MEDITECH MHealth

MHealth نسخه تلفن همراه پرتال سلامت بیمار و مصرف کننده MEDITECH است که دسترسی ایمن و راحت به اطلاعات سلامتی شما در نوک انگشتان شما، در دستگاه تلفن همراه یا تبلت شما ارائه می دهد.

 MHealth طیف گسترده ای از نتایج و ویژگی ها را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مراقبت های خود و خانواده خود را بهتر مدیریت کنید. برای شروع کار با MHealth از شناسه ورود به پورتال بیمار و رمز عبور موجود خود استفاده کنید.با MHealth، می توانید:

• به طور ایمن با تیم مراقبت خود ارتباط برقرار کنید

• درخواست قرار ملاقات جدید و مشاهده جزئیات برای بازدیدهای آینده

• برای قرارهای آینده پیش ثبت نام کنید

• بررسی نتایج آزمایشگاهی و گزارش های رادیولوژی

• ایمن سازی ها، آلرژی ها و شرایط را پیگیری کنید

• داروهای خانگی را مدیریت کنید و درخواست تجدید نسخه کنید

• ارجاع اطلاعات و فرم های تاریخچه بازدید، از جمله دستورالعمل ترخیص.

اگر از قبل یک حساب پورتال بیمار از طریق ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود دارید و ارائه دهنده شما دسترسی از طریق MHealth را فعال کرده است، آماده شروع کار هستید. اگر قبلاً یک حساب پورتال با یک شرکت وابسته به MEDITECH ندارید، از صفحه وب ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود دیدن کنید تا نحوه شروع کار را بیاموزید.

 

IBD Disk USA

IBD Disk یک برنامه تلفن همراه برای بیماران مبتلا به بیماری های التهابی روده، مانند بیماری کرون یا کولیت اولسراتیو است.امکان ردیابی و ذخیره اطلاعات مرتبط در مورد تأثیر بیماری شما بر زندگی شما را داراست. شما این امکان را خواهید داشت که این اطلاعات را در حین و بین مشاوره با HCP مربوطه خود به اشتراک بگذارید.

 

Weill Cornell Medicine

اگر قبلاً یکی از بیماران پزشک Weill Cornell Medicine هستید، با استفاده از حساب Weill Cornell Connect خود وارد برنامه شوید و از این ویژگی‌های مفید بهره ببرید:

• با پزشک خود ارتباط برقرار کنید: پاسخ سوالات پزشکی خود را مستقیماً در دستگاه خود دریافت کنید.

• قرارهای خود را مدیریت کنید: قرار بعدی خود را برنامه ریزی کنید، یا جزئیات قرارهای قبلی و آینده خود را مشاهده کنید.

eCheck-in در زمان صرفه جویی کنید و به راحتی به صورت الکترونیکی برای قرار آینده خود اعلام حضور کنید.

• به نتایج آزمایش خود دسترسی داشته باشید: نتایج خود و نظرات پزشک خود را ظرف چند روز مشاهده کنید.

• درخواست پر کردن مجدد نسخه: برای هر یک از داروهای قابل پر کردن مجدد خود، یک درخواست مجدد ارسال کنید

Bill Pay صورتحساب خود را به سرعت و ایمن مشاهده و پرداخت کنید.

• خلاصه سلامت خود را مرور کنید: خلاصه ای مناسب از اطلاعات مهم در پرونده سلامت خود را مشاهده کنید.

*کیت سلامت*

با اجازه شما، برنامه می تواند به برنامه سلامت Apple متصل شود و اطلاعات سلامتی را که می تواند با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شما به اشتراک گذاشته شود، دریافت کند.

 

 

Virginia Medallion

آیا شما در ویرجینیا زندگی می کنید؟ آیا پوشش سلامت خود را از Medicaid دریافت می کنید؟ اگر چنین است، پس این برنامه برای شما مناسب است. بیمه درمانی می تواند گیج کننده باشد. برنامه تلفن همراه ویرجینیا مدالیون به گونه ای طراحی شده است که پیدا کردن و ثبت نام در یک برنامه مراقبت بهداشتی را برای شما آسان کند.چگونه کار می کند؟

• طرح های بیمه درمانی را به راحتی کنار هم مقایسه کنید

• در یک برنامه بهداشتی که برای شما مناسب است ثبت نام کنید

• به سرعت مسیرهای رانندگی به ارائه دهندگان، بیمارستان ها، متخصصان و موارد دیگر را پیدا کنید

این برنامه روی گوشی یا تبلت شما کار می کند. و وقتی تماس می گیرید، افراد واقعی برای پاسخ به سوالات شما در دسترس هستند.از مزایای Medicaid خود بیشترین بهره را ببرید. ثبت نام آسان است. دانلود کنید و همین امروز شروع کنید!

*نکته مهم: برنامه موبایل مدالیون ویرجینیا فقط برای ساکنین ویرجینیا است.

 

Mount Sinai Now

اکنون نیاز به مراجعه به پزشک دارید؟ MountSinaiNow چه در خانه، چه در محل کار، چه در حال حرکت، می تواند شما را در عرض چند دقیقه با یک پزشک مرتبط کند. هنگامی که زندگی شما را به منحنی می اندازد، MountSinaiNow به شما امکان می دهد هر زمان و هر کجا که نیاز دارید با یک پزشک ارتباط برقرار کنید. پزشکان ما در هنگام بروز جراحات یا بیماری های غیرمنتظره اینجا هستند.تیم پزشک معتمد ما می تواند در انواع مشکلات کمک کند. این شامل:

• آلرژی

• آسم

• سرماخوردگی و آنفولانزا

• اسهال

• عفونت ها

• چشم صورتی یا ورم ملتحمه

• بثورات

• عفونت های سینوسی

• گلو درد

• رگ به رگ شدن و کشیدگی

• عفونت های دستگاه ادراری

• استفراغ

• سایر شرایط غیر اضطراری و موارد دیگر!

پزشکان ما تشخیص دقیقی را ارائه می دهند، مراحل بعدی را توصیه می کنند و شما را به بهترین مسیر برای درمان وضعیت فعلی راهنمایی می کنند. MountSinaiNow با دانستن اینکه می‌توانید بدون توجه به جایی که هستید با پزشک ارتباط برقرار کنید، راحتی را فراهم می‌کند.ما در تلاش هستیم تا بهترین تجربه بیمار را ارائه دهیم و اطمینان حاصل کنیم که حریم خصوصی شما همیشه محافظت می شود. MountSinaiNow هر بار امکان بازدید ایمن و مطابق با HIPAA را فراهم می کند.در حالی که MountSinaiNow می‌تواند برای انواع مسائل مرتبط با سلامتی قابل دسترسی باشد، استفاده از آن برای مواقع اضطراری در نظر گرفته نشده است. ما از شما می خواهیم در صورت بروز شرایط اضطراری با 911 تماس بگیرید.

 

NYP Connect

برنامه NYP Connect مجموعه ای از خدمات دیجیتالی را ارائه می دهد که دستگاه تلفن همراه شما را به بیمارستان شماره 1 نیویورک تبدیل می کند. از طریق NYP Connect می‌توانید به راحتی و به سرعت با کارشناسان در سطح جهانی از کلمبیا و Weill Cornell Medicine برای خدماتی مانند مراقبت فوری مجازی، بازدیدهای ویدیویی و موارد دیگر ارتباط برقرار کنید. چه در خانه و چه در یکی از مکان های بیمارستان ما، منابع ما اکنون در دسترس شماست.

ویژگی های برنامه:

NYP Connect با پزشکان ما از طریق تلفن همراه یا رایانه لوحی خود ارتباط برقرار کنید و نیازهای بهداشتی خود را در زمانی که راحت هستید برطرف کنید. برای مدیریت قرارهای ملاقات مجازی، بررسی نتایج آزمایش، پرداخت صورتحساب و موارد دیگر، به پورتال بیمار خود دسترسی داشته باشید.

مراقبت‌های فوری مجازی: برای بیماری‌ها یا جراحات غیر تهدیدکننده زندگی، به مراقبت فوری مجازی دسترسی داشته باشید که شما را با یکی از پزشکان اورژانس یا اورژانس اطفال ما از طریق یک چت ویدیویی زنده در 7 روز هفته مرتبط می‌کند. خدمات بزرگسالان در نیویورک، نیوجرسی، کانکتیکات و فلوریدا از ساعت 8:00 صبح تا 12:00 نیمه شب در دسترس است و خدمات کودکان (افراد زیر 18 سال) در نیویورک و نیوجرسی از ساعت 8:00 صبح در دسترس هستند. تا ساعت 12:00 نیمه شب

ویزیت ویدیویی: به جای آن می‌توانید با کنفرانس ویدیویی با پزشک خود در زمان سفر و انتظار در مطب پزشک صرفه‌جویی کنید. این یک راه سریع و راحت برای برقراری ارتباط با متخصصان پزشکی است که در مراقبت شما مشارکت دارند.

پزشک را پیدا کنید: پزشک ایده آل خود را بر اساس تخصص، موقعیت مکانی، شبکه بیمه و حتی زبان او پیدا کنید.

پورتال بیمار: به راحتی به سوابق پزشکی خود دسترسی داشته باشید، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید، نسخه درخواست کنید و موارد دیگر.

مسائل بهداشتی: از آخرین پیشرفت‌های علم، مراقبت و سلامتی که هر روز در بیمارستان نیویورک-پرسبیتریان، یکی از جامع‌ترین شبکه‌های ارائه مراقبت‌های بهداشتی در کشور اتفاق می‌افتد، به‌روز باشید. HealthMatters آخرین اخبار و بینش‌های پزشکان، پرستاران و کارشناسان در سطح جهانی ما را ارائه می‌کند.

