Pain Diary - CatchMyPain

CatchMyPain یکی از شناخته شده ترین اپلیکیشن های درد است که دارای ویژگی های مفید بسیاری است. با استفاده از این برنامه، بیماران میتوانند منظقه درد خود را روی عکسی که در اپ به آن ها نشان داده میشود (آناتومی بدن انسان) مشخص کنند. تمامی حالات خلق و خویی خود اعم از استرس، احساس خستگی و ... ثبت کنند و با پزشک خود به اشتراک بگذارند و یا هم زمان به درخواست خود ویزیت شوند. همچنین این برنامه دارای ویژگی تشکیل انجمن است که بیماران مبتلا به درد مزمن میتوانند با یکدیگر در این انجمن ها ارتباط داشته باشند.غلاوه بر این محققان و متخصصین نیز میتوانند از طریق داده های جمع آوری شده از طریق کاربران ناشناس استفاده کننده اپ، برای یافتن زمینه های تحقیق و درمان استفاده کنند.

My Pain Diary

 این اپ از محبوب ترین برنامه های ردیابی درد برای سیستم های اندروید و iOS است که نه تنها اطلاعات بیمار را ثبت میکند بلکه بین رویداد گزارش شده (حتی آب و هوا) و درد بیمار ارتباط برقرار کرده و دلیل را میابد و به درمان بیمار کمک میکند.بیماران مبتلا به درد مزمن میتوانند اطلاعات ثبت شده را با پزشک خود به اشتراک بگذارند و یا به صورت خصوصی برای خود حفظ کنند. همین امروز به بیش از 50،000 نفر بیمار مبتلا به درد مزمن که درد و علائم خود را با MyPainDiary کنترل کرده اند بپیوندید.

با MyPainDiary می توانید:

- یک پرونده پزشکی دقیق از شرایط خود برای خود و دکتر خود ثبت کنید.

- مقایسه شرایط و معیارهای مختلف در یک نمودار تک تعاملی که باعث می شود همبستگی آسان پیدا شود.

- میزان تحت تاثیر قرارگرفتن خود در برابر رطوبت، دما، بارش و ... را اندازه گیری کنید.

- عوامل مختلف درد، راه حل ها، الگوها و روند بهبود را بشناسید.

- امکان اشتراک اطلاعات شما توسط ایمیل برای شما و پزشکان شما.

- امکان پیگیری وضعیت درد شما توسط پزشکتان حتی چندبار در روز

- امکان یادآوری مصرف داروها، انجام تمرین و....

 

Sleep Cycle alarm clock

خواب یک شاخص خوب برای کاهش درد است.کاربران میتوانند از این اپلیکیشن برای تعیین میزان آرامش در شب استفاده کنند.اغلب یک خواب شبانه کم، به معنی یک روز پرچالش است.برنامه های خواب به شما کمک میکنند تا به این موضوع پی ببرید و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید (به عنوان مثال برنامه ریزی برای پرت زدن یا لحظه ای استراحت در زمان های آزاد).بیماران دردهای مزمن بیشترین استفاده را از این اپ برای کنترل دردهای خود دارند.

eMTCP

انجمن درد آمریکا توسط محققان دانشگاه مالاگا،یک اپلیکیشن موسیقی به نامeMTCP منتشر کرده است.موسیقی درمانی درطولانی مدت نشان داده است که درمانی موثر برای کاهش علائم درد مزمن است. این اپ به شما امکان میدهد که درمان را به طور مستقیم توسط گوشی های هوشمند خود آغاز کنید حتی در زمان خواب!

Manage My Pain Lite

درد جسمانی خود را مورد تجزیه و تحیل قرار دهید و به اشتراک بگذارید.

Manage My Pain یک برنامه درد رایگان برای گوشی های هوشمند اندرویدی است که به کاربران امکان میدهد تا علائم درد خود را پیگیری کرده و نمودارها و سایر اطلاعات را برای آسانتر خواندن و نمایش آن به حانواده و دوستان ایجاد کنند.این برنامه میتواند برای خانواده و دوستان بیمارانی که دچار درد مزمن هستند توضیح مناسبی باشد و به آنها در درک بیمار کمک کند و همچنین درمواقع تنهایی بیماران تسکین مناسبی باشد.

