گجت پوشیدنی کوئل جهت تسکین دردهای مزمن بدن

در سراسر جهان افراد بسیاری هستند که از دردهای مزمن بدن یا Chronic Pain رنج می‌برند. دردهایی که زندگی را برای آنها سخت و طاقت فرسا کرده و قدرت انجام فعالیت‌های روزانه را از آنها گرفته‌است. اکنون محققین عصب‌شناسی گجتی را با نام Quell ابداع کرده‌اند که به ادعای آنها، می تواند دردهای موضعی مزمن را برطرف سازد.

 

کوئل(Quell)  به مدت 60 دقیقه اعصاب بدن شما را تحریک می‌کند و به شکل کاملا طبیعی و بدون دارو، سیگنال‌های درد را متوقف می‌کند. کسانی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند خواب راحت‌تر و درد کمتری را تجربه کرده‌اند. هدف از تولید این دستگاه پوشیدنی علاوه بر کاهش درد، افزایش توانایی بیمار در انجام کارهای روزمره خود است.

 

کوئل (Quell) از یک دستگاه الکترونیکی، بند ورزشی و الکترودهای ویژه‌ای تشکیل شده است. کسانی که از درد مزمن رنج می‌برند، باید آن را دور ماهیچه‌های پای خود ببندند و تنها یک دکمه را برای فعال‌سازی آن فشار دهند. دستگاه با استفاده از یک تکنولوژی ویژه به نام WINS عمل تحریک‌سازی اعصاب را آغاز می‌کند.

 

کوئل (Quell) به شکل ویژه بر روی اعصاب حسی تمرکز می‌کند و پالس‌های عصبی به مغز می‌فرستد. سپس از آنجا پاسخی برای توقف سیگنال‌های درد به تمامی بدن فرستاده می‌شود. مصرف‌کننده ممکن است پس از پوشیدن این دستگاه با فشاری کم و یا احساس تکان‌های بسیار آرام در پای خود روبرو شود. پس از 15 دقیقه دردها آرام آرام از بین می‌روند.

 

جلسات درمانی می‌تواند تا یک ساعت به طول بینجامد و در صورت نیاز می‌توان با فاصله‌های یک ساعته در طول روز یا شب نیز از آن استفاده کرد.

 

بالا