خدمات بیمارستانی: از برنامه NYP Connect برای افزایش بازدید یا اقامت خود در هر بیمارستان نیویورک-پرسبیتریان استفاده کنید. با یک راهنمای بیمارستان داخلی برای همه مکان‌های نیویورک-پرزبیتری، شما همیشه شماره تلفن‌های مهم، راهنماهای حمل و نقل و راهنمای بیماران را به راحتی در دسترس خود خواهید داشت.

راه یابی: ما اکنون دستورالعمل های دقیق و نوبتی را در مرکز پزشکی ویل کورنل، مرکز دیوید اچ. کخ، و بیمارستان الکساندرا کوهن از طریق برنامه NYP Connect ارائه می دهیم. از ویژگی Wayfinding برای پیمایش در بیمارستان به نقاط مورد علاقه مانند بخش های بالینی، کافه ها، خدمات بیماران و موارد دیگر استفاده کنید.ش

Healthkit با ادغام Healthkit، برنامه می‌تواند اطلاعات سلامتی را از برنامه Apple Health شما دریافت کند و آن را با ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک بگذارد. فعالیت "ردیابی سلامت من" را می توان برای اتصال به برنامه Health و وارد کردن داده ها به NYP Connect استفاده کرد. لطفاً برای جزئیات بیشتر و نحوه فعال کردن این ویژگی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.

 

VCU Health MyChart

برنامه تلفن همراه VCU Health MyChart به شما امکان می دهد اطلاعات سلامتی خود را مدیریت کنید، با تیم مراقبت خود و موارد دیگر با کاربری آسان ارتباط برقرار کنید.با برنامه VCU Health MyChart، می توانید:

با تیم مراقبت خود در تماس باشید

نتایج آزمایش را مرور کنید، درخواست پر کردن مجدد داروها، مشاهده سابقه واکسیناسیون خود و موارد دیگر

قبض Epic خود را مشاهده و پرداخت کنید

به اطلاعات سلامت خانواده خود دسترسی داشته باشید

یادآوری سلامت را دریافت کنید

آپلود داده‌های سلامتی و تناسب اندام، از جمله داده‌های برنامه Apple Health، هنگام ثبت‌نام در برنامه‌های خود ردیابی

 

MyCHOP

MyCHOP پورتال آنلاین سلامت بیمار برای بیماران و خانواده های بیمارستان کودکان فیلادلفیا CHOP است. قرار ملاقات هایی را با پزشک اطفال فرزندتان تنظیم کنید یا برای ویزیت های حضوری یا ویدیویی با فهرست رو به رشدی از متخصصان اطفال برنامه ریزی کنید. از دوربین تلفن خود برای شرکت در ویزیت های ویدیویی با ارائه دهنده فرزندتان استفاده کنید. برای ارائه‌دهنده فرزندتان پیام ارسال کنید و درخواست پر کردن مجدد نسخه و ارجاع دهید. همچنین می‌توانید به فهرست فعلی داروهای فرزندتان، ایمن‌سازی‌ها، آلرژی‌ها، نتایج آزمایش‌های منتشر شده توسط پزشک، نمودارهای رشد، و همچنین خلاصه سلامت و خلاصه صورتحساب حسابتان دسترسی داشته باشید. تکمیل پرسشنامه تاریخچه

 

Anytime Pediatrics

اپلیکیشن Anytime Pediatrics به شما این امکان را می دهد که وقتی کودک شما بیمار یا مجروح است و مطب بسته است، از طریق پزشکی از راه دور به یک متخصص اطفال مورد اعتماد مراجعه کنید.

 Anytime Pediatrics یک برنامه کاربردی ساده و کاربردی را به شما ارائه می دهد که قبل از عجله برای ویزیت بعد از ساعت کاری، استرس یا هزینه کمتری دارد. هنگامی که نگران فرزند خود هستید و به راهنمایی نیاز دارید، به پزشک اطفال خود یا یکی از متخصصان اطفال دارای مجوز هیئت مدیره ما مراجعه کنید. Anytime Pediatrics می تواند مراقبت های تخصصی، یادداشت ها و/یا نسخه هایی را در صورت لزوم به شما ارائه دهد. برخلاف سایر پلتفرم‌های پزشکی از راه دور، کودکان تنها تمرکز ما هستند. Anytime Pediatrics توسط یک متخصص اطفال تاسیس شد.

 

MyQHealth - Care Coordinators

آخرین برنامه Your Care Coordinators را دانلود کنید تا در هر زمان و هر مکان به مزایای طرح سلامتی و اطلاعات مراقبت های بهداشتی شخصی خود دسترسی داشته باشید.

 

فقط با یک ضربه یا کلیک، به موارد زیر دسترسی پیدا کنید:

- اطلاعات سود به روز

- وضعیت مطالبات جاری، سود و سررسید

- راهنمای سلامت و تندرستی در زمان واقعی

- اراپزشکان داخل شبکه در نزدیکی شما

- و خیلی بیشتر

 

Northwell Health

از برنامه Northwell Health ما برای برنامه‌ریزی و مدیریت قرار ملاقات‌ها و همچنین پرداخت قبوض، یافتن پزشکان، دسترسی به سوابق پزشکی و دریافت مسیر استفاده کنید. برای شروع به سادگی برنامه را دانلود کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 

امکانات عبارتند از:

نمایه خود را ایجاد کنید و تجربه خود را شخصی کنید

• از خودتان بگویید

• به روز رسانی و مشاهده اطلاعات بیمار و بیمه Northwell

• تنظیمات و تنظیمات حساب را مدیریت کنید

• برای مشاهده سوابق پزشکی خود به FollowMyHealth® دسترسی پیدا کنید

با نمایه های پزشک، بررسی ها، اطلاعات بیمه و موارد دیگر، مراقبت برنامه ریزی کنید

• پزشکان و امکانات برتر را در نزدیکی خود جستجو کنید

• بررسی های بیماران واقعی Northwell را بخوانید

• در مورد طرح های بیمه پذیرفته شده اطلاعات دریافت کنید

• ساعت ها، مکان ها و مسیرها را پیدا کنید

قرارها را در حین حرکت رزرو و مدیریت کنید

• قرارهای جدید را برنامه ریزی کنید—برای زمان ها و مکان هایی که ترجیح می دهید

• قرار ملاقات ها را دوباره برنامه ریزی و لغو کنید

• بازدیدهای گذشته و آینده را مشاهده کنید

پرداخت ها را در درگاه پرداخت امن Northwell انجام دهید

• مشاهده و پرداخت صورتحساب

• سابقه پرداخت را مشاهده کنید

• کمک مالی پیدا کنید

• یک کارت را برای استفاده در آینده در پرونده ذخیره کنید

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

• به برنامه ما امتیاز دهید

• نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید

• ایده های عالی خود را به اشتراک بگذارید

• به ما کمک کنید تا برنامه سلامت Northwell را برای شما بهتر کنیم

 

Advance Medical Member Portal

کار با Advance Medical به آسانی چند کلیک ساده است. برای شروع، روی دکمه "ایجاد حساب کاربری" کلیک کنید.بیماران جزئیات را در مورد نگرانی پزشکی خود ارائه می دهند، فرم رضایت پزشکی قبلی را دانلود و تکمیل می کنند یا برای دریافت آن،به پزشک ایمیل میزنند و با فرم رضایت جدید برای شروع ویزیت پزشک متخصص (امضاهای الکترونیکی پذیرفته می شود) و ایجاد یک ورود به سیستم / رمز عبور درگاه کلیک میکنند. در ویزیت بعدی، عضو می تواند بر روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور جدید را برای ورود به پورتال وارد کند.پورتال بیمار یک ابزار مفید برای موارد زیر است:

· پیگیری پیشرفت پرونده

· تبادل پیام با Physician Case Manager (PCM)

· مشاهده سوابق پزشکی (دریافت شده از پزشک معالج شرکت کننده)

· پیگیری پزشکان معالج و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

· ایمن کردن یک نظر پزشکی متخصص (نظر دوم) از کارشناسان برجسته جهان، مشاهده تصاویر کارشناسان و اطلاعات نمایه سطح بالا (در صورت وجود)

· آپلود فایل ها: به شرکت کننده اجازه می دهد تا جزئیات را برای اشتراک گذاری با PCM بارگذاری کند (به عنوان مثال، رکورد روزانه خوانش فشار خون، کاهش وزن هفتگی)

· ذخیره گزارش کامل EMO، مشاهده عکس PCM

 

Jane Online Appointments

قرارهای ویزیت آنلاین توسط جین یک برنامه بهداشت از راه دور ایمن، سازگار با HIPAA و PHIPA/PIPEDA برای مشتریان و کارکنان است تا از هر کجا به آن متصل شوند که به آسانی پیوستن به یک تماس تلفنی است، بدون نیاز به نام کاربری یا رمز عبور.

 

 

1 Click Doctor

اگر مریض هستید اما نمی توانید به پزشک مراجعه کنید یا اگر می خواهید از صف طولانی در مراکز درمانی صرف نظر کنید، برنامه ما را دانلود کرده و بلافاصله با گزینه رزرو تحت بیمار ، یکی از پزشکان مجرب و قابل اعتماد ما شما را برای ویزیت صوتی/تصویری دعوت می کند.اگر پزشک عمومی شما نتواند در کنار شما به صورت حضوری،حضور داشته باشد، پزشکان ما نیز می توانند شما را در منزل ویزیت کنند.