 

PainScale-Pain Diary and Coach

تو تنها نیستی! بیش از هزاران میلیون نفر از افراد جهان از درد مزمن رنج میبرند. اما نگران نباشید...برنامه PainScale برای کمک اینجاست.در این برنامه میتوانید مشاوره پزشکی بگیرید، به طور روزانه مربی خصوصی برای تمرین روزانه جهت جلوگیری از درد مزمن داشته باشید. این برنامه مجموعه ای از ابزارهای رایگان را برای کمک به بیماران درد مزمن فراهم میکند تا فرآیند درد خود را بهتر مدیریت کنند. در این برنامه پیگیری درد،سازماندهی تمام اطلاعات مورد نیاز بیمار در بخش قابل دسترسی است. در این اپ با پیوستن کاربران به یک جامعه مرکزی به همراه دیگر کاربران که اطلاعات مربوط به درمان خود را به اشتراک میگذارند یک دیتابیس بزرگ از داده های اطلاعاتی ایجاد میشود که توسط این داده ها ، بیمارانی که دچار درد مزمن هستند میتوانند گزینه هایی از درمان را که ممکن است در شرایط آن ها کارآمد باشد را پیدا کنند.

این اپلیکیشن آموزش روزانه انجام ورزش هایی برای جلوگیری از درد را به صورت شخصی برای کاربران فراهم می کند و دارای  بیش از 600 مقاله سازماندهی شده درباره نکات بهداشتی، تمرینات و اطلاعات در زمینه های مراقبت از درد و گزینه های درمانی است که می تواند به افراد کمک کند تا کیفیت زندگی خود را افزایش دهند. همچنین محتواهایی با منابع پزشکی از جمله Clinic Mayo، WebMD، دانشگاه جان هاپکینز، بنیاد درد آمریكا و غیره برای كمك به افرادی که درد مزمن دارند تهیه کرده است تا در درك علائم آنها و بهبود وضعیت آنها به آنها کمک کند.

 

Pain Log

آیا از سردرد خود خسته شده اید؟آیا میخواهید دلیل درد خود را بدانید؟ آیا نمیدانید چرا این درد در بخشی از بدن شما وجود دارد و تمام نمیشود؟ این اپ را دانلود کنیدو مشخص کنید که در کدام بخش از بدنتان متحمل درد هستید  تا اپ یک مکان برای جمع آوری اطلاعات درد شما ایجاد کند تا بتوانید راه حل مناسبی برای آن پیدا کنید و درمان شوید.با این اپلیکیشن به سادگی میتوانید اطلاعات درد را دریافت کنید و به اشتراک بگذارید. از دیگر کاربردهای این برنامه ثبت روزانه اطلاعات درد شماست که به پزشک شما در درمان و شناسایی بهتر علت درد شما کمک میکند . 
اکنون می توانید با استفاده از ورود به سیستم وارد اپ شوید. شما فقط باید این مراحل زیر  را دنبال کنید:
 
• یک تقویم ایجاد کنید. به عنوان مثال برای سردرد
 
• تاریخ ها درد ها را بنویسید، یک توصیف کوتاه از شدت درد مثلا سردرد خود را باتوجه به میزان و مدت درد.
 
• با کلیک کردن شما می توانید اطلاعات خود را به نمودار اکسل منتقل کنید.
 
• با دکتر خود صحبت کنید.
 
•با رابط کاربری ساده و آسان 
 
از همین امروز شروع کنید و دردهای خود را درمان کنید

Chronic Pain Tracker Lite

حدس و گمان مدیریت درد را با ردیاب درد مزمن انجام دهید. تاریخچه درد خود را با 19 طبقه بندی بهداشتی-پزشکی منحصر به فرد ثبت کنید. گزارش خلاصه آن  را با متخصص درد خود در برنامه به اشتراک بگذارید یا PDF آن را چاپ / ایمیل کنید.

CPT Lite برنامه ای است که به شما اجازه می دهد تمام ویژگی های اپلیکیشن را بدون هیچ هزینه ای امتحان کنید.

# در هر ورودی خاطرات، شما می توانید یکی یا بیشتر از 19 ماژول ردیاب زیر را داشته باشید:

+ محل درد

+ سرعت شروع درد

+ سطح شدت درد

+ شرح درد

+ محل نقشه برداری درد

+ درمان های موثر

+ طول درد

+ پیگیری دارو

+ نظرات عمومی

+ علائم دیگر

+ Milestones های بهداشتی

+ حرکت روده

+ ردیابی آب و هوا

+ وزن بدن، قد و BMI

+ فشار خون و میزان پالس

+ سطح فعالیت

+ دولت روحی

+ تاریخ خواب

+ خستگی (ذهنی و فیزیکی) سطوح

Migraine Buddy

به کاربران کمک می کند تا میگرن، علائم میگرن، داروهای میگرنی، فراوانی و طول مدت میگرن، شدت درد و محل سکونت، داروهای میگرن و عوامل دیگر شیوه زندگی را شناسایی و تشخیص دهد تا کاربران بتوانند وضعیت میگرن خود را مدیریت کنند. میگرن دوستان آسان برای خواندن گزارش خلاصه برای کاربران برای انجام اقدامات مناسب فراهم می کند. میگرن دوستان نیز یک دفتر خاطرات هوشمند را فراهم می کند که به کاربران امکان می دهد ارتباط بین خواب و میگرن را از طریق یک نمودار خواب جدید معرفی شده ببینید.

