نظارت، ارتقاء سلامت و عملکرد عمومی بهداشت

تشکیل پرونده سلامت الکترونیک و ثبت کلیه خدمات سلامت ارایه شده به بیماران در یک سیستم درمانی یکی از نمونه‌های تله هلث است که در ایران نیز از مدتی پیش توسط معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، در مراکز بهداشتی درمانی تحت عنوان « سامانه سیب » به کار گرفته شده‌است. در این سامانه کلیه خدمات تشخیصی، درمانی و دارویی ارایه شده برای بیماران پذیرفته شده، ثبت می‌شوند و سوابق بیمار با مراجعه به مراکز متصل به این سامانه قابل ردیابی بوده و نحوه درمان و بهبود بیمار به راحتی رصد می‌شود و از سوی دیگر از تجویز نسخه مشابه تشخیصی و درمانی اجتناب می‌شود.

پزشکی از راه دور شامل استفاده از ارتباطات الکترونیکی و نرم‌افزاری برای ارایه خدمات بالینی به بیماران بدون بازدید شخصی است. تکنولوژی تله‌مدیسین اغلب برای معاینه وضعیت سلامت بیمار، مدیریت بیماری‌های مزمن، مدیریت دارو، مشاوره تخصصی و تعدادی از خدمات بالینی دیگر که می‌تواند از راه دور ارایه شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

مرحله طبیعی بعدی برای بهداشت و درمان مدرن

نسل جدید بیماران عادت دارند همه چیز را از طریق تلفن و رایانه خود انجام دهند - چرا پزشکان به سمت مدرن حرکت نکنند؟ با استفاده از تله ویزیت به راحتی بیماران را از راه دور معاینه و درمان کنید. که کاملاً با IMS یکپارچه است و به پزشکان کمک می کند تا بیشتر از گذشته به بیماران برسند. ارائه مراقبت های خود را گسترش داده و در یک محیط درمانی مبتنی بر ارزش پیشرفت کنند.

در سامانه تله ویزیت، بصورت آنلاین توسط  دکتر فاطمه نعمت اللهی  ویزیت شوید. جهت تله ویزیت روی لینک زیر کلیک کنید.

روش جدید ویزیت بیماران

با برخورداری IMS ، تلاش شما (پزشک) می تواند اهداف کاری خود را سریعتر به انجام برساند ، ناکارآمدی فرایند را کاهش داده و هزینه های اضافه را کاهش دهد

این مزایا را تجربه کنید:

- کارآیی مطب

- تعامل بهتر با بیمار

Televisit شما و بیماران شما را در یک کلینیک مجازی یکپارچه برای ویزیت و درمان قرار می دهد.

در سامانه تله ویزیت، بصورت آنلاین توسط  دکتر سیروس مومن زاده  ویزیت شوید. جهت تله ویزیت روی لینک زیر کلیک کنید.

دسترسی بهبود یافته به پزشک ، مشارکت بیمار را بیشتر می کند

هنگامی که بیماران دسترسی آسان به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را دارند ، می توانند درگیر مراقبت های بهداشتی شخصی خود باشند. عدم انتظار در صف بیماران به معنای دستیابی سریعتر به متخصصان مراقبت های بهداشتی است که به بیماران امکان می دهد نقش فعال تری در برنامه های درمانی خود داشته باشند.

با دستگاه های هوشمند (موبایل،تبلت و...) ، بیماران خود را ویزیت کنید. هرچه کیفیت و روند ویزیت از راه دور بیشتر باشد، سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز مشتاق به همکاری با این روند شده و باعث پیشرفت تله مدیسین و بهتر شدن فرآیند درمانی بیماران از راه دور میشود.

 

همچنین بخوانید:

رویکرد جدید برای کنترل سلامت به‌صورت آنلاین برای پزشکان و بیماران

اهداف دیجیتال سازی مدارک پزشکی

مراقبت سلامت از راه دور چیست؟ و منظور از مراقبت های بهداشتی چیست؟

بالا