساس مناطقی که در آن ها تخصص دارند ، زبانهایی که آنها صحبت می کنند ، انتخاب کنید یا اینکه اگر قبلاً با پزشک ملاقات داشته اید وی را درگروه پزشکان خانوادگی قرار دهید .

تحویل دارو:شما می توانید داروی تجویز شده خود را درب منزل تحویل بگیرید .

ارجاع فوری:در صورت مشاوره کامل و در صورت لزوم در شرایط حاد اضطراری ، پزشک مجازی شما میتواند یک پزشک حضوری را به بالین بفرستد تا شما هرچه سریعتر درمان شده و آیا به بیمارستان انتقال یابید.همین طور پرونده پزشکیتان به روز میشود و به صورت آنلاین دراختیار تیم پزشکی برای درمان شما قرار میگیرد.

 

Altibbi

Altibbi شما را با پزشکان معتبر در عرض چند دقیقه در 24/7 از طریق تماس های صوتی خصوصی ومتصل می کند! همچنین این برنامه دسترسی به هزاران مقاله پزشکی و ستون مشاوره بهداشتی که شامل انواع شاخه های پزشکی است ، توسط 10 هزار پزشک معتبر نوشته شده است را ممکن میسازد.در فرهنگ لغت پزشکی Altibbi با هزاران مطلب که بیماری ها ، علائم ، جراحی ها و معالجه به زبان عربی را توصیف می کند ، آشنا شوید.توضیحات بیش از 12000 دارویی را که در دسترس مصرف کننده عرب است ، با دوز و عوارض جانبی در دائره المعارف دارویی Altibbi جستجو کنید.

اطلاعات تماس با بیش از 10،000 پزشک معتبر و تجهیزات پزشکی در سراسر جهان عرب را در فهرست پزشکی Altibbi جستجو کنید

 

برنامه Altibbi را بارگیری کنید

گپ یا تماس صوتی را انتخاب کنید

علائم خود را به اشتراک بگذارید

بارگذاری پرونده ها (تصاویر ، آزمایشگاه ها و غیره)

از طریق شماره موبایل خود ثبت نام کنید

روش پرداخت دلخواه خود را انتخاب کنید

-طی چند دقیقه تماس پزشک را امتحان کنید

پزشک پس از اتمام مشاوره از راه دور ، نسخه کتبی برای شما ارسال می کند

 

my portal. by Dignity Health

این برنامه پورتال پیدا کردن تمام اطلاعات پزشکی شما به صورت سریع و آسان ، و بسیار راحت همه از طریق تلفن همراه شما میباشد! با استفاده از پورتال من ، می توانید سلامتی خود را بهتر مدیریت کنید:

• مشاهده سوابق پزشکی

• تجربه یک ویزیت ویدیویی

• با اطمینان به پزشک خود سؤالاتی ارسال کنید

• پرداخت قبض

• برنامه ریزی و مشاهده قرارهای آینده

• دسترسی به لیستی از داروها ، ایمن سازی اطلاعات پزشکی شخصی و دسترسی به نتایج آزمایش خود

• داده های HealthKit خود را به پرونده پزشکی الکترونیکی خود اضافه کنید

با درگاه این اپ توسط Dignity Health ، تمام نیازهای مراقبتی خود را در کنار هم در یک مکان خواهید داشت. تمام ویژگی ها از جمله پزشکان، پیام رسانی ، پرداخت صورتحساب شما و دسترسی به سوابق پزشکی شما در شبکه ایمن قرار دارند ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما امن است.هرکسی می تواند به پورتال دسترسی داشته و از آن استفاده کند. برنامه شما به سادگی نیاز به بارگیری برنامه و ثبت نام با اطلاعات خود دارید. سپس می توانید یک ارائه دهنده را جستجو کنید ، یک قرار ملاقات را برنامه ریزی کنید یا یک پزشک را به طور واقعی 24/7/365 ببینید.

 

Self-Care Med

این برنامه ابزار تصمیم گیری مربوط به بهداشت شخصی را در اختیار شما قرار می دهد. اینها ابزارهای عملی هستند تا به شما در تصمیم گیری بهتر درباره مراقبت شخصی کمک شود.

1. از Med Self-Care استفاده کنید:

آ. وضعیت اضطراری را تعیین کنید

ب مراجعه فوری به پزشک

ج اگر فکر می کنید نیازی به مراجعه به پزشک ندارید تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید

د مشخص کنید که چه اقدامات بدون نسخه (OTC) باعث می شود احساس بهتری داشته باشید

ه از یک داروساز بخواهید یک داروی بدون نسخه را به صورت تعاملی پیشنهاد کند.

2. والدین برای دریافت دوز داروهای OTC كودكان با استفاده از وزن كودك از آنان مراقبت می كنند. در صورت نیاز بعداً می توانید نام دارو ، تاریخ ، زمان و دستورالعمل دوز را ذخیره کنید.

ویژگی های دوز شامل:

آ. سیستم دوز مبتنی بر وزن ، آسان برای استفاده.

ب خطاهای دوز را از بین ببرید.

ج دوز مصرف بیش از حد یا کم مصرف را از بین ببرید.

د از مصرف نامناسب دارو جلوگیری کنید.

ه صرفه جویی در دوز برای استفاده بعدی.

3. داروهای بدون نسخه را کنار هم مقایسه کنید.

آ. داروهای سوزش سر دل ، داروهای تسکین دهنده درد ، پروبیوتیک ها ، قطره چشم ، داروهای سرماخوردگی ، سمعک ها و حتی نوشیدنی های انرژی زا را با هم مقایسه کنید.

ب بدانید کدام دارو سریعتر ، بهتر یا طولانی تر عمل خواهد کرد.

مراقبت های بهداشتی و درمانی مؤثر و عمل گرا اکنون در نوک انگشتان شماست. خودمراقبتی بدون متخصص مراقبت های بهداشتی تاکنون بیشتر یک بازی حدس و گمان بوده است.

آیا نیاز به ملاقات با پزشک دارید؟ این برنامه علل احتمالی علائم شما را به صورت گام به گام طی خواهد کرد. به شما اطلاعات پیشنهادی می دهد تا بهترین تصمیم را در طول راه بگیرید.

اکنون می توانید:

آ. مشکلاتی را که منجر به تشخیص خود نادرست می شود را از بین ببرید.

ب از ابزارهای منظم برای بیماری های رایج استفاده کنید.

ج دیگر لازم نیست برای تصمیم گیری به تجربیات شخصی گذشته خود ، خانوادگی ، دوستان و همکاران اعتماد کنید.

د دیگر لازم نیست که علت واقعی مشکلی را که می تواند منجر به موارد مهمتری شود قبل از مراجعه به پزشک معطل کنید.

ه به شیوه ای کارآمد از درد معده ، اسهال ، تب ، حالت تهوع مراقبت کنید.

 

iCliniq - Ask a Doctor

iCliniq شماره 1 برای مشاوره آنلاین پزشک است. اولین سؤال پزشکی خود را رایگان دریافت کنید! سوالات پزشکی به صورت رایگان توسط پزشکان برتر پاسخ داده می شود.بیش از 3500+ پزشک در 80+ تخصص پیدا کرده و با آنان شروع به مشورت کنید و ویزیت شوید.این برنامه از سال 2012 توسط میلیونها کاربر در سراسر جهان قابل اعتماد است.با پزشکان متخصص زنان و زایمان ، پوست ، داخلی ، قلب و عروق ، سکسولوژی مشورت کنید و از دیگر تخصصها مطلع شوید و پاسخ سریع خود را دریافت کنید.

