کمپانی Withings از یک پایشگر سلامتی دارای نمایشگر E-Ink پرده برداشت

شرکت Withings طی هجده ماه گذشته، با عرضه ساعت های هوشمند گران قیمتش به خوبی توانسته دل عاشقان گجت های پوشیدنی را به دست بیاورد. اما به نظر می رسد که این کمپانی فرانسوی حالا بازار محصولات ارزان قیمت را هدف گرفته است؛ جایی که محصولات ارزان قیمت کمپانی هایی همچون Misfit و شیائومی بسیار پرطرفدارند.

Withings Go یک گجت پوشیدنی است که می توان آن را به وسایل دیگر وصل کرد، و بر خلاف دیگر رقبا از یک نمایشگر E-Ink برای نمایش فعالیت های ورزشی روزانه به شما بهره می برد. بر خلاف صاحبان MiBand های شیائومی و Misfit های ، صاحبان Go می توانند تقریبا مطمئن باشند که هرگز پایشگر سلامتی خود را گم نخواهند کرد. پشت Withings Go گیره ای تعبیه شده تا بتوانید آن را به جاسوئیچی، کمربند یا دستبندتان وصل کنید تا دیگر نگران گم شدن این وسیله کوچک نباشید.

به غیر از این، Go را می توانید مثل یک ساعت به مچتان ببندید، و برای این کار یک بند پلاستیکی در اختیارتان قرار داده شده. اگر به مرکز صفحه این گجت نگاهی بیندازید، احتمالا یک برآمدگی نامحسوس را در آن احساس می کنید. این برآمدگی در واقع یک دکمه است که شما را قادر می سازد بین ردیابی فعالیت های ورزشی و واچ فیس در آن سوئیچ کنید.

مثل تمام دستگاه های Withings، این وسیله هم می تواند به خوبی تفاوت بین راه رفتن، دویدن و شنا کردن شما را تشخیص دهد، و ضمنا ضد آب هم هست. اگر آن را موقع خوابیدن در شب بپوشید، می تواند الگوهای خوابتان را هم ردیابی کند و اطلاعات را در اپلیکیشن Health Mate کمپانی ویتینگز به نمایش بگذارد. Go ضمنا قابل شارژ نیست، بلکه باید باتری گرد و کوچک آن را هنگام تمام شدن عوض کنید که البته هر هشت ماه یکبار باید این کار را انجام دهید.

Withings Go در رنگ های مشکی، آبی، سبز، قرمز و زرد اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

بالا