قلم هوشمند Vitastiq پزشک همراه بدن شما

همه ما می دانیم برای اینکه بدنی سالم داشته باشیم در طول روز باید مقداری مواد مغذی و ویتامین به بدنمان برسد. اما اینکه از کجا بدانید که چه مقدار ویتامین و مواد معدنی در بدن شما وجود دارد ممکن است کار سختی باشد. زیرا همه ما مگر با دیدن علائم کمبود یک ویتامین متوجه شویم که آن ویتامین در بدنمان کم است. اما در این مقاله ما می خواهیم قلم هوشمند Vitastiq به شما معرفی کنیم که درست به مانند ردیاب ورزشی که امکان دریافت اطلاعاتی چون میزان کالری سوزانده شده را می دهد به شما قابلیت ردیابی میزان ویتامین و مواد معدنی بدن را می دهد. کافیست این قلم هوشمند را خریداری کنید و با گوشی خود این اطلاعات را دریافت کنید.

 

عوارض کمبود ویتامین ها

 

همه ما تنها هنگامی که بیمار می شویم یا کم خونی داریم و بدنمان پوسته پوسته میشود به دکتر مراجعه می کنیم. و آنجاست که دکتر به ما می گوید که دچار کمبود ویتامین هستید. پس همه ما باید به این نکته توجه کنیم که به طور استاندارد بدن ما نیاز به مواد معدنی و مغذی و همچنین مقداری ویتامین دارد. به عنوان مثال کمبود ویتامین آ باعث وجود اختلال در شب کوری، کم خونی و حتی اختلال در سیستم بدن می شود. و حتی در زیر انواع دیگر ویتامین ها را می گوییم

 1. کمبود ویتامین C باعث خونریزی لثه ؛ خواب آلودگی و خستگی مفرد در شما می شود. و حتی ممکن است دچار انواع درد مفصل و افسردگی شوید

 2. کمبود ویتامین D بر اثر دریافت کم نور خورشید هم باعث پوکی استخوان می شود حتی برخی از دکتر ها می گویند برای پیشگیری از بیماری ام اس و افسردگی وسرطان بهتر است که ویتامین D مصرف کنید.

 3. کمبود ویتامین B هم می تواند باعث ترک خوردگی پوست، بی اشتهایی یا  بی خوابی شود.

پس همه ما به خوبی از اهمیت وجود ویتامین ها و دریافت مواد مغذی و معدنی برای بدن اطلاع داریم چگونه میتوان از میزان این ویتامین و مواد معدنی مطلع شد. استفاده از قلم هوشمند Vitastiq این مشکل را برای شما حل می کند.

اطلاع از میزان ویتامین ها و مواد معدنی در بدن

شما با استفاده از قلم هوشمند Vitastiq که دارای سطح فلزی است در هر لحظه و هر مکانی می توانید از آن استفاده کنید وبه راحتی این اطلاعات را روی نرم افزار نصب شده گوشی مشاهده کنید.

 

مصرف به اندازه ویتامین ها

با وجود این قلم هوشمند شما می توانید سطح و لول ویتامین ها و مواد معدنی را مشاهده کنید و بدانید که در حال حاضر کمبود چه ویتامینی دارید و با مصرف چه چیزهایی آنرا جبران کنید. زیرا استفاده بیش از حد از ویتامین ها هم مضر است.

 

اپلیکیشن Vitastiq

 

این نرم افزار امکان نصب روی سیستم عامل ios و اندروید را دارد و به خوبی تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار  می دهد.

 

نحوه کار کردن قلم هوشمند Vitastiq

 

 .1 دانلود رایگان نرم افزار

 2. اتصال قلم هوشمند از طریق کابل صدا به گوشی

 3. تنظیم پروفایل خود

 4. با تمیز کردن محل مورد نظر برای اندازه گیری ویتامین آماده شوید.

 .5 اماده اندازه گیری ویتامین

این را به شما بگوییم که نوک انگشتان دست یا پا یا حتی نقاط مختلف صورت و بدن شما محل اندازه گیری انواع ویتامین ها ، مواد معدنی و مغذی است. مثلا برای اندازه گیری ویتامین A باید قلم Vitastiq را روی انگشت بزرگ پای خود بگذارید. یا برای اندازه گیری میزان پروتیین بدن شما قلم مو را روی پیشانی خود قرار دهید.

با وجود این قلم مو دیگر نگران کمبود ویتامین بدن خود نباشید و با ورزش کردن مرتب و همچنین عادت غذایی خوب بدنی سالم و عالی داشته باشید.

بالا