ویژگی های اصلی:

• از پزشک سؤال کنید

• با پزشک تماس ویدیویی برقرار کنید

• گپ فوری با پزشک

• گزارشات بهداشتی یا تصاویر را با سؤالات پزشکی خود بارگذاری کنید

 

 

Health Tracking from Doctor Care Anywhere

این برنامه به شما امکان می دهد علائم ، شرایط و فاکتورهای سبک زندگی خود را که مستقیماً روی سلامتی شما تأثیر می گذارد - تماما با لمس یک دکمه - کنترل کنید.شما می توانید برای ردیابی علائم ، شرایط و عوامل شیوه زندگی ، الگوو ایجاد گزارش و نمودار ، از ردیابی سلامت استفاده کنید ، پیشرفت خود را با پزشک خود در میان بگذارید و یادآوری های داروئی را تنظیم کنید. با ردیابی علائم خود می توانید مروری بهتر از سلامتی خود داشته باشید و ببینید چه چیزی نیاز به توجه دارد و همچنین الگوهایی که می توانید تأثیر یک داروی جدید یا تغییر در رژیم غذایی و ورزش را کنترل کنید ، ببینید چه موقع فراز و نشیب ها اتفاق می افتد و پیشرفت سلامتی خود را ردیابی کنید. اطلاعات به روز خود را با پزشک و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی به اشتراک بگذارید تا وضعیت و شرایط شما را بهتر ارزیابی و توصیه کند. گزارش ها و نمودارها را بارگیری کنید تا به پزشک خود نشان دهید که در هر ویزیت چه مسایلی عنوان،معاینه و تحت بررسی قرار گرفته است.

دلایل خوب استفاده از این برنامه

آکنه

اضطراب

آسم

فیبریلاسیون دهلیزی

خستگی مزمن

بیماری سلیاک

کولی

یبوست

COPD

کرون

افسردگی

دیابت

اگزما

تب

فشار خون

کم کاری تیروئید

سندرم روده تحریکپذیر

بیماری کلیوی

میگرن

اماس

پوکی استخوان

پارکینسون

 

Dry Eye OSDI Questionnaire

متخصصین چشم پزشک:

این برنامه به شما امکان می دهد تا شاخص های بیماری های سطح چشم را در یک پرسشنامه معتبر ، قابل اطمینان ، با 12 ماده که به منظور ارزشیابی سریع علائم مرتبط با خشکی مزمن و شدت آن طراحی شده است،بررسی کنید. این برنامه با یک رابط کاربری ساده و محاسبه نمره لحظه ای ، اجرای برنامه OSDI را با پرسیدن مستقیم سوال از بیمار تست را آسان تر میکند. این برنامه را بخشی از تمرین خود قرار دهید و از آن برای کمک در ارزیابی سریع خشکی مزمن چشم و پیگیری نتایج بیمار به مرور زمان استفاده کنید.

بیماران:

پرسشنامه OSI Dry Dry OSDI به محاسبه نمره شاخص بیماری های سطح چشم (OSDI ©) کمک می کند. اگر فکر می کنید ممکن است دچار خشکی مزمن شوید ، در این برنامه آزمایش OSDI © را انجام داده و با چشم پزشک یا اپتومتریست خود قرار ملاقات بگذارید ، بنابراین می توانید نتایج خود را به آنها نشان دهید.

 

Circle Medical

این برنامه یک درمانگاه مراقبت های اولیه به صورت راه دور با برقرای تماس ویدیویی است. پزشکان و متخصصین برای سلامت جسمی و روانی عمومی ، مراقبت های پیشگیرانه ، داروها ،مراجعه و درمان شرایط مزمن ب جز موارد اورژانسی در این برنامه در خدمت شما هستند. Circle Medical وابسته بهداشت UCSF است.آنچه در این اپ به شما ارائه داده میشود:

• ارزیابی COVID-19

• مدیریت بیماری های مزمن

• مشاوره درباره سلامت جنسی

• ویزیت های ویدیویی با بیمار

• بررسی جواب آزمایش خون

•تجویز و بررسی نسخه

• ارجاع به متخصص دیگر

• PREP و ....

 

 

Lansdowne Family Dental

برنامه دندانپزشکی Family Lansdowne مستقیماً به Lansdowne Family Dental متصل می شود تا دستورالعمل ها و ارتباطات پیشرفته ای را برای شما فراهم کند تا درمان راحت تر و مؤثرتر باشد.

-فروشگاه در شرایط اضطراری 24/7

-اطلاعات مربوط به درمان

-قرارهای ویزیت با تقویم تلفن

-درخواست ملاقات ها

-ناوبری GPS به Office

-بیشتر!

 

 

 

HaloGP

این برنامه  به بیماران این امکان را می دهد تا جلسات پزشکی را با پزشک مورد نظر خود رزرو کننی. این سرویس برای کاربران رایگان است و به بیماران امکان می دهد جلسات پزشک را در 3 مرحله آسان رزرو کنند:

1. دلیلی برای بازدید خود انتخاب کنید

2. یک پزشک را انتخاب کنید

3. زمان قرار ویزیت را انتخاب کنید

با استفاده از برنامه موبایل HaloGP ، به ویژگی های زیر نیز دسترسی خواهید داشت:

- در دسترس بودن پزشکان را در زمان واقعی مشاهده کنید

- دسترسی سریع به ارائه دهندگان پزشکی و پزشکان مورد علاقه خود را تجربه کنید

- رزرو سریع از طرف اعضای خانواده و وابستگان

- امکان لغو قرار ملاقات خود با رعایت دستورالعمل های ارائه دهنده

 

Virtual Care The Iowa eClinic

این برنامه یک سیستم عامل مجازی سازگار با هیپا است که به شما امکان می دهد با یک متخصص مراقبت های بهداشتی یک ویزیت ویدیویی آنلاین داشته باشید. به eClinic ما به عنوان یک تماس خانگی پیشرفته فکر کنید و به شما امکان می دهد وقتی نمیتوانید به مطب یا مراقبت فوری دسترسی حضوری داشته باشید به یک ارائه دهنده کلینیک آیووا دسترسی پیدا کنید. با مراجعه به eClinic Iowa ، می توانید یک متخصص بهداشت و درمان را به راحتی در خانه یا محل کار خود ببینید. از طریق ویزیت ویدیویی ، ما پاسخ سوالات پزشکی شمارا میدهیم ، بیماری ها را تشخیص داده و آسیب ها را ارزیابی میکنیم.

 

Synct

همگام سازی بیماران و پزشکان بایکدیگر. مراقبت مؤثر. محل کار مجازی.

با این برنامه ، مراقبت های پزشکی مجازی اکنون در اختیار شماست. این برنامه راه حل ابتکاری را در اختیار بیماران و پزشکان قرار می دهد تا وارد یک حساب کاربری موجود شوند و با یکدیگر ارتباط پزشکی مستمر داشته باشند. اکنون بیماران به پزشک مجازی خود دسترسی دارند و می توانند طی چند دقیقه درخواست مراقبت را از طریق برنامه ارسال کنند و تحت ویزیت آنلاین قرار بگیرند

USPSTF Prevention TaskForce

یک برنامه کاربردی است که توسط وزارت بهداشت ، خدمات انسانی ، آژانس تحقیقات و کیفیت بهداشت و درمان ، آژانس پیشرو فدرال ملت برای تحقیقات در مورد کیفیت مراقبت های بهداشتی ، هزینه ها ، طراحی و ساخته شده است. برای ارزیابی نتایج و ایمنی بیمار. این برنامه توسط AHRQ برای پشتیبانی از کارگروه مستقل خدمات پیشگیری تهیه شده است. USPSTF یک هیئت داوطلبانه مستقل از متخصصان ملی در زمینه پیشگیری و پزشکی مبتنی بر شواهد است. AHRQ پشتیبانی ازUSPSTF را فراهم می کند.برنامه پیشگیریTaskForce برای کمک به پزشکان مراقبت های اولیه برای تشخیص غربالگری ، مشاوره ، خدمات دارویی و پیشگیری که برای بیمارانشان مناسب است ، تهیه شده است. اطلاعات TventionForce Prevention بر اساس توصیه‌های فعلی کارگروه خدمات پیشگیری از ایالات متحده است و با خصوصیات خاص بیمار مانند سن ، جنس و فاکتورهای انتخاب شده از رفتار قابل جستجو است. هنگام استفاده از این ابزار ، توصیه های خاص را بخوانید تا مشخص شود که آیا خدمات پیشگیرانه برای بیمار شما مناسب است یا خیر. این ابزار به معنای جایگزینی قضاوت بالینی و مراقبت فردی بیمار نیست.