 

ویژگی ها و عملکرد 

- آسان برای استفاده، رابط کاربری زیبا طراحی شده و آیکون با پرسشنامه سبک جادوگر که کاربران را از طریق فرایند ضبط هدایت می کند

- ثبت میگرن های مداوم و گذشته

- حرکت سریع ضربه برای پاسخ به پرسشنامه

- دسترسی سریع به جست و خیز و ضبط ورودی در زمان بعد

- گزارش های سفارشی شامل فرکانس و مدت زمان، شدت درد، موقعیت درد، عوامل میگرن، علائم میگرنی و کمک به درک اثربخشی داروهای میگرنی و سایر روش های تسکین

- اعمال مانند یک مجله میگرنی که به شناسایی عوامل مهاجر مانند استرس، اضطراب، عدم خواب، غذا، آب و هوا، قاعدگی و غیره کمک می کند.

- نکات بخش برای پیگیری غذا، شرایط آب و هوایی خاص یا فشار سنج، خلق و خو و غیره

- فیلدهای سفارشی را به پرسشنامه اضافه کنید تا این گزینه دائمی برای کاربران باشد

- به صورت خودکار فعالیت خواب را شناسایی و ثبت می کند

- اطلاعات خواب و رفتار را برای شروع میگرن مطابقت می دهد

- داده ها تحت پوشش HIPAA سازگار است

Flaredown for Chronic Illness

Flaredown یک برنامه ردیابی علامت ساده درد و یک جامعه برای بیماری مزمن است. ساخته شده توسط بیماران، برای بیماران به صورت رایگان و قابل استفاده برای عموم.

- تمام شرایط، علائم و درمان را در یک مکان ردیابی کنید

- Flaredown جزئیات شما را به یاد می آورد و هر روز به راحتی چک می کند

- روز خود را با جزئیات بیشتر در مورد چیزهایی که ممکن است با بیماری شما ارتباط برقرار کنند، برچسب گذاری کنید

- به صورت بصری داده های خود را برای تست کردن درمان های خود و پیدا کردن روش درمان مقایسه کنید

- با کاربران دیگر صحبت کنید و از تجربه آنها یاد بگیرید

- اطلاعات خود را دانلود کنید و از آن استفاده کنید

 

Patient Communicator

پیام رسان بیمار توسط انجمن مراقبت های ویژه بحرانی برای بهبود ارتباط بین بیماران ، خانواده ها و مراقبان طراحی شده است. یک برنامه شامل بخش هایی همچون ضبط اسناد و تاریخچه پزشکی بیماران،گزینه هایی برای برقراری ارتباط آسان در مورد درد مزمن ، بخش رفتاری و...به اضافه ی واژه نامه اصطلاحات و سایر مواد آموزشی برای بیماران و خانواده ها. برنامه ارتباط بیمار می تواند به شما در کاهش استرس اقامت در بیمارستان کمک کند.

امکانات برنامه شامل:

- وجود بخش ثبت پرونده و تاریخچه پزشکی که به بیماران اجازه می دهد پیشرفت روزانه خود را در طول و بعد از مدت بستری در بیمارستان پیگیری کند

- قابلیت های ترجمه که امکان برقراری ارتباط دو طرفه در 18 زبان را در موضوعات مختلف مانند درد ، نیازهای اساسی ، احساسات و خلق و خو فراهم می کند.

- مقیاسی که به بیماران اجازه می دهد تا در تصویر نشان دهند دقیقا در کدام نقطه دچار درد،خارش ، سوزش و ... هستند

 

Chronic Pain Support

این برنامه یک شبکه اجتماعی و گروه حمایتی برای کسانی است که دارای درد مزمن هستند. حمایت عاطفی مورد نیاز دیگران را مانند خود دریافت کنید ، راهنمایی های عملی برای مدیریت زندگی خود را با درد مزمن و بینش در مورد درمان یا روش های درمانی دریافت کنید. MyChronicPainTeam تنها شبکه اجتماعی است که در آن می توانید با هم ارتباط برقرار کنید ، دوستی واقعی برقرار کنید و فراز و نشیب های روزانه را در یک مکان بدون قضاوت به اشتراک بگذارید.