 

Patient Medical Records & Appointments for Doctors

با استفاده از برنامه مدیریت تمرین Dr.Pad، می توانید تمام سوابق بیمار خود مانند اطلاعات شخصی، گزارش های پزشکی، دارو، تاریخ بازدید، یادداشت های بالینی، تاریخچه بیمار و سایر یادداشت ها را مدیریت کنید. قرار ملاقات برای بیماران خود را می توان به راحتی با استفاده از برنامه دکترPad.

 

تمرین مدیریت برای پزشکان.

• مدیریت انتصاب برای پزشکان.

• مدارک پزشکی بیمار و مدیریت تاریخ بازدید.

• پشتیبانی از چند کلینیک، چند دستگاه تلفن همراه و چند کاربر.

• پشتیبانی از ایمیل و SMS برای ارسال یادآورها و نسخه.

• ثبت نام، چاپ و به اشتراک گذاری نسخه.

 

پرونده های Dr.Pad به راحتی می توان فایل های بیماران خود را آزمایش و تست های مختلف (اشعه ایکس، خون، و غیره) را ذخیره و به راحتی مشاهده کرد. شما می توانید دستیارهای اداری خود را برای کار بر روی سوابق پزشکی بیمار خود دعوت کنید و برای شما بلافاصله در نظر گرفته شده است. بنابراین برای رسیدن به سابقه قبلی بیماران خود، از طریق مقالات بیشتر از تجربیات استفاده نکنید، همه چیز به راحتی برای تشخیص شما در دسترس است. و هیچ نرم افزاری و سخت افزاری برای مدیریت پرونده های بهداشتی بیماران خود، سخت تر نیست. با استفاده از برنامه Dr.Pad، می توانید تمام مدارک پزشکی الکترونیکی (EMR) خود را به راحتی مدیریت کنید.

 

بالاتر از همه، شما می توانید تمام داده های بالینی خود را در یک ابر رمزگذاری شده امن ذخیره کنید. اگر دستگاه شما شکسته یا از دست رفته باشد، لازم نیست از ابتدا شروع کنید. تمام داده های بالینی خود را می توانید در یک ابر امن که شما و نماینده شما می توانید آن را پس از ورود به برنامه Dr.Pad دسترسی داشته باشید.
 

 

برای استفاده از این برنامه لازم نیست ورود یا ثبت نام کنید. اما اگر شما با حساب Google خود، فیس بوک یا توییتر وارد شوید، می توانید داده های خود را در یک ابر امن ذخیره کنید.

 

ویژگی ها: رایگان

 ایجاد و پیگیری قرار ملاقات بیمار، تاریخچه و پرونده پزشکی را دنبال کنید.

 آسان برای استفاده از برنامه تلفن همراه، ظریف برای تلفن و قرص طراحی شده است.

 ارسال دارو / تجویز و تاریخچه را به بیمار با اس ام اس یا ایمیل ارسال کنید.

 ارسال یادآوری انتصاب پزشکی به بیمار با اس ام اس یا ایمیل.

 ضبط یک تصویر به رکورد بیمار.

 هر دو اسناد (صوتی، تصویری و تصویری) را برای بازدید بیمار ضمیمه کنید.

 

ویژگی های پرداخت شده: 6.99 دلار

 بسیاری از اسناد (صوتی، تصویری و تصویری) را به بازدید بیمار اضافه کنید.

 داروهای بیمار و یادداشت های بالینی را به عنوان یک PDF ایجاد کنید.

 چاپ نسخه به طور مستقیم از برنامه.

 چندین کلینیک را با یک ورودی مجدد تنظیم کنید.

 اگر از کلینیک ها بازدید می کنید، سپس به کلینیک بازدید می کنید و دسترسی به داده های بالینی (البته، ابتدا باید به یک دعوتنامه نیاز داشته باشید)

 قالب برای ارسال ایمیل، اس ام اس، و چاپ

 صرفه جویی در نسخه به عنوان یک الگو و استفاده مجدد از آن

 برخی از پیشرفت های آینده بدون هزینه.

 

تمدید اشتراک برای CLOUD: $ 99.99 / سال

 شامل تمام ویژگی های پرداخت می شود.

 بدون نیاز به ذخیره داده های بالینی خود را در ذخیره سازی ابری امن ذخیره شده نامحدود. هیچ حساب یا تنظیمات جداگانه ابری لازم نیست.

 دسترسی به تمام داده های بالینی خود را از هر تلفن همراه یا قرص.

 همگام سازی متقابل کاربر و متقابل دستگاه.

 همگام سازی خودکار برای محافظت از ابر در یک زمان خاص (صرفه جویی در داده ها به ابر به صورت خودکار) و / یا با استفاده از گزینه همگام سازی. داده های بالینی به روز شده در دسترس خواهد بود برای شما به آن نگاه کنید.

 ارسال دارو و یادداشت های بالینی به عنوان یک پیوند PDF به بیمار از طریق اس ام اس (پیام)، ایمیل، و برنامه های دیگر مانند WhatsApp.

 دعوت از پرستاران، دستیاران و یا سایر پزشکان به عنوان یک عضو برای کار بر روی داده های بالینی خود (اعضا دسترسی محدود مدیر).

 اعضای بالینی خود را با اضافه کردن و / یا از بین بردن کلینیک خود مدیریت کنید.

 تمام پیشرفت های آینده بدون هزینه.

Doktor.se

ما پزشکان سوئدی در هرلحظه آماده ارائه خدمات به بیماران هستیم

- در هرلحظه به صورت تماس متنی ،تلفنی و یا ویدیویی با متخصصین،پرستاران و یا بخش اورژانس صحبت کنید

- با روانشناسان مشاوره کنید

- درصورت دلخواه نتیجه را برای خانواده خود بفرستید

- در هرزمان از شبانه روز با پزشکان در دسترس در ارتباط باشید

NYU Langone Health

اگر شما بیمار مجموعه NYU Langone باشید ، می توانید از برنامه NYU Langone Health ما برای دسترسی به اطلاعات سلامت خود توسط دستگاه تلفن همراه خود ، در هر مکان و هر زمان استفاده کنید.با استفاده از MyChart خود در حساب NYU Langone وارد برنامه شوید تا از طریق تلفن همراه به موارد زیر دسترسی داشته باشید:

• نتایج و جواب آزمایشات خود را ببینید

• پیام ها: پیام های تیم مراقبت های بهداشتی خود را مشاهده ، ایجاد و به آنها پاسخ دهید.

قرار ملاقات ها: قرارهای آینده را مشاهده یا لغو کنید و اطلاعات مربوط به قرارهای قبلی خود را بخوانید.

• ویزیت آنلاین

• گزارش سلامت: داروها ، آلرژی ها ، واکسیناسیون و نگرانی های فعلی درباره سلامتی خود را مشاهده کنید.

• دسترسی به پراکسی: مشاهده اطلاعات بهداشتی برای اعضای خانواده تعیین شده ، از جمله کودکان.

 

 

Best Doctors Member

توسط این برنامه می توانید تشخیص پزشکی دقیق ، برنامه درمانی ، از جمله گزینه های جراحی و هرگونه سؤال پزشکی را که توسط یک پزشک متخصص با دقت انتخاب شده و تحت شرایط شما تجویز شده را دریافت کنید. این اپ به شما امکان می دهد روند پیشرفت سلامتی خود را از کف دست خود شروع و پیگیری کنید!

• برنامه بهترین پزشکان در 70 کشور، 30 میلیون عضو دارند.

• اعضا نیازی به مسافرت ، مراجعه به مطب پزشکان دیگر یا پیگیری مازاد پرونده پزشکی ندارند.

• بهترین خدمات پزشکان بدون هیچ هزینه ای به عضو ارائه می شود

مهم نیست که در کجا زندگی می کنید یا با چه بلاتکلیفی روبرو هستید ، با بهترین پزشکان ، می توانید مطمئن باشید که تشخیص صحیح و مؤثرترین برنامه درمانی را دارید.

 

Maple - 24/7 Online Doctors

این برنامه باسرعت بالا و کیفیت زیاد بیماران مراجعه کننده به برنامه را تحت درمان و پشتیبانی قرار میدهد و پشتیبانی و خدمات 24 ساعته خود را در هفت روز هفته به بیماران ارائه میدهد و به کاربران امکان میدهد تا با تعیین وقت ویزیت آنلاین و مشاوره صوتی و یا ویدیو چت تحت درمان و مشاوره پزشکان متخصص قرار بگیرند و در نهایت برای آنان نسخه تجویز کرده و نزدیک ترین داروخانه و یا در صورت نیاز کلینیک و بیمارستان را به آنان معرفی میکند

pWHealth: Simplifying Healthcare

ارتباط و پیگیری ویزیت ها از طرف بیماران با متخصصین هیچ گاه اسان نبوده است اما از این پس با این برنامه به سادگی میتوانید با متخصصین ارتباط داشته و سطح سلامت خود و فرزندانتان را ارتقا ببخشید و آستانه مراقبت را افزایش دهید.از طریق این برنامه میتوانید تمام آزمایشات،نسخه و وضعیت سلامت خود را برای پزشک خود ارسال نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.همین طور در صورت نیاز میتوانید ادامه مکالمات و ویزیت خود را از طریق برنامه واتس اپ ادامه دهید.

این برنامه یک شبکه امن و متصل است که تمام پزشکان و بیمران را به یکدیگر متصل نموده است.

 

K Health | Telehealth

با این برنامه می توانید اطلاعات بهداشتی دقیق تری کسب کنید و در عرض چند دقیقه به مراقبت های بهداشتی با کیفیت دسترسی پیدا کنید. در هر زمان که احساس می کنید باید علائم خود را بررسی کرده و با پزشک صحبت کنید به این اپ مراجعه کنید 

• به اپ بگویید چه چیزی شما را آزار می دهد تا در یک گفتگوی رایگان دو دقیقه ای علائم خود را بررسی کنید.