 

Virtual Care by TDH Provider

این برنامه برای ارائه دهندگان دارای مجوز که مراقبت های مجازی را به دلیل شرایطی برای بیماران Teladoc Health انجام می دهند میباشد. اگر در حین ویزیت شما ، متخصص معاینه پزشکی حضوری را تعیین کند یا برای مراقبت از شرایط شما به مراقبت های اضطراری نیاز باشد ، آنها شما را به مرکز درمانی مناسب ارجاع می دهند.ویزیت ها توسط طرحی انجام می شود که سطح مراقبت مناسب را با متخصصان ارائه می دهد. دسترسی به برنامه فقط برای ارائه دهندگان پیمانکاری و یا نمایندگی مراقبت های مجازی توسط TDH محدود شده است و توسط TDH اعتبارنامه مجازی ارائه می شود.موارد قابل درمان در اپ:

· COVID-19

· آلرژی

· درد آرتریت

· آسم

برونشیت

· سرماخوردگی و آنفولانزا

· اسهال

· عفونت ها

· نیش حشرات

· راش ها

· عفونت های تنفسی

سینوزیت

· التهابات پوستی

· گلو درد

· اسپرین ها

· عفونت ادراری

· استفراغ

· سایر شرایط غیر اضطراری

 

DoctorTouch

CD / DVD پزشکی خود را بارگذاری کنید و هرگز سوابق پزشکی ، نتایج آزمایشگاه و تصاویر رادیولوژی خود را از دست ندهید. Doctor Touch به شما امکان ذخیره اطلاعات پزشکی در سرور ابر خود سازگار با HIPAA را می دهد. برای شروع ، با یک مرورگر وب در هر رایانه ای که دارای درایو دیسک است ، وارد حساب خود شوید. CD / DVD پزشکی خود را وارد کرده و مستقیماً بارگذاری را شروع کنید. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید مطالب را از درایو USB بارگذاری کنید. در هر زمان و در هر دستگاه به داده های پزشکی خود دسترسی پیدا کنید. (موبایل ، رایانه ، رایانه لوحی). تقریباً به هر زبان دلخواه در دسترس است. از طریق فناوری اشتراک گذاری امن پرونده ، اطلاعات پزشکی خود را با هر پزشک در جهان به اشتراک بگذارید.

مراقبت های اولیه از راه دور

Doctor Touch شما و خانواده شما را به شبکه مراقبت های اولیه Telehealth خود وصل می کند. در طی چند دقیقه از طریق ویدیوی زنده HD در هر دستگاه (موبایل ، رایانه و رایانه لوحی) به پزشک متصل شده و مشورت کنید. توسط پزشک ویزیت آنلاین را تجربه کرده و نسخه و داروهایتان را تحویل بگیرید.

مواردی که ما درمان میکنیم:

• آکنه

• آلرژی

• سرماخوردگی

• یبوست

• سرفه

• اسهال

• مشکلات گوش

• تب

• سردرد

• نیش حشرات

• حالت تهوع / استفراغ

• چشم صورتی

• راش

• مشکلات تنفسی

• گلو درد

• مشکلات ادراری / UTI

• افسردگی و اضطراب

• مشکلات مربوط به پوست و چشم

• مراقبت فوری

• واژینیت

 

TeleMed

ارتباط با پزشک - با لمس یک دکمه!

این برنامه رایگان در ابوظبی دسترسی ساده و ایمن به خدمات نوآورانه مراقبت های بهداشتی را برای شما فراهم میکند و به شما این امکان را می دهد تا شما برای ویزیت شدن توسط پزشک تصویر بیماری خود اعم از مشکلات پوستی،چشمی و ... را در فضای کاملا ایمن ارسال کنید .در این برنامه میتوانید پروفایل خود را تکمیل کنید.تصویر بیماری را باگوشی موبایل گرفته ،برای پزشک ارسال کنید و سپس با پزشک تماس صوتی برقرار کنید. در این برنامه در 24 ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته دسترسی به پزشک دارید و درصورتی که مشکل شما توسط برنامه قابل حل نبود نزدیک ترین درمانگاه ها و بیمارستان های محل زندگیتان از روی نقشه به شما نشان داده خواهد شد.

 

 

Mercy Care

با استفاده از این برنامه ، می توانید به ابزارهایی که برای سالم ماندن نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. بسیار آسان ، فقط برنامه را روی دستگاه تلفن همراه خود بارگیری کنید.

امکانات:

• متخصص مورد نظر را بیابید

• PCP خود را تغییر دهید

• درخواست ها و نسخه های خود را مشاهده کنید

• خدمات پیام برای سؤال یا پشتیبانی

• شماره تلفن ، آدرس ایمیل و سایر جزئیات مهم اعضای خود را به روز کنید

 

UPMC AnywhereCare

از آنجا که علائم بیماری در هر زمان ممکن است بروز کند ، UPMC AnywhereCare ویزیت ویدیویی مجازی سریع 24/7 را با توسط یک اپ دقیق طراحی شده ارائه می دهد. این که آیا شما در خانه ، محل کار ، مسافرت و یا ... هستید فرقی ندارد و این برنامه درکنار شماست و به بیماران به صورت آنلاین و شبانه رو زی با کیفیت بالا خدمات ارائه میدهد. با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود با یک متخصص بهداشت و درمان به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید. در صورت لزوم ، نسخه شما به طور مستقیم از داروخانه به شما ارسال میشود. این برنامه تحت قوانین هیپا و برای افراد 18 سال به بالاست.درصورتی که زیر سن قانونی هستید توسط قیم میتوانید از برنامه استفاده کنید.

در زیر نمونه هایی از برخی از شرایطی که می توان از طریق UPMC AnywhereCare درمان کرد اشاره شده است:

• برونشیت و سرفه

• علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

• اسهال

• درد گوش

• راش

• آلرژی فصلی

• عفونت سینوس

• نیش حشرات

• عفونت مجاری ادراری

• عفونت قارچی واژن

• مشاوره پزشکی عمومی

Ochsner Anywhere Care

از طریق این برنامه ، شما و اعضای خانواده تان می توانید برای نیازهای مراقبت های اولیه یا فوری خود از طریق تلفن هوشمند ، تبلت یا رایانه شخصی خود ویزیت ویدیویی را تجربه کنید. با استفاده از این فناوری ساده و کاربردی ، شما می توانید بدون هیچ گونه ترک خانه یا محل کار ، 24/7 ، 365 روز در سال ، پزشک را به صورت چهره در چهره و آنلاین ملاقات کنید.

چگونه Ochsner مراقبت در هر نقطه کار می کند؟

این سرویس به شما امکان می دهد با تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود ارتباط فوری را با ارائه دهنده خدمات بهداشتی برقرار کنید. به همین سادگی است:

1. بارگیری و ثبت نام

2. انتخاب ارائه دهنده و تجربه ویزیت آنلاین

3. دریافت نسخه و دارو درب منزل

پزشک شما به نگرانی های شما گوش می دهد ، از شما سؤال می کند و یک طرح تشخیص و درمان را به شما ارائه می دهد. کل روند به طور معمول ده دقیقه یا کمتر طول می کشد.

