مراقبت سلامت از راه دور برای بیماران و پزشکان چگونه است؟

Telehealth این توانایی را دارد که واقعاً بتواند مراقبت های بهداشتی حضوری را متوقف کند ، همانطور که ما می دانیم  و اثرات آن در برخی از زمینه های پزشکی مانند روانپزشکی در حال انجام است.همچنین می تواند برای بیماران دارای شرایطی مانند اختلالات اضطرابی فایده ای داشته باشد که می تواند رفت و امد به مطب را دشوار کند. تله ویزیت می توانند در این سناریوها خدمات بهتری به بیماران ارائه دهند.

در سامانه تله ویزیت، بصورت آنلاین توسط  دکتر فاطمه نعمت اللهی  ویزیت شوید. جهت تله ویزیت روی لینک زیر کلیک کنید.

همچنین مراقبت سلامت از راه دور با دستیابی هر چه بیشتر این بیماران ، مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهد. Telehealth موانعی را که ممکن است از کمک به بیماران جلوگیری کند را برطرف می کند. این محدودیت های جغرافیایی ، زمان ، وسیله نقلیه ،مشکلات مالی یا صرفا مراقبت از کودک و... محدودیت های زیادی وجود دارد که مردم را از معالجه حضوری دور کرده و به تله ویزیت نزدیک می کند. 

در سامانه تله ویزیت، بصورت آنلاین توسط  دکتر سیروس مومن زاده  ویزیت شوید. جهت تله ویزیت روی لینک زیر کلیک کنید.

مراقبت سلامت از راه دور، دسترسی به مراقبت ها به ویژه برای جمعیت های فقیر و روستایی را افزایش می یابد.از Telehealth نه تنها بیماران بلکه سازمان های بهداشتی و درمانی نیز سود می برد. به عنوان مثال ، Telehealth می تواند بهره وری پزشکان را افزایش دهد

علاوه بر این ، سلامت از راه دور می تواند باعث شود که متخصصان مراقبت های بهداشتی بهتر بتوانند در خارج از ساعات کاری معمولی به بیماران خدمت کنند. پزشکی از راه دور می تواند به پزشکان امکان دهد تا تله ویزیت  ها را بدون پرستار و پرسنل بالینی انجام دهند ، که هم هزینه های سربار را کاهش می دهد و هم برای قرارهای بعد از ساعت کاری رسمی امکان پذیر است.

 

همچنین بخوانید:

ChatGPT در پیروی از دستورالعمل های بالینی برای درمان افسردگی

آیا مداخلات سلامت الکترونیک برای مدیریت ترک سیگار موثر است؟

روانشناسی از راه دور

بالا