یافتن اصطلاح مناسب برای منظر فعلی بهداشت

صنعت مراقبت های بهداشتی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است زیرا متخصصان و امکانات در حالی که کاهش هزینه های کل مراقبت های بهداشتی را جستجو می کنند ، به دنبال راه هایی برای افزایش دسترسی بیماران به مراقبت های خود هستند. خوشبختانه ، فناوری دیجیتال ارتباط با بیماران خود را آسان تر کرده و موانعی را که مانع دسترسی یک بیمار به مراقبت های پزشکی می شود ، فراهم می کند.

با کمک تماس ویدیویی ، پیام صوتی و پیام رسانی فوری ، بیماران اکنون می توانند با آسایش از خانه خود با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار کنند. این امر به ویژه برای کسانی که در جوامع روستایی زندگی می کنند ، که غالباً نیاز به مسافت های طولانی را به مطب پزشک محلی خود یا مراجعه به یک متخصص دارند ، سودمند است.

در سامانه تله ویزیت، بصورت آنلاین توسط  دکتر فاطمه نعمت اللهی  ویزیت شوید. جهت تله ویزیت روی لینک زیر کلیک کنید.

با اصطلاحات جدید مانند پزشکی از راه دور و مراقبت مجازی که صنعت را در طوفان قرار داده است ، متخصصان مراقبت های بهداشتی باید اطمینان حاصل کنند که در هنگام آموزش بیماران از مزایای این ابزارهای دیجیتال جدید ، از زبان صحیح استفاده می کنند.

از آنجا که پزشکان و بیمارانشان سعی می کنند از این ابزارهای دیجیتالی به نفع خود استفاده کنند ، همه باید بدانند که این اصطلاحات به چه معنی است و ارتباط آنها با یکدیگر چیست. به راحتی قابل مشاهده است که چگونه برخی از بیماران می توانند این شرایط و خدمات را گیج کننده جلوه دهند ، به ویژه اگر فرصتی برای ملاقات حضوری با ارائه دهنده خدمات درمانی خود نداشته باشند. ارائه دهندگان خدمات بهداشتی باید به بیماران خود کمک کنند تا بین این اصطلاحات تمایز قایل شوند تا اطمینان حاصل کنند که همه درک درستی از ابزارهای بهداشتی دیجیتال مورد استفاده دارند.

در سامانه تله ویزیت، بصورت آنلاین توسط  دکتر سیروس مومن زاده  ویزیت شوید. جهت تله ویزیت روی لینک زیر کلیک کنید.

هنگام صحبت در مورد دیجیتال سازی مراقبت های بهداشتی ، معمولاً بهتر است از اصطلاح مراقبت مجازی به جای تله مدیسین استفاده کنید. مورد دوم تعریف محدود تری دارد ، در حالی که مراقبت های مجازی تصویری جامع تر از منظر مراقبت های بهداشتی مدرن را به تصویر می کشد ، که شامل مواردی غیر از جمله پزشکی از راه دور است.

 

منبع: intouchhealth

 

همچنین بخوانید:

آرامش بیماران از طریق نظارت به هنگام با اینترنت اشیا

مزایای هوش مصنوعی در پزشکی از راه دور

پولمونولوژی از راه دور

بالا