 

 

BMH Care Anywhere

توسط این برنامه هرزمان که احتیاج به مراقبت دارید این برنامه در کنار شماست و امکان ویزیت آنلاین را برای شما فراهم میکند.24/7راحت ، ایمن ، محرمانه و بدون دردسر — مراقبت از هرجا یک ویزیت مجازی 10 دقیقه ای را با یک متخصص دارای مجوز دریافت کنید. پاسخ سوالات خود را بگیرید. ویزیت شوید و در صورت نیاز نسخه نیز دریافت کنید.مطابق با قوانین هیپا

شرایط مشترک شامل موارد زیر است:

• برونشیت

• سرفه

• راش

• عفونت سینوس

• گلو درد

• عفونت مجاری ادراری

• استفراغ

• اسهال

• تب

• چشم صورتی

• آنفولانزا

• سرما

• عفونت تنفسی

• سردرد

• گوش درد

• افسردگی

• اضطراب

• نگرانی در مورد وزن

• ترک سیگار

 

 

Blue CareOnDemand

اعضای این برنامه میتوانند در هرکجا و در هرزمان آسان و سریع به صورت آنلاین توسط پزشک ویزیت شوند. این برنامه بستری ایمن را برای بیماران و پزشکان جهت ارتباط تصویری،اشتراک پرونده سلامت و ... ایجاد کرده است.از دیگر مزایای این برنامه این است که در صورتی که بیمار بدحال باشد کادر درمانی برای او آمبولانس فرستاده و وی را به کلنیک و بیمارستان میبرند و یا داروهایتان را درب منزل برایتان ارسال میکنند.از مواردی که توسط کادر برنامه قابل درمان است:

· تب

· گلو درد

· سرفه کردن

· آنفولانزا ، سرما

برونشیت

· عفونت سینوس

· عفونت تنفسی

· عفونت مجاری ادراری

· استفراغ ، اسهال

· درد معده

· سردرد

 

Telehealthy

هر زمان که بخواهید در گوشی هوشمند خود به پزشک مراجعه کنید. Telehealthy مراقبت های بهداشتی را به خانه می آورد ، به طوری که شما و خانواده تان می توانند سریعتر احساس بهتری داشته باشند. پزشکان Telehealthy دارای مجوز در هیئت مدیره هستند ، به طور متوسط ​​10 تا 15 سال تجربه کاری داشته اند. آنها 24/7 در دسترس هستند ، بدون نیاز به وقت قبلی.

موضوعات تحت درمانی تحت کنترل این برنامه شامل موارد زیر است:

• برونشیت

• سرفه کردن

• عفونت سینوس

• گلو درد

• عفونت مجاری ادراری

• استفراغ

• اسهال

• تب

• مشکلات چشمی

• آنفولانزا

• خشم

• سرما خوردگی

• عفونت تنفسی

• سردرد

• افسردگی

• اضطراب

• نگرانی در مورد وزن

• ترک سیگار

فقط نوع بازدید مورد نظر خود را انتخاب کرده و ارائه دهنده آن را انتخاب کنید. بسته به مسئله مورد نظر ، پزشک می تواند تشخیص دهد ، توصیه کند و در صورت لزوم دارو تجویز کند.

متخصصان تغذیه دارای مجوز نیز برای کمک به کاهش وزن ، ایجاد برنامه وعده های غذایی سفارشی ، تهیه لیست مواد غذایی و همچنین انتخاب دستور العمل های غذایی در دسترس هستند.

اگر از Apple Health استفاده می کنید ، می توانید اطلاعات ویزیت خود را در مورد ویزیت مجازی خود مانند ضربان قلب ، فشار خون ، دمای بدن ، قند خون ، وزن ، اطلاعات تغذیه ای و میزان تنفس با پزشک به اشتراک بگذارید.

Telehealthy حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیرد. ملاقات شما با پزشک مطمئن و سازگار با HIPAA است

98point6

این برنامه تشخیص ، درخواست و مشاوره بیمار را از پزشکان دارای مجوز در هیئت مدیره را دریافت میکند و نسخه های لازم را به داروخانه می فرستد و سپس بدست بیمار میرساند - همه از طریق پیام رسانی ایمن و درون برنامه. ارائه خدمات منحصر به فرد ، مبتنی بر متن ، به این معنی است که می توانید مراقبت مناسب را در زمان مناسب بدست آورید. بدون نیاز به ویزیت حضوری ، بدون اتلاف وقت و سفرهای درون شهری ، 24/7 ، 365 روز در سال در دسترس هستیم.

امکانات درمان برنامه:

- سرماخوردگی ، سرفه و آنفولانزا

عفونت دستگاه ادراری (UTI)

- ریفلاکس اسید ، سوزش سر دل و مشکلات گوارشی

- عفونتهای جزئی یا عفونتهای مقاربتی (STI)

-مراقب عضلات

- آلرژی های فصلی ، آسم و مشکلات تنفسی

- شرایط پوستی ، بثورات ، نیش و آفتاب سوختگی

-سلامتی زنان ، مانند کنترل تولد،مراقبت پس از زایمان و...

-حالت تهوع ، دردهای معده و...

سوالات بهداشت عمومی

-...و بیشتر

 

m-Teresa

 

یک برنامه کاربردی و آسان پزشکی است که از دستگاه های هوشمند برای جمع آوری بانک های اطلاعاتی مرتبط با سلامت برای بخش های بهداشت عمومی استفاده می کند.,همین طور به کارمندان و پرستاران بهداشت جامعه امکان می دهد تا با موسسات بهداشت عمومی و پزشکان دیگر ارتباط برقرار کنند تا آمار و اطلاعات ویزیت از راه دور را ثبت کنند در این بین،دوری بین بیماران و مراقبت های پزشکی تمام میشود

کارکرد این برنامه بدین صورت است که با داشتن ویژگی های استاندارد در دستگاه های هوشمند  مانند دوربین ها و میکروفون ها ، کاربران ممکن است تصاویر عکس و فایل های صوتی را به عنوان داده ضبط کنند.این برنامه از دوربین موبایل ، میکروفون دستگاه های هوشمند بیمار - استتوسکوپ ، جنین داپلر ، اسپیگمومنومتر ، SPO2 ، دستگاه های فوق صوتی موبایل و تجهیزات پزشکی خارجی برای جمع آوری اطلاعات بیمار و ارتباط پزشک و بیمار پشتیبانی میکند.

 

 

یک برنامه کاربردی و آسان پزشکی است که از دستگاه های هوشمند برای جمع آوری بانک های اطلاعاتی مرتبط با سلامت برای بخش های بهداشت عمومی استفاده می کند.,همین طور به کارمندان و پرستاران بهداشت جامعه امکان می دهد تا با موسسات بهداشت عمومی و پزشکان دیگر ارتباط برقرار کنند تا آمار و اطلاعات ویزیت از راه دور را ثبت کنند در این بین،دوری بین بیماران و مراقبت های پزشکی تمام میشود

کارکرد این برنامه بدین صورت است که با داشتن ویژگی های استاندارد در دستگاه های هوشمند  مانند دوربین ها و میکروفون ها ، کاربران ممکن است تصاویر عکس و فایل های صوتی را به عنوان داده ضبط کنند.این برنامه از دوربین موبایل ، میکروفون دستگاه های هوشمند بیمار - استتوسکوپ ، جنین داپلر ، اسپیگمومنومتر ، SPO2 ، دستگاه های فوق صوتی موبایل و تجهیزات پزشکی خارجی برای جمع آوری اطلاعات بیمار و ارتباط پزشک و بیمار پشتیبانی میکند.

 

Instant Consult

Instant Consult شما را قادر می سازد تا با یک تماس استرالیا، با پزشک متخصص و با تجربه مشاوره درمانی در هرکجا که هستید آغاز کنید. ما یک پلت فرم برای مشاوره های بهداشتی مقرون به صرفه و موثر ارائه می کنیم که مکمل سیستم مراقبت های بهداشتی سنتی است. مزایای نهایی این برنامه راحتی برای بیماران است. بدون نیاز به رزرو قرار ملاقات - به سادگی "درخواست مشاوره" و اولین پزشک در دسترس به شما بلافاصله متصل می شود.

در این برنامه شما میتوانید به متخصصین بیشماری متصل شودید و توسط آنها ویزیت شوید همین طور برای هر موضوع پزشکی صحبت کنید، از جمله سرماخوردگی و آنفلوآنزا، گلودرد، سلامت جنسی، اسهال، استفراغ،رادیولوژی ، آسیب شناسی و غیره. مسئولین این برنامه معتقد هستند بیش از 80٪ از مشاوره پزشکی معمولی می تواند به طور موثر از طریق تماس ویدئویی آنلاین مدیریت شود. با استفاده از مشاوره از راه دور از فشارهای پزشکی کاسته میشود و پس از آن پزشکان و پرستاران محلی وقت خود را بر معاینه فیزیکی گذاشته و میتوانند بر روی مراقبت اورژانسی واقعی تمرکز می کنند.