• اگر به مراقبت احتیاج دارید ، ویزیت مجازی با پزشک دارای مجوز در هیئت مدیره هزینه کمتری نسبت به دریافت حق بیمه دارد.

•در صورت لزوم از یک نسخه ، دستور آزمایش در آزمایشگاه یا سایر مراقبت های پزشکی از راه دور استفاده کنید.

چرا می توانید به اپ اعتماد کنید؟

- ما هرگز اطلاعات سلامت شخصی شما را افشا نمیکنیم و یا به اشتراک نمی گذاریم.

- اپ کاملا امن و خصوصی است و با HIPAA + GDPR است.

هوش مصنوعی اصلی اپ از میلیون ها نمودار پزشکی آموخته است ، بنابراین بر اساس تجربه دنیای واقعی است.

- فقط شرایط و گزینه های درمانی را مشاهده کنید که مربوط به افرادی مانند شما باشد.

- پزشکان باتجربه وقت خود را صرف پاسخ دادن به سوالات شما می کنند.

-اپ به طور مداوم در حال بهبود کیفیت اطلاعاتی است که به شما ارائه می دهد.

موارد درمان:

- علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

- کمردرد و درد گردن

- سردرد

- درد شکم

- درد قفسه سینه

- خستگی

STD

- فشار

- عفونت مثانه

- بیخوابی

-و...

 

Recovery Record for Clinicians

این برنامه اولین برنامه سازگار با HIPAA مبتنی بر شواهد برای متخصصان درمان اختلال خوردن است. با Recovery Record ، شما از داده ها و ابزار بیمار برای مداخله به موقع و هدفمند برخوردار خواهید بود.مناسب برای روانشناسان ، متخصصان رژیم غذایی ، متخصصان تغذیه ، پزشکان ، روانپزشکان ، مشاوران و مددکاران دارای مجوزهای اجتماعی.

- بهترین روش: فناوری مبتنی بر چندین دهه تحقیق CBT ، ACT ، DBT و خود نظارتی آن است.

امکانات:

- مشاهده داشبورد پیشرفت بیمار

- دسترسی به داده های خام و تجزیه و تحلیل شده بیمار

- نمایش نمودارهای پویا با بینش بالینی واضح و عملی

- یادداشتهای بالینی خصوصی بنویسید

- یادداشتهای بالینی مشترک را بنویسید تا در همان لحظه بازخورد و پشتیبانی را ارائه دهید

- ارسال پیام های فوری سازگار با HIPAA

- با انتخاب از ده ها سوال ، فرم های خود نظارت را شخصی سازی کنید

- شاخص نمودار وزن و وزن بدن

- سفارشی سازی و تولید گزارشهای چاپی PDF

- اهداف بالینی را تعیین کرده و موفقیت آنها را مرور کنید

- تاکتیک های مقابله را تنظیم کرده و کاربرد آنها را مرور کنید

- برنامه ها و یادآوری های غذایی را تنظیم کنید

- درخواست تکمیل پرسشنامه بالینی و نمرات خام و نمودار را بررسی کنید

- پاسخگویی را با دکمه" اختصاصی" به بیمار انجام دهید

 

Simply Healthcare

این برنامه  به شما کمک می کند تا در هر کجا که هستید ، همواره سالم باشید.با استفاده از برنامه تلفن همراه Simply Healthcare ، می توانید:

با Touch ID به راحتی و ایمن وارد شوید.

یک پزشک ، بیمارستان ، داروخانه یا متخصص را پیدا کنید که به شما در حفظ سلامتی کمک کند.

همیشه کارت شناسایی خود را بصورت الکترونیکی داشته باشید.

با یک پرستار تماس بگیرید تا در هر زمان ، روز یا شب به صورت خصوصی در مورد سلامتی خود صحبت کنید.

علائم خود را با مراجعه به علائم بیماری بررسی کنید.

 

PlushCare: Medical Doctor Care

به یک پزشک معتمد و معتبر در دنیا مراجعه کنید.داروهای تجویز شده خود را دریافت کنید. سلامتی خود را خیلی زود بدست آورید این شعار ماست.پزشکان ما از 50 دانشکده برتر پزشکی آمده اند و دارای در ایالات متحده هستند.در سراسر کشور و در 50 ایالت و ولسوالی کلمبیا در دسترس هستند.

این برنامه به شما کمک می کند تا در رفت و آمد و هزینه های خود صرفه جویی کنید و در هر لحظه که احتیاج دارید به پزشک دسترسی داشته باشید،مشاوره بگیرید و داروهایتان را دریافت کنید.به سادگی یک زمان برای قرار ویزیت آنلاین انتخاب کنید ، اطلاعات بیمه خود را وارد کنید (در صورت وجود) ، حساب کاربری خود را ایجاد کنید  و می توانید از طریق تلفن هوشمند یا وب کم خود به یکی از پزشکان ما وصل شوید.

Appointik

یک برنامه مدیریت پزشکی مبتنی بر ابر برای کلینیک ها و پزشکان / پرستاران است. طراحی ساده با الهام از واتس اپ! حتی بدون اینترنت نیز کار می کند و برای همیشه رایگان است !!

ویژگی های کلیدی

پزشکان نامحدود ، بیماران نامحدود ، قرارهای نامحدود ، اطلاعیه های پیام کوتاه و تقویم نامحدود ، کلینیک های نامحدود ، سوابق الکترونیکی سلامت ، سوابق الکترونیکی پزشکی ((EHR / EMR) نسخه الکترونیکی ، صدور صورت حساب و تولید رسید ، پیام کوتاه به زبانهای منطقه ای ، ادغام WhatsApp ، فضای ذخیره سازی نامحدود در سرورهای امن Google  بصورت آفلاین کار می کند ، ثبت نام ، گزارش ها

مدیریت بیمار

ثبت بیمار ، پیگیری و مدیریت کل داده های بیمار ، با بیماران مستقیماً از طریق تلفن ، ایمیل یا WhatsApp و غیره در تماس باشیدقرار ملاقات ها را بفرستید ، اعلان ها را ارسال کنید ، ویزیت های بیمار را ضبط کنید ، سوابق درمانی را بارگذاری کنید ، سوابق پزشکی وی را مشاهده کنید ، نسخه الکترونیکی بنویسید ، رسید پرداخت دریافت کنید و...

 

Zoop

به مشاوره آنلاین پزشکی نیاز دارید؟ از طریق اپلیکیشن زوپ می تونید به آسانی پس از انتخاب از پزشک خودتون یا پزشکان زوپ و پرداخت آنلاین مبلغ مشاوره آنلاین، به راحتی ویزیت ویدئویی یا مشاوره متنی داشته باشید و اگر نیاز به مراجعه حضوری داشتید می تونید همونجا نوبت حضوری خودتون را برای همان روز یا روز دیگه به صورت آنلاین رزرو کنید.

دلایلی که که از اپلیکیشن زوپ لذت می برید:

-می تونید در سریع ترین زمان و با مبلغ کمتر از ویزیت حضوری، توسط همان پزشکان دنیای واقعی، ویزیت آنلاین ویدئویی یا مشاوره متنی داشته باشید.

-سختی وقت گرفتن، ماندن در ترافیک، پیدا کردن جای پارک و شلوغی مطب را دیگه تجربه نمی کنید.

در هر زمان و از هر جا و در هر شرایط جوی با پزشکتون در تماس خواهید بود مثل نصف شب یک روز تعطیل خیلی سرد که خودتون یا پزشکتون در سفر هستید.

-پزشکتون را بر اساس رتبه بیماران واقعی هر پزشک انتخاب کنید.

 

Telmediq

Telmediq یک بستر ارتباطی مبتنی بر ابر است که به طور خاص برای مراقبت های بهداشتی ساخته شده است. این اپ یک بستر مناسب  پیام کوتاه متناسب با قوانین HIPAA به طور ایمن برای کاربر فراهم میکند. یک سرویس پاسخ دهی، جایگزینی پیجر، برنامه های در حال مکالمه و یکپارچه سازی بالینی با EMR در یک پلت فرم تخصصی با کاربردی آسان و کاربر پسند هم اکنون دراختیار شماست.توابع اصلی ارائه ما عبارتند از:

• ارتباطات یکپارچه: برنامه های تلفن همراه ما برای پیام کوتاه و ارتباط صوتی بین پزشکان مجاز است. پیام های چندرسانه ای با عکس ها، صدا و پیوست ها پشتیبانی می شوند و همچنین توانایی ضبط و ارسال پیام های صوتی زمانی که پزشکان مشغول ویزیت بیماران هستند.
• پیام های قابل اطمینان: Telmediq لایه پیام های مداوم و قابل اعتماد را فراهم می کند که قادر به ارائه پیام های حساس به کاربران در بسیاری از کانال های تحویل می باشد. Telmediq تشخیص می دهد هنگامی که یک دستگاه کاربر دارای مسائل مربوط به اتصال به داده ها است و پیام بر اساس شرایط شبکه و در دسترس بودن آن کاربر مسیر میشود.
• ادغام دایرکتوری: Telmediq به طور یکپارچه مستقر و مدیریت شده از طریق سازمان موجود مایکروسافت Active Directory برنامه ریزی شده است.
• ادغام مرکز تماس: توانایی ارسال پیام از نرم افزار و سیستم مرکز تماس های موجود اجازه می دهد تا برای استقرار سریع با حداقل اختلال در جریان گردش مرکز، تماس برقرار شود.
• در برنامه ریزی تماس: Telmediq دارای پلت فرم پیشرو در برنامه ریزی در تماس است. علاوه بر این، تنها پلت فرم ارتباطی است که ادغام در زمان واقعی را با Amion، QGenda، Tangiers، و همچنین سیستم عامل های زمانبندی شده در منزل و بومی فراهم می کند.
• ادغام بالینی: این اپ توانایی پیگیری تمام پیام های یک بیمار و هماهنگ سازی دو طرفه ویزیت در لحظه را  با EMR قبلی بیمار دارد.
• تحرک پرستار: به کمک این اپ درلحظه میتوان از پرستاران کمک گرفت و یا آنهارا باخبر نمود ودر مکان بیمار فراخواند.