-عکس ها و به روز رسانی های اعضا را نگه دارید و دنبال کنید

-به روزرسانی های مربوط به فراز و نشیب های روزانه

-دریافت / در آغوش کشیدن فوری ، لایک و نظرات پشتیبانی

-بخش Q + A را جستجو کنید / سؤال بپرسید و پاسخ دهید

- دیگران را به تیم خود اضافه کنید

- دیگران مانند خود را در نزدیکی خود پیدا کنید

- و....

 

Manage My Pain

درد خود را ردیابی ، تحلیل و به اشتراک بگذارید.

مدیریت درد من به شما و دیگران کمک می کند تا بهتر درک کنند که به یکدیگر چه می گذرد. این امر به هزاران نفر در شرایطی مانند فیبرومیالژیا ، میگرن ، آرتریت یا کمردرد کمک کرده است که علائم آنها را بهتر بشناسند و شواهدی از درد آنها را برای پزشکان ، شرکتهای بیمه یا سازمانهای دولتی ارائه دهند. مدیریت درد من با همکاری محققان پیشرو در زمینه درد ایجاد شده است - پزشک شما واقعاً گزارشات برنامه ما را خواهد خواند! بازتاب های روزانه ما به افراد کمک می کند تا بر خلاف محدودیت های ایجاد شده از دردشان ، بر فعالیت های معنادار خود تمرکز کنند.

مدیریت درد من به شما کمک می کند:

احساس خود را ضبط کنید: درد خود را در کمتر از 30 ثانیه به راحتی توصیف کنید

در روز تأمل کنید: ذهن خود را از درد دور کنید و فعالیت هایی را که برای شما معنی دارد ثبت کنید

الگوهای و روندهای برجسته: نمودارها و نتایج شما را توصیف کرده و با گذشت زمان قدرتمندتر می شوید

عملکرد پزشکانتان را به خوبی ردیابی کنید: هرگونه دارویی را به پروفایل خود اضافه کنید و در صورتی که به مدیریت درد شما کمک می کند ، علامت گذاری کنید

درد خود را به پزشک خود توصیف کنید: درد خود را از طریق گزارش های منحصر به فرد که پزشکتان در واقع می خواند خلاصه کنید

این برنامه برای درد بیماران:

آرتروز و روماتیسم

سرطان

درد مزمن

سردرد و میگرن

فیبرومیالژیا

 

 

 

My Pain Logs

این برنامه به شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی یک سابقه دقیق از درد ، علائم پس از درد ، محرک ها ، داروها ، فعالیت ها و محل درد خود را نگه دارید. می توانید پزشکان را در نزدیکی خود پیدا کرده و علائم درد خود را با استفاده از دستگاه های تلفن همراه و رایانه ها ، برای دریافت درمانی خاص در شرایط خود به اشتراک بگذارید. می توانید قبل از به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با پزشکان ارتباط برقرار کرده و از طریق پیام رسان درون برنامه یا به صورت تلفنی درباره وضعیت خود مشاوره بگیرید

Headache Tracker - Migraine & Headache Log

با استفاده از این برنامه ساده میگرن و تجزیه و تحلیل سردرد ، علائم سردرد و میگرن را کنترل کنید.چه استرس ، کافئین ، ورزش و هر دلیل دیگری باعث سردرد شما شده باشد، این برنامه به شما امکان می دهد تا با ارائه دهنده خدمات درمانی خود راحت تر ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک کنید تا دریابند که چه چیزی در ریشه میگرن های عود کننده شما یا سردردهای خوشه ای وجود دارد

Simple Symptom Diary

یک برنامه ساده و اختصاصی برای کمک به شما در ردیابی و درک علائم درد  است. ما ضبط کردن علائم روزانه و نحوه احساس شما را فقط با چند کلیک ساده انجام میدهیم. Symdir با همکاری بیماران ، دانشمندان و پزشکان توسعه می یابد.

در اینجا آنچه ارائه می دهیم شامل همه موارد زیر است:

* علائم نامحدود را ردیابی کنید

* عواملی را که گمان می کنید بر علائم شما اثر بگذارند ثبت کنید

* علائم خود را در گرافیکی آسان درک کنید

* تجزیه و تحلیل هوشمند داده های خود را

* داده های خود را صادر کرده و آن را از طریق ایمیل ارسال کنید

 

بالا