 

DoctorQuickly

این برنامه یک دکتر را در جیب شما قرار می دهد.با استفاده از برنامه DoctorQuickly از طریق کانالهای صوتی یا تصویری سازگار با HIPAA به پزشک مجاز برای هرگونه نیاز پزشکی غیر اضطراری مشاوره کنید.از هر تخصص پزشک را انتخاب کنید. بیوگرافی ، تحصیلات و بررسی های وی را بخوانید و سپس مشاوره با وی را انتخاب کنید. پزشکان برای مشاوره 24/7 روزانه یا شبانه روز در دسترس هستند.

Virtual Care by TDH

مراقبت مجازی توسط این برنامه شما را از طریق مشاوره تلفنی یا ویدئویی به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مجاز 24/7/365 متصل می کند. در عرض چند دقیقه ، یک ارائه دهنده با شما تماس می گیرد که آماده گوش دادن و حل مسئله شماست و پس از ویزیت و ارسال نسخه در صورت نیاز پزشکی ، نسخه از داروخانه مورد نظر به شما ارسال می شود.

مراقبت مجازی توسط ارائه دهندگان TDH می تواند بسیاری از مسائل پزشکی ، از جمله موارد زیر را حل کند:

- غربالگری COVID-19

- گلو درد و بینی چرکی

- آلرژی

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- برونشیت

- عفونت مجاری ادراری

- عفونت تنفسی

- مشکلات سینوس

- عفونت گوش

- و بیشتر...

 

getRx Patient

این برنامه برای بیماران است و به آنان امکان کنترل داروها را می دهد. با یک کلیک از تلفن هوشمند یا تبلت خود ، پزشک یا داروخانه موردنظر خود را بیابید. اگر نمیدانید که کدام داروخانه بهترین قیمت دارو را عرضه میکند،به پزشک خود بگویید نسخه شمارا به این برنامه بفرستد تا نزدیک ترین و به صرفه ترین داروخانه را بیابید و نسخه خود را دریافت کنید.دور از خانه هستید و برای یافتن داروخانه به کمک نیاز دارید؟ از ویژگی جستجوی داروخانه و نقشه دار برنامه استفاده کنید. آیا نیاز به تهیه لیستی از داروهای فعلی خود دارید؟ یک کلیک و نسخه های در برنامه شما نمایش داده می شود. آیا نیاز به برقراری ارتباط ایمن با پزشک خود دارید؟ از ویژگی پیام رسانی متن امن در برنامه getRx استفاده کنید.

 

 

Symptomate

Symptomate  

یک برنامه نوآورانه تشخیصی است که توسط پزشکان طراحی شده است که به شما کمک می کند تا اطلاعات مربوط به سلامتی خود را پیدا کنید. علائم با استفاده از یک بررسی شخصی و هوشمند بهداشتی برای تشخیص شرایطی که ممکن است داشته باشید وبه شما  توصیه شود که توسط پزشک ویزیت شوید.

این اپ چطور کار می کند؟

این برنامه توسط یک الگوریتم پیشرفته AI که از یک پایگاه داده پزشکی گسترده که شامل بیش از 1000 نشانه و بیش از 500 شرایط بالقوه استفاده می کند، هدایت می شود.این  پایگاه داده پزشکی با دقت ایجاد شده و توسط یک تیم از پزشکان با تجربه سرپرستی می شود. ما هر روز در حال افزایش دانش پزشکی Symptomate هستیم تا آن را هوشمندترین و قابل اعتماد ترین اپلیکیشن علائم پزشکی در نظر بگیریم.

چگونگی استفاده از آن؟

برای استفاده از Symptomate فقط اطلاعات اصلی درباره خود را وارد و پس از آن، برنامه شمارا با چند سوال  پزشکی مورد پیگیری دقیق قرارخواهد داد. سپس به عنوان نتیجه به شما یک لیست از تشخیص بالقوه و یک توصیه از پزشکان ارسال میشود. اینگونه سیستم مراقبت از سلامتی خود را درجیب خود توسط گوشی هوشمندتان دارید.

در زیر میتوانید لیستی از علائم رایج را که باSymptomate بررسی شده است را پیدا کنید:

- سردرد

- درد شکمی

- درد پشت

- تب

- حالت تهوع

- سرفه کردن

- درد قفسه سینه

- درد پایین کمر

- خستگی مزمن

- اسهال

- مشکلات حافظه

- دندان درد

- خستگی

- افسردگی

- گلو درد

- استفراغ

- نفخ

- ضعف

- سرگیجه

- سوزش سر دل

- کاهش وزن

- تعریق

... و

 

برخی از تشخیص های رایج عبارتند از:

- میگرن

- دیابت

- سندرم روده تحریک پذیر

- اسهال عفونی

- آنفولانزای خوکی

- سرماخوردگی

- مسمومیت غذایی

- سنگ کلیه

- سردرد نوعی تنش

- سندرم پیش از قاعدگی

- سندرم افسردگی

- آسم

 

Sutter Health My Health Online

این برنامه برای مدیریت اطلاعات مربوط به سلامتی و دسترسی به پزشکان از طریق دستگاه تلفن همراه است.با این برنامه  می توانید:

- به پزشک و تیم مراقبت خود پیام دهید

- بررسی نتایج آزمایشات خود را ملاحظه کنید

- برای تجویز و دریافت نسخه مجدد درخواست بدهید

- ویزیت های خود را برنامه ریزی و مدیریت کنید

- صورتحساب خود را مشاهده و پرداخت کنید

- مشاهده پرونده پزشکی خود ، داروها و یادآوری های بهداشتی به صورت امن

- از طریق دسترسی به پروکسی به اطلاعات سلامتی خانواده خود دسترسی پیدا کنید.

 

Healthcare Bluebook

این برنامه در بخش بهداشت و درمان با هدف کمک به بیماران ، اطلاعاتی ساده و شفاف و هزینه های مناسب درمانی ، به بیماران  در صرفه جویی در هزینه های مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا آنها بتوانند بهترین ارزش درمانی با هزینه مناسب را پیدا کنند. قیمت ها در بین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بسته به تسهیلات مورد استفاده می تواند 5 تا 10 برابر باشد. Bluebook Health می تواند برای کارفرمایان سفارشی شود که شامل هزینه دقیق ارائه دهنده و اطلاعات با کیفیت باشد. از اداره منابع انسانی خود بخواهید که آیا آنها با Blue Bluebook Health کار می کنند ، اگر نه، نسخه سفارشی برای شرکت شما ارائه شود.

 

 

Dr. Here Online

از خانه یا دفترکار، تنها زمان در دسترس بودن خود را تعیین کنید و Dr.HereOnline بدون مانع جغرافیایی ، شمار ا به بیماران خواستار ویزیت الکترونیکی در سرتاسر جهان متصل میکند.ویژگی های خدمات Dr.HereOnline :

- دو روش برای ویزیت آنلاین وجود دارد

1. به خدمات بهداشتی آنلاین DHO بپیوندید.

2. کلینیک هوشمند خود را ایجاد کنید.

- کلینیک هوشمند وظیفه پخش گروهی را دارد ، تا اعضای آن ناهنجاری های بیمار و داده های معاینه پزشکی را پس از ترکیب، با داده های معاینه بهداشتی تغییر داده وتوسط  اعضای خود بهترین برنامه درمانی را برای بیمار درنظر گرفته و درصورت نیاز وی را به بیمارستان ارجاع دهند.

- برنامه r.HereOnline Expert در ضمن ارائه خدمات پرداخت به اضای اعضا را برای بیماران درنظر گرفته است

- هزینه خدمات مشترک - 80٪ از هزینه های پرداخت شده توسط عضو مستقیماً به متخصصان ارسال می شود .

- کارشناسان می توانند دسترسی شخصی خود را برای خدمات مشاوره به طور مستقیم مدیریت کنند ، اعضا می توانند مشاوره را فقط در طی وضعیت تعیین شده توسط کارشناس درخواست کنند. کارشناسان می توانند هر زمان که بخواهند برنامه خود را برای مشاوره در مورد Expert Expert و در زمان دسترس بودن خود را تغییر دهند.