Healee

Healee شما را به پزشکان متخصص برای دریافت توصیه های پزشکی قابل اعتماد و کاملا علمی در هرزمان و مکانی که به آن احتیاج دارید،مستقیما توسط گوشی همراه شخصیتان متصل میکند.دیگر احتیاجی نیست که ماه ها برای ویزیت توسط متخصصان منتظر شوید و یا زمان زیادی را منتظر در مطب های شلوغ بگذرانید.

با Healee همچنین میتوانید رکورد (پرونده الکترونیک سلامت) خود را به صورت شخصی و کاملا امن با خود داشته باشید و یا همیشه تنها به پزشک متخصص خود وصل شوید.این انتخاب شماست که با چه پزشکی به مشاوره بپردازید.در این اپلیکیشن میتوانید به صورت متنی (چت) با پزشک خود صحبت کنید و ویزیت شوید.از مزیت های این برنامه میتوان به وجود هوش مصنوعی در طراحی آن اشاره کرد که سبب میشود علائم و نشانه های بیماری-وضعیت سلامتی بهتر مشخص شود و کاربران به وضعیت مطلوب تری دست پیدا کنند.

در این اپ میتوانید رکورد سلامتی خود را با پزشک و اطرافیان دلخواهتان به صورت امن به اشتراک بگذارید.

MaNaDr for Healthcare Provider

(مخصوص متخصصین)

MaNaDr برای پزشکان متخصص که برای استفاده از پلت فرم MaNaDr ثبت نام کرده اند. این برنامه به متخصصان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا از طریق برنامه Patient MaNaDr به بیماران خود متصل شوند. تمام ارتباطات بین برنامه های موبایل و سرورهای ما با 256 بیتی SSL امن است.

 

BetterHelp

BetterHelp راهی مناسب برای دریافت کمک حرفه ای از پزشکان مجرب و مشاوران آنلاین است.

با بیش از 750 مشاور آموزش دیده، با تجربه و معتبر که از طیف وسیعی از حوزه ها شامل افسردگی و اضطراب خانواده و زوج درمانی برخوردار است، هرگز راهی آسان تر از دریافت کمک شخصی و حرفه ای در هنگام نیاز به آن نیست.

 

ویژگی ها:

⦁ بیش از 750 مشاور و درمانگر که انواع متنوعی از تخصصها شامل درمان رفتار شناختی (CBT)، درمان رفتار دیالکتیکی (DBT) و موارد دیگر را پوشش می دهند

⦁ مبارزه با استرس - سلامت روان و خلق و خوی شما را بهبود می بخشند

⦁ دریافت کمک حرفه ای  افسردگی، هراس و اضطراب، اختلال وسواسی اجباری (OCD)، PTSD یا هر گونه بیماری روحی دیگر که ممکن است با آن برخورد کنید

⦁ همه مشاوران دارای مجوز، آموزش دیده، معتبر و با تجربه هستند

⦁ مطابقت با یک مشاور قابل دسترس که برای نیازهای شما مناسب است

⦁ 24/7، ارتباط با درمانگر

⦁ جلسات زنده را با مشاور خود برنامه ریزی کنید یا از پیام رسان امن استفاده کنید

⦁ دسترسی به مشاغل سازنده، وبینارهای آموزشی گروهی

 

Access A Doctor

در صورت نیاز بیشتر به مراقبت، به پزشک دسترسی پیدا کنید!چگونه می خواهید به صورت 24 ساعته در روز و 7 روز در هفته به پزشکان دارای مجوز دسترسی سریع و آسان داشته باشید؟دسترسی به یک دکتردر کوتاهترین زمان! بنابراین به جای تعیین وقت ملاقات برای مراجعه به پزشک یا رفتن به اورژانس یا مرکز فوریت مراقبت ، شما فقط یک تماس تلفنی برقرار می کنید و سپس توسط پزشک ویزیت میشوید ، مشکل پزشکی شما تشخیص داده میشود و حتی پس از تجویز داروهایتان درب منزل است

 

PlushCare: Online Doctor

به یک پزشک معتمد و معتبر در دنیا مراجعه کنید.داروهای تجویز شده خود را دریافت کنید. سلامتی خود را خیلی زود بدست آورید این شعار ماست.پزشکان ما از 50 دانشکده برتر پزشکی آمده اند و دارای در ایالات متحده هستند.در سراسر کشور و در 50 ایالت و ولسوالی کلمبیا در دسترس هستند.

این برنامه به شما کمک می کند تا در رفت و آمد و هزینه های خود صرفه جویی کنید و در هر لحظه که احتیاج دارید به پزشک دسترسی داشته باشید،مشاوره بگیرید و داروهایتان را دریافت کنید.به سادگی یک زمان برای قرار ویزیت آنلاین انتخاب کنید ، اطلاعات بیمه خود را وارد کنید (در صورت وجود) ، حساب کاربری خود را ایجاد کنید  و می توانید از طریق تلفن هوشمند یا وب کم خود به یکی از پزشکان ما وصل شوید.

 

Convenient VirtuCare

این برنامه کار را برای بیماران راحت تر می کند که در صورت نیاز به پزشک یا سرپرستار ،سریعا نیازشان برطرف شود و درمان شوند.اکنون ویزیت های شما لازم نیست در یک مطب اتفاق بیفتد - ممکن است در خانه ، محل کار شما ، هنگام تعطیلات یا هر کجا که باشد ، اتفاق بیفتد.ارائه دهندگان مناسب VirtuCare پزشکان و سرپرستاران دارای مجوز هستند که می توانند یک ویزیت و مراقبت فوری را از طریق چت تصویری ایمن در دستگاه تلفن همراه ، رایانه یا تبلت انجام دهند. بعد از تشخیص ارائه دهنده این بیماری ، آنها در صورت نیاز نسخه ای را به داروخانه مورد نظر خود ارائه می دهند. به همین دلیل آینده پزشکی امروز با Convenient VirtuCare آغاز می شود.

DA Care

این برنامه 12 ویژگی را ارائه می دهد که باعث افزایش تجربه کلی اعضا می شود. اعضا می توانند کلینیک را پیدا کنند ، از کارت الکترونیک سلامت خود  درخواست ضمانت نامه کنند ، نظرات خود را ارسال کنند ، وضعیت نظرات خود را ببینند ، مزایا را مشاهده کنند، اعلان ها را دریافت کنند، تجربه یک ویزیت تصویری داشته باشند همچنین برای خود ایجاد پروفایل نمایند و تنظیمات پروفایل خود را انجام دهند و ...

 

Swedish Health Connect

به سرعت در مورد گزینه های گوناگون با پزشک مراقب خود صحبت کنید،توسط او ویزیت شوید،نسخه دریافت کنید و اطلاعات پزشکی خود را به صورت الکترونیکی برای پزشک ارسال کنید. همه امکانات در یک پلتفرم برای شما جمع آوری شده است.

• به پزشک خود پیام دهید

• قرار ویزیت حضوری را تنظیم کنید

• قرار ویزیت ویدیویی را برنامه ریزی کنید

• قرار ویزیت در منزل را برنامه ریزی کنید

• سوابق بهداشتی MyChart خود را مشاهده کنید

 

vHealth

پزشکان ما وقت خود را برای درک نیازهای سلامتی شما قرارداده اند وشما را به بهترین راه حل ممکن برای درمان بیماریتان راهنمایی می کنند. هر کجا که در جهان هستید ، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.خانواده شما مراقبت های صحیحی با vHealth دریافت می کنند.پزشکان ما برای مشاوره به زبانهای انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ماندارینایی و ژاپنی در دسترس هستند.دو نوع خدمات در دسترس هستند:

(1) مشاوره ویدئویی: قرار ویزیت ویدئویی با پزشک در زمانی که مناسب شما است ، رزرو کنید

(2) مشاوره تلفنی: درخواست ویزیت تلفنی - پزشک به طور معمول با شما صحبت میکند

 

 

VCU Health Anywhere

این برنامه به شما امکان می دهد تا با یک متخصص پزشکی توسط دستگاه تلفن همراه یا تبلت خود ویزیت ویدیویی و آنلاین داشته باشید. بهترین شرایط برای کسانی که نیازی به توجه و معالجه اضطراری ندارند ، این برنامه امکان دسترسی سریع به متخصصان را برای شما فراهم میکند.اگر از Apple Health استفاده می کنید ، می توانید اطلاعات مربوط به سلامتی خود مانند ضربان قلب ، فشار خون ، دمای بدن ، قند خون ، وزن ، اطلاعات تغذیه ای و میزان تنفس را در حین ویزیت مجازی خود  با ارائه دهنده سلامت به اشتراک بگذارید.