- کارشناسان می توانند براساس برنامه و ترجیحات خود ، طرح قیمت خود را هر از گاهی تنظیم کنند.

- ثبت نام کارشناسان آسان است: برنامه را بارگیری کنید ، حساب کاربری و مشخصات خود را تنظیم کنید ، مجوز یا مجوزهایتان را بارگذاری کنید و پذیرش نماینده سرویس را دریافت کنید.

وقت و تلاش اضافی شما همیشه قدردانی می شود - از طریق مشاوره مبتنی بر هزینه و کمک به میلیونها نفر در همه جای دنیا.

 

 

DisasterCare

اگر تحت تأثیر یک فاجعه قرار گرفتید ، تنها نیستید. برای رویدادها و ایالت های منتخب ، American Well پزشکان و یا درمانگرانی را تشکیل داده است که می توانند بدون هیچ هزینه ای شما و خانواده تان ویزیت کنند.

اگر به تلفن هوشمند ، تبلت یا رایانه ای با دسترسی به اینترنت دارید ، می توانید از طریق این برنامه ،از ویزیت پزشکی استفاده کرده و در صورت لزوم از نسخه های آن استفاده کنید. ما در اینجا برای شما هستیم ، 24/7 به همراه ویزیت برنامه ریزی شده درمانی.

پزشکی از راه دور می تواند گزینه ای بسیار مفید به عنوان اولین قدم مراقبت در برابر سوانح باشد. در صورت بروز فاجعه طبیعی ، ویزیت از طریق این برنامه میتواند راحت ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه باشد. این برنامه می تواند برای انواع بلایای طبیعی استفاده شود ، اما به این موارد محدود نمی شود

• طوفان شدید

• گردبادها

• زمین لرزه

• آتش سوزی

• و...

 

CDOC

اولین برنامه در خاورمیانه برای مشاوره پزشکی است که از طریق آن می توانید با پزشکان ارتباط برقرار کنید ، ویزیت شوید و مشاوره کنید. این کار را می توان از طریق ویدئو ، تماس ، چت ، برنامه ریزی شده انجام داد. خدمات توسط صدها پزشک متخصص در تخصص های مختلف ارائه می شود ، همه آنها دارای مدرک معتبر از دانشگاه های مصر / اروپا / یا آمریکای شمالی هستند و به طور قانونی در سندیکای پزشکی مصر ثبت شده اند.ثبت نام رایگان است ، شما مجبور نیستید هزینه اشتراک بپردازید. پس از عضو شدن ، می توانید پزشک خود را با توجه به تخصص ، رتبه بندی ، هزینه مشاوره یا درجه علمی انتخاب کنید و اگر پزشک نیاز به معاینه فیزیکی شما داشته باشد ، مبلغی که در CDOC پرداخت کرده اید از هزینه پزشکان در کلینیک وی کسر می شود تا بتوانید خدمات کامل را با همان قیمت داشته باشید و می توانید پس از هر بار مراجعه پزشک خود را ارزیابی کنید.راحتی شما ارزش ماست !!

 

Breeze

ملاقات با پزشک حالا مانند وزش نسیم است! نسیم یک تجربه مدرن را در مطب پزشک ، در خانه یا در هرجایی که هستید ارائه می دهد.یک گزینه ایده آل برای کسانی که به صورت فوری میخواند با پزشک ملاقات داشته باشند،عجول هستند و نمیتوانند به تمام فرم های پزشکی قبل از ویزیت پاسخ دهندو...

مزایای استفاده از اپ:

- ایجاد یک حساب کاربری واحد که در تمام پزشکان و ارائه دهندگان مراقبتهای ویژه (تا زمانی که از نسیم استفاده می کنند) کار کند.

- ویزیت های گذشته و حال و آینه را مدیریت کنید و پرداختهای پزشکی خود را پیگیری کنید

- از تجربه کاربری یکپارچه ، آسان و مدرن در سراسر جهان لذت ببرید

- از روشهای ورود چندگانه و سریعتر استفاده کنید از جمله استفاده از کد QR که از طریق تلفن مستقیم اسکن شده است

- دیگر کلیپ بورد نیست! فرمهای الکترونیکی را که باعث ورود به سیستم و بررسی سریعتر می شوند ، پر کنید: به سادگی تأیید کنید که داده های پرجمعیت به طور خودکار صحیح هستند و فقط آنچه را که از آخرین بازدید شما تغییر کرده است ویرایش کنید.

 

Medikoe

این اپ به شما کمک می کند تا:

1) بهترین پزشکان را در شهر خود بیابید

2) به بهترین پیشنهادات بهداشتی دست پیدا کنید

3) بهترین مقالات بهداشتی را دراختیار داشته باشید

4) عضو بخشی از اولین پلت فرم مراقبت های بهداشتی در جهان شوید.

5) از پزشکان متخصص سؤالات خود رابپرسید و ویزیت شوید

6) خدمات اورژانسی و اضطراری را در نزدیکترین مکان نزدیک به خود بیابید.

Medikoe برای شما امکان یافتن بهترین خدمات بهداشت و درمان و سلامتی را فراهم میکند . Medikoe کمک می کند و به کاربران  اجازه میدهد تا با تمام ارائه دهندگان خدمات درمانی و بهداشتی ارتباط حاصل کرده تااز راحتی، اعتماد، مقرون به صرفه بودن و در دسترس بودن اپلیکیشن  اطمینان حاصل کنند.  

در حالی که شما در یک شهر جدید و یا هرمکانی  قرار دارید میتوانید، پزشکان متخصص از جمله مغز و اعصاب،زنان و زایمان، روانپزشک، رادیولوژیست، متخصصین سلامت، ناباروری، متخصص گوارش، پزشک عمومی، متخصص پوست، داروهای آیورودا، تخصص هومیوپاتی و غیره را بیابید.

 

VirtualHealthConnect

در این برنامه  می توانید با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی * 24/7 توسط دستگاه تلفن همراه خود ارتباط داشته باشید – حتی بدون نیاز به وقت قبلی.VirtualHealthConnect در هر زمان و هر مکان در دسترس است و می تواند به شما در بهبود سریع تر بیماری که برشما حادث شده کمک کند. تنها کاری که باید انجام دهید بارگیری برنامه و باز کردن یک حساب کاربری رایگان است. همه ارائه دهندگان مجوز دارند .در بیشتر موارد ، شما قادر خواهید بود از لیست پزشکان موجود در برنامه ، ارائه دهنده ای را انتخاب کنید و بسته به مسئله مورد نظر ، مراقبان می توانند تشخیص دهند ، پیگیری کنند و حتی در صورت لزوم تجویز کنند.

موضوعات پزشکی شامل موارد زیر است:

-برونشیت

-سرفه کردن

-عفونت سینوس

-گلو درد

-عفونت مجاری ادراری

-استفراغ

-اسهال

-تب

-چشم درد

-آنفولانزا

-اسپرین ها و سویه ها

-سرما خوردگی

-عفونت تنفسی

-سردرد

-افسردگی

-اضطراب

-نگرانی در مورد اضافه وزن

-ترک سیگار

VirtualHealthConnect 

حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیرد. ملاقات شما با ارائه دهنده خدمات درمانی ایمن و سازگار با HIPAA است...

 

CipherRounds

یک برنامه آسان برای ارتباط بصری سیستم های مراقبت های بهداشتی است که به طور مستقیم به بستر تعامل بیمارCipherHealth متصل می شود.

همچنین در این برنامه میتوانید آپشن های مختلفی را برای گردهمایی اجرایی ، پرستاران ، کارکنان و ایمنی انتخاب کنید. CipherRounds با داشتن گزارش کامل و مجموعه ای از تجزیه و تحلیل ها ، بینش ، شفافیت و پاسخگویی بی نظیری را در سازمانهای بهداشت و درمان به ارمغان می آورد. کارکنان توانایی بهبود نتایج و تجربه با کشیدن انگشت و فشار دادن یک دکمه را دارند.

 

DocWise

با پزشک خود در Docwise تماس بگیرید و وقتی که به او نیاز دارید، به دکتر خود دسترسی مستقیم داشته باشید. از طریق این برنامه میتوانید به صورت چت با پزشک خود ارتباط مستقیم داشته باشید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.در ویزیت های بعدی به پرونده ای که برای شما به صورت امن تشکیل داده اند دسترسی مستقیم داشته باشید و موارد جدید از جمله بهبودی و ... که به آن اضافه میشود را مشاهده کنید. از مزایای این برنامه این است در صورتی که درخواست ویزیت شما و یا سوال شما طی 24 ساعات پاسخ داده نشود، مبلغ شما بازگردانده میشود.

 

DrChrono OnPatient Portal

توسط این اپلیکیشن پرونده سلامت شخصی شما پس از نصب اپ بر روی iPhone و Apple Watchشما خواهد بود همین طور به راحتی میتوانید با پزشکان خود در ارتباط باشید و اطلاعات سلامتی خود را با آنان به اشتراک بگذارید.این برنامه با برنامه سلامت اپل ادغام شده است که می توانید اطلاعات بهداشتی خود را با پزشک خود به اشتراک بگذارید و خلاصه ای از سلامتی 30 روزه خود را به طور مستقیم  ، امن و شخصی سازی شده به پزشک خود ارسال کنید.به کمک این اپ دیگر نگران گم شدن پرونده های پزشکیتان نخواهید بود و به راحتی تاریخ بستری در بیمارستان، زمان وقوع بیماری و بهبودی و... را دراختیار دارید و این اطلاعات را به سرعت با پزشکان به اشتراک خواهید گذاشت.

 

Pattern Health

این برنامه  راهی ساده برای کمک به شما در مدیریت سلامتی است. از الگو، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت خود استفاده کنید ، کارهای آسان را دنبال کنید تا به شما در پیروی از برنامه مراقبت های ارائه شده از پزشک کمک کرده و برای دریافت پشتیبانی از تیم مراقبت شما را یاری کند.در حال حاضر برای استفاده از برنامه نیاز به یک دعوت نامه از پزشک شرکت کننده استفاده شده است.

امکانات:

- برنامه مراقبت خود را متناسب با سبک زندگی و کارهای روزمره خود شخصی سازی کنید.

- با فیلم ها ، نکات و سایر مواد آموزشی که به راحتی در برنامه قابل دسترسی هستند ، درباره وضعیت خود بیشتر بدانید.

- یادآوری ها و اعلان های به موقع به شما کمک می کنند تا با برنامه مراقبت خود پیگیری کنید.

- بیومتریک خود را (ضربان قلب ، فشار خون ، وزن ، فعالیت و غیره) به صورت دستی ، از طریق یکی از بسیاری از ادغام های دستگاه پشتیبانی شده یا از طریق برنامه Health دنبال کنید.

- الگو، سازگار با HIPAA است ، به این معنی که داده های شما همیشه رمزگذاری شده و امن هستند.

 

Access Doc

این برنامه یک اپ مشاوره پزشکی رایگان است که برای افراد بالای18 سال مشاوره پزشکی از راه دور را فراهم میکند.بسته به علائم خاص شما ، ارائه دهنده خدمات درمانی بیماری شما را تشخیص میدهد ، دارو تجویز  میکند، دستورالعمل ها و موارد ضروری دیگر را نیز برای شما ارسال میکند.

همچنین در صورت لزوم از نظر پزشکی ، ارائه دهنده خدمات درمانی ما می تواند نسخه ای را برای هزینه خدمات پایین (معمولاً پایین تر از حق بیمه شما) به داروخانه محلی شما ارسال کند.

 شرایطی که درمان می کنیم:

گلو درد

سرماخوردگی یا آنفولانزا

عفونت سینوس

عفونت مثانه (UTI)

خارش

سوختگی جزئی

آفتاب سوختگی

کمردرد

سرماخوردگی

بررسی مجدد دارو

 

YourDoctors - Online Doctor

سوالات خود را به صورت رایگان در 24 ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته در هرکجا که هستید از پزشکان ما بپرسید. اگر سوالات بهداشتی-پزشکی دارید مشاوران حرفه ای ما 100% رایگان و حرفه ای پاسخگوی شما خواهند بود. به جمع بیش از 50000 عضو بپیوندید و از سلامتی خود مراقبت کنید.اگر پزشک هستید و می خواهید تجربه پزشکی خود را افزایش دهیذ با عضویت در این برنامه به جمع پزشکان بپیوندید وارد گروه های مشورتی پزشکان شوید ،به بحث و گفت و گو با دیگر همکاران بپردازید و به خواسته خود به راحتی دست یابید. از طریق عضویت در گروه پزشکان ، عضویت خود را در مورد ویژگی های منحصر به فرد ارتقا دهید، از جمله زمان انتظار یک بیمار برای مشاوره با شما، دسترسی به تاریخچه پزشکی گذشته و توانایی ارسال ضمیمه به پزشکان ما.

 

Babylon: 24/7 Appointment‪s

اپلیکیشن بیبی لون یک اپلیکیشن منحصر به فرد در حوزه سلامتی است‌ که به کاربران اجازه میدهد که یک ویزیت مجازی آنلاین با پزشک خود به صورت چت و یا تصویری داشته باشند

این سرویس همین طور به کاربران اجازه میدهد که نسخه داروهای خود را دریافت کنند، آزمایش هایشان توسط پزشک چک شود و همین طور نسخه و ازمایش های آنها به نزدیک ترین داروخانه و یا ازمایشگاه ارسال شود. معمول ترین بیماری هایی که توسط این اپلیکیشن میتواند تحت بررسی باشد

عفونت سینه یا عفونت تنفسی بالا

عفونت مجاری ادراری

عفونت های قارچی

آلرژی

صدمات ورزشی

پزشکی در سفر

حالت تهوع

اختلالات گوارشی

سوزش سر دل

خشکی پوست - اگزما

درد پشت

افسردگی

سرماخوردگی و گلو درد

دیابت

اختلالات تیروئید

شرایط سلامت روانی شامل استرس، اضطراب و افسردگی

 

 

TeleVisit

تله ویزیت نسخه بیماران ، برنامه ای است که پزشکان و بیماران را به طور ایمن از تلفن های همراه خود به یکدیگر متصل میکند.بیماران به راحتی میتوانند با پزشک خود در هر زمان و هرمکان در ارتباط باشند.بیماران میتوانند به صورت ایمن پرونده پزشکی خود را با پزشکشان به اشتراک بگذارند، به صورت آنلاین ویزیت شوند و پاسخ سوالات پزشکی خود را دریافت کنند.همین طور به صورت آنلاین نوبت ویزیت حضوری خود را رزرو کنند.

 

DoctorG‪O

با این برنامه، شما همیشه پزشک خود را در دسترس خواهید داشت. توسط این اپ،شما 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز یک سرویس پزشکی از راه دور و پزشکان در دسترس خواهید داشت.با پزشکان عمومی و متخصصان اطفال ، زنان ، روانشناسی ، سکسولوژی ، چشم پزشکی ، پوست ، آلرژی ، تغذیه و رژیم های غذایی یا آموزش های شخصی چت یا ویزیت تصویری داشته باشید.آیا احساس بدی دارید و نمی دانید چه باید بکنید؟ آیا به آنتی بیوتیک نیاز دارید و نسخه ای ندارید؟ آیا فرزند شما تب دارد و شما نمی دانید که باید به بیمارستان بروید؟ هر جایی که هستید بلافاصله هرگونه نگرانی خود را حل کنید.

DoctorGO به شما پیشنهاد می دهد:

* مشاوره نامحدود و بدون انتظار ، از تلفن همراه خود ، برای تمام خانواده.

* نسخه الکترونیکی معتبر در تمام داروخانه ها و تحویل داروها به خانه.

* مراقبت های اولیه و نه تخصص گنجانده شده است.

* مشاوره با متخصصان روانشناسی ، تغذیه و آموزشهای شخصی.