 

 

 

KidCare Anywhere

این برنامه به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه از طریق تلفن هوشمند ، تبلت یا گوشی تلفن همراه به یک ارائه دهنده کودک کودکان دسترسی داشته باشید تا به شما در شرایط غیر اضطراری کودک کمک کند. ارائه دهندگان می توانند با آسایش در خانه خود یا هرجای دیگر در مورد مشکلات و بیماریهای جزئی فرزندتان با شما گفتگو کنند ، راهنمایی لازم را انجام دهند ، و راه حل مناسب را در معالجه کودکان ارائه دهند.این برنامه میتواند برای شرایط رایج مانند تب ، سرفه ، احتقان ، آبریزش بینی ، حساسیت ، چشم صورتی ، گلو درد ، بثورات جزئی ، سویه های جزئی ، معده ناراحت کننده یا سایر علائم جزئی ، راهنمایی و درمان را ارائه کند. كودكان دارای صدمات جدی یا بیماری های جدی و تهدید كننده ، باید مستقیماً به اتاق اورژانس مراجعه كنند. پس از قرار ویزیت ، ارائه دهنده شما ممکن است در صورت لزوم نسخه ای را ارسال کند که به داروخانه مورد نظر شما ارسال شود.

 

Doctor Care Anywhere

این برنامه در هرلحظه به شما خدمات درمانی ارائه میدهد و به شما اطمینان می دهد تا مراقب سلامتی خود و خانواده خود باشید  هر کجا که هستید و هر زمان که به ما احتیاج دارید.هرزمان که احتیاج به پزشک دارید میتوانید ویزیت های ویدیویی و تلفنی با پزشکان واجد شرایط و ثبت شده در انگلستان را تجربه کنیدد ، به یک سرویس تحویل نسخه دسترسی داشته باشید و 24/7 به سوابق پزشکی خود و اعضای خانواده تان دسترسی داشته باشید

زمان ملاقات با توجه به شما:رزرو وقت ملاقات آسان است! فقط از طریق دستگاه خود وارد شوید ، زمانی را پیدا کنید که برای شما مناسب و فوراً جلسات خود را رزرو کنید. ما 8 صبح تا 10 عصر ، 365 روز در سال (به وقت انگلیس) درخدمت شما هستیم.

پزشک معاصر خانواده:اگر می خواهید به طور خاص با یک پزشک مشخص  صحبت کنید ، پزشک خود را بر اساس مناطقی که در آن ها تخصص دارند ، زبانهایی که آنها صحبت می کنند ، انتخاب کنید یا اینکه اگر قبلاً با پزشک ملاقات داشته اید وی را درگروه پزشکان خانوادگی قرار دهید .

تحویل دارو:شما می توانید داروی تجویز شده خود را درب منزل تحویل بگیرید .

ارجاع فوری:در صورت مشاوره کامل و در صورت لزوم در شرایط حاد اضطراری ، پزشک مجازی شما میتواند یک پزشک حضوری را به بالین بفرستد تا شما هرچه سریعتر درمان شده و آیا به بیمارستان انتقال یابید.همین طور پرونده پزشکیتان به روز میشود و به صورت آنلاین دراختیار تیم پزشکی برای درمان شما قرار میگیرد.

 

Altibbi

Altibbi شما را با پزشکان معتبر در عرض چند دقیقه در 24/7 از طریق تماس های صوتی خصوصی ومتصل می کند! همچنین این برنامه دسترسی به هزاران مقاله پزشکی و ستون مشاوره بهداشتی که شامل انواع شاخه های پزشکی است ، توسط 10 هزار پزشک معتبر نوشته شده است را ممکن میسازد.در فرهنگ لغت پزشکی Altibbi با هزاران مطلب که بیماری ها ، علائم ، جراحی ها و معالجه به زبان عربی را توصیف می کند ، آشنا شوید.توضیحات بیش از 12000 دارویی را که در دسترس مصرف کننده عرب است ، با دوز و عوارض جانبی در دائره المعارف دارویی Altibbi جستجو کنید.

اطلاعات تماس با بیش از 10،000 پزشک معتبر و تجهیزات پزشکی در سراسر جهان عرب را در فهرست پزشکی Altibbi جستجو کنید

 

برنامه Altibbi را بارگیری کنید

گپ یا تماس صوتی را انتخاب کنید

علائم خود را به اشتراک بگذارید

بارگذاری پرونده ها (تصاویر ، آزمایشگاه ها و غیره)

از طریق شماره موبایل خود ثبت نام کنید

روش پرداخت دلخواه خود را انتخاب کنید

-طی چند دقیقه تماس پزشک را امتحان کنید

پزشک پس از اتمام مشاوره از راه دور ، نسخه کتبی برای شما ارسال می کند

 

my portal. by Dignity Health

این برنامه پورتال پیدا کردن تمام اطلاعات پزشکی شما به صورت سریع و آسان ، و بسیار راحت همه از طریق تلفن همراه شما میباشد! با استفاده از پورتال من ، می توانید سلامتی خود را بهتر مدیریت کنید:

• مشاهده سوابق پزشکی

• تجربه یک ویزیت ویدیویی

• با اطمینان به پزشک خود سؤالاتی ارسال کنید

• پرداخت قبض

• برنامه ریزی و مشاهده قرارهای آینده

• دسترسی به لیستی از داروها ، ایمن سازی اطلاعات پزشکی شخصی و دسترسی به نتایج آزمایش خود

• داده های HealthKit خود را به پرونده پزشکی الکترونیکی خود اضافه کنید

با درگاه این اپ توسط Dignity Health ، تمام نیازهای مراقبتی خود را در کنار هم در یک مکان خواهید داشت. تمام ویژگی ها از جمله پزشکان، پیام رسانی ، پرداخت صورتحساب شما و دسترسی به سوابق پزشکی شما در شبکه ایمن قرار دارند ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما امن است.هرکسی می تواند به پورتال دسترسی داشته و از آن استفاده کند. برنامه شما به سادگی نیاز به بارگیری برنامه و ثبت نام با اطلاعات خود دارید. سپس می توانید یک ارائه دهنده را جستجو کنید ، یک قرار ملاقات را برنامه ریزی کنید یا یک پزشک را به طور واقعی 24/7/365 ببینید.

 

Self-Care Med

این برنامه ابزار تصمیم گیری مربوط به بهداشت شخصی را در اختیار شما قرار می دهد. اینها ابزارهای عملی هستند تا به شما در تصمیم گیری بهتر درباره مراقبت شخصی کمک شود.

1. از Med Self-Care استفاده کنید:

آ. وضعیت اضطراری را تعیین کنید

ب مراجعه فوری به پزشک

ج اگر فکر می کنید نیازی به مراجعه به پزشک ندارید تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید

د مشخص کنید که چه اقدامات بدون نسخه (OTC) باعث می شود احساس بهتری داشته باشید

ه از یک داروساز بخواهید یک داروی بدون نسخه را به صورت تعاملی پیشنهاد کند.

2. والدین برای دریافت دوز داروهای OTC كودكان با استفاده از وزن كودك از آنان مراقبت می كنند. در صورت نیاز بعداً می توانید نام دارو ، تاریخ ، زمان و دستورالعمل دوز را ذخیره کنید.

ویژگی های دوز شامل:

آ. سیستم دوز مبتنی بر وزن ، آسان برای استفاده.

ب خطاهای دوز را از بین ببرید.

ج دوز مصرف بیش از حد یا کم مصرف را از بین ببرید.

د از مصرف نامناسب دارو جلوگیری کنید.

ه صرفه جویی در دوز برای استفاده بعدی.

3. داروهای بدون نسخه را کنار هم مقایسه کنید.

آ. داروهای سوزش سر دل ، داروهای تسکین دهنده درد ، پروبیوتیک ها ، قطره چشم ، داروهای سرماخوردگی ، سمعک ها و حتی نوشیدنی های انرژی زا را با هم مقایسه کنید.

ب بدانید کدام دارو سریعتر ، بهتر یا طولانی تر عمل خواهد کرد.

مراقبت های بهداشتی و درمانی مؤثر و عمل گرا اکنون در نوک انگشتان شماست. خودمراقبتی بدون متخصص مراقبت های بهداشتی تاکنون بیشتر یک بازی حدس و گمان بوده است.

آیا نیاز به ملاقات با پزشک دارید؟ این برنامه علل احتمالی علائم شما را به صورت گام به گام طی خواهد کرد. به شما اطلاعات پیشنهادی می دهد تا بهترین تصمیم را در طول راه بگیرید.

اکنون می توانید:

آ. مشکلاتی را که منجر به تشخیص خود نادرست می شود را از بین ببرید.

ب از ابزارهای منظم برای بیماری های رایج استفاده کنید.

ج دیگر لازم نیست برای تصمیم گیری به تجربیات شخصی گذشته خود ، خانوادگی ، دوستان و همکاران اعتماد کنید.

د دیگر لازم نیست که علت واقعی مشکلی را که می تواند منجر به موارد مهمتری شود قبل از مراجعه به پزشک معطل کنید.

ه به شیوه ای کارآمد از درد معده ، اسهال ، تب ، حالت تهوع مراقبت کنید.

 

iCliniq - Ask a Doctor

iCliniq شماره 1 برای مشاوره آنلاین پزشک است. اولین سؤال پزشکی خود را رایگان دریافت کنید! سوالات پزشکی به صورت رایگان توسط پزشکان برتر پاسخ داده می شود.بیش از 3500+ پزشک در 80+ تخصص پیدا کرده و با آنان شروع به مشورت کنید و ویزیت شوید.این برنامه از سال 2012 توسط میلیونها کاربر در سراسر جهان قابل اعتماد است.با پزشکان متخصص زنان و زایمان ، پوست ، داخلی ، قلب و عروق ، سکسولوژی مشورت کنید و از دیگر تخصصها مطلع شوید و پاسخ سریع خود را دریافت کنید.