 

 

eConsult Sar‪a‬

با این برنامه ، از راه دور با متخصصان مراقبت های بهداشتی که از شما پشتیبانی می کنند مشورت کرده و آنلاین ویزیت شوید.ویزیت از راه دور باید به ابتکار پزشک بهداشت برنامه ریزی شود ، درصورتی که وی مناسب شرایط شما را تشخیص دهد.این سرویس ایمن به طور رایگان به کاربران و متخصصان بهداشت ارائه می شود. ویزیت از راه دور ممکن است همانند مشاوره سنتی توسط متخصص برای شما صورتحساب شود

پزشک بوک

پزشک بوک ، مشاوره آنلاین پزشکی، دریافت نوبت حضوری و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت با بهترین پزشکان متخصص جامعه درمان ایران

📲 با پزشک بوک میتوانید از صدها پزشک متخصص و فوق تخصص عضو سازمان نظام پزشکی کشور ، مشاوره ویدئویی یا متنی دریافت کنید. کافیست پزشک مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر اساس زمان خالی و برنامه ی کاری پزشک، مشاوره ی ویدئویی خود را رزرو و یا در لحظه مشاوره متنی دریافت نمایید.

🏥 همچنین در صورتی که نیاز دارید بصورت حضوری در مطب یا کلینیک حاضر شده تا معاینه شوید و دارو بگیرید میتوانید از نوبت دهی آنلاین پزشک بوک به صورت کاملا رایگان استفاده کنید. تنها با جستجوی نام یا تخصص ، بدون اتلاف وقت میتوانید نوبت خود را ثبت کرده و در موعد مقرر به مطب و کلینیک مربوطه مراجعه کنید.

📑 تشکیل پرونده پزشکی الکترونیک، منحصربه فردترین قابلیت این برنامه ست. با تشکیل پرونده پزشکی در پزشک بوک، شما تمامی اطلاعات پزشکی و دارویی خود را در تلفن همراه خود دارید و بدینوسیله دیگر نگران تداخل های دارویی و درمانی نخواهید بود. همچنین در مشاوره های آنلاین، پزشک با دسترسی به سوابق قبلی شما، راهنمایی موثرتری به شما خواهد داد.

پزشکان عضو پزشک بوک در تخصص های زنان و زایمان ، روانشناسی و روانپزشکی ، مغز و اعصاب ، چشم پزشکی ، بیهوشی و مراقبت های ویژه ، قلب و عروق ، پزشک عمومی ، استخوان و ارتوپدی ، بارداری، اطفال ، کودکان و نوزادان ، خون سرطان و انکولوژی ، معده و گوارش ، گوش و حلق و بینی ، دهان و دندان ، اختلالات تنفسی و ریه ، طب سنتی ، کلیه و مجاری ادراری ، توانبخشی ، مشاوره دارویی ، داخلی ، تغذیه و رژیم درمانی ، عفونی ، پوست، مو و زیبایی ، غدد و دیابت ، سلامتی جنسی و ... آماده به خدمت رسانی به بیماران می باشند.

🖍 برخی از خدمات و امکانات اپلیکیشن پزشک بوک:
امکان مشاوره ویدئویی و متنی با پزشکان متخصص و فوق تخصص عضو سازمان نظام پزشکی
امکان ثبت نوبت حضوری از پزشکان بصورت کاملا رایگان بدون پرداخت هیچ گونه کارمزد اضافی
دسترسی به اطلاعات کامل پزشکان
امکان رزرو نوبت اورژانسی یا بین مریض از برخی پزشکان منتخب
امکان ثبت نوبت برای فرد دیگر از اطرافیان در تاریخ و ساعت دلخواه
ارسال یادآوری نوبت و مشاوره ها از طریق پیامک
تشکیل پرونده الکترونیک سلامت با ثبت نام و اولین ویزیت توسط پزشک

 

HELSI

این برنامه یک سرویس پزشکی آنلاین رایگان است که به شما کمک می کند تمام خدمات پزشکی لازم را دریافت کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا با توجه به تخصص یا مکان خود یک پزشک را پیدا کنید و در او ثبت نام کنید یا بستگان خود را در مرکز بهداشتی درمانی ، کلینیک ، متخصص ثبت نام کنید.

برنامه Helsi به شما کمک خواهد کرد:

• پیدا کردن یک پزشک ، پیدا کردن اطلاعات لازم در مورد او.

• با رتبه بندی ، تجربه یا بررسی ، یک متخصص را انتخاب کنید.

• در تاریخ و ساعت انتخاب شده با پزشک م institutionسسه پزشکی دولتی یا خصوصی قرار ملاقات بگذارید.

• ثبت نام کودک یا والدین برای قرار ملاقات.

• قبل از پذیرش ، اطلاعات مهم را مرور کنید.

• با خدمات مراکز بهداشتی درمانی یا کلینیک ها آشنا شوید.

• بازدید از دکتر را مرور کنید.

• نتایج آزمایشات و تشخیص ها را مرور کنید.

• به برنامه ملاقات و معالجه پزشک دسترسی داشته باشید.

• داروی تخفیف خورده را در نزدیکترین داروخانه پیدا و رزرو کنید.

برنامه Halsey Mi هر روز به روز می شود. برای بهره مندی از ویژگی های جدید سرویس ، بروزرسانی را فراموش نکنید.

با Helsi راحت تره!

MISS HELSY بزرگترین سیستم اطلاعات پزشکی در کشور است که به سیستم الکترونیکی مراقبت های بهداشتی eHealth متصل است. بارگیری و استفاده از برنامه MIS Helsi برای بیمار کاملاً رایگان است.

 

24/7 Virtual Video Visits

برای ویزیت آنلاین مستقیم از طریق تلفن ، تبلت  یا رایانه شخصی خود به طور شبانه روزی با ارائه دهندگان خدمات پزشکی ما در ارتباط باشید. هر کجا که باشید ، Bon Secours Mercy Health 24/7 برای شما و خانواده شما آماده است. نیازی به قرار ملاقات نیست - ثبت نام و اتصال فقط چند دقیقه طول می کشد!برای مراقبت های بهداشتی سریع و راحت ، به سادگی این برنامه را بارگیری کرده و به صورت رایگان ثبت نام کنید. در صورت نیاز به یک ویزیت پزشکی آنلاین و مجازی ، روی برنامه ضربه بزنید و یک ارائه دهنده 24/7 در عرض چند دقیقه با شما خواهد بود. به راحتی می توان آرامش خاطر را به دست آورد.

ویزیت ها فقط 49 دلار است و ممکن است تحت پوشش بیمه درمانی شما باشد. پرداخت کارت اعتباری درون برنامه ای کار را آسان و راحت می کند و رسید الکترونیکی را برای شما فراهم می کند که می توانید برای بازپرداخت احتمالی به برنامه بهداشتی خود تحویل دهید.یک ارائه دهنده را از لیست موجود پزشکان دارای مجوز هیئت مدیره ، دستیاران پزشک مجاز و پرستاران معتبر انتخاب کنید. بسته به مسئله موجود ، ارائه دهنده ما می تواند تشخیص دهد ، پیگیری کند و حتی داروهایی را تجویز کند.

یک ویزیت آنلاین Bon Secours Mercy Health 24/7 باعث می شود که مراقبت از بیماری های مشترک مقرون به صرفه ، راحت و سریع باشد. موضوعات معمول عبارتند از:

• برونشیت

• سرفه

• عفونت سینوس

• گلو درد

• عفونت مجاری ادراری

• استفراغ

• اسهال

• تب

• آنفولانزا

• سرما

• عفونت تنفسی

• سردرد

• افسردگی

• اضطراب

• نگرانی های مربوط به وزن

• ترک سیگار

 

اگر قبلاً یک پرونده پزشکی الکترونیکی از طریق Bon Secours MyChart ایجاد کرده اید ، خلاصه ای از ویزیت 24/7 شما در پرونده پزشکی الکترونیکی شما ارسال می شود. Bon Secours Mercy Health 24/7 حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیرد. ویزیت شما ایمن و سازگار با HIPAA است.

 

بالا