ویژگی های اصلی:

• از پزشک سؤال کنید

• با پزشک تماس ویدیویی برقرار کنید

• گپ فوری با پزشک

• گزارشات بهداشتی یا تصاویر را با سؤالات پزشکی خود بارگذاری کنید

 

 

Health Tracking from Doctor Care Anywhere

این برنامه به شما امکان می دهد علائم ، شرایط و فاکتورهای سبک زندگی خود را که مستقیماً روی سلامتی شما تأثیر می گذارد - تماما با لمس یک دکمه - کنترل کنید.شما می توانید برای ردیابی علائم ، شرایط و عوامل شیوه زندگی ، الگوو ایجاد گزارش و نمودار ، از ردیابی سلامت استفاده کنید ، پیشرفت خود را با پزشک خود در میان بگذارید و یادآوری های داروئی را تنظیم کنید. با ردیابی علائم خود می توانید مروری بهتر از سلامتی خود داشته باشید و ببینید چه چیزی نیاز به توجه دارد و همچنین الگوهایی که می توانید تأثیر یک داروی جدید یا تغییر در رژیم غذایی و ورزش را کنترل کنید ، ببینید چه موقع فراز و نشیب ها اتفاق می افتد و پیشرفت سلامتی خود را ردیابی کنید. اطلاعات به روز خود را با پزشک و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی به اشتراک بگذارید تا وضعیت و شرایط شما را بهتر ارزیابی و توصیه کند. گزارش ها و نمودارها را بارگیری کنید تا به پزشک خود نشان دهید که در هر ویزیت چه مسایلی عنوان،معاینه و تحت بررسی قرار گرفته است.

دلایل خوب استفاده از این برنامه

آکنه

اضطراب

آسم

فیبریلاسیون دهلیزی

خستگی مزمن

بیماری سلیاک

کولی

یبوست

COPD

کرون

افسردگی

دیابت

اگزما

تب

فشار خون

کم کاری تیروئید

سندرم روده تحریکپذیر

بیماری کلیوی

میگرن

اماس

پوکی استخوان

پارکینسون

 

Dry Eye OSDI Questionnaire

متخصصین چشم پزشک:

این برنامه به شما امکان می دهد تا شاخص های بیماری های سطح چشم را در یک پرسشنامه معتبر ، قابل اطمینان ، با 12 ماده که به منظور ارزشیابی سریع علائم مرتبط با خشکی مزمن و شدت آن طراحی شده است،بررسی کنید. این برنامه با یک رابط کاربری ساده و محاسبه نمره لحظه ای ، اجرای برنامه OSDI را با پرسیدن مستقیم سوال از بیمار تست را آسان تر میکند. این برنامه را بخشی از تمرین خود قرار دهید و از آن برای کمک در ارزیابی سریع خشکی مزمن چشم و پیگیری نتایج بیمار به مرور زمان استفاده کنید.

بیماران:

پرسشنامه OSI Dry Dry OSDI به محاسبه نمره شاخص بیماری های سطح چشم (OSDI ©) کمک می کند. اگر فکر می کنید ممکن است دچار خشکی مزمن شوید ، در این برنامه آزمایش OSDI © را انجام داده و با چشم پزشک یا اپتومتریست خود قرار ملاقات بگذارید ، بنابراین می توانید نتایج خود را به آنها نشان دهید.

 

Circle Medical

این برنامه یک درمانگاه مراقبت های اولیه به صورت راه دور با برقرای تماس ویدیویی است. پزشکان و متخصصین برای سلامت جسمی و روانی عمومی ، مراقبت های پیشگیرانه ، داروها ،مراجعه و درمان شرایط مزمن ب جز موارد اورژانسی در این برنامه در خدمت شما هستند. Circle Medical وابسته بهداشت UCSF است.آنچه در این اپ به شما ارائه داده میشود:

• ارزیابی COVID-19

• مدیریت بیماری های مزمن

• مشاوره درباره سلامت جنسی

• ویزیت های ویدیویی با بیمار

• بررسی جواب آزمایش خون

•تجویز و بررسی نسخه

• ارجاع به متخصص دیگر

• PREP و ....

 

 

Lansdowne Family Dental

برنامه دندانپزشکی Family Lansdowne مستقیماً به Lansdowne Family Dental متصل می شود تا دستورالعمل ها و ارتباطات پیشرفته ای را برای شما فراهم کند تا درمان راحت تر و مؤثرتر باشد.

-فروشگاه در شرایط اضطراری 24/7

-اطلاعات مربوط به درمان

-قرارهای ویزیت با تقویم تلفن

-درخواست ملاقات ها

-ناوبری GPS به Office

-بیشتر!

 

 

 

HaloGP

این برنامه  به بیماران این امکان را می دهد تا جلسات پزشکی را با پزشک مورد نظر خود رزرو کننی. این سرویس برای کاربران رایگان است و به بیماران امکان می دهد جلسات پزشک را در 3 مرحله آسان رزرو کنند:

1. دلیلی برای بازدید خود انتخاب کنید

2. یک پزشک را انتخاب کنید

3. زمان قرار ویزیت را انتخاب کنید

با استفاده از برنامه موبایل HaloGP ، به ویژگی های زیر نیز دسترسی خواهید داشت:

- در دسترس بودن پزشکان را در زمان واقعی مشاهده کنید

- دسترسی سریع به ارائه دهندگان پزشکی و پزشکان مورد علاقه خود را تجربه کنید

- رزرو سریع از طرف اعضای خانواده و وابستگان

- امکان لغو قرار ملاقات خود با رعایت دستورالعمل های ارائه دهنده

 

Virtual Care The Iowa eClinic

این برنامه یک سیستم عامل مجازی سازگار با هیپا است که به شما امکان می دهد با یک متخصص مراقبت های بهداشتی یک ویزیت ویدیویی آنلاین داشته باشید. به eClinic ما به عنوان یک تماس خانگی پیشرفته فکر کنید و به شما امکان می دهد وقتی نمیتوانید به مطب یا مراقبت فوری دسترسی حضوری داشته باشید به یک ارائه دهنده کلینیک آیووا دسترسی پیدا کنید. با مراجعه به eClinic Iowa ، می توانید یک متخصص بهداشت و درمان را به راحتی در خانه یا محل کار خود ببینید. از طریق ویزیت ویدیویی ، ما پاسخ سوالات پزشکی شمارا میدهیم ، بیماری ها را تشخیص داده و آسیب ها را ارزیابی میکنیم.

 

Synct

همگام سازی بیماران و پزشکان بایکدیگر. مراقبت مؤثر. محل کار مجازی.

با این برنامه ، مراقبت های پزشکی مجازی اکنون در اختیار شماست. این برنامه راه حل ابتکاری را در اختیار بیماران و پزشکان قرار می دهد تا وارد یک حساب کاربری موجود شوند و با یکدیگر ارتباط پزشکی مستمر داشته باشند. اکنون بیماران به پزشک مجازی خود دسترسی دارند و می توانند طی چند دقیقه درخواست مراقبت را از طریق برنامه ارسال کنند و تحت ویزیت آنلاین قرار بگیرند

USPSTF Prevention TaskForce

یک برنامه کاربردی است که توسط وزارت بهداشت ، خدمات انسانی ، آژانس تحقیقات و کیفیت بهداشت و درمان ، آژانس پیشرو فدرال ملت برای تحقیقات در مورد کیفیت مراقبت های بهداشتی ، هزینه ها ، طراحی و ساخته شده است. برای ارزیابی نتایج و ایمنی بیمار. این برنامه توسط AHRQ برای پشتیبانی از کارگروه مستقل خدمات پیشگیری تهیه شده است. USPSTF یک هیئت داوطلبانه مستقل از متخصصان ملی در زمینه پیشگیری و پزشکی مبتنی بر شواهد است. AHRQ پشتیبانی ازUSPSTF را فراهم می کند.برنامه پیشگیریTaskForce برای کمک به پزشکان مراقبت های اولیه برای تشخیص غربالگری ، مشاوره ، خدمات دارویی و پیشگیری که برای بیمارانشان مناسب است ، تهیه شده است. اطلاعات TventionForce Prevention بر اساس توصیه‌های فعلی کارگروه خدمات پیشگیری از ایالات متحده است و با خصوصیات خاص بیمار مانند سن ، جنس و فاکتورهای انتخاب شده از رفتار قابل جستجو است. هنگام استفاده از این ابزار ، توصیه های خاص را بخوانید تا مشخص شود که آیا خدمات پیشگیرانه برای بیمار شما مناسب است یا خیر. این ابزار به معنای جایگزینی قضاوت بالینی و مراقبت فردی بیمار نیست.

 

Virtual Care by TDH Provider

این برنامه برای ارائه دهندگان دارای مجوز که مراقبت های مجازی را به دلیل شرایطی برای بیماران Teladoc Health انجام می دهند میباشد. اگر در حین ویزیت شما ، متخصص معاینه پزشکی حضوری را تعیین کند یا برای مراقبت از شرایط شما به مراقبت های اضطراری نیاز باشد ، آنها شما را به مرکز درمانی مناسب ارجاع می دهند.ویزیت ها توسط طرحی انجام می شود که سطح مراقبت مناسب را با متخصصان ارائه می دهد. دسترسی به برنامه فقط برای ارائه دهندگان پیمانکاری و یا نمایندگی مراقبت های مجازی توسط TDH محدود شده است و توسط TDH اعتبارنامه مجازی ارائه می شود.موارد قابل درمان در اپ:

· COVID-19

· آلرژی

· درد آرتریت

· آسم

برونشیت

· سرماخوردگی و آنفولانزا

· اسهال

· عفونت ها

· نیش حشرات

· راش ها

· عفونت های تنفسی

سینوزیت

· التهابات پوستی

· گلو درد

· اسپرین ها

· عفونت ادراری

· استفراغ

· سایر شرایط غیر اضطراری

 

DoctorTouch

CD / DVD پزشکی خود را بارگذاری کنید و هرگز سوابق پزشکی ، نتایج آزمایشگاه و تصاویر رادیولوژی خود را از دست ندهید. Doctor Touch به شما امکان ذخیره اطلاعات پزشکی در سرور ابر خود سازگار با HIPAA را می دهد. برای شروع ، با یک مرورگر وب در هر رایانه ای که دارای درایو دیسک است ، وارد حساب خود شوید. CD / DVD پزشکی خود را وارد کرده و مستقیماً بارگذاری را شروع کنید. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید مطالب را از درایو USB بارگذاری کنید. در هر زمان و در هر دستگاه به داده های پزشکی خود دسترسی پیدا کنید. (موبایل ، رایانه ، رایانه لوحی). تقریباً به هر زبان دلخواه در دسترس است. از طریق فناوری اشتراک گذاری امن پرونده ، اطلاعات پزشکی خود را با هر پزشک در جهان به اشتراک بگذارید.

مراقبت های اولیه از راه دور

Doctor Touch شما و خانواده شما را به شبکه مراقبت های اولیه Telehealth خود وصل می کند. در طی چند دقیقه از طریق ویدیوی زنده HD در هر دستگاه (موبایل ، رایانه و رایانه لوحی) به پزشک متصل شده و مشورت کنید. توسط پزشک ویزیت آنلاین را تجربه کرده و نسخه و داروهایتان را تحویل بگیرید.

مواردی که ما درمان میکنیم:

• آکنه

• آلرژی

• سرماخوردگی

• یبوست

• سرفه

• اسهال

• مشکلات گوش

• تب

• سردرد

• نیش حشرات

• حالت تهوع / استفراغ

• چشم صورتی

• راش

• مشکلات تنفسی

• گلو درد

• مشکلات ادراری / UTI

• افسردگی و اضطراب

• مشکلات مربوط به پوست و چشم

• مراقبت فوری

• واژینیت

 

TeleMed

ارتباط با پزشک - با لمس یک دکمه!

این برنامه رایگان در ابوظبی دسترسی ساده و ایمن به خدمات نوآورانه مراقبت های بهداشتی را برای شما فراهم میکند و به شما این امکان را می دهد تا شما برای ویزیت شدن توسط پزشک تصویر بیماری خود اعم از مشکلات پوستی،چشمی و ... را در فضای کاملا ایمن ارسال کنید .در این برنامه میتوانید پروفایل خود را تکمیل کنید.تصویر بیماری را باگوشی موبایل گرفته ،برای پزشک ارسال کنید و سپس با پزشک تماس صوتی برقرار کنید. در این برنامه در 24 ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته دسترسی به پزشک دارید و درصورتی که مشکل شما توسط برنامه قابل حل نبود نزدیک ترین درمانگاه ها و بیمارستان های محل زندگیتان از روی نقشه به شما نشان داده خواهد شد.

 

 

Mercy Care

با استفاده از این برنامه ، می توانید به ابزارهایی که برای سالم ماندن نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. بسیار آسان ، فقط برنامه را روی دستگاه تلفن همراه خود بارگیری کنید.

امکانات:

• متخصص مورد نظر را بیابید

• PCP خود را تغییر دهید

• درخواست ها و نسخه های خود را مشاهده کنید

• خدمات پیام برای سؤال یا پشتیبانی

• شماره تلفن ، آدرس ایمیل و سایر جزئیات مهم اعضای خود را به روز کنید

 

UPMC AnywhereCare

از آنجا که علائم بیماری در هر زمان ممکن است بروز کند ، UPMC AnywhereCare ویزیت ویدیویی مجازی سریع 24/7 را با توسط یک اپ دقیق طراحی شده ارائه می دهد. این که آیا شما در خانه ، محل کار ، مسافرت و یا ... هستید فرقی ندارد و این برنامه درکنار شماست و به بیماران به صورت آنلاین و شبانه رو زی با کیفیت بالا خدمات ارائه میدهد. با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود با یک متخصص بهداشت و درمان به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید. در صورت لزوم ، نسخه شما به طور مستقیم از داروخانه به شما ارسال میشود. این برنامه تحت قوانین هیپا و برای افراد 18 سال به بالاست.درصورتی که زیر سن قانونی هستید توسط قیم میتوانید از برنامه استفاده کنید.

در زیر نمونه هایی از برخی از شرایطی که می توان از طریق UPMC AnywhereCare درمان کرد اشاره شده است:

• برونشیت و سرفه

• علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

• اسهال

• درد گوش

• راش

• آلرژی فصلی

• عفونت سینوس

• نیش حشرات

• عفونت مجاری ادراری

• عفونت قارچی واژن

• مشاوره پزشکی عمومی

Ochsner Anywhere Care

از طریق این برنامه ، شما و اعضای خانواده تان می توانید برای نیازهای مراقبت های اولیه یا فوری خود از طریق تلفن هوشمند ، تبلت یا رایانه شخصی خود ویزیت ویدیویی را تجربه کنید. با استفاده از این فناوری ساده و کاربردی ، شما می توانید بدون هیچ گونه ترک خانه یا محل کار ، 24/7 ، 365 روز در سال ، پزشک را به صورت چهره در چهره و آنلاین ملاقات کنید.

چگونه Ochsner مراقبت در هر نقطه کار می کند؟

این سرویس به شما امکان می دهد با تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود ارتباط فوری را با ارائه دهنده خدمات بهداشتی برقرار کنید. به همین سادگی است:

1. بارگیری و ثبت نام

2. انتخاب ارائه دهنده و تجربه ویزیت آنلاین

3. دریافت نسخه و دارو درب منزل

پزشک شما به نگرانی های شما گوش می دهد ، از شما سؤال می کند و یک طرح تشخیص و درمان را به شما ارائه می دهد. کل روند به طور معمول ده دقیقه یا کمتر طول می کشد.

 

 

BMH Care Anywhere

توسط این برنامه هرزمان که احتیاج به مراقبت دارید این برنامه در کنار شماست و امکان ویزیت آنلاین را برای شما فراهم میکند.24/7راحت ، ایمن ، محرمانه و بدون دردسر — مراقبت از هرجا یک ویزیت مجازی 10 دقیقه ای را با یک متخصص دارای مجوز دریافت کنید. پاسخ سوالات خود را بگیرید. ویزیت شوید و در صورت نیاز نسخه نیز دریافت کنید.مطابق با قوانین هیپا

شرایط مشترک شامل موارد زیر است:

• برونشیت

• سرفه

• راش

• عفونت سینوس

• گلو درد

• عفونت مجاری ادراری

• استفراغ

• اسهال

• تب

• چشم صورتی

• آنفولانزا

• سرما

• عفونت تنفسی

• سردرد

• گوش درد

• افسردگی

• اضطراب

• نگرانی در مورد وزن

• ترک سیگار

 

 

Blue CareOnDemand

اعضای این برنامه میتوانند در هرکجا و در هرزمان آسان و سریع به صورت آنلاین توسط پزشک ویزیت شوند. این برنامه بستری ایمن را برای بیماران و پزشکان جهت ارتباط تصویری،اشتراک پرونده سلامت و ... ایجاد کرده است.از دیگر مزایای این برنامه این است که در صورتی که بیمار بدحال باشد کادر درمانی برای او آمبولانس فرستاده و وی را به کلنیک و بیمارستان میبرند و یا داروهایتان را درب منزل برایتان ارسال میکنند.از مواردی که توسط کادر برنامه قابل درمان است:

· تب

· گلو درد

· سرفه کردن

· آنفولانزا ، سرما

برونشیت

· عفونت سینوس

· عفونت تنفسی

· عفونت مجاری ادراری

· استفراغ ، اسهال

· درد معده

· سردرد

 

Telehealthy

هر زمان که بخواهید در گوشی هوشمند خود به پزشک مراجعه کنید. Telehealthy مراقبت های بهداشتی را به خانه می آورد ، به طوری که شما و خانواده تان می توانند سریعتر احساس بهتری داشته باشند. پزشکان Telehealthy دارای مجوز در هیئت مدیره هستند ، به طور متوسط ​​10 تا 15 سال تجربه کاری داشته اند. آنها 24/7 در دسترس هستند ، بدون نیاز به وقت قبلی.

موضوعات تحت درمانی تحت کنترل این برنامه شامل موارد زیر است:

• برونشیت

• سرفه کردن

• عفونت سینوس

• گلو درد

• عفونت مجاری ادراری

• استفراغ

• اسهال

• تب

• مشکلات چشمی

• آنفولانزا

• خشم

• سرما خوردگی

• عفونت تنفسی

• سردرد

• افسردگی

• اضطراب

• نگرانی در مورد وزن

• ترک سیگار

فقط نوع بازدید مورد نظر خود را انتخاب کرده و ارائه دهنده آن را انتخاب کنید. بسته به مسئله مورد نظر ، پزشک می تواند تشخیص دهد ، توصیه کند و در صورت لزوم دارو تجویز کند.

متخصصان تغذیه دارای مجوز نیز برای کمک به کاهش وزن ، ایجاد برنامه وعده های غذایی سفارشی ، تهیه لیست مواد غذایی و همچنین انتخاب دستور العمل های غذایی در دسترس هستند.

اگر از Apple Health استفاده می کنید ، می توانید اطلاعات ویزیت خود را در مورد ویزیت مجازی خود مانند ضربان قلب ، فشار خون ، دمای بدن ، قند خون ، وزن ، اطلاعات تغذیه ای و میزان تنفس با پزشک به اشتراک بگذارید.

Telehealthy حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیرد. ملاقات شما با پزشک مطمئن و سازگار با HIPAA